brak czulosci... romantyzmu ... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-18, 09:30   #1
2406kamila
Raczkowanie
 
Avatar 2406kamila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 385

brak czulosci... romantyzmu ...


jestem z TZtem 1,5 roku... poczatki byly cudowne
co chwile mi powtarzal ze jestem ta jedyna.. ze bardzo mnie kocha
dzwonil do mnie kazdego wieczoru bylo mi tak dobrze i czulam sie jak krolewna ... wiedzialam o tym ze mnie bardzo kocha nie dalo sie tego ukryc ...
no i moj problem.. po tym 1,5 roku tylko raz na miesiac jest w stanie powiedziec mi cos milego... nie mowi ze kocha... musze ciagle o to pytac
co chwile musze zadawac pytania czy mnie kocha? czy ladnie wygladam? wczoraj byla nasza rocznica ...
i oczywiscie nie powiedzial nic milego;/
musialam sie pytac czy jest mu dobrze czy kocha mnie tak jak kiedys
ja tak potrezbuje takich cieplych slow jestem z nim szczesliwa
ale nie wiem jak mu powiedziec ze chce by mi mowil o tym co czuje.. czy kocha...
chcialbym miec tyle pewnosci siebie jak na pocatku
coraz czesciej mam przez to doly bo czuje sie nie kochana brzydka... nie doceniana...
jak mu o tym mowie to krzczy ze narzekam... po co nim jestem skoro nie jestem szczesliwa
ja poprostu jestem romantyczka..delikatna... i potrzebuje do zycia tego wsyztskiego.. nawet koledzy i obcy ludzie mi mowia ze jestem piekna... i slysze od nich komplementy... a skoro on nigdy nic nie mowi mam wrazenie ze juz mu sie znudzilam

jak mam mu to wytlumaczyc... zeby bylo dobrze zeby sie mowil ze narezkam i wymyslam
on mowi ze taki jest ... nie jest romatyczny i tego nie zmieni...
ale skoro kiedys byl taki cudowny czemu nadal nie moglby byc?
to chyba nie takie trudne powiedziec ukochanej osobie ze sie ja kocha .. ze jest sliczna.. i nie moze sie bez niej zyc ??
__________________
„Miłość nie polega na tym, aby wzajemnie się sobie przyglądać, lecz aby patrzeć razem w tym samym kierunku.”

17.12.2007 Love
31.07.2010 Zaręczyny
11.06.2011 nasz Slub

zbliża się

14.09.2011 Dzidziuś






Edytowane przez 2406kamila
Czas edycji: 2009-05-18 o 09:35
2406kamila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 09:47   #2
aalien
Rozeznanie
 
Avatar aalien
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Niemal ciągle w alphie ;)
Wiadomości: 780
Dot.: brak czulosci... romantyzmu ...

Cytat:
Napisane przez 2406kamila Pokaż wiadomość
to chyba nie takie trudne powiedziec ukochanej osobie ze sie ja kocha .. ze jest sliczna.. i nie moze sie bez niej zyc ??
I tylko takich słów potrzebujesz, żeby się dobrze poczuć?
__________________
Świadomie wybrałam szczęście

aalien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 09:51   #3
Lara Croft
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 307
Dot.: brak czulosci... romantyzmu ...

To mu powiedz, ze tego potrzebujesz.
__________________
Moze nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radze!
Lara Croft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 09:52   #4
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: brak czulosci... romantyzmu ...

Moim zdaniem od słów ważniejsze są czyny.
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 09:54   #5
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: brak czulosci... romantyzmu ...

Jak mu ciągle nudzisz "a czy jestem ładna" "a czy mnie kochasz" to skutecznie odbierasz facetowi ochotę na mowienie Ci slodkich słówek. Tak wygląda życie, po jakimś czasie nie dzwoni się do ukochanej codziennie z wyrazami miłości, co nie znaczy, że przestał Cię kochać.

Jeśli chcesz, powiedz mu, że lubisz jak czasem powie Ci cos milego, ale nie zarzucaj go setka pytań domagając sie komplementów.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 09:56   #6
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Dot.: brak czulosci... romantyzmu ...

Hm..z mojego punktu widzenia to naturalne że po pewnym czasie przechodzi okres "zakochania" i wtedy zderzamy się z codziennością..nie jets to miłe ale nieuniknione. Na tym etapie musisz swojego partnera docenić na innych płaszczyznach, za to, ze daje Ci poczucie bezpieczeństwa, za to, że rozumiecie sie juz bez słów, kochacie sie, wspieracie..nie zawsze musi być landrynkowo i cukierkowo. Jeśli jednak czujesz sie wyraźnie zaniedbywana proponuje zamiast godzinami ględzići upominac sie o miłe słowo umówić się z nim na kolację- smaa ją zorganizować, puścić nastrojową muzyczkę, wypić winko, przytulić się do swojego Tz i powiedzieć mu coś miłego...niech sie chłopak otworzy i powie cos sam z siebie..wbrew opiniom mężczyźni równiez potrzebuja nastroju żeby wylać z siebie czułości..powodzenia
__________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem...ludzie mogą nie dostrzec różnicy....


Moja wymiana:





Perfumy: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post80378806
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 10:05   #7
stargazer
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 966
Dot.: brak czulosci... romantyzmu ...

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
Moim zdaniem od słów ważniejsze są czyny.
Ale niektórzy oprócz czynów potrzebują także słów, by mogli poczuć się kochani i dowartościowani. Chłopakowi Kamili korona z głowy by nie spadła, gdyby od czasu do czasu powiedział jej coś miłego.
__________________
Nie korzystam z tego konta. Urlop od Wizażu - być może na zawsze.
stargazer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-18, 10:09   #8
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: brak czulosci... romantyzmu ...

Cytat:
Napisane przez stargazer Pokaż wiadomość
Ale niektórzy oprócz czynów potrzebują także słów, by mogli poczuć się kochani i dowartościowani. Chłopakowi Kamili korona z głowy by nie spadła, gdyby od czasu do czasu powiedział jej coś miłego.
A niektórzy faceci po jakimś czasie takiego marudzenia w stylu 'kochasz mnie??' albo 'czy ładnie dziś wygladam??' mają serdecznie dosyc i mogą kopnąć taka kobitkę w
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 10:11   #9
Grapefrutka
Zakorzenienie
 
Avatar Grapefrutka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 12 396
Dot.: brak czulosci... romantyzmu ...

Cytat:
Napisane przez 2406kamila Pokaż wiadomość
jestem z TZtem 1,5 roku... poczatki byly cudowne
co chwile mi powtarzal ze jestem ta jedyna.. ze bardzo mnie kocha
dzwonil do mnie kazdego wieczoru bylo mi tak dobrze i czulam sie jak krolewna ... wiedzialam o tym ze mnie bardzo kocha nie dalo sie tego ukryc ...
no i moj problem.. po tym 1,5 roku tylko raz na miesiac jest w stanie powiedziec mi cos milego... nie mowi ze kocha... musze ciagle o to pytac
co chwile musze zadawac pytania czy mnie kocha? czy ladnie wygladam? wczoraj byla nasza rocznica ...
i oczywiscie nie powiedzial nic milego;/
musialam sie pytac czy jest mu dobrze czy kocha mnie tak jak kiedys
ja tak potrezbuje takich cieplych slow jestem z nim szczesliwa
ale nie wiem jak mu powiedziec ze chce by mi mowil o tym co czuje.. czy kocha...
chcialbym miec tyle pewnosci siebie jak na pocatku
coraz czesciej mam przez to doly bo czuje sie nie kochana brzydka... nie doceniana...
jak mu o tym mowie to krzczy ze narzekam... po co nim jestem skoro nie jestem szczesliwa
ja poprostu jestem romantyczka..delikatna... i potrzebuje do zycia tego wsyztskiego.. nawet koledzy i obcy ludzie mi mowia ze jestem piekna... i slysze od nich komplementy... a skoro on nigdy nic nie mowi mam wrazenie ze juz mu sie znudzilam

jak mam mu to wytlumaczyc... zeby bylo dobrze zeby sie mowil ze narezkam i wymyslam
on mowi ze taki jest ... nie jest romatyczny i tego nie zmieni...
ale skoro kiedys byl taki cudowny czemu nadal nie moglby byc?
to chyba nie takie trudne powiedziec ukochanej osobie ze sie ja kocha .. ze jest sliczna.. i nie moze sie bez niej zyc ??
hmmmm jak mogliście mieć wczoraj rocznicę skoro w podpisie widzę " razem od 17/12/2oo7" ? ...
wydaje mi się że wasz związek przeszedł na kolejny etap a Ty byś chciała żeby cały czas było tak jak na początku czyli żeby cały czas Cię wielbił, komplementował itp. ale tak niestety w żadnym długotrwałym, poważnym związku się nie da bo nie na tym to polega….
nie całuje Cię, nie przytula? może teraz właśnie w taki sposób pokazuje Ci że Cię kocha i że mu zależy na Tobie, the rock ma rację na tym etapie związku od słów dużo ważniejsze są czyny
wydaje mi się że jesteś młodziutka i jeszcze nie gotowa na poważny, dorosły związek skoro potrzebujesz tylko żeby Ci ktoś cały czas powtarzał jaka to piękna i wspaniała jesteś…… jeśli nie jesteś z nim szczęśliwa to go zostaw i znajdz sobie kogoś innego a i chłopak na tym skorzysta
takie jest moje zdanie na ten temat….
może się to komuś nie spodobać oczywiście i tego się właśnie spodziewam…
__________________
Hello!
I'm the Fitness Fairy.
I've just sprinkled
motivation dust on you.
Now go and move your ass!
This sh.it is expensive!
Grapefrutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 10:22   #10
mmmadzia88
Raczkowanie
 
Avatar mmmadzia88
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 272
Dot.: brak czulosci... romantyzmu ...

Hej
Powiem Ci na początku, ze Cię dobrze rozumiem, bo ja też lubię slyszec takie słowa... Ale widzisz, wydaje mi sie ze jestes ode mnie troszkę mlodsza.. Z mojego doświadczenia wynika, ze nic nie bedziesz miala z pięknych słów wazne są czyny...
Swoją drogą, nie wiem jaki jest sens i jaka przyjemność z uslyszenia wyproszonego 'kocham cię', 'jestes sliczna'. Ja popełniałam w poprzednim związku podobne błedy do Twoich. Obecny TŻ otworzyl mi oczy, ze im bardziej naciskam tym bardziej on nie ma ochoty.. Pomyśl, Ty też pewnie w innych dziedzinach zycia tak masz
Nie uzależniaj swojego samopoczucia i zdania o samej sobie od swojego faceta! tak można się łatwo przejechać
mmmadzia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 11:02   #11
2406kamila
Raczkowanie
 
Avatar 2406kamila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 385
Dot.: brak czulosci... romantyzmu ...

rocznica czyli rok i 5 miesiecy... obchdzimy co miesiac... nie zawsze ... jak mamy czas to idziemy do kina albo robimy cos razem... jak on pracuje albo ja to nic szczegolnego nie udaje nam sie zorganizowac
mam 19 lat i wydaje mi sie ze na powazny zwiazek jestem juz gotowa
moze i za bardzo naciskam.. nie jest to dla mnei najwazniejsze zeby mowil mi o swoich uczuciach... ale wazne
jestem taka romantyczka ... ciagle z glowa w chmurach
ja jezeli w danym momencie poczuje ze bardzo go kocham odrazu mu mowie... nie jest dla mnie problemem powiedziec mu cos milego....
moze zle robie... ale jak porownuje mnie i jego... to smutno mi i chcialabym zeby on mnie tak upewnial w tym ze kocha...

co do tej mielj chwili podczas ktorej moglbys ie otworzyc.. to wczoraj byla
zapalilam swieczki... i zrobilam mu masaz... pracowal ostatnio duzo wiec chcialam zeby sie rrelaksowal... mialam nadzieje ze powie dziekuje .. ze kochana jestem.. a on nic...
to troche zalamujace kiedy sie staram a i tak nie uslysze zadnmego dobergo slowa... mam wraeznie ze na marne wsytzsko robie i tak nie jestem doceniana
wiec nawet podczas mielj chwili nie jest w stanie sie otworzyc
__________________
„Miłość nie polega na tym, aby wzajemnie się sobie przyglądać, lecz aby patrzeć razem w tym samym kierunku.”

17.12.2007 Love
31.07.2010 Zaręczyny
11.06.2011 nasz Slub

zbliża się

14.09.2011 Dzidziuś





2406kamila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-18, 11:22   #12
Grapefrutka
Zakorzenienie
 
Avatar Grapefrutka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 12 396
Dot.: brak czulosci... romantyzmu ...

Cytat:
Napisane przez 2406kamila Pokaż wiadomość
rocznica czyli rok i 5 miesiecy... obchdzimy co miesiac... nie zawsze ... jak mamy czas to idziemy do kina albo robimy cos razem... jak on pracuje albo ja to nic szczegolnego nie udaje nam sie zorganizowac
mam 19 lat i wydaje mi sie ze na powazny zwiazek jestem juz gotowa
moze i za bardzo naciskam.. nie jest to dla mnei najwazniejsze zeby mowil mi o swoich uczuciach... ale wazne
jestem taka romantyczka ... ciagle z glowa w chmurach
ja jezeli w danym momencie poczuje ze bardzo go kocham odrazu mu mowie... nie jest dla mnie problemem powiedziec mu cos milego....
moze zle robie... ale jak porownuje mnie i jego... to smutno mi i chcialabym zeby on mnie tak upewnial w tym ze kocha...

co do tej mielj chwili podczas ktorej moglbys ie otworzyc.. to wczoraj byla
zapalilam swieczki... i zrobilam mu masaz... pracowal ostatnio duzo wiec chcialam zeby sie rrelaksowal... mialam nadzieje ze powie dziekuje .. ze kochana jestem.. a on nic...
to troche zalamujace kiedy sie staram a i tak nie uslysze zadnmego dobergo slowa... mam wraeznie ze na marne wsytzsko robie i tak nie jestem doceniana
wiec nawet podczas mielj chwili nie jest w stanie sie otworzyc
to chodziło Ci chyba o miesięcznice i wymagasz żebyście obchodzili ja co miesiąc…. to trochę dziecinne (a uważasz się za dojrzałą ) w dorosłym życiu nie ma na to raczej czasu…
ile Twój TŻ ma lat? że się tak spytam wprost może zachowuje się tak bo ma jakiś problem w pracy o którym niekoniecznie chce Ci powiedzieć bo skoro jesteś taka romantyczka z głową ciągle w chmurach to może nie chce zaprzątać Twojej ślicznej główki przyziemnymi sprawami bo boi się że tego nie zrozumiesz a skoro nie ma się z kim tym podzielić to jest mu samemu ciężko dusić to w sobie.... widzę że jesteście w UK więc może boi się że straci pracę i nie będzie mógł zapewnić Ci bezpieczeństwa finansowego? może po prostu jest zmęczony Twoim ciągłym gadaniem/narzekaniem a skoro i tak narzekasz to po co ma się starać? powodów jego zachowania może być wiele…
zrobiłaś mu wczoraj masaż ale w zamian oczkowałaś znowu potoku słów potwierdzających jaka to jesteś wspaniała a nie pomyślałaś że możesz zrobić mu masaż, zorganizować mu miły wieczór otrzymując w zamian tylko ciepły uśmiech i widok Twojego TŻ’ta zrelaksowanego i spokojnego nie mówiącego nic, tak po prostu leżącego na łóżku i cieszącego się chwilą spędzoną tylko przy Tobie?
masz chyba bardzo niską samoocenę skoro potrzebujesz ciągłego komplementowania.....
__________________
Hello!
I'm the Fitness Fairy.
I've just sprinkled
motivation dust on you.
Now go and move your ass!
This sh.it is expensive!
Grapefrutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 11:24   #13
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: brak czulosci... romantyzmu ...

