Rossmann, Babydream fur Mama, Pflegeöl (Olejek do pielęgnacji ciała)

Powiększ Rossmann, Babydream fur Mama, Pflegeöl (Olejek do pielęgnacji ciała)

Zgłaszająca osoba: pearlania

Pomaga zapobiegać rozstępom, zawiera wysokiej jakości olejek migdałowy, makadamia, jojoba, olej sojowy i słonecznikowy, a także witaminę E, nie zawiera olejów mineralnych, barwników i konserwantów. Olejek perfumowany, nie zawiera alergenów. Produkt przebadamy dermatologicznie.

Skład: Glycine Soja (Soybean) Oil, Prunus Amygdalus (Sweet Almond) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil/unsaponifiables, Simmondsia Chinensis (Jojoba)Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Tocopherol, Parfum.

• Super Polceam...
  • Super dobry olejek nasmarowałam włosy na noc od ucha w dół nie na skalp rano umyłam włosy i moje wlosy poprostu cudo grube nawilżone błyszczące. Po kapieli moja skóra nawilżona gładka ale ma jeden minus te opakowanie beznadziejna butelka z tym otworkiem olej dosłownie sie leje po calej butelce potem jest upaprana. ale Polecam i kupie z prwnoscia kolejne i kolejne...

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić Katita007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie nie bardzo
  • Niestety nie dane mi było poznać magiczne właściwości tego olejku. Cena jak najbardziej na plus, skład też. Mi natomiast ani nie pomógł ani nie zaszkodził. Stosowałam do włosy oraz do ciała po uprzednim zmieszaniu z balsamem. Sam olejek jest dla mnie za tłusty i brudzi ubrania i pościel. Do czego bym się mogła przyczepić to dozownik, z którego zawsze jakimś cudem produkt wycieka poza butelkę.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić anastasiaxd za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kosmetyk wielofunkcyjny!
  • Coś wspaniałego. Kupiłam dla włosów,zaczęłam używać też na ciało. Pięknie pachnie,bardzo wydajny,świetnie się rozprowadza. Na ciele szybko się wchłania,nie zostawia tłustych śladów,skóra jest nawilżona cały dzień,a jego zapach szybko się ulatnia i nie kłóci z perfumami. Na włosach-odżywia,nie skapuje,dobrze się zmywa. Na paznokciach-zmiękcza skórki,nawilża,z innymi olejkami twardza i wzmaga wzrost. I co najważniejsze na mojej dziwnej skórze-nie uczula!!
    Naprawdę kosmetyk wszechczasów!
    Jeszcze tylko dzidzię sobie zrobię i na niej też będę tylko jego stosowała

Chcesz pochwalić jagodka1802 za czytelną i pomocną recenzję?
  • powinnam lubic go bardziej
  • Olejek kupiłam w ciąży pod wpływem opinii na wizażu.
    Skład ma barzo fajny, cenę przyzwoitą, wydajnośc dużą.
    W ciąży nie nabawiłam się rozstępów, ale używałam wielu produktów więc nie wiem, czy to akurat zasługa tego olejku.
    Jego zapach jest przyjemny, dzidziusiowy. Dosyc długo utrzymuje się na skórze.
    Konsystencja rozwodnionej oliwki. Wchłania się bardzo wolno, ale w końcu to olej.
    Nie wiem czemu, ale preparat ten nie wywołał u mnie efektu wow. Spodziewałam się czegoś więcej. To po prostu zwykły olejek w bardzo korzystnej cenie.

Używam tego produktu od: od października 2014

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić usuahaha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moja ulubiona!
  • Bardzo ją lubię! Używam jej po gorącej kąpieli lub prysznicu i sprawdza się idealnie. Nawilża i łagodzi moją wrażliwą skórę. (Nawet po goleniu!)
    Do tego pięknie pachnie, tak delikatnie i naturalnie.
    Lubię też używać jej na włosy, i tutaj też sprawdza się całkiem nieźle. Włosy są po niej miękkie i sypkie.
    Jest całkiem niedroga i b. wydajna. 1 buteleczka wystarcza mi na ok. 1-1,5 miesiąca codziennego stosowania.

Gorąco polecam!

Ilość zużytych opakowań: W trakcie 2

Chcesz pochwalić blory za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry skład.
  • Olejek kupiłam zachęcona opiniami właśnie stąd.Bardzo zachęcił mnie też skład.Nie jestem w ciąży, ale mam problem z rozstępami a przy okazji chciałam dobrze nawilżyć skórę.

Plusy:

- piękny pudrowy zapach
    - świetny skład
    - nie podrażnia
    - skóra po użyciu jest delikatna i nawilżona
    - cena
    - wydajna
    - dostępność

Minusy:

- trochę długo się wchłania

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Drugie w trakcie

Chcesz pochwalić emcia1692 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moja ulubiona
  • Pośród oliwek ta jest moją ulubioną. Ma prześliczny zapach, relaksujący po gorącym prysznicu. Koi moje nerwy. Nakładam ją na wilgotną skórę i chwilę potem wycieram się ręcznikiem. Pozostawia miękką i gładką skórę. Jest ona odżywiona i natłuszczona. Ogólnie oliwki nie radzą sobie z ASZ ale ta łagodzi lekko moje stany zapalne na rękach. Łatwo i przyjemnie się rozprowadza, nie jest "tępa" jak niektóre. Na pewno kupię ją ponownie

Chcesz pochwalić mozmarz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny olejek
  • Olejków używam jedynie do włosów i do zmywania makijażu oczu, na skórze jakoś się nigdy sprawdzają. Ten jest naprawdę bardzo fajny. Dobry skład, nie podrażnia, włosy po nim są mięciutkie, skóra głowy zadbana i nawilżona. Jest w dobrej cenie, łatwo dostępny, lepszy od oliwki babydream. Jedynym minusem jest zapach, który mnie starsznie drażni.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić marta_v1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny nawilżacz
  • Mimo, że mamą nie jestem to używam z ogromną przyjemnością tej oliwki po prysznicu na wilgotną skórę.

Plusy:
    + obłęęęędny zapach! przyjemnie utula do snu..
    + cudowny skład - olejki; m. in. ze słodkich migdałów, jojoba, macadamia
    + przyjemna cena
    + przy rozsądnym użyciu skóra się nie lepi
    + nie brudzi ubrań
    + łatwo dostępny, Rossmann jest teraz prawie wszędzie

Minusem może być opakowanie, które po każdym użyciu (przynajmniej ja) myję, żeby się potem do niego nie lepił cały łazienkowy kurz.. ale nie czepiajmy się W końcu w ręce mamy cudowny nawilżacz! Moja skóra od dawna nie była tak zadowolona

Chcesz pochwalić mszala za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza
  • To już moje 4 lub 5 opakowanie. Używam na zmianę z oliwką z babydream, lecz zdecydowanie wole tą. Stan skóry bardzo mi się poprawił... nie ma przesuszeń. nakładam na lekko wilgotne ciało po kąpieli. Lekki zapach jest cudowny, nie drażniący.

Ilość zużytych opakowań: 4 małe

Chcesz pochwalić fkotynska za czytelną i pomocną recenzję?