Brak wpadki ? Bezpłodność? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-30, 12:40   #1
eternal bad luck
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 17

Brak wpadki ? Bezpłodność?


Witam kochane wizażanki.
Mam pytanie,intymne i bardzo mnie irytujące. Mianowicie;
współżyjemy z Tżtem bez zabezpieczenia przez 2,5 roku,on nie kończy we mnie,zawsze wyjmuje. Przeczytałam kiedyś w jakiejś gazecie,że po roku takiego współżycia są szanse,że coś z nami nie tak-bezpłodność. Nie staramy się o dziecko, jesteśmy dorośli,ale zaczęłam się ostatnio martwić,że faktycznie to dziwne,że tyle bez zabezpieczenia i żadnej wpadki.


Oczekuję odpowiedzi ludzi,którzy mają o tym pojęcie.
Za złośliwe komentarze - dziękuję z góry i odradzam.

Pozdrawiam, miłego dnia.
eternal bad luck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 12:45   #2
Lakhi
Zadomowienie
 
Avatar Lakhi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Brak wpadki ? Bezpłodność?

Eh... Jest wpadka- źle. Nie ma- też niedobrze. Nie jest udowodnione, że w wydzielinie przed wytryskiem znajdują się plemniki... Ale rzeczywiście dość dziwne, że jeszcze Wam się nie zdarzyło wpaść. Aczkolwiek może po prostu macie szczęście. Żeby stwierdzić czy jest jakiś problem to byście musieli ten seks do końca uprawiać. Nikt Ci tu nie powie czy jesteś bezpłodna czy też nie. A tak z ciekawości zapytam- Wy się tak nie zabezpieczacie dlaczego? Jakbyś zaszła to okej?
__________________
Staram się!

Lakhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 12:46   #3
xhankax
Zakorzenienie
 
Avatar xhankax
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ze Śląska
Wiadomości: 5 454
GG do xhankax
Dot.: Brak wpadki ? Bezpłodność?

Nie, taka sytuacja nie oznacza bezpłodności.
A chciałabyś wpadkę? Tak tylko pytam z ciekawości, skoro się nie zabezpieczacie.
__________________
KKV
xhankax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 12:47   #4
Wikttoria
Raczkowanie
 
Avatar Wikttoria
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 414
GG do Wikttoria
Dot.: Brak wpadki ? Bezpłodność?

Według skali perla statystycznie 22 kobiety przy skrupulanym stosowaniu zachodzi w ciąże po roku. poprostu nie jesteś wśród nich. Nie oznacza to bezpłodnmości - poprostu macie szczęście do tej metody. za miesiąc, za dwa może się okazać że jednak nie jest skuteczna
Wikttoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 12:49   #5
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Brak wpadki ? Bezpłodność?

Cytat:
Napisane przez eternal bad luck Pokaż wiadomość
Witam kochane wizażanki.
Mam pytanie,intymne i bardzo mnie irytujące. Mianowicie;
współżyjemy z Tżtem bez zabezpieczenia przez 2,5 roku,on nie kończy we mnie,zawsze wyjmuje. Przeczytałam kiedyś w jakiejś gazecie,że po roku takiego współżycia są szanse,że coś z nami nie tak-bezpłodność. Nie staramy się o dziecko, jesteśmy dorośli,ale zaczęłam się ostatnio martwić,że faktycznie to dziwne,że tyle bez zabezpieczenia i żadnej wpadki.


Oczekuję odpowiedzi ludzi,którzy mają o tym pojęcie.
Za złośliwe komentarze - dziękuję z góry i odradzam.

Pozdrawiam, miłego dnia.
Ja Ci mogę napisać jak to wyglądało u mnie. Przez ponad rok stosowaliśmy przerywany (ewentualna ciąża nie byłaby problemem). Trzy miesiące po zmianie na "do końca" zaszłam w ciążę. Znam jeszcze jedną parę, która przed zajściem w ciążę stosowała przerywany ponad 3 lata, także na razie chyba nie masz się czym martwić. Jednak jeśli Cię to niepokoi może warto wybrać się do lekarza?
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 12:50   #6
eternal bad luck
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 17
Dot.: Brak wpadki ? Bezpłodność?

