czy ja mam anoreksję? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-03-09, 18:02   #1
rotten-flower
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1

czy ja mam anoreksję?


na stronie wizaz.pl przeczytałam o anoreksji. ostatnio dość intensywnie się odchudzam. muszę przyznać, że z tych bodajże 16 objawów naliczyłam u siebie 10, ale nie czuję się tak, jakbym byłą chora. przyznam, że moim marzeniem jest ważyć 55kg, ale nie wiem jak to osiągnąć i jest mi źle z tego powodu. co robić?
rotten-flower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-09, 18:31   #2
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: czy ja mam anoreksję?

A jaki masz wzrost? I jakie objawy u siebie zaobserwowałaś, może faktycznie wskazana byłaby konsultacja z lekarzem?

Ja przy wzroście ok. 174 ważę 48 kg – teraz już może 49 kg To trochę zakrawa na anoreksję, ale ja nie mam powodów do zmartwień – przynajmniej na razie – jem to co chcę i w ilościach dowolnych, a siłownię omijam szeroooooookim łukiem...

BTW – mój wzrost to dla mnie przekleństwo, ktoś może chce się ze mną zamienić? Bo ja bardzo chciałabym być niższa...

youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-09, 18:32   #3
BeataG
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 535
GG do BeataG
Re: czy ja mam anoreksję?

U mnie kluczem do schudnięcia było zaakceptowanie siebie grubej. Fakt, że wydatnie pomógł mi w tym mój ówczesny facet. W rezultacie bez żadnego odchudzania schudłam z rozmiaru 44 do 38. Jadłam zupełnie normalnie (również słodycze), za to miałam więcej ruchu. Te 3 rozmiary schudłam od Wielkanocy do sierpnia i jak przyjechałam do taty na wakacje i włożyłam kostium kąpielowy, to usłyszałam najpiękniejsze słowa w życiu: "Rany Boskie dziecko, musisz trochę przytyć" (a wcześniej ciągle tato mówił mi, że jestem za gruba).
BeataG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-09, 18:55   #4
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: czy ja mam anoreksję?

ja się chętnie wymienię-mam 161 cm.
a tak poważnie- 174 to wcale nie tak dużo. kiedyś coś już tu czytałam o Twoim wzroście i wyobrażałam sobie , że masz ponad 180 cm! moim zdaniem 174 to super wzrost. może zostaniesz modelką? ale ważysz za mało. chociaż jak na modelkę-akurat.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-09, 19:03   #5
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: czy ja mam anoreksję?

Tyle że ja jeszcze rosnę... A modelką na pewno nie będę, ta moja twarz heheheh... Nie no, poważnie to nie nadawałabym się – jestem mało charakterystyczna, zresztą, brzydka jestem i tyle, i codziennie przybywa mi nowych kompleksów...Dobra, koniec narzekania

To jak, zamieniamy się?

Koko
youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-09, 19:27   #6
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: czy ja mam anoreksję?

nigdy w to nie uwierzę, że jesteś brzydka. w ogóle nie można tak o sobie myśleć.pewność siebie odbija się na naszej urodzie.jeśli dobrze o sobie myślimy , to i dobrze wyglądamy.
a wymienić się mogę z przyjemnością, tylko nie wiem co mój chłopak na to. on mnie lubi taką niewysoką, nawet chciałby, żebym była jeszcze mniejsza. i w związku z tym,chociaż w zasadzie mam pretensje do losu o swój wzrost, polubiłam go.bo dla mojego chłopaka jest on zaletą.
więc Youare- głowa do góry! najlepszą metodą jest uczynienie ze swoich słabości- atutów. sukces gwarantowany.jesteś jeszcze bardzo młoda i być może teraz wyróżniasz się wzrostem na tle rówieśników, ale za parę lat wszystkie dziewczyny będą Ci tego wzrostu zazdrościć.tak jak ja- stara baba.
pozdrawiam.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-10, 15:42   #7
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: czy ja mam anoreksję?

Youare! 174 to piękny wzrost! Pozazdrościć. Ja mam 171 i uważam, że jestem w sam raz [to się udało matce maturze -> tzn. mnie zadowolić]. Ale wszyscy do okoła mówią mi, że jestem niska. [sic!]
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-03-10, 19:40   #8
Lee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lee
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 121
Re: czy ja mam anoreksję?

ja mam 159 cm mało jak na 16 letnią osobę Nie ma osoby, która by do mnie nie mówiła vel "mała"
Mama, rodzeństwo, znajomi w szkole i ostatnio słyszałam w łazience jak jedna laska mówiła do drugiej "...a ty znasz tą małą? " ihihih ale miały miny jak sie do nich odwróciłam i powiedziałm "może troszkę ciszej?"
generalnie próbuje sie do mojego wzrostu przekonać.
Ewuś i Ty tak zrób
__________________
if i'm not wasted, then the day is.
Lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-10, 21:06   #9
misioczat
Wtajemniczenie
 
Avatar misioczat
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 291
Re: czy ja mam anoreksję?

Youare - to za wydumane kompleksy

Misioczat 178

misioczat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-10, 21:29   #10
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: czy ja mam anoreksję? [OT]

Dzięki kobietki, czuję się pocieszona i podbudowana

Wiecie, mój wzrost – zdaje mi się teraz z tzw perspektywy czasu – był dla mnie największym problemem w podstawówce, wtedy wśród biegających po korytarzu IV , a nawet I – klasistów i niewysokich koleżanek czułam się jak wielkolud Teraz trochę mniej się tym przejmuję, właściwie mam nawet świadomośc, że wzrost i nienajgorsza figura to mój atut, zresztą przy bądź co bądź wysokich kolegach i ogólnie „społeczności szkolnej” nie wybijam się za bardzo, chociaż z podstawówki została mi, niestety, postawa...Jak nietrudno się domyślić przy takim wzroście trochę się garbię i chyba muszę pomyśleć o jakims lekarzu, bo samej raczej nie uda mi się tego skorygować.

BTW, Lee, ja tam bym chciała żeby ktoś do mnie mówił „mała” Chociaż to też zależy jakim tonem, ale odpowiednio powiedziane może być takie słodkie!

A, właśnie! Dostałam niedawno upragnioną koszulkę z butik.pl , zamówiłam tam nadruk z „komix.blog.pl” po angielsku, jutro idę w niej do szkoły, już się nie mogę doczekać...Ciekawe jak to skomentują? Sama bluzka jest bdb jakości (mam tą damską z krótkim rękawem) wzięłam rozmiar M i dla mnie jest idealny, dopasowuje się do ciała, ale jest też dłuższa, taka w sam raz...Materiał zdaje się być dobry gatunkowo, a ta biel, naprawdę bielutka!

youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-10, 21:41   #11
ANASTI
Raczkowanie
 
Avatar ANASTI
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 169
GG do ANASTI
Re: czy ja mam anoreksję? [OT]

hahah ja to chyba z moim wzrostem nie przebije nikogo mam dokładnie 151 cm ważę ok 40 kg a własnie dziś skoczyłam 23 lata. W sumie nigdy nie miałam kompleksów, swego czasu mama biegała ze mną po lekarzach ale wszytsko ze mną ok, cała moja rodzinka nie nalezy do najwyższych, w sumie są raczej średni. A smieje się bo Sarenka z 171 pisze ze jest mała hahah.A ja bynajmniej sie wyrózniam. Tylko z ciuszkami problem o butach nie wspomnę (rozm 33,5).Pozdrowionka!!!
ANASTI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-03-10, 22:42   #12
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Re: czy ja mam anoreksję? [OT]

Youare cieszę się, że podkoszuleczka Ci się podoba (ciekawi mnie niezmiernie jaką wybrałaś - może dałabyś linaka, he ) Ja wzrostują na 156cm a waguję na 40 i mam 37 latek i bardzo jestem zadowolona ze swojego wzrosu.
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-11, 04:34   #13
sistar
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: czy ja mam anoreksję? [OT]

a juz sie szykowalam, zeby pobic wasz rekord ! ale nie udalo sie .. mam 158cm wzrostu - wlasciwie to 157 ale zawsze mowie, ze 158 - tak dla rownego rachunku tylko csss .. to tajemnica
ja tez bym sie chetnie na wzrost zamienila, szczegolnie kilka lat temu jak wszyscy sie tego czepiali, bo teraz to mi juz tak nie zalezy. Zawsze bylam najmniejsza, zaczynajac od podstawowki na studiach konczac a nawet jak byl ktos zblizonego wzrostu, to i tak bylo na mnie ;P
Ale moge za to nosic obcasy, jakie mi sie tylko podoba
Rekord wzrostu jaki znam, ma moja kolezanka - 148cm... przy niej czulam sie jak wielkolud
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-11, 07:08   #14
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: czy ja mam anoreksję? [OT]

ANASTI napisał(a):
> A smieje się bo Sarenka z 171 pisze ze jest mała hahah.A ja bynajmniej sie wyrózniam. Tylko z ciuszkami problem o butach nie wspomnę (rozm 33,5).Pozdrowionka!!!

wszystko jest względne zależy z jakimi ludźmi się obcuje . w stosunku do rodziców i brata jestem niska . kiedy przebywam z Moim Ukochanym i jego siostrą też. dodatkowo jestem najszczuplejsza w rodzinie [rozmiar 34/36], więc optycznie jestem przy nich mała
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-11, 08:26   #15
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: czy ja mam anoreksję?

youaresowonderful napisał(a):
> Ja przy wzroście ok. 174 ważę 48 kg – teraz już może 49 kg

A jakbyś sie wybrała na Elite Model Look, cio?
http://www.wizaz.pl/w-agora/view.php...key=1078388771
Trochę masz daleko, ale dam głowe, że miałabyś szanse
I musisz jeszcze urosnąć, zeby być taką smukłą trzciną jak Miśka
Buziaki dla dużych i małych
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-11, 08:35   #16
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 168
do Gosi

Muszę najpierw przeczytać ten artykuł, ale jedno mnie zawsze uderza w tego typu postach. Dlaczego dla Ciebie priorytetem jest zejdzie do jakiejś tam wagi ? Ważniejszy jest wygląd i kwestia, czy będziesz dobrze się czuć i wyglądać w danej wadze, a nie jakaś cyferka. Po co chcesz zejść do akurat do wagi 55 kilo ? Żeby móc odpowiedzieć "55 kilo", na pytanie "ile ważysz ?". Nigdy tego nie rozumiałam.
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-11, 09:08   #17
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Re: do Sistar

"a juz sie szykowalam, zeby pobic wasz rekord ! ale nie udalo sie .. mam 158cm wzrostu - wlasciwie to 157 ale zawsze mowie, ze 158 - tak dla rownego rachunku tylko csss .. to tajemnica"


Sistar - to samo chcialam napisac
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-11, 14:38   #18
misioczat
Wtajemniczenie
 
Avatar misioczat
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 291
Re: do Sistar

Dziewczynki, jakie ma znaczenie ile mamy wzrostu?? I tak WSZYSTKIE jesteśmy wielkie, gdy odnosimy sukcesy i WSZYSTKIE jesteśmy maleńkie w ramionach naszych Ukochanych
A co do obcasów... KAŻDA dziewczyna może nosić obcasy jakie się jej podobają, bo to zależy WYŁĄCZNIE od jej gustu i upodobań a nie wzrostu. Ograniczanie się do płaskich butów ze względu na wysoki wzrost jest dla mnie kompletnie niezrozumiałe, bo nie widzę związku między jednym a drugim To tak, jakby dziewczyna miała się wstydzić tego, ze jest wysoka, a niby dlaczego?? Podobnie rzecz się ma z niskimi dziewczynami, które katują się od rana do wieczora wysokimi obcasami, bo mają kompleksy, wstydzą się niskiego wzrostu.. Dla mnie to jakaś paranoja, słowo daję... Wzrost kompletnie nie ma znaczenia, ważne są proporcje i dobre samopoczucie na swój temat, czego wszystkim Wizażankom serdecznie życzę
misioczat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-11, 15:00   #19
Jadja
Rozeznanie
 
Avatar Jadja
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 503
Re: czy ja mam anoreksję? [OT]

sistar napisał(a):
> a juz sie szykowalam, zeby pobic wasz rekord ! ale nie udalo sie .. mam 158cm wzrostu - wlasciwie to 157 ale zawsze mowie, ze 158 - tak dla rownego rachunku tylko csss .. to tajemnica
> ja tez bym sie chetnie na wzrost zamienila, szczegolnie kilka lat temu jak wszyscy sie tego czepiali, bo teraz to mi juz tak nie zalezy. Zawsze bylam najmniejsza, zaczynajac od podstawowki na studiach konczac a nawet jak byl ktos zblizonego wzrostu, to i tak bylo na mnie ;P
> Ale moge za to nosic obcasy, jakie mi sie tylko podoba
> Rekord wzrostu jaki znam, ma moja kolezanka - 148cm... przy niej czulam sie jak wielkolud

