NYX Professional Makeup, Bare With Me, Concealer Serum (Korektor-serum)

NYX Professional Makeup, Bare With Me, Concealer Serum (Korektor-serum)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 3.64/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń
Pojemność 9,5 g

Pożegnaj stres skóry dzięki naszemu Bare With Me Concealer Serum. Nasza hybryda serum i korektora pomaga zamaskować cienie pod oczami, przebarwienia i suche plamy na skórze, a jednocześnie pomaga nawilżyć skórę aż do 24 godzin. Lekka, łatwo rozprowadzająca się formuła zapewnia średnie krycie z naturalnym wykończeniem dla zdrowo wyglądającego blasku. To makijaż bez makijażu, wykonany dobrze. Bonus: możesz go nawet używać na swoim ciele! Formuła w 100% wegańska i cruelty-free.

Nasz korektor w płynie na bazie wody jest pełen przyjaznych dla skóry składników, takich jak grzyb tremella, ekstrakt z cyki i zielona herbata. Jest nawilżający i odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, zwłaszcza tej suchej lub wrażliwej.

Benefity:
● Zapewnia do 24 godzin nawilżenia dzięki lekkiej formule
● Hybryda do pielęgnacji skóry i makijażu, wypełniona składnikami kochającymi skórę
● Formuła średnio kryjąca maskuje niedoskonałości, takie jak cienie i suche plamy
● Możliwość mieszania; nie wygląda na suchą ani ciastowatą
● Pomaga ukoić skórę i zakrywa zaczerwienienia
● Można stosować na twarz i ciało
● Idealny do naturalnego makijażu
● Wegańska i wolna od okrucieństwa formuła

do twarzy, pod oczy
kryjące
we fluidzie

Najlepszy kosmetyk wielozadaniowy

Uwielbiam go!

Korektor jest leciutki, a zarazem kryjący. Nie powoduje przesuszenia nawet teraz gdy zmagam się z nadmiernym przesuszeniem związanym z alergią.
Idealnie sprawdza się w roli kosmetyka wielozadaniowego - gdy wyjeżdżam wrzucam go do kosmetyczki jako podkład, korektor i bazę pod cienie :)
Na twarzy wygląda gładko, kryje co ma kryć i wystarczy niewielka ilość. Po nałożeniu skóra wygląda jak skóra - nie jak tapeta. Utrzymywanie się również jest na zadowalającym poziomie, w połowie dnia dobrze poprawić go pudrem i będzie idealnie

Świetny korektor!

Fantastyczny korektor, który jednocześnie kryje, ale również nawilża. Jest lekki, krycie określiłabym jako średnie. Jest bardzo przyjemny w trakcie "noszenia". Opakowanie też na plus, wygodna pompka, którą łatwo można regulować ilość wyciskanego produktu.

Niepodobny do działania serum

Gdy używam tego korektora to słyszę że za mocno się pomalowałam, że mam za dużo tapety. Spowodowane jest to tym, że korektor jest bardzo matowy i jakby suchy. Stosuje go na podkład w celu rozjaśnienia defektów, niestety nie wiem dlaczego nazwany jest serum.

Okropnie suchy

Korektora używałam solo jak i na podkład. Efekt? Postarzenie skóry. Nie spodziewałam ske ze będzie tak suchy skoro nazywa się go serum. Nie wiem jak go stosować ponieważ postarza, wchodzi w zmarszczki i daje efekt suchej skóry. Nie nadaje się szczególnie pod oczy. Spróbuję go jeszcze wykorzystać ale łatwo nie będzie. Kolor bardzo jasny.

Nic wspólnego z serum

Korektor nie ma nic wspólnego z serum. Gęsta konsystencja, suchość na skórze. Cera mieszana. Efekt nie wygląda estetycznie, bo przypomina maskę. Próbowałam od razy na krem jak i na podkład z marnym skutkiem.

Świetny korektor

NYX Professional Makeup Bare With Me Concealer Serum to absolutny must-have w mojej kosmetyczce! Jestem pod wrażeniem jego zdolności do skutecznego maskowania cieni pod oczami oraz innych niedoskonałości skóry. Formuła lekka jak piórko sprawia, że aplikacja jest niezwykle łatwa i przyjemna, a efekt średniego krycia z naturalnym wykończeniem wygląda niesamowicie na skórze, dodając jej zdrowego blasku. Dodatkowo, doceniam fakt, że produkt nawilża i łagodzi skórę, dzięki zawartości przyjaznych skórze składników, takich jak grzyb tremella, ekstrakt z cyki i zielona herbata. Opakowanie jest wyjątkowo wydajne, co sprawia, że produkt jest ekonomiczny i długo wystarcza. Polecam go każdemu, kto poszukuje korektora o wszechstronnych właściwościach, który sprawi, że ich skóra będzie wyglądać promiennie i perfekcyjnie.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Produkt który spełnia moje oczekiwania

Kosmetyk świetnie sprawdza się przy codziennym makijażu,doskonale ukrywa cienie czy drobne zmarszczki. Idealnie współgra z podkładem i nie robi suchych plam. Zostaje ze mną na dłużej.

Kryje i dobrze nawilża

Korektor-serum otrzymałam do testów od wizaż za co bardzo dziękuję.
Moja skóra jest mieszana i sprawdza się u mnie naprawdę ok

Opakowanie - mała tubka z pompką o pojemności 9.6 ml. Jest dość wygodny w użyciu chociaż ja wolę tradycyjną wersję korektorów. Szata graficzna prezentuje się bardzo ładnie.

Kolor i konsystencja - kolor jasny, ziemisty. Dopasowuje się do koloru skóry.Konsystencja kremowa. Bardzo dobrze się rozprowadza, stapia się że skórą.

Działanie - serum korektor ma raczej średnie krycie ale radzi sobie z przebarwieniami, suchą skórą. Cienie pod oczami mam dość mocne i nie do końca siebie z nimi poradził ale nie jest źle. Matowe wykończenie. Polecam stosować małą ilość. Produkt jest bardzo wydajny

Polecam wypróbować

Krycie i nawilżenie

Pierwszy raz zdażyło mi się stosować korektor z serum,i muszę przyznać że bardzo spodobało mi się to połączenie.Odcień który testowałam to 02 Light , i wyglądał bardzo ładnie na buzi. Najlepiej sprawdził mi się pod oczami kamuflując moje dość spore sińce. Ponieważ ma formułę pielęgnacyjną - nawilża tę okolicę,i dlatego skóra wygląda świeżo i promiennie. Nie zauważyłam by przesuszał mi tę okolicę. Bardzo spodobało mi się opakowanie w którym zamknięty został produkt. Umożliwia higieniczne wydobycie kosmetyku oraz widoczny jest na nim poziom jego zużycia. Kosmetyk bardzo łatwo się aplikuje, a przy tym nie ma problemu ze zbieraniem się korektoru w załamaniach skóry. Korektor jest bardzo wydajny i dobrze napigmentowany, więc pod oczy wystarczyła mi jego niewielka ilość. Ja jak najbardziej polecam sama chętnie sprawię sobie kolejne opakowanie na zapas.

Pielęgnujący korektor

Bardzo dobry produkt! Kryje cienie pod oczami a jednoczenie rozświetla i nawilża. Bardzo ładnie wyglada na skórze pod oczami ale radzi sobie również z kryciem zaczerwienień czy mniejszych wyprysków. Bardzo spodobało mi się też opakowanie. Jest higieniczne bo nie dotykamy sobie twarzy żadnym aplikatorem. Na pewno wrócę po ten produkt.Jedyny minus to mała wydajność.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Korektor i serum w jednym produkcie!

Fajnie kryjący, lekki korektor, który jednocześnie pielęgnuje jak serum. Nadaje się do delikatnej skóry okolic oczu, a także radzi sobie z maskowaniem przebarwień na skórze.
Wygodne opakowanie z pompką ułatwia aplikację kosmetyku.
Polecam korektor w serum osobom o jasnej karnacji (sama taką posiadam), ponieważ ładnie dopasowuje się do koloru karnacji i nie wysusza skóry.

Idealnie kryje

Od pierwszego użycia zakochałam się w tym korektorze który idealnie zakrywa moje cienie pod oczami. Świetnie sie aplikuje i jest bardzo wydajny,ma lekka konsystencję. Dodatkowo dba o cerę jako skuteczne serum