Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Manhattan, Wake Up Concealer (Korektor do twarzy) (nowa wersja)

Manhattan, Wake Up Concealer (Korektor do twarzy) (nowa wersja)

Cena już od 7,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Pozwala znowu błyszczeć zmęczonym oczom. Do tuszowania podkrążonych oczu i lekkich zaczerwienień. Z pigmentami odbijającymi światło. Wystarczy nałożyć i rozprowadzić równomiernie.
Dostępny w dwóch odcieniach.

/s/

pod oczy

Ideał

Jako osoba z jasną karnacją zawsze mam duży problem by wybrać kosmetyk, który nie będzie zbyt ciemny. Korektor z Manhattan był w 2 odcieniach, wybrałam Naturelle/naturalny i muszę powiedzieć, że to najlepszy jaki w życiu mi się trafił, wart każdej ceny. Dobrze się go wklepuje w skórę i nie ma z nim problemów w deszczową pogodę. Zdecydowanie warto. ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1479581].usefull || 0 }}% pomocna.

Ja go lubilam;)

Korektor o lekkiej konsystencji, srednim kryciu, moze nie przykrywal cieni w calosci ale mam pozytywne odczucia po jego stosowaniu. Nie przesuszal skory pod oczami, mial wygodny aplikator, jasny odcien do mojej jasnej cery. Nie moge sie do niczego specjalnie przyczepic:) kosztowal jakies kilkanascie zlotych

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1466587].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo pozytywne odczucia

Korektor stosuję pod oczy, mam odcień ciemniejszy. Bardzo ładnie tuszuje cienie pod oczami (nie mam z nimi ogromnych problemów, ale są). Przyjemna konsystencja, dobrze się go wklepuje. Korektor nawilża skórę, idealny dla osób z cerą suchą.. Utrwalony pudrem przetrwa wiele godzin.

Dobry produkt w dobrej cenie, polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1448191].usefull || 0 }}% pomocna.

Patrol kosmetyczny - kremy z olejami

Zadowolona byłam!

Znakomity korektor do tuszowania drobnych cieni pod oczami, rozświetla, powiększa oko, dodaje świeżości. Na drobne zmiany na twarzy też się nadaje. Minus opakowań z pędzelkiem, że dużo zostaje w środku :/

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1426866].usefull || 0 }}% pomocna.

Lekki korektor z drobinkami

Korektor ma delikatne krycie, odpowiedni na lekkie sińce pod oczami. Nie wysusza, dobry dla cery suchej. Niestety koniecznie trzeba go utrwalać, bo inaczej dość szybko znika. Jego rozświetlanie polega na delikatnych drobinkach, które pod oczami są dość dobrze widoczne. Ładnie wygląda, faktycznie daje efekt 'wake up', bardzo wydajny. Dobrze sprawdza się też na lekkie zaczerwienienia czy niedoskonałości przy wrażliwej, suchej cerze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1407461].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry dla młodej twarzy

Zakupiłam ten korektor podczas pobytu w Niemczech, ponieważ kosztował śmieszne pieniądze (ok. 2€). Jest to korektor średnio kryjący, lecz moje lekkie cienie pod oczami przykrywa praktycznie w stu procentach, podejrzewam, że nie sprawdzi się u osób, które mają poważny problem z sińcami pod oczami. Raczej jest to korektor dobry dla młodych kobietek, albo takich, które nie mają problemów z cerą :) U mnie kryje lekkie blizny po niespodziankach, jednak jest to korektor przeznaczony do okolic pod oczami (sam producent o tym mówi), więc nie spodziewajmy się ciężkiego kamuflażu, który przykryje wszystko ;) Ładnie rozświetla, cena również jest znośna, nawet ta polska :) Lubię ten korektor, jest bardzo wydajny, mam go prawie 5 miesięcy i jeszcze jest ;) Polecam ten produkt, szczególnie jeśli szukacie lekkiego korektora pod oczy :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1341786].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Fakt- słabo kryje, ale bardzo ładnie nawilża i rożswietla, jeśli nałoży się go pod kryjący korektor to ładnie się razem komponują, mam suchą cerę więc dla mnie jest okej :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1293096].usefull || 0 }}% pomocna.

Średniaczek

Pojemność ok. 7 ml, czyli raczej standardowa. Wydajność dość duża, spokojnie starcza na parę miesięcy.
Opis producenta - "Z pigmentami odbijającymi światło" - Te pigmenty to są po prostu małe drobinki. Jakby drobny brokat (?). Ale nie jest to w żadnym wypadku bardzo "chamski" i widoczny brokat, tylko malutkie drobinki, których prawie nie widać.
Krycie - średnie, raczej powiedziałabym, że ku małemu. Osobiście wolę korektory bardziej kryjące. Jakichś niedoskonałości za bardzo nie za kryje. Z cieniami pod oczami u mnie radzi sobie średnio, coś tam zakrywa, ale trochę nadal są widoczne.
Kolor (mój 001 naturelle) jest ładny, jasny, dopasowujący się do cer, a jednocześnie trochę rozświetlający.
Koniecznie trzeba go przypudrować, ale mimo tego czasem zbiera się w drobnych zmarszczkach.
Podsumowując to raczej szału nie ma. Za cenę regularną raczej bym go nie kupiła. Na promocji w rossmannie -49% skusiłam się.
Drugi raz raczej nie kupię, będę szukała czegoś bardziej kryjącego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1267361].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny, lekki korektor

Kupiłam go na promocji w Rossmannie. Ładnie kryje cienie pod oczami, podoba mi się to, że nie "wchodzi" w zmarszczki. Utrzymuje się bardzo długo i jest wydajny-używam go ok5miesięcy i nadal jest. Średnio kryje niedoskonałości., ale i tak bardzo go lubię, gdyż nie wysusza skóry.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1264273].usefull || 0 }}% pomocna.

+/-

bez zbędnego gadania - korektor ma ładną gamę kolorystyczną, dobre opakowanie z przyjemnym aplikatorem i całkiem dobre wykończenie, ale.. chwilowo. bardzo zbiera się w załamaniach, a utrwalony pudrem wygląda jak ciastko :( z daleka wygląda to super, natomiast z bliska... no nie, musze szukac dalej

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1245121].usefull || 0 }}% pomocna.