Rossmann, Babydream fur Mama, Pflegeöl (Olejek do pielęgnacji ciała)

Powiększ Rossmann, Babydream fur Mama, Pflegeöl (Olejek do pielęgnacji ciała)

Zgłaszająca osoba: pearlania

Pomaga zapobiegać rozstępom, zawiera wysokiej jakości olejek migdałowy, makadamia, jojoba, olej sojowy i słonecznikowy, a także witaminę E, nie zawiera olejów mineralnych, barwników i konserwantów. Olejek perfumowany, nie zawiera alergenów. Produkt przebadamy dermatologicznie.

Skład: Glycine Soja (Soybean) Oil, Prunus Amygdalus (Sweet Almond) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil/unsaponifiables, Simmondsia Chinensis (Jojoba)Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Tocopherol, Parfum.

• nie kupię go więcej
  • Kupiłam tą oliwkę będąc w ciąży, jak dla mnie to bardzo ładnie pachniał, używałam go nie dużo, tylko tak profilaktycznie, no i bo ładnie pachniał, nie miałam w ogóle rozstępów, zużyłam może 1/5 opakowania, chciałam też go używać po ciąży, ale niestety się zepsuł, nie jak to jest możliwe , żeby oliwka się zepsuła, ale chyba jest, pachnie teraz ohydnie i się lepi, ale przecież data ważności do listopada następnego roku? nie wiem co się stało,teraz muszę go wyrzucić , a jeszcze dużo go zostało około 4/5 op.

Używam tego produktu od: listopad 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1/5 op.

Chcesz pochwalić Alonka1 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• warty polecenia
  • Pierwszą buteleczkę dostałam - sama bym po olejek nie sięgnęła ze względu na mdły zapach, który na początku ciąży był nie do zniesienia

Stosuję go od ok.4miesiąca ciąży na newralgiczne miejsca (biust,brzuch,uda i pośladki) - najpierw sporadycznie (ech, ten zapach), później 2-3 razy dziennie. Nakładam na wilgotną skórę, ponieważ wtedy lepiej i szybciej się wchłania.

Skóra jest fantastycznie nawilżona, gładka jak aksamit (warto też pamiętać o regularnym peelingu) i co najważniejsze nie zauważyłam rozstępów (na stare nic nie poradził).
    Do tego trakcyjna cena i wydajność.

Zagości u mnie na długo - po prostu jako świetny produkt do pielęgnacji skóry.

Używam tego produktu od: ok.5 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić sosnowiczanka84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny do włosów
  • Pierwszym olejem, po jaki sięgnęłam będąc początkującą włosomaniaczką, była oliwa z oliwek, która nie zdziałała na mojej głowie niczego. Drugim strzałem był właśnie Babydream fur Mama - dzięki niemu moje włosy przeszły prawdziwą metamorfozę!

Do dzisiaj go używam - zdarza mi się olejować suche włosy (od ucha w dół), zwijać w koczek i chodzić tak cały dzień: na uczelni i w pracy również.

Ten olejek nie ma dla mnie żadnych wad - poza zapachem, który jest troszkę przesłodzony (nie wiem tylko, na ile to wynik zawartych w nim olei, a na ile substancji zapachowych, których prawie w nim nie ma).

Polecam całym sercem - ten olejek na stałe zagościł w mojej łazience. Dodatkowo jest bardzo wydajny i tani - za całkiem sporą butelkę zapłacimy ok. 10 zł (nie pamiętam już, ile dokładnie), a wystarczy na długo. Ma też wygodny otwór i łatwo jest nalać sobie na dłoń tyle, ile potrzebujemy.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe, jestem w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić Nebtu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pozytywne zaskoczenie
  • Olejek kupiłam do stosowania podczas masażu bańką chińską (nie jestem, ani nie byłam w ciąży ) W tej roli sprawdził mi się bardzo dobrze. Zaczęłam go również stosować na całe ciało, co prawda nie codziennie. Olejek bardzo dobrze nawilża skórę, staje się ona bardziej elastyczna i gładka. Ponad to nie podrażnia i nie uczula. Ma super skład. Działania przeciw rozstępom ocenić niestety nie mogę. Na te co już mam nie zauważyłam, aby olejek jakoś wpływał, ale też nie oczekiwałam tego od niego. Olejek ma fajną buteleczkę, z której się nie wylewa, ponieważ wlew jest zabezpieczony sylikonową nakładką. Naprawdę serdecznie go polecam.

