Bielenda Professional SUPREMELAB, Microbiome Pro Care, Mikrobiotyczny krem kojąco-nawilżający

KDK SP. Z O.O.

Średnia ocena: 4.84/5

Średnia ocena: 3.64/5

wasserman.eu

zobacz więcej ofertzwiń

Microbiome Pro Care to komplementarna linia silnie kojąca, której głównym celem jest wzmacnianie skóry, łagodzenie, nawilżenie i regeneracja oraz wspieranie odbudowy i utrzymania zdrowego mikrobiomu, a co za tym idzie – zdrowej skóry.

Silnie nawilżający i kojący krem o otulającej, przyjemnej konsystencji. Natychmiastowo łagodzi i przywraca komfort i równowagę przesuszonej, podrażnionej skórze.
Jego regularne stosowanie wspiera naturalne funkcje barierowe skóry oraz jej mikrobiom, regeneruje, wzmacnia, odżywia, wygła-dza. Dodatkowo, dzięki składnikowi Bioprotection Shield, krem chroni przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych.
Może być stosowany także w przypadku cer tłustych i mieszanych, z niedoskonałościami.

regenerujące, nawilżające, łagodzące
z pompką
uniwersalne
sucha, wrażliwa, odwodniona, normalna

Zwykły krem...

Kran kupiłam w zestawie z emulsją lub serum już nie pamiętam. Bardzo cieszyłam się z zakupu ponieważ istniał bum na te produkty. Seria bielandy wyskakiwała w każdej przeglądarce oknie i była zachwalana na całym YouTubie. Przy zakupach w Rossmanie otrzymałam kilka próbek żółtej serii z ceramidami który zrobił na mnie dobre wrażenie. Po przeanalizowaniu produktów stwierdziłam że ten krem kojąco-nawilżający będziesz szałem w dziewiątkę dziesiątkę No ale coś poszło nie tak. Na pewno trzeba przyznać że krem mnie nie zapchał nie zrobił mi krzywdy i mnie nie podrażnił. Stosowało się go miło i przyjemnie. Podoba mi się opakowanie bo w higieniczny sposób można nałożyć krem( nienawidzę grzebania palcem w kremie).
Mimo prób i dobrych chęci ten krem mnie do siebie Nie przekonał. Nie zauważyłam ani obiecanego ukojenia Ani nawilżenia. Dla mnie to taki zwyczajny zwykły krem który czasami możemy Dorwać w sklepie w wielkiej promocji dlatego coś mi tu nie gra. Seria tych kremów nie należy do najtańszych więc myślałam że zostaną spełnione jakieś obietnice i mimo szczerych chęci nie będę się doszukiwała tutaj na siłę sztucznych plusów. Uważam że krem z Avonu który był prawie dwa razy tańszy zrobił lepszą robotę i to dużo Lepszą niż ten gagatek. Oczywiście nie zrażam się i Upoluję jeszcze jakiś produkt ponieważ ten z z gratisów czyli próbek był znowu za treściwy i w moim przypadku sprawdzał się tylko jako tak zwana maska ale o tym w innej recenzji

mikrobiotyczny krem bielenda

Lekko nawilża, bieli trochę, nie podrażnia, nie szczypie w oczy, wydajny (starczył na 2 miesiące), nie kupie drugi raz ze względu na to że nie nawilża tak jak tego moja skóra potrzebuje, higieniczne opakowanie.

Coś poszło nie tak

Siostrzana linia ceramidowa zrobiła na mnie doskonałe wrażenie pod kątem odżywienia, jednak nie zapewniła mi typowego nawodnienia i ukojenia, dlatego zwróciłam się w stronę linii stworzonej specjalnie pod tym kątem – "Microbiome". W jej ramach kupiłam m.in. recenzowany mikrobiotyczny krem kojąco-nawilżający.

Krem ma konsystencję typowo kremową (bez zaskoczenia), a w rozprowadzaniu jest nieco bardziej "szorstki" i zdecydowanie mniej tłusty niż jego odpowiedniki z linii ceramidowej. W pierwszej chwili ta nietłusta formuła niesamowicie przypadła mi do gustu, jednak szybko uświadomiłam sobie jej wadliwość. Rzecz w tym, że krem Microbiome pozostawia specyficzną, jakby silikonową warstwę na skórze. Na początku wydaje się ona "mokra" i jest to bardzo przyjemne, nawadniające uczucie na skórze. Problem zaczyna się, gdy warstwa schnie. Wtedy wszystko zaczyna się u mnie rolować albo ścierać. Dzieje się tak za każdym razem bez względu na ilość czy miejsce nałożenia.

Niestety tego niskiego komfortu stosowania nie wynagrodziły mi efekty, na które liczyłam. Przede wszystkim nie dostrzegłam szczególnego działania nawilżającego. Jest ono przeciętne, znacznie mniejsze niż sugerowałaby to dość wysoka jak na krem nawilżający cena wynosząca niemal 75 zł. Jeszcze niżej muszę ocenić działanie kojące. Krem nie zapewnił mi ani natychmiastowej ulgi, ani ukojenia, ani wzmocnienia w dłuższej perspektywie. Skóra jak była wrażliwa i skłonna do podrażnień, tak taką pozostała.

Próbowałam różnych ilości, rozmaitych kombinacji i wielu połączeń. Krem nie polubił się dosłownie z żadnym moim kosmetykiem, więc jego użycie każdorazowo oznaczało dla mnie problemy ze ścieraniem i rolowaniem. Nawet serum Microbiome lepiej działało z kremami z innej serii Professional albo kosmetykami innych marek.

Krem w końcu zużyłam, jednak widok zapadniętego dozownika sygnalizującego pełne zużycie powitałam z wielką ulgą. Gdyby nie to ścieranie i rolowanie, oceniłabym go znacznie wyżej, ponieważ krem naprawdę ma swoje zalety, ale przez te dwie cechy nie ponowię zakupu. Szkoda, bo kosmetyk (jak widać po opiniach) wielu osobom pomógł, a jednak z moją skórą się nie polubił.

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Ratunek dla podrażnionej skóry

Bardzo przyjemny krem do odbudowania podrażnionej skóry.
Po nałożeniu można odczuć, przyjemne otulenie i załagodzenie podrażnień. Skóra po kilku dniach użytkowania jest gładsza, mniej podrażniona.
Mam skórę z AZS, krem nie powoduje uczucia ściągnięcia ani tłustości. Krem nadaje się także pod makijaż.

Uwielbiam ten krem

Po udanym zakupie toniku z tej serii, zakupiłam krem. Powiem jedno, dla mnie cudo !
Lekka konsystencja super zgrywa się z wszelkiego rodzaju serum. Uzupełniają się idealnie.
Nie zapycha, łagodzi zaczerwienienie skory i nawilża. Stosuje jako krem na noc. Moja cera jest wymyślna i co za dużo to nie zdrowo w moim przypadku. Nie raz kupiłam coś zastępczego i koniec końców wracam do tego kremu.
Higieniczna pompka aplikuje idealna ilości kremu, nic się nie roluje, nic się nie swieci. Nie ma efektu tłustej, ani ściągniętej cery. Jako zabezpieczenie serum na noc dla mnie super !

Krem który każdy powinien poznać

Krem który zdecydowanie każdy chociaż raz powinien zakupić.
Cudowna konsystencja, lekki przyjemny zapach, fantastyczny i higieniczny dozownik jak w większości produktów Bielendy Professional.
Ale to dopiero początek dobrego - ten krem działa na skórze cuda. Skóra po nim jest gładka, nawilżona, nawodniona. Tworzy on cudowną otoczkę na skórze. Wszelkie podrażnienia skóry znikają, skóra reaktywna czuję wręcz ulgę jaką ten krem przynosi skórze.
Zdecydowanie jest to zakup warty każdych pieniądzy.

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Uwielbiam!

Kupiłam ten krem totalnie przypadkiem! Potrzebowałam czegoś lekkiego i nawilżającego i absolutnie się nie zawiodłam. Mam skórę mieszaną i ten produkt jest dla mnie idealny!
Stosuję go zazwyczaj na dzień, zdarza się też na noc. Szybko się wchłania i pozostawia mega przyjemna skórę w dotyku. Nie zależnie czy nałożę go na serum czy bez, skóra jest ukojona, nawilżona i odżywiona. Dla mnie idealny.

Dobry krem

Mam cerę ze skłonnością do zapychania porów, przez co niewiele kremów się sprawdza. Jednak ten na szczęście nie zapycha i nawilża. Czasami po nałożeniu jednej warstwy czuje ściągnięcie, ale dokładam trochę drugiej warstwy i jest ok.
Na jesień i zimę ten krem się sprawdza, ale na lato obawiam się, że będzie za ciężki.
Dobrze współpracuje z podkładem, nie roluje się, itd.

Na pewno nie do cery trądzikowej

Jako posiadaczką cery ze skłonnością do trądziku - nie mogę polecić tego kremu. Ma przyjemny, lekki zapach, jest mocno nawilżający ale też natłuszcza. Stosowałam go na noc. Nie przywrócił równowagi mojej cerze wbrew zapewnieniom producenta, poza nowymi wypryskami i nawilżeniem nie zauważyłam żadnego działania. Ma dla mnie dość treściwa konsystencję. Tonik z tej samej serii również nie przypadł mi do gustu. Ma świetny skład, duży plus za pompkę air-less, ale niestety nie kupię go ponownie. Dodatkowo po czasie nadruk na opakowaniu zdziera się i krem wyglada paskudnie - dotyczy to niestety całej serii SupremeLab.

Świetnie sprawdził się do mieszanej trądzikowej cery. W porównaniu do żółtego z ceramidami na noc, ten fioletowy jest lżejszy i nie zauważyłam przy nim negatywnego wpływu na pory. Wydaje się być troszkę mniej bogaty, ale jako podstawowy krem jest super.

Bardzo dobry krem

Kupiłam całą serię Microbiome Pro Care do mojej tłustej skóry, aby odbudować jej mikrobiom.

Krem świetnie się sprawdza. Dzięki niemu moje podrażnienia się wyciszyły, a skóra stała się piękna i odżywiona. Ta seria bardzo pomogła mojej skórze, dzięki niej skóra odzyskała swój naturalny blask i ,,ozdrowiała''.

Lubię konsystencję tego kremu, jest lekka, przyjemna i szybko się wchłania. Bardzo polecam wszystkim, warto wdrożyć taką pielęgnację.

Kupiłam na dobrej promocji, jednak produkt jest warty swojej ceny standardowej.

Bardzo fajny kremik do twarzy

Krem poleciła mi Pani dermatolog i od 2 lat jest ze mną codziennie. Mam cerę mieszaną, okresowo problematyczną. Jak chce mi się próbować nowości, to moja cera od razu się buntuje i wracam do niego, co przynosi ukojenie. Gdy jest mocno przesuszona to używam innego, bardziej treściwego, bo ten jest raczej lżejszy.