Początkujące włosomaniaczki :) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-18, 15:46   #61
Amalia1989
Rozeznanie
 
Avatar Amalia1989
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 819
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez barylka666 Pokaż wiadomość
90 zł?? Ja za swoją na allegro kupiłam z przesyłką za niecałe 50 zł...

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Ja po CP miałam straaszne pobojowisko na twarzy
ale to jest raczej indywidualna kwestia
Ja miałam na myśli wersję kompaktową do torebki, która jest droższa. Taniej można dostać podróby czy coś podobnego do TT.
Amalia1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 15:49   #62
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez twojmotyl Pokaż wiadomość
O w końcu ktoś wciera Radical - tak jak ja Ja go kupiłam, bo mi się nazwy pokićkały i myślałam że to coś innego (za dużo informacji na raz) I jakie są twoje odczucia? Mnie się kończy buteleczka i chyba wezmę kolejną. Używasz tej odżywki do wcierania w szklanej butelce? Wciąż się obawiam, że mi się potłucze w łazience.

A ten Jantar to używałaś stary czy nowy czy może masz porównanie? Nie wiem czy kupić a jest już tylko z nowym składem.

No i czemu do CP nie wrócisz? Ja dzisiaj z apteki to odbieram. Jak mi jakieś pryszcze wysypie to

Normalnie dawno nie robiłam z siebie takiego królika doświadczalnego.
Wcieram Radical, ale mgiełkę tą do włosów, mam nadzieje, że wiesz o której mówię. Testuję ją bo przeczytałam o niej na blogu: kokardka-mysi. Stosuję ją od ponad tygodnia więc ciężko o efekty, a u Ciebie? Wiesz co, nie sprawdzałam nawet czy miałam nową wersję czy starą, u mnie Jantar tak pobudził włosy, że nie skończyłam nawet butelki a miałam odrost spory, do Jantara na pewno wrócę bo moim zdaniem warto.
Co do CP to ja ciągle o nim zapominałam, zawsze zapominam o tabletkach, zużyłam jedno opakowanie i bez szału (zresztą ciężko o efekty po jednym opakowaniu) Wolę pić pokrzywę bo o niej zawsze sobie przypominam robiąc herbatę
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 15:49   #63
twojmotyl
Raczkowanie
 
Avatar twojmotyl
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: EL
Wiadomości: 185
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez Amalia1989 Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie!Cz ytałam kilka wpisów o TT i żadne nie udzieliły mi wyczerpującej odpowiedzi. Zmarnowałabym 90 zł A byłby to dla mnie spory wydatek. A problemy typu nie sięganie dolnej partii włosów to dla mnie codzienność. Czyli odpadają opaski bo nie sięgają do wszystkich włosów, odpadają klamry, bo niedostatecznie je zbierają, odpadają niektóre gumki do włosów, metalowe obręcze na włosy, bo za małe. Włosy też mi ciężko pokręcić. Odpada kok, bo wyglądam jak UFO
J a t e ż t a k c h c ę !


A co do szczotek... to ja potrafiłam płakać przy rozczesywaniu włosów, kołtuny nie do ogarnięcia, z nerwów wyrywałam...
kupiłam szczotkę Za niecałe 15 zł w włosiem i czymś pomiędzy włosiem i jestem bardzo zadowolona. Ta szczotka i gruby grzebień na prawdę działają cuda. W końcu rozczesuję włosy a nie przez siłę rozdzielam i wyrywam.
W domu zobaczę co za firma. Co i jak
__________________
22-06-13 - AKCJA W
16-07-13 - AKCJA D
17-07-13 - AKCJA C
twojmotyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 15:51   #64
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez twojmotyl Pokaż wiadomość
J a t e ż t a k c h c ę !


A co do szczotek... to ja potrafiłam płakać przy rozczesywaniu włosów, kołtuny nie do ogarnięcia, z nerwów wyrywałam...
kupiłam szczotkę Za niecałe 15 zł w włosiem i czymś pomiędzy włosiem i jestem bardzo zadowolona. Ta szczotka i gruby grzebień na prawdę działają cuda. W końcu rozczesuję włosy a nie przez siłę rozdzielam i wyrywam.
W domu zobaczę co za firma. Co i jak
Ja do szczotek nie przywiązuję jakoś wagi... Mam jedną jakąś z Avonu
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 15:59   #65
Amalia1989
Rozeznanie
 
Avatar Amalia1989
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 819
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Ja podałam cenę, którą podała jedna z blogerek. Sprawdziłam na allegro i są tam szczotki TT od 50 do 90 zł z przesyłką.

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

Ostatnio chciałam zrobić sobie fryzurę z papilotów,bo wałki niszczą włosy i nie dość,że były za krótkie to jeszcze mi odpadły.
Miałam składaną szczotkę z Avon w cenie promocyjnej za 10 zł. Rozwaliła się po tygodniu. Kupiłam taką samą, ale z Top Choice za 2,80 i mam do dzisiaj.
Amalia1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 16:01   #66
barylka666
Zadomowienie
 
Avatar barylka666
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 609
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez Amalia1989 Pokaż wiadomość
Ja miałam na myśli wersję kompaktową do torebki, która jest droższa. Taniej można dostać podróby czy coś podobnego do TT.
Ależ ja posiadam wersję kompaktową (różową), dostałam ją w oryginalnym pudełku, na pewno nie jest podróbką.
Trzeba szukać okazji na allegro u sprawdzonych sprzedawców

Może tańszą opcją bedzie dla Ciebie szczotka z naturalnego włosia? Poczytaj coś o tym
__________________

barylka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 16:04   #67
twojmotyl
Raczkowanie
 
Avatar twojmotyl
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: EL
Wiadomości: 185
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Wcieram Radical, ale mgiełkę tą do włosów, mam nadzieje, że wiesz o której mówię. Testuję ją bo przeczytałam o niej na blogu: kokardka-mysi. Stosuję ją od ponad tygodnia więc ciężko o efekty, a u Ciebie? Wiesz co, nie sprawdzałam nawet czy miałam nową wersję czy starą, u mnie Jantar tak pobudził włosy, że nie skończyłam nawet butelki a miałam odrost spory, do Jantara na pewno wrócę bo moim zdaniem warto.
Co do CP to ja ciągle o nim zapominałam, zawsze zapominam o tabletkach, zużyłam jedno opakowanie i bez szału (zresztą ciężko o efekty po jednym opakowaniu) Wolę pić pokrzywę bo o niej zawsze sobie przypominam robiąc herbatę
Ja wcieram odżywkę więc to nas różni. Ale u mnie powoduje to, że włosy wytrzymują nawet 2 dni bez mycia... wcześniej już wieczorem tego samego dnia do niczego się nie nadawały.
W ogóle lubię nakładać to po myciu bo czuję przyjemny chłód na skórze głowy.

O jantarze się naczytałam że nowy jest do bani i nie wiem czy to prawda.

A wyprysków się boję... łykam teraz humavit i niestety pojawiły mi się jakieś krostki - a nie cierpię tego, przywykłam to idealnej cery i tylko raz na 3 miesiące podczas @ mam jakieś małe niespodzianki.
__________________
22-06-13 - AKCJA W
16-07-13 - AKCJA D
17-07-13 - AKCJA C
twojmotyl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-18, 16:13   #68
Amalia1989
Rozeznanie
 
Avatar Amalia1989
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 819
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

A ile igiełki TT mają cm?
Cytat:
To musisz mieć grubsze włosy ode mnie, a na pewno masz ich więcej Mój obwód kucyka to ok 10/12 cm i dla mnie TT odpada... Nie rozumiem tego szału, dla cienkowłosych, lub dziewczyn które mają ich mało to pewnie super, ale czy to warto za 90 zł?
Zwłaszcza,że dobrze rozczesuję swoje włosy szczotką za 4 zł. Ale pomyślałam sobie,że może TT będzie rozczesywać jeszcze lepiej? W sumie, chyba obyłabym się bez TT. Jest też ryzyko,że nie rozczesze mi środkowej partii włosów.

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

Cytat:
Napisane przez barylka666 Pokaż wiadomość
Ależ ja posiadam wersję kompaktową (różową), dostałam ją w oryginalnym pudełku, na pewno nie jest podróbką.
Trzeba szukać okazji na allegro u sprawdzonych sprzedawców

Może tańszą opcją bedzie dla Ciebie szczotka z naturalnego włosia? Poczytaj coś o tym
Kiedyś miałam drewnianą i była porażką.
Amalia1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 16:13   #69
barylka666
Zadomowienie
 
Avatar barylka666
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 609
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez Amalia1989 Pokaż wiadomość
A ile igiełki TT mają cm?

Zwłaszcza,że dobrze rozczesuję swoje włosy szczotką za 4 zł. Ale pomyślałam sobie,że może TT będzie rozczesywać jeszcze lepiej? W sumie, chyba obyłabym się bez TT. Jest też ryzyko,że nie rozczesze mi środkowej partii włosów.
Moim zdaniem jeżeli masz inne ważniejsze wydatki to TT nie jest Ci na razie potrzebne, w dodatku gdy twoje włosy dobrze rozczesują się zwykła szczotka
__________________

barylka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 16:21   #70
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez twojmotyl Pokaż wiadomość
Ja wcieram odżywkę więc to nas różni. Ale u mnie powoduje to, że włosy wytrzymują nawet 2 dni bez mycia... wcześniej już wieczorem tego samego dnia do niczego się nie nadawały.
W ogóle lubię nakładać to po myciu bo czuję przyjemny chłód na skórze głowy.

O jantarze się naczytałam że nowy jest do bani i nie wiem czy to prawda.

A wyprysków się boję... łykam teraz humavit i niestety pojawiły mi się jakieś krostki - a nie cierpię tego, przywykłam to idealnej cery i tylko raz na 3 miesiące podczas @ mam jakieś małe niespodzianki.
Ja piję pokrzywę i już pojawiły się 3 niespodzianki, ale to normalne bo ona wypłukuje toksyny z organizmu
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 16:21   #71
Amalia1989
Rozeznanie
 
Avatar Amalia1989
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 819
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Za kilka miesięcy będzie mnie stać. Ale to chyba tylko mój kaprys.
Amalia1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-18, 16:22   #72
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

oo.. ciesze się, że wątek się przyjął
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 16:23   #73
barylka666
Zadomowienie
 
Avatar barylka666
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 609
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Oby przetrwał
__________________

barylka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 16:52   #74
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Tak czytam Was i stwierdzam, że ja przy Was jestem naprawde baaaaaaaaardzo początkująca

Niedługo jadę do pracy za granicę, boję się, że wszystko strace bo nie będe miała dużo czasu żeby tak intensywnie dbać o włosy jak teraz do tego jak pogoda dopisze codziennie włosy będą katowane słońcem ;/

Edytowane przez aguleekk
Czas edycji: 2013-07-18 o 16:55
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 17:06   #75
barylka666
Zadomowienie
 
Avatar barylka666
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 609
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez aguleekk Pokaż wiadomość
Tak czytam Was i stwierdzam, że ja przy Was jestem naprawde baaaaaaaaardzo początkująca

Niedługo jadę do pracy za granicę, boję się, że wszystko strace bo nie będe miała dużo czasu żeby tak intensywnie dbać o włosy jak teraz do tego jak pogoda dopisze codziennie włosy będą katowane słońcem ;/

Ojoj wszystko nadrobisz
Tutaj masz link do posta Anwen o tym jak dbać o włosy latem, może bedzie dla Ciebie pomocny
http://www.anwen.pl/2011/05/pielegna...sow-latem.html


Najlepiej byloby żebyś zabezpieczała włosy może jakimś olejkiem??

Oleje / Masła chroniące włosy przed słońcem :

●Olejek monoi ( chroni nie tylko przed słońcem , ale równiez przed morską wodą)
●Olej z pestek malin
●Olej kokosowy
●Masło Shea
Olej sojowy
Oliwa z oliwek
Olej makadamia
Olej sezamowy
Olejek jaśminowy
__________________


Edytowane przez barylka666
Czas edycji: 2013-07-18 o 17:08
barylka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 17:17   #76
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Oczywiście biore ze sobą cały zestaw kosmetyków z olejami włącznię ;D

Mam jedynie olej lniany i alterre pomarańcza brzoza myslisz ze alterra będzie spoko?
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 17:22   #77
barylka666
Zadomowienie
 
Avatar barylka666
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 609
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Także mam tą alterre hmm...u mnie sprawuje się idealnie do olejowania i do zabezpieczania końcówek, musisz sama to ocenić...

Patrząc na skład to pierwszy olej: sojowy, pozniej jojoba, z pestek moreli, oliwa z oliwk itd...
Sojowy chroni włosy przed słońcem więc powinna być OK
__________________


Edytowane przez barylka666
Czas edycji: 2013-07-18 o 17:24
barylka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 17:29   #78
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

No do olejowania alterra jest fajna, a jako ochrona przed słońcem to zobaczymy.

A propo olejów.. tak jak pisałam mam alterre pomarańcza brzoza, kupiłam ją w promocji, normalnie kosztuję chyba jakos 24 zł, to nie tak mało. Czytałam, że olejek babydream fur mama też bardzo dobrze nadaje się do olejowania. Używał ktoś? Z tego co wiem jest sporo tańszy od alterry, może warto kupić zamiast kolejnej alterry?
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 17:31   #79
barylka666
Zadomowienie
 
Avatar barylka666
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 609
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Właśnie sama zastawiam się nad kupnem olejku BDFM, może ktoś nam pomoże??
Parę dni temu widziałam że po promocji w rossmanie kosztuje niecałe 10 zl!
__________________


Edytowane przez barylka666
Czas edycji: 2013-07-18 o 17:33
barylka666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-18, 17:34   #80
Moniczken
kic kic
 
Avatar Moniczken
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 40
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Co do TT to ja słyszałam, że nadaje się do włosów zdrowych, a u rozdwojonych powoduje większe zniszczenia. Ja tej szczotki osobiście nie lubię, przyznam się, że nie testowałam i nie zamierzam, uważam, że to głównie marketing i fanaberia i przeznaczona, tak jak napisałam, do włosów zadbanych. Ale jak innym pasuje, to ja się nie wtrącam, to tylko moje zdanie

Odnośnie do CP, biorę go niecałe 3 miesiące, przyrost jakiś był, ale niezbyt znaczący. Zapewne muszę jeszcze trochę poczekać na efekt. Wysyp miałam, jeśli wysypem można nazwać 3 małe krostki pojawiające się dziennie na krzyż. Ale miałam tak samo po drożdżach i pokrzywie. Dodam, że ostatnio (2, 3 tygodnie temu) zauważyłam bejbiki tuż pod linią nad czołem, a w chwili obecnej są wyraźnie dłuższe.


Aktualnie mam tygodniową przerwę po Jantarze (nowa receptura, szkoda że nie mam szans na porównanie jej do starej) i Radicalu (mgiełce). Może się nie powinno dwóch wcierek wcierać na raz, ale nie umiałam się powstrzymać, muszę widzieć ten przyrost!
Cytat:
Napisane przez Amalia1989 Pokaż wiadomość
Jesteśmy włosomaniaczkami prawie od tego samego momentu
No to się szykują włosowe urodziny, ja mam zamiar załatwić im coś ekstra, może jakieś ampułki odżywcze albo coś, mam na oku parę rzeczy a okazja wyśmienita

Edytowane przez Moniczken
Czas edycji: 2013-07-18 o 17:40
Moniczken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 17:52   #81
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Swego czasu marzyla mi sie TT, ale stwierdzilam ze tqk zadko czesze wlosy , ze mi sie nie oplaca, zapodzialam gdzies grzebien i urzywam szczotki za 2 zl.
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 18:00   #82
ladycrazy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 127
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Jestem włosomaniaczką od stycznia 2013, więc myślę, że mogę przyłączyć
Co do TT to również ją mam, kupiłam w przypływie gotówki. Moje włosy bardzo lubią się plątać i są zniszczone, a TT świetnie sobie z nimi radzi, nie ciągnie, doskonale rozczesuje i wcale nie niszczy ich bardziej swoją kupiłam na allegro za 50zł, wersja kompaktowa, również było oryginalne pudełko, więc na podróbę mi to nie wygląda. Ale wiadomo, jednemu będzie pasować, a u drugiego się nie sprawdzi
__________________
20.09.2012 -ostatnie farbowanie,
9.02.2013 - olejowanie
1.05.2013 - olejek rycynowy na skalp
włosy pasemko kontrolne- 33cm, cel I (30cm) osiągnięty cel II - 40cm
ladycrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 18:10   #83
barylka666
Zadomowienie
 
