Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Manhattan, Wake Up Concealer (Korektor do twarzy) (nowa wersja)

Manhattan, Wake Up Concealer (Korektor do twarzy) (nowa wersja)

Pozwala znowu błyszczeć zmęczonym oczom. Do tuszowania podkrążonych oczu i lekkich zaczerwienień. Z pigmentami odbijającymi światło. Wystarczy nałożyć i rozprowadzić równomiernie.
Dostępny w dwóch odcieniach.

/s/

pod oczy

Must Have

Jest to bardzo dobry produkt i służy mi od 2 lat. Bardzo się do niego przyzwyczaiłam i po prostu to dla mnie HIT! Idealnie wychodzi się w nim na zdjęciach, nie potrzeba podkładu.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1600636].usefull || 0 }}% pomocna.

Taki sobie

Rozjasnia strefe po oczami to prawda,ale i równiez odznacza sie w porach i ma słabe krycie wiec polecam tylko osobom naprawde młodym,do starszej cery sie nie nadaje i mowie to o wieku 25 lat.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1541776].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest ok

Dobra jakość w tej cenie, ładnie kryje i ma przyjemny zapach, używam go na codziennie i jestem zadowolona. Czasami tylko, gdy mam zbyt suchą skórę to się nieprzyjemnie łuszczy, ale poza tym nie mam zastrzeżeń.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1513651].usefull || 0 }}% pomocna.
Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

Ideał

Jako osoba z jasną karnacją zawsze mam duży problem by wybrać kosmetyk, który nie będzie zbyt ciemny. Korektor z Manhattan był w 2 odcieniach, wybrałam Naturelle/naturalny i muszę powiedzieć, że to najlepszy jaki w życiu mi się trafił, wart każdej ceny. Dobrze się go wklepuje w skórę i nie ma z nim problemów w deszczową pogodę. Zdecydowanie warto. ;)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1479581].usefull || 0 }}% pomocna.

Ja go lubilam;)

Korektor o lekkiej konsystencji, srednim kryciu, moze nie przykrywal cieni w calosci ale mam pozytywne odczucia po jego stosowaniu. Nie przesuszal skory pod oczami, mial wygodny aplikator, jasny odcien do mojej jasnej cery. Nie moge sie do niczego specjalnie przyczepic:) kosztowal jakies kilkanascie zlotych

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1466587].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo pozytywne odczucia

Korektor stosuję pod oczy, mam odcień ciemniejszy. Bardzo ładnie tuszuje cienie pod oczami (nie mam z nimi ogromnych problemów, ale są). Przyjemna konsystencja, dobrze się go wklepuje. Korektor nawilża skórę, idealny dla osób z cerą suchą.. Utrwalony pudrem przetrwa wiele godzin.

Dobry produkt w dobrej cenie, polecam!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1448191].usefull || 0 }}% pomocna.

Zadowolona byłam!

Znakomity korektor do tuszowania drobnych cieni pod oczami, rozświetla, powiększa oko, dodaje świeżości. Na drobne zmiany na twarzy też się nadaje. Minus opakowań z pędzelkiem, że dużo zostaje w środku :/

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1426866].usefull || 0 }}% pomocna.

Lekki korektor z drobinkami

Korektor ma delikatne krycie, odpowiedni na lekkie sińce pod oczami. Nie wysusza, dobry dla cery suchej. Niestety koniecznie trzeba go utrwalać, bo inaczej dość szybko znika. Jego rozświetlanie polega na delikatnych drobinkach, które pod oczami są dość dobrze widoczne. Ładnie wygląda, faktycznie daje efekt 'wake up', bardzo wydajny. Dobrze sprawdza się też na lekkie zaczerwienienia czy niedoskonałości przy wrażliwej, suchej cerze

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1407461].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry dla młodej twarzy

Zakupiłam ten korektor podczas pobytu w Niemczech, ponieważ kosztował śmieszne pieniądze (ok. 2€). Jest to korektor średnio kryjący, lecz moje lekkie cienie pod oczami przykrywa praktycznie w stu procentach, podejrzewam, że nie sprawdzi się u osób, które mają poważny problem z sińcami pod oczami. Raczej jest to korektor dobry dla młodych kobietek, albo takich, które nie mają problemów z cerą :) U mnie kryje lekkie blizny po niespodziankach, jednak jest to korektor przeznaczony do okolic pod oczami (sam producent o tym mówi), więc nie spodziewajmy się ciężkiego kamuflażu, który przykryje wszystko ;) Ładnie rozświetla, cena również jest znośna, nawet ta polska :) Lubię ten korektor, jest bardzo wydajny, mam go prawie 5 miesięcy i jeszcze jest ;) Polecam ten produkt, szczególnie jeśli szukacie lekkiego korektora pod oczy :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1341786].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Fakt- słabo kryje, ale bardzo ładnie nawilża i rożswietla, jeśli nałoży się go pod kryjący korektor to ładnie się razem komponują, mam suchą cerę więc dla mnie jest okej :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1293096].usefull || 0 }}% pomocna.