Bielenda Professional, X-Foliate,Anti-Wrinkle Face Cream (Przeciwzmarszczkowy krem do twarzy)

Średnia ocena: 3.48/5

Bielenda Professional X-FOLIATE Anti Wrinkle Cream krem przeciwzmarszczkowy do twarzy to produkt naturalny, który przyczynia się do głębokiego nawilżenia i odżywienia naskórka. Kosmetyk może być stosowany do pielęgnacji cery dojrzałej, zmęczonej i suchej. Naturalny skład sprawia, że produkt ten będzie odpowiedni dla każdego, nawet dla osób z cerą bardzo delikatną i wrażliwą.

Bielenda Professional X-FOLIATE Anti Wrinkle Cream krem przeciwzmarszczkowy do twarzy składa się z doskonale wyselekcjonowanych składników aktywnych naturalnych, które mają sprawdzone działanie. Lekka i kremowa konsystencja sprawia, że krem szybko się wchłania. Przeciwzmarszczkowe kremy do twarzy z tej serii doskonale nadają się dla kobiet, które mają cerę zmęczoną z przedwczesnymi oznakami starzenia. W składzie znajduje się kwas hialuronowy, który jest w stanie zatrzymać odpowiednią ilość wodny w naskórku. Przyczynia się on do nawilżenia skóry i ochrony przed wysuszeniem. Dodatkowo zapewnia ochronę przed utratą elastyczności. Wykazuje właściwości penetrujące, dzięki czemu wypełnia i wygładza zmarszczki. Olejek arganowy dostarcza do skóry cenne pokłady witaminy E. Pobudza regenerację i odbudowę naskórka. Działa odbudowująco i przeciwpodrażnieniowo. Koenzym Q10 zwalcza wolne rodniki, spowalniając procesy starzenia. Wspomaga regenerację uszkodzonych tkanek, wygładza i wypełnia zmarszczki.

na dzień
dojrzała
liftingujące, przeciwzmarszczkowe, ujędrniające
z pompką
Wiek
40+, 50+, 60+

Krem Bielenda X -Foliate

Dla mnie krem mam dzialanie wygladzajace ale tez zle siewchlania bo jest gesty i tworzy film na twarzy ,skora potrafi piec ,u mnie dzialanie malo widoczne,malo wydajny bo jest gesty i nie ma poslizgu ,nie bedzie wedlug mnie dobry dla skory suchej czy wrazliwej ,u mnie sie nie sprawdzil

Bez żartów, panie i panowie

Zużyłam właśnie drugie opakowanie tego kremu i myślę, że jeszcze do niego kiedyś wrócę. Krem stosowałam na noc, głównie dlatego, że zawiera kwas glikolowy, który złuszcza martwe komórki naskórka i ma działanie rozjaśniające, dlatego nie chciałam ryzykować i używać go na dzień, kiedy jest znaczna ekspozycja skóry na promienie słoneczne. Krem jest bardzo dobry, ale trzeba używać go rozsądnie, bo jest naprawdę skuteczny i mocny. Najlepiej stosować go z rozwagą, obserwując swoją skórę i ewentualnie zmniejszać częstotliwość po to, aby skóra przyzwyczaiła się do jego działania.

A działanie ma naprawdę widoczne. Krem delikatnie złuszcza skórę, sprawia, że jest bardziej rozjaśniona, a niewielkie przebarwienia bledną i nie są już tak widoczne. Równie konsekwentnie działa na pierwsze zmarszczki i delikatnie je spłyca - jest to efekt bardzo nieznaczny i ja zauważyłam działanie kremu na zmarszczki dopiero w połowie drugiego opakowania, więc to pokazuje jak krem działa długofalowo i ciężko rozliczyć go z efektów od razu po pierwszym opakowaniu.

Skóra po kilku miesiącach używania kremu jest jaśniejsza, koloryt jest bardziej wyrównany, przebarwienia bledsze - rezultaty świetne, ale niestety były one okupione mocnym wysuszeniem skóry na początku. Krem zawiera składniki mające na celu zniwelowanie tak silnego działania kwasu glikolowego i niacynamidu (m.in. skwalan czy olej arganowy), jednak jak dla mnie nie dają one rady. Skóra musi się do tego kremu przyzwyczaić, podobnie jak to się ma z retinolem - a przynajmniej moja mieszana cera, z tendencją do wysuszania. Po pierwszych kilku tygodniach miałam naprawdę mocno wysuszoną skórę, zmniejszyłam nieco ilość i częstotliwość nakładania kremu i tak ostatecznie po paru miesiącach mogłam bez problemu stosować go codziennie. Musiałam tylko mocniej zadbać o nawilżenie skóry w innych etapach pielęgnacji. Dlatego chcę uczulić, że warto podejść do tego kremu z dużą dozą ostrożności, bo używany mądrze, na pewno przyniesie sporo korzyści.

Krem jest zamknięty w wygodnym opakowaniu z pompką. Ma fajną konsystencję, gęstą, ale nie przesadnie, świetnie się rozprowadza i wchłania w skórę praktycznie po kilku chwilach. Na mojej skórze zostawiał delikatny połysk. Ma ledwo wyczuwalny zapach, trochę metaliczny jeśli dobrze się wwąchamy, ale po rozsmarowaniu nie czuć go na skórze nic a nic. Czuć, że ma dość mocne składniki aktywne również w tym jak się zachowuje na skórze - często czułam wyraźne mrowienie, a kilka razy nawet bardzo delikatne pieczenie w miejscach, które były w jakiś sposób podrażnione. Dlatego zdecydowanie należy mieć skórę w dobrym stanie, aby móc z tego produktu korzystać i docenić go w pełni. Zapewne jeszcze do tego kremu wrócę, ale teraz przy mocnym słońcu planuję zrobić sobie przerwę i dać trochę skórze odpocząć od złuszczania.