Rossmann, Babydream fur Mama, Olejek do pielęgnacji ciała

Powiększ Rossmann, Babydream fur Mama, Olejek do pielęgnacji ciała

Zgłaszająca osoba: pearlania

Pomaga zapobiegać rozstępom, zawiera wysokiej jakości olejek migdałowy, makadamia, jojoba, olej sojowy i słonecznikowy, a także witaminę E, nie zawiera olejów mineralnych, barwników i konserwantów. Olejek perfumowany, nie zawiera alergenów. Produkt przebadamy dermatologicznie.

Skład: Glycine Soja (Soybean) Oil, Prunus Amygdalus (Sweet Almond) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil/unsaponifiables, Simmondsia Chinensis (Jojoba)Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Tocopherol, Parfum.

• fenomenalny
  • Od razu zaznaczam,że nie jestem i nie byłam nigdy w ciąży.
    O tym produkcie już od dawna czytam pochlebne opinie w KWC,ale dopiero 1,5 mies. tmeu zdecydowałam się go kupić.

Olejek ładnie się prezentuje. Ma urocze wytłaczane motylki na butelce-niby taki detal,ale miły dla oka.
    Dostępny jest w każdym Rossmanie za ok. 13 zł
    Ma super skład-jeszcze za tą cenę przy tej pojemności,to już wg rewelacja.
    Olejek trochę leje się po butelce w czasie użytkowania,ale to taka mała wada.
    Konsystencja jest treściwa, łatwo się rozprowadza na suchej skórze i całkiem szybko wchłania-stosuję na suchą skórę. Skóra już po pierwszym użyciu jest super nawilżona,gładka,błyszcząca. Olejek łagodzi podrażnienia po goleniu. Poradził sobie w kilka dni z moimi suchymi łokciami i kolanami.
    Nie pozostawia na skórze tłustej czy lepkiej warstwy. Nie przeszkadza mi więc przy stosowaniu,gdy są takie upały.
    Ma ładny dziusiowo-pudrowy zapach,ale nie mdlący. Ja go lubię. Jakoś po godz. już go nie czuję.
    Skóra po 1,5 mies. używania co drugi dzień jest super nawilżona i jędrna.
    Jak działa na rozstępy,to nie wiem. Ja mam stare,bo jak byłam młodsza,to nie wracałam na nie uwagi i teraz mam,więc nie liczyłam na to,że coś z nimi zrobi,bo on ma zapobiegać.

Stosowałam także na włosy:
    *nie spisuje się przy stosowaniu na sklap i od nasady,bo mimo dwukrotnego mycia,włosy były obciążone;
    *mnie już po pierwszym użyciu wygładził włosy,więc zaczęłam go bardzo często nakładać i chyba je prze oliwiłam,bo myłam codziennie przez kilka dni,a włosy nadal były posklejane w strąki i nijakie, ale 2 razy w tyg. jest idealnie;
    *włosy są gładkie i mięsiste,bardziej błyszczące
    *ciężko mi się zmywa, muszę myć włosy dwukrotnie

Dodam,że produkt super nawilża tez paznokcie i skórki.

Na pewno kupię ponownie;D

Używam tego produktu od: 1,5 mies.
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić NATALA5214 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gdyby nie zapach...
  • Produkt jest dla nas wielkim dobrodziejstwem
    Naturalny skład, olejki.. czyli to co skóra kocha najbardziej
    Zaczęłam olejować nim włosy, ale dopiero zrobiłam to drugi raz więc nie mogę się wypowiedzieć
    Jednak nie można gwiazdek odejmować za to, że np do włosów nam nie posłużył! Dziewczyny to jest produkt przeznaczony do pielęgnacji ciała i w tej roli spisuje się znakomicie.
    Nawilża,nie zapycha, skóra ma ładny, zdrowy blask, rozstępów nie mam (naszczęście) , więc nie mogę się wypowiedzieć.
    Jedynym wielkim minusem jest zapach. Nie lubię zapachu dzidziusia , produkt jest przeznaczony dla przyszłych mam, a nie dla dziecka, więc mógłby być bezzapachowy Skóra po nim wg śmierdzi , więc stosuje go tylko na noc co i tak mi uprzykrza tą noc, no ale za to działanie można się poświęcić :P

Używam tego produktu od: dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić karolinakiki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry i uniwersalny
  • Olejek kupiłam z myślą o olejowaniu włosów.
    Chcąc zaoszczędzić pieniądze, postanowiłam kupić gotową i wypróbowaną przez wiele osób mieszankę różnych olei, zamiast wydawać dziesiątki zł na testowanie każdego z osobna.
    Po kilku tygodniach stosowania uważam, że był to dobry pomysł. Oleje są tak skomponowane, że nie obciążają ani nie przetłuszczają włosów. Stosuję przede wszystkim na końce (czasem nawet codziennie) i po ponad miesiącu widzę już zdecydowane efekty.
    Wcześniej puszące się, łamiące i wysuszone końce stały się wreszcie jednolitą falą. Są gładkie i błyszczące, jak włosy u nasady.
    Wystarczy używać na prawdę minimalnych ilości, żeby zauważyć działanie.
    Olejek nadaje się oczywiście również do skóry, czego się obawiałam ze względu na skłonność do zapychania. Tutaj nic takiego się nie dzieje, a skóra wręcz promienieje. Świetnie się wchłania i nie zostawia tłustej warstwy.

Zalety:
    + dostępność
    + cena
    + wydajność
    + świetny skład bez chemicznych ulepszeń

Wady:
    - beznadziejne opakowanie, które rozlewa olej po brzegach, zamiast dozować na dłoń
    - zapach irytuje, długo się utrzymuje i dla mnie zwyczajnie śmierdzi

Podsumowując - olejek sprawdza się świetnie, ale powinni pomyśleć nad wersją bezzapachową. To kosmetyk dla matek a nie niemowląt, nie każdy chce czuć na włosach zapach pieluchy!

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Viraine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny !!
  • Nie spotkałam jeszcze kosmetyku z tak bogatym składem! Same olejki i taka cena... Nieprawdopodobne ! Polecam wszystkim do ciała, włosów, paznokci...
    Olejek wsmarowuję w ciało po kąpieli, na drugi dzień skóra jest miękka, odżywiona i gładka. Na włosy nakładam na całą noc, fajnie uelastycznia i wygładza wysuszone kosmyki. Osobiście z olejków polecam jedynie BD i Alterre, która też jest niezła. Bardziej znane firmy fundują nam parafinowy koszmar, a tu proszę... Tanio i naturalnie Im mniej znane tym lepsze. Osobiście z olejków polecam jedynie BD i Alterre, która też jest niezła.
    Zapach jak dla mnie cudowny, ale może się znudzić.

Używam tego produktu od: Bardzo dawna
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Jeen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zalety i wady
  • Skusiłam się na ten olejek, ponieważ lubię oliwki do ciała a ta miała świetne recenzje. I coż.. Jest niezła, ale niepozbawiona wad.

* skład - same naturalne olejki, brak substancji konserwujących i zapach, który moim zdaniem jest całkowicie zbędny

* działanie - oliwka ma dość ciężką treściwą konsystencję, przez co praktycznie wcale się nie wchłania, pozostawia tłustą warstwę; myślę, że to wina olejków, których w składzie jest kilka; oliwka Hipp ma mniej olejków, ale lżejszą konsystencję i szybciej się wchłanial BD dobrze nawilża, pozostawia skórę miękka i gładką, zdecydowanie lepiej odżywioną

* zapach - dla mnie uciążliwy, za ciężki, zupełnie nie w moim stylu, mogłoby go nie być

* opakowanie - fatalnie, oliwka ścieka po butelce przy każdej aplikacji brudząc wszystko dookoła

* cena/wydajność - ok. 12 zł za 250 ml, oliwka jest wydajna

Podsumowując: oliwka średnio przypadła mi do gustu. Wolę dołożyc parę groszy i kupić Hippa, ponieważ ma prostszy skład, dzięki czemu lżejszą konsystencję, ładniejszy zapach i wygodniejsze opakowanie.

Używam tego produktu od: ok. półtora tygodnia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić sensualitat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielofunkcyjny cudowny kosmetyk
  • Ten olejek jest niesamowity. Znalazłam dla niego wiele zastosowań
    - używam do ciała jako po kąpieli jeszcze na mokrą skórę, wspaniale nawilża ciało, skóra jest miękka w niewielkie podrażnienia ze względu na to, że moja skóra jest atopowa, są uspokojone i zregenerowane
    - czasami używam do twarzy jako olejki z kremem wodnym lub żelem hialuronowym, wspaniale się wchłania, rano cera jest nawilżona. Nie zapycha ani nie powoduje przykrych niespodzianek w postaci zapchanych porów lub trądziku
    - olejuje nim włosy, przed myciem zostawiam olejek na minimum pól godziny przed myciem. Po wyschnięciu naturalnym włosy są wspaniale błyszczące, miękkie. lekkie i pełne życia. Nie obciąża moich cienkich włosów
    - wykorzystuje do mieszanki ocm. Łączę z olejem rycynowym i olejkami eteryczymi (olejkiem z drzewa herbacianego i olejkiem lawendowym) taka mieszanka jest idealna dla mojej przetłuszczającej się mieszanej skóry

uwielbiam ten produkt i będę go kupowała do końca życia jeśli będą produkować

Chcesz pochwalić malva1986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniały!
  • Jako fanka naturalnych składów musiałam go mieć! Zwłaszcza , że zawiera w sobie olejek ze słodkich migdałów , który podobnież działa na rozstępy, z którymi walczę.

Ogólnie nie lubię oliwek i olejków za tłusty filtr pozostający na skórze. Nie lubię też uczucia jak piżama się przykleja do naolejowanego ciała, więc podchodziłam z początku do tego olejku z rezerwą, Już po pierwszym użyciu wiedziałam, że jest super Nie kleiła mi się po nim skóra i ten zapach! Duży plus za cudowny skład. Jak dla mnie ten olejek to ideał, napewno do niego będę wracać .

Chcesz pochwalić dancerka15 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • Olejek napewno wart wypróbowanie szczególnie ze względu na niską ceną jak i wszechstronność zastosowań.

Na ciele sprawdza się idealnie.Dobrze nawilża i po wchłonięciu nie ma efektu lepkiej skóry jak w przypadku niektórych maseł do ciała.

Używam po kąpieli na wilgotne ciało.

Z włosami radzi już sobie gorzej choć dla początkujących włosomaniaczek napewno wart uwagi.

Jak dla mnie działanie takie samo jak Alterry migdał i papaja a cena dużo niższa.

Na moje raczej cienkie długie średnio gęste plączące włosy lepiej sprawdza się olej lniany jak i oleje hinduskie takie jak Bringraj czy Amla.Po nich jest efekt WOW po nim tego nie ma ale i tak daje radę lepiej niż np.Vatika kokosowa.

Nie puszy włosów,dobrze dociąża,nawilża,łatwo się zmywa,trochę nabłyszcza.

Zmywam go szamponem dla dzieci tak jak pozostałe oleje bez problemowo.

Używam tylko na włosy na skórę głowy wolę Sesę,Bringraj lub inny olej specjalnie do tego przeznaczony.

Zapach taki sobie choć porównując do Amli czy Sesy to raj dla nosa

Wydajność bardzo dobra,

Rozprowadza się bez problemów,dobrze wchłania.

Fajny naturalny skład mogący pasować wielu osobą.

Napewno kupię ponownie,w szafce już czeka kolejna butelka.Używam go teraz tylko na ciało,bo na włosy już znalazłam oleje które sprawują się lepiej choć i tak dalej szukam ideau.

Super zastępuje balsam do ciała i w tej roli sprawuje się najlepiej.Ogólnie polecam bo jak nie podpasuje włosą to zawsze można zużyć do ciała

Chcesz pochwalić Bettycukiereczek za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój niezbędnik
  • Olejku używałam nie będąc w ciąży. Kupiłam go zachęcona dobrymi opiniami na włosowej blogosferze. Olejku używam do ciała i do olejowania włosów. Nie zawiódł mnie!

OPAKOWANIE
    to raczej nie jest plusem, bo olejek lubi się wylewać nie tam gdzie trzeba i brudzi całe opakowanie...a potem półkę

WYDAJNOŚĆ
    Konsystencja lejąca, ale nie za rzadka. Nałożona nie ścieka i daje się łatwo rozsmarować. Olejek kupiłam w styczniu (używam co 2 dzień na ciało i włosy) i mam go do teraz! więc wydajność jest ogromna

DZIAŁANIE
    a)ciało
    Smaruję się tym olejkiem co drugi dzień i moja skóra odżyła. Stała się nawilżona i jędrna. Nie ma śladu po suchