Rossmann, Babydream fur Mama, Pflegeöl (Olejek do pielęgnacji ciała)

Powiększ Rossmann, Babydream fur Mama, Pflegeöl (Olejek do pielęgnacji ciała)

Zgłaszająca osoba: pearlania

Pomaga zapobiegać rozstępom, zawiera wysokiej jakości olejek migdałowy, makadamia, jojoba, olej sojowy i słonecznikowy, a także witaminę E, nie zawiera olejów mineralnych, barwników i konserwantów. Olejek perfumowany, nie zawiera alergenów. Produkt przebadamy dermatologicznie.

Skład: Glycine Soja (Soybean) Oil, Prunus Amygdalus (Sweet Almond) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil/unsaponifiables, Simmondsia Chinensis (Jojoba)Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Tocopherol, Parfum.

• POZYTYWNA
  • Zawsze musi być na mojej półce z kosmetykami!
    Zaczęłam używać go do olejowania włosów. W tej roli sprawdził się znakomicie. Produkt jest bogaty w naturalne olejki, które nawilżają włosy, a nie zawiera żadnych parabenów i silikonów. Najlepsza oliwka do olejowania włosów.
    Oprócz testowania na włosach używałam także do pielęgnacji ciała. Oliwka wspaniale nawilża, szybko się wchłania i nie zostawia tłustego filmu na skórze. Jedyne co na początku mnie drażniło, to jej zapach. Jednak z czasem się przyzwyczaiłam i przestał mi on przeszkadzać.

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 x 250 ml

Chcesz pochwalić dulcex3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kupię na pewno następne opakowanie
  • Zdecydowanie mój KWC! Wcieram go w ciało po każdej kąpieli i jestem zachwycona efektem nawilżonej skóry. Nie potrzebuję dodatkowego balsamu. Dodatkowym plusem jest cudowny zapach i jego wydajność. Szczerze POLECAM!

Używam tego produktu od: od ok. półtorej roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 całe pakowania

Chcesz pochwalić Wisniowa Panienka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 9 raz(y)
  • Skuteczny
  • Podczas ciąży zużyłam wiele opakowań tego olejku, czasami kupowałam w promocyjnej cenie, bodajże 9.99, czasami w standardowej 12.99, obie jednak są atrakcyjne, jak za tak skuteczny i niezawodny produkt.
    Obecnie, 2 tyg.po ciąży, mogę śmiało stwierdzić, że ten olejek na prawdę działa, choć przyznam, że stosowałam go na przemian z Palmer\'s Cocoa butter przeciw rozstępom, tak więc to połączenie przyczyniło się do tego, iż na moim ciele nie pojawił się żaden rozstęp.
    Plusy to oczywiście cena, dostępność (każdy Rossmann), wydajność (jak każda oliwka czy olejek wystarczy niewielka ilość, by dokładnie posmarować newralgiczne strefy ciała (uda, biodra, pupa, boczki, brzuch i ewentualnie piersi), przyjemny, delikatny, słodki zapach.
    Minusów ten produkt (jak dla mnie) nie posiada.
    Super!

P.S. używam go także, jako produkt do demakijażu oczu i sprawdza się rewelacyjnie.

Używam tego produktu od: ponad 9 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić mgds za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie jestem zbyt zadowolona
  • Oliwka nie specjalnie się sprawdziła. Nie zabezpieczyła mojej skóry przed rozstępami, których niestety po ciąży trochę mi przybyło. Jedyne co bardzo mi się w niej podobało i stąd zaznaczone 3 gwiazdki to jego zapach i poczucie, że skóra jest fajnie natłuszczona, w taki pozytywny sposób bo dość szybko się wchłania i pozostaje już tylko poczucie nawilżenia. Także pozytywne działania posiada, ale ja liczyłam przede wszystkim na ochronę przed powstawaniem rozstępów.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 op

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kosmetycznapaula za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry.
  • Zaczęłam go stosować, gdy zaszłam w ciążę. Początkowo dwa razy dziennie, później już tylko raz po każdej kąpieli. Zużyłam 3opakowania plus dwa opakowania balsamu z tej samej serii.
    Olejek Babydream na pewno przyczynił się do mniejszej ilości rozstępów, które nie pojawiały się aż do 9mca i pod koniec kilka pojawiło się "na boczkach". Wychodzę z założenia, że jak rozstępy mają się pojawić to tak się stanie, jednak odpowiednia pielęgnacja może spowodować, że będzie ich mniej.