Cytat:
Napisane przez Grapefrutka Pokaż wiadomość
zrobiłaś mu wczoraj masaż ale w zamian oczkowałaś znowu potoku słów potwierdzających jaka to jesteś wspaniała a nie pomyślałaś że możesz zrobić mu masaż, zorganizować mu miły wieczór otrzymując w zamian tylko ciepły uśmiech i widok Twojego TŻ’ta zrelaksowanego i spokojnego nie mówiącego nic, tak po prostu leżącego na łóżku i cieszącego się chwilą spędzoną tylko przy Tobie?
masz chyba bardzo niską samoocenę skoro potrzebujesz ciągłego komplementowania.....
Właśnie. Wygląa na to, że zamiast bezinteresowanie coś dla niego zrobić, oczekiwałaś podswiadomie podziekowań i komplementów. A w związku nie mozna cały czas oczekiwać, żę coś za coś.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 11:36   #14
2406kamila
Raczkowanie
 
Avatar 2406kamila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 385
Dot.: brak czulosci... romantyzmu ...

Cytat:
Napisane przez Grapefrutka Pokaż wiadomość
to chodziło Ci chyba o miesięcznice i wymagasz żebyście obchodzili ja co miesiąc…. to trochę dziecinne (a uważasz się za dojrzałą ) w dorosłym życiu nie ma na to raczej czasu…
ile Twój TŻ ma lat? że się tak spytam wprost może zachowuje się tak bo ma jakiś problem w pracy o którym niekoniecznie chce Ci powiedzieć bo skoro jesteś taka romantyczka z głową ciągle w chmurach to może nie chce zaprzątać Twojej ślicznej główki przyziemnymi sprawami bo boi się że tego nie zrozumiesz a skoro nie ma się z kim tym podzielić to jest mu samemu ciężko dusić to w sobie.... widzę że jesteście w UK więc może boi się że straci pracę i nie będzie mógł zapewnić Ci bezpieczeństwa finansowego? może po prostu jest zmęczony Twoim ciągłym gadaniem/narzekaniem a skoro i tak narzekasz to po co ma się starać? powodów jego zachowania może być wiele…
zrobiłaś mu wczoraj masaż ale w zamian oczkowałaś znowu potoku słów potwierdzających jaka to jesteś wspaniała a nie pomyślałaś że możesz zrobić mu masaż, zorganizować mu miły wieczór otrzymując w zamian tylko ciepły uśmiech i widok Twojego TŻ’ta zrelaksowanego i spokojnego nie mówiącego nic, tak po prostu leżącego na łóżku i cieszącego się chwilą spędzoną tylko przy Tobie?
masz chyba bardzo niską samoocenę skoro potrzebujesz ciągłego komplementowania.....

nie wymagam tego obchodzimy bo chcemy to nasz wybor
ja go do niczego nie zmuszalalam ...
on ma 20 lat

wiesz co chyba masz racje... dzieki za szcerosc ...
pomyslalam sobie co bym ja zrobila gdyby TZ za kadzym razem jak cos dla mnie zrobi ... chcialby zebym mu wyglaszala mowy na temet milosci chyba bym zwariowala

moze przesadzam ale w sumie nie wymagam od niego zeby za kazdym razem mi dziekowal i wychwalal... poprostu czsami kiedy tak robie cos dla niego... i mam nadzieje ze wkoncu cos milego powie...on i tak jakos tak malo zadowolony jest ...wiec mam juz dosc
ale w dalszym ciagu uwazam ze moglby czesciej zrobic cos dla mnie ...
poprostu chyba za bardzo mnie rozpieszczal wczesniej... teraz moze juz mysli ze skoro powiedzial ze kocha miesiac temu to wystarczy. ze skoro pisal kiedys smsy z wyznaniami i dzownil to tez juz nie ma potrzeby
gdyby od poczatku byl taki jak jest teraz wszystko wygladaloby inaczej

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Właśnie. Wygląa na to, że zamiast bezinteresowanie coś dla niego zrobić, oczekiwałaś podswiadomie podziekowań i komplementów. A w związku nie mozna cały czas oczekiwać, żę coś za coś.
wlasnie nie oczzekuje tego zawsze..
nie oczekuje zeby zawsze byl wdzieczny ale chociaz czasami
ale on nigdy .... nawet jak czasami pozniej ja poprosze o masaz to on nigdy nie ma sily i checi...
nie dosc ze nie cieszy sie z tego ze ja dla niego sie postaralam...
to nawet nie jest w stanie zrobic dla mnie czegos podobnego
__________________
„Miłość nie polega na tym, aby wzajemnie się sobie przyglądać, lecz aby patrzeć razem w tym samym kierunku.”

17.12.2007 Love
31.07.2010 Zaręczyny
11.06.2011 nasz Slub

zbliża się

14.09.2011 Dzidziuś





2406kamila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 12:03   #15
Grapefrutka
Zakorzenienie
 
Avatar Grapefrutka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 12 396
Dot.: brak czulosci... romantyzmu ...

Cytat:
Napisane przez 2406kamila Pokaż wiadomość
nie wymagam tego obchodzimy bo chcemy to nasz wybor
ja go do niczego nie zmuszalalam ...
on ma 20 lat

wiesz co chyba masz racje... dzieki za szcerosc ...
pomyslalam sobie co bym ja zrobila gdyby TZ za kadzym razem jak cos dla mnie zrobi ... chcialby zebym mu wyglaszala mowy na temet milosci chyba bym zwariowala

moze przesadzam ale w sumie nie wymagam od niego zeby za kazdym razem mi dziekowal i wychwalal... poprostu czsami kiedy tak robie cos dla niego... i mam nadzieje ze wkoncu cos milego powie...on i tak jakos tak malo zadowolony jest ...wiec mam juz dosc
ale w dalszym ciagu uwazam ze moglby czesciej zrobic cos dla mnie ...
poprostu chyba za bardzo mnie rozpieszczal wczesniej... teraz moze juz mysli ze skoro powiedzial ze kocha miesiac temu to wystarczy. ze skoro pisal kiedys smsy z wyznaniami i dzownil to tez juz nie ma potrzeby
gdyby od poczatku byl taki jak jest teraz wszystko wygladaloby inaczej

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------



wlasnie nie oczzekuje tego zawsze..
nie oczekuje zeby zawsze byl wdzieczny ale chociaz czasami
ale on nigdy .... nawet jak czasami pozniej ja poprosze o masaz to on nigdy nie ma sily i checi...
nie dosc ze nie cieszy sie z tego ze ja dla niego sie postaralam...
to nawet nie jest w stanie zrobic dla mnie czegos podobnego
odpuść mu troszkę a na pewno się wszystko ułoży rozpieszczał cię na początku a teraz nie rozpieszcza nie dla tego że już mu się to znudziło ale możliwe że po prostu nie ma na to siły bo są ważniejsze rzeczy niż ciągłe powtarzanie „jesteś piękna”,” kocham Cię” i „jesteś wspaniała”, jestem pewna że okazuje Ci to w inny sposób a jeżeli chciałabyś żeby robił dla Ciebie więcej to po prostu z nim o tym pogadaj ale nie na zasadzie „bo Ty nie robisz nic dla mnie….” tylko „wiesz kiedyś częściej robiłeś mi masaż/kiedyś częściej patrzyłeś na mnie tak że czułam że Ci się podobam/kiedyś częściej…… (wstaw co tak chcesz/czego Ci brakuje ) i bardzo to lubiłem, to było bardzo miłe” po czym się trochę wycofaj, nie naciskaj więcej, zmień temat najlepiej nie możesz zacząć rozmowy od zarzutu bo się zniechęci (pomyśli "oho znowu się zaczyna, trzeba się zmyć bo nie mam siły" ) i Cię zbędzie byle pierdołą jeśli nie będzie chciał o tym porozmawiać dostanie jasny komunikat czego Ci brakuje więc daj mu trochę czasu żeby miał szanse to „naprawić” a wszystko się ułoży teraz mieszkacie razem więc nie ma potrzeby wysyłania do siebie sms’ów bo widzicie się każdego wieczora i codziennie na dobranoc może Cię przytulić, dać buziaka i życzyć „słodkich snów” a rano obudzić Cię buziakiem i hasłem „Dzień dobry kochanie!” a to jest chyba lepsze od niejednego sms’a, prawda związek w którym spędza się parę godzin dziennie od takiego w którym spędza się ze sobą praktycznie 24/h różni się ogromnie, kiedy ma się siebie na co dzień trzeba nauczyć się cieszyć/delektować każdą możliwą chwila spędzoną razem choćby kiedy siedzicie wtuleni w siebie na kanapie i patrzycie się w okno nie mówiąc ani jednego słowa bo słowa czasem są zbędne….

przepraszam jeśli chwilami jestem zbyt szczera ale lepsza taka szczerość niż złudne życie z nieświadomości....
__________________
Hello!
I'm the Fitness Fairy.
I've just sprinkled
motivation dust on you.
Now go and move your ass!
This sh.it is expensive!

Edytowane przez Grapefrutka
Czas edycji: 2009-05-18 o 12:05
Grapefrutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 12:40   #16
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 220
Dot.: brak czulosci... romantyzmu ...

Cytat:
Napisane przez stargazer Pokaż wiadomość
Ale niektórzy oprócz czynów potrzebują także słów, by mogli poczuć się kochani i dowartościowani. Chłopakowi Kamili korona z głowy by nie spadła, gdyby od czasu do czasu powiedział jej coś miłego.
może chłopak skupia się na bardziej sensownych rzeczach i ma rację, ja rozumiem ze fajnie jest czasem usłyszeć coś miłego, ale w tej sytuacji nie dziwię się facetowi, jak by mi tak ktoś suszył głowę i fochy robił to wcale by mi się nie chciało
__________________
Być może Bóg chciał, abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 12:46   #17
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: brak czulosci... romantyzmu ...

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Jak mu ciągle nudzisz "a czy jestem ładna" "a czy mnie kochasz" to skutecznie odbierasz facetowi ochotę na mowienie Ci slodkich słówek. Tak wygląda życie, po jakimś czasie nie dzwoni się do ukochanej codziennie z wyrazami miłości, co nie znaczy, że przestał Cię kochać.
Trochę się z tym nie zgodzę. Ja potrafię zapytać mojego TŻ-ta np. 30 razy na dzień czy mnie kocha i on za każdym razem odpowiada mi, że tak, bardzo mnie kocha i tak już parę lat. Jak widać nie każdy facet się płoszy jak słyszy coś takiego. Oboje w pracy mamy dostęp do netu i przez cały dzień piszemy do siebie na gadu, mamy ze sobą ciągły kontakt - bo tego oboje potrzebujemy. Gdyby on nagle doszedł do wniosku, że to głupie lub niepotrzebne czułabym się w jakiś sposób odrzucona - dlatego rozumiem autorkę wątku.

Myślę, że facet autorki wątku z jakiegoś powodu przestał się starać. To nie jest jakiś strasznie długi związek (1,5 roku) żeby ich nie wiadomo jaka rutyna dopadła, bez przesady. Mam takie mieszane uczucia - z jednej strony to obchodzenie "miesięcznic" ... nie wiem teraz czy facet autorki wątku jest kompletnie nie romantyczny a ona ciągle go zmusza do jakichś "przejawów miłości" czym go np. męczy i irytuje czy też jest on normalnym facetem, mówiącym, że kocha od czasu do czasu a jej mimo wszystko ciągle za mało?

Autorko wątku może zamiast pytać "czy ty mnie kochasz" powiedz mu "ja ciebie bardzo kocham" i zaczekaj co on ci odpowie
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki

Edytowane przez Klarissa
Czas edycji: 2009-05-18 o 12:49
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 13:22   #18
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: brak czulosci... romantyzmu ...

Cytat:
Napisane przez 2406kamila Pokaż wiadomość
jestem z TZtem 1,5 roku... poczatki byly cudowne
co chwile mi powtarzal ze jestem ta jedyna.. ze bardzo mnie kocha
dzwonil do mnie kazdego wieczoru bylo mi tak dobrze i czulam sie jak krolewna ... wiedzialam o tym ze mnie bardzo kocha nie dalo sie tego ukryc ...
no i moj problem.. po tym 1,5 roku tylko raz na miesiac jest w stanie powiedziec mi cos milego... nie mowi ze kocha... musze ciagle o to pytac
co chwile musze zadawac pytania czy mnie kocha? czy ladnie wygladam? wczoraj byla nasza rocznica ...
i oczywiscie nie powiedzial nic milego;/
musialam sie pytac czy jest mu dobrze czy kocha mnie tak jak kiedys
ja tak potrezbuje takich cieplych slow jestem z nim szczesliwa
ale nie wiem jak mu powiedziec ze chce by mi mowil o tym co czuje.. czy kocha...
chcialbym miec tyle pewnosci siebie jak na pocatku
coraz czesciej mam przez to doly bo czuje sie nie kochana brzydka... nie doceniana...
jak mu o tym mowie to krzczy ze narzekam... po co nim jestem skoro nie jestem szczesliwa
ja poprostu jestem romantyczka..delikatna... i potrzebuje do zycia tego wsyztskiego.. nawet koledzy i obcy ludzie mi mowia ze jestem piekna... i slysze od nich komplementy... a skoro on nigdy nic nie mowi mam wrazenie ze juz mu sie znudzilam

jak mam mu to wytlumaczyc... zeby bylo dobrze zeby sie mowil ze narezkam i wymyslam
on mowi ze taki jest ... nie jest romatyczny i tego nie zmieni...
ale skoro kiedys byl taki cudowny czemu nadal nie moglby byc?
to chyba nie takie trudne powiedziec ukochanej osobie ze sie ja kocha .. ze jest sliczna.. i nie moze sie bez niej zyc ??
Hm, on najwidoczniej odczuwa mniejsza po 1.5 roku potrzebe mowienia takich rzeczy. Choc czyny sa wazniejsze niz slowa, to zupelnei rozumiem, ze chcesz takie rzeczy slyszec. Tyle tylko, ze wydaje mi sie, ze go meczysz z tym i jednak przykladasz do tego zbyt duza uwage. Zamiast sie pytac na okraglo, czy kocha itd., moze warto mu powiedziec ze go kochasz, czy ze jest po prostu dla Ciebie wazne uslyszenie od czasu do czasu takich deklaracji.

Cytat:
Napisane przez 2406kamila Pokaż wiadomość
rocznica czyli rok i 5 miesiecy... obchdzimy co miesiac... nie zawsze ... jak mamy czas to idziemy do kina albo robimy cos razem... jak on pracuje albo ja to nic szczegolnego nie udaje nam sie zorganizowac
Bez obrazy, ale to nie jest rocznica, jak zreszta sam pierwszy czlon tego slowa sugeruje...

Cytat:
rocznica «dzień przypadający dokładnie w rok, dwa, trzy itp. lata po jakimś wydarzeniu
http://sjp.pwn.pl/lista.php?co=rocznica

Pozniej piszesz, ze obchodzicie miesiecznice bo oboje chcecie, a w pierwszym poscie masz do niego pretensje o to jak sie zachowal, lekki dysonans.

