BIC, Pure3 Lady, Golarka dla kobiet

BIC, Pure3 Lady, Golarka dla kobiet

Trzyostrzowa golarka dla kobiet z paskiem nasączonym aloesem i wit. E. Wąska główka golarki umożliwia dotarcie do wrażliwych miejsc w łatwy i bezpieczny sposób, zapewniając idealnie gładką skórę. Do kupienia pojedynczo lub w opakowaniach 3+1 lub 4+2.

maszynki do golenia dla kobiet

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

uch...

Po miesiącu testowania jestem bardzo szczęśliwa, że kupiłam tylko jedną maszynkę na spróbowanie, bo inaczej plułabym sobie w brodę że wydałam pieniądze (niby niewielkie, ale jednak) na cały zestaw maszynek tak koszmarnych jak ta.
Do wypróbowania maszynki BIC skusiła mnie przede wszystkim cena, szczególnie że zwykle tyle kosztują golarki dwuostrzowe, a nie trójostrzowe. Dotychczas korzystałam z golarek Gilette lub Wilkinson, jednak chciałam tym razem trochę urozmaicenia.
Maszynka na pierwszy rzut oka wygląda całkiem solidnie. Porządna rączka, trzy ostrza i porządny pasek nawilżający wyglądały obiecująco.
Niestety w czasie pierwszego użycia przeżyłam szok. Jestem przyzwyczajona go golenia nóg pod włos, z tą maszynką jest to jednak niemożliwe. Pierwsze przejechanie po nodze sprawiło mi olbrzymi ból i wywołało pieczenie, a na łydce powyskakiwały mi uczuleniowe krostki. Przy następnym podejściu zaczęłam golić się z włosem, co nie sprawiło mi bólu w ogóle, jednak włosy nie były dokładnie zgolone nawet po kilkukrotnym przejechaniu po skórze. Pasek nawilżający już po 2 użyciach przestał spełniać swoje zadanie, za to ostrza zachowały swoje właściwości na bardzo długo. Jeśli chodzi o zacinanie się, to przy tej maszynce zdarzało mi się zaskakująco rzadko, jednak jeśli już się zdarzyło, to były to bardzo głębokie zacięcia, po których na długo zostawał ślad. Mimo sporej główki, całkiem nieźle manewrowało się nią w okolicach bikini. W tych rejonach, a także pod pachami golarka osiągała całkiem niezłą skuteczność, lecz należało się trochę namęczyć, żeby osiągnąć zamierzony efekt.\'
Niestety, z racji tortur jakie zafundowała moim nogom ta maszynka, jestem zmuszona wystawić tak niską ocenę. Zdecydowanie nie warto jej kupować nawet ze względu na cenę, szczególnie że tyle samo płaci się za 2-ostrzową Wilkinson, która jest o niebo lepsza od BICa

Używam tego produktu od: przez miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 maszynka

Absolutnie nie.

Zachęcona atrakcyjną ceną zakupiłam i niestety żałuję.

- goli niedokładnie;
- łatwo się skaleczyć (potwierdziła to moja mama, która zwykle nie ma problemu z zacinaniem się);
- podrażnia (czerwone krooooopki :( );
- źle wyprofilowana;
- nie odczuwa się działania paska nawilżającego.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jedna maszynka

Podrażnia

Plusy:
- są ostre
- cena

Minusy:
- podrażniają
- są źle wyprofilowane

Niestety jest to najgorsza maszynka jaką miałam. Po użyciu tej maszynki można mieć pewność, że na nogach pojawi się niezliczona ilość czerwonych, piekących krostek.
NIE POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: 6 szt.

Nigdy więcej :/

Najgorsza maszynka jaką miałam. Nie goli tylko paskudnie \"drapie\".
Nogi po goleniu tą maszynką były bardzo szorstkie, nawet duża ilość balsamu nie łagodziła podrażnionej skóry :(
Pasek nie jest nawilżając, tylko klejący.

Używam tego produktu od: 2 mc
Ilość zużytych opakowań: 6 szt

nie, nie i jeszcze raz NIE!

Kupiła je moja Mama zachęcona niską ceną i faktem posiadania trzech ostrzy. Wypróbowała ona i ja, reszta idzie do kosza.

Mama pozacinała się cała przeokropnie, co rzadko jej się zdarza. To świadczy pewnie o kiepskim wyprofilowaniu i o tym, że są ostre (to jedyny plus).

Ja, chociaż goliłam się na dużej ilości pianki dobrej jakości za chwilę byłam cała obsypana chrostkami i poharatana, co też nigdy mi się nie zdarza.

Nie wiem w czym tkwi sęk, ale mój TŻ również po użyciu maszynki BICa był cały obsypany na twarzy, o czym przy Gillette czy Wilkinsonie nie ma mowy.
Wszyscy pozostaniemy wierni dwóm powyższym markom, a BICowi podziękujemy...

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: jedna maszynka i nie będzie więcej

Nie polecam

Zwykle kupuję maszynki Gillette, ale tym razem skusiła mnie duża paka i te 3 ostrza. Maszynki Bic faktycznie są ostre - i to ich największy (jedyny?) atut. Wbrew zapewnieniom producenta nie są ergonomiczne, mają dość szeroką główkę, więc ciężko nimi manewrować. Rączka jest źle wyprofilowana i nie podgumowana. Pasek nawilżający od razu mięknie, staje się oślizły i ciągnie za maszynką...
Niestety znam jeszcze gorsze maszynki, dlatego "aż" 2,5 *.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: kilka sztuk

bez podrażnień

Stosuje zamiennie z maszynka Wilkinson.Goli dokładnie, bez zacięć, także bez podrażnień. Skóra jest gładka. Plusem jest niska cena.Ostrza są odpowiednio ostre.

Używam tego produktu od:wielu lat
Ilość zużytych opakowań:dużo