Rossmann, Babydream fur Mama, Pflegeöl (Olejek do pielęgnacji ciała)

Powiększ Rossmann, Babydream fur Mama, Pflegeöl (Olejek do pielęgnacji ciała)

Zgłaszająca osoba: pearlania

Pomaga zapobiegać rozstępom, zawiera wysokiej jakości olejek migdałowy, makadamia, jojoba, olej sojowy i słonecznikowy, a także witaminę E, nie zawiera olejów mineralnych, barwników i konserwantów. Olejek perfumowany, nie zawiera alergenów. Produkt przebadamy dermatologicznie.

Skład: Glycine Soja (Soybean) Oil, Prunus Amygdalus (Sweet Almond) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil/unsaponifiables, Simmondsia Chinensis (Jojoba)Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Tocopherol, Parfum.

• Świetna!
  • Jestem w 9.miesiącu ciąży i nie mam ani jednego rozstępu! Chociaż wcześniej, gdy nie używałam tego olejku, robiły mi się na potęgę (wystarczyło,że trochę przytyłam). Muszę przyznac,że jestem teraz wieeelka. Przybyło mi 12 kg i w zasadzie niewielka część tego znajduje się gdzieś poza brzuchem, a mimo to oliwka dała radę z tak ekstremalnym naciągnięciem skóry.

Plusy:
    -dość szybko się wchłania
    -nie plami ubrań
    -zdecydowanie nawilża, czuć to po wielu godzinach od aplikacji, a nawet po kąpieli
    -stare rozstępy wygładził do minimum
    -wydajność(przez całą ciążę zużyłam 1,5 opakowanie stosując na całe ciało i włosy)
    -konsystencja-no olejek Nie jest zbyt wodnisty, trochę tłusty (bo to olejek!), ale szybko ta tłustość znika i zostaje tylko nawilżenie
    -na włosy też całkiem fajny, trzeba tylko umyc włosy dwa razy,ale to praktycznie jak z każdym olejem. No i nie można przesadzać z ilością, bo mogą się robić strąki. Ale używając z umiarem daje baaardzo dobre efekty (oceniam jako fryzjerka ).
    -zabezpiecza końcówki, gdy wetrzemy kropelkę po umyciu

Minusy:
    -wiadomo-butelka. Wizualnie mi nie przeszkadza, zamknięcie też ok, ale butelka jest zawsze tłusta (najwidoczniej olejek nie wchłania się tak dobrze w plastik jak w skórę )

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić szczembol za czytelną i pomocną recenzję?
  • ciało bez rozstępów
  • Moja ciąża dobiegła końca, więc chętnie wypowiem się o działaniu tego olejku po 9 miesiącach używania.
    Nie przypuszczałam, że w ciąży nie nabawię się ani jednego rozstępu. Najpierw używałam tego kosmetyku na zmianę z innymi i nieregularnie, później codziennie. Jest połączeniem kilku olejków, nie zawiera chemii.
    Plusem jest doskonale nawilżone ciało, u mnie w efekcie bez rozstępów. Minusem tłusta konsystencja i nieporęczne opakowanie, które trzeba myć po każdym użyciu, żeby nie zabrudzić wszystkiego dookoła.
    Ale dla takiego działania jestem w stanie to wybaczyć i polecam wszystkim przyszłym mamom

Używam tego produktu od: początku ciąży

Chcesz pochwalić asia_10 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przereklamowana
  • Na plus: ładny zapach i skład.
    Na minus? Cała masa rzeczy...
    - butelka brzydka bo biała i zawsze już w sklepie obdrapana i porysowana
    - butelka nieporęczna tak że szok, wyślizguje się z rąk
    - zamknięcie jeszcze gorsze
    - konsystencja wodnista, trzeba bardzo dużo wycisnąć i wsmarować, a i tak uczucie "posmarowania" jest znikome
    - nie widziałam efektów nawilżenia czy poprawienia stanu skóry
    - włosy także go nie polubiły
    Choć tego nie miałam jak sprawdzić, to nie wierzę, że robi coś z rozstępami..

Używam tego produktu od: dawna

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić mahalkata za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetnie nawilża
  • Jestem w 5 miesiącu ciąży i od początku używam tego produktu. Zdecydowałam się na niego dzięki opiniom na Wizażu i jak na razie jestem zachwycona. Oliwka świetnie nawilża, ładnie pachnie i mam nadzieję uchroni mnie przed rozstępami a do tego jest mega tania. Stosuje ją codziennie i muszę przyznać ze jest bardzo wydajny. Świetnie się nadaje do całego ciała oraz do twarzy ( mimo ze mam skórę mieszaną) to czasami smaruje nią twarz po kąpieli. Również można nałożyć ją na końcówki włosów, bardzo fajnie je nawilży (ale uwaga tutaj z iloscią bo jak się przesadzi to ciężko ja zmyć)

Jedyne minusy to takie ze dość długo się wchłania i po jakimś czasie stosowania zapach zaczyna przeszkadzać ( no chyba ze to moja ciążowa nadwrażliwość na zapachy)

Chcesz pochwalić fo3kaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 6 raz(y)
  • Moje oliwkowe must have!
  • Na zakup nowej oliwki zdecydowałam się gdy skończyłam ostatnie opakowanie mojej kolejnej i pierwszej ulubionej oliwki z Hipp. Podkusił mnie bogaty naturalny skład a pozatym moje włosy przestały dobrze reagować na Hipp z racji farbowania ich. Bez olejowania ich nie były już takie zdrowe a potrzebne było szybko coś co je odratuje po masakrycznym farbowaniu. Sięgłam po tę dla mam bo dla dzieci zawiera rumianek i mi żółkłyby po niej włosy. No i tak oto stała się moją must have do włosów do ciała tak samo.

Plusy:
    +++cena jest adekwatna do ilość oliwki i jej bogatego naturalnego składu
    +++zawiera najlepiej działające na moją skórę i włosy olejki, olejek sojowy, ze słodkich migdałów, słonecznikowy, jojoba oraz makadamia.
    +++nie zawiera alergenów i rumianku
    +++zapach bardzo mnie odstraszył na początku ale z czasem stał się bardzo przyjemny, utrzymuje się na skórze ciała cały dzień jak jakieś perfumy, przesiąkają nim ubrania, do tego bardzo przypadł do gustu mojemu mężczyźnie . Jest pudrowy i kojarzy mi się z czymś fioletowym o_O.
    +opakowanie oliwki, bardzo podoba mi się szata graficzna i kolorystyka i zdjęcie tej mamy .
    +++ działanie na skórę jest fantastyczne, rozjaśnia blizny i zapobiega ich powstawaniu- zawsze gdy powstaje mi blizna np po jakimś wyprysku to smaruje te miejsce 3 razy w ciągu dnia i nakładam na noc olejek. Zmiękcza skórę i to bardzo, świetnie nawilża i ten efekt utrzymuje się do 3,5 dnia bez oliwki. Wzmacnia skórę która staje się jędrna i odporna na urazy, jestem wrażliwcem i to dla mnie bardzo ważna cecha wśród oliwek i balsamów. Ujednolica kolor i rozpromienia skórę- pewnie przez dobre odżywienie i masarz.
    +++ dobrze się wchłania i nie pozostawia tłustych śladów na ubraniu.
    ++ bardzo bardzo wydajna, przy dużej ilości na włosy i całe ciało lub dodawana do kąpieli starcza na 3 miesiące !!
    +++nadaje się na smarowanie podrażnionych miejsc intymnych
    +++likwiduje podrażnienia
    +++działanie na włosy jest perfekcyjne, zmiękcza je, uzdrawia zniszczone końce, po 2 miesiącach regularnego stosowania pogrubia włosy, wzmacnia nawilżenie, wygładza, odżywia, zapobiega puszeniu się włosów, nawilża skórę głowy, przyśpiesza wzrost, łagodzi podrażnienia na głowie, nie powoduje wysypu łupierzu i nie uczula, nie przyzwyczaja włosów do siebie, jest bardzo delikatna w działaniu bo włosy są sprężyste i bardzo bardzo lśniące.

