w poniedziałek lece do fryzjera :) doradźcie jaki kolor - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-31, 14:09   #1
JuStYsCk2
Zadomowienie
 
Avatar JuStYsCk2
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 368

mala zmiana :D:D


hej dziewczyny pisze do was poniewaz potrzebuje malej zmiany. Patrzec na siebie nie mogę :/
Chcialabym zobaczyc sie w innym odcieniu wlosow - moze taki karmelkowy?? Czarny??Blond?? Rudy?? sama niewiem chcialabym zobaczyc poporstu jak wygladam w innych kolorach....
w gruncie rzeczy mialam już milion kolorów na głowie od żółtego przez blond, jasny rudy, brąz.. czarny a teraz mam taki kolor jak na zdjęciach
Mam w planach kupic wloski clip in bo źle czuje sie w krotkich wlosach a niestety musialam obciac (spalone były ) a teraz pomałuuuu strasznie rosną

chcialabym tez dowiedziec sie jaki mam typ urody i figury - kompletnie sie na tym nie znam i niewiem zabardzo jak się określić

Styl... nieco sportowy ale ostatnio chce zmienic go na elegancki.

wszystkie propozycje mile widziane....

Dodam jeszcze, że lubie się w ciemnym makijarzu. Bez kredki i tuszu do rzęs nie chce wychodzić z domu
JuStYsCk2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 14:47   #2
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: mala zmiana :D:D

Moim zdaniem fajnie wyglądałabyś w czarnych włosach, pomijając czarny - spróbuj nieco jaśniejszego blondu, niż masz teraz. Jeśli źle czujesz się w obciętych włosach - zawsze możesz doczepić lub kupić klip inki . Rudy i blond sobie odpuść.

Fajnie wyglądasz w żywych kolorkach i ciemnym makijażu. Kobiecości dodają obcasy, obcisłe spódniczki, tuniki, sweterki, koszule... Masz szeroki wybór. Masz niezłą figurkę i powinnaś ją podkreślać ;-).
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 19:24   #3
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: mala zmiana :D:D

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Moim zdaniem fajnie wyglądałabyś w czarnych włosach, pomijając czarny - spróbuj nieco jaśniejszego blondu, niż masz teraz. Jeśli źle czujesz się w obciętych włosach - zawsze możesz doczepić lub kupić klip inki . Rudy i blond sobie odpuść.

Fajnie wyglądasz w żywych kolorkach i ciemnym makijażu. Kobiecości dodają obcasy, obcisłe spódniczki, tuniki, sweterki, koszule... Masz szeroki wybór. Masz niezłą figurkę i powinnaś ją podkreślać ;-).

BRON CIE BOZE, tylko nie czarny

SceneQueen - jestes zywym przykladem na to, zeby NIE farbowac wlosow na czarno. Dobrze wiesz, z czym sie ten kolor wiaze oraz jak ciezko z niego zejsc - po co doradzasz innym, zeby robili sobie taka sama krzywde jak Ty ?!?!?!

Do autorki:
jestes sliczna dziewczyna, pieknie Ci w brazie! Jesli koniecznie chesz cos zmienic, moze poeksperymentuj z roznymi odcieniami?
A reszte pozostawiam bardziej doswiadczonym wizazankom, na pewno swietnie Ci doradza
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 19:36   #4
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: mala zmiana :D:D

Fakt, ciężko z niego zejść. Ale pomyślałam sobie, że autorce ładnie by w nim było. To tylko moja opinia.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 22:00   #5
catttt
Zakorzenienie
 
Avatar catttt
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 5 699
Dot.: mala zmiana :D:D

nieee, naprawdę ładnie Ci w brązie...
catttt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 14:48   #6
izusiaa93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 965
Dot.: mala zmiana :D:D

Zdecydowanie NIE czarny to kolor za mocny dla Twojej urody i jasnych oczu, a poza tym strasznie ciężko potem z niego 'zejść' jak ci sie znudzi.
__________________

izusiaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 16:23   #7
Madam Coco
Rozeznanie
 
Avatar Madam Coco
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 717
Dot.: mala zmiana :D:D

Pierwsza myśl jaka mi przyszła do głowy oglądając Twoje zdjęcia to to, żebyś broń Boże nie farbowała się na inny kolor, a z pewnością nie na czarny - i proszę, czytam komentarze i widzę, że to nie tylko moje zdanie. Masz śliczny kolor włosów i naprawdę jest Ci w nim idealnie, chyba nie wyobrażam sobie Ciebie w innym, jedyną możliwością w jakiej Cię jeszcze widzę to taki jaśniejszy, cieplejszy nieco brąz, wchodzący w karmelowo-złoty odcień. Masz bardzo łagodne rysy twarzy, a ciemne kolory ją wyostrzają. Co jeszcze przemawia za tym, żeby nie zmieniać koloru włosów? Lubisz mocny makijaż, a przy jasnych włosach nie będzie to wyglądało dobrze. Na Twoim miejscu zrezygnowałabym z dolnej kredki w makijażu oczu, uważam, że nikomu ona nie służy Może poeksperymentuj z podkreślaniem oczu eyelinerem, wyciąganiem kreski, podnoszeniem powiek... cieniami? Róż do policzków? Jest wiele inspiracji makijażowych w dziale MM. Masz super figurę, więc jeżeli chcesz zmienić styl to proponuję sukienki, tuniki, legginsy, obcisłe jeansy, duże torby, szpile, dopasowane bluzeczki, spódniczki z podniesionym stanem... do wyrboru do koloru, popatrz sobie w dział Moda i na streetfashion lub lookbooka, a z pewnością znajdziesz coś dla siebie
__________________
Finezja życia.
Madam Coco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-02, 15:09   #8
JuStYsCk2
Zadomowienie
 
Avatar JuStYsCk2
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 368
Dot.: mala zmiana :D:D

Cytat:
Napisane przez izusiaa93 Pokaż wiadomość
Zdecydowanie NIE czarny to kolor za mocny dla Twojej urody i jasnych oczu, a poza tym strasznie ciężko potem z niego 'zejść' jak ci sie znudzi.

kiedy mialam dlugie wlosy czulam sie dosyc dobrze w czarnych wlosach jednak teraz kiedy mam krótsze faktycznie czuje sie w nich źle...


Cytat:
Napisane przez Madam Coco Pokaż wiadomość
Pierwsza myśl jaka mi przyszła do głowy oglądając Twoje zdjęcia to to, żebyś broń Boże nie farbowała się na inny kolor, a z pewnością nie na czarny - i proszę, czytam komentarze i widzę, że to nie tylko moje zdanie. Masz śliczny kolor włosów i naprawdę jest Ci w nim idealnie, chyba nie wyobrażam sobie Ciebie w innym, jedyną możliwością w jakiej Cię jeszcze widzę to taki jaśniejszy, cieplejszy nieco brąz, wchodzący w karmelowo-złoty odcień. Masz bardzo łagodne rysy twarzy, a ciemne kolory ją wyostrzają. Co jeszcze przemawia za tym, żeby nie zmieniać koloru włosów? Lubisz mocny makijaż, a przy jasnych włosach nie będzie to wyglądało dobrze. Na Twoim miejscu zrezygnowałabym z dolnej kredki w makijażu oczu, uważam, że nikomu ona nie służy Może poeksperymentuj z podkreślaniem oczu eyelinerem, wyciąganiem kreski, podnoszeniem powiek... cieniami? Róż do policzków? Jest wiele inspiracji makijażowych w dziale MM. Masz super figurę, więc jeżeli chcesz zmienić styl to proponuję sukienki, tuniki, legginsy, obcisłe jeansy, duże torby, szpile, dopasowane bluzeczki, spódniczki z podniesionym stanem... do wyrboru do koloru, popatrz sobie w dział Moda i na streetfashion lub lookbooka, a z pewnością znajdziesz coś dla siebie
Ten kolor ktory mam jest "splukany" po ciemnym brazie chcialabym na wiosne/lato zafarbwac je wlasnie na jakis jasniejszy braz lub nawet jakis balejarz jednak do niego trzeba rozjasnic wlosy a ja swoich nie moge; / na całej dlugosci są popalone niestety...Co do dolnej kredki hmmm myslalam nad tym ale jednak z nia czuje sie duzo lepiej, gorzej znosze kreski na gornej powiece różu tez niestety nie moge uzywac poniewaz mam cere naczynkowa wiec ona tak jakby jest rozowa naturalnie hehe

1zdjecie jest sprzed kilku dni... o takich wlosach wlasnie marze (są doczepione) tylko niewiem zabardzo jak wychodowac swoje ktore wcale nie chca rosnać mysle ze uszkodzilam cebulki ;/;/ dlatego chce kupic clip in... zastanawiam sie czy "zgrają" się z moimi wlosami... kupione na ogol sa prościutkie a moje tak jakby sie falują.. nawet nie, są poprostu dziwne

na 2 zdjeciu jestem w czarnych wlosach... juz nieco krótszych

na 3 - blond :P

na 4 - balejarz w ktorym czulam sie w sumie najlepiej jednak nie moge do niego wrocic przez stan wlosow ;/

na 5 - mniej wiecej takie teraz mam
JuStYsCk2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 15:13   #9
JuStYsCk2
Zadomowienie
 
Avatar JuStYsCk2
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 368
Dot.: mala zmiana :D:D

zdjecia
JuStYsCk2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 15:19   #10
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: mala zmiana :D:D

Blond zdecydowanie nie
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 15:23   #11
numb05
Zadomowienie
 
Avatar numb05
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 230
Dot.: mala zmiana :D:D

ładnie Ci w kolorze takim jak masz na 4 zdj (w tym drugim wpisie ze zdjęciami) i go bym się trzymała - nie za ciemny, nie za jasny. Za to żeby nie wiem co odpuść sobie blond. Iii tak tak, czytałam komentarze wyżej i jeśli nie jesteś w stanie zrezygnować zupełnie z kreski na dolnej powiece to może chociaż byś ją... zmniejszyła? tj. żeby była cieńsza i tylko na zewnętrznych kącikach ? Jakie ubrania żeby było kobieco to wiadomo Włosom po prostu musisz dać czas odrosnąć, u każdego ma to inne tempo. Kup sobie jakieś doczepiane w tym czasie albo po prostu przemęcz się, bo raczej za dużo na to nie poradzisz (no chyba że już przedłużanie trwałe)
__________________
Playing it safe is the most popular way to fail.

W taki dzień jak ten Marco Polo wyruszył do Chin.
Jakie są Twoje plany na dzisiaj?
numb05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-02, 16:55   #12
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: mala zmiana :D:D

Blond - niee.
Czarny - całkiem niezły.
Jednak mnie się najbardziej podoba ten kolor z balejażem .
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 19:37   #13
aluga9311
Raczkowanie
 
Avatar aluga9311
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 115
Dot.: mala zmiana :D:D

przypominasz mi Miley Cyrus

Strasznie podobają mi się jej włosy, prócz tego że są taaakie długie to właśnie kolor jest ciekawy. może spróbujesz?
__________________
ale mogę wziąć dobre wino i pójść tańczyć w deszczu z Tobą. <3


zapuszczam włosy:
4.05 - 52 cm
19.01- 57 cm
cel - 75 cm. <3

dbam o siebie ,
insanity <3


brak motywacji? :
http://www.youtube.com/watch?v=32Wi3AG1cYY&featu re=player_embedded
aluga9311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 13:51   #14
JuStYsCk2
Zadomowienie
 
Avatar JuStYsCk2
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 368
w poniedziałek lece do fryzjera :) doradźcie jaki kolor

Hej dziewczyny w poniedzialek umówiłam się do fryzjera i nie mam pojęcia jak zafarbowac włosy. Kiedyś dużo kombinowałam czego wynikiem były bardzo zniszczone, wysuszone, połamane włosy. Troche je odratowałam miedzy innymi zabiegami encanto ale nadal nie są idealne. Teraz mam taki kolor jak na zdjęciu z tym, że na nim nie widac tego, że na całej głowie mam w zasadzie troche prześwitów blondu, koncowki czarne a środek włosów brązowy chciałabym miec taki kolor jak na 3cim zdjęciu ale nie wiem czy nie bedzie wtedy konieczne rozjasnianie czego moje włosy moga nie wytrzymac wiec moze będe sie trzymała ciemniejszej tonacji ale nudza mnie juz średnie brązy ( od 3 lat sie tak farbuje - teraz wytrzymałam od stycznia i nie farbuje wiec zjaśniały) dlatego myslalam moze o jakiś cieniutkich pasemkach na grzywce? ( rude lub karmelkowe?) doradźcie coś
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P7075545.jpg (93,9 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img90544.fryzury-dlugie.885553.jpg (33,0 KB, 28 załadowań)
JuStYsCk2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 13:52   #15
JuStYsCk2
Zadomowienie
 
Avatar JuStYsCk2
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 368
Dot.: w poniedziałek lece do fryzjera :) doradźcie jaki kolor

moge wrzucic tez stare zdjęcia jak wyglądałam w innych kolorach włosów
JuStYsCk2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 14:37   #16
CzerwonaKokarda
Zakorzenienie
 
Avatar CzerwonaKokarda
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 117
Dot.: w poniedziałek lece do fryzjera :) doradźcie jaki kolor

Wrzuć lepiej swoje aktualne zdjęcie, ale najlepiej z nieprzekłamanymi kolorami. To, które wstawiłaś jest w dziwnym świetle, jakieś rozjaśnione.
CzerwonaKokarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 18:32   #17
JuStYsCk2
Zadomowienie
 
Avatar JuStYsCk2
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 368
Dot.: w poniedziałek lece do fryzjera :) doradźcie jaki kolor

ok ale kurcze nie mam takiego żeby bylo dokladnie widać moje włosy wiec wrzucam kilka.... z przeciągu mniej wiecej 2-3 tygodni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (86,0 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00836.jpg (211,1 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00973.jpg (156,8 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01001.jpg (148,0 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01016.jpg (123,6 KB, 37 załadowań)
JuStYsCk2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:16.