Bourjois, Rouge Edition (Pomadka do ust)

Bourjois, Rouge Edition (Pomadka do ust)

Pojemność 3,5 g

Rouge Edition to nowa koncepcja blasku! 1/4 pigmentów zawiera cząsteczki odbijające światło. Wibrujące kolory zapewniają perfekcyjnie krycie i blask. Tekstura pomadki jest zadziwiająco gładka, wzbogacona o wyciąg z płatków orchidei - idealnie się rozprowadza i zapewnia komfort aplikacji. Dostępna w 3 grupach kolorystycznych.

w sztyfcie
nawilżające, kryjące
o przedłużonej trwałości

Uwielbiam!

Wspaniałe matowe kolory. Posiadam kolory 13 i 11 - z obu jestem bardzo zadowolona. Szminki nie wysuszają i są bardzo trwałe. Byłam na weselu od godziny 19 do 3 w nocy - jadłam i piłam - a pomadkę wystarczyło tylko raz poprawić. Z pewnością kupię jeszcze inne kolory :) polecam

SUPER

Prosto i konkretnie:

PLUSY:
1* Bardzo mocne napigmentowanie
(Dzięki napigmentowaniu pomadka jest bardzo wydajna!)

2* Wydajność
(Z racji tego, ze pomadka jest OSTRO napigmentowana,podejrzewam, że starczy mi spokojnie na 2lata codziennego stosowania- nie maluję nią bezpośrednio ust tylko lekko dotykam ją palcem a potem rozmazuję na ustach.)

3* Trwałość
(Od rana trzyma cały dzień, aż do wieczora. Nie znika-jest ciągle! Można lekko poprawić po jedzeniu ale nie jest to konieczne.)

4* Super mat
(Mat jest piękny i idealny!)

5* Pielęgnuje usta!
(Dużo pomadek wysusza usta - ta nie. Pięknie trzyma się ust a po zmyciu wargi są odżywione.)

MINUSY: brak

Używam tego produktu od: Miesiąc
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.

Piękny kolor, słaba trwałość.

Jeden z najpiękniejszych, intensywnych, nasyconych róży jakie widziałam: testuję szminkę w odcieniu 12 Rose Neon.

Plusy:
-Piękny, nasycony kolor
-Równomiernie się ściera
-Miękka, łatwa w aplikacji

Neutrale:
-Opakowanie
-Nie zauważyłam ani nawilżenia ani nadmiernego przesuszenia

Minusy:
-Cena do jakości : za połowę ceny można mieć lepszą
-Podkreśla suche skórki
-Po godzinie pozostaje po niej subtelny cień, po 2-3 h nie ma po niej śladu
-W przypadku posiłku znika w 5 minut
-Potrafi wychodzić poza kontur ust

Szkoda, bo kolor piękny!

Lubię

Moje usta są wymagające i prawie wszystkie szminki je wysuszaja i po chwili od nałożenia powstaje efekt spierzchnietych ust.W przypadku tej szminki jest inaczej kolor soczysty,błyszczący usta jakby delikatnie wilgotne.Piękne kolory.
Cena mogłaby byc niższa.

Używam tego produktu od: 1 tygodnia

Kolor tak wysuszenie- nIE

Kolory sa naprawe piękne i kupilam 2 sztuki (03 i jakiś ciemnieszy chyba 09 aby upenic się czy napewno wysusza moje usta) no i wysusza.
Podrażniła mi usta kąciki sa czerwone i szczypią gdy ich używam przy czym ten jasniejszy kolor owszem ladnie wygląda przez jakies 30 min a potem znika?
Trwaością nie zachwycają. Jedynie kolory sa fajne.

Używam tego produktu od: używalam ponad tydzień
Ilość zużytych opakowań: zero

godna polecenia

Oceniam tylko 07 Fuchsia Graffiti

Naturalnie mam ciemne usta z dużą tendencją do wysuszania, więc wymagają one odpowiedniego nawilżenia i przygotowania przed nałożeniem kosmetyku.

CENA
Zapłaciłam ok. 23 zł podczas promocji -40% w Rossmannie. Stosunek ceny do jakości rewelacyjny.

KONSYSTENCJA
Delikatna, kremowa, łatwa w aplikacji.

INTENSYWNOŚĆ
Pomadka jest mocno napigmentowana, dobrze kryje, ale od sposobu aplikacji zależy czy uzyskamy delikatny efekt(delikatne wklepanie palcem) czy mocne podkreślenie.

NAWILŻENIE
Świetna dla wymagających ust. Szminka nawilża usta, po jej nałożeniu są miękkie i aksamitne. Nie podkreśla suchych skórek, nie osadza się w kącikach ani w marszczeniach warg.

TRWAŁOŚĆ
Utrzymuje się wiele godzin, podczas picia i jedzenia wciąż daje intensywny kolor, choć wymaga drobnych poprawek. Nie rozmazuje się, ani nie ściera.

OPAKOWANIE
Estetyczne, solidne. Duży plus za przezroczyste okienko z widocznym kolorem .

fajne mazidło do ust

Mam kolor rose neon.

W opakowaniu kolor wygląda na jaśniejszy bardziej jaskrawy. Na ustach jest nieco ciemniejszy, ale nadal mi się podoba. Ma fajną kremową konsystencję, nie mam zastrzeże ń jeśli chodzi o aplikację. Jest też wydajna, nie trzeba aplikowac kilku warstw by utrzymac ładny kolor. Nie wysusza ust, mam wrażenie, ze dzięki swojej masełowatej formie lekko je nawilża. Jeśli nałoz się jej dużo lubi zbierać się przy otwarciu ust i ważyć tworząc białe plamki, ale kiedy juz wiemy ile jej nalozyć, by nie przeholować, cos takiego nie ma miejsca. Jedynie czego nie lubię, że po jedzeniu/piciu zostaje na konturach, przez co wyglądam jakbym miała sama konturówkę, bez wypełnienia. Ma fajne, solidne opakowanie. Sama pomadka nie rozpływa sie pod wplywem ciepla. Zapach przyjemny, ledwo wyczuwalny. Zaplaciłam za nia coś koło 30 zł w promocji i więcej na pewno bym nie dała. Jesli chodzi o to czy kupiłabym ponownie - zaznaczam, że nie bo szminka aż tak mnie nie zauroczyła, żeby kupić ją drugi raz. Jeśli chodzi o szminki stawiam na testowanie i odkrywanie nowości.

Używam tego produktu od: grudnia 2012

TAK TAK TAK !!!!!

Idealna na wesela studniówki tam gdzie liczy sie trwałość i wytrzymałość poza tym ma piękne kolory genialne opakowanie no i przede wszystkim klasę:) Mam wrażenie że delikatnie przesusza usta ale niestety coś za coś trwałość z nawilżeniem nie idzie w parze...

Szminka ideał

Posiadam kilka kolorów,najbardziej przypadł mi do gustu odcień 03 peche cosy,czyli brzoskwinia.

Jedna uwaga kazdy kolor ma nieco inna konsystencje i krycie,tak jakby nie miały tej samej formuły.
Kolor fuksjowy który posiadam jest bardzo kryjący,03 nabłyszczający i daje połprzejrzystą brzoskwiniową poswiate ,09 nie polecam bo to praktycznie sam perłowy połysk.

Szeroka gama odcieni,praktyczne opakowanie(ma okienko w dnie przez które widać kolor,szczególnie pomocne gdy ma sie kilka kolorów i... a może przede wszystkim, cudowne nawilżenie których nie dają nawet balsamy do ust!Nie warzy się ,nie podkresla suchych skórek!
Brawo dla Bourjois za ta pomadkę!

Jestem włascicielką chorobliwie suchych ust-odkąd znalazłam RE 03 wszystkie balsamy,pomadki i masła poszły w kąt.
Używam tego produktu od: kilka-kilkanascie tygodni

Cudowna

Posiadam odcienie 10- Rouge Buzz i 11 - Fraise Remix, ale mam wielką chrapkę na kolejne :) Kolory są cudowne po prostu!

Pomadka jest bardzo przyjemna w aplikacji. Konsystencja jest delikatna,kremowa, bardzo łatwo się ją nakłada. Wystarczy niewielka ilość, aby kolor ust byl intensywny. I co najważniejsze: nie wysusza ust! Moje usta bardzo łatwo się wysuszają, jednak z tą pomadką mi to nie grozi :) Jeżeli chodzi o trwałość to jest w porządku, nie ściera się zbyt szybko, ale szczerze mówiąc to nie zalezy mi na tym aby pomadka była nieścieralna. Raczej zależy mi na kolorze i odpowiednim nawilżeniu.

+kolory!!!
+przyjemna konsystencja
+nawilżenie ust
+dość trwala

Minusów nie ma :)

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: niecale 2

średniak

Posiadam kolor 09 Orange pop-up.
Pomadka ma przyjemną, kremową konsystencję. Łatwo się ją aplikuje. Kolor jest intensywny i lekko lśniący. I to chyba wszystkie plusy.
Mam usta ze skłonnością na przesuszania się. Niestety ta pomadka nie posiada wystarczających właściwości nawilżających. W połowie dnia pojawiają się na moich ustach suche skórki. I wtedy pomadkę muszę zetrzeć. Nałożenie balsamy ochronnego pod pomadkę trochę pomaga, ale niestety powoduje utratę intensywności koloru. Ponadto szminka podkreśla suche skórki co przy mocnym kolorze wygląda nieestetycznie.
Przy tak intensywnej barwie kolorystycznej producent powinien stworzyć lepiej nawilżający produkt. Jestem rozczarowana.
Wypróbuję jeszcze sposób z pędzelkiem, zaproponowany przez jedną z recenzentek i ew. zweryfikuję swoją ocenę.

cudowne nawilżenie

\\n+wydajny
\\n
\\nMinusy:
\\n-szybko schodzi z ust
\\n-bylejakie opakowanie jak za tą cenę (44zł)