Używam tego produktu od: trzy miesiące

Chcesz pochwalić Martyna1709 za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • olejek bardzo przyjemny, w dobrej cenie 12 zł, bardzo wydajny. Dobrze się rozsmarowuje, nie tłuści ubrań. Zapach doś neutralny. Skóra jest dobrze nawilżona i gładka w dotyku. Zauważyłam również wygładzenie skóry na udach, polecam.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić nina1611 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fantastyczny!
  • Najlepszy olejek jaki miałam przyjemność używać

ZALETY:
    *cudownie nawilża skórę
    *bardzo dobrze spisuje się do olejowania włosów
    *szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy
    *pięknie pachnie
    *kosztuje naprawde niewiele
    *jest bardzo wydajny

WADY:
    brak!!!

Zawsze wracam do tego olejku jest to zdecydowanie mój KWC

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

Chcesz pochwalić youngleaders za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Kupiłam będąc w ciąży. Wcześniej używałam przez około miesiąc Bio Oil, ale zniechęcona ceną i bardzo szybkim zużyciem stwierdziłam że czas kupić coś tańszego.

Olejek stosowałam codziennie rano i wieczorem na brzuch i piersi. Rozstępów brak i o to chodziło!! Zapach dzidziusiowy, nie przeszkadzał mi. Kupiłam dwa opakowania i używalam ich około 6 miesiecy.

Polecam!

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić ooluch za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowany KWC
  • Do rzeczy
    - nawilża skóre i włosy
    - stopniowo niweluje przebarwienia na skórze
    - tania i łatwo dostepna
    - bardzo wydajna
    - piękny, naturalny i bardzo deliatny skład

Zapach kiepski, ale mi nie przeszkadza

Jeśli chodzi o rostępny nie chcę skłamać (w ciąży nie byłam), ale wydaje mi sie, ze za sprawą masaży tą oliwką moje rozstępny na nogach są mniej widoczne, tak jak i blizny.

Używam tego produktu od: Dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: około 5

Chcesz pochwalić natkowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koszmarna pomyłka, nie polecam
  • Kupiłam produkt na samym początku ciąży, stosowałam go regularnie przez cztery miesiące. Skóra po aplikacji oliwki robiła się czerwona, rozstępy stawały się coraz bardziej widoczne. W końcu porzuciłam ten kosmetyk na rzecz Palmersa i nie załuję. Nie wiem jak wyglądałyby moje piersi gdybym stosowała tą oliwkę do końca. Dla mnie zupełnie nie trafiony produkt.

Plusy:
    -cena

Minusy:
    - efekt odwrotny do oczekiwanego
    - konsystencja, nawet jak na olejek jest zbyt lejąca się
    - zapach
    - wchłania się baaaardzo długo
    - mało wydajny

Używam tego produktu od: czterech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: połowa jednego opakowania

Chcesz pochwalić madamelukrecja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo
  • Jestem alergikiem.
    90% balsamów i żeli ostatnio mnie uczula.
    Jedna Wizażanka zaproponowała mi przerzucenie się na oliwki Babydream.
    Skusiła mnie niska cena i bardzo dobry skład - w składzie nie ma żadnego oleju mineralnego, nie ma parafiny, która zawsze robi mi krzywdę np. w kremach do rąk.
    Kupiłam i przepadłam.
    Super nawilżenie i w końcu skóra jest ukojona, nie swędzi.
    Nakładam oliwkę codziennie po kąpieli na mokrą skórę, wchłania się niemalże do matu.
    Jestem zachwycona i nigdy już nie kupię do ciała nic innego.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić kasztanka3 za czytelną i pomocną recenzję?