pomocy! problemy z cera - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-04, 20:56   #1
niuniulaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 75
Exclamation

pomocy! problemy z cera


Mam straszne problemy z cerą, jest bardzo sklonna do wypryskow. Juz nie wiem co mam robic...bez fluidu sie nie obedzie.. a teraz wakacje to wiadomo, że nie chce nakladac podkladow itp na twarz bvo bym chciala sie opalic aleee co zrobic zeby pozbyc sie tych strasznych pryszczy, krostek itp
Licze na wasza pomoc. moze jakies ciekawe kosmetyki (toniki itp), ktore mi pomoga.
Pozdrawiam
niuniulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 21:17   #2
niewyspana91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 324
Dot.: pomocy! problemy z cera

Jest masa wątków na ten temat, nie wiem po co zakładasz następny? Nie jesteś jedyna z tym problemem.
__________________
DBaM o Się
*zapuszczam włosy
*wybielam kły
*szukam motywacji coby popracować nad ciałem
niewyspana91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 08:43   #3
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: pomocy! problemy z cera

na górze jest wątek zbiorczy - nie łaska poszukać?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 15:02   #4
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: pomocy! problemy z cera

to od tapety ktora pewnie dokladnie nie zmywasz, bo Ci sie tylko wydaje, ze ja dobrze zmywasz mloda jestes, po co sie malujesz , roznymi kosmetykami tez sobie psujesz cere...
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 16:09   #5
Darcia_xx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 7
GG do Darcia_xx
Dot.: pomocy! problemy z cera

hej
Po pierwsze nie wsiadajcie tak na dziewczyne, mogłybyście być milisze i pomóc a nie chamskie i wredne -.- Fisiasia ona głupia na pewno nie jest i dobrze wie jak zmywać puder a NIE tapete -.- a po drugie jeśli używa dobrego pudru to nic nie będzie a wręcz pomoże polecam Ci puder Dream Matte Mousse ja go używam i jest cudowny , mieciusi i na długo starcza (około 2 miesięcy ) po nałożeniu tego pudru skóra oddycha bo ma w sobie specjalne pęchyrzyki powietrza także polecam a co do tych krostek i wgl. to Toników nie używaj bo one są tylko i wyłącznie do bardzo, bardzo ostrego trądziuku a po przez tonik popsujesz sobie być może bardziej cere bo Ci wysuszy. Ja miałam straszny trądzik i poszłam do lekarza i lekarz przepisał mi bardzo dobrą maść w zasadzie to nie jest maść bo to jest płynne ale mówie Ci ! Jest rewelacyjne to się nazywam Zineryt to jest typowe na trądzik, nie wiem czy to jest w Polsce bo mieszkam w Anglii i to właśnie tutaj lekarz mi to przepisał .. ale możesz iść i sprawdzić, nie wiem czy to nie jest na recepte przypadkiem Ale tak jak już mówiłam bardzo mi pomógł i Tobie też go polecam Podczas używania tej maści może wystąpić lekkie zaczerwienienie i może Cię piec ale wtedy możesz smarować kremem nawilżającym najlepszy NIVEA normalny niebieski no i oczywiście podczas używania tej maści pod żadnym pozorem nie można używać pudru <nono> hehe
Pozdrawiam Cię gorąco i życzę aby Ci to jak najszybciej znikneło !
Buziaki
Darcia_xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 16:42   #6
niuniulaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 75
Dot.: pomocy! problemy z cera

dziekuje Ci bardzo
aaa jesli wam chodzi o to , że moglam sobie tego watku poszukac tooo sorry ale jestem tu nowa i jeszcze sie zbytnio nie orientuje co i jak....wiec...
troszke wyrozumialosciii...
Pozdrawiam
niuniulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 16:57   #7
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: pomocy! problemy z cera

skoro zaakceptowalas regulamin, to chyba go nie przeczytalas...

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Darcia_xx Pokaż wiadomość
hej
Po pierwsze nie wsiadajcie tak na dziewczyne, mogłybyście być milisze i pomóc a nie chamskie i wredne -.- Fisiasia ona głupia na pewno nie jest i dobrze wie jak zmywać puder a NIE tapete -.- a po drugie jeśli używa dobrego pudru to nic nie będzie a wręcz pomoże polecam Ci puder Dream Matte Mousse ja go używam i jest cudowny , mieciusi i na długo starcza (około 2 miesięcy ) po nałożeniu tego pudru skóra oddycha bo ma w sobie specjalne pęchyrzyki powietrza także polecam a co do tych krostek i wgl. to Toników nie używaj bo one są tylko i wyłącznie do bardzo, bardzo ostrego trądziuku a po przez tonik popsujesz sobie być może bardziej cere bo Ci wysuszy. Ja miałam straszny trądzik i poszłam do lekarza i lekarz przepisał mi bardzo dobrą maść w zasadzie to nie jest maść bo to jest płynne ale mówie Ci ! Jest rewelacyjne to się nazywam Zineryt to jest typowe na trądzik, nie wiem czy to jest w Polsce bo mieszkam w Anglii i to właśnie tutaj lekarz mi to przepisał .. ale możesz iść i sprawdzić, nie wiem czy to nie jest na recepte przypadkiem Ale tak jak już mówiłam bardzo mi pomógł i Tobie też go polecam Podczas używania tej maści może wystąpić lekkie zaczerwienienie i może Cię piec ale wtedy możesz smarować kremem nawilżającym najlepszy NIVEA normalny niebieski no i oczywiście podczas używania tej maści pod żadnym pozorem nie można używać pudru <nono> hehe
Pozdrawiam Cię gorąco i życzę aby Ci to jak najszybciej znikneło !
Buziaki
po pierwsze, tonik przywraca skorze kwasnosc (ph) i jest wskazane do uzycia (oczywiscie ten bez alkoholu), po drugie krem nivea dla skory tradzikowej absolutnie mowimy NIE, poniewaz zapycha pory (taki krem to moze uzywac osoba o normalnej cerze ), po trzecie... radzic w doborze osobistej pielegnacji cery jest dermatolog, bo kazda z nas jest inna i inaczej wplywa na kazdy rodzaj kosmetyku, pozdrawiam
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-05, 23:16   #8
Darcia_xx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 7
GG do Darcia_xx
Dot.: pomocy! problemy z cera

ehem dobra byłam u lekarza mówię chyba nie ? i lekarz powiedział ze ta maść na wszystkie typy trądziku i na każdą cerę -.-
a krem NIVEA jak się składa nawilża skórę a przy trądziku to bardzo wskazane . Dobra nie będę się kłucić : P
Pozdrawiam ; )
Darcia_xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 07:21   #9
niewyspana91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 324
Dot.: pomocy! problemy z cera

Bardzo wskazane, ale nie kremem NIVEA-ma bodajże na 2 miejscu w składzie parafinę, która u wielu osób z trądzikiem powoduje jeszcze więcej pryszczy. Naprawdę są o wiele lepsze specyfiki do nawilżania cery....
__________________
DBaM o Się
*zapuszczam włosy
*wybielam kły
*szukam motywacji coby popracować nad ciałem
niewyspana91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 17:03   #10
Darcia_xx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 7
GG do Darcia_xx
Dot.: pomocy! problemy z cera

Cytat:
Napisane przez niewyspana91 Pokaż wiadomość
Bardzo wskazane, ale nie kremem NIVEA-ma bodajże na 2 miejscu w składzie parafinę, która u wielu osób z trądzikiem powoduje jeszcze więcej pryszczy. Naprawdę są o wiele lepsze specyfiki do nawilżania cery....
ja podałam tylko przykład na sobie lol
Darcia_xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 19:23   #11
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: pomocy! problemy z cera

Cytat:
Napisane przez niuniulaa Pokaż wiadomość
dziekuje Ci bardzo
aaa jesli wam chodzi o to , że moglam sobie tego watku poszukac tooo sorry ale jestem tu nowa i jeszcze sie zbytnio nie orientuje co i jak....wiec...
troszke wyrozumialosciii...
Pozdrawiam

jedyne co moge napisać to.. https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=419492
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:02.