Nic dodać nic ująć! Identycznie jak ja Ja mam 158 cm, prawie zawsze najmniejsza. W dowodzie mam wpisane wzrost średni, więc się mnie ktoś kiedyś zapytał, ile dałam w łape, że mi tak wpisali Ale mam koleżankę, która ma 151 cm, lubię z nią gdzieś wychodzić, bo czuję się wtedy taka wysoooka Ale chyba nie zamieniłabym się już wzrostem, przyzwyczaiłam się. Poza tym "małe jest piękne"
__________________
Mierz w księżyc, bo jeśli nie trafisz i tak będziesz wśród gwiazd
Jadja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-03-11, 15:17   #20
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: czy ja mam anoreksję? [OT]

youaresowonderful napisał(a):
> Wiecie, mój wzrost – zdaje mi się teraz z tzw perspektywy czasu – był dla mnie największym problemem w podstawówce, wtedy wśród biegających po korytarzu IV , a nawet I – klasistów i niewysokich koleżanek czułam się jak wielkolud

To co ma powiedzieć Miłosz, 193 cm? Ja wiem, wiem, facet, inna sprawa ale... Jego mama ma 175 cm, a tata jest jeszcze od niego wyższy... Ma 2 m. Wczoraj się o tym dowiedziałam, tak sobie pomyślałam, jak ja tam kiedyś pójdę, to jak ja będę się czuła ze swoim 163 cm?
A też mam koleżankę, która ma 155 cm, żeby było lepiej, na początku Miłosz do niej startował. Fajnie koło siebie wyglądali. Mam też jeszcze niższą koleżankę, ale to już jest kwestia choroby.

> BTW, Lee, ja tam bym chciała żeby ktoś do mnie mówił „mała” Chociaż to też zależy jakim tonem, ale odpowiednio powiedziane może być takie słodkie!

Noooo. Uwielbiam, jak się na mnie mówi Mała. Ale wiesz co, Youare, ja wiem, że nie jestem facetem ale w moim słowniku to Ty właśnie funkcjonujesz jako Mała, ze względu na wiek.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-11, 16:08   #21
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: czy ja mam anoreksję? [OT]

Jak byłam w liceum, to chemii uczyła mnie pani, która ma ok. 150 cm wzrostu. Chodziła na bardzo wysokich obcasach, ale i tak była malutka. Z tego też powodu nie lubiła wysokich uczniów (w tym i mnie). Jej pupilkami były osoby najniższe w klasie.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-11, 16:19   #22
Natalia-Kosana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 307
Wyślij wiadomość przez ICQ do Natalia-Kosana GG do Natalia-Kosana
Re: czy ja mam anoreksję? [OT]

Czy możecie podać mi swój wzrost i rozmiar buta? To od siebie przecież zależy, a ja bardzo chcę byc wyższa i chcę wiedzieć na ile mogę liczyć. Na razie mam 15 lat i 164 wzrostu, ale mam stopę 39 - 40, więc mam nadzieje, że podrosnę. Prośę odpowiedźćie!!!
__________________
波兹南大学汉语系三年级的学生。波兹南科技大学一年级 的。
Natalia-Kosana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-11, 16:29   #23
misioczat
Wtajemniczenie
 
Avatar misioczat
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 291
Re: czy ja mam anoreksję? [OT]

Oj, nie sądzę, żeby to jakoś szczególnie od siebie zależało, bo ja mam 178 cm i buty numer 38-39, czyli średni, ale fakt, że ja w ogóle jestem drobnej kości, jestem szczupła, mam małe dłonie... Ale mam też koleżankę 176/43(!) i drugą 183/42... Siostra 176/40. Ale za to moja przyjaciólka nosi buty nr40 i ma 158 cm.
misioczat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-11, 17:09   #24
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: czy ja mam anoreksję? [OT]

Natalia-Kosana napisał(a):
> Czy możecie podać mi swój wzrost i rozmiar buta? To od siebie przecież zależy, a ja bardzo chcę byc wyższa i chcę wiedzieć na ile mogę liczyć. Na razie mam 15 lat i 164 wzrostu, ale mam stopę 39 - 40, więc mam nadzieje, że podrosnę. Prośę odpowiedźćie!!!

