Rossmann, Babydream fur Mama, Pflegeöl (Olejek do pielęgnacji ciała)

Powiększ Rossmann, Babydream fur Mama, Pflegeöl (Olejek do pielęgnacji ciała)

Zgłaszająca osoba: pearlania

Pomaga zapobiegać rozstępom, zawiera wysokiej jakości olejek migdałowy, makadamia, jojoba, olej sojowy i słonecznikowy, a także witaminę E, nie zawiera olejów mineralnych, barwników i konserwantów. Olejek perfumowany, nie zawiera alergenów. Produkt przebadamy dermatologicznie.

Skład: Glycine Soja (Soybean) Oil, Prunus Amygdalus (Sweet Almond) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil/unsaponifiables, Simmondsia Chinensis (Jojoba)Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Tocopherol, Parfum.

• Pozytywne zaskoczenie
  • Olejek kupiłam do stosowania podczas masażu bańką chińską (nie jestem, ani nie byłam w ciąży ) W tej roli sprawdził mi się bardzo dobrze. Zaczęłam go również stosować na całe ciało, co prawda nie codziennie. Olejek bardzo dobrze nawilża skórę, staje się ona bardziej elastyczna i gładka. Ponad to nie podrażnia i nie uczula. Ma super skład. Działania przeciw rozstępom ocenić niestety nie mogę. Na te co już mam nie zauważyłam, aby olejek jakoś wpływał, ale też nie oczekiwałam tego od niego. Olejek ma fajną buteleczkę, z której się nie wylewa, ponieważ wlew jest zabezpieczony sylikonową nakładką. Naprawdę serdecznie go polecam.

Używam tego produktu od: trzy miesiące

Chcesz pochwalić Martyna1709 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• polecam
  • olejek bardzo przyjemny, w dobrej cenie 12 zł, bardzo wydajny. Dobrze się rozsmarowuje, nie tłuści ubrań. Zapach doś neutralny. Skóra jest dobrze nawilżona i gładka w dotyku. Zauważyłam również wygładzenie skóry na udach, polecam.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić nina1611 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fantastyczny!
  • Najlepszy olejek jaki miałam przyjemność używać

ZALETY:
    *cudownie nawilża skórę
    *bardzo dobrze spisuje się do olejowania włosów
    *szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy
    *pięknie pachnie
    *kosztuje naprawde niewiele
    *jest bardzo wydajny

WADY:
    brak!!!

Zawsze wracam do tego olejku jest to zdecydowanie mój KWC

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

Chcesz pochwalić youngleaders za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Kupiłam będąc w ciąży. Wcześniej używałam przez około miesiąc Bio Oil, ale zniechęcona ceną i bardzo szybkim zużyciem stwierdziłam że czas kupić coś tańszego.

Olejek stosowałam codziennie rano i wieczorem na brzuch i piersi. Rozstępów brak i o to chodziło!! Zapach dzidziusiowy, nie przeszkadzał mi. Kupiłam dwa opakowania i używalam ich około 6 miesiecy.

Polecam!

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić ooluch za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowany KWC
  • Do rzeczy
    - nawilża skóre i włosy
    - stopniowo niweluje przebarwienia na skórze
    - tania i łatwo dostepna
    - bardzo wydajna
    - piękny, naturalny i bardzo deliatny skład

Zapach kiepski, ale mi nie przeszkadza

Jeśli chodzi o rostępny nie chcę skłamać (w ciąży nie byłam), ale wydaje mi sie, ze za sprawą masaży tą oliwką moje rozstępny na nogach są mniej widoczne, tak jak i blizny.

Używam tego produktu od: Dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: około 5

Chcesz pochwalić natkowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koszmarna pomyłka, nie polecam
  • Kupiłam produkt na samym początku ciąży, stosowałam go regularnie przez cztery miesiące. Skóra po aplikacji oliwki robiła się czerwona, rozstępy stawały się coraz bardziej widoczne. W końcu porzuciłam ten kosmetyk na rzecz Palmersa i nie załuję. Nie wiem jak wyglądałyby moje piersi gdybym stosowała tą oliwkę do końca. Dla mnie zupełnie nie trafiony produkt.

Plusy:
    -cena

Minusy:
    - efekt odwrotny do oczekiwanego
    - konsystencja, nawet jak na olejek jest zbyt lejąca się
    - zapach
    - wchłania się baaaardzo długo
    - mało wydajny

Używam tego produktu od: czterech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: połowa jednego opakowania

Chcesz pochwalić madamelukrecja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo
  • Jestem alergikiem.
    90% balsamów i żeli ostatnio mnie uczula.
    Jedna Wizażanka zaproponowała mi przerzucenie się na oliwki Babydream.
    Skusiła mnie niska cena i bardzo dobry skład - w składzie nie ma żadnego oleju mineralnego, nie ma parafiny, która zawsze robi mi krzywdę np. w kremach do rąk.
    Kupiłam i przepadłam.
    Super nawilżenie i w końcu skóra jest ukojona, nie swędzi.
    Nakładam oliwkę codziennie po kąpieli na mokrą skórę, wchłania się niemalże do matu.
    Jestem zachwycona i nigdy już nie kupię do ciała nic innego.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić kasztanka3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem fajny
  • Olejek zakupiłam ze względu na rozstępy na udach. Co prawda nie jestem w ciąży, ale lubię go używać. Olejek ma całkiem miły zapach, pięknie nawilża, wygładza, niestety nie redukuje rozstępów. Najlepiej aplikować go na lekko wilgotną skórę. Tak jak już ktoś zauważył nie nadaje się do stosowania na biust i dekolt, po prostu zapycha niemiłosiernie. Za to odejmuję gwiazdkę.

Chcesz pochwalić majka85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna
  • Oliwka jest genialna. Świetnie nawilża całe ciało, pięknie pachnie a przede wszystkim ma doskonały skład. Mieszaniny różnych olei, dlatego również stosuje solo do olejowania jak również dodaje do masek, odżywek.
    Genialnie nawilża, dociąża i wygładza puszące włosy a ze skórą ciała robi cuda. Zero podrażnień, suchej skóry.
    Mistrz za grosze.

Ilość zużytych opakowań: w trackie 2

Chcesz pochwalić nirvvana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na pewno nie do biustu
  • Kupiłam aby przeciwdziałać rozstępom na biuście. Jestem po operacji biustu, lekarz zalecił dodatkowo masaż. Pomyślałam że taka oliwka to strzał w dziesiątkę: idealna do masażu i jeszcze zapobiegnie ewentualnym rozstępom.
    Katastrofa nadeszła szybko. Cały dekolt w czarnych, grubych zaskórnikach, gdzieniegdzie pryszcze już zdążyły się pojawić. Wstyd tak iść do lekarza. Aby ratować skórę musiała sięgnąć po Atrederm. Kto używał ten wie, jak silny jest to lek. Ale tylko on ogarnął to co zrobiła ta oliwka.
    Spróbuje oliwkę wykorzystać do włosów, albo pójdzie do śmieci.
    2 gwiazdki za to że jest szansa że kosmetyk się nie zmarnuje. Gdyby zdarzył się cud, a moje włosy pokochały oliwkę, edytuje recenzje.

Używam tego produktu od: parę razy użyłam

Chcesz pochwalić Jacqueline27 za czytelną i pomocną recenzję?