Clinique, All About Eyes Concealer (Korektor pod oczy)

Clinique, All About Eyes Concealer (Korektor pod oczy)

Korektor maskuje cienie pod oczami, zmniejsza opuchliznę i nawilża. Jest leciutki i niewidoczny. Odpowiedni dla młodych kobiet. Dostępny w 7 naturalnych odcieniach.

pod oczy
rozświetlające
we fluidzie

cudotwórca

Kupiłam po przeczytaniu zachwytów i na KWC i na forum, praktycznie w ciemno (wypróbowując go tylko na dłoni), pod wpływem chwili, głównie za sprawą kończącej się tego dnia promocji -20% w Sephorze. I bardziej udanego zakupu dawno nie zrobiłam :D

Korektor może i jest drogi, normalnie kosztuje 82zł, ale wart nawet i tej ceny, szczególnie jak się przeliczy cenę za 1ml i porówna do takiego Loreala w pędzelku na przykład. Clinique wyjdzie wtedy znacznie ekonomiczniej :ehem: a do tego jest od Loreala, którego dotychczas używałam, znacznie lepszy. Ba! nawet testowany wcześniej Magic Concealer Heleny Rubinstein bije na głowę!

AAEC Clinique ma lekko kremową konsystencję, dzięki czemu niewielka nawet ilość wystarcza na zakamuflowanie i typowych cieni pod oczami i ciemnych obwódek na górnych powiekach. I jedne i drugie niby jakieś specjalnie mocne u mnie nie są, ale taka ich dziwna natura, że wychodziły dotąd spod każdego korektora. Niby je zakrywały, ale ja je widziałam i to nie dawało mi spokoju. Z AAEC jest inaczej, on je naprawdę kryje :jupi: Kryje i delikatnie rozświetla, dzięki czemu spojrzenie staje się takie promienne, ale zarazem naturalne.

Co do odcienia to mam ten najjaśniejszy, nr 1, który jest pięknie beżowy, bez ani krzty różu. Pasuje mi teraz, kiedy jestem blada, będzie pasował i w lecie, jeśli się trochę opalę :rolleyes:

Korektor nie wysusza ani nie podrażnia skóry, nie podkreśla zmarszczek, śmiem nawet twierdzić, że do tego wszystkiego sprzyja trwałości cieni nań nałożonych. Rozprowadza się bezproblemowo, nie wymaga poprawek, zapowiada się mega-wydajnie. Normalnie cud, nie korektor.

Mój Przyjaciel!

Yes! yes! yes! :)
Świetna rzecz ten korektor. Jest leciutki, kryje bardzo dobrze, a przy tym jaki wydajny, próbkę używałam codziennie ponad miesiąc, wiec co będzie z pełnym opakowaniem.. Nie wysusza skóry i jest bardzo trwały. Najlepszy jaki mi się trafił.
Malutki minusik za mały wybór kolorów (3) i za to że czasem potrafi się zebrać w niewielkich zmaszczkach, co można szybko rozetrzeć, ale może to wina kremu pod oczy na który go aplikuję. Ale mnie te minusiki nie przesłaniają ogromnych plusów, wiec nadal zostaję przy najwyższej ocenie.

Używam tego produktu od:miesiąca

cienie? a co to?

nie wiem, jak ja moglam do tej pory zyc bez tego korektora. nie mam pojecia.

zacznijmy od tego, ze mam cienie giganty - cienka skora, widoczne zylki, zasinienia... masakra. wszystkie moje dotychczasowe korektory nwielowaly zasinienia - one nadal byly widoczne ale juz nie jak podbite oko a po prostu jak cien pod okiem.

ten korektor czyni cuda. moje cienie giganty sa absolutnie niewidoczne. znikaja jak za dotknieciem czarodziejskiej rozdzki!

sam kosmetyk jest lekki, delikatny, swietnie sie wklepuje i stapia ze skora.

mam kolor 01 - jest to neutralny bez bez zolci czy rozu.

tubka malutka lecz kosmetyk sam w sobie jest wydajny - wystarczy malutenka kropelka do zatuszowania niedoskonalosci.
cena przystepna. na pewno kupie ponownie.

edycja, 21.05.2008: obnizam ocene o dwie gwiazdki. znalazlam lepszy korektor - o lezejszej konsystencji i lepszych wlasciwosciach kryjacych. cliniquea uzywam, ale nie z taka przyjemnoscia jak na poczatku, cos w nim zaczelo sie psuc, nie lzey juz idealnie na mojej skorze :(

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: wciaz pierwsze

jest super

swietny korektor, mam odcien 02, tuszuje wszytsko i daje efekt fotoszopa, jednak ja musze pod niego nalozyc ciezszy i gestszy krem pod oczy niz zwykle, na zelu pod oczy sie nie spawdza i jest nieco widoczny, tzn zbiera sie wtedy w zmarszczkach. Na wszytskim innym niz zel pod oczy sie sprawdza. przynajmniej u mnie. uzywam go juz ponad pol roku na pewno, codziennie, a nie wyglada jakby go w ogole cos ubylo. naprawde wystarczy wycisnac mala kropelke z tubki. Takze jest bardzo wydajny. kupie go na pewno znowu jak sie skonczy.

