Yves Rocher, Anti- Age Global La Creme Correctrice Sublimatrice Jour Peaux Seches (Przeciwzmarszczkowy krem na dzień do skóry suchej)

Cena PLN 159.00

Z wiekiem nasza skóra traci jędrność i przybywa nam zmarszczek – to zupełnie normalne. Ale czy wiesz, że możesz spowolnić ten proces? Zastosuj przeciwzmarszczkowy krem na dzień do skóry suchej – nowy produkt z linii Anti-Âge Global. Sekret działania kremu tkwi w jego wnętrzu. To tam eksperci Yves Rocher umieścili odżywczy nektar z pączków roślinnych, który wygładza skórę i przywraca jej dawny blask. Naturalnie!
Eksperci Yves Rocher szukali sposobu, by przywrócić skórze dawną kondycję i blask. Wtedy odkryli niezwykłe właściwości ekstraktu z pączków roślinnych – to właśnie z nich powstają wszystkie części młodego drzewa (np. kwiaty, gałązki czy liście). Aby to było możliwe, roślina kumuluje wewnątrz pączków bogactwo składników odżywczych mających dobroczynny wpływ także na komórki naszej skóry. Teraz wystarczyło wyizolować ich cenny nektar, a następnie rozmnożyć go w laboratorium bez szkody dla młodych roślin. Tak powstał nowy przeciwzmarszczkowy krem na dzień do skóry suchej z linii Anti-Âge Global, który już w 3 dni regeneruje uszkodzone komórki skóry.

Skuteczność wyciągu z pąków roślinnych opiera się na młodych i dobrze zsynchronizowanych komórkach drzewka, które pobudzają odnowę komórkową naszej skóry, a w efekcie cofają objawy jej starzenia. Dzięki lekkiej konsystencji krem wnika głęboko we wszystkie warstwy skóry, by dogłębnie ją odżywić. Dzięki temu twarz staje się gładsza i wygląda młodziej.

lekkie
na dzień
mieszana, dojrzała, sucha, normalna
nawilżające, przeciwzmarszczkowe
bez alkoholu, bez parabenów
w słoiczku