Co myślicie o takim człowieku? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-02, 00:59   #1
JutQ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 33

Co myślicie o takim człowieku?


Ostatnio usłyszałam z ust pewnego chłopaka zdanie: "Im bardziej jesteś chamski dla kobiet tym bardziej Cię kochają..." Co myśleć o takim człowieku?Jak dla mnie to nie jest ktoś, kto nadaje się by tworzyć prawdziwy, zdrowy związek...
JutQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 01:46   #2
pepitka
Raczkowanie
 
Avatar pepitka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Legnica / Wrocław
Wiadomości: 229
Dot.: Co myślicie o takim człowieku?

No, raczej dobrze to nie rokuje na przyszłość... Zależy jeszcze z jakiego kontekstu zostało wyrwane to zdanie
pepitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 02:01   #3
JutQ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 33
Dot.: Co myślicie o takim człowieku?

Hmm no dobrze pochwalę się, choć nie ma czymTo mój były chłopak zwierzał sie koledze jak to ja próbowałam go prosić bym do mnie wrócił.Wtedy on, który zawsze byl milutki uczynny po prostu skarb, stał się dla mnie najdelikatniej mówiąc niemiły...No i tak się teraz chwalił koledze, że mimo iż taki był dla mnie zły to ja nadal go kocham i chcę by wróciłSzczyci się tym, że im bardziej jest chamski tym kobiety bardziej za nim latają.
JutQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 02:09   #4
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Co myślicie o takim człowieku?

Pociesze Ciebie, że nie on jeden tak ma. Też kiedys prosiłam kogos by do mnie wrocil, ale to głupie. Takich trzeba zostawić, bo można jeszcze tylko bardziej cierpieć.
Wiem serce boli, nadzieja jest ciągle, że może i czlowiek znowu się odzywa do takiego, żeby nie zapomniał, żeby nie stracić go.
Nie dam ci rady co z tym zrobić. Ja wiem, że się nie udało i było jeszcze gorzej, bo nie odpuszczałam przez jakiś czas.
Ale to się łatwo mówi po sytuacji.
Życze dużo siły.
Jeżeli w środku faktycznie jest wartościowy i miły i wasz związek ma szanse sam wróci. Nie ma co się poniżać.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 02:44   #5
campari
Raczkowanie
 
Avatar campari
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 376
Dot.: Co myślicie o takim człowieku?

nie zgadzam się z tym stwierdzeniem. przecież chamstwo nie jest czymś, co ludzie lubią. i uważam, ze żadna dziewczyna, która jest traktowana niewłaściwie przez chłopaka nie powinna sie za nim uganiac. to swiadczy o szacunku i o ogolnym traktowaniu.
nigdy nie wiadomo, jak bedzie wygladal zwiazek z taka osoba, ale nie rokuje to na pewno dobrze...
__________________


good girls are made of sugar & spice, as for me,
I'm made of vodka & ice.





eat me.
drę koszule, łamię serca.
campari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 05:50   #6
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Co myślicie o takim człowieku?

Cytat:
Napisane przez JutQ Pokaż wiadomość
Ostatnio usłyszałam z ust pewnego chłopaka zdanie: "Im bardziej jesteś chamski dla kobiet tym bardziej Cię kochają..." Co myśleć o takim człowieku?Jak dla mnie to nie jest ktoś, kto nadaje się by tworzyć prawdziwy, zdrowy związek...
Ja tam mysle to samo, co o dziewczynach, ktore probuja/nasladuja postawe "zolzy" (cudzyslow z tego wzgledu, ze w tytule ksiazki ktore to opisuje, slowo zolza jest uzyte niezgodnie z polskim znaczeniem).

Nie widze roznicy w samej postawie - jak dla mnie sa analogiczne, tylko w szczegolowym doborze srodkow.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 07:59   #7
JutQ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 33
Dot.: Co myślicie o takim człowieku?

Alkaxy dzięki za wsparcie...Ja już sama nie wiem, czego bym naprawdę chciała. Wiem, że po tym co on pokazuje swoją postawą po naszym rozstaniu powinnam się odciąć od niego raz na zawsze, bo wszelkie słowa, które on mówi o mnie do innych bardzo ranią. On nawet potrafi opowiadać swojej nowej dziewczynie o mnie, o mojej przeszłości, a nawet teraźniejszości. Ostatnio nawet dostałam bardzo ładną wiadomość od tej panienki na gg. Pozwolę sobie wkleić:
"hehe boli cie ta porazka?ja wiem... ciezko jak ktos cie olewa i nigdy nie kochał mimo ze dupy dsawalas mu caly czas... on mi nawet nic o Tobei nie wspomina, mowiac ze to porazka jego zycia..."(tekst oryginalny widać, że panienka w wielkim stresie była pisząc to
JutQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-02, 08:04   #8
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Co myślicie o takim człowieku?

Cytat:
Napisane przez JutQ Pokaż wiadomość
Alkaxy dzięki za wsparcie...Ja już sama nie wiem, czego bym naprawdę chciała. Wiem, że po tym co on pokazuje swoją postawą po naszym rozstaniu powinnam się odciąć od niego raz na zawsze, bo wszelkie słowa, które on mówi o mnie do innych bardzo ranią. On nawet potrafi opowiadać swojej nowej dziewczynie o mnie, o mojej przeszłości, a nawet teraźniejszości. Ostatnio nawet dostałam bardzo ładną wiadomość od tej panienki na gg. Pozwolę sobie wkleić:
"hehe boli cie ta porazka?ja wiem... ciezko jak ktos cie olewa i nigdy nie kochał mimo ze dupy dsawalas mu caly czas... on mi nawet nic o Tobei nie wspomina, mowiac ze to porazka jego zycia..."(tekst oryginalny widać, że panienka w wielkim stresie była pisząc to
Skoro Cię te słowa ranią, to po co szukasz kontaktu? Chcesz się dobić? Poużalać nad sobą? Zakończ to, odetnij się i żyj - wtedy może być już tylko lepiej. Teraz sama siebie krzywdzisz, myślisz że go nagle ruszy sumienie, zrobi się mu Ciebie żal? Komu chcesz coś udowodnić?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 08:10   #9
Costynuuna
Zadomowienie
 
Avatar Costynuuna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 482
Dot.: Co myślicie o takim człowieku?

Cytat:
Napisane przez JutQ Pokaż wiadomość
Ostatnio usłyszałam z ust pewnego chłopaka zdanie: "Im bardziej jesteś chamski dla kobiet tym bardziej Cię kochają..." Co myśleć o takim człowieku?Jak dla mnie to nie jest ktoś, kto nadaje się by tworzyć prawdziwy, zdrowy związek...
niekoniecznie chamski musi być facet, wystarczy że bedzie troche niedostępny, nieosiągalny , zimny i w kobiecie budzi się coś że pragnie mieć go znowu, zwłaszcza jeśli facet wcześniej był milutki, naskakiwał, był wręcz nachalny.. w kobiecie budzi się wtedy syndrom króliczka ,żeby gonić i niekoniecznie złapacP;
__________________
Ostatni raz w siebie zwątpiłam !
Costynuuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 08:54   #10
mysia79
Raczkowanie
 
Avatar mysia79
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 117
Dot.: Co myślicie o takim człowieku?

Co myślę o takim człowieku? Niedojrzały gnojek, na 100% nie nadający się do stworzenia związku Gdyby nie to, że jest żałosny, to byłby nawet zabawny.
Co do tej jego nowej panienki - oj, dostanie jeszcze od niego po d.. więc nic się nie martw.
mysia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 09:22   #11
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Co myślicie o takim człowieku?

Cytat:
Napisane przez mysia79 Pokaż wiadomość
Co myślę o takim człowieku? Niedojrzały gnojek, na 100% nie nadający się do stworzenia związku Gdyby nie to, że jest żałosny, to byłby nawet zabawny.
Co do tej jego nowej panienki - oj, dostanie jeszcze od niego po d.. więc nic się nie martw.

Pod tym sie podpisuje

Dziewczyna teraz mysli ze jest bogiem jakims przy nim, ze go ma. A za pare miesiecy, lat, chlopak znowu uzyje swojego "chamskiego sposobu traktowania" i ona bedzie w tej sytuacji co ty. Wiec uszy do gory i sie nimi nie przejmowac
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-02, 09:59   #12
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Co myślicie o takim człowieku?

