Nivea, Men, Sensitive, Chłodzący balsam po goleniu

Nowy Chłodzący balsam po goleniu Sensitive, bez alkoholu*, chłodzi skórę po goleniu neutralizując uczucie pieczenia. Lekka, nietłusta formuła, wzbogacona ekstraktami z rumianku i alg,

Nie klei się i szybko się wchłania.
• Natychmiastowo łagodzi podrażnienia.
• Pozostawia przyjemne uczucie chłodu po goleniu.

*nie zawiera alkoholu etylowego

kremy po goleniu
zapachowa
sucha, wrażliwa

Bezpieczny i delikatny dla skóry

Chłodzący balsam po goleniu od marki Nivea to chyba jeden z lepszych produktów chroniących skórę po goleniu. Skóra po goleniu wymaga odpowiedniej pielęgnacji i delikatności również u mężczyzn tym bardziej jeśli golą się oni często. Skóra twarzy jest dodatkowo narażona na warunki zewnętrzne dlatego tez kosmetyki po goleniu powinny zapewniać bezpieczeństwo i ochronę. Taki jest ten balsam.
Zakupiłam go mojemu mężczyźnie jako prezent i od tamtej pory na stałe zagościł na jego półce w łazience.
Opakowanie w postaci białej mlecznej buteleczki zakręcanej na korek jest bardzo wygodne i poręczne. Balsam łatwo się z niego nabiera. Bez problemu można wydobyć z buteleczki ilość jaka jest nam potrzebna. Szata graficzna typowa dla marki a więc w odcieniach biało niebieskich z widocznym na przedzie logiem marki.
Balsam jest bardzo wydajny, ma lekko rzadkawą konsystencję dzięki czemu już niewielka ilość wystarczy do rozprowadzenia go na twarzy. Ponad to jest w pełni bezpieczny dla skóry. Nie podrażnia, nie uczula dodatkowo dając uczucie chłodzenia po goleniu. Skóra po nim nie piecze ani nie szczypie. Jest łagodny i delikatny. Łagodzi podrażnienia wywołane goleniem i doskonale nawilża skórę. Jest lekki i przyjemny i zapewnia pielęgnację skóry na wysokim poziomie.
Jeśli chodzi o zapach to jest on typowo męski, delikatny i przyjemny. Długo też utrzymuje się na skórze co mnie cieszy bo bardzo mi się ten zapach podoba i lubię gdy mój mężczyzna nim pachnie.
Balsam jest łatwo dostępny za moim zdaniem atrakcyjną cenę jak na tak wysoką jakość. Często też występuje w cenie promocyjnej więc można go nabyć taniej.

Nivea, Men, Sensitive, Chłodzący balsam po goleniu

Nivea, Men, Sensitive, Chłodzący balsam po goleniu - mój mąż nie zamienił by go na nic innego. Zawsze miał problem z podrażniona skórą po goleniu AE ten balsam tak łagodzi, że po podraznieniach nie ma śladu. Zapach wspaniały i delikatny i jest bardzo wydajny

miło zaskoczona!

miałam problem po ogoleniu nóg, aby nie było swędzenia, żaden preparat nie działał, jednak ten działa cuda, nóżki nawilżone, nie pamiętam już tego uczucia! Mój mężczyzna również zachwycony, wcześniej nie potrzebował używać produktów po goleniu, z tym nie chce się rozstać!

Dobry

Polecam ten balsam każdemu dbającemu o siebie mężczyźnie. Balsam jest wg mnie jednym z lepszych jakie mogłem używać. Daje poczucie świeżości a zaraz po goleniu delikatnie nawilża goloną skórę łagodząc wszystkie podrażnienia. Nasza skóra jest mięciutka i gładka przez cały dzień a jego piękny i delikatny zapach jest dodatkowym atutem. Ciekawie i zarazem rozsądnie przemyślany dozownik w buteleczce pozwala na miarodajne i bezpieczne jego dozowanie dzięki czemu nie wyleje się nam go za dużo. Cena jego jest dość wysoka jednak jedna buteleczka starcza nam na naprawdę długi okres a biorąc pod uwagę jego jakość jest warat swojej ceny. Doskonale nawilża i pielęgnuje naszą skórę dając długie poczucie świeżości.

Idealny dla wrażliwców!

Podobnie jak żel do golenia Nivea Sensitive, tak i ten balsam trafił w ręce mojego narzeczonego. Narzeczony lubi używać balsamów po goleniu i ten sprawdził się naprawdę świetnie. Skóra jest ukojona, drobne zaczerwieniania szybko znikają, a do tego przyjemny efekt chłodzenia korzystanie wypływa na samopoczucie. Używając w duecie żelu i balsamu do ciała narzeczony zauważył, że zaczerwienienia po goleniu są coraz mniejsze. O wiele bardziej lubi używać balsamów niż wód kolońskich, które często szczypią i zamiast łagodzić podrażnienia dają odwrotny efekt. Balsam Nivea Sensitive przyjemnie pachnie i jest bardzo wydajny. Kosmetyki z tej serii dla skóry wrażliwej z pewnością jeszcze nie raz trafią do naszej łazienki. Jeśli chodzi o używanie, to sprawdza się w 100%. Zastosowany zaraz po goleniu rzeczywiście przyjemnie chłodzi skórę i niesie ukojenie. Skóra jest gładka, nawilżona i bez śladu podrażnień. Polecam stosowanie razem z żelem do golenia z tej samej linii.

super

Bardzo fajny zapach, nawilża skórę po goleniu i zapobiega podrażnieniom . Ja w ogóle mam problem z goleniem bo zawsze mam podrażnienia i już wiele środków próbowałem, tylko ten pomógł mi naprawdę

Chłodzący balsam po goleniu.

Bardzo dobry balsam po goleniu. Skutecznie łagodzi wszelkie podrażnienia, zacięcia, a co najważniejsze nie powoduje pieczenia skóry. Balsam dobrze się rozprowadza i szybko wchłania. Ma bardzo przyjemny zapach. Jest wygodny w użyciu, dość wydajny. Mógłby jednak trochę tańszy. Super pomysł na świąteczny prezent dla naszego mężczyzny. Serdecznie polecam.

Super.

Ulubiony chłodzący balsam po goleniu mojego partnera. Według jego opini nie ma sobie równych. Ja mogę dodać ze pieknie pachnie i nie podrażnia skory.
Dość drogi ale wart swojej ceny!

Łagodzi podrażnienia

Mój chłopak zawsze po goleniu używa tego balsamu. Nigdy nie wyszedł z łazienki bez nałożenia "swojego" kosmetyku. Zapytałam go ostatnio dlaczego nie spróbuje czegoś innego i zawsze kupuje ten. W odpowiedzi usłyszałam: "bardzo dobrze nawilża i chłodzi skórę. Jeśli się gdzieś zatnę to dzięki temu rana szybciej się goi. Inne produkty tak nie działają. To tak jak Twoje kremy np. do twarzy- nie zmieniasz bo wiesz co jest dla Ciebie dobre. Dla mnie ten produkt jest dobry".

PO GOLENIU TYLKO NIVEA!

Zauważyłam , że gdy kończy buteleczke to kupuje następną. I jak ma już jedną to jest bardzo bardzo wydajna. Uwielbiam ten zapach na jego skórze, kiedy wychodzi z łazienki ogolony. Na prawdę ten Nivea bardzo ładnie pachnie , tak męsko. I z tego co mi mowil , to dobrze nawilża.

Zadowolony mąż

Mąż odkąd tylko pamiętam zawsze miał problem ze skórą po goleniu.Pojawialy się podrażnienia i krostki.skora często była zaczerwieniona. Ten balsam łagodzący użyty po goleniu idealnie pielęgnuje skórę.nawilza ją . chłodzi nie ma już. Żadnych podrażnień ani innych objawów które pojawiały się po goleniu. Szczęśliwy mąż.to również szczęśliwa żona.

Dla każdego mężczyzny

Pielęgnacja skóry twarzy jest bardzo ważna i o tym każdy mężczyzna wie. Podczas golenia zdarza się, że podrażnię skórę, szczególnie w okolicach brody. Powstaną rany, które mocno pieczą. To zmora wielu mężczyzn. A przecież trzeba iść do pracy, nie odstraszać swoim wyglądem. Używałem wielu środków po goleniu przeznaczonych do ceny wrażliwej. Od dłuższego czasu zakupuje tylko ten balsam. Jego plusy: dobrze się rozprowadza, doskonale się wchłania, a najważniejsze, że już po kilkunastu minutach człowiek zaczyna odczuwać miły chłód, a wszelkie rany powstałe przy goleniu zaczynają się goić. Balsam tej firmy ma doskonała konsystencję i małe opakowanie na długo wystarcza. Jedyny minus to cena, jak na taki produkt zdecydowanie za duża