Rossmann, Babydream fur Mama, Pflegeöl (Olejek do pielęgnacji ciała)

Powiększ Rossmann, Babydream fur Mama, Pflegeöl (Olejek do pielęgnacji ciała)

Zgłaszająca osoba: pearlania

Pomaga zapobiegać rozstępom, zawiera wysokiej jakości olejek migdałowy, makadamia, jojoba, olej sojowy i słonecznikowy, a także witaminę E, nie zawiera olejów mineralnych, barwników i konserwantów. Olejek perfumowany, nie zawiera alergenów. Produkt przebadamy dermatologicznie.

Skład: Glycine Soja (Soybean) Oil, Prunus Amygdalus (Sweet Almond) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil/unsaponifiables, Simmondsia Chinensis (Jojoba)Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Tocopherol, Parfum.

Cena: 10 zł / 250 ml

• w porzadku
  • Olejek dobrze nawilza i odzywia skore. Jestem w 6 miesiacu ciazy i nie zauwazylam nowych rozstepow. Przyjemnie pachnie. Skóra nie ejst po nim na drugi dzien sciagnieta tak jak w przypadku niektorych balsamow na rozstepy. Mam nadizeje ze do konca ciazy bedzie sie spisywal tak dobrze. Polecam

Chcesz pochwalić myszówka za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

wrastające włoski

• Nie oddam!
  • Uwielbiam! <3

Odkąd odkryłam ten olejek już nie kupuje żadnych balsamów do ciała, które są naładowane chemią!

Dla mnie olejek jest produktem wielofunkcyjnym:
    używam do ciała, po goleniu nóg, do twarzy, do włosów.

+ bardzo dobry i naturalny skład!
    + nie zapycha! stosuje do buzi i nie zauważyłam żadnych nowych niespodzianek , cera wygląda lepiej i promienniej
    + olejek jest wydajny
    + niska cena!
    + dostępność w każdym rossmanie
    + nawilża
    + nie uczula , nie wywołuje żadnego swędzenia
    + włosy są gładkie , błyszczące , wyglądają zdrowiej
    + duża pojemność
    + najpiękniejszy zapach na świecie! <3 *.*

olejek troche wylewa się z butelki, ale mnie to nie przeszkadza.

dla mnie ten olejek to cud świata i tyle

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić pautlinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia, dobrze mieć pod ręką, ale balsamy wygrywają
  • +Dostępność
    +Cena
    +Wydajny
    +Jak dla mnie- fajna konsystencja, ani rzadka ani gęsta
    +Przepiękny zapach
    +Natłuszcza, nawilża
    +Skóra jest po nim gładka
    +Nie uczula

Dobry produkt, natomiast przerzucę się na jakiś szybko wchłaniający się balsam Nie lubię poplamionych ubrań, olejki wolno się wchłaniają i lądują gdzie popadnie w lecie nie dość, że skóra szybciej się poci, to jeszcze olejek ją obciąża, poza tym pożądane jest szybkie wchłanianie produktu, w przeciwnym razie np. naoliwionymi rękami otrzeć możemy się o wszystko, a tłuste plamy ciężko wymyć : )

Używam tego produktu od: ok 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aLKa9891 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna jakość i wszechstronne zastosowanie
  • Kupiłam owy olejek dość dawno, skończyłam buteleczkę więc czas na opinię. Stosowałam go na wiele sposobów i w każdym sprawdził się znakomicie. Z początku chciałam go używać na rozstępy, ale na nie i tak nie ma sposobu.

Sprawdził się jako:

-olejek do całego ciała, używany po wyjścia z prysznica w niewielkiej ilości, cudownie nawilżał, wygładzał, uelastyczniał i ujędrniał skórę. Stosowany regularnie poprawił stan skóry, o przesuszeniu nie było mowy. Myślę, że poradziłby sobie ze świeżymi rozstępami (czerwonymi), niestety z moimi białymi to tylko pod laser

-nakładany na włosy przed myciem lub na same końcówki, ładnie je wygładzał i nawilżał, lepiej się układały. Taki mix olejków odżywia i odbudowuje je w naturalny sposób, trzeba tylko pamiętać o regularności i najlepiej trzymać na włosach przez całą noc

-jako \'\'kompres\'\' na suche skórki i całe paznokcie, nawilżył i sprawił, że skórki ładnie zmiękły i łatwiej było je usunąć

-czasem nałożyłam go na twarz zamiast kremu na noc, rano cera była bardzo nawilżona, promienna i gładka

Polecam ten olejek z całego serca, nie tylko kobietom w ciąży jest tani, wszechstronny, ładnie pachnie (takim dzidziusiem), wydajny, ma wygodne opakowanie i skład pełen cudowności. Czego chcieć więcej?

Używam tego produktu od: dwóch lat

Chcesz pochwalić SweetDarling07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry olejek dla kobiet w ciąży
  • Plusy:
    - dobrze natłuszcza i nawilża skórę
    - przez ok. 1,5 miesiąca używania olejku nie pojawił się jak na razie żaden rozstęp na moim ciążowym brzuszku ani na żadnej innej części ciała
    - ma bardzo przyjemny zapach
    - przynosi ulgę suchej skórze.

Minusy:
    - jest niesamowicie tłusty (no w końcu to olejek), co zaczęło mi trochę przeszkadzać; używałam go tylko wieczorem, bo nie chciałam rano tłuścić sobie nim ubrań, poza tym zawsze po jego nałożeniu trzeba odczekać dłuższą chwilę, żeby jako tako się wchłonął - ja okrywałam się szlafrokiem, ale nie miałam cierpliwości, żeby siedzieć 15 minut i czekać zanim się ubiorę
    - daje wrażenie trochę klejącej się skóry, zwłaszcza jeśli nie wchłonie się zanim założymy ubranie - wtedy mam wrażenie, że wszystko się do mnie przykleiło
    - bardzo leisty, spływa z dłoni, więc trzeba uważać, żeby nie potłuścić nim dywanów, posadzki itp.

Nie kupię raczej kolejnego opakowania, wolę wypróbować jeszcze inne kosmetyki dla kobiet w ciąży. Poza tym chyba olejki nie do końca mi odpowiadają ze względu na ich tłustość, chociaż jeśli chodzi o działanie, to nie można się do niczego chyba przyczepić.

Używam tego produktu od: ponad 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Cocoamore za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawsze ze mną
  • Cóż tu dużo pisać? - REWELACYJNY kosmetyk, nie mam cienia zastrzeżeń.
    Wymarzony skład, dobra wydajność, delikatny zapach i śmieszna cena. A co najważniejsze - działa cuda!
    Używam tej oliwki do pielęgnacji ciała. Skóra jest po niej wygładzona, mięciutka, dobrze nawilżona, nawet jakby rozświetlona. Czuję różnicę (na minus), gdy na chwilę przerzucę się na coś innego i zawsze wracam do tej oliwki.
    Dodam jeszcze, że mam wrażliwą i skłonną do podrażnień skórę, niektóre oliwki (nawet te przeznaczone dla dzieci) mnie uczulały, ale tutaj "wszystko gra i buczy" Polecam!

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

Chcesz pochwalić StarDustt za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza na wszystko!
  • Olejek ma pare dobrych zastosowań. U mnie sprawdza się jako:
    -standardowo olejek do ciała
    -olejek do włosów
    -olejek do skórek przy paznokciach
    -do smarowania stóp
    -olejek do masażu
    Ogólnie jestem bardzo zadowolona z tego produktu gdyż jego cena jest bardzo przyzwoita a działań ma sporo.
    Zapach jest bardzo przyjemny i niedrażniący.

Chcesz pochwalić kasiakowo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Chyba lepsza, niż Hipp
  • Oliwki kiepsko się u mnie wchłaniają, ale i tak je kupuję, bo najłatwiej rozetrzeć je na całym ciele. Kiepsko nie znaczy, że wcale - coś na pewno wchłania się w skórę, bo jest bardziej miękka i nawilżona.
    Ta oliwka nie działa specjalnie na istniejące rozstępy, ale ogólnie skóra jest przyjemniejsza w dotyku. Stosuję ją prawie do całego ciała i, o ile jestem systematyczna, widzę poprawę w nawilżeniu skóry. Jak łapie mnie leń pielęgnacyjny, to się sięgam po nią od czasu do czasu, żeby na skórze znajdowała się jakaś warstwa ochronna.

Cudów w działaniu nie zauważyłam - pomimo nawilżania i masowania skóra nie robi się jędrniejsza. No cóż, może trochę naiwnie sądziłam, że coś się wydarzy.
    Pomimo tego bardzo lubię tę oliwkę. Wydaje mi się, że jest odrobinę lepsza od oliwki z Hipp (wchłanianie), a już na pewno lepiej pachnie (nie zachwycająco, ale lepiej, w sam raz na sen).

Przyjemny i tani kosmetyk. Na pewno do niego wrócę.

Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

Chcesz pochwalić Prowitamina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie tylko dla mam
  • Jedna z moich ulubionych oliwek. Stosuję ją zarówno do ciała, jak i do olejowania włosów.
    Włosy są po niej nawilżone, miękkie i zadbane.
    Skóra po nasmarowaniu się oliwką (zwłaszcza po peelingu!) jest niesamowicie nawilżona, miękka, gładka i pachnąca

+ zapach
    +skład
    + działanie nawilżające
    +cena (często w promocji)
    + wydajność
    + odpowiednia pielęgnacja
    + wielofunkcyjność

- dzióbek z którego wylewa się oliwkę jest tak skonstruowany, że przy okazji leci też po butelce :P

Chcesz pochwalić anomalie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie polecam!
  • Zwykle unikam oliwek bo zostawiają tłustą powłokę na ciele, której nie lubię i często zapychają moje pory. Jednak ten olejek jest zupełnie inny. Moim zdaniem ma same plusy i jest uniwersalny.

+ można go stosować na mokro ale również na sucho, gdyż ładnie się wchłania nie zostawiając tłustej powłoki
    + zmiękcza i wygładza skórę
    + ma przyjemny zapach, który utrzymuje się na skórze
    + nawet stosowany często nie wysusza, co zdarza się innym oliwkom
    + stosowany na skórę twarzy nie zapycha porów, zmiękcza, nawilża, łagodzi
    + często bywa w promocji
    + fajny skład

Minusów nie zauważyłam.

Nie wiem jeszcze czy rzeczywiście zapobiega rozstępom, ale niedługo się dowiem

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić oluszka29 za czytelną i pomocną recenzję?