Używam tego produktu od: pol roku

Korektor jest zdecydowanie godny polecenia:

Plusy:
- lekki
- łatwo się rozprowadza
- nie wałkuje się na kremie
- wydajny
- i najważniejsze: wspaniale pielęgnuje i nawilża (skóra pod oczami jest nawilżona i napięta)

Minusy:
- mały wybór kolorów

Jednym słowem, ten produkt to świetne połączenie kosmetyku do makijażu i pielęgnacyjnego.

od czasu do czasu tak

Strzał w dziesiątkę. Kupiłam go na swój ślub ale widzę, że zagości w mojej kosmetyczne na stałe. Lekki, świetnie kryjący, nie uczula, nie podkreśla zmarszczek, po prostu kosmetyk idealny.

Edit: niestety muszę zabrać gwiazdkę (w zasadzie to powinnam 2 ale mu daruję), bo po początkowym zachwycie mnie rozczarował. Owszem sprawdza się od wielkiego dzwonu na wyjścia i imprezy, ale na co dzień nie za bardzo. Mam wrażenie, że obciąża i męczy delikatną skórę. Nie zużyłam nawet połowy. W zasadzie powinnam go wyrzucić, ale używam czasem jako korektora na "niespodzianki".

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: pierwsze, które nigdy się nie skończy ;)

Hell Yeah KWC!!!!!

Jedyny korektor, który mi pomógł. Całkowicie (nie wierzę, że to piszę) zakrył cinie pod oczami - uzyskałam po prostu efekt photoshopa!!!!! :-) Łatwo się rozprowadza, nie zbiera w grudki po upływie kilku godzin, jest lekki i nie uwrażliwia delikatnej skóry pod oczami. Jest po prostu fantastyczny!!!!!!!!
Nakładam go na krem Clinique AAE.

Używam tego produktu od:1 m-c
Ilość zużytych opakowań:1 - w trakcie

cudeńko

Cienie pod oczami,to był mój odwieczny problem!Próbowalam wielu korektorów.Tragedia.Moja skora jest alergiczna na większość kosmetyków.Ta 10 ml tubka to jak dar z niebios.Wydajny!Nie maluje się co dzień,ale czesto robię makijaże innym kobietom korzystając ze swoich produktów,więc na jedno wychodzi.Gesta i kremowa konsystencja idealnie wchłania się w delikatną skórę okolic oczu,genialnie kryjąc ciężkie cienie.Spontaniczne skoki do wody nie sa mi obce.Tusz spłynie,a concealer wciąż na miejscu.Fakt,był moment kiedy niewielka ilość wody wypływała z tubki.Nie wpłynęło to jednak w najmniejszym stopniu na działanie produktu.Stosuje odcień 01 light neutral.Istotne jest również,ze go noszę często przy sobie,np. w kieszeni.Nigdy na materiale nie pozostał ślad,ponieważ z tubki nie wycieka nic,jeśli tego nie chcę,a to kolejny plus.Z chęcią dałabym i 6 gwiazdek.Moje drogie panie,polecam.

Używam tego produktu od:1,5 roku

polecam!

Od zawsze mam straszne problemy z cieniami pod oczami:/ Nic mi na nie nie pomagało aż do czasu gdy pani w sklepie doradziła mi ten korektor;] Jest niestety dość drogi ale naprawdę wart swej ceny:D świetnie rozjaśnia i kryje cienie, długo trzyma sie na buzi i jest bardzo, aż wydajny. Jedno opakowanie używałam ponad 3 lata! a malowałam sie nim codziennie. W pewnym momencie miałam ochotę już na nowy zakup, ale tego wciąż było jeszcze duużo!

Na dużego plusa zasługuje również opakowanie. Jest tak skonstruowane ze bez problemu można wycisnąć potrzebną ilość korektora.

Wadą jest to, że korektor trochę jednak wysusza, a juz na pewno nie nawilża. Dla kobiet ze zmarszczkami obawiam się że może je troche uwidaczniać.

od:kwietnia