Rimmel, Thrill Seeker Glassy Gloss (Błyszczyk do ust)

Rimmel, Thrill Seeker Glassy Gloss (Błyszczyk do ust)

Kategoria
Marka

Thrill Seeker Glassy Gloss dostarcza niesamowitego błysku oraz nawilżenia.
Wypróbuj największy aplikator, który bezproblemowo pomoże Ci cieszyć się soczystym, owocowym zapachem i delikatnym kolorem.
Używaj go jak chcesz - sam dla największego połysku albo jako topper do Twojego klasycznego makijażu ust.

w płynie /z aplikatorem
powiększające usta
Efekt
naturalny

Cudooowny błyszczyk

Nie spodziewałam się, że błyszczyk będzie aż tak dobry, robi przepiękny efekt mokrych ust, jednocześnie przepięknie pachnie i dość długo trzyma się na ustach!! Ogromnym plusem jest tez to ze się nie klei

Lustrzany blask ♥️

Ostatnimi czasy coraz częściej sięgam po błyszczyki lub błyszczące pomadki - matowe usta goszczą u mnie zazwyczaj przy większych wyjściach, a na co dzień preferuję makeup no makeup, na ustach zaś lekki kolor i soczysty blask. I właśnie do takiego makijażu Thrill Seeker jest wprost stworzony!

Rimmel oferuje nam perełkę w przystępnej cenie.
Estetyczne i funkcjonalne opakowanie z dużym, miękkim gąbeczkowym aplikatorem skrywa w sobie obłędnie pachnący (jak pinacolada!) błyszczyk dający na ustach efekt tafli - dosłownie.
Aplikacja jest bajeczna - gąbeczka jest idealnie wyprofilowana i nabiera optymalną ilość kosmetyku. Mój kolor jest jaśniutkim różem (taki cukiereczek, ale bez obaw - jest transparentny), który wspaniale uwypukla wargi, pozostawiając na nich jedynie poświatę koloru.
Blask jest niesamowity - usta lśnią i wyglądają seksownie i apetycznie, wydają się też być większe.
Błyszczyk nawilża usta i zmiękcza je - jestem w szoku, bo zazwyczaj pielęgnację w kolorówce uświadczyć trudno, a tutaj spokojnie mogę obejść się bez balsamu.
Trwałość jest typowa dla błyszczyków - picie przetrwa, ale obiadu czy kawy i ciasteczka już nie ;). Nie lepi się, nie jest ciężki i nie ma nieprzyjemnego smaku - uff!
Wydajność i cena również na plus - każda z nas może go kupić i nie trzeba sprzedawać nerki w tym celu ;P.

Ogólnie rzecz biorąc - jestem bardzo zadowolona. Lustrzany blask, piękny kolor, niezła trwałość, walory pielęgnacyjne, przepiękny zapach i niska cena - jestem na TAK, polecić go mogę, a i sama sięgnę po niego ponownie.
Brawo, Rimmel! ♥️

Cudowny, szybki i owocowy

Dziękuję za możliwość testu tego cudeńka.
Błyszczyk jest moim faworytem. Ma śliczne opakowanie, aplikator jest duży, praktyczny i w mig można pomalować usta, bez lusterka.
Kolor 500 to delikatnie mleczny oranż, nadający raczej blik i poświatę niż kolor. Zapach ma oranżady, a smak słodkawy.
Pięknie nawilża usta- dość długo na nich jest.
Bardzo komfortowy produkt. Objętość to aż 10 ml, więc będzie ze mną jeszcze długo. Świetny glassy gloss!

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

błyszczyk który długo się utrzymuje i ma piękne wykończenie

Błyszczyk, który nawilża usta i nadaje im efekt "juicy lips", sprawdza się doskonale jako dodatek do codziennego makijażu ust. Utrzymuje się na ustach przez kilka godzin, ale warto mieć go przy sobie, aby odświeżyć wygląd w ciągu dnia. Moje usta mają problem z nawilżeniem i często są suche. Jest on moim zbawieniem. Zapach jest ładny i przyjemny.

Letni cukierczek

Mam zapach Pink Candy i urzekł mnie on swoją cukierkową, ale nie przytłaczającą nutą. Na ustach jest przezroczysty, ale dodaje im optycznie objętości, wargi wydają się wydatniejsze. Duży aplikator jest bardzo wygodny, a zgrabne opakowanie idealne do torebki. Błyszczyk stosuję zarówno solo jak i na inne koloryzujące szminki i sprawdza się w każdym wariancie. Szczególnie polecam go jednak kobietkom, które lubią naturalny makijaż, bo ten subtelny błyszczyk świetnie sprawdza się właśnie do takich codziennych looków. Według mnie to must have na lato, ja już zaopatrzyłam się w kolejny zapach i nie mogę się doczekać by go przetestować.

Najlepszy błyszczyk jaki miałam

Ależ on pachnie i nawilża! Dla mnie cudeńko, idealne na codzień by podkreślić swoje naturalne usta. Nie klei się i nie wysycha, pokrywa wargi przyjemną, nawilżająca warstewką i pachnie tak, że ma się go ochotę zjeść (na szczescie jest bez smaku bo ciezko byłoby się powstrzymać od zlizywania go z ust) mam zapach ananasowy i jestem bardzo ciekawa pozostałych :) bardzo podoba mi się tez fajny spory aplikator. Polecam!

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Błyszczące usta w kilka sekund!

Rimmel Thrill Seeker Glassy Gloss to błyszczyk, który szybko stał się moim ulubieńcem. Jego formuła zapewnia niezwykle błyszczący efekt, który sprawia, że usta wyglądają na pełniejsze i bardziej zmysłowe.

Konsystencja jest lekka, nieklejąca i bardzo komfortowa na ustach, co sprawia, że noszenie tego błyszczyka przez cały dzień nie sprawia żadnego dyskomfortu. Aplikator jest precyzyjny i pozwala na równomierne nałożenie produktu, bez potrzeby poprawek.

Zapach błyszczyka jest delikatny i przyjemny, co dodatkowo uprzyjemnia jego stosowanie. Opakowanie jest eleganckie i poręczne, idealne do torebki, co pozwala mieć go zawsze pod ręką.

Kolorystyka Thrill Seeker Glassy Gloss jest szeroka – od delikatnych, subtelnych odcieni po bardziej intensywne barwy. Ja wybrałam odcień nude, który idealnie pasuje do codziennego makijażu, ale z pewnością sięgnę po inne kolory na specjalne okazje.

Mam dość wrażliwe usta, które łatwo przesuszają się pod wpływem niektórych produktów, ale ten błyszczyk nie powoduje żadnych podrażnień. Wręcz przeciwnie, sprawia, że moje usta są nawilżone i miękkie.

Rimmel Thrill Seeker Glassy Gloss to idealny wybór dla osób szukających błyszczyka, który zapewnia nie tylko efektowny wygląd, ale również komfort noszenia i pielęgnację ust. Polecam go wszystkim, którzy chcą dodać swoim ustom blasku i soczystości.

Juicy lips na maxa!

Nigdy nie testowałam tak świetnego błyszczyku. Kiedy się nim maluje, mam od razu lepsze samopoczucie. Robi piękną tafle delikatnego koloru ma ustach, nic tylko całować - dodatkowo pachnie obłędnie. Na pewno poleciłabym go przyjaciółce oraz kupie ponownie! Plusem jest jego wydajność, za sprawą małej ilości produktu, wygląda idealnie na ustach.

Juicy lips <3

Mam normalną skórę ust, ale skłonną do przesuszania, szczególnie w chłodniejsze dni. Błyszczyk Rimmel Thrill Seeker Glassy Gloss świetnie sprawdził się w moim przypadku, zapewniając długotrwałe nawilżenie i ochronę przed przesuszeniem. Dzięki lekkiej formule, błyszczyk nie obciąża ust i jest komfortowy w noszeniu przez cały dzień.
Rimmel Thrill Seeker Glassy Gloss to doskonały wybór dla osób, które szukają produktu łączącego efektowne wykończenie z właściwościami pielęgnacyjnymi. Idealnie nadaje się do codziennego użytku, jak i na specjalne okazje, zapewniając piękny, błyszczący wygląd ust i ich odpowiednie nawilżenie.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Genialny!uwielbiam i napewno kupię ponownie

Jestem bardzo zadowolona z produktów które dostałam.Serdecznie przepraszam za 1 dniowe opóźnienie,niestety nie miałam kompletnie czasu z przyczyn rodzinnych a chciałam bardzo żetelnie oddać recenzje tego produktu dlatego zostawiłam ją na ostatni dzień.Uważam że produkty są świetne w konsystencji oraz skuteczności.Moim faworytem okazała się masakra.Idealnie wydłuża i pogrubia rzęsy.Oraz błyszczyk, który nadaje pięknego koloru ustom oraz zostaję na wargach dłuższy czas.

Jak olejek

Bardzo ładny błyszczyk o przyjemnym zapachu. Używałam koloru 500, czyli połączenie różu z czerwienią. Na ustach efekt był naturalny, podkreślający kolor ust. Konsystencja przyjemna bez uczucia lepkości. Efekt zawilżenia ust utrzymywał się długo jak po użyciu olejku. Opakowanie z dużą i miękką gąbeczką. Polecam. Przyjemnie się aplikuje.

Soczyste błyszczyk do ust

Thrill Seeker Glassy Gloss to błyszczyk od Rimmel, który nadaje pięknego kolorytu i efektu soczystych ust. Błyszczyk jest bardzo smaczny i pachnie słodkimi owocami. Jest przyjemny w noszeniu i warto go wypróbować.