Cytat:
Napisane przez JutQ Pokaż wiadomość
"hehe boli cie ta porazka?ja wiem... ciezko jak ktos cie olewa i nigdy nie kochał mimo ze dupy dsawalas mu caly czas... on mi nawet nic o Tobei nie wspomina, mowiac ze to porazka jego zycia..."(tekst oryginalny widać, że panienka w wielkim stresie była pisząc to
wiesz... żałosna jest ta jego nowa dziewczyna i to "boli cie ta porażka?" masakra. to jest jakaś idio***, która myśli, że wygrała los na loterii. a tak naprawdę to ten facet jest zwykłym dup****.
równie dobrze mogłaś jej odpisać, że skoro jest taki "cham" (jak sam o sobie powiedział), to po zakończeniu związku z nią, też będzie jakieś farmazony o niej gadał

a teraz z lekkim przekąsem coś napiszę
jako, że jestem baaardzo mściwą osobą, poczekałabym na odpowiedni moment (czytaj jakby już ją olał dla następnej) i też wyjechałabym do niej z takim tekstem (ale nie na gg tylko w 4 oczy, bo rozmowa na gg to nie jest rozmowa) "i coooo? du*y dałaś i tak szybko mu się znudziłaś? biedaczkaa... " i z pięknym uśmiechem bym sobie poszła


a tak na serio serio, to faceta olej i tą laskę też olej. bo widać, że są siebie warci. idiot** z chamem się dobrała. i niech sobie żyją po swojemu

a Ty Laseczko, znajdziesz kiedys kogoś bardzo wartościowego. tzn.. on sam Ciebie znajdzie
zobaczysz sama, jak przestaniesz szukać, to znajdzie się sam. nic na siłę.
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 10:52   #13
JutQ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 33
Dot.: Co myślicie o takim człowieku?

Tak. Ona właśnie tak myśli. On jest dla niej taki czuły, dobry, kochający. Wiecie o co chodzi. Dziewczyna ma 20 lat do tej pory żadnego trwającego dłużej niż miesiąc "związku", więc czuje się jakby była w siódmym niebie będą z tym gościem. Wiecie ja też się tak czułam jak go poznałam. Byliśmy ze sobą 2 lata. Zawsze był dla mnie dobry, był przy mnie kiedy go potrzebowałam. Dlatego wiem, że dla niej jest taki sam. Nie wiem tylko, czy ja przez tą moją miłość do tego człowieka nie widziałam tego, że np. oprócz mnie ogląda sobie też wiele przeróżnych panienek na rozbieranych fotkach (jedną z nich była właśnie ona). Dopiero jak się rozstaliśmy to się wszystkiego dowiedziałam. Oczywiście on nie uznał tego za coś złego.Heh żałosne. A najlepsze jest to, że ta nowa panienka się ode mnie dowiedziała o tych wszystkich jego wyczynach...Gdybym Wam powklejała wszystkie teksty, jakie ona mi pisała, te chamskie odzywki to byłoby śmiechu
JutQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 11:01   #14
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Co myślicie o takim człowieku?

Cytat:
Napisane przez JutQ Pokaż wiadomość
Tak. Ona właśnie tak myśli. On jest dla niej taki czuły, dobry, kochający. Wiecie o co chodzi. Dziewczyna ma 20 lat do tej pory żadnego trwającego dłużej niż miesiąc "związku", więc czuje się jakby była w siódmym niebie będą z tym gościem. Wiecie ja też się tak czułam jak go poznałam. Byliśmy ze sobą 2 lata. Zawsze był dla mnie dobry, był przy mnie kiedy go potrzebowałam. Dlatego wiem, że dla niej jest taki sam. Nie wiem tylko, czy ja przez tą moją miłość do tego człowieka nie widziałam tego, że np. oprócz mnie ogląda sobie też wiele przeróżnych panienek na rozbieranych fotkach (jedną z nich była właśnie ona). Dopiero jak się rozstaliśmy to się wszystkiego dowiedziałam. Oczywiście on nie uznał tego za coś złego.Heh żałosne. A najlepsze jest to, że ta nowa panienka się ode mnie dowiedziała o tych wszystkich jego wyczynach...Gdybym Wam powklejała wszystkie teksty, jakie ona mi pisała, te chamskie odzywki to byłoby śmiechu
Dobra, zachował się jak kretyn, kłamał, mydlił Ci oczy - takich to jest na pęczki. Ale nie jesteście już razem. Po co Ci to? Czemu się nie chcesz od tego odciąć? Oczywiście, że zauroczona nim dziewczyna Ci nie uwierzy, pewnie odpowiednio Cię przedstawił i w jej oczach wychodzisz teraz na wariatkę i zazdrośnicę. Zresztą, gdybyś już niczego do niego nie czuła, to byś olała całą tą sprawę i żyła dalej swoim życiem. A teraz się wcinasz w czyjeś. Jakbyś kogoś poznała, facet byłby OK, to tak chętnie słuchałabyś jego ex, czy uznałabyś że to jakaś szurnięta panna? Wygadaj się nam tutaj, jeśli Ci to sprawia ulgę, ale od nich się odetnij - zablokuj na gg, zmień numer jeśli trzeba.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 11:07   #15
JutQ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 33
Dot.: Co myślicie o takim człowieku?

