Co o tym myśleć? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-26, 09:57   #1
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277

Co o tym myśleć?


Co byście sobie pomyslały gdyby wasz facet/mąż powiedział wam że zajmujecie mu czas?
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 10:04   #2
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Co o tym myśleć?

Jakby mi moj Tz tak powiedzial to.. moja reakcja bylby smiech i dostalby przez plecy, nic bym nie pomyslala

a ze zajmuje mu czas ? pewnie ze mu zajmuje , baa sama sie dopraszam o jego uwage, zreszta czesto jak akurat on ma cos do zrobienia to mnie bierze na wskakiwanie mu na kolana etc
przeciez bedac z kims w zwiazu to jest logiczne ze zajmuje sie czas tej drugiej osobie
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 10:06   #3
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Co o tym myśleć?

Gdyby mi tak powiedzial to szybko jego miejsce zająłby ktoś inny
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 10:10   #4
aalien
Rozeznanie
 
Avatar aalien
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Niemal ciągle w alphie ;)
Wiadomości: 780
Dot.: Co o tym myśleć?

Cytat:
Napisane przez iza243 Pokaż wiadomość
Co byście sobie pomyslały gdyby wasz facet/mąż powiedział wam że zajmujecie mu czas?
że czas wreszcie przestać zajmować mu czas i znaleźć sobie jakieś zajmujące hobby.
__________________
Świadomie wybrałam szczęście

aalien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 10:13   #5
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Co o tym myśleć?

Skoro mu tak przeszkadzam i zajmuję czas, to ok, przestanę zajmować mu ten czas całkowicie, a potem będę zajmować ten czas komu innemu.

Chyba, że jesteś jedną z kobiet typu 'bluszcz', która nie daje partnerowi odetchnąć w związku i przesadnie zajmuje mu czas, to wtedy zapisałabym się na basen, wychodziła z przyjaciółkami na piwko, zakupy, brała psa na spacer itd.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 10:17   #6
malpula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 195
Dot.: Co o tym myśleć?

Cytat:
Napisane przez iza243 Pokaż wiadomość
Co byście sobie pomyslały gdyby wasz facet/mąż powiedział wam że zajmujecie mu czas?
A w jakim kontekście to powiedział? nie mam pojęcia, co mógł mieć na myśli jeśli było to zdanie jedno z wielu...

Mój mówi coś w tym stylu kiedy ogląda mecz, ale ja wówczas, choć sama lubię piłkę nożną, specjalnie zaczynam robić różne rzeczy , żeby sprawdzić jego reakcję... niestety z meczami nie wygram, przekonałam się o tym nie raz i nie dwa....

Jednak gdybym z jego wypowiedzi wywnioskowała, że kobieta jest od prania, gotowania itp i nie ma prawa zgłaszać własnych potrzeb, a tym bardziej nie powinna zwracać na siebie uwagi,najlepiej powinna usiąść cichutko w kącie i czekać, aż książę poprosi ją by dała głos....
ojjj, niezłą awanturę bym mu zrobiła o ile nie
__________________
Rak nie wyrok!!!
Pomożmy Madzi.a!!!
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619





lepiej milczeć i być uważanym za głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości

Edytowane przez malpula
Czas edycji: 2009-05-26 o 10:18
malpula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 10:26   #7
arrabbiata
Zadomowienie
 
Avatar arrabbiata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 742
Dot.: Co o tym myśleć?

Cytat:
Napisane przez iza243 Pokaż wiadomość
Co byście sobie pomyslały gdyby wasz facet/mąż powiedział wam że zajmujecie mu czas?

Co bym pomyślała to nie napiszę, bo zarobię bana Ale co bym zrobiła- wyszłabym i przestała zajmować jego cenny czas na dłuuuugo, o ile nie na zawsze
arrabbiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-26, 10:35   #8
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: Co o tym myśleć?

To jest tak ze od niedawna pracuje.ale w sklepie sieciowym wiec nieraz pracuje dwa dni po 12 h i np.jeden dzien wolnego,weekendy tak samo.No i jest normalne dla mnie ze te moje wolne dni spedzimy razem.No i wczoraj gadamy ze pojdziemy dzisiaj na piwo.I dzisiaj jak do niego dzwonie to on mi mówi ze jednak nie ma ochoty nigdzie isc bo woli spedzic popołudnie przed kompem pracując ze swoimi mp 3.Jak sie wkurzyłam o to,a on do mnie ze ja mu wiecznie zajmuje jego czas,a on sobie chce na kompie posiedziec
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 10:38   #9
wiewioora83
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioora83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 090
Dot.: Co o tym myśleć?

Cytat:
Napisane przez iza243 Pokaż wiadomość
Co byście sobie pomyslały gdyby wasz facet/mąż powiedział wam że zajmujecie mu czas?
Kojarzę Twój poprzedni wątek "Wyjazdy facetów", w którym żaliłaś się, że Twój mąż wyjechał na CAŁY DZIEŃ i zostawił Cię samą. Nie potrafiłaś sobie zorganizować czasu, znaleźć żadnego zajęcia (a to był tylko 1 dzień bez faceta). Przypuszczam więc, że gdy masz męża blisko siebie, to jesteś na nim wciąż uwieszona, nie masz własnych pasji (co przyznałaś w poprzednim wątku), zajęć. I wiesz co? Wcale się nie dziwię, że Ci tak powiedział... on potrzebuje trochę oddechu, czasu dla siebie, na pewno chciałby czasem pobyć sam.
wiewioora83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 10:45   #10
kumkumkum1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 372
Dot.: Co o tym myśleć?

Nie odzywaj sie do niego, niech Cie przeprosi
kumkumkum1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 10:53   #11
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: Co o tym myśleć?

Cytat:
Napisane przez wiewioora83 Pokaż wiadomość
Kojarzę Twój poprzedni wątek "Wyjazdy facetów", w którym żaliłaś się, że Twój mąż wyjechał na CAŁY DZIEŃ i zostawił Cię samą. Nie potrafiłaś sobie zorganizować czasu, znaleźć żadnego zajęcia (a to był tylko 1 dzień bez faceta). Przypuszczam więc, że gdy masz męża blisko siebie, to jesteś na nim wciąż uwieszona, nie masz własnych pasji (co przyznałaś w poprzednim wątku), zajęć. I wiesz co? Wcale się nie dziwię, że Ci tak powiedział... on potrzebuje trochę oddechu, czasu dla siebie, na pewno chciałby czasem pobyć sam.
Zgadzam się i tez się nie dziwie
Akurat w Twojej sytuacji pomyślałabym, ze czas dać mu oddetchnąć i zająć się sobą.

I ciesze się, ze udało sie znaleźć Ci prace
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-26, 12:01   #12
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: Co o tym myśleć?

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Gdyby mi tak powiedzial to szybko jego miejsce zająłby ktoś inny
dokładnie
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 13:12   #13
roxyroxy
Zadomowienie
 
Avatar roxyroxy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 413
Dot.: Co o tym myśleć?

Wiesz, kazdy ma prawo do spedzania czasu osobno. Mnie np strasznie wkurza gdy mam cos d zrobienia, ogladam jakis fajny film, czytam ksiazke, a tz co 5 minut zdaje mi glupie pytania! Moze, powiedzial tak , poniewaz czuje ,ze za duzo czasu spedzacie razem? To ,ze ty masz wolny czas wcale nie znaczy ,ze on tez ma wolne! Czasem hobby jest tak samo wazne jak praca, odstresowuje itd. A jesli chodzi o tego kompa to nie mozecie razem na nim siedziec?
Ja np bardzo lubie gdy ja czytam ksiazke, a TZ gra na komputerze albo cos oglada, jestesmy razem ale kazde zajmuje sie tym co lubi i ma ochote w danym momencie ;-)
roxyroxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 13:36   #14
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Co o tym myśleć?

Cytat:
Napisane przez iza243 Pokaż wiadomość
Co byście sobie pomyslały gdyby wasz facet/mąż powiedział wam że zajmujecie mu czas?
W jakim kontekscie to powiedzial i z czego to wynikalo? Bo ciezko sie wypowiedziec nie znajac sytuacji i znaczenia tej wypowiedzi.

------

Swoja droga, to mozna sie zalamac ( ) od odpowiedzi w tym watku typu "dostalby przez plecy" , czy o zostawianiu faceta . Fajnie ze ktos zaklada o co danej osobie chodzilo i jaka byla sytuacja, ale moze warto sie dowiedziec, jaki byl kontekst?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 13:39   #15
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Co o tym myśleć?

Cytat:
Napisane przez iza243 Pokaż wiadomość
To jest tak ze od niedawna pracuje.ale w sklepie sieciowym wiec nieraz pracuje dwa dni po 12 h i np.jeden dzien wolnego,weekendy tak samo.No i jest normalne dla mnie ze te moje wolne dni spedzimy razem.No i wczoraj gadamy ze pojdziemy dzisiaj na piwo.I dzisiaj jak do niego dzwonie to on mi mówi ze jednak nie ma ochoty nigdzie isc bo woli spedzic popołudnie przed kompem pracując ze swoimi mp 3.Jak sie wkurzyłam o to,a on do mnie ze ja mu wiecznie zajmuje jego czas,a on sobie chce na kompie posiedziec
Skoro on nie chce nigdzie wychodzić, zorganizuj miłe popołudnie w domu.


Cytat:
Napisane przez wiewioora83 Pokaż wiadomość
Kojarzę Twój poprzedni wątek "Wyjazdy facetów", w którym żaliłaś się, że Twój mąż wyjechał na CAŁY DZIEŃ i zostawił Cię samą. Nie potrafiłaś sobie zorganizować czasu, znaleźć żadnego zajęcia (a to był tylko 1 dzień bez faceta). Przypuszczam więc, że gdy masz męża blisko siebie, to jesteś na nim wciąż uwieszona, nie masz własnych pasji (co przyznałaś w poprzednim wątku), zajęć. I wiesz co? Wcale się nie dziwię, że Ci tak powiedział... on potrzebuje trochę oddechu, czasu dla siebie, na pewno chciałby czasem pobyć sam.


Cytat:
Napisane przez kumkumkum1986 Pokaż wiadomość
Nie odzywaj sie do niego, niech Cie przeprosi
A za co???
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 13:46   #16
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Co o tym myśleć?

Nie wiem dokładnie co miał Twój Tż na myśli, bo takie zdanie można powiedzieć w wielu kontekstach, ale zakładając, że chodzi o nadmierne wypełnianie mu życia swoją osobą, to faceci nie znoszą być usidlani i oplatywani przez swoje kobiety-bluszcze. Zwyczajnie się duszą (Ty zresztą też pewnie byś tak się czuła). Daj mu odetchnąć i zniknij mu sprzed oczu na jakiś czas (godzinę, dwie, wieczór, dzień). On zatęskni, a Ty będziesz się cieszyć jego uwagą
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 13:46   #17
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Co o tym myśleć?

Cytat:
Napisane przez iza243 Pokaż wiadomość
To jest tak ze od niedawna pracuje.ale w sklepie sieciowym wiec nieraz pracuje dwa dni po 12 h i np.jeden dzien wolnego,weekendy tak samo.No i jest normalne dla mnie ze te moje wolne dni spedzimy razem.No i wczoraj gadamy ze pojdziemy dzisiaj na piwo.I dzisiaj jak do niego dzwonie to on mi mówi ze jednak nie ma ochoty nigdzie isc bo woli spedzic popołudnie przed kompem pracując ze swoimi mp 3.Jak sie wkurzyłam o to,a on do mnie ze ja mu wiecznie zajmuje jego czas,a on sobie chce na kompie posiedziec
Jeśli nie przesadzasz i serio tak powiedział to ja bym się bardzo wściekła.
Dla mnie to normalne, że skoro pracuję bardzo dużo i długo, a mam te kilka dni wolnego, to tż chce spędzić ze mną ten czas.przynajmniej mój.
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 14:17   #18
xhankax
Zakorzenienie
 
Avatar xhankax
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ze Śląska
Wiadomości: 5 454
GG do xhankax
Dot.: Co o tym myśleć?

Cieszę się, że pracujesz. Ale to trochę nieładnie ze strony twojego tż, że ci tak powiedział. Z drugiej strony rozumiem, że czasem czas wolny trzeba spędzić osobno, tak jak ma się ochotę. Sama forma jednak była z jego strony nietaktowna.
__________________
KKV
xhankax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 14:40   #19
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: Co o tym myśleć?

Cytat:
Napisane przez iza243 Pokaż wiadomość
ze ja mu wiecznie zajmuje jego czas,a on sobie chce na kompie posiedziec
mogło Cię to ukłuć, ale po to mamy jeszcze rozum, żeby oszacować kto ma racje. Tu racja leży po stronie Twojego TŻta, też chce mieć czas dla siebie, a Ty mu pokazujesz, że nie możesz bez niego oddychać, zamiast zająć się sobą. Ma trochę zrzędliwą kobite, zmęczył się
on nie został stworzony po to, żeby wypełniać Ci czas

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Cytat:
Napisane przez xhankax Pokaż wiadomość
Cieszę się, że pracujesz. Ale to trochę nieładnie ze strony twojego tż, że ci tak powiedział. Z drugiej strony rozumiem, że czasem czas wolny trzeba spędzić osobno, tak jak ma się ochotę. Sama forma jednak była z jego strony nietaktowna.
widać, że go już to trochę przerosło i się zirytował
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-26, 15:27   #20
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Co o tym myśleć?

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
W jakim kontekscie to powiedzial i z czego to wynikalo? Bo ciezko sie wypowiedziec nie znajac sytuacji i znaczenia tej wypowiedzi.

------

Swoja droga, to mozna sie zalamac ( ) od odpowiedzi w tym watku typu "dostalby przez plecy"
zalam sie , a pozniej odpowiedz autorce co bys sobie pomyslal jakby Twoj _maz_badz _facet_ ci tak powiedzial( bo takie bylo pytanie,prawda?) poczekam na Twoja odpowiedz bom ciekawa co by ci przelecialo po glowie jakby... powiedzial ci tak Twoj maz


i nie mnie wchodzic i rozkladac na czynniki pierwsze Tz autorki , bo go nie znam i tyle.Autorka moze napisac o nim, ale to zawsze bedzie jeden koniec kijka i wypowiedz od jednej strony. Moge napisac jedynie co by moglo znaczyc to u mnie w zwiazku ,czyli odpowiedziec na zadane pytanie ( a ze mozesz sie zalamac bo moj Tz dostalby przez plecy? jasne ze bym mu klapa dala bo akurat on jezeli by takie cos powiedzial to tylko w zartach i tego jestem pewna ).
Jasne ze mozna patrzac w chmurki czy wrozyc z fusow od kawy ,pisac ze zly jest ten Tz autorki bo tak powiedzial,o albo zla jest autorka bo go osacza , albo w ogole sa zli psychologiem nie jestem , kolesiowi w glowie nie siedze wiec? jak mozna napisac co on sobie myslal jak mowil to w tej danej chwili moze nawet bedac zajety czyms innym, jak w ogole nie znamy ani autorki ani jej Tz?
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."

Edytowane przez moee
Czas edycji: 2009-05-26 o 15:45
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 15:33   #21
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Co o tym myśleć?

Cytat:
Napisane przez koKOro Pokaż wiadomość
mogło Cię to ukłuć, ale po to mamy jeszcze rozum, żeby oszacować kto ma racje. Tu racja leży po stronie Twojego TŻta, też chce mieć czas dla siebie, a Ty mu pokazujesz, że nie możesz bez niego oddychać, zamiast zająć się sobą. Ma trochę zrzędliwą kobite, zmęczył się
on nie został stworzony po to, żeby wypełniać Ci czas

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------



widać, że go już to trochę przerosło i się zirytował
Dokładnie.

Przecież powiedzenie komuś "daj mi teraz spokój, nie zajmuj mi [teraz] czasu" to nie jest jakaś tragedia - to jest po prostu szczerość i prośba o nieco przestrzeni. Dziewczyna w tym momencie powinna usiąść z partnerem i powiedzieć: "OK, ale potem np. za 2 godziny proszę abyś wykroił nieco czasu dla mnie, bo ostatnio go mamy za mało". Jeśli takie coś facet by olał i np. cały dzień wolałby komputer i granie, to wtedy można się wściec i z nim ostrzej pogadać.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 16:34   #22
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Co o tym myśleć?

jeśli powiedziałby to na poważnie, zerwałabym.
Po co mam mu marnować najlepsze lata?
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 17:59   #23
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Co o tym myśleć?

Cytat:
Napisane przez moee Pokaż wiadomość
zalam sie , a pozniej odpowiedz autorce co bys sobie pomyslal jakby Twoj _maz_badz _facet_ ci tak powiedzial( bo takie bylo pytanie,prawda?) poczekam na Twoja odpowiedz bom ciekawa co by ci przelecialo po glowie jakby... powiedzial ci tak Twoj maz
Nie widze takiej sytuacji, po prostu, nie bluszczuje, jakos zadna partnerka mi tak nie powiedziala; sam chce miec swoj czas i chce zeby ona miala. Tyle ze to jest bezsensowne (wg mnie) dywagowanie, bo w ogole nie znamy kontekstu, stad nie moge sie zgodzic z ponizszym:

Cytat:
Napisane przez moee Pokaż wiadomość
i nie mnie wchodzic i rozkladac na czynniki pierwsze Tz autorki , bo go nie znam i tyle.Autorka moze napisac o nim, ale to zawsze bedzie jeden koniec kijka i wypowiedz od jednej strony. Moge napisac jedynie co by moglo znaczyc to u mnie w zwiazku ,czyli odpowiedziec na zadane pytanie ( a ze mozesz sie zalamac bo moj Tz dostalby przez plecy? jasne ze bym mu klapa dala bo akurat on jezeli by takie cos powiedzial to tylko w zartach i tego jestem pewna ).
Jasne ze mozna patrzac w chmurki czy wrozyc z fusow od kawy ,pisac ze zly jest ten Tz autorki bo tak powiedzial,o albo zla jest autorka bo go osacza , albo w ogole sa zli psychologiem nie jestem , kolesiowi w glowie nie siedze wiec? jak mozna napisac co on sobie myslal jak mowil to w tej danej chwili moze nawet bedac zajety czyms innym, jak w ogole nie znamy ani autorki ani jej Tz?
Bez dodatkowych informacji i poznania kontekstu stwierdzenia typu dalabym przez plecy etc. maja jak dla mnie malo sensu.

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
jeśli powiedziałby to na poważnie, zerwałabym.
Po co mam mu marnować najlepsze lata?
Coraz lepiej sie robi
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 18:07   #24
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Co o tym myśleć?

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość



Coraz lepiej sie robi
skoro ktoś uważa, że przeze mnie traci czas, to po co mam się narzucać?
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 18:13   #25
dusia139
Wtajemniczenie
 
Avatar dusia139
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: mój mały pokoik na drugim piętrze...
Wiadomości: 2 624
Dot.: Co o tym myśleć?

Obraz się, a jak spyta czemu się nie odzywasz powiedz "nie chcę Ci zajmowac czasu jak to wiecznie robię"
__________________
Jest już za późno!
Nie jest za późno!
Jest już za późno!
Nie jest za późno!
dusia139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 18:23   #26
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Co o tym myśleć?