Cytat:
Napisane przez 2406kamila Pokaż wiadomość
wiesz co chyba masz racje... dzieki za szcerosc ...
pomyslalam sobie co bym ja zrobila gdyby TZ za kadzym razem jak cos dla mnie zrobi ... chcialby zebym mu wyglaszala mowy na temet milosci chyba bym zwariowala

moze przesadzam ale w sumie nie wymagam od niego zeby za kazdym razem mi dziekowal i wychwalal... poprostu czsami kiedy tak robie cos dla niego... i mam nadzieje ze wkoncu cos milego powie...on i tak jakos tak malo zadowolony jest ...wiec mam juz dosc
ale w dalszym ciagu uwazam ze moglby czesciej zrobic cos dla mnie ...
poprostu chyba za bardzo mnie rozpieszczal wczesniej... teraz moze juz mysli ze skoro powiedzial ze kocha miesiac temu to wystarczy. ze skoro pisal kiedys smsy z wyznaniami i dzownil to tez juz nie ma potrzeby
gdyby od poczatku byl taki jak jest teraz wszystko wygladaloby inaczej
Troche go osaczasz z tym i wymuszasz takie deklaracje. Nie tedy droga... przy czym rozumiem ze masz potrzebe slyszenia takich rzeczy i zgadzam sie z Klarissa, ze 1.5 roku to nie jest taki okres czasu, zeby popasc w totalna rutyne... zreszta, niewazne ile sie jest razem, powinno sie byc w stanie powiedziec co sie czuje do drugiej osoby... Zluzuj troszke, nie naciskaj, ale wytlumacz mu co i ile dla Ciebie znacza takie deklaracje i komplementy.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 13:33   #19
2406kamila
Raczkowanie
 
Avatar 2406kamila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 385
Dot.: brak czulosci... romantyzmu ...

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Hm, on najwidoczniej odczuwa mniejsza po 1.5 roku potrzebe mowienia takich rzeczy. Choc czyny sa wazniejsze niz slowa, to zupelnei rozumiem, ze chcesz takie rzeczy slyszec. Tyle tylko, ze wydaje mi sie, ze go meczysz z tym i jednak przykladasz do tego zbyt duza uwage. Zamiast sie pytac na okraglo, czy kocha itd., moze warto mu powiedziec ze go kochasz, czy ze jest po prostu dla Ciebie wazne uslyszenie od czasu do czasu takich deklaracji.



Bez obrazy, ale to nie jest rocznica, jak zreszta sam pierwszy czlon tego slowa sugeruje...



http://sjp.pwn.pl/lista.php?co=rocznica

Pozniej piszesz, ze obchodzicie miesiecznice bo oboje chcecie, a w pierwszym poscie masz do niego pretensje o to jak sie zachowal, lekki dysonans.



Troche go osaczasz z tym i wymuszasz takie deklaracje. Nie tedy droga... przy czym rozumiem ze masz potrzebe slyszenia takich rzeczy i zgadzam sie z Klarissa, ze 1.5 roku to nie jest taki okres czasu, zeby popasc w totalna rutyne... zreszta, niewazne ile sie jest razem, powinno sie byc w stanie powiedziec co sie czuje do drugiej osoby... Zluzuj troszke, nie naciskaj, ale wytlumacz mu co i ile dla Ciebie znacza takie deklaracje i komplementy.

przepraszam za ta pomylke... mialam na mysli miesiecznice

dziekuje wsyztskim za szczere odpowiedzi .. ja postraam sie troche odpuscic i dac mu wiecej luzu... zeby mogl sam od siebie powiedziec mi jakies komplement albo te ,kocham Cie,
porozmaiwam z nim dzisiaj troche ... i postaram sie juz do tego nie wracac... bo za czesto zdaza mi sie miec o to do niego pretensje i jak piszecie to napewno go zniecheca...
__________________
„Miłość nie polega na tym, aby wzajemnie się sobie przyglądać, lecz aby patrzeć razem w tym samym kierunku.”

17.12.2007 Love
31.07.2010 Zaręczyny
11.06.2011 nasz Slub

zbliża się

14.09.2011 Dzidziuś





2406kamila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-18, 13:45   #20
Grapefrutka
Zakorzenienie
 
Avatar Grapefrutka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 12 396
Dot.: brak czulosci... romantyzmu ...

Cytat:
Napisane przez 2406kamila Pokaż wiadomość
przepraszam za ta pomylke... mialam na mysli miesiecznice

dziekuje wsyztskim za szczere odpowiedzi .. ja postraam sie troche odpuscic i dac mu wiecej luzu... zeby mogl sam od siebie powiedziec mi jakies komplement albo te ,kocham Cie,
porozmaiwam z nim dzisiaj troche ... i postaram sie juz do tego nie wracac... bo za czesto zdaza mi sie miec o to do niego pretensje i jak piszecie to napewno go zniecheca...
jestem pewna że jeśli właśnie tak zrobisz to wszystko wróci do normy i oboje będziecie szczęśliwi czego oczywiście wam życzę
__________________
Hello!
I'm the Fitness Fairy.
I've just sprinkled
motivation dust on you.
Now go and move your ass!
This sh.it is expensive!
Grapefrutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 15:06   #21
LadyMakbet18
Rozeznanie
 
Avatar LadyMakbet18
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: piekło, na kolanach Lucyfera
Wiadomości: 696
Dot.: brak czulosci... romantyzmu ...

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
A niektórzy faceci po jakimś czasie takiego marudzenia w stylu 'kochasz mnie??' albo 'czy ładnie dziś wygladam??' mają serdecznie dosyc i mogą kopnąć taka kobitkę w

Dokładnie, spórbuj sobie wyobrazić bycie z facetem, który co 5 min pyta "a jestem przystojny", "a kochasz mnie?", "jestes mi wierna?", " nie mam za małego?", oszaleć mozna,w iec wyluzuj.

Nie wiele da sie zrobic, "bo chodzi o to, zeby gonic za króliczkiem". On widać zabetonował przy sobie króliczka i jest pewny, że Cie nie straci. Moze odbierz mu tą pewnosc.
__________________
Od paździora, studentka AGH, kierunek: automatyka i robotyka


Je t'adore mon cheri



Czy tkwisz w toksycznym związku?!

https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=3295
LadyMakbet18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 15:09   #22
2406kamila
Raczkowanie
 
Avatar 2406kamila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 385
Dot.: brak czulosci... romantyzmu ...

Cytat:
Napisane przez LadyMakbet18 Pokaż wiadomość
Dokładnie, spórbuj sobie wyobrazić bycie z facetem, który co 5 min pyta "a jestem przystojny", "a kochasz mnie?", "jestes mi wierna?", " nie mam za małego?", oszaleć mozna,w iec wyluzuj.

Nie wiele da sie zrobic, "bo chodzi o to, zeby gonic za króliczkiem". On widać zabetonował przy sobie króliczka i jest pewny, że Cie nie straci. Moze odbierz mu tą pewnosc.
a jak powinnam to zrobic? jak odebrac ta pewnosc?
__________________
„Miłość nie polega na tym, aby wzajemnie się sobie przyglądać, lecz aby patrzeć razem w tym samym kierunku.”

17.12.2007 Love
31.07.2010 Zaręczyny
11.06.2011 nasz Slub

zbliża się

14.09.2011 Dzidziuś





2406kamila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 15:16   #23
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: brak czulosci... romantyzmu ...

A jak często Ty mu mówisz miłe rzeczy i komplementy? To idzie w obie strony. Masz prawo od czasu do czasu upomnieć się o miłe słowo, ale nie przesadzaj z tym i skupiaj się nie tylko na swoim wyglądzie, ale i na innych sprawach - dziękuj jemu za to, co dla Ciebie robi i naucz go doceniać to, co Ty robisz. Bo takie puste słodzenie na dłuższą metę jest męczące.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 16:15   #24
LadyMakbet18
Rozeznanie
 
Avatar LadyMakbet18
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: piekło, na kolanach Lucyfera
Wiadomości: 696
Dot.: brak czulosci... romantyzmu ...

Cytat:
Napisane przez 2406kamila Pokaż wiadomość
a jak powinnam to zrobic? jak odebrac ta pewnosc?
Ja nigdy sie w gierki tego typou nie mówiłam, ale na przykładzie mojej przyjaciółki- ona w takich momentach jak Twoje daje mu do zrozumienia, że interesuje się jej osobą jakiś mężczyzna z "zewnątrz". Wtedy w jej tż skacze testosteron, zaczyna bronic swojego, a w efekcie nosi ją na rękach. Ale jak wiadomo efekt jest tymczasowy a i metoda nie powinna byc naduzywana, wiec tak czy inaczej z pewnymi faktami musisz się pogodzic.
__________________
Od paździora, studentka AGH, kierunek: automatyka i robotyka


Je t'adore mon cheri



Czy tkwisz w toksycznym związku?!

https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=3295
LadyMakbet18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 12:59   #25
Semele
Raczkowanie
 
Avatar Semele
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 497
Dot.: brak czulosci... romantyzmu ...

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Pokaż wiadomość
Hm..z mojego punktu widzenia to naturalne że po pewnym czasie przechodzi okres "zakochania" i wtedy zderzamy się z codziennością..nie jets to miłe ale nieuniknione. Na tym etapie musisz swojego partnera docenić na innych płaszczyznach, za to, ze daje Ci poczucie bezpieczeństwa, za to, że rozumiecie sie juz bez słów, kochacie sie, wspieracie..nie zawsze musi być landrynkowo i cukierkowo. Jeśli jednak czujesz sie wyraźnie zaniedbywana proponuje zamiast godzinami ględzići upominac sie o miłe słowo umówić się z nim na kolację- smaa ją zorganizować, puścić nastrojową muzyczkę, wypić winko, przytulić się do swojego Tz i powiedzieć mu coś miłego...niech sie chłopak otworzy i powie cos sam z siebie..wbrew opiniom mężczyźni równiez potrzebuja nastroju żeby wylać z siebie czułości..powodzenia

Tak, też tak myślę
__________________
"Początek może być tam gdzie tylko zechcemy"
Semele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 13:11   #26
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: brak czulosci... romantyzmu ...

Cytat:
Napisane przez 2406kamila Pokaż wiadomość
a jak powinnam to zrobic? jak odebrac ta pewnosc?
zacznij sama wychodzić-basen,kino,joga,spacery, powiedz, ze dzis nie masz dla niego czasu-zobaczysz,ze odzyska zainteresowanie Tobą,zdbaj o siebie i przestan w koło go pytać czy jestem ładna czy mnie kochasz-faktycznie to moze odebrac chcęc do dalszego zycia;/
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:41.