Bourjois, Radiance Reveal Concealer (Korektor rozświetlający)

Bourjois, Radiance Reveal Concealer (Korektor rozświetlający)

Pojemność 7,8 ml

Korektor Bourjois Radiance Reveal jest to rozświetlający korektor pod oczy. Ukrywa przebarwienia, cienie pod oczami i opuchliznę. Zapewnia świeży i promienny wygląd. Wzbogacony o kwas hialuronowy oraz o wodę z lodowca Mont Blanc, wizualnie wygładza linie i zmarszczki, dodatkowo nawilżając cerę.

do twarzy, pod oczy
rozświetlające, kryjące
w pędzelku / w aplikatorze

Idelny

Jest to produkt który mega mnie zaskoczyl. Bardzo ładnie rozswietla, nieweluje cienie pod oczami. Zdecydowanie jest to mój faworyt wśród korektorów. Nie wysusza też skóry z czym się niestety spotykalam, gdyz mam ją bardzo suchą.

Nie mam dużych zastrzeżeń...

Udało mi się upolować ten korektor całkiem niedawno w drogerii Hebe. Sam korektor na pierwszy rzut oka wydaję się dosyć mały, ale ma całkiem dużo produktu wewnątrz (7,8 ml). Aplikator też jest mini, ale nie przeszkadza to w aplikacji produktu. Cena regularna dosyć wysoka, pomimo to warto mu się przyjrzeć. Testowałam go w upalne dni i poradził sobie świetnie. Nie jest to korektor o dużym stopniu krycia, ale ma subtelne wykończenie. Dla osób o małych problemach z sińcami będzie to strzał w dziesiątkę. Nie wchodzi w zmarszczki, ani w załamania powieki. Nie postarza. Wygląda naprawdę porządnie, a pachnie jak produkt z pielęgnacji, co tylko potęguje moją radość z użytkowania tego produktu.

Drogeryjny średniak

W moimi przypadku niestety ten korektor się nie sprawdził.
Nie poradził sobie z dużymi sińcami pod oczami i wypryskami. Krycie ma dosyć słabe.
Na pewno sprawdzi się u osób które nie mają dużego problemu z cerą ale dla osób wymagających pod tym względem może okazać się bezużyteczny. Ja na pewno nie kupię go ponownie.

Ok

Na wstępie zaznaczę, że mam naturalnie mam bardzo głęboko osadzone oczy i niestety mocne cienie pod oczami. Po wielu latach pogodziłam się z tym i na codzień stawiam raczej na pielęgnację i lekkie krycie. To jest jeden z moich korektorów do codziennego użytku i w tej funkcji sprawdza się wyśmienicie. Przede wszystkim - nie wchodzi w zmarszczki i nie wysusza skóry, co dla mnie jest ogromnie ważne. Ściera się równomiernie, ale raczej nie ma problemu z tym, żeby przetrwał cały dzień. Kolor 01 w sam raz, idealnie stapia się z moją cerą i podkładem. Dla mnie fajny, tańszy zamiennik mojego ukochanego korektora Clarins (aczkolwiek Clarins lepiej kryje).

Kolor 01 porażka

Na wstępie zaznaczę że mam jasna karnacje ale nie aż taką porcelanowa. Zamówiłam produkt z internetu żeby było taniej bo nie miałam pewności czy jest on faktycznie wart ceny sklepowej... Jesli chodzi o konsystencję, krycie - normalny produkt. Nie fatalny, nie rewelacyjny. Plusem jest to, że rozświetla. Niestety największym minusem tego korektora jest jego paleta! Kupiłam kolor najjasniejszy 01 IVORY. Ten kolor byłby za ciemny nawet jako podkład a co mówić korektor, który defacto powinien być jaśniejszy od podkładu? Nie nadaje się to do czegokolwiek, produkt od razu wylądował w śmietniku, strata pieniędzy - nawet najmniejszych. Tutaj w opiniach wyczytałam, że kolor 01 ma ładny żółty odcień. Nie mam pojęcia skąd ktoś nabył taka wiedzę, bo kolor zbliżony jest do różu a nie do żółtego..
Generalnie ta firma jest bardzo irytująca jeśli chodzi o paletę kolorów wszystkich produktów do twarzy.

Przeciętny

Przeciętny korektor. Zapewnia raczej delikatne krycie, więc nie sprawdzał mi się za bardzo do ukrycia zmian na twarzy lub dużych sińców pod oczami. Nie zauważyłam też za bardzo efektu rozświetlenia.

Delikatnie rozświetlający

Ten korektor jest bardzo delikatny i kto myśli, że dostanie mocne krycie lub silne rozświetlenie może być zawiedziony.
Ale jeśli oczekujemy delikatności to będzie w sam raz.

Mam duże sińce pod oczami i zazwyczaj używam tam dwóch korektorów. Moim podstawowym jest Mac Pro Longwear plus coś rozświetlającego. No i właśnie w tym drugim celu kupiłam ten korektor. Nie oczekiwałam, że on sam zakryje moje cienie, miał być tylko dodatkiem. No i tu sprawdza się doskonale.
Ten korektor jest raczej słabo napigmentowany, konsystencja jest lekka, kremowa ( nie jest lejący) i nawilżająca.
Pod oczy - tak. Ale jak już pisałam on raczej nie kryje a lekko rozświetla.
U mnie sprawdza się tez w dni, kiedy nie chce mi się używać podkładu. Nakładam tylko w centralne okolice twarzy trochę tego korektora, wklepuje gąbeczką i jest ok. Wygląda jakbym nic na twarzy nie miała ale jednak całość jest lekko rozjaśniona i rozświetlona.
Dobrze się trzyma, nie zbiera się w zmarszczkach (aczkolwiek jak zdążyłam zauważyć, że u mnie to kwestia pudru - tylko kryolan - a nie produktu kremowego), nie oksyduje, dobrze wygląda cały dzień.
Opakowanie jest estetyczne, trwałe i dość wygodne. Jedna rada - jak już będziecie przy końcu to warto wyciągnąć z szyjki to zabezpieczenie ściągające nadmiar kosmetyku z aplikatora. Wydaje się, że w opakowaniu już nic nie ma a po wyciągnięciu tego czegoś nagle okazuje się, że w środku jest jeszcze produktu na dobre dwa tygodnie używania.

Nie jest to może mój hit ale lubię ten kosmetyk, używam go od dobrych paru lat i zużyłam już z 5-6opakowań. Po prostu lubię go mieć w kosmetyczce i jak się kończy to idę po nowe opakowanie.

Ładnie rozświetla, krycie przeciętne

Efekt rozświetlający jest bardzo widoczny, jednak osoby z bardzo jasną karnacją mogą nie znaleźć odpowiedniego odcienia. Nieroztarty (np. na ręce) ciemnieje na pomarańczowo, jednak na skórze w ogóle tego nie widać (mam wrażenie, że praktycznie w ogóle nie ciemnieje). Mam bardzo cienką skórę pod oczami i większość korektorów zostawia na niej okropne ślady i zbiera się, ten tego nie robi, ma lżejszą konsystencję, niestety kosztem krycia. Krycie jest przeciętne, choć można je budować i po jakimś czasie użytkowania znalazłam na niego sposób i teraz jest ok. Jak dla mnie jest świetny.
W porównaniu do znanego korektora z lovely - słabsze krycie, lżejsza konsystencja

korektor znikający.

Spodziewałam się zachwytów, a tu kolejny zawód. Dobrze, że kupiłam na promocji, inaczej bolałoby bardziej.

Korektor ma ładne opakowanie i przyjemny, świeży zapach. Tyle.
Nie kryje, a wcale nie mam wielkich zasinień. Potrzebuję tylko wyrównania kolorytu.
Nie wchodzi w zmarszczki mimiczne, bo nie zdąży, bo jego trwałość jest beznadziejna.
Nie rozświetla. No bo jak, skoro nawet go nie widać pod okiem?

Nie polecam. Tragedia za zawyżone pieniądze. Nawet za darmo nie wart zainteresowania.

Zawiedziona

Niestety rozczarował mnie ten korektor. Może zacznę od tego, kolor 01, który posiadam niestety za jasny a 02 wydaje się za ciemny. Oczekiwałam lekkości, a przede wszystkim rozświetlenia, jak obiecuje producent. Niestety nie zauważyłam, żeby rozświetlał. Strasznie wchodzi w zmarszczki. Bardzo lubię produkty tej firmy, niestety nie tym razem. Łączą go z innym korektorem, który jest dla mnie za ciemny. Przyjemnie pachnie.

nie polecam

Używam odcień 01, sam kolor oraz konsystencja są w porządku. Produkt nie wysusza, a ni nie wchodzi w zmarszczki. Jednak jego krycie beznadziejne - zarówno pod oczami jak i do konturowania, produkt też bardzo krótko utrzymuje się na skórze.
W życiu nie kupiłabym go za pełną cenę (dorwałam go w promocji), bo nie jest tego wart.

nic nie robi

Zamówiłam go kilka miesięcy temu, kiedy bardzo lubiłam rozjaśniać środkowe partie twarzy. Wybrałam kolor 01 najjaśniejszy,
Jest bardzo ładny, jasny i żółty.

Formuła korektora jest kremowa i lekka. Bardzo dobrze się nakłada. Nie ciemnieje. Nie wchodzi w zmarszczki mimicznie. Dobrze nawilża skórę pod oczami. Jest mega lekki.
Jednak krycie jest bardzo małe. Nie maskuje cieni pod oczami (a co dopiero jak ktoś ma przebarwienia). Nie nadaje się do rozjaśniania twarzy ( V pod oczami, środek czoła, nos, broda) , bo ma słabe krycie i po prostu mimo nałożenia nawet dużej ilości nie rozjaśnia skóry i nie daje takiego efektu konturowania.

Nie jest to korektor kryjący ani też rozświetlający. Nie ma w sobie żadnych drobinek. Jest przyjemny w noszeniu jednak w kryciu strasznie przeciętny.

Bardzo szkoda, bo formuła jest bardzo przyjemna i nie wysusza oraz nie wchodzi w zmarszczki.

Cieszę się, że zamówiłam go za ok.20 zł a nie kupiłam w drogerii za pełną cenę, bo nie warto.
Zdecydowanie wolę płynny Catrice.