Soraya, Beauty Therapy, Kuracja Dotleniająca, Maseczka do twarzy z Corallina Officinalis głęboko nawilżająca

Maseczka głęboko nawilżająca z bioaktywnymi składnikami z otoczenia Wielkie Rafy Koralowej. Zawiera Corallina Officinalis wspomagające działanie komórek skóry. Usuwa oznaki zmęczenia i stresu oraz przywraca elastyczność. Reguluje poziom nawilżenia skóry i opóźnia procesy starzenia. Polecana w przedziale wieku 20 - 60 lat.

NAWILŻA I UJĘDRNIA

Właśnie ją testuję. I pozytywnie się zaskoczyłam. Soraya stworzyła dobrą maseczkę do twarzy, produkt zgodny z opisem ujędrnia, odpręża zmęczoną skórę twarzy, nawilża. Skóra jest gładka. Będę ją kupować, sprawdziła się

Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka 5 ml

dobrze nawilża

Zacznę od tego, że mam skórę mieszaną, którą codziennie "katuję" kosmetykami normalizującymi, kremami matującymi, tonikami tonizującymi... co w efekcie sprawiło, że wieczorami moja skóra jest przesuszona...

Maseczkę kupiłam już jakiś czas temu i zupełnie o niej zapomniałam... Kiedyś bardzo ją lubiłam :)

PLUSY:
- ładny zapach,
- wydajność,
- odpowiednia konsystencja - 0łatwa aplikacja,
- bez problemu można nią zastąpić krem nawilżający,
- wydajna i tania,
- BARDZO DOBRZE NAWILŻA - skóra jest gładka, po aplikacji nabiera ładnego kolorytu.

Ogólnie polecam osobom chcącym NATYCHMIASTOWO nawilżyć skórę i poprawić jej wygląd :)

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1,5 opakowania o pojemności 50 ml

Miłe zaskoczenie

Po tych wszystkich negatywnych recenzjach byłam mile zaskoczona tą maseczką. Podebrałam przyjaciółce, żeby wypróbować. :)

Plusy:
- nawilża (mam ekstremalnie suchą skórę)
- nie natłuszcza, nie roluje się
- pozostawia film na skórze, ale nie tłusty, tylko - jak już ktoś niżej wspomniał - aksamitny; skóra jest gładka i cudna w dotyku
- dobrze się wchłania, nie trzeba zbierać nadmiaru
- nie zapycha porów
- skóra po niej mniej się błyszczy
- nadaje się pod podkład zamiast kremu
- akceptowalna cena
- wydajność (maseczki nakłada się cieniutką warstwę, więc starcza na długo)
- nie podrażnia, nie uczula

Minusy:
- zanim się wchłonie, daje wrażenie ściągnięcia skóry na policzkach i skroniach

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Nie dla mnie

Chyba liczyłam na zbyt wiele po tej maseczce, miało być nawilżenie dotlenienie a jest wielkie rozczarowanie. Nawilżenie bardzo słabe, po kilku minutach od zmycia skóra jest ściągnięta i dalej prosi o nawilżenie. Lepsze działanie zauważyłam po zastosowaniu zwykłego kremu nawilżającego.

Ilość zużytych opakowań: męczę jedno

nie dla mnie

Niestety, nie dla mnie ta maseczka. Przede wszystkim nie nawilża, po nałożeniu może przez moment, później nawet mam uczucie przesuszenia i ściągnięcia skóry. Ładnie pachnie i to by było na tyle...

Świetnie nawilża, nie zapycha

Tylko kilka rzeczy:

(+) nawilża - bosko i nie zapchało mi porów (mam skórę mieszaną). Różnicę widziałam po pierwszym użyciu (na noc). Po skończeniu tubki jestem tak samo zadowolona.

Świetnie sprawdza się po nieprzespanej nocy, po zmaltretowaniu skóry niezmytym makijażem, przy suchych skórkach lub jako uspokajacz.

(+) wydajny, tubka starczyła mi na 4 miesiące. Nie nakładałam grubej warstwy, ale nie było też takiej potrzeby. Stosowałam różnie, codziennie, co dwa dni, co trzy, ale jednak w charakterze kremu, nie maseczki od święta.

(+) cena znośna w porównaniu do zużycia.

Na razie nic lepszego nie znalazłam.

bardzo ok :)

uzywałam cienkiej warstwy jako kremu na noc ;) ukoiła moja przesuszona opalaniem twarz :)

+ konsystencja- lekka jak na maseczke
+ szybko sie wchlaniala
+ film pozostawia ale aksamitny, nie lepki
+ dobrze nawilza - twarz była gładka, ukojona
+ nie zapycha
+ nie pogorszyła stanu twarzy pod względem pryszczy:D
+ mily zapach
+ wydajność

polubiłam ją ;) tego lata tez zakupię ;)