25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-07, 16:58   #61
Hebka25
Raczkowanie
 
Avatar Hebka25
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: góry świętokrzyskie
Wiadomości: 98
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

0/25...
__________________
Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy...
Hebka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 17:12   #62
LittleSeashell
Raczkowanie
 
Avatar LittleSeashell
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 95
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Hej dziewczyny
Można dołączyć? Ja mam niestety ogromne problemy z cerą, cera tłusta łojotokowa.. Nigdy nie miałam problemu z cerą lecz od pewnego czasu się to zmieniło. Myślę właśnie, że to wszystko przez to drapanie, wyciskanie, przykładanie rąk do buzi etc. Byłam dziś u Pani dermatolog, jednak trafiłam na bardzo nieprzyjemną babkę, która nawet mnie nie obejrzała.. rzuciła spojrzeniem na moją twarz i powiedziała, że to wszystko przez ten typ cery. Naprawdę nie przypasowała mi ta Pani. Przepisała mi jakąś maść za 8,50zł. Jutro idę ją odebrać z apteki bo jest na zamówienie i zobaczymy..Mam nadzieję, że cera mi się polepszy.

A nie wyciskanie zaczynam od jutra, bo dziś już miałam swoje grzeszki
LittleSeashell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 20:49   #63
jedytka
Raczkowanie
 
Avatar jedytka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 159
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

ja dziś nic nie wycisnęłam i mogę zacząć liczyć 1/25
jedytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 20:55   #64
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Ja gdyby nie Technikum tez bym sie dzisiaj stresowala, a tak to za rok bede
I mam mega metlik w glowie bo nie wiem na jakie studia isc Przewija sie filologia angielska, kosmetologia albo inzynieria chemiczna...poracha ze jeszcze nic nie wybralam

1/25
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 08:02   #65
jedytka
Raczkowanie
 
Avatar jedytka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 159
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Ja gdyby nie Technikum tez bym sie dzisiaj stresowala, a tak to za rok bede
I mam mega metlik w glowie bo nie wiem na jakie studia isc Przewija sie filologia angielska, kosmetologia albo inzynieria chemiczna...poracha ze jeszcze nic nie wybralam

1/25
masz jeszcze czas... caały rok. Polecam udać się na jakieś targi szkół wyższych mi to pomogło i wybrałam uczelnie prywatną, jeśli chodzi o wybór uczelni to nie żałuję. W tym roku bronię magisterkę

Tak sobie pomyślałam, że jeśli napiszę rano, że dziś nie wyciskam i będzie to mój 2 dzień nie wyciskania to się bardziej zmobilizuje i do końca dnia nic nie rozdrapie i nie wycisnę :p
a więc 2/25
jedytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 09:01   #66
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez jedytka Pokaż wiadomość
masz jeszcze czas... caały rok. Polecam udać się na jakieś targi szkół wyższych mi to pomogło i wybrałam uczelnie prywatną, jeśli chodzi o wybór uczelni to nie żałuję. W tym roku bronię magisterkę

Tak sobie pomyślałam, że jeśli napiszę rano, że dziś nie wyciskam i będzie to mój 2 dzień nie wyciskania to się bardziej zmobilizuje i do końca dnia nic nie rozdrapie i nie wycisnę :p
a więc 2/25
Chyba tak bede musiala zrobic

2/25
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 09:03   #67
annlynn_
Zakorzenienie
 
Avatar annlynn_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kutno/Łódź
Wiadomości: 4 625
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

4/25 :d
__________________
Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro.


annlynn_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-08, 11:46   #68
luska5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 304
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

0/25
luska5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 16:07   #69
karspetka
Rozeznanie
 
Avatar karspetka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 519
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

przestałam liczyć i sama nie wiem ile mam już dni niewyciskania ale załóżmy że 3/25
__________________
"Dzień bez śmiechu, jest dniem straconym"
Charlie Chaplin

karspetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 16:14   #70
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

własnie przed chwilą wyczułam 2 dziady na policzku, poszłam do łazienki, umyłam rączki i już miałam się za niego zabrać, bo widac trochę te ropę, ale się jakoś powstrzymałam.. dzisiaj idę na noc do koleżanki, już widzę jak jem to wszystko niezdrowe <3 ale co tam, będe wyglądac najwyżej jak postrach.
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 16:57   #71
e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 025
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Hebka25 Pokaż wiadomość
Dzięki za informacje chyba się na niego zdecyduje . A mam do Was inne pytanie-Jakich podkładów używacie? Ja na razie https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...t-make-up.html ale starczy jeszcze na dosłownie 2 użycia i nie wiem na co się zdecydować... potrzebuje czegoś trwałego, kryjącego i najważniejsze niezapychającego
Ja jestem wierna Bourjois. Uwielbiam większość podkładów z ich serii. Obecnie mam flower perfection, ale pomimo tego, że fajnie kryje to niestety podkreśla suche skórki, czyli jest to trochę uporczywe. Healthy mix jest fajny na lato, chociaż zdecydowanie mniej kryje. Często te podkłady można znaleźć na promocjach i wtedy ich ceny są o wiele bardziej okazyjne.
A jak uda mi się mieć trochę zbędnych pieniędzy i znaleźć fajną promocję (lub rodzina szuka dla mnie prezentu) to bardzo lubię La Roche Posay - Toleriane, ale jego cena jest za wysoka.

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Ja gdyby nie Technikum tez bym sie dzisiaj stresowala, a tak to za rok bede
I mam mega metlik w glowie bo nie wiem na jakie studia isc Przewija sie filologia angielska, kosmetologia albo inzynieria chemiczna...poracha ze jeszcze nic nie wybralam

1/25
A ja radzę sprawdzać nie tylko kierunek, ale też specjalności jakie oferuje i przede wszystkim sprawdzać plany zajęć. Kierunek kierunkowi na różnych uczelniach nie jest równy. To co się może okazać niezbyt interesujący na X już na Y może być o wiele ciekawiej przedstawione. Można też zwrócić uwagę jakie uprawnienia i podyplomówki później można zrobić albo na jakie magisterskie się dostać....
Ja przede wszystkim oczekuję, że studia pokażą przede mną nowe drogi i możliwości...

2/25
e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-08, 16:59   #72
Marcusia
Rozeznanie
 
Avatar Marcusia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 786
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

ja mam podkład z Avon, dostałam jak byłam konsultantką, ciemny .. nawet nie wiem jaki to rodzaj... ale za ciemny dla mnie... bardzo fajnie się go rozprowadza <3 szybko "schnie" na skórze, tylko trzeba go dobrze rozetrzeć no i świetnie kryje. Chciałam kupić jaśniejszy i mieszać te dwa podkłady, ale nie umiem dobierać koloru... nigdy nie umiałam ;/ a teraz jest w promocji za 25zł 30 ml. z pompką <3

bluesky49, Muffka
jeszcze radzę sprawdzić jak wygląda rynek zatrudnienia... czy bedzie łatwo znaleźć pracę, bo jednak niewielu Polaków pracuje w zawodzie.. a szkoda...
__________________
Myśl pozytywnie i częściej się uśmiechaj!

Edytowane przez Marcusia
Czas edycji: 2013-05-08 o 17:00
Marcusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 17:05   #73
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Hebka25 Pokaż wiadomość
Dzięki za informacje chyba się na niego zdecyduje . A mam do Was inne pytanie-Jakich podkładów używacie? Ja na razie https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...t-make-up.html ale starczy jeszcze na dosłownie 2 użycia i nie wiem na co się zdecydować... potrzebuje czegoś trwałego, kryjącego i najważniejsze niezapychającego
ja póki co mam podkład kryjący Annabelle Minerals. Jakoś specjalnie nie podkreśla suchych skórek, ewentualnie tuż po nałożeniu, ale po kilku minutach znikają, no i podkład dostosowuje się do koloru cery. Dużym plusem jest na prawde fakt, że bardzo dobrze kryje, oczywiscie takich bardzo głębokich przebarwien nie podoła (np. brunatne, ciemno bordowe), chyba że nałoży się kilka warst punktowo. No i ze względu na skład, nie zapycha to zapewnia producent. Ale czy tak jest rzeczywiscie? Poki co biorę antybiotyk, więc nie mam z tym problemu, a moja cera jest bardzo skłonna do zapychania, więc raczej jest dobry. Minusem jest jednak fakt, że nie ma matu, trzeba dodatkowo stosować coś do matu, bo inaczej się człowiek świeci. Ja sobie w te upały co jakiś czas przykładam delikatnie chusteczke do twarzy i jakoś to wygląda

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Marcusia Pokaż wiadomość
ja mam podkład z Avon, dostałam jak byłam konsultantką, ciemny .. nawet nie wiem jaki to rodzaj... ale za ciemny dla mnie... bardzo fajnie się go rozprowadza <3 szybko "schnie" na skórze, tylko trzeba go dobrze rozetrzeć no i świetnie kryje. Chciałam kupić jaśniejszy i mieszać te dwa podkłady, ale nie umiem dobierać koloru... nigdy nie umiałam ;/ a teraz jest w promocji za 25zł 30 ml. z pompką <3
miałam w tamtym roku świetny podkład, wlasciwie puder z Avonu. Byl to ogolnie moj pierwszy puder w kamieniu który stosowałam solo, bo tak to zawsze był podklad, co w lecie jest za ciężkie.. Ale już go chyba nie produkują, bo nie mogłam znaleźć na stronie, anie w żadnym katalogu
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 17:18   #74
Marcusia
Rozeznanie
 
Avatar Marcusia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 786
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

ja w ostateczności zrezygnuję ze wszystkiego tylko krem na lato... ale zdjęć fajnych z wakacji nie bede miała.. albo zmuszę TŻ do nauki retuszu w photoshopie ahaha
póki co, muszę Wam powiedzieć że cera jest duuużo spokojniejsza, nawilżona, podoba mi się to <3 nie mam czerwonych diod na twarzy.. ostatnio z nerwów łapię się na macaniu i rozdrapywaniu czegoś ale w porę impuls do mózgu dociera.
Życze Waszym impulsom szybkiego znajdowania mózgu (to nie ma nikogo obrazić, jeżeli kogoś obraziłam to zignorujcie ten post)
__________________
Myśl pozytywnie i częściej się uśmiechaj!
Marcusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 18:16   #75
frania97
Raczkowanie
 
Avatar frania97
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 404
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Od wczoraj stosuję skinoren i podoba mi się jego działanie Nic nowego nie przybywa, dwa zaskórniki zasuszone, zaczerwienienie zniknęło ,ale to chyba dzięki tabletkom
Do tych, którzy stosowali kwas azelainowy- po jakim czasie widoczne jest zmniejszenie przebarwień? Miesiąc, dwa?
__________________
"Uczciwy idealista dąży do forsy. Pieniądze to wytłoczona w monecie wolność. A wolność to życie."- Erich Maria Remarque

68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58 kg
frania97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 18:35   #76
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez frania97 Pokaż wiadomość
Od wczoraj stosuję skinoren i podoba mi się jego działanie Nic nowego nie przybywa, dwa zaskórniki zasuszone, zaczerwienienie zniknęło ,ale to chyba dzięki tabletkom
Do tych, którzy stosowali kwas azelainowy- po jakim czasie widoczne jest zmniejszenie przebarwień? Miesiąc, dwa?
Ogolem z dnia na dzien widac jak rozjasnia je, ale te "swieze" calkowicie mi zeszly po ok miesiacu. Ze starymi dalej sie mecze....
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 18:36   #77
Bysanda
Zadomowienie
 
Avatar Bysanda
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 353
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

U mnie bourjois tez podkresla suche skorki, z tym ze jak zrobię peeling na wieczór i maskę z glinki to jest ok uwielbiam go mimo to :P
Bysanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 19:39   #78
frania97
Raczkowanie
 
Avatar frania97
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 404
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Ogolem z dnia na dzien widac jak rozjasnia je, ale te "swieze" calkowicie mi zeszly po ok miesiacu. Ze starymi dalej sie mecze....
ojej, to bardzo się cieszę Moje przebarwienia mają ok. 3 miesięcy.Nie wiem czy to stare czy nowe Na razie nie patrzę w lustro, spojrzę dopiero po tygodniu, czyli we wtorek, mam nadzieję ,ze będę mile zaskoczona efektami
Gulki pięknie się zmniejszają, nic nowego mi nie wyskakuje, na razie jestem zadowolona ze współpracy ze skinorenem
__________________
"Uczciwy idealista dąży do forsy. Pieniądze to wytłoczona w monecie wolność. A wolność to życie."- Erich Maria Remarque

68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58 kg
frania97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 20:08   #79
Librunia
Raczkowanie
 
Avatar Librunia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Wiadomości: 53
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Ja stosuję Skinoren od września 2012 r. i nie zauważyłam, żeby rozjaśniał "stare" plamki po pryszczach... Nie przyspiesza też rozjaśniania nowych przebarwień, które powstają na co dzień... Nie wiem z czego to wynika...
__________________
10/02/2012 - zapuszczam włosy
9/01/2013 - aparatka pełną gębą
4/03/2013 - dbam o buźkę

Razem od 12.01.2004
Zaręczeni od 1.01.2014

Bloguję sobie...
Librunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-08, 20:14   #80
e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 025
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Marcusia Pokaż wiadomość
ja mam podkład z Avon, dostałam jak byłam konsultantką, ciemny .. nawet nie wiem jaki to rodzaj... ale za ciemny dla mnie... bardzo fajnie się go rozprowadza <3 szybko "schnie" na skórze, tylko trzeba go dobrze rozetrzeć no i świetnie kryje. Chciałam kupić jaśniejszy i mieszać te dwa podkłady, ale nie umiem dobierać koloru... nigdy nie umiałam ;/ a teraz jest w promocji za 25zł 30 ml. z pompką <3

bluesky49, Muffka
jeszcze radzę sprawdzić jak wygląda rynek zatrudnienia... czy bedzie łatwo znaleźć pracę, bo jednak niewielu Polaków pracuje w zawodzie.. a szkoda...
Zgadzam się z Tobą
Warto też zobaczyć jak wyglądają prognozy na przyszłość, ile osób studiuje obecnie dany kierunek i jakie będzie dalsze zapotrzebowanie, gdy już go skończymy...

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Cytat:
Napisane przez frania97 Pokaż wiadomość
Od wczoraj stosuję skinoren i podoba mi się jego działanie Nic nowego nie przybywa, dwa zaskórniki zasuszone, zaczerwienienie zniknęło ,ale to chyba dzięki tabletkom
Do tych, którzy stosowali kwas azelainowy- po jakim czasie widoczne jest zmniejszenie przebarwień? Miesiąc, dwa?
Ja miałam głównie takie starsze plamki i po skończeniu jednej tubki nie widziałam wielkiej różnicy, dlatego nie zdecydowałam się na niego podobnie.

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Bysanda Pokaż wiadomość
U mnie bourjois tez podkresla suche skorki, z tym ze jak zrobię peeling na wieczór i maskę z glinki to jest ok uwielbiam go mimo to :P
podkłady warte swojej ceny i nie widzę po nich różnicy w stanie skóry.

Tak mnie naszło, że w sumie dla mnie najważniejsze jest, żeby podkład miał filtr słoneczny . Czasami jak zapomnimy czy nie nałożymy mocnego filtru to nawet taka 15 czy 20 może zrobić jakąś różnicę.

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Marcusia Pokaż wiadomość
ja w ostateczności zrezygnuję ze wszystkiego tylko krem na lato... ale zdjęć fajnych z wakacji nie bede miała.. albo zmuszę TŻ do nauki retuszu w photoshopie ahaha
póki co, muszę Wam powiedzieć że cera jest duuużo spokojniejsza, nawilżona, podoba mi się to <3 nie mam czerwonych diod na twarzy.. ostatnio z nerwów łapię się na macaniu i rozdrapywaniu czegoś ale w porę impuls do mózgu dociera.
Życze Waszym impulsom szybkiego znajdowania mózgu (to nie ma nikogo obrazić, jeżeli kogoś obraziłam to zignorujcie ten post)
Super bardzo się cieszę. Ja obecnie lecę na próbkach effaclar duo i nieraz zastosuję kwas glikolowy, ale odstawiam go na rzeczy migdałowego, który trochę lepiej sprawdzi się w taką pogodę... Effaclar miło mnie zaskakuje. Szybko się po nim goją pryszcze... ale na razie nie mam kasy na pełnowymiarowe opakowanie, więc korzystam z pomocy próbek... Wstyd, ale trudno.
e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 20:27   #81
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez frania97 Pokaż wiadomość
ojej, to bardzo się cieszę Moje przebarwienia mają ok. 3 miesięcy.Nie wiem czy to stare czy nowe Na razie nie patrzę w lustro, spojrzę dopiero po tygodniu, czyli we wtorek, mam nadzieję ,ze będę mile zaskoczona efektami
Gulki pięknie się zmniejszają, nic nowego mi nie wyskakuje, na razie jestem zadowolona ze współpracy ze skinorenem
Co tez bardzo mi sie podoba to mega wygladzenie skory po nim i zwezenie porow

Cytat:
Napisane przez Librunia Pokaż wiadomość
Ja stosuję Skinoren od września 2012 r. i nie zauważyłam, żeby rozjaśniał "stare" plamki po pryszczach... Nie przyspiesza też rozjaśniania nowych przebarwień, które powstają na co dzień... Nie wiem z czego to wynika...
A moze jak tak dlugo stosujesz to sie skora juz przyzwyczaila ?

[1=e5f8e1654645f7f709e372d 7f739a8569d1c32e2;4071318 5]
Super bardzo się cieszę. Ja obecnie lecę na próbkach effaclar duo i nieraz zastosuję kwas glikolowy, ale odstawiam go na rzeczy migdałowego, który trochę lepiej sprawdzi się w taką pogodę... Effaclar miło mnie zaskakuje. Szybko się po nim goją pryszcze... ale na razie nie mam kasy na pełnowymiarowe opakowanie, więc korzystam z pomocy próbek... Wstyd, ale trudno.[/QUOTE]
Tez sie czaje na ten effaclar, ale ma mega skrajne opinie
Chyba bede musiala pochodzic za probkami
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 20:38   #82
Bysanda
Zadomowienie
 
Avatar Bysanda
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 353
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

EC super uspokaja skore.
Bysanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 21:59   #83
Hebka25
Raczkowanie
 
Avatar Hebka25
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: góry świętokrzyskie
Wiadomości: 98
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Zdecyduję się na jeszcze jedną tubkę skionorenu... zobaczymy co z tego wyniknie ... co do podkładu to poszukam jeszcze... fajny by był z filtrem kusi mnie ten wygląda super ,ale nigdy nie stosowałam podkładu w takiej formie no i jest drogi https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...al.html&next=1 Któraś z Was używa mineralnych, co myślicie?

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

co do wyciskania się nie wypowiadam zaczynammod nowego tygodnia...
__________________
Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy...
Hebka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 22:02   #84
izus1990
Zadomowienie
 
Avatar izus1990
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 297
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Wczoraj wycisnęłam krostkę przy brwi więc 1/25.
__________________
M.

http://ecofuturewomen.blogspot.com/
izus1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 22:09   #85
e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 025
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Hebka25 Pokaż wiadomość
Zdecyduję się na jeszcze jedną tubkę skionorenu... zobaczymy co z tego wyniknie ... co do podkładu to poszukam jeszcze... fajny by był z filtrem kusi mnie ten wygląda super ,ale nigdy nie stosowałam podkładu w takiej formie no i jest drogi https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...al.html&next=1 Któraś z Was używa mineralnych, co myślicie?

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

co do wyciskania się nie wypowiadam zaczynammod nowego tygodnia...
Nie używam, ale widziałam efekty na zdjęciach u dziewczyn i fajnie wygląda podkład mineralny. Ja bym chyba nie potrafiła go zaaplikować. Mogę Ci powiedzieć ogólne zdanie o podkładach Vichy, bo używałam trzech różnych. Żaden mnie nie zapchał czy też nie podrażnił mojej skóry. Jeden z nich świetnie krył https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...on-spf-35.html chyba nie ma nic lepszego jeżeli ktoś chce dużo zakamuflować, ale na lato dość ciężki. Ten jest średni https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...alosciami.html aczkolwiek ładnie pachnie, krycie średnie i przeznaczony jest do naszej skóry. No i filtr. Jedyna wada, że nieraz może podkreślać jakieś suche rzeczy, ale to dlatego, że chyba troszkę matuje. A na koniec kompletna porażka Vichy https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ry-suchej.html efekt kryjący żaden, nie podrażnia. Bardzo stapia się z cerą, bardziej przypomina mi krem tonujący, a nie podkład. Za tę cenę kompletnie nie warto go kupować.



Patrzę do lusterka i moja buzia dość mocno się dziś opaliła. Po eksfoliacji kwasami uważam to za mega głupotę. Nocowałam u koleżanki, a ona nie miała nic "takiego". Potem jeszcze siedziałam kilka godzin na dworze...

Edytowane przez e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2
Czas edycji: 2013-05-08 o 22:11
e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 07:37   #86
frania97
Raczkowanie
 
Avatar frania97
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 404
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

No to widzę ,że o skinorenie baardzo różne są opinie Będę stosować, nie mam starych przebarwień, mam nadzieję ,ze te ładnie do lata wybieli Zresztą i tak nie mogę nic innego stosować teraz na słońce
Muffka- też widzę powoli to wygładzanie, powiedzmy ,że mam pojedyncze pryszcze a nie jakieś grudki, zgrubienia, nie wyczuwam na razie nic pod palcami Mam jeszcze do Ciebie jedno pytanie Ile brałaś skinorenu? Tak jak jest w ulotce pasek długości 2,5 cm. ?
Od początku tygodnia nie mam żadnego nowego nieprzyjaciela na twarzy
__________________
"Uczciwy idealista dąży do forsy. Pieniądze to wytłoczona w monecie wolność. A wolność to życie."- Erich Maria Remarque

68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58 kg
frania97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 08:03   #87
jedytka
Raczkowanie
 
Avatar jedytka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 159
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

wczoraj pomogło P założyłam z góry, że nie wyciskam więc dziś to samo.
Nie wyciskam 3/25


dziewczyny co jest dobre na przebarwienia?
jedytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 08:22   #88
frania97
Raczkowanie
 
Avatar frania97
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 404
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Mi dermatolog dała na przebarwienia skinoren, ale widzę ,że opinie na jego temat są podzielone Ja stosuję od wtorku, jak będą pierwsze efekty to napiszę.
__________________
"Uczciwy idealista dąży do forsy. Pieniądze to wytłoczona w monecie wolność. A wolność to życie."- Erich Maria Remarque

68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58 kg
frania97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 11:08   #89
LittleSeashell
Raczkowanie
 
Avatar LittleSeashell
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 95
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Mi dermatolog przepisała jakiś lek, który się robi na zamówienie z kilku składników min. spirytus salicylowy.
Jak wczoraj nałożyłam to na twarz (raz dziennie- ma za zadanie wysuszyć skórę, ponieważ z natury mam bardzo tłustą) to myślałam, że twarz mi wypali
LittleSeashell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 13:10   #90
frania97
Raczkowanie
 
Avatar frania97
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 404
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

wydusiłam dzisiaj jednego z czoła tak długo przy nim majstrowałam ,że wystrzeliła ta biała maź
Na policzku wyszedł mi jeden, pierwszy w tym tygodniu
__________________
"Uczciwy idealista dąży do forsy. Pieniądze to wytłoczona w monecie wolność. A wolność to życie."- Erich Maria Remarque

68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58 kg
frania97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-26 21:41:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:37.