Rossmann, Babydream fur Mama, Pflegeöl (Olejek do pielęgnacji ciała)

Powiększ Rossmann, Babydream fur Mama, Pflegeöl (Olejek do pielęgnacji ciała)

Zgłaszająca osoba: pearlania

Pomaga zapobiegać rozstępom, zawiera wysokiej jakości olejek migdałowy, makadamia, jojoba, olej sojowy i słonecznikowy, a także witaminę E, nie zawiera olejów mineralnych, barwników i konserwantów. Olejek perfumowany, nie zawiera alergenów. Produkt przebadamy dermatologicznie.

Skład: Glycine Soja (Soybean) Oil, Prunus Amygdalus (Sweet Almond) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil/unsaponifiables, Simmondsia Chinensis (Jojoba)Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Tocopherol, Parfum.

• Świetna
  • Oliwka jest genialna. Świetnie nawilża całe ciało, pięknie pachnie a przede wszystkim ma doskonały skład. Mieszaniny różnych olei, dlatego również stosuje solo do olejowania jak również dodaje do masek, odżywek.
    Genialnie nawilża, dociąża i wygładza puszące włosy a ze skórą ciała robi cuda. Zero podrażnień, suchej skóry.
    Mistrz za grosze.

Ilość zużytych opakowań: w trackie 2

Chcesz pochwalić nirvvana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na pewno nie do biustu
  • Kupiłam aby przeciwdziałać rozstępom na biuście. Jestem po operacji biustu, lekarz zalecił dodatkowo masaż. Pomyślałam że taka oliwka to strzał w dziesiątkę: idealna do masażu i jeszcze zapobiegnie ewentualnym rozstępom.
    Katastrofa nadeszła szybko. Cały dekolt w czarnych, grubych zaskórnikach, gdzieniegdzie pryszcze już zdążyły się pojawić. Wstyd tak iść do lekarza. Aby ratować skórę musiała sięgnąć po Atrederm. Kto używał ten wie, jak silny jest to lek. Ale tylko on ogarnął to co zrobiła ta oliwka.
    Spróbuje oliwkę wykorzystać do włosów, albo pójdzie do śmieci.
    2 gwiazdki za to że jest szansa że kosmetyk się nie zmarnuje. Gdyby zdarzył się cud, a moje włosy pokochały oliwkę, edytuje recenzje.

Używam tego produktu od: parę razy użyłam

Chcesz pochwalić Jacqueline27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielofunkcyjna i niezastąpiona
  • Jest to produkt, do którego po prostu mam słabość. W składzie ma same cenne olejki i witaminę E. Niesamowicie wielofunkcyjna, o pięknym zapachu i przede wszystkim naprawdę skuteczna. Używam jej głównie do olejowania włosów, sprawdza się świetnie, wygładza, włosy stają się się miękkie, błyszczące, sypkie, mniej się rozdwajają, oliwka niweluje przesuszenie, widocznie pogrubia włosy.
    Ciało po użyciu oliwki jest odżywione, gładkie i pięknie pachnie. Przy regularnym stosowaniu zmniejsza widoczność rozstępów.
    Nadaje się również do demakijażu oraz do stosowania na twarz czy paznokcie. Ostatnio spróbowałam też wymieszać ją z podkładem, skóra była rozświetlona, pachnąca, a jednocześnie ujednolicona, podkład się świetnie rozprowadził.
    Według mnie jest niezastąpiona. Nie spotkałam równie dobrej oliwki w tej cenie. Od jej zapachu jestem niemal uzależniona
    Opakowanie nie sprawia mi większych problemów. Oliwka jest bardzo tania, można ją dostać w promocji za 10 zł/250 ml.
    Naprawdę polecam!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić love2coffee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwoity
  • Kupiłam skuszona ceną i dobrymi recenzjami. Produkt całkiem całkiem, ale bez efektu wow. Trudno powiedzieć czy robi coś ze skórą oprócz natłuszczenia. Zapach do zaakceptowania, ale na pewno nie należy do moich ulubionych. Beznadziejna butelka, olejek się po mniej leje i cała się klei co mnie bardzo wkurza.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 na ukończeniu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Frytalina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie super
  • Dla mnie to wielofunkcyjne cudo, używam do:
    I- przedewszystkim do olejowania włosów. Nakładam zazwyczaj na suche włosy na całą noc, tylko poniżej ucha, po czym zmywam rano przy pomocy odżywki. Oczywiście skalp myję szamponem. Włosy z mycia na mycie są coraz mniej suche i coraz bardziej błyszczące!

II- dodaję kilka kropel do masek/odżywek, które są dla moich włosów zbyt "cienkie". Sprawia to, że moje włosy stają się nawilżone, gładkie. Zero obciążenia

III- dodaję kropelkę do kremu do twarzy. Tej metody używam tylko na noc, bo wiadomo że buzia po oliwce się świeci. Rano twarz jest super gładka i nawilżona! Dodam może, że mieszam oliwke zazwyczaj z Alantanem Dermoline (niebieskim) i moja wybredna mieszana cera nie wybrzydza takiej mieszanki, jeszcze nigdy nie zareagowała pryszczami ani wągrami. Krótko mówiąc - mnie oliwka nie zapycha.

IV- jako nawilżasz do ciała po prysznicu. Poprostu wychodząc z prysznica lekko osuszam ciało i smaruje całe ciało cieniutką warstwą oliwki. Szybko się wchłania i daje świetne efekty.

UWAGA!: dla osób posiadających wrażliwy skalp! Raz naolejowałam nią skalp, czego skutkiem było podrażnienie skóry, więc dla wrażliwców niestety się nie sprawdzi, a przynajmniej dla mnie.

Ilość zużytych opakowań: 1/4 jednego

Chcesz pochwalić Meg999 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super Polceam...
  • Super dobry olejek nasmarowałam włosy na noc od ucha w dół nie na skalp rano umyłam włosy i moje wlosy poprostu cudo grube nawilżone błyszczące. Po kapieli moja skóra nawilżona gładka ale ma jeden minus te opakowanie beznadziejna butelka z tym otworkiem olej dosłownie sie leje po calej butelce potem jest upaprana. ale Polecam i kupie z prwnoscia kolejne i kolejne...

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić Katita007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie nie bardzo
  • Niestety nie dane mi było poznać magiczne właściwości tego olejku. Cena jak najbardziej na plus, skład też. Mi natomiast ani nie pomógł ani nie zaszkodził. Stosowałam do włosy oraz do ciała po uprzednim zmieszaniu z balsamem. Sam olejek jest dla mnie za tłusty i brudzi ubrania i pościel. Do czego bym się mogła przyczepić to dozownik, z którego zawsze jakimś cudem produkt wycieka poza butelkę.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić anastasiaxd za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kosmetyk wielofunkcyjny!
  • Coś wspaniałego. Kupiłam dla włosów,zaczęłam używać też na ciało. Pięknie pachnie,bardzo wydajny,świetnie się rozprowadza. Na ciele szybko się wchłania,nie zostawia tłustych śladów,skóra jest nawilżona cały dzień,a jego zapach szybko się ulatnia i nie kłóci z perfumami. Na włosach-odżywia,nie skapuje,dobrze się zmywa. Na paznokciach-zmiękcza skórki,nawilża,z innymi olejkami twardza i wzmaga wzrost. I co najważniejsze na mojej dziwnej skórze-nie uczula!!
    Naprawdę kosmetyk wszechczasów!
    Jeszcze tylko dzidzię sobie zrobię i na niej też będę tylko jego stosowała

Chcesz pochwalić jagodka1802 za czytelną i pomocną recenzję?
  • powinnam lubic go bardziej
  • Olejek kupiłam w ciąży pod wpływem opinii na wizażu.
    Skład ma barzo fajny, cenę przyzwoitą, wydajnośc dużą.
    W ciąży nie nabawiłam się rozstępów, ale używałam wielu produktów więc nie wiem, czy to akurat zasługa tego olejku.
    Jego zapach jest przyjemny, dzidziusiowy. Dosyc długo utrzymuje się na skórze.
    Konsystencja rozwodnionej oliwki. Wchłania się bardzo wolno, ale w końcu to olej.
    Nie wiem czemu, ale preparat ten nie wywołał u mnie efektu wow. Spodziewałam się czegoś więcej. To po prostu zwykły olejek w bardzo korzystnej cenie.

Używam tego produktu od: od października 2014

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić usuahaha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moja ulubiona!
  • Bardzo ją lubię! Używam jej po gorącej kąpieli lub prysznicu i sprawdza się idealnie. Nawilża i łagodzi moją wrażliwą skórę. (Nawet po goleniu!)
    Do tego pięknie pachnie, tak delikatnie i naturalnie.
    Lubię też używać jej na włosy, i tutaj też sprawdza się całkiem nieźle. Włosy są po niej miękkie i sypkie.
    Jest całkiem niedroga i b. wydajna. 1 buteleczka wystarcza mi na ok. 1-1,5 miesiąca codziennego stosowania.

Gorąco polecam!

Ilość zużytych opakowań: W trakcie 2

Chcesz pochwalić blory za czytelną i pomocną recenzję?