Bielenda Professional SUPREMELAB, Microbiome Pro Care, Mikrobiotyczny krem kojąco-nawilżający

Średnia ocena: 4.61/5

Średnia ocena: 4.00/5

vanitysklep.pl
Średnia ocena: 4.88/5

Średnia ocena: 3.48/5

zobacz więcej ofertzwiń

Microbiome Pro Care to komplementarna linia silnie kojąca, której głównym celem jest wzmacnianie skóry, łagodzenie, nawilżenie i regeneracja oraz wspieranie odbudowy i utrzymania zdrowego mikrobiomu, a co za tym idzie – zdrowej skóry.

Silnie nawilżający i kojący krem o otulającej, przyjemnej konsystencji. Natychmiastowo łagodzi i przywraca komfort i równowagę przesuszonej, podrażnionej skórze.
Jego regularne stosowanie wspiera naturalne funkcje barierowe skóry oraz jej mikrobiom, regeneruje, wzmacnia, odżywia, wygła-dza. Dodatkowo, dzięki składnikowi Bioprotection Shield, krem chroni przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych.
Może być stosowany także w przypadku cer tłustych i mieszanych, z niedoskonałościami.

uniwersalne
sucha, wrażliwa, odwodniona, normalna
łagodzące, regenerujące, nawilżające
z pompką

Świetnie sprawdził się do mieszanej trądzikowej cery. W porównaniu do żółtego z ceramidami na noc, ten fioletowy jest lżejszy i nie zauważyłam przy nim negatywnego wpływu na pory. Wydaje się być troszkę mniej bogaty, ale jako podstawowy krem jest super.

Bardzo dobry krem

Kupiłam całą serię Microbiome Pro Care do mojej tłustej skóry, aby odbudować jej mikrobiom.

Krem świetnie się sprawdza. Dzięki niemu moje podrażnienia się wyciszyły, a skóra stała się piękna i odżywiona. Ta seria bardzo pomogła mojej skórze, dzięki niej skóra odzyskała swój naturalny blask i ,,ozdrowiała''.

Lubię konsystencję tego kremu, jest lekka, przyjemna i szybko się wchłania. Bardzo polecam wszystkim, warto wdrożyć taką pielęgnację.

Kupiłam na dobrej promocji, jednak produkt jest warty swojej ceny standardowej.

Bardzo fajny kremik do twarzy

Krem poleciła mi Pani dermatolog i od 2 lat jest ze mną codziennie. Mam cerę mieszaną, okresowo problematyczną. Jak chce mi się próbować nowości, to moja cera od razu się buntuje i wracam do niego, co przynosi ukojenie. Gdy jest mocno przesuszona to używam innego, bardziej treściwego, bo ten jest raczej lżejszy.

Polecam wypróbować

Mam cerę dojrzałą, bardzo mieszaną - nos i broda tłuste, czoło normalne, policzki suche. Ten krem jest genialny na każdą z tych części twarzy. Stosuję go na dzień - pod makijaż (na noc wolę bardziej treściwe produkty). Sprawdza się wyśmienicie - skóra się nie przetłuszcza ale jednocześnie suche partie nie są ściągnięte. Makijaż nie spływa i wygląda świeżo przez kilka godzin. To już moje czwarte opakowanie i z pewnością nie ostatnie. Polecam spróbować.

Bardzo fajny kremiczek

Krem świetnie się sprawdził, nawilża, szybko się wchłania i pięknie pachnie. Używam pod makijaż i na co dzień, polecam w 100% :) Kupię na pewno ponownie kolejne opakowanie

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Polecam!

Krem stosowałam na noc. Jest on bardzo lekki i szybko się wchłania, ale równocześnie bardzo dobrze nawilża.
Ma bardzo przyjemny zapach. Ponadto jest bardzo wydajny i często można go kupić w dobrej promocyjnej cenie :)

Fajny i jednocześnie lekki kremik

Bardzo przyjemny krem, lekki nie klei się i nie pozostawia filmu na skórze , sprawdza się pod makijaż jak i na noc . Ja stosowałam w połączeniu z serum z wit C również z tej marki . Efektem jest cera nawilżona i rozświetlona

Ukojenie i nawilżenie dla skóry

Krem jest bardzo przyjemny, lekki i ma delikatny zapach. Świetnie koi i nawilża zgodnie z obietnicą producenta. Latem w te upały używałam go zarówno podczas porannej jak i wieczornej pielęgnacji. Sprawdzał się świetnie na mojej mieszanej,ale wrażliwej i naczynkowej na policzkach skórze. Posiada właściwości regenerujące, łagodzące wszelkie podrażnienia oraz dodatkowo kojące i wzmacniające.
W składzie znajdziemy: Synbiotic Complex (probiotyki, prebiotyki, kwas mlekowy), beta-glukan, Bioprotection Shield, olej z szałwii hiszpańskiej, oczar wirginijski, skwalan, trehaloza, olej awokado oraz wit E.
Podsumowując:
???? świetnie koi wszelkie podrażnienia,
???? bardzo dobrze nawilża,
???? wycisza moje wrażliwe i naczynkowe zaczerwienione policzki,
????regeneracja skóry przesuszonej ( u mnie ostatnio na policzkach),
????przywraca komfort,
???? reguluje wydzielanie sebum,
???? jest lekki i dobrze się sprawdza zarówno na dzień jak i na noc,
???? bardzo dobrze sprawdza się pod makijaż,
Z tej serii musze jeszcze koniecznie sprawdzić ratunkową maseczkę łagodząco nawilżającą do twarzy oraz emulsję do mycia twarzy.

Idealny krem na noc

Idealny krem na noc! Nie jest tłusty, nie zapycha (a mam do tego tendencję), nie uczula (na co również bardzo zwracam uwagę w kosmetykach)! Rano cera jest miękka i mocno nawilżona. Jest bardzo wydajny, ma również idealne opakowanie, które pozwala nam zużyć 100% produktu. Pompka pozwala również na higieniczne użytkowanie. Jest to moje 4 opakowanie i jestem bardzo zadowolona!

Jak zawsze niezawodny

Jak zawsze krem z grupy Bielenda Professional super. Bardzo treściwy i odżywczy pomógł szybko uporać się z naruszoną barierą hydrolipidową. Zniwelował zaczerwienienia i suche miejsca. Stosuję również czasami rano pod makijaż i również się świetnie sprawdza przy skórze suchej i dojrzałej.
Na pewno będę do tego wracać.

Petarda

Krem petarda! Nie wyobrażam sobie już pielęgnacji mojej cery bez tego kremu - szczerze, nie sugeruję się tym by używać go tylko na noc bo tak dobrze współpracuję z moją cerą! Bielenda - świetna robota ! <3

Jest ok

Od produktu oczekiwałam dokładnie tego, co obiecywał. Zależy mi na nawilżeniu i wzmocnieniu skóry. Krem jest lekki i nawilża, choć bardzo delikatnie. Nadaje się jako baza pod makijaż. Lekko piecze przy nakładaniu. Może być, ale oczekiwałabym nieco mocniejszego nawilżenia skóry.