+przede wszystkim wielkie klaski: za skład. Mało mamy takich produktów i to w tak niskiej cenie
    +cena
    +dostępność - każdy Rossmann

Działanie:
    +pięknie nawilża skórę. Staje się jędrna, gładka, dogłębnie nawilżona
    +pięknie pachnie
    +szybko się wchłania, nie robiąc żadnych tłustych plam na ubraniach
    +łagodzi podrażnienia
    +dba o skórę, wygląda po nim naprawdę ładnie - jest gładka, promienna, wypielęgnowana
    +nawilzenie nie długotrwałe
    +wydajny
    +nie uczula

- butelka. Cieknie z niej i cieżko zabrać ją w podróż.

Ogólnie uważam, że to rewelacyjny produkt i mimo, że jestem po porodzie już 2,5mca nadal go używam.
    Polecam wszystkim.

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Trzy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Asia19x za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna!
  • Jestem w 9.miesiącu ciąży i nie mam ani jednego rozstępu! Chociaż wcześniej, gdy nie używałam tego olejku, robiły mi się na potęgę (wystarczyło,że trochę przytyłam). Muszę przyznac,że jestem teraz wieeelka. Przybyło mi 12 kg i w zasadzie niewielka część tego znajduje się gdzieś poza brzuchem, a mimo to oliwka dała radę z tak ekstremalnym naciągnięciem skóry.

Plusy:
    -dość szybko się wchłania
    -nie plami ubrań
    -zdecydowanie nawilża, czuć to po wielu godzinach od aplikacji, a nawet po kąpieli
    -stare rozstępy wygładził do minimum
    -wydajność(przez całą ciążę zużyłam 1,5 opakowanie stosując na całe ciało i włosy)
    -konsystencja-no olejek Nie jest zbyt wodnisty, trochę tłusty (bo to olejek!), ale szybko ta tłustość znika i zostaje tylko nawilżenie
    -na włosy też całkiem fajny, trzeba tylko umyc włosy dwa razy,ale to praktycznie jak z każdym olejem. No i nie można przesadzać z ilością, bo mogą się robić strąki. Ale używając z umiarem daje baaardzo dobre efekty (oceniam jako fryzjerka ).
    -zabezpiecza końcówki, gdy wetrzemy kropelkę po umyciu

Minusy:
    -wiadomo-butelka. Wizualnie mi nie przeszkadza, zamknięcie też ok, ale butelka jest zawsze tłusta (najwidoczniej olejek nie wchłania się tak dobrze w plastik jak w skórę )

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić szczembol za czytelną i pomocną recenzję?
  • ciało bez rozstępów
  • Moja ciąża dobiegła końca, więc chętnie wypowiem się o działaniu tego olejku po 9 miesiącach używania.
    Nie przypuszczałam, że w ciąży nie nabawię się ani jednego rozstępu. Najpierw używałam tego kosmetyku na zmianę z innymi i nieregularnie, później codziennie. Jest połączeniem kilku olejków, nie zawiera chemii.
    Plusem jest doskonale nawilżone ciało, u mnie w efekcie bez rozstępów. Minusem tłusta konsystencja i nieporęczne opakowanie, które trzeba myć po każdym użyciu, żeby nie zabrudzić wszystkiego dookoła.
    Ale dla takiego działania jestem w stanie to wybaczyć i polecam wszystkim przyszłym mamom

Używam tego produktu od: początku ciąży

Chcesz pochwalić asia_10 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przereklamowana
  • Na plus: ładny zapach i skład.
    Na minus? Cała masa rzeczy...
    - butelka brzydka bo biała i zawsze już w sklepie obdrapana i porysowana
    - butelka nieporęczna tak że szok, wyślizguje się z rąk
    - zamknięcie jeszcze gorsze
    - konsystencja wodnista, trzeba bardzo dużo wycisnąć i wsmarować, a i tak uczucie "posmarowania" jest znikome
    - nie widziałam efektów nawilżenia czy poprawienia stanu skóry
    - włosy także go nie polubiły
    Choć tego nie miałam jak sprawdzić, to nie wierzę, że robi coś z rozstępami..

Używam tego produktu od: dawna

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić mahalkata za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetnie nawilża
  • Jestem w 5 miesiącu ciąży i od początku używam tego produktu. Zdecydowałam się na niego dzięki opiniom na Wizażu i jak na razie jestem zachwycona. Oliwka świetnie nawilża, ładnie pachnie i mam nadzieję uchroni mnie przed rozstępami a do tego jest mega tania. Stosuje ją codziennie i muszę przyznać ze jest bardzo wydajny. Świetnie się nadaje do całego ciała oraz do twarzy ( mimo ze mam skórę mieszaną) to czasami smaruje nią twarz po kąpieli. Również można nałożyć ją na końcówki włosów, bardzo fajnie je nawilży (ale uwaga tutaj z iloscią bo jak się przesadzi to ciężko ja zmyć)

Jedyne minusy to takie ze dość długo się wchłania i po jakimś czasie stosowania zapach zaczyna przeszkadzać ( no chyba ze to moja ciążowa nadwrażliwość na zapachy)

Chcesz pochwalić fo3kaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 6 raz(y)
  • Moje oliwkowe must have!
  • Na zakup nowej oliwki zdecydowałam się gdy skończyłam ostatnie opakowanie mojej kolejnej i pierwszej ulubionej oliwki z Hipp. Podkusił mnie bogaty naturalny skład a pozatym moje włosy przestały dobrze reagować na Hipp z racji farbowania ich. Bez olejowania ich nie były już takie zdrowe a potrzebne było szybko coś co je odratuje po masakrycznym farbowaniu. Sięgłam po tę dla mam bo dla dzieci zawiera rumianek i mi żółkłyby po niej włosy. No i tak oto stała się moją must have do włosów do ciała tak samo.

Plusy:
    +++cena jest adekwatna do ilość oliwki i jej bogatego naturalnego składu
    +++zawiera najlepiej działające na moją skórę i włosy olejki, olejek sojowy, ze słodkich migdałów, słonecznikowy, jojoba oraz makadamia.
    +++nie zawiera alergenów i rumianku
    +++zapach bardzo mnie odstraszył na początku ale z czasem stał się bardzo przyjemny, utrzymuje się na skórze ciała cały dzień jak jakieś perfumy, przesiąkają nim ubrania, do tego bardzo przypadł do gustu mojemu mężczyźnie . Jest pudrowy i kojarzy mi się z czymś fioletowym o_O.
    +opakowanie oliwki, bardzo podoba mi się szata graficzna i kolorystyka i zdjęcie tej mamy .
    +++ działanie na skórę jest fantastyczne, rozjaśnia blizny i zapobiega ich powstawaniu- zawsze gdy powstaje mi blizna np po jakimś wyprysku to smaruje te miejsce 3 razy w ciągu dnia i nakładam na noc olejek. Zmiękcza skórę i to bardzo, świetnie nawilża i ten efekt utrzymuje się do 3,5 dnia bez oliwki. Wzmacnia skórę która staje się jędrna i odporna na urazy, jestem wrażliwcem i to dla mnie bardzo ważna cecha wśród oliwek i balsamów. Ujednolica kolor i rozpromienia skórę- pewnie przez dobre odżywienie i masarz.
    +++ dobrze się wchłania i nie pozostawia tłustych śladów na ubraniu.
    ++ bardzo bardzo wydajna, przy dużej ilości na włosy i całe ciało lub dodawana do kąpieli starcza na 3 miesiące !!
    +++nadaje się na smarowanie podrażnionych miejsc intymnych
    +++likwiduje podrażnienia
    +++działanie na włosy jest perfekcyjne, zmiękcza je, uzdrawia zniszczone końce, po 2 miesiącach regularnego stosowania pogrubia włosy, wzmacnia nawilżenie, wygładza, odżywia, zapobiega puszeniu się włosów, nawilża skórę głowy, przyśpiesza wzrost, łagodzi podrażnienia na głowie, nie powoduje wysypu łupierzu i nie uczula, nie przyzwyczaja włosów do siebie, jest bardzo delikatna w działaniu bo włosy są sprężyste i bardzo bardzo lśniące.

Minusy:
    -Opakowanie dozowanie, bardzo dużo się wylewa przez źle zrobiony dziubek do dozowania. Znalazłam sposób by jej nie marnować ale mogli by zrobić lepsze.

Z czystym sumieniem ją polecam, mimo wszystko i tak bardzo lubię Hipp ale ta oliwka to tak samo moje ulubione cudeńko które musi być zawsze a Hipp mogę sobie darować .

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Leppu za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij