Rossmann, Babydream fur Mama, Pflegeöl (Olejek do pielęgnacji ciała)

Powiększ Rossmann, Babydream fur Mama, Pflegeöl (Olejek do pielęgnacji ciała)

Zgłaszająca osoba: pearlania

Pomaga zapobiegać rozstępom, zawiera wysokiej jakości olejek migdałowy, makadamia, jojoba, olej sojowy i słonecznikowy, a także witaminę E, nie zawiera olejów mineralnych, barwników i konserwantów. Olejek perfumowany, nie zawiera alergenów. Produkt przebadamy dermatologicznie.

Skład: Glycine Soja (Soybean) Oil, Prunus Amygdalus (Sweet Almond) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil/unsaponifiables, Simmondsia Chinensis (Jojoba)Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Tocopherol, Parfum.

• Uniwersalny geniusz
  • Produkt kupiłam dzięki pozytywnym opiniom na Wizażu.

Szukałam czegoś do olejowania włosów. Włosomaniaczką nie jestem, szkoda mi i czasu, i pieniędzy, i zachodu na szukanie jednego genialnego oleju na mój typ włosów. Koniec końców zdecydowałam się na olejek dla mam, bo niby wg Wizażanek ma super skład, jest mieszanką różnych olejów i inne many wow, much like.

Przede wszystkim - jest zupełnie uniwersalny. Używam go praktycznie do wszystkiego.

WŁOSY - do olejowania włosów się nadaje. Na początku nakładałam go z czystego przekonania. Aż w końcu (połowa drugiego opakowania) odstawiłam. Stwierdziłam, że efektów i tak nie widzę, końcówki nadal suche. Nie minęły dwa, trzy dni i moje włosy przypomniały mi, co to znaczy mieć naprawdę suche końcówki. Przez ten czas używania nie zauważyłam powolnej, następującej z dnia na dzień poprawy. Wystarczyło jednak przestać używać - i szybko do mnie dotarło, jak bardzo ten olejek pomaga. Wróciłam z pokorą.

TWARZ - używam go do zmywania makijażu. Sprawdza się lepiej niż większość płynów i emulsji do demakijażu. Przynajmniej nie muszę agresywnie trzeć oczu, żeby pozbyć się tuszu.
    Ogólnie zaczęłam stosować OCM i Babydream się dzielnie sprawdza.
    Jedyny brak zalety - jak nasmaruję tylko nim twarz na noc, to mam wrażenie, że jest przesuszona. Nie od niego, raczej jest to efekt niestosowania ciężkiego kremu na noc. Z nałożonym kremem - wszystko pięknie.

CIAŁO - świetnie zastępuje balsamy do ciała. Nakładany na mokrą skórę szybko się wchłania. Skóra później jest mięciutka i nawilżona.
    Rzadko robię peeling, ale jeśli już w to się bawię - mieszam cukier z oliwką. Taka mieszanka - cukier i BabyDream - świetnie się sprawdza, dobrze ściera naskórek, a oliwka powoduje efekt gładkości i miękkości.

A TERAZ NAJLEPSZE:
    Biust. Nie jestem posiadaczką super jędrnego biustu. dodatkowo - nie jest on najmniejszy. Ogólnie zmora. Pewnego dnia wymyśliłam, że skoro to olejek dla kobiet w ciąży, to może będzie miał działanie ujędrniające. MA! Na potrzeby testów - smarowałam nim jedną pierś przez tydzień. Już po tygodniu różnica między jedną a drugą wynosiła ok. 1 cm. Działa lepiej niż kremy ujędrniające do biustu, jakie zdarzyło mi się przetestować. Za to kocham go miłością dozgonną.

Widzę, że niektóre użytkowniczki zarzucają mu wadę w postaci opakowania. Owszem, przelany do innej buteleczki jest bardziej higieniczny, niemniej - miałam oliwki w bardziej nieszczęsnych opakowaniach. Zanim zaczęłam go przelewać, wystarczyła chwila na umycie opakowania mydłem razem z dłońmi i nic się nie brudziło.

Zdecydowanie polecam - służy do wszystkiego, można stosować dosłownie od stóp do głów. Geniusz za niewielkie pieniądze.

Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić baowiaczana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłość
  • Używam od roku, na wiele sposobów:
    jako balsam, jako olej na włosy, jako składnik masek do włosów, jako składnik mojego OCM, jako krem do rąk. Na pewno kiedy będę mamą będę używała go zgodnie z jego przeznaczeniem- czyli na rozstepy i pielegnację skóry.
    +++wielofunkcyjny
    ++ superwydajny
    +uwielbiam jego zapach
    +fajny skład bez zbędnych chemikaliów
    +niska cena
    +dobre wchłanianie
    +nie zostawia tłustych plam

+/- dostępny tylko w rossmanie i to nie każdym

-opakowanie, z którego źle się dozuje olejek, przez co butelka wiecznie jest brudna, ale to da się przeżyć.

Będę kupowała go dopóki będą go produkować! <3

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 butelka 250 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Yannay za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACJA
  • Stosuję go całą ciążę i jestem zachwycona. Ma piękny zapach ale nie za mocny, łatwo się rozprowadza i dobrze się wchłania.
    Jestem w 39 tc i nie mam ani jednego rozstępu a stosuję od samego początku ciąży.
    Ma bardzo dobry skład - same naturalne składniki.
    Nie zamieniłabym go na żaden inny!

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić daisy dot za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra
  • Prawdopodobnie jeszcze kiedyś kupię tę oliwkę. Jest wielofunkcyjna, nie szkodzi mojej skórze ani nosowi, jest tania i łatwo dostępna.
    Dobrze zatrzymuje nawilżenie skóry po kąpieli, nadaje się do mieszanki olejowej do OCM, od czasu do czasu nadaje się też do olejowania włosów. Chyba jedyną rzeczą, do której bym się przyczepiła jest otwór z którego leje się oliwkę. Miałam przez niego ubabraną całą butelkę, ale to niewielki problem.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Anetss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie mam jej nic do zarzucenia, no może ten zapach...
  • Oliwka Babydream Fur Mama to jeden z rossmannowskich hitów. Podchodziłam do niej z pewną dozą cierpliwości, wiedziałam, że nie będzie zła i jakoś ją wykorzystam, ale zakupu dokonałam po wykończeniu wszystkich olejków do pielęgnacji ciała. Kosmetyk przerósł moje wymagania i z pewnością kupię go ponownie. Zachęca mnie jakość i przede wszystkim cena. Pielęgnacja nie musi być droga, a ten olejek to doskonały przykład.

Zacznę może od składu. Olejek przeciw rozstępom dla przyszłych mam bazuje na oleju sojowym. Tuż za nim znajdziemy olej ze słodkich migdałów, olej słonecznikowy, olej jojoba i makadamia. Wszystkie oleje są bardzo bogate w witaminę E, która uelastycznia i odżywia naszą skórę. A więc działa przeciw rozstępom - elastyczna skóra dobrze się rozciąga i wraca do swojego pierowotnego stanu. Za olejami mamy witaminę E, która konserwuje nam całość i zapach. Zapach jest taki.. dziecięcy, pudrowy, nie pdooba mi się. Byłoby lepiej gdyby produkt był bezzapachowy, ale wiedziałam co kupuję i nie będę odejmować za to gwiazdki, bo to bezsens.

Oliwka nie zawiera żadnych parabenów, olejów mineralnych, alergenów, konserwantów i barwników. Jest bezpieczna dla naszej skóry, zatem przyszłe mamy bez obaw mogą nacierać nią swoje brzuszki Mimo że nie spodziewam się dziecka, to kupiłam ten produkt. Skład jest bardzo krótki, aczkolwiek bardziej treściwy niż oliwki dla dzieci. Mamy w nim drogocenne oleje, które intensywnie zmiękczają skórę i ją nawilżają. Osoby, które dbają o swoje ciało i włosy, powinny zainwestować w ten produkt.

Opakowanie jest ładne.. ale niepraktyczne. W takich produktach doceniam pompkę/atomizer, które zapobiegaja spływaniu i marnowaniu produktu. Niestety, ale większość tego oleju ląduje na opakowaniu i podłodze niż na moim ciele.

Kosmetyk jest bardzo wydajny, wystarczy niewiele, by się nim wyolejować. Poza tym bardzo dobrze się rozsmarowuje, jest lekki i dość szybko się wchłania. Pojemność produktu to 250ml. Szata graficzna jest przyjemna dla oka, dobrze że ją zmienili.

Kosztuje tylko 10-12 złotych, to bardzo tanio. Kupno olejów i stworzenie takiej mieszanki o takiej pojemności wyniosłoby nas znacznie więcej. Tylko brać!

Jak stosuję olejek przeciw rozstępom?

Olejowania ciała
    Olejek wklepuję i masuję jeszcze ciepłą i wilgotną skórę. Wchłania się błyskawicznie, niesamowicie odpręża i relaksuje. Likwiduje napięcie i stres. Skóra po jego użyciu jest aksamitnie miękka, odżywiona, delikatna. Mój chłopak zawsze zachwyca się delikatnością mojej skóry, to dzięki BDFM Nie zapycha mojej skóry na ciele, doskonale ją zmiękcza i łagodzi suche placki. Skóra jest jędrna i widocznie uelastycznona - ćwiczę, więc widzę efekty
    Łagodzi wszelkie podrażnienia, otula skórę i działa jak opatrunek. Nie zostawia tłustego filmu, szybko się wchłania. Uwielbiam!

Olejowanie włosów
    Mam włosy cienkie i delikatne, porowatość normalna. Oliwkę nakładam przed myciem. Doskonale zmiękcza włosy, sprawia że niesmowicie błyszczą, są miękkie i gładkie w dotyku. Są doskonale wygładzone. Mimo tego absolutnie ich nie obciąża i swietnie się zmywa. Problem pojawia się wtedy, keidy nałożę go zbyt blisko skóry głowy - niestety powoduje przyklap i skraca świeżość włosów. Włosy się nie strączkują, są widocznie odżywione. Zdecydowanie bardziej wolę się z gotowymi meiszankami olejowymi, niż z pojedynczymi olejami. Bardzo zmiękcza włosy, nie obciąża ich, zdecydowanie poprawiła stan moich włosów, które źle znoszą klimatyzację i lubią się przesuszać. A wystarczy niewielka ilośc, by naolejwoać włosy. Świetnie się rozprowadza. Polecam posiadaczkom cienkich włosów, które boją się obciążenia.

Zabezpieczenie końcówek
    Oliwki używam do zabezpieczenia końcówek. Uwielbiam sera silikonowe, ale jeśli nie mam ich pod ręką - sięgam po olejek BDFM. Nie obciąża włosów, nie tłuściich i nie zbija w straki, a świetnie zabezpiecza.

dodatek do masek, peelingów, scrubów..
    Olejek meiszam z domowymi peelingami i maskami do ciała. Doskonale odżywia, zmiękcza, zapobiega wysychaniu i poprawia ich konsystencję. Skóra po spłukaniu jest zawze intensywnie nawilżona, czuję, że pije te wszystkie dobroczynne składniki, co z resztą widać

Olejku nie próbowałam na skórze twarzy, z tego względu, że źle reaguje na te oleje i wiem, że oliwka spowodowałaby stany zapalne i zaskórniki. Wiem, że wiele osób ją uwielbia w pielegnacji twarzy, ale ja stosuję ją jedynie do demakijażu oczu. Świetnie zmywa wodoodporny makijaż oczu.

Reasumując, bardzo polecam. Męczy mnie jej pudrowy zapach, momentami irytuje, ale działanie i jej jakość zachecają mnie do ponownego kupna. Skomponowanie takiej oliwki wyniesie nas o więcej niż jej zakup, dlatego warto się koło niej zakręcić. Polecam!

Używam tego produktu od: trzy miesiące
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić Ewuniaa16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza
  • + naturalny skład
    + śliczny zapach
    + wchłanianie
    + wydajność
    + cena

- niewygodne opakowanie, z którego wycieka

Przetestowałam wiele oliwek, ale żadna mnie nie zadowoliła tak ja ta. Używałam na przemian z oliwką Hipp, ale ten olejek wygrywa zapachem i wydajnością. Skóra jest nawilżona, mięciutka i pachnąca.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań po 250 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić tygrys3313 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Olejek o stu twarzach
  • Jak większość z nas, olejek stosuję nie do końca w sposób zgodny z przeznaczeniem, bo w ciązy nigdy nie byłam

Zaś stosowałam go:
    - na wilgotne ciało po prysznicu
    - do masażu bańkami chińskimi
    - jako pomoc przy zmywaniu makijażu, czyli ocm
    - na włosy : olejowanie tylko nim lub jako dodatek do masek czy np. w połaczeniu z sokiem z aloesu

W każdej z tych ról spisał się świetnie: intensywnie nawilżał ciało, poprawiał koloryt skóry; włosy były wygładzone, odpowiednio dociążony i lśniące. Zmywał się dobrze szamponem niebieskim BD.

Buteleczka jest dość niepraktyczna, często wylewała mi się jej zawartość; o wiele lepiej sprawdziłaby się pompka. Opakowanie wystarczyło mi na 1.5 miesiąca solidnego olejowania ciała i włosów (w tym czasie wymiennie stosowałam olejki indyjskie i inne jednoskładnikowe np.różany czy z awokado).

Ze zdziwniem czytam, że komuś przeszkadza zapach- wg mnie jest delikatny, kwiatowo-pudrowy i o wiele przyjemniejszy niż ten z niebieskiej serii BD. Jeżeli chodzi o skład i działanie, to w tej cenie nie znajdziemy nic lepszego. Oliwki Hipp mogą się schować

Używam tego produktu od: rokuIlość zużytych opakowań: kilka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić sarssa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Solidarnie bardzo dobry
  • Bardzo fajny kosmetyk do pielęgnacji brzucha,ud,piersi i pośladków w czasie ciąży. Oprócz niego używałam jeszcze dwóch innych kosmetyków i nie mam ani jednego rozstępu.
    Olejek ma bardzo przyjemny,delikatny powiedziałabym słonecznikowy zapach,przypomina nieco te w olejkach dla dzieci.
    Doskonale natłuszcza i nawilża ciało i to zarówno na lekko wilgotna skórę jak i suchą. Jest elastyczna i pachnąca. Jedyny minus to wchłanialność, nie ma szans nałozyć ubrań aby nim się nie utłuścić,ale to nie jest zarzut bo wiele olejków ma to do siebie.
    Konsystencja jak to w olejku olejkowata. Wchłania się średnio szybko,ale to częste w przypadku olejków.
    Butelka nie lepi się, doskonale dozuje kosmetyk,poręczna,estetyczna. Nalepki trzymają się solidnie.
    Bardzo wydajny wystarczył mi chyba na 2 miesiące używania codziennie raz. Z cała pewnością wrócę do niego także nie będać w ciązy(zreszta polecany do 3 miesiaca po). No i ta cena-bajka,kosztuje grosze biorac pod uwagę jakośc i wyadjność.Polecam !

Używam tego produktu od: skończony

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić annaboo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry i uniwersalny
  • Bardzo dobry skład olejku zachęcił mnie do zakupu i nie zawiodłam się. Bardzo dobrze nawilża, szybko się wchłania i nie zapycha.
    Olejek stosuje również do olejowania włosów. W moim przypadku nie obciąża ich i nie przetłuszcza. Poprawia ich wygląd i nadaje im blasku.
    Szczerze polecam!

Używam tego produktu od: 2,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 6 butelek

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić mszarotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto kupić!
  • Bardzo dobry olejek! JA używam go po kąpieli wcierając w mokre jeszcze ciało. Następnie czkeam chwilkę i wycieram mokre ciało ręcznikiem,starając się to robić bardzo delikatnie,zeby nie zmyc oliwki.
    zalety:
    działanie bardzo dobre nawilżenie
    łatwe w użytkowaniu,opakowanie poręczne, o opływowym kształcie,więc łatwo je utrzymać mokrymi rękami po kąpieli
    cena-niska
    dostępność - w kązdym Rossmannie
    zapach- bardzo delikatny ,przyjemny ,dzięciecy
    -skład - wspaniały - bogaty w olejki. Bardzo naturalny skład.
    Wady- nie posiada

Na pewno kupię ponownie.

Używam tego produktu od: kilkunastu tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić katarinkaa_ za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij