Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Perfect Skin, Baza pod cienie do powiek

Perfect Skin, Baza pod cienie do powiek

Cena już od 15,14 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Baza pod cienie wzmacnia kolor cieni, a także przedłuża ich trwałość na powiece. Skutecznie zapobiega ich gromadzeniu się w załamaniach powiek, obsypywaniu, a także nieestetycznemu zwałkowaniu. Zawiera mineralny filtr UVB.

dla mnie najlepsza

Wypróbowałam parę innych baz, głównie droższych, ale zawsze wracam do tej. Jedyna uwaga, że odkąd stoiska Bell są w Biedronce to się "przejechałam". Jak kupowałam bazę w Internecie wszystko było OK, a przy jednym z kilku opakowań w Biedronce praktycznie musiałam je wyrzucić. Był efekt rolowania o którym jest napisane w innej recenzji i baza była bardzo twarda. Może ekspozycja na światło w markecie jej szkodzi.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1548231].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna trwałość, fatalna aplikacja

To druga moja baza z bell i chociaż na pierwszej (Hypoallergenic) się zawiodłam, skusiły mnie pozytywne recenzje. Niestety, w tym przypadku również się trochę rozczarowałam. Produkt w słoiczku ma fioletowawy kolor, ale na skórze jest bezbarwny. Bardzo dobrze przedłuża trwałość cieni, trzymają się bez zarzutu cały dzień, dopiero wieczorem trochę blakną, ale podobnie jak w przypadku pierwszej mojej bazy, ciężko ją nałożyć. Nie jest tak gęsta i wyczuwalna na powiece jak poprzedniczka, ale przy aplikacji tworzą się okropne grudy, które trudno rozetrzeć. W efekcie czasem na powiece zostaje nierówna warstwa, która przebija przez cienie. Zważywszy na fakt, że niewygodnie się ją aplikuje, baza mogłaby być tańsza. Podstawową funkcję spełnia, zdecydowanie przedłuża trwałość makijażu, ale irytuje mnie ze względu na trudności jakie sprawia przy nakładaniu, trzeba się napracować, żeby rozetrzeć ją na powiece równomiernie.

Zalety:
- bardzo dobrze przedłuża trwałość cieni, na ponad 8 godzin
- kiedy już uda się ją poprawnie nałożyć nie roluje się
- wygodnie opakowanie

Wady:
- ciężko nakłada się ją na powiekę, robią się przy tym grudy, które trudno rozetrzeć, przez co tworzy na skórze nierówną warstwę i daje nieestetyczny efekt
- stosunek ceny do jakości niezbyt korzystny.

Trudno ocenić mi jej wydajność, mam wrażenie, że przez te grudy sporo się marnuje, bo większość bazy trzeba zetrzeć z powieki i nie jest to kwestia nabrania zbyt dużej ilości, a konsystencji produktu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1529451].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna!

Szukałam bazy pod cienie, miałam już wybrane kilka droższych do sprawdzenia, ale któregoś dnia wybrałam się do Biedronki i znalazłam tę od Bell, zachęciła mnie cena, więc wzięłam i to był strzał w dziesiątkę!
Plusy:
+cena
+dostępność
+po jej użyciu cienie trzymają się na powiekach znacznie dłużej
+w słoiczku ma kolor fioletowy, ale mimo to, nie zmienia koloru cieni
+nie roluje się i nie wchodzi w zagłębienia
+łatwo się rozprowadza
Minusów nie widzę :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1521506].usefull || 0 }}% pomocna.

Powiększanie ust domowym sposobem - wasabi

Jedna z najlepszych jakie miałam

Plusy:
-NAJWAŻNIEJSZE- podbija kolor cieni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1473381].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie

Bazy użyłam jak na razie kilka razy i schowałam na dno kosmetyczki. Jakoś mi nie podchodzi. Jest bardzo gęsta, zbita. Przy nakładaniu roluje się niemiłosiernie. A same cienie nie trzymają się na niej jakoś super długo.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1437891].usefull || 0 }}% pomocna.

Kocham!

Genialna baza. Bardzo kremowa, cienie utrzymują się cały dzień, aż do zmycia, mogłaby jedynie nie być fioletowa, trzeba nałożyć na nią jasny cień albo korektor, jeśli oczekujemy fajnych kolorów na oku w efekcie końcowym. Jest to jednak minimalny minus przy tym, co baza robi dla oczu, które tak bardzo chcą się pozbyć cieni jak moje :D Wcześniej po godzinie miałam każde cienie, niezależnie od marki zebrane w załamaniu powieki. Problem zniknął!
UWAGA! Zanim kupicie spójrzcie dobrze, czy baza jest świeża, trafiłam raz na popękaną widocznie w opakowaniu, okazała się bezużyteczna, jeśli przez szkło nie widzicie pęknięć produktu - bierzcie w ciemno :)
Polecam też używać na dolną powiekę i miejsca, w których schodzi Wam podkład bardzo szybko - np nos :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1389441].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem przyzwoita

Ogólnie uważam, że spełnia swoje zadanie.
- była tanie, ok. 10 zł w Biedronce, kupiona bardziej ot tak z nudów, żadnych oczekiwań do niej nie miałam
- bardzo fajnie trzyma cienie, nic się nie wyciera, nie wchodzi w załamania, nie roluje, itd.
- co ważne! baza na pewno nie podbije koloru cieni
- stosuję ją na co dzień w ten sposób, że pod oczy i na powieki nakładam korektor, później odrobinę bazy wcieram na górną powiekę, zagruntowuję pudrem i śmigam cały dzień i kompletnie nic się nie dzieje. Zawsze miałam z tym problem, że jak nakładałam sam korekto i pudrowałam to po kilku godzinach miałam ten korektor zebrany w kilka takich kreseczek (każda wie o co chodzi). Bardzo mi się to nie podobało i nie chciałam, żeby coś takiego działo się z moim makijażem. Teraz mam problem z głowy.
- co ważne! baza nie wyrówna nam kolorytu powieki. Co prawda ma delikatny liliowy kolorek, ale zanika ona na powiece i nie zakryje nam żyłek itd. Dlatego ja pod nią używam normalnie korektor.
U mnie super się sprawdziła, więc polecam wszystkim dziewczynom, które nie chcą wydawać na bazę pod cienie 50 zł czy więcej.
Już praktycznie wykańczam swój słoiczek i być może kupię ponownie, jednak uwielbiam testować i teraz w kolejce czeka color tattoo w odcieniu cielistym.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1321756].usefull || 0 }}% pomocna.

Takie sobie!

Baza ma ładny zapach, dobrze się rozprowadza i ma niską cenę--- tyle plusów.
Powieki po nałożeniu są suche, pomarszczone.
Baza na moich powiekach pod cieniami nie zdaje egzaminu. Bazy nie utrzymują się długo, ścierają się, skupiają się w zagłębienie.
Przy nałożeniu bazy zbyt blisko rzęs a tym samym oka, pojawiło się u mnie łzawienie oraz pieczenie.
Nie polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1304901].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra baza za niewielkie pieniądze

Mam przetłuszczające się powieki i bez bazy cienie rolują mi się już po 3-4 godzinach. Ta baza sprawia, że makijaż wytrzymuje cały dzień :)

+ cena - w Biedronce ok. 10 zł
+ spełnia swoją funkcję - znacznie przedłuża trwałość cieni, podbija kolor, sprawia, że cienie lepiej się rozprowadzają i nie zbierają się w załamaniu powieki
+ mimo że jest w słoiczku, nie zasycha
+ bardzo wydajna - używam jej od niemal roku i zużyłam może 1/3 opakowania
+ kolor - delikatnie fioletowy, ale na powiece jest raczej biała (choć ja nakładam niewielką ilość i w ogóle nie widać koloru bazy)

- malutki słoiczek sprawia, że trudno jest wydobyć produkt kobietom noszącym długie paznokcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1281741].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyzwoity

Kupiłam przed imprezą w grudniu i z perspektywy czasu widzę, że lepiej się sprawował zimą i z cieniami z linii Bell (???). Musowa konsystencja, z którą trzeba uważać, by nie wybielić za mocno powieki. Tworzy satynowo-matową powłokę. Cienie wytrzymują dłużej, ale nie 8 godzin.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1254711].usefull || 0 }}% pomocna.