Minusy:
    -Opakowanie dozowanie, bardzo dużo się wylewa przez źle zrobiony dziubek do dozowania. Znalazłam sposób by jej nie marnować ale mogli by zrobić lepsze.

Z czystym sumieniem ją polecam, mimo wszystko i tak bardzo lubię Hipp ale ta oliwka to tak samo moje ulubione cudeńko które musi być zawsze a Hipp mogę sobie darować .

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Leppu za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna oliwka
  • Oliwkę kupiłam jako produkt do codziennej pielęgnacji skóry. Moja skóra na nogach bardzo szybko się przesusza. Olejek Babydream wspaniale ją nawilża.

PLUSY:
    -cena
    -zapach
    -skład
    -dobre nawilżenie

MINUSY
    - opakowanie, które trzeba cały czas wycierać ponieważ przy nakładaniu produktu oliwka wylewa się

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić An_ia za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Kiedy byłam w ciąży testowałam kilka różnych oliwek i balsamów, jednak przy żadnym nie zatrzymałam się na dłużej, dopóki nei kupiłam tego. Pokochałam go od pierwszego użycia, i stosuję do teraz. Rozstępów w ciąży pojawiło mi się kilka, ale od czasu stosowania tej oliwki przestały sie pojawiać, a poprzednie wyraźnie zbladły, i zmiejszyły się. Skóra po niej jest nawilżona nie tylko z wierzchu jak po większości oliwek, ale też w środku. Po użyciu jej czuć wewnętrzzne nawilżenie skóry. W dodatku oliwka bardzo szybko i przyjemnie się wchłania, ładnie pachnie, i nie plami ubrań.

Plusy
    - ładny zapach
    - szybko się wchłania
    - działa na istniejące rozstępy
    - zapobiega powstawaniu nowych rozstępów
    - ujędrnia i nawilża skórę
    - jest wydajna
    - bardzo niska cena za taką jakość produktu(ok 10 zł w promocji)

Minusy
    - opakowanie jest zawsze tłuste

Używam tego produktu od: 1 rok

Chcesz pochwalić olkaa_w za czytelną i pomocną recenzję?
  • Maskaryczny!
  • Używałam go do olejowania włosów i tutaj sprawdził sie beznadziejnie! Moje włosy mimo dokładnego splukania oleju przez najbliższe 2 mycia miały postać tłustych strąków!

Postanowilam wiec zużyć go do ciała.
    I tutaj także sie nie sprawdził. Ciało było po nim tluste i nieprzyjemne w dotyku.

Wysuszyl mi nawet lekko skore. Nie polecam!

Używam tego produktu od: Trzy miesiace
    Ilość zużytych opakowań: Jedno niecale

Chcesz pochwalić Julie123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Jestem w 7 miesiącu ciąży i od początku stosuje ten olejek. Zapach przyjemny choć z czasem staję się ,,ciężki i męczy,,
    plusy
    Fajnie nawilża
    Wydajny
    Przystępna cena
    Po wchłonięciu skóra jest nawilżona
    Generalnie spełnia swoje zadanie
    Minusy
    trochę długo się wchłania

Póki co żadnych rozstępów nie zauważyłam.

Używam tego produktu od: od 6 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie 4

Chcesz pochwalić lwuska55592 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry na rozstępy
  • Używałam w trakcie ciąży i bardzo dobrze sobie radził, aby rozstępy nie powstawały, a te które powstały przed używaniem, tj. na udach i pośladkach w okresie dojrzewania, ładnie wygładził, ale nie tak żeby były całkowicie niewidoczne, bo takich cudów nie ma. Zapach przyjemny. Jedynie mogę mu zarzucić, że trochę się wchłaniał i pozostawiał ślady na piżamie i pościeli.

Ilość zużytych opakowań: 250 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sopel405 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij