Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-16, 09:59   #4321
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hej kochane
Ja powoli ogarniam swoje sprawy,wiele rzeczy przemyślałam i już jestem trochę bardziej spokojna

Agatko ja mojemu kupiłam koszule w kratkę niebiesko-biało-popielatą,a pod spód T-Shirt zwykły czarny z mała aplikacją na klacie

Princeska
wlosy masz śliczne,tylko proszę nie kombinuj już
Teraz jest na prawdę mega pięknie
az mnie się zachciało zrobić kilka ciemniejszych pasemek

Ex witamy spowrotem

Kiteczko cóż mogę powiedzieć...

Ja mam teraz dwa dni wolne,dzisiaj jade do Berlina jeszcze,może uda mi się na jakieś małe zakupy wyskoczyć

Widziałam temat cieni sie przewinął, to ja od siebie polecam paletkę z Avonu Stone Taupes,bardzo fajna i na co dzień i na mocniejszy makijaż wieczorowy
Mysle nad kupnem jakiejś odzywki w szpraju do włosów,możecie coś polecić

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2013-12-16 o 10:17
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 10:42   #4322
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

jeżu ile naskrobaly....
umieram po sobotnim tapetowaniu u mamuśki i wczorajszym dniu w trasie swieta widze beda cudowne- u mnie rodzinny sajgon, u meza podwojny plus ostra paranoja... wczoraj myslalam ze powystrzelam pol jego rodziny az nie chce w tym roku swiat, cholera!!!


Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!

dziewczynki czy macie jakieś info co tam u naszej Kiteczki?
jak tak to poproszę o PW do mnie z info

kupiłam dziś maske z ziaji intensywna odbudowa i farbe sesese syoss los angeles akurat była promocja , więc się skusiłam Bunny czy Twoim zdaniem powinna dać radę z moim odrostem? bo tak się zastanawiam czy wypróbować ją na małym odroście akurat teraz na święta czy poczekać już do stycznia ? buahotek ją polecała , że lepiej rozjaśnia niż londa dlatego się skusiłam na nią
asia mysle ze ci ok wyjdzie, syoss ma mocne farby w koncu to schwarzkopf, z tego co pamietam to tylko 9-1 bylo niewypalem...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 10:52   #4323
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hej, hej

Sobotnie zakupy się udały- po 4h chodzenia po galerii mamy prezent dla jego młodszej siostry i taty. Dla jego mamy wiemy już co kupić więc pozostaje nam tylko jego starsza siostra. Macie kochane jakiś pomysł na prezent dla 13-latki? Dla ułatwienia powiem że uwielbia konie.

Poza tym w sobotę przed wyjazdem na zakupy ścięłam sobie grzywkę iii za krótka jest A była już do brody prawie... no ale trudno, odrośnie i poprawię wg. instrukcji z youtube Dzisiaj będę ścinać końce włosów wg. tego: https://www.youtube.com/watch?v=IlevrcsvbkI - Bunny to dobra technika?

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Hej kochane!

Ja doslownie na sekundke- zajrzyjcie wiecie gdzie

Wpadne na dluzej jak sie troszke ogarne, buziaki ciocie!


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.


Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
jeju ale pięknie ci włosy zrobiła i fryzjerka ma 100% racje - ty to typowa blondynka i w takich wlosach ci najlepiej

widziałam też na Facebooku zdjęcia i sie zachwycam- serio
Zgadzam się z Lavią, Princeska dla Ciebie taki blondzik jest stworzony, też widziałam wczoraj zdj na fb i wyglądasz bosko w takich jasnych Nic już nie kombinuj, jasne włosy pasują Ci idealnie!


Odnośnie prezentów.. Jeśli przykładowo Wasz tż pali papierosy może warto pomyśleć o zapalniczce zippo z jakimś fajnym grawerem? Dobrym prezentem może też być płyta ulubionego zespołu muzycznego, jakaś fajna koszula, tak jak Princeska pisała na toys4boys są też fajne rzeczy, mogłyby też być bilety na koncert, czy też jakieś walki jeśli Wasz tż interesuje się MMA. Mój tż np chciałby wiertarko-wkrętarkę dostać

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jeżu ile naskrobaly....
umieram po sobotnim tapetowaniu u mamuśki i wczorajszym dniu w trasie swieta widze beda cudowne- u mnie rodzinny sajgon, u meza podwojny plus ostra paranoja... wczoraj myslalam ze powystrzelam pol jego rodziny az nie chce w tym roku swiat, cholera!!!



asia mysle ze ci ok wyjdzie, syoss ma mocne farby w koncu to schwarzkopf, z tego co pamietam to tylko 9-1 bylo niewypalem...
O, Bunny jak już jesteś mogę prosić kochana o radę odnośnie farbowania? Odrost mam idealnie popielaty a reszta jest po prostu ciepła, londa 6/1 nie pomogła wcale Jak sądzisz, czy farba o numerku 6.01, albo 6.21 da radę? Pamiętam że jak rozjaśniałam włosy był ten sam problem- popiele wychodziły mi po prostu ciepło

Współczuję Ci Że też przed samymi świętami znowu macie jakieś akcje z rodziną... echh
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 10:52   #4324
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Cześć



Asiu to jest ta granatowa? jak tak to razem będziemy testować bo też mam



Hej fajnie że już jesteś


Króliczku podaj mi proszę swojego maila wiem że jest gdzieś kilka stron wcześniej ale nie chce mi się wertować jakaś dziewczyna u mnie na blogu się domaga bo chce takie włosy jak ja a ja wszystkie odsyłam do Ciebie

U Nas przygotowania do świąt pełną parą sprzątanie zakupy wpadam i wypadam
kurcze, caro ty mi nie podsylaj jakis fanatyczek, dzis wbilam na bloga po weekendzie i spamu mialam prawie 300 komantarzy do usuniecia, w kaxdym prosba o porade kolorystyczna wyraznie napisalam na czerwono nie ma porad a ci dalej spamuja, co za narod ja naprawde coraz wiecej pracuje i nie mam czasu, no niestety kochane...
jak mam czas to do was wbijam bo sie przywiazalam, ale niestety, skonczylo sie

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam za kciuki, przydały się

Przedyskutowałam wszystko z fryzjerką i powiedziała mi, że jestem rasową blondynką i że żadne ciemne mi nie będą pasowały więc już z ciemnym mam nie kombinować
Miał być balejaż, ale powiedziała mi,że już za dużo na tej głowie będzie się działo i mam blond pasemka, efekt jak dla mnie naturalny, ładny ten blondzik wyszedł no i zlały mi się farbowańce z moimi i jestem zadowolona, już nawet długość przestała mi przeszkadzać, od razu lepiej się czuje i później będziemy robić tylko odrosty, żeby nie były całe blond, tylko takie właśnie pasemka
Zaraz postaram się wkleić fotki
a jak ja ci mowilam zes blondyna to mi nie wierzylas
sliczne pasemka jak lśnią!


Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Wczoraj zrobiłam siostrze fotki , jakość kiepska bo nie dośc ,że telefonem to jeszcze wieczorem.
Ostatnia fotka to Jej włosy dokładnie rok temu.

Cały czas Ją namawiam na skrócenie końcówek z 5-7 cm ale Ona nie chce .
alez ona ma wlosy
Cytat:
Napisane przez Madzialenka170 Pokaż wiadomość
Cześć
Wklejam poglądowo dla zainteresowanych efekt po farbowaniu Schwarzkopf color mask 1010. Trochę piekła w skórę, ale dało radę. Efekt porównałabym do C10, ale chyba wyszło mniej żółto
Psiknęłam trochę gencjany, bo to już uzależnienie...

Pierwsze przed (trochę niechlujne te włosy, ale przetrzymałam je do farbowania), drugie po.
fajnei ci wyszlo, taki perlowy i lsniacy ten blond i najwazniejsze ze czysto wyszlo

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Czesc



Piekne wlosy, a czym farbuje?



ładnie czysto

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Princeska wlasciwie już wiem co chce zrobić. Baze poziom ok 8 ale beżową ciepło zimną i refleksy mleczne na koronie, jak się uda może lekko przyciemnić calosc.
Obciąć musze ale waham się czy na prosto czy jednak cieniować?
I co z grzywką, podciąć na bok czy zapuszczać?

BUNNY poradź

A wlosy masz piękne i zdrowe, nie opowiadaj

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

UWAGA pytanie z serii coroczne dylematy Co dla TZta pod choinkę jeśli wszystko ma?
A jeszcze ma urodziny po Świetach. Radźcie mi Kochane a ja będę cedzić Wasze pomysły
I na serio wszystko ma
Podpytam go chyba bo nic nie wymysle ale może zapodacie jakas mega fajna niespodzianke
agatko ja cie widze z grzywka tak jak i siebie wiem ze wkurza no ale cos za cos...
mialas kiedys wloski sciete na prosto? jak nie to sprobuj jak to jest jak sa gestsze, ale w cieniowanych tez mi sie podobalas
kolorki beda fajnie wspolgrac
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 10:53   #4325
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Hej, hej

Sobotnie zakupy się udały- po 4h chodzenia po galerii mamy prezent dla jego młodszej siostry i taty. Dla jego mamy wiemy już co kupić więc pozostaje nam tylko jego starsza siostra. Macie kochane jakiś pomysł na prezent dla 13-latki? Dla ułatwienia powiem że uwielbia konie.

Poza tym w sobotę przed wyjazdem na zakupy ścięłam sobie grzywkę iii za krótka jest A była już do brody prawie... no ale trudno, odrośnie i poprawię wg. instrukcji z youtube Dzisiaj będę ścinać końce włosów wg. tego: https://www.youtube.com/watch?v=IlevrcsvbkI - Bunny to dobra technika?







Zgadzam się z Lavią, Princeska dla Ciebie taki blondzik jest stworzony, też widziałam wczoraj zdj na fb i wyglądasz bosko w takich jasnych Nic już nie kombinuj, jasne włosy pasują Ci idealnie!


Odnośnie prezentów.. Jeśli przykładowo Wasz tż pali papierosy może warto pomyśleć o zapalniczce zippo z jakimś fajnym grawerem? Dobrym prezentem może też być płyta ulubionego zespołu muzycznego, jakaś fajna koszula, tak jak Princeska pisała na toys4boys są też fajne rzeczy, mogłyby też być bilety na koncert, czy też jakieś walki jeśli Wasz tż interesuje się MMA. Mój tż np chciałby wiertarko-wkrętarkę dostać
Jesli ma przebite uszy to może kolczyki-konie ? : > (oczywiscie nie wiszące )
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 10:59   #4326
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Weź weź, to jest normalnie zabieg chirurgiczny, mozesz nawet gorączkować.
A ból akurat jest na tyle charakterystyczny ze ciezko funkcjonowac na pełnych obrotach. Same leki też troszke "zmulają"
moj tz normalnie pracowal i to w bardzo ciezkich warunkach nawet auto prowadzil, choc na ketolanlu nie powinien...

ale jak masz princeska mozliwosc to 3 pierwsze dni bierz wolne, potem juz jest do przejscia....albo celuj tak zebys miala weekend zaraz i wolny.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 11:03   #4327
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hej

Mloda spi wiec jestem na chwile nie uda mi sie nadrobic wszystkiego, czytalam tak na szybciocha

Agatko ja kupilam TZ koszule i sweter w Pawo, taki sklep z garniturami i ogolnie moda meska

Cherry ja polecam baze GOSH w sztyfcie, josztuje ok 40 zl i jest super chociaz poczatki byly dziwne

Kylie udanych zakupow tez bym sie wybrala bo czuje sie dobrze ale jestem teraz uziemiona bo musze sie odciagac laktatorem

A tak ogolnie to u mnie ok, Mloda zarlok, w nocy je co dwie godziny musze ja budzic specjalnie na jedzenie, bo to taki spioch ze jak zasnie to dziecka nie ma kilka godzin
Jutro jade sciagnac szwy


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-16, 11:11   #4328
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Hej, hej

Sobotnie zakupy się udały- po 4h chodzenia po galerii mamy prezent dla jego młodszej siostry i taty. Dla jego mamy wiemy już co kupić więc pozostaje nam tylko jego starsza siostra. Macie kochane jakiś pomysł na prezent dla 13-latki? Dla ułatwienia powiem że uwielbia konie.

Poza tym w sobotę przed wyjazdem na zakupy ścięłam sobie grzywkę iii za krótka jest A była już do brody prawie... no ale trudno, odrośnie i poprawię wg. instrukcji z youtube Dzisiaj będę ścinać końce włosów wg. tego: https://www.youtube.com/watch?v=IlevrcsvbkI - Bunny to dobra technika?







Zgadzam się z Lavią, Princeska dla Ciebie taki blondzik jest stworzony, też widziałam wczoraj zdj na fb i wyglądasz bosko w takich jasnych Nic już nie kombinuj, jasne włosy pasują Ci idealnie!


Odnośnie prezentów.. Jeśli przykładowo Wasz tż pali papierosy może warto pomyśleć o zapalniczce zippo z jakimś fajnym grawerem? Dobrym prezentem może też być płyta ulubionego zespołu muzycznego, jakaś fajna koszula, tak jak Princeska pisała na toys4boys są też fajne rzeczy, mogłyby też być bilety na koncert, czy też jakieś walki jeśli Wasz tż interesuje się MMA. Mój tż np chciałby wiertarko-wkrętarkę dostać

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------



O, Bunny jak już jesteś mogę prosić kochana o radę odnośnie farbowania? Odrost mam idealnie popielaty a reszta jest po prostu ciepła, londa 6/1 nie pomogła wcale Jak sądzisz, czy farba o numerku 6.01, albo 6.21 da radę? Pamiętam że jak rozjaśniałam włosy był ten sam problem- popiele wychodziły mi po prostu ciepło

Współczuję Ci Że też przed samymi świętami znowu macie jakieś akcje z rodziną... echh
technika? chyba zero techniki nie dosyc ze krzywo, do tego krzywe podzialy i wychapane dziury

6.01 na pewno nie da rady, bo to slabszy popiel, a czy 6.21... jezeli wychodzilo ci ze cieplo w sensie jak stare zloto-zolto to da rade, ale jesli ci wyszedl taki kasztanowy kolor z rudym polyskiem to nie da, bo na taki musi byc popiel. ja bym dodala chlodnego mixa i juz, bedzie chlodno na pewno, nawet jakby wyszlo ciut fioletowo to sie wymyje ale sprawa bedzie zalatwiona.


no niestety wczoraj znow doszlismy do niezbitych wnioskow z mezem:
1. nie ma Z KIM rozmawiac
2. co za skończone, niemyślące i egoistyczne głąby
3. do tego chytre, chciwe, aby zlotówke z gardla wyrwac
4. plus wielkie PANY ile to oni moga, jaka władza, jakie rządy

gdybym mogla to spedzilibysmy swieta w domu we 2 trudno, kolejne swieta z bani, przemecze sie, te kilka godzin w ciszy wytrzymam, w żadne gadki nie bede sie w tymi ludzmi wdawac, bo szkoda moich nerwow naprawde nie zycze nikomu takich osob w rodzinie, sa gorsi niz najgorsi wrogowie

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Hej

Mloda spi wiec jestem na chwile nie uda mi sie nadrobic wszystkiego, czytalam tak na szybciocha

Agatko ja kupilam TZ koszule i sweter w Pawo, taki sklep z garniturami i ogolnie moda meska

Cherry ja polecam baze GOSH w sztyfcie, josztuje ok 40 zl i jest super chociaz poczatki byly dziwne

Kylie udanych zakupow tez bym sie wybrala bo czuje sie dobrze ale jestem teraz uziemiona bo musze sie odciagac laktatorem

A tak ogolnie to u mnie ok, Mloda zarlok, w nocy je co dwie godziny musze ja budzic specjalnie na jedzenie, bo to taki spioch ze jak zasnie to dziecka nie ma kilka godzin
Jutro jade sciagnac szwy


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitka a jak sam porod i po?
ile bylyscie w szpitalu, tzn po ilu dniach was wypuscili?
od razu moglas karmic czy zeszla ci z doba nim sie udalo?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 11:26   #4329
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
technika? chyba zero techniki nie dosyc ze krzywo, do tego krzywe podzialy i wychapane dziury

6.01 na pewno nie da rady, bo to slabszy popiel, a czy 6.21... jezeli wychodzilo ci ze cieplo w sensie jak stare zloto-zolto to da rade, ale jesli ci wyszedl taki kasztanowy kolor z rudym polyskiem to nie da, bo na taki musi byc popiel. ja bym dodala chlodnego mixa i juz, bedzie chlodno na pewno, nawet jakby wyszlo ciut fioletowo to sie wymyje ale sprawa bedzie zalatwiona.


no niestety wczoraj znow doszlismy do niezbitych wnioskow z mezem:
1. nie ma Z KIM rozmawiac
2. co za skończone, niemyślące i egoistyczne głąby
3. do tego chytre, chciwe, aby zlotówke z gardla wyrwac
4. plus wielkie PANY ile to oni moga, jaka władza, jakie rządy

gdybym mogla to spedzilibysmy swieta w domu we 2 trudno, kolejne swieta z bani, przemecze sie, te kilka godzin w ciszy wytrzymam, w żadne gadki nie bede sie w tymi ludzmi wdawac, bo szkoda moich nerwow naprawde nie zycze nikomu takich osob w rodzinie, sa gorsi niz najgorsi wrogowie

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------


kitka a jak sam porod i po?
ile bylyscie w szpitalu, tzn po ilu dniach was wypuscili?
od razu moglas karmic czy zeszla ci z doba nim sie udalo?
To lepiej do fryzjerki isc? Cholerka nie wiem czy zdaze przed swietami jeszcze Poza tym boje sie ze powiem 1cm a zostane z wlosami do szyi

Mam niestety bardziej ten kasztanowy kolor z rudym polyskiem

U mnie swieta na szczescie zapowiadaja sie dobrze (odpukac!). Gdybym miala taka sytuacje jak Ty nie wiem czy chcialabym spedzac swieta z rodzina Niepotrzebnie sie nerwow najesz Mam nadzieje tylko ze "jakos to bedzie" i zadnej wiekszej akcji podczas wigilii nie bedzie. Moze chociaz w ten jeden dzien bedzie lepiej?

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Hej

Mloda spi wiec jestem na chwile nie uda mi sie nadrobic wszystkiego, czytalam tak na szybciocha

Agatko ja kupilam TZ koszule i sweter w Pawo, taki sklep z garniturami i ogolnie moda meska

Cherry ja polecam baze GOSH w sztyfcie, josztuje ok 40 zl i jest super chociaz poczatki byly dziwne

Kylie udanych zakupow tez bym sie wybrala bo czuje sie dobrze ale jestem teraz uziemiona bo musze sie odciagac laktatorem

A tak ogolnie to u mnie ok, Mloda zarlok, w nocy je co dwie godziny musze ja budzic specjalnie na jedzenie, bo to taki spioch ze jak zasnie to dziecka nie ma kilka godzin
Jutro jade sciagnac szwy


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ale Ci zazdraszczam tego malego Skarba Tez bym chciala taka mala kruszynke, i zeby to jeszcze cora byla

Oj widze ze nocki masz z glowy, ale najwazniejsze ze malenstwo ma apetyt A jak Kiteczko z karmieniem, szybko sie z mala zrozumialyscie? No i w ogole jak sie czujesz jako mamuska? Tyle miesiecy oczekiwania i w koncu Kitka Junior jest
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 11:28   #4330
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

hej!


Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy polecacie jakąś baze pod cienie ? w miare tanią
?
ja ma tą https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...adow-base.html
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jeżu ile naskrobaly....
umieram po sobotnim tapetowaniu u mamuśki i wczorajszym dniu w trasie swieta widze beda cudowne- u mnie rodzinny sajgon, u meza podwojny plus ostra paranoja... wczoraj myslalam ze powystrzelam pol jego rodziny az nie chce w tym roku swiat, cholera!!!



asia mysle ze ci ok wyjdzie, syoss ma mocne farby w koncu to schwarzkopf, z tego co pamietam to tylko 9-1 bylo niewypalem...
znowu afera jakaś ależ masz przeżycia z tą rodzinką
dzięki za odpowiedź jak nie stchórze to zrobie teraz jeszcze na święta , a jak nie to w styczniu
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Hej

Mloda spi wiec jestem na chwile nie uda mi sie nadrobic wszystkiego, czytalam tak na szybciocha

Agatko ja kupilam TZ koszule i sweter w Pawo, taki sklep z garniturami i ogolnie moda meska

Cherry ja polecam baze GOSH w sztyfcie, josztuje ok 40 zl i jest super chociaz poczatki byly dziwne

Kylie udanych zakupow tez bym sie wybrala bo czuje sie dobrze ale jestem teraz uziemiona bo musze sie odciagac laktatorem

A tak ogolnie to u mnie ok, Mloda zarlok, w nocy je co dwie godziny musze ja budzic specjalnie na jedzenie, bo to taki spioch ze jak zasnie to dziecka nie ma kilka godzin
Jutro jade sciagnac szwy


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
super że wszystko ok.
a karmisz piersią?
jak się ogólnie czujesz po cesarce ?
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 11:31   #4331
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
To lepiej do fryzjerki isc? Cholerka nie wiem czy zdaze przed swietami jeszcze Poza tym boje sie ze powiem 1cm a zostane z wlosami do szyi

Mam niestety bardziej ten kasztanowy kolor z rudym polyskiem

U mnie swieta na szczescie zapowiadaja sie dobrze (odpukac!). Gdybym miala taka sytuacje jak Ty nie wiem czy chcialabym spedzac swieta z rodzina Niepotrzebnie sie nerwow najesz Mam nadzieje tylko ze "jakos to bedzie" i zadnej wiekszej akcji podczas wigilii nie bedzie. Moze chociaz w ten jeden dzien bedzie lepiej?

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------



Ale Ci zazdraszczam tego malego Skarba Tez bym chciala taka mala kruszynke, i zeby to jeszcze cora byla

Oj widze ze nocki masz z glowy, ale najwazniejsze ze malenstwo ma apetyt A jak Kiteczko z karmieniem, szybko sie z mala zrozumialyscie? No i w ogole jak sie czujesz jako mamuska? Tyle miesiecy oczekiwania i w koncu Kitka Junior jest
nie wiem co masz w tej chwili na glowie ale jesli chcesz sama podcinac to tak:

http://www.youtube.com/watch?v=Fh0X6wK7ar0

no to na wlosy dalej popiel jesli ma byc chlodno plus plukanie np. gencjana, czy mocnym stezeniem plukanki srebrnej delia.

kurcze, ja nie chce spedzac swiat rodzinnych, ale musimy i coz... jakos to bedzie, to tylko 2 dni, nalykam sie uspokajaczy, jakas meliske ze soba wezme i dam rade- tz ma lepszy charakter- on wrzuca olewke i ma w dupie, ja jestem za wrazliwa wiec musze sie otepic zeby za duzo nie powiedziec komus w ryj, bo niestety ja mowie najczesciej od razu co mysle, wale kawe na ławe i jest obraza stanu bo ludzie bardzo prawdy w oczy nie lubia
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-16, 11:55   #4332
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie wiem co masz w tej chwili na glowie ale jesli chcesz sama podcinac to tak:

http://www.youtube.com/watch?v=Fh0X6wK7ar0

no to na wlosy dalej popiel jesli ma byc chlodno plus plukanie np. gencjana, czy mocnym stezeniem plukanki srebrnej delia.

kurcze, ja nie chce spedzac swiat rodzinnych, ale musimy i coz... jakos to bedzie, to tylko 2 dni, nalykam sie uspokajaczy, jakas meliske ze soba wezme i dam rade- tz ma lepszy charakter- on wrzuca olewke i ma w dupie, ja jestem za wrazliwa wiec musze sie otepic zeby za duzo nie powiedziec komus w ryj, bo niestety ja mowie najczesciej od razu co mysle, wale kawe na ławe i jest obraza stanu bo ludzie bardzo prawdy w oczy nie lubia
O dziekuje Ci bardzo Sprobuje zatem sama Mam odrostnietego tego boba co mialam, wlosy fajnie urosly, musze Wam pokazac Z tym ze koncowki sobie sama podcinalam na prosto bo byly za bardzo zniszczone i chcialam sie ich jak najszybciej pozbyc. Takze z tylu wyglada to dziwnie, mi nie pasuje taki do konca prosty tyl. Chcialabym wycieniowac tam troche, najlepiej sciac wlosy w szpic Ale sama tego chyba nie zrobie A moja kolezanka fryzjerka co scinala mnie fajnie przeprowadzila sie wiec boje sie gdziekolwiek indziej isc bo jak mowie koncowki to przewaznie z wlosow prawie do lopatek mam takie do ramion ledwo

Uzywam caly czas srebrnej delii, dalam ja nawet do maski raz i trzymalam na glowie z 15-20 minut ale niewiele to dalo Moje wlosy nie wiem czemu sa strasznie oporne na popiele

Tylko i az 2 dni.. My na szczescie tylko ten jeden dzien u rodzicow tz i potem w domku razem Oj mam nadzieje ze jakos wytrzymasz A tak wgl to swieta spedzacie u Twojej mamy czy u rodziny Twojego tz?
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 12:06   #4333
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hej

BUNNY dziekuje za rady to tej grzywki nie robic prawda? Obetne chyba na prosto, ale nie wiem czy to się uda, musiałabym obciac ze 20 cm chyba

Co do prezentów widzę ze piszecie tez o ciuchach-ja bym cos kupila ale weź tu utraf w rozmiar. To nie takie łatwe u nas.
TZ nie pali wiec co związane z fajkami odpada
wódki mu nie dam
podpytałam go i portfel ma...pasek kupiłam rok temu.
Chyba zamowi sobie perfumy na urodziny ode mnie. A pod choinke dopytam go a jak nie powie to może kupie jakieś majty, tshirt i już. Chyba ze jakas płyta z koncertem, ale to tez sam musi mi powiedzieć.

KITKA ciesze się ze u Was jakos się układa Jak się czujesz?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 12:11   #4334
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
O dziekuje Ci bardzo Sprobuje zatem sama Mam odrostnietego tego boba co mialam, wlosy fajnie urosly, musze Wam pokazac Z tym ze koncowki sobie sama podcinalam na prosto bo byly za bardzo zniszczone i chcialam sie ich jak najszybciej pozbyc. Takze z tylu wyglada to dziwnie, mi nie pasuje taki do konca prosty tyl. Chcialabym wycieniowac tam troche, najlepiej sciac wlosy w szpic Ale sama tego chyba nie zrobie A moja kolezanka fryzjerka co scinala mnie fajnie przeprowadzila sie wiec boje sie gdziekolwiek indziej isc bo jak mowie koncowki to przewaznie z wlosow prawie do lopatek mam takie do ramion ledwo

Uzywam caly czas srebrnej delii, dalam ja nawet do maski raz i trzymalam na glowie z 15-20 minut ale niewiele to dalo Moje wlosy nie wiem czemu sa strasznie oporne na popiele

Tylko i az 2 dni.. My na szczescie tylko ten jeden dzien u rodzicow tz i potem w domku razem Oj mam nadzieje ze jakos wytrzymasz A tak wgl to swieta spedzacie u Twojej mamy czy u rodziny Twojego tz?
albo wlosy sa tak juz wytrawione ze nie przyjmuja barwnika, albo po prostu za niskie stezenia- tzn za malo chlodne. nie ma innej opcji.

u mnie wigilia jak co roku u mojej mamy, i jeden z 2 dni swiat u rodziny tz w tym wycieczka daleko do szpitala do jego babci, jakies 200km od lbna, wiec troche jazdy nas czeka...

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej

BUNNY dziekuje za rady to tej grzywki nie robic prawda? Obetne chyba na prosto, ale nie wiem czy to się uda, musiałabym obciac ze 20 cm chyba

Co do prezentów widzę ze piszecie tez o ciuchach-ja bym cos kupila ale weź tu utraf w rozmiar. To nie takie łatwe u nas.
TZ nie pali wiec co związane z fajkami odpada
wódki mu nie dam
podpytałam go i portfel ma...pasek kupiłam rok temu.
Chyba zamowi sobie perfumy na urodziny ode mnie. A pod choinke dopytam go a jak nie powie to może kupie jakieś majty, tshirt i już. Chyba ze jakas płyta z koncertem, ale to tez sam musi mi powiedzieć.

KITKA ciesze się ze u Was jakos się układa Jak się czujesz?
ja mowie robic grzywke
a ja w tym roku mam na prezenty wyj*bane taka decyzje z tz podjelismy- sobie mamy nie robic nawzajem, ale jak zwykle pewnie bedzie tak, ze po cichu i tak zrobimy takie niespodzianki i tylko prezent dla mojej mamy- perfumy.
reszta nie zasluzyla i ja nie mam przyjemnosci latac za tym i robic im prezentow skoro tak sie zachowuja a sorki, jeszcze mojemu dziadkowi zalozylismy telewizje i kalendarz taki z przesuwka mu kupilam bo uwielbia je
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 12:16   #4335
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Ale na bok taką dluzsza?

I dobrze z prezentami. Ja Mamie robie i K. tez cos chce jednak kupic.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 12:17   #4336
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Hej

Mloda spi wiec jestem na chwile nie uda mi sie nadrobic wszystkiego, czytalam tak na szybciocha

Agatko ja kupilam TZ koszule i sweter w Pawo, taki sklep z garniturami i ogolnie moda meska

Cherry ja polecam baze GOSH w sztyfcie, josztuje ok 40 zl i jest super chociaz poczatki byly dziwne

Kylie udanych zakupow tez bym sie wybrala bo czuje sie dobrze ale jestem teraz uziemiona bo musze sie odciagac laktatorem

A tak ogolnie to u mnie ok, Mloda zarlok, w nocy je co dwie godziny musze ja budzic specjalnie na jedzenie, bo to taki spioch ze jak zasnie to dziecka nie ma kilka godzin
Jutro jade sciagnac szwy


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
cieszymy sie ze juz jestes w domku z małą
to że żarłok to dobrze bo szybko Wam urośnie dobrze, że masz teraz troche chwili dla siebie pewnie jesteś padnięta po tym wszystkim ?? Opowiadaj czy bolało cokolwiek itd bo umieram z ciekawości
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 12:18   #4337
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ale na bok taką dluzsza?

I dobrze z prezentami. Ja Mamie robie i K. tez cos chce jednak kupic.
na bok a dlugosc jaka chcesz
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 12:19   #4338
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Hej, hej

Sobotnie zakupy się udały- po 4h chodzenia po galerii mamy prezent dla jego młodszej siostry i taty. Dla jego mamy wiemy już co kupić więc pozostaje nam tylko jego starsza siostra. Macie kochane jakiś pomysł na prezent dla 13-latki? Dla ułatwienia powiem że uwielbia konie.

Poza tym w sobotę przed wyjazdem na zakupy ścięłam sobie grzywkę iii za krótka jest A była już do brody prawie... no ale trudno, odrośnie i poprawię wg. instrukcji z youtube Dzisiaj będę ścinać końce włosów wg. tego: https://www.youtube.com/watch?v=IlevrcsvbkI - Bunny to dobra technika?







Zgadzam się z Lavią, Princeska dla Ciebie taki blondzik jest stworzony, też widziałam wczoraj zdj na fb i wyglądasz bosko w takich jasnych Nic już nie kombinuj, jasne włosy pasują Ci idealnie!


Odnośnie prezentów.. Jeśli przykładowo Wasz tż pali papierosy może warto pomyśleć o zapalniczce zippo z jakimś fajnym grawerem? Dobrym prezentem może też być płyta ulubionego zespołu muzycznego, jakaś fajna koszula, tak jak Princeska pisała na toys4boys są też fajne rzeczy, mogłyby też być bilety na koncert, czy też jakieś walki jeśli Wasz tż interesuje się MMA. Mój tż np chciałby wiertarko-wkrętarkę dostać

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------



O, Bunny jak już jesteś mogę prosić kochana o radę odnośnie farbowania? Odrost mam idealnie popielaty a reszta jest po prostu ciepła, londa 6/1 nie pomogła wcale Jak sądzisz, czy farba o numerku 6.01, albo 6.21 da radę? Pamiętam że jak rozjaśniałam włosy był ten sam problem- popiele wychodziły mi po prostu ciepło

Współczuję Ci Że też przed samymi świętami znowu macie jakieś akcje z rodziną... echh

Ja sama uwielbiam konie i moge polecić od siebie że może kupiłabys jej jakies akcesoria do jazdy konnej np.rękawiczki, bacik, toczek, ochraniacze?? Wiem że do najtańszych one nie należą ale myślę, że byłaby zadowolona
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 12:19   #4339
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej

BUNNY dziekuje za rady to tej grzywki nie robic prawda? Obetne chyba na prosto, ale nie wiem czy to się uda, musiałabym obciac ze 20 cm chyba

Co do prezentów widzę ze piszecie tez o ciuchach-ja bym cos kupila ale weź tu utraf w rozmiar. To nie takie łatwe u nas.
TZ nie pali wiec co związane z fajkami odpada
wódki mu nie dam
podpytałam go i portfel ma...pasek kupiłam rok temu.
Chyba zamowi sobie perfumy na urodziny ode mnie. A pod choinke dopytam go a jak nie powie to może kupie jakieś majty, tshirt i już. Chyba ze jakas płyta z koncertem, ale to tez sam musi mi powiedzieć.

KITKA ciesze się ze u Was jakos się układa Jak się czujesz?
Najlepiej podpatrzec jakbys byla u tz na metki od bluzek i bys na swieta wiedziala Moj przykladowo nosi XL ale on lubi szersze i trochu wieksze koszulki Kochana a moze jakas dobra whisky? Jesli Twoj tz lubi Johnnie Walkera to jest w biedronce zestaw: 0.7l + 2 szklanki za okolo 50-60zl

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
albo wlosy sa tak juz wytrawione ze nie przyjmuja barwnika, albo po prostu za niskie stezenia- tzn za malo chlodne. nie ma innej opcji.

u mnie wigilia jak co roku u mojej mamy, i jeden z 2 dni swiat u rodziny tz w tym wycieczka daleko do szpitala do jego babci, jakies 200km od lbna, wiec troche jazdy nas czeka...
Cholera to nie wiem teraz Gora wlosow jest w naprawde dobrym stanie, blyszcza sie fajnie, sa mieciutkie niezniszczone, i taki stan wlosow mam gdzies do konca ucha, a ponizej jest troche gorzej.. same konce wlosow sa wytrawione bo londa 6/1 niektore pasma chwycila poczatkowo na bardzo ciemny braz, poza tym widze sianko na koncach.

Jest tez inna opcja- w kaufie teraz maja palette ICC w promo za 8,99 z tego co pamietam, to moglabym wziac jasny braz i dac na calosc.. choc wiem ze nie bedzie to moj popielaty kolor ale przynajmniej zrownalabym calosc na swieta i sylwestra.... Jak sadzisz?

To u Ciebie widze maraton swiateczny bedzie z jezdzeniem
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-12-16 o 12:20
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-16, 12:21   #4340
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Hej kochane
Ja powoli ogarniam swoje sprawy,wiele rzeczy przemyślałam i już jestem trochę bardziej spokojna

Agatko ja mojemu kupiłam koszule w kratkę niebiesko-biało-popielatą,a pod spód T-Shirt zwykły czarny z mała aplikacją na klacie

Princeska
wlosy masz śliczne,tylko proszę nie kombinuj już
Teraz jest na prawdę mega pięknie
az mnie się zachciało zrobić kilka ciemniejszych pasemek

Ex witamy spowrotem

Kiteczko cóż mogę powiedzieć...

Ja mam teraz dwa dni wolne,dzisiaj jade do Berlina jeszcze,może uda mi się na jakieś małe zakupy wyskoczyć

Widziałam temat cieni sie przewinął, to ja od siebie polecam paletkę z Avonu Stone Taupes,bardzo fajna i na co dzień i na mocniejszy makijaż wieczorowy
Mysle nad kupnem jakiejś odzywki w szpraju do włosów,możecie coś polecić
ciesze sie że już lepiej i że jesteś już spokojniejsza
co bedziesz robić w Berlinie ?

a co do odżywek w sprayu ja lubię tą https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...zesywanie.html

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jeżu ile naskrobaly....
umieram po sobotnim tapetowaniu u mamuśki i wczorajszym dniu w trasie swieta widze beda cudowne- u mnie rodzinny sajgon, u meza podwojny plus ostra paranoja... wczoraj myslalam ze powystrzelam pol jego rodziny az nie chce w tym roku swiat, cholera!!!



asia mysle ze ci ok wyjdzie, syoss ma mocne farby w koncu to schwarzkopf, z tego co pamietam to tylko 9-1 bylo niewypalem...

Ale masz przygody z tą rodziną
ciekawe czy chociaż na święta będa potrafili się zachować na poziomie....
a co do prezentów- może skoro rzeczywiscie nie zasluzyli to nie warto im ich kupować. Nie ma co robić tego na siłę...


Ja dzisiaj wybieram się na drobne zakupki ciuszkowe a potem na jedzeniowe z Tż-tem
a jutro ide na zabieg SPA czekoladowy

a wlasnie laski mogłybyście mi polecić jakiś dobry krem na dzień który będzie lekki, delikatnie nawilżający, dobry pod podkład i jeszcze co ważne żeby mnie nie zapychał ?
Czym teraz smarujecie buźkę ?
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2013-12-16 o 12:24
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 12:28   #4341
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
albo wlosy sa tak juz wytrawione ze nie przyjmuja barwnika, albo po prostu za niskie stezenia- tzn za malo chlodne. nie ma innej opcji.

u mnie wigilia jak co roku u mojej mamy, i jeden z 2 dni swiat u rodziny tz w tym wycieczka daleko do szpitala do jego babci, jakies 200km od lbna, wiec troche jazdy nas czeka...

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------


ja mowie robic grzywke
a ja w tym roku mam na prezenty wyj*bane taka decyzje z tz podjelismy- sobie mamy nie robic nawzajem, ale jak zwykle pewnie bedzie tak, ze po cichu i tak zrobimy takie niespodzianki i tylko prezent dla mojej mamy- perfumy.
reszta nie zasluzyla i ja nie mam przyjemnosci latac za tym i robic im prezentow skoro tak sie zachowuja a sorki, jeszcze mojemu dziadkowi zalozylismy telewizje i kalendarz taki z przesuwka mu kupilam bo uwielbia je
Też zrobiłam tylko że na prosto, jest ładnie ale ja się wole w grzywce na bok więc będe zapuszczać
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 12:29   #4342
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cherry, Lavia, dziekuje za pomysly Ja myslalam ze moze jakas torbe szkolna na ramie z koniami, albo lampke nocna w ksztalcie konia, a hitowym pomyslem mojego tz na prezent byla maska konia (taka jak uzywali tanczac harlem shake ), i w rezultacie dalej nic nie mamy.. W ksiegarni ogladalismy ksiazki o koniach ale nie bylo nic ciekawego.. Myslalam tez o srebrnym lancuszku z zawieszka z jej imieniem ale tz krecil nosem.. no i zostal tydzien do wigilii a my kompletnie nie wiemy co kupic...
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 12:32   #4343
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



ja ma tą https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...adow-base.html

znowu afera jakaś ależ masz przeżycia z tą rodzinką
dzięki za odpowiedź jak nie stchórze to zrobie teraz jeszcze na święta , a jak nie to w styczniu

super że wszystko ok.
a karmisz piersią?
jak się ogólnie czujesz po cesarce ?
też ją chciałam ale nie wiem gdzie u siebie kupic :/
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 12:38   #4344
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj wybieram się na drobne zakupki ciuszkowe a potem na jedzeniowe z Tż-tem
a jutro ide na zabieg SPA czekoladowy

a wlasnie laski mogłybyście mi polecić jakiś dobry krem na dzień który będzie lekki, delikatnie nawilżający, dobry pod podkład i jeszcze co ważne żeby mnie nie zapychał ?
Czym teraz smarujecie buźkę ?
Ale Ci faajnie z tym spa

Ja uzywam bambino rozowego dzieciecego i powiem tak- mnie nieraz zdarzy sie ze zapcha. Ale jako jedyny tak fajnie nawilza i koi podraznienia czy sucha skore Na zime jest idealny!

Pamietam ze Kitka polecala ten z hydra adapt, ze wlasnie dobry pod podklad.

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
też ją chciałam ale nie wiem gdzie u siebie kupic :/
Poszukaj w malych drogeriach, albo na allegro
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 12:38   #4345
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Ale Ci faajnie z tym spa

Ja uzywam bambino rozowego dzieciecego i powiem tak- mnie nieraz zdarzy sie ze zapcha. Ale jako jedyny tak fajnie nawilza i koi podraznienia czy sucha skore Na zime jest idealny!

Pamietam ze Kitka polecala ten z hydra adapt, ze wlasnie dobry pod podklad.
to spa to prezent od mojego Tż-ta na moje urodziny
no bambino zapycha niestety
fajnie nawilżał to fakt, ale co z tego jak syfki sie po nim robiły...
a ten hydra adapt to o ten Wam chodzi ?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...i-tlustej.html
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 12:39   #4346
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Najlepiej podpatrzec jakbys byla u tz na metki od bluzek i bys na swieta wiedziala Moj przykladowo nosi XL ale on lubi szersze i trochu wieksze koszulki Kochana a moze jakas dobra whisky? Jesli Twoj tz lubi Johnnie Walkera to jest w biedronce zestaw: 0.7l + 2 szklanki za okolo 50-60zl



Cholera to nie wiem teraz Gora wlosow jest w naprawde dobrym stanie, blyszcza sie fajnie, sa mieciutkie niezniszczone, i taki stan wlosow mam gdzies do konca ucha, a ponizej jest troche gorzej.. same konce wlosow sa wytrawione bo londa 6/1 niektore pasma chwycila poczatkowo na bardzo ciemny braz, poza tym widze sianko na koncach.

Jest tez inna opcja- w kaufie teraz maja palette ICC w promo za 8,99 z tego co pamietam, to moglabym wziac jasny braz i dac na calosc.. choc wiem ze nie bedzie to moj popielaty kolor ale przynajmniej zrownalabym calosc na swieta i sylwestra.... Jak sadzisz?

To u Ciebie widze maraton swiateczny bedzie z jezdzeniem
to rownaj to palette i juz w razie czego dochlodzisz plukanka.

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
ciesze sie że już lepiej i że jesteś już spokojniejsza
co bedziesz robić w Berlinie ?

a co do odżywek w sprayu ja lubię tą https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...zesywanie.html

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------




Ale masz przygody z tą rodziną
ciekawe czy chociaż na święta będa potrafili się zachować na poziomie....
a co do prezentów- może skoro rzeczywiscie nie zasluzyli to nie warto im ich kupować. Nie ma co robić tego na siłę...


Ja dzisiaj wybieram się na drobne zakupki ciuszkowe a potem na jedzeniowe z Tż-tem
a jutro ide na zabieg SPA czekoladowy

a wlasnie laski mogłybyście mi polecić jakiś dobry krem na dzień który będzie lekki, delikatnie nawilżający, dobry pod podkład i jeszcze co ważne żeby mnie nie zapychał ?
Czym teraz smarujecie buźkę ?
nie beda umieli sie zachowac czy to swieta czy normalny dzien, bo to zwykle buractwo bez cienia jakiejkolwiek klasy żal mi takich ludzi... jedyne co moge zrobic to nie znizac sie do ich poziomu...i nie dac sprowokowac.

nie smaruje niczym, ale ja jestem inna za to rewelacyjnie dziala na moja buzke do mycia zel z biedronki bebeauty taki rozowy do cery wrazliwej, to jest zel-krem i po umyciu nie ma sciagniecia, buzia mieciutka jak po lekkim kremie

http://www.bangla.babyonline.pl/zdje...614_1_7210.jpg
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 12:40   #4347
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Ale Ci faajnie z tym spa

Ja uzywam bambino rozowego dzieciecego i powiem tak- mnie nieraz zdarzy sie ze zapcha. Ale jako jedyny tak fajnie nawilza i koi podraznienia czy sucha skore Na zime jest idealny!

Pamietam ze Kitka polecala ten z hydra adapt, ze wlasnie dobry pod podklad.

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------



Poszukaj w malych drogeriach, albo na allegro
Okej, pójde w takim razie do takiej małej drogeri osiedlowej .
A odnosnie dobrych nawilżaczy to ja polecam Cetaphil
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 12:46   #4348
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kurcze, caro ty mi nie podsylaj jakis fanatyczek, dzis wbilam na bloga po weekendzie i spamu mialam prawie 300 komantarzy do usuniecia, w kaxdym prosba o porade kolorystyczna wyraznie napisalam na czerwono nie ma porad a ci dalej spamuja, co za narod ja naprawde coraz wiecej pracuje i nie mam czasu, no niestety kochane...
jak mam czas to do was wbijam bo sie przywiazalam, ale niestety, skonczylo sie
haha przepraszam ale nie wiedziałam co radzić bo przecież nie wiem jakie mają włosy nie powiem im żeby kąpiel nakładały a z drugiej strony wiem że ciężko będzie taki kolor jak u mnie uzyskać ale już jej odpisałam żeby położyła z 12% bezpośrednio bo zasypała mnie komentarzami

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
a wlasnie laski mogłybyście mi polecić jakiś dobry krem na dzień który będzie lekki, delikatnie nawilżający, dobry pod podkład i jeszcze co ważne żeby mnie nie zapychał ?
Czym teraz smarujecie buźkę ?

ja używam od ponad miesiąca Cetaphil i jestem bardzo zadowolona
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 12:50   #4349
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
na bok a dlugosc jaka chcesz
Kochana dziekidzis wezme aparat z domu i zrobie sobie zdjęcia przed fryzjerem jakie mam wlosy. Odrost nie jest duzy zaraz zmierze. BUNNY Kochana ile cm na porost 10 tygodni to norma? Bo martwię się już o swoje wlosy

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Najlepiej podpatrzec jakbys byla u tz na metki od bluzek i bys na swieta wiedziala Moj przykladowo nosi XL ale on lubi szersze i trochu wieksze koszulki Kochana a moze jakas dobra whisky? Jesli Twoj tz lubi Johnnie Walkera to jest w biedronce zestaw: 0.7l + 2 szklanki za okolo 50-60zl


Whiskey lubi ale kupiłam mu w pt bez okazji-wlasnie często sobie bez okazji kupujemy alkohole
A my teraz od września mieszkamy razem wiec w sumie mogę w domu zobaczyć jakie ma te metki ale co z tego jak u niego co firma to inaczej! Ale może wlasnie popatrze na tshirty. Dziekuje
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 12:52   #4350
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Kochana dziekidzis wezme aparat z domu i zrobie sobie zdjęcia przed fryzjerem jakie mam wlosy. Odrost nie jest duzy zaraz zmierze. BUNNY Kochana ile cm na porost 10 tygodni to norma? Bo martwię się już o swoje wlosy

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------



Whiskey lubi ale kupiłam mu w pt bez okazji-wlasnie często sobie bez okazji kupujemy alkohole
A my teraz od września mieszkamy razem wiec w sumie mogę w domu zobaczyć jakie ma te metki ale co z tego jak u niego co firma to inaczej! Ale może wlasnie popatrze na tshirty. Dziekuje
srednio jest 1-1.5 cm na miesiac czyli 4 tyg.
wiec jakies 2,5-3cm powinnas przyrostu uzyskac w te 10 tygodni...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:29.