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
skoro ktoś uważa, że przeze mnie traci czas, to po co mam się narzucać?
Skad taki wniosek ? Bo autorka nic takiego nie napisala

Do tego, nie chce sie powtarzac, ale do jasnej anielki, kontekst, bo widze tu zakladanie z gory nie wiadomo czego.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 18:24   #27
SickAtHeart
Raczkowanie
 
Avatar SickAtHeart
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 136
Dot.: Co o tym myśleć?

Cytat:
Napisane przez koKOro Pokaż wiadomość
mogło Cię to ukłuć, ale po to mamy jeszcze rozum, żeby oszacować kto ma racje. Tu racja leży po stronie Twojego TŻta, też chce mieć czas dla siebie, a Ty mu pokazujesz, że nie możesz bez niego oddychać, zamiast zająć się sobą. Ma trochę zrzędliwą kobite, zmęczył się
on nie został stworzony po to, żeby wypełniać Ci czas

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------



widać, że go już to trochę przerosło i się zirytował
zgadzam się! facet może chciał trochę odpocząć i pobyć sam... Każdy przecież ma takie chwile... Owszem może użył złych słów, by Ci to przekazać, ale może sama pierwsza zaczęłaś się wściekać o to zanim on zdążył coś powiedzieć i zamiast się kłócić z Tobą, powiedział to pod wpływem impulsu? tak naprawdę to nie wierzę w to, że miał złe intencje wypowiadając te słowa. Może naprawdę czuje się osaczony? Rozumiem, że to miłość, ale czasami spędzenie wolnego czasu samemu też jest korzystne dla związku
__________________
Uczę się żyć na nowo...
SickAtHeart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 18:56   #28
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: Co o tym myśleć?

Chodziło o to co napusałam,byslismy umówieni ze wychodzimy dzis po południu,a on nagle ze woli spedzic dzien przy kompie i powiedział to na moje żale ze jadnek nie wyjdziemy.Ale jak wrocił z pracy przeprosił mnie,posiedział na kompie a potem poszlismy na to piwo.
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 22:03   #29
Ewakuacja69
Rozeznanie
 
Avatar Ewakuacja69
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 664
Dot.: Co o tym myśleć?

oj, masz zlotego faceta.
__________________
tyle rzeczy do sfotografowania, a tak mało czasu...

-15kg!
Ewakuacja69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 08:12   #30
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Co o tym myśleć?

No ale o co chodzi z tym domaganiem się kontekstu, przecież wiemy w jakiej sytuacji to powiedział i to chyba wystarcza.

Ja tu nie widzę za bardzo podstaw żeby go bronić - co, on niby taki biedaczek nie ma czasu dla siebie, kiedy jego dziewczyna dwa dni pod rząd pracuje 12 godzin i z tego co zrozumiałam, to wtedy nie chodzą nigdzie? Dla mnie w takiej sytuacji też by było normą to, że te moje wolne dni 2-3 razy w tyg spędzimy chociaż częściowo razem. Ona przecież nie napisała że mają calutki dzień razem siedzieć tylko o wyjściu na piwo i odpowiedzi faceta - że on woli spędzić popołudnie przed kompem
Było się zajmować mp3 jak ona pracowała i miał masę czasu dla siebie, albo rano, albo wieczorem, a nie akurat wtedy kiedy się z nią wcześniej umówił na wyjście. Nawet gdyby mu się odechciało to po pierwsze mógł to inaczej zakomunikować, a po drugie to ON powinien pomyśleć o zorganizowaniu czegoś w domu, a nie ona ma nagle kombinować, bo on zmienił zdanie.

Ja bym nie zrywała tylko z nim pogadała o co chodzi, czy naprawdę nie ma dla mnie czasu/nie chce go ze mną spędzić i dlaczego. I chyba w ten sposób najłatwiej się dowiedzieć co dokładnie miał na myśli. Może zmęczony był, albo go w pracy coś zdenerwowało, albo się źle czuł i dlatego nieprzyjemnie się odezwał w domu. Ale żeby była jasność, nie powinien się tak do Ciebie odzywać, tzn użyć takich słów sugerujących że mu zajmujesz jego cenny czas swoją marną osobą
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:45.