Doris wiem, że to co mi radzisz powinnam była zrobić już dawno temu. Wiem, że oni mają mnie głęboko w d*** i że cokolwiek powiem do tej panny to ona nie uwierzy. Do tego jest taka głupiutka i naiwna, zaślepiona zauroczeniem do niego. Nic nie zmieni moje myślenie, nic nie zmienią moje słowa. JA TO WSZYSTKO WIEM!Mimo tego ciężko mi zapomnieć, że znałam tego człowieka i spędziliśmy ze sobą cudowne chwile
JutQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 11:15   #16
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Co myślicie o takim człowieku?

Cytat:
Napisane przez JutQ Pokaż wiadomość
Doris wiem, że to co mi radzisz powinnam była zrobić już dawno temu. Wiem, że oni mają mnie głęboko w d*** i że cokolwiek powiem do tej panny to ona nie uwierzy. Do tego jest taka głupiutka i naiwna, zaślepiona zauroczeniem do niego. Nic nie zmieni moje myślenie, nic nie zmienią moje słowa. JA TO WSZYSTKO WIEM!Mimo tego ciężko mi zapomnieć, że znałam tego człowieka i spędziliśmy ze sobą cudowne chwile
Dobrze, że to wiesz. Powiedz sobie głośno: byłam z nim, a teraz już nie jestem, wspomnienia są miłe, ale to tylko wspomnienia. On jest z inną, bo tak chce. Dopóki się nie odetniesz, nie zaczniesz normalnie żyć, a dodatkowo dalej będziesz z siebie robiła histeryczkę (w ich oczach), którą rzucił facet i która nie umie się z tym pogodzić. Wiele takich związków się kończy. To przykre, ale takie jest życie. Spójrz na to z tej strony: dowiedziałaś się o jego krętactwach w miare szybko, masz tyle przed sobą. Możesz chodzić na randki, poznać kogoś lepszego. Nie jesteś jedną z tych kobiet, które sa oszukiwane. To Ty jesteś na pozycji wygranej, bo się wyrwałaś z bagna (nawet jeśli się wydawało, że to śliczna łąka usiana kwiatkami). Teraz zrób krok dalej. Uda Ci się.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 11:15   #17
Gandhi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 54
Dot.: Co myślicie o takim człowieku?

Cytat:
Napisane przez JutQ Pokaż wiadomość
(...) ogląda sobie też wiele przeróżnych panienek na rozbieranych fotkach (jedną z nich była właśnie ona).
Skąd on miał jej fotki!?
Gandhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 11:27   #18
JutQ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 33
Dot.: Co myślicie o takim człowieku?

Gandhi znasz taki portal www.fotka.pl? tam wiele osób jest w stanie zrobić wszystko by się przypodobaćNo i takie laseczki na jego podryw reagowały. Wiesz długie rozmowy, zwierzenia...Akurat ta laseczka przez 2 lata zdążyła mu powiedzieć o sobie prawie wszystko...o swoich problemach z anoreksja bulimia ortoreksją, próbami samobójczymi, itp, itd. Zresztą ona na tym forum swego czasu to opisywała, tylko teraz już nie pisze po tym jak się dowiedziała, że ja wiem. A on? Cóż...jak mi kiedyś powiedział - jest z nią bo chce jej pomóc z tego wyjść
JutQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 11:36   #19
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Co myślicie o takim człowieku?

Cytat:
Napisane przez JutQ Pokaż wiadomość
Doris wiem, że to co mi radzisz powinnam była zrobić już dawno temu. Wiem, że oni mają mnie głęboko w d*** i że cokolwiek powiem do tej panny to ona nie uwierzy. Do tego jest taka głupiutka i naiwna, zaślepiona zauroczeniem do niego. Nic nie zmieni moje myślenie, nic nie zmienią moje słowa. JA TO WSZYSTKO WIEM!Mimo tego ciężko mi zapomnieć, że znałam tego człowieka i spędziliśmy ze sobą cudowne chwile
Najwidoczniej go nie znałaś,ponieważ dopiero po rozstaniu dowiedziałaś się o jego wyskokach i tym,że jest...mało kulturalny(chwalić się kumplom,że kobiety za nim latają to dla mnie przejaw niedojrzałości).
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-02, 12:12   #20
GothicLolita22
Zadomowienie
 
Avatar GothicLolita22
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 1 153
Dot.: Co myślicie o takim człowieku?

Cytat:
Napisane przez JutQ Pokaż wiadomość
Ostatnio usłyszałam z ust pewnego chłopaka zdanie: "Im bardziej jesteś chamski dla kobiet tym bardziej Cię kochają..." Co myśleć o takim człowieku?Jak dla mnie to nie jest ktoś, kto nadaje się by tworzyć prawdziwy, zdrowy związek...
Niech sobie tak postępuje, to zobaczy. Widocznie nie zna starej prawdy o tym, że do miodu przyleci więcej much niż do octu
__________________
GothicLolita22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 12:17   #21
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: Co myślicie o takim człowieku?

Cytat:
Napisane przez JutQ Pokaż wiadomość
Ostatnio usłyszałam z ust pewnego chłopaka zdanie: "Im bardziej jesteś chamski dla kobiet tym bardziej Cię kochają..." Co myśleć o takim człowieku?Jak dla mnie to nie jest ktoś, kto nadaje się by tworzyć prawdziwy, zdrowy związek...

i to ma być mężczyzna?

gdyby mi tak koleś powiedział, to wybuchłabym mu w twarz śmiechem i nazwała frajerem
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 12:20   #22
JutQ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 33
Dot.: Co myślicie o takim człowieku?

Na szczęście nie mi to powiedział, tylko swojemu kumplowi jednemu z niewielu jakich maA szkoda, bo gdyby mi to powiedział to właśnie bym tak zrobiła jak radzisz...
JutQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 12:28   #23
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Co myślicie o takim człowieku?

Owszem, patrząc na przykład mojego przyjaciela da się zaobserwować taką tendencję, im bardziej jest chamski i olewa laski (bo je w gruncie rzeczy olewa po całości) tym lepsze ma branie. Najwyraźniej taka panna liczy, że będzie dla niego księżniczką, on jej rycerzem, za to resztę będzie spuszczał po bandzie. Owszem, kiedy jest w związku, to jest w związku z jedną. Związku?
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 12:34   #24
JutQ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 33
Dot.: Co myślicie o takim człowieku?

I chcesz to nazwać związkiem?Jeśli jest dla innych panienek taki to dla tej "jednej jedynej" niby jest taki wspaniały?Nie wierzę
JutQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 13:10   #25
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Co myślicie o takim człowieku?

Cytat:
Napisane przez JutQ Pokaż wiadomość
ieć o sobie prawie wszystko...o swoich problemach z anoreksja bulimia ortoreksją, próbami samobójczymi, itp, itd. Zresztą ona na tym forum swego czasu to opisywała, tylko teraz już nie pisze po tym jak się dowiedziała, że ja wiem. A on? Cóż...jak mi kiedyś powiedział - jest z nią bo chce jej pomóc z tego wyjść
hehehe znalazł sobie laskę słabą psychicznie, żeby nią manipulować.
będzie jej mydlił oczęta jak tylko się da, tym, jaki on nie jest wspaniały, bo przecież chce jej pomóc wygrzebać się z problemów i przywrócić ją do normalnego funkcjonowania, po jej-jakże ciężkim życiu...
i biedna naiwniaczka myśli sobie, że trafiła na księcia z bajki...

no. a on z nią jest tylko po to, żeby sobie z niej "korzystać" Bo przecież zaraz omota ją sobie wokół palca swoją dobrodusznością i dziewczyna będzie tańczyła tak, jak on zagra...

po raz kolejny mówie Tobie- daruj sobie tego dupka.
spotka Cię ktoś bardziej wyjątkowy. a nie taki pajac, cham, pan i władca dziewczyn.

póki co, czas leczy rany. ale odcięcie się od tych "gołąbeczków" bardzo dobrze Ci zrobi.
zacznij chodzić na imprezki i lecz serduszko
ja po tym jak zostawił mnie facet, całą moją miłość przelałam na mojego pieska no co, czymś musiałam się zająć, skoro nie miałam do kogo dzioba otworzyć

acha! chciałam się dowiedzieć skąd on miał jej zdjęcia przed tym jak się jeszcze nie spotykali ze sobą... ?
rozbieranych na fotce umieszczać nie można, bo zaraz kasują... Czyli ona sama mu je wysyłała?
to jakieś zdjęcia bez ciuchów były? czy takie normalne, w rzeczach, ale trochę bardziej pikantne?
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)

Edytowane przez malaDarunia
Czas edycji: 2009-02-02 o 13:13
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 13:19   #26
JutQ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 33
Dot.: Co myślicie o takim człowieku?

Co do zdjęć.To oni się tylko "spotkali" na fotce. Potem wiesz gg, maile itd...Zresztą nie mam pewności, że się z nią czy z jakąkolwiek inną nie spotykał już wcześniej, kiedy byliśmy jeszcze razem.
JutQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 14:31   #27
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Co myślicie o takim człowieku?

Faktycznie wykasuj wszelkie kontakty do niego, zawsze to troche łatwiej.
I nie przejmuj się bo jest dosyć fajnych gości, nie ma co na niego tracić czas.
Nową laską też się nie przejmuj.
Powtarzam: nie jest łatwo, ale lepiej zrobić to szybko i po wszystkim. I układać sobie życie od nowa.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 14:37   #28
dolores1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 255
Dot.: Co myślicie o takim człowieku?

Słowa tej dziewczyny,które skierowała do Ciebie wybitnie świadczą o poziomie jej inteligencji-dosłownym poziomie;-P A ten chłopak nie ma godności i musi mieć jakieś problemy z oceną własnej wartości skoro musi się koledze chwalić tym jak to chcesz bardzo do niego wrócić
Odetnij się od tych ludzi,oni nie są warci żebyś cierpiała przez nich.
__________________


Edytowane przez dolores1986
Czas edycji: 2009-02-02 o 14:38 Powód: dopiska
dolores1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 14:40   #29
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: Co myślicie o takim człowieku?

Cytat:
Napisane przez JutQ Pokaż wiadomość
Ostatnio usłyszałam z ust pewnego chłopaka zdanie: "Im bardziej jesteś chamski dla kobiet tym bardziej Cię kochają..." Co myśleć o takim człowieku?Jak dla mnie to nie jest ktoś, kto nadaje się by tworzyć prawdziwy, zdrowy związek...
Trzeba było mu powiedzieć, że jeśli ktoś zachowuje się jak cham, to go jak chama traktują..
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 15:08   #30
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Co myślicie o takim człowieku?

Cytat:
Napisane przez JutQ Pokaż wiadomość
Ostatnio usłyszałam z ust pewnego chłopaka zdanie: "Im bardziej jesteś chamski dla kobiet tym bardziej Cię kochają..." Co myśleć o takim człowieku?Jak dla mnie to nie jest ktoś, kto nadaje się by tworzyć prawdziwy, zdrowy związek...
co do samego zdania to można uznać że miał rację mówiąc tak, czemu? im bardziej facet jest dobry, uczynny, miły, kochający itp to najzwyczajniej zostanie kopnięty w tyłek (czyt. zdradzony) przez kobietę, zaś w drugim przypadku kobieta mając takiego "chama" lub jak kto woli osobnika któremu nie zależy na nikim będzie robiła wszystko żeby był z nią. przykładów szukać daleko nie trzeba wystarczy wejść tu na forum w wątki ze zdradą i wtedy wszystko wychodzi.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:25.