Manhattan, Wake Up Concealer (Korektor do twarzy) (nowa wersja)

Manhattan, Wake Up Concealer (Korektor do twarzy) (nowa wersja)

Cena już od 7,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Pozwala znowu błyszczeć zmęczonym oczom. Do tuszowania podkrążonych oczu i lekkich zaczerwienień. Z pigmentami odbijającymi światło. Wystarczy nałożyć i rozprowadzić równomiernie.
Dostępny w dwóch odcieniach.

/s/

pod oczy

Dobry dla młodej twarzy

Zakupiłam ten korektor podczas pobytu w Niemczech, ponieważ kosztował śmieszne pieniądze (ok. 2€). Jest to korektor średnio kryjący, lecz moje lekkie cienie pod oczami przykrywa praktycznie w stu procentach, podejrzewam, że nie sprawdzi się u osób, które mają poważny problem z sińcami pod oczami. Raczej jest to korektor dobry dla młodych kobietek, albo takich, które nie mają problemów z cerą :) U mnie kryje lekkie blizny po niespodziankach, jednak jest to korektor przeznaczony do okolic pod oczami (sam producent o tym mówi), więc nie spodziewajmy się ciężkiego kamuflażu, który przykryje wszystko ;) Ładnie rozświetla, cena również jest znośna, nawet ta polska :) Lubię ten korektor, jest bardzo wydajny, mam go prawie 5 miesięcy i jeszcze jest ;) Polecam ten produkt, szczególnie jeśli szukacie lekkiego korektora pod oczy :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1341786].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Fakt- słabo kryje, ale bardzo ładnie nawilża i rożswietla, jeśli nałoży się go pod kryjący korektor to ładnie się razem komponują, mam suchą cerę więc dla mnie jest okej :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1293096].usefull || 0 }}% pomocna.

Średniaczek

Pojemność ok. 7 ml, czyli raczej standardowa. Wydajność dość duża, spokojnie starcza na parę miesięcy.
Opis producenta - "Z pigmentami odbijającymi światło" - Te pigmenty to są po prostu małe drobinki. Jakby drobny brokat (?). Ale nie jest to w żadnym wypadku bardzo "chamski" i widoczny brokat, tylko malutkie drobinki, których prawie nie widać.
Krycie - średnie, raczej powiedziałabym, że ku małemu. Osobiście wolę korektory bardziej kryjące. Jakichś niedoskonałości za bardzo nie za kryje. Z cieniami pod oczami u mnie radzi sobie średnio, coś tam zakrywa, ale trochę nadal są widoczne.
Kolor (mój 001 naturelle) jest ładny, jasny, dopasowujący się do cer, a jednocześnie trochę rozświetlający.
Koniecznie trzeba go przypudrować, ale mimo tego czasem zbiera się w drobnych zmarszczkach.
Podsumowując to raczej szału nie ma. Za cenę regularną raczej bym go nie kupiła. Na promocji w rossmannie -49% skusiłam się.
Drugi raz raczej nie kupię, będę szukała czegoś bardziej kryjącego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1267361].usefull || 0 }}% pomocna.

3 rodzaje dolnej kreski

Fajny, lekki korektor

Kupiłam go na promocji w Rossmannie. Ładnie kryje cienie pod oczami, podoba mi się to, że nie "wchodzi" w zmarszczki. Utrzymuje się bardzo długo i jest wydajny-używam go ok5miesięcy i nadal jest. Średnio kryje niedoskonałości., ale i tak bardzo go lubię, gdyż nie wysusza skóry.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1264273].usefull || 0 }}% pomocna.

+/-

bez zbędnego gadania - korektor ma ładną gamę kolorystyczną, dobre opakowanie z przyjemnym aplikatorem i całkiem dobre wykończenie, ale.. chwilowo. bardzo zbiera się w załamaniach, a utrwalony pudrem wygląda jak ciastko :( z daleka wygląda to super, natomiast z bliska... no nie, musze szukac dalej

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1245121].usefull || 0 }}% pomocna.

Dla osób z małymi niedoskonałościami

Wake Up Concealer sprawdził się w moim przypadku. Używam go do zakrycia cieni pod oczami i rozświetlenia twarzy. Ma idealny kolor i małe drobinki - nie brokat. Na twarzy utrzymuje się przez cały dzień. Korektor jest niesamowicie wydajny. Po czterech miesiącach codziennego stosowania dopiero się skończył.

Niestety nie nadaje się do tuszowania innych niedoskonałości takich jak krosty lub naczynka, ponieważ ma słabe krycie. Jeśli nałożymy go zbyt dużo - wchodzi w zmarszczki.

Moim zdaniem korektor jest idealny dla Pań z małymi niedoskonałościami lub dla Pań, które poszukują delikatnego korektora pod oczy, Nie polecam go osobom, które mają większe problemy z skórą i potrzebują mocniejszego krycia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1184598].usefull || 0 }}% pomocna.

Lekki korektor

Kupiłam ten korektor spontanicznie. Bardzo szybko skończył mi się ten z Nyxa, za który zapłaciłam trochę więcej niż za Catrice czy choćby właśnie za Manhattana i byłam zła z powodu przepłacenia za korektor (ale efekt był bardzo ładny). Wake Up jest delikatnym, niezbyt długotrwałym kosmetykiem. Plusem jest to, że nie podkreśla załamań skóry, zmarszczek pod oczami ani suchej skóry (jak robi to np. korektor z Catrice). Niestety nie jest zbyt kryjący i nie trzyma się na skórze dłużej niż bym chciała. Nie jest też dobry do konturowania twarzy, bo szybko znika wraz z podkładem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1181228].usefull || 0 }}% pomocna.

wake up

Mój odcień to 001. Korektor nie daje sobie rady z moimi sińcami ale żaden korektor nie daje sobie rady... Jednak świetnie dodaje blasku cerze :) nie waży się i nie wchodzi w załamania. Ma przyjemny aplikator i dobrze współpracuje z moim podkładem. Jest trwały. Minusem jest zapach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1178648].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry do rozświetlania z kryciem jest ciężko

Używam go głównie pod oczy. W tej chwili już drugie opakowanie

Plusy
rozświetla
wygodne opakowanie
wydajny
nie wysusza

Minusy
słabo kryje( z ciemniejszymi sińcami, jest bardzo ciężko)
nie jest trwały
gdy nałoży się go za dużo zbiera się w zmarszczkach, co brzydko wygląda

Używam tego produktu od: maj 2015
Ilość zużytych opakowań: 1 całe 7 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1115256].usefull || 0 }}% pomocna.

bubel

Korektor, który nie jest korektorem a bardzo rozwodnionym kremem tonującym, który nie zakrywa dosłownie NIC. Jestem bardzo rozczarowana tym produktem, ponieważ szukałam czegoś co zakryje moje średniej intensywności cienie pod oczami i rozjaśni ich okolice. Tymczasem ten specyfik po nałożeniu po prostu znika bez śladu! Musiałabym nałożyć pół opakowania pod jedno oko żeby był widoczny jakikolwiek efekt. Mój kolor to 01. Cena jak za taką mierną jakość bardzo wysoka. Nie polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1103586].usefull || 0 }}% pomocna.