'z ciekawości' nie zabezpieczamy się,ponieważ tak ustaliliśmy,nic by się nie stało gdybyśmy wpadli,jesteśmy dorosłymi ludźmi, moje pytanie było inne.

Gdzie można wykonać testy na płodność? Skierowanie musi być? Nie mam o tym zielonego pojęcia,nie myślałam,że takie słowa będę zmuszona napisać.

Pocieszyłyście mnie dziewczyny,z wpadką byśmy sobie poradzili, ale z bezpłodnością już gorzej Dziękuję,że można na Was liczyć !!!

Edytowane przez eternal bad luck
Czas edycji: 2010-08-30 o 12:51
eternal bad luck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 12:58   #7
Wikttoria
Raczkowanie
 
Avatar Wikttoria
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 414
GG do Wikttoria
Dot.: Brak wpadki ? Bezpłodność?

zacytuję mojego ginekologa "niky nie da pani gwarancję płodności - sa kobiety całkowicie zdrowe które nie zachodzą w ciąże i odwrotnie" nie ma sensu robic szeregu badań (aż trudno mi sobie wyobrazic co to byłaby za lista). Jak zdecydujecie się z partnerem na dziecko, jak po roku prób "do końca" nie będzie dzidziusia to dopiero mozna zaczynać się zastanawiać.
Wikttoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-30, 13:02   #8
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: Brak wpadki ? Bezpłodność?

Znalezione w necie http://www.erodzina.com/index.php?id=2,8,0,0,1,0 póżniej http://mediweb.pl/womens/wyswietl_vad.php?id=7 ...
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi

Edytowane przez Wroclovianka
Czas edycji: 2010-08-30 o 13:08
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 13:42   #9
agnes188
Zakorzenienie
 
Avatar agnes188
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15 678
Dot.: Brak wpadki ? Bezpłodność?

Cytat:
Napisane przez eternal bad luck Pokaż wiadomość
Witam kochane wizażanki.
Mam pytanie,intymne i bardzo mnie irytujące. Mianowicie;
współżyjemy z Tżtem bez zabezpieczenia przez 2,5 roku,on nie kończy we mnie,zawsze wyjmuje. Przeczytałam kiedyś w jakiejś gazecie,że po roku takiego współżycia są szanse,że coś z nami nie tak-bezpłodność. Nie staramy się o dziecko, jesteśmy dorośli,ale zaczęłam się ostatnio martwić,że faktycznie to dziwne,że tyle bez zabezpieczenia i żadnej wpadki.


Oczekuję odpowiedzi ludzi,którzy mają o tym pojęcie.
Za złośliwe komentarze - dziękuję z góry i odradzam.

Pozdrawiam, miłego dnia.

JAK NIE KONCZY W TOBIE TO PRZEPRASZAM BARDZO PO CZYM TWIERDZISZ ZE JESTES BEZPLODNA JAK PLEMNIKI NIE DOTRA DO KOMORKI JAJOWEJ PO POSCIELI CI POBIEGNA W SRODEK DO TWOJEJ KOMORKI?
O BEZPLODNOSCI MOZNA POWIEDZIEC JAKBY KONCZYL W TOBIE W DNI PLODNE I TA SYTUACJA TRWALA WIELE MIESIECY.BA. WTEDY DOPIERO BYSCIE MOGLI POMYSLEC O TYM A NIE JAK NIE KONCZY W TOBIE....
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=744399
Wymianka torebki sukienka

agnes188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 13:44   #10
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Brak wpadki ? Bezpłodność?

Nie rozumiem czegos takiego: "nie chcemy dziecka, ale jak wpadniemy to okej, wiec zabezpieczenie mamy gdzies". Dla mnie to dosc nierozwazne i niezrozumiale. Albo chce dziecka i sie nie zabezpieczam, albo go nie chce i sie zabezpieczam. Wpadki, owszem, zdarzaja sie, ale uprawianie seksu z takim nastawieniem? Nie wyobrazam sobie uprawiac 2,5 roku seksu metoda "wloz szybko, wyjmij jeszcze szybciej". Moim zdaniem juz dawno powinnas odwiedzic lekarza i przebadac siebie i partnera.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 13:50   #11
Charlotta_Charlotta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 42
Dot.: Brak wpadki ? Bezpłodność?

eternal bad luck ja tak samo jak Ty, współżyję ze swoim TŻ (jakieś pół roku) bez zabezpieczenia(nie zależnie od dni) i bez kończenia we mnie i nic.Chociaż z drugiej strony nie planujemy(jakieś tam wstępne rozmowy były)dzidziusia,poniewa ż ja jestem w czasie studiów,dlatego zastanowił mnie Twój post, że może to być przyczyna bezpłodności hmm..aż się boję

Pozdrawiam

jamestown troszkę się z Tobą nie zgodzę,ale szanuje Twoje zdanie.Dlaczego uważasz,że to jest niezrozumiałe?Uważasz tylko dwie opcje: chce dziecko-brak antykoncepcji,nie chce dziecka-antykoncepcja.Ja również jak autorka posta nie używam antykoncepcji i mam takie samo zdanie,że dziecko w naszej sytuacji nie będzie dobrym "rozwiązaniem",ale kochamy się(psychicznie,duchowo etc),szanujemy się wzajemnie i jeśli przypadkiem "wpadniemy"to będzie to miła niespodzianka i cudowny początek dalszego wspólnego życia już we trójkę Takie moje zdanie...

i również pozdrawiam

Edytowane przez Charlotta_Charlotta
Czas edycji: 2010-08-30 o 13:59
Charlotta_Charlotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-30, 13:54   #12
new woman in town
Zakorzenienie
 
Avatar new woman in town
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 218
Dot.: Brak wpadki ? Bezpłodność?

Cytat:
Napisane przez agnes188 Pokaż wiadomość
JAK NIE KONCZY W TOBIE TO PRZEPRASZAM BARDZO PO CZYM TWIERDZISZ ZE JESTES BEZPLODNA JAK PLEMNIKI NIE DOTRA DO KOMORKI JAJOWEJ PO POSCIELI CI POBIEGNA W SRODEK DO TWOJEJ KOMORKI?
O BEZPLODNOSCI MOZNA POWIEDZIEC JAKBY KONCZYL W TOBIE W DNI PLODNE I TA SYTUACJA TRWALA WIELE MIESIECY.BA. WTEDY DOPIERO BYSCIE MOGLI POMYSLEC O TYM A NIE JAK NIE KONCZY W TOBIE....
zgadzam sie z powyższym
z doświadczenia wyciagam te wnioski a nie z palca
wiec nie masz się czego bac

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;21737429]Nie rozumiem czegos takiego: "nie chcemy dziecka, ale jak wpadniemy to okej, wiec zabezpieczenie mamy gdzies". Dla mnie to dosc nierozwazne i niezrozumiale. Albo chce dziecka i sie nie zabezpieczam, albo go nie chce i sie zabezpieczam. Wpadki, owszem, zdarzaja sie, ale uprawianie seksu z takim nastawieniem? Nie wyobrazam sobie uprawiac 2,5 roku seksu metoda "wloz szybko, wyjmij jeszcze szybciej". Moim zdaniem juz dawno powinnas odwiedzic lekarza i przebadac siebie i partnera.[/QUOTE]
ty nie musisz rozumiec,autorka o zrozumienie nie prosiła a o rady
nie musi biec do lekarza i sie badac,ani partnera
moze jak to poprawi jej samopoczucie ale nie musi

Cytat:
Napisane przez eternal bad luck Pokaż wiadomość
Witam kochane wizażanki.
Mam pytanie,intymne i bardzo mnie irytujące. Mianowicie;
współżyjemy z Tżtem bez zabezpieczenia przez 2,5 roku,on nie kończy we mnie,zawsze wyjmuje. Przeczytałam kiedyś w jakiejś gazecie,że po roku takiego współżycia są szanse,że coś z nami nie tak-bezpłodność. Nie staramy się o dziecko, jesteśmy dorośli,ale zaczęłam się ostatnio martwić,że faktycznie to dziwne,że tyle bez zabezpieczenia i żadnej wpadki.
bzdura,bzdura i jeszcze raz bzdura
na przykład:
znajoma latała do lekarzy bo tez nie zabezpieczali sie,nie kochali do "finału"faceta i dlugo "nie wpadała"
lekarze sie dziwili jej i jej kolejnym testom krwi (ciązowym)
po kilku stosunkach do konca w okresie plodnym zaszła w ciąze blyskawicznie,ma juz 5 letniego synka
new woman in town jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 13:59   #13
Laetitia89
Raczkowanie
 
Avatar Laetitia89
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 366
GG do Laetitia89
Dot.: Brak wpadki ? Bezpłodność?

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;21737429]Nie rozumiem czegos takiego: "nie chcemy dziecka, ale jak wpadniemy to okej, wiec zabezpieczenie mamy gdzies". Dla mnie to dosc nierozwazne i niezrozumiale. Albo chce dziecka i sie nie zabezpieczam, albo go nie chce i sie zabezpieczam. Wpadki, owszem, zdarzaja sie, ale uprawianie seksu z takim nastawieniem? Nie wyobrazam sobie uprawiac 2,5 roku seksu metoda "wloz szybko, wyjmij jeszcze szybciej". Moim zdaniem juz dawno powinnas odwiedzic lekarza i przebadac siebie i partnera.[/QUOTE]

Autorka wątku nigdzie nie napisała że nie chcą dziecka ale że sie nie starają...A to delikatna różnica

Co do tematu to bzdura że gdy po ponad roku stosunku przerywanego nie zajdzie się w ciąże to jest oznaka, że coś może być nie tak.Tak jak ktoś już napisał: co innego gdyby to był seks bez zabezpieczenia
Laetitia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 14:35   #14
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Brak wpadki ? Bezpłodność?

Albo zacznij stosować antykoncepcję, albo idz do gina...
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 14:36   #15
paczek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar paczek1990
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Katowic
Wiadomości: 2 796
Dot.: Brak wpadki ? Bezpłodność?

Podobno w pre ejakulacie są plemniki, które nie są zdolne do zapłodnienia-wiec może dlatego nie wpadliście
Jeśli chcecie się dowiedzieć czy jesteście płodni-to zróbcie badania.
paczek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 14:54   #16
lilith795
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 281
Dot.: Brak wpadki ? Bezpłodność?

Moim zdaniem nie masz sie czym martwić. Znam parę która bardzo długi czas uprawiała sex ze stosunkiem przerywanym, do ciąży przez około 3 lata nie doszło, też martwili się czy wszystko z nimi w porządku. W tej chwili są rodzicami trzyletniej córeczki.
lilith795 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 15:21   #17
agnes188
Zakorzenienie
 
Avatar agnes188
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15 678
Dot.: Brak wpadki ? Bezpłodność?

jesli chcesz miec to dziecka to niech konczy w tobie... nie rozumeim dlaczego tu mowa o bezplodnosci i wizazanki na to odpowqiadaja jak on w niej nie konczy to po czym niby ta bezplodnosc mozna stwierdzic... i robicie tu dyskusje na temat bezplodnosci a ja nadal podtrzymuje jak mozna po neij rozmawiac jak on w niej nie konczy
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=744399
Wymianka torebki sukienka

agnes188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 16:36   #18
mazdrajka
Rozeznanie
 
Avatar mazdrajka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 721
Dot.: Brak wpadki ? Bezpłodność?

Nawet jak mezczyzna nie konczy w tobie można zajść w ciaze.. jesteśmy z TŻ żywymi dowodami
Zawsze sie zabezpieczalismy prezerwatywa + nigdy we mnie nie kończył.
Pewnego pięknego dnia w ramach przeprosin tak nas poniosły emocje, że nie założyliśmy prezerwatywy (byłam praktycznie pewna że mam dni niepłodne, TZ nie skończył we mnie) a za kilka miesiecy bedziemy miec dzidziusia. Jak to wytłumaczyć? hm. pewnie sie pomyliłam i miałam płodne i zapłodnienie prawdopodobnie za sprawą preejakulatu.
To tylko takie moje gdybanie
mazdrajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 18:32   #19
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Brak wpadki ? Bezpłodność?

Taka sytuacja oznacza że męzczyzna jest dobrze wytrenowany i nie ma plemników w preejakulacie.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-30, 18:57   #20
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Brak wpadki ? Bezpłodność?

Stosunek przerywany nie prowadzi do problemów z potencją? Przecież facet robi to w ciągłym stresie, zamiast się zrelaksować. Zamiast na przyjemności jest skupiony ma myśleniu: już czy jeszcze trochę?
Nie szkoda wam nerwów?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 19:55   #21
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Brak wpadki ? Bezpłodność?

Szczerze powiedziawszy wg mnie powinniscie sie zbadac. Dwa lata przy regularnym wspołzyciu bez zabezpieczenia to długo, tez bym sie zastanawiała.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 20:13   #22
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Brak wpadki ? Bezpłodność?

Ja z mężem kochałam sie przez rok bez zabezpieczenia, często kończyl choc nie zawsze ale bardzo często w rozne dni, nie zwracalismy uwagi na to czy dni płodne czy nie. Bez stresu, bez nerwów. Ponad rok nie "wpadliśmy", a potem okazało sie ze jednak dzidzia bedzie Teraz córa ma tydzień.
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 08:20   #23
mijjenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 4 244
Dot.: Brak wpadki ? Bezpłodność?

Przemądrzałe. Autorka prosiła o rady a nie jakieś opinie np.agnes! No dajcie spokój.Albo na temat odpowiadamy,albo chcemy być mądre i czekać,aż ktoś się z nami zgodzi.Hahaha. :/
Ja Cię rozumiem,bo sama tak robię z Tżtem teraz przechodzę na etap tabletki + 'do końca' . Fakt faktem.biedny Tż się stresuje pod koniec stosunku,ale nigdy nie narzekał,bo próbowaliśmy po pewnej sytuacji znów z kondomem to nic nie czuliśmy haha
__________________

To konto nie istnieje.

Edytowane przez mijjenka
Czas edycji: 2010-08-31 o 08:22
mijjenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 19:54   #24
Buziunia89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moja Planeta
Wiadomości: 50
Dot.: Brak wpadki ? Bezpłodność?

My z TŻ również stosujemy taką antykoncepcję, nie ma się co martwić. Moim zdaniem nie ma w tym nic niepokojącego, po prostu chłopak się wyszkolił i tyle!
A co do opinii nad dzieckiem, popieram bez dwóch zdańW końcu dorosłym osobom wolno wszystko. Pozdrawiam
Buziunia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 20:04   #25
ston3d
Zadomowienie
 
Avatar ston3d
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 538
Dot.: Brak wpadki ? Bezpłodność?

Cytat:
Napisane przez Buziunia89 Pokaż wiadomość
My z TŻ również stosujemy taką antykoncepcję
To nie jest metoda antykoncepcji, litości...


Moja koleżanka dopiero po 5 latach wpadła, postępując tak jak Ty. Więc chyba nie ma powodów do niepokoju.
ston3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 21:50   #26
Madaleinee
Zadomowienie
 
Avatar Madaleinee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: WlKP
Wiadomości: 1 504
Dot.: Brak wpadki ? Bezpłodność?

Cytat:
Napisane przez Lakhi Pokaż wiadomość
Eh... Jest wpadka- źle. Nie ma- też niedobrze. Nie jest udowodnione, że w wydzielinie przed wytryskiem znajdują się plemniki... Ale rzeczywiście dość dziwne, że jeszcze Wam się nie zdarzyło wpaść. Aczkolwiek może po prostu macie szczęście. Żeby stwierdzić czy jest jakiś problem to byście musieli ten seks do końca uprawiać. Nikt Ci tu nie powie czy jesteś bezpłodna czy też nie. A tak z ciekawości zapytam- Wy się tak nie zabezpieczacie dlaczego? Jakbyś zaszła to okej?

Sorki Lakhi ale musiałam
wiem co nam chciałaś powiedzieć jednak styl pisania masz boski
__________________
Szczęśliwa...


Madaleinee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 23:28   #27
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Brak wpadki ? Bezpłodność?

Nie jest naukowo udowodnione, że w preejakulacie każdego mężczyzny znajdują się plemniki zdolne do zapłodnienia.
Nie jest tez udowodnione, że ich tam nie ma.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:06.