Avatar barylka666
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 609
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez ladycrazy Pokaż wiadomość
Jestem włosomaniaczką od stycznia 2013, więc myślę, że mogę przyłączyć
Co do TT to również ją mam, kupiłam w przypływie gotówki. Moje włosy bardzo lubią się plątać i są zniszczone, a TT świetnie sobie z nimi radzi, nie ciągnie, doskonale rozczesuje i wcale nie niszczy ich bardziej swoją kupiłam na allegro za 50zł, wersja kompaktowa, również było oryginalne pudełko, więc na podróbę mi to nie wygląda. Ale wiadomo, jednemu będzie pasować, a u drugiego się nie sprawdzi
Zgadzam się z Tobą!
__________________

barylka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 18:13   #84
oliao
Przyczajenie
 
Avatar oliao
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 9
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Witam, ja też należę do początkujących włosomaniaczek
Kosmetyki których aktualnie używam:
Oleje :
lniany, rycynowy i arganowy

Wcierki:
Naturalne maski:
  • Z siemienia lnianego
Włosy mam bardzo suche, zniszczone farbowaniem, prostowaniem. Lubią się plątać. Dość gęste, wycieniowane i falujące (choć zawsze miałam proste jak drut-jeszcze przed koloryzacją i prostowaniem). Ogólnie ciężko je ogarnąć

Co chciałabym osiągnąć:
  • Powrócić do naturalnego koloru włosów
  • Aby wyglądały zdrowo
  • Mieć równą długość włosów, bez żadnych tam cieniowań.
oliao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 18:30   #85
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Zapomnialam napisac jaki jest moj cel.
Chcialabym miec dlugosc do lopatek, to jest chyba nieosiagalne... Poza tym marze o elastycznych, miekkich, zdrowych wlosach.
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 19:04   #86
Roslina xD
Raczkowanie
 
Avatar Roslina xD
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Quito, EC / Warszawa
Wiadomości: 240
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez aguleekk Pokaż wiadomość
No do olejowania alterra jest fajna, a jako ochrona przed słońcem to zobaczymy.

A propo olejów.. tak jak pisałam mam alterre pomarańcza brzoza, kupiłam ją w promocji, normalnie kosztuję chyba jakos 24 zł, to nie tak mało. Czytałam, że olejek babydream fur mama też bardzo dobrze nadaje się do olejowania. Używał ktoś? Z tego co wiem jest sporo tańszy od alterry, może warto kupić zamiast kolejnej alterry?

Fur mama nie używałam ale teraz mam tą niebieską oliwkę Babydream i całkiem dobrze się sprawdza - olejowanie, końcówki.. Właściwie to jest uniwersalna, bo do OCM też jej używam
__________________
Plant lady
Roslina xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 19:17   #87
barylka666
Zadomowienie
 
Avatar barylka666
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 609
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Roslina xD, masz cuudowne włosy!!
__________________

barylka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 19:26   #88
Roslina xD
Raczkowanie
 
Avatar Roslina xD
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Quito, EC / Warszawa
Wiadomości: 240
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez barylka666 Pokaż wiadomość
Roslina xD, masz cuudowne włosy!!
dziękuje
będą lepsze jak się za nie wezmę
__________________
Plant lady
Roslina xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 19:32   #89
barylka666
Zadomowienie
 
Avatar barylka666
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 609
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez Roslina xD Pokaż wiadomość
dziękuje
będą lepsze jak się za nie wezmę
Nie bądź taka skromna weszłam na twojego bloga i jest super, jesteś moją inspiracją włosową
__________________

barylka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 19:40   #90
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Odnośnie tt. Czy te sprzedawane na alledrogeria.pl są oryginalne?
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:26.