Eee tam zależy, ja mam 163 cm i 39-40.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-11, 19:22   #25
sistar
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: czy ja mam anoreksję? [OT]

a ja mam 158 i 38-39
to chyba zalezy od genow a nie od wzrostu
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-11, 19:52   #26
sistar
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: do Sistar

Oczywiscie, ze moze, ale jednak nie kazda (wysoka) nosi..wlasnie z powodu takich przekonan. Uwazam ze wysoka dziewczyna i to jeszcze na obcasach w duzym procencie przypadkow wyglada zjawiskowo Ja nie lubie plaskiego obuwia (nie licze butow sportowych, tenisowek itd), poza tym uwazam ze noga wyglada ladniej w bucie na obcasie nie to, ze mam jakis kompleks, po prostu lubie. Plaskie eleganckie buty sa moim zdaniem okropne

Z powodu wzrostu nie mialam nigdy kompleksow, ale zawsze denerwowalo mnie traktowanie tego jako kryterium oceny. Polskie spoleczenstwo lubi sie niestety czepiac pierdul, a po ilus kolejnych glupich textach czlowiek robi sie nadwrazliwy.

Z zabawniejszych sytuacji - byc moze kiedys juz o tym wspominalam - kiedy chodzilam do liceum, moj dobry kolega przy okazji jakiejs rozmowy wyskoczyl do mnie z tekstem: "My to nie moglibysmy byc razem, bo jest miedzy nami za duza roznica wzrostu" (kolega mial 184cm). Przyznaje, ze przed ta rozmowa mialam pewna ochote na ten zwiazek ale po tym tekscie permanentnie mi przeszlo poniewaz wzrost kolegi okazal sie odwrotnie proporcjonalny do jego poziomu myslowo-kulturowego. Do tej pory czasem smiejemy sie z tego z mezem - ktory notabene ma 188cm
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-11, 19:58   #27
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: czy ja mam anoreksję?

koko napisał(a):
> ja się chętnie wymienię-mam 161 cm.

Ja mam 162, ale nie chciałabym się zamienić Lubię być drobną filigranową kobietką

Do Youare:
Dziewczyno, jaka Ty musisz być szczuplutka! Ja przy 162 ważę 48-49 i jestem szczupła
Tylko Ci pozazdrościć - możesz jeść do woli, nie musisz ćwiczyć, a nawet jak Ci się przytyje, to zupełnie żadne problem - rajskie życie
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-11, 20:01   #28
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 168
Re: do Sistar

Kretyn... ten kolega. Nie cierpię takich zarozumiałych, nietaktownych typków.

Ja sama mam 161 wzrostu, z tym że nikt mnie jakoś nie postrzega jako "małą". Co jest dziwne, moja siostra ma tylko ze 2 cm. mniej ode mnie i robi wrażenie o wiele niższej, właśnie "małej". To chyba sprawa proporcji. Zaznaczam, że bardzo wysokich obcasów, ani koturn nie noszę. Nie ma nic śmieszniejszego niż niska panna sztucznie przedłużona butami-żelazkami, albo niebotycznymi szpilami, na których nie umie chodzić.

BTW, miałam zazwyczaj wysokich facetów, jeden miał nawet 193 wzrostu. Teraz mam faceta o średnim wzroście i też jest dobrze, a nawet super
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-11, 20:07   #29
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: czy ja mam anoreksję? [OT]

Ja mam 162 i 37.
A moja mama 172 i 39
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-11, 21:57   #30
minio
Raczkowanie
 
Avatar minio
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 390
Re: czy ja mam anoreksję? [OT]

hihi a ja mam 163 i 35/36, chyba po babci
mama i siostry maja 38
__________________
Potrafił nieraz siebie się wyrzec, aby innych wspierać,
Nie litość go jednak wiodła ni sumienie,
Lecz myśli jakieś dziwne zwyrodnienie
Kazało mu, podobne zwykłej dumie,
Czynić, czego nikt lub mało kto umie;
I za tymże impulsem w pokus chwilach,
Duch jego takoż ku złu się nachylał.

Byron "Lara"
minio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:27.