Rossmann, Babydream fur Mama, Pflegeöl (Olejek do pielęgnacji ciała)

Powiększ Rossmann, Babydream fur Mama, Pflegeöl (Olejek do pielęgnacji ciała)

Zgłaszająca osoba: pearlania

Pomaga zapobiegać rozstępom, zawiera wysokiej jakości olejek migdałowy, makadamia, jojoba, olej sojowy i słonecznikowy, a także witaminę E, nie zawiera olejów mineralnych, barwników i konserwantów. Olejek perfumowany, nie zawiera alergenów. Produkt przebadamy dermatologicznie.

Skład: Glycine Soja (Soybean) Oil, Prunus Amygdalus (Sweet Almond) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil/unsaponifiables, Simmondsia Chinensis (Jojoba)Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Tocopherol, Parfum.

• Fajny olejek
  • Olejków używam jedynie do włosów i do zmywania makijażu oczu, na skórze jakoś się nigdy sprawdzają. Ten jest naprawdę bardzo fajny. Dobry skład, nie podrażnia, włosy po nim są mięciutkie, skóra głowy zadbana i nawilżona. Jest w dobrej cenie, łatwo dostępny, lepszy od oliwki babydream. Jedynym minusem jest zapach, który mnie starsznie drażni.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić marta_v1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny nawilżacz
  • Mimo, że mamą nie jestem to używam z ogromną przyjemnością tej oliwki po prysznicu na wilgotną skórę.

Plusy:
    + obłęęęędny zapach! przyjemnie utula do snu..
    + cudowny skład - olejki; m. in. ze słodkich migdałów, jojoba, macadamia
    + przyjemna cena
    + przy rozsądnym użyciu skóra się nie lepi
    + nie brudzi ubrań
    + łatwo dostępny, Rossmann jest teraz prawie wszędzie

Minusem może być opakowanie, które po każdym użyciu (przynajmniej ja) myję, żeby się potem do niego nie lepił cały łazienkowy kurz.. ale nie czepiajmy się W końcu w ręce mamy cudowny nawilżacz! Moja skóra od dawna nie była tak zadowolona

Chcesz pochwalić mszala za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza
  • To już moje 4 lub 5 opakowanie. Używam na zmianę z oliwką z babydream, lecz zdecydowanie wole tą. Stan skóry bardzo mi się poprawił... nie ma przesuszeń. nakładam na lekko wilgotne ciało po kąpieli. Lekki zapach jest cudowny, nie drażniący.

Ilość zużytych opakowań: 4 małe

Chcesz pochwalić fkotynska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny!
  • Jestem w trzecim miesiącu ciąży i stosuję ten olejek od ponad miesiąca.Od kiedy dowiedziałam się o ciąży postanowiłam że zakupię jakiś olejek na rozstępy,pomyślałam-lepiej chuchać na zimne i już teraz zadbać o skórę,żeby w późniejszych miesiącach mieć brzuszek bez pręgów. Olejek sprawdza się znakomicie.Ma super skład i sprawia,że skóra jest miękka i nawilżona.Zapach mi również odpowiada-jest przyjemny i bardzo delikatny.Jedyny minus daje za to że bardzo długo się wchłania.

Używam tego produktu od: Ponad miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić Kamajla89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cud mój hit
  • Kupiłam tą oliwkę ze względu na pozytywne jej opinie i dostępność a także dlatego że kosmetyki i produkty z babydream sprawdzają się u moich dzieciaczków. Nie rozczarowałam się a wręcz zakochała
    Stosowanie:
    - skóra na mokre ciało po prysznicu
    - na bliznę po cc
    - na rozstępy
    - na włosy
    - czasami do masażu twarzy
    Plusy:
    - skutecznie nawilża mi skórę
    - fajnie odżywia i wygładza włosy
    - dostępność
    - cena
    - pojemność
    - skład naturalny
    - delikatna nie podrażnia
    - nie przesusza skóra nawet nałożona na sucho
    - łagodzi podrażnienia
    - wydajna
    Minus :
    Nie zauważyłam może troszkę butelka i zapach

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić AnnaBauer za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki przeciętniaczek
  • Kupiłam ten olejk pod wpływem dużej ilości pozytywnych opinii.
    Stosowałam go na ciało jak za równo nakładałam na włosy.

PLUSY:

przyjemny zapach
    niska cena
    duża pojemnośc
    konsystencja ciekła prawie wodnista
    dobrze zmywa się z włosów nawet łagodnym szmponem

Minusy:
    długo się wchłania
    nie nawilża dość dobrze tylko tłuści ciało
    stosowany na włosy ani im szkodzi, ani pomag

Chcesz pochwalić Jewels za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny olejek do ciała
  • Olejek kupiłam, gdy szukałam czegoś dodatkowego do masażu. Obecnie jestem w 4 miesiącu ciąży i olejek spisuje sie znakomicie. Super nawilża i ujędrnia ciało. Najchetniej proszę męża o wtarcie go po kąpieli w newralgiczne miejsca m gdzie mogłyby powstawać rozstępy, na brzuch, uda i pośladki a także piersi.
    Plusy:
    - dobrze się wchłania
    - pięknie pachnie
    - nawilża
    - ujędrnia
    - nie zostawia tluystych plam na ubraniach

Nie podoba mi się tylko ciągłe wycieranie butelki i wszędobylskie zostawianie tłustych plam, no ale obecnie stoi w lazience wiec gdy mi jest potrzebne biorę i odnoszę spowrotem do łazienki, tam mi wygodniej umyć te tłuste plamy.

Na razie nie mam rozstępów ale profilaktycznie używam od początku ciąży, skóra jeszcze nie rozciągnęła się dużo i brzuch nie jest ogromny ale mimo wszytko bardzo uelastycznia skórę. Skład ma lepszy niż niebieska oliwka i przyjemniejsza w użyciu ze względu na konsystencję i wchłanialność. Będę jej używać do końca ciąży.

Dodatkowo czasem używam jej do olejowania włosów i też się sprawdza. Dla mnie to kosmetyk uniwersalny i nie drogi ponadto latwo dostępny w każdym Rossmanie .

Ilość zużytych opakowań: 1 nie do końca

Chcesz pochwalić Kumpela_123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • POZYTYWNA
  • Zawsze musi być na mojej półce z kosmetykami!
    Zaczęłam używać go do olejowania włosów. W tej roli sprawdził się znakomicie. Produkt jest bogaty w naturalne olejki, które nawilżają włosy, a nie zawiera żadnych parabenów i silikonów. Najlepsza oliwka do olejowania włosów.
    Oprócz testowania na włosach używałam także do pielęgnacji ciała. Oliwka wspaniale nawilża, szybko się wchłania i nie zostawia tłustego filmu na skórze. Jedyne co na początku mnie drażniło, to jej zapach. Jednak z czasem się przyzwyczaiłam i przestał mi on przeszkadzać.

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 x 250 ml

Chcesz pochwalić dulcex3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kupię na pewno następne opakowanie
  • Zdecydowanie mój KWC! Wcieram go w ciało po każdej kąpieli i jestem zachwycona efektem nawilżonej skóry. Nie potrzebuję dodatkowego balsamu. Dodatkowym plusem jest cudowny zapach i jego wydajność. Szczerze POLECAM!

Używam tego produktu od: od ok. półtorej roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 całe pakowania

Chcesz pochwalić Wisniowa Panienka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 9 raz(y)
  • Skuteczny
  • Podczas ciąży zużyłam wiele opakowań tego olejku, czasami kupowałam w promocyjnej cenie, bodajże 9.99, czasami w standardowej 12.99, obie jednak są atrakcyjne, jak za tak skuteczny i niezawodny produkt.
    Obecnie, 2 tyg.po ciąży, mogę śmiało stwierdzić, że ten olejek na prawdę działa, choć przyznam, że stosowałam go na przemian z Palmer\'s Cocoa butter przeciw rozstępom, tak więc to połączenie przyczyniło się do tego, iż na moim ciele nie pojawił się żaden rozstęp.
    Plusy to oczywiście cena, dostępność (każdy Rossmann), wydajność (jak każda oliwka czy olejek wystarczy niewielka ilość, by dokładnie posmarować newralgiczne strefy ciała (uda, biodra, pupa, boczki, brzuch i ewentualnie piersi), przyjemny, delikatny, słodki zapach.
    Minusów ten produkt (jak dla mnie) nie posiada.
    Super!

P.S. używam go także, jako produkt do demakijażu oczu i sprawdza się rewelacyjnie.

Używam tego produktu od: ponad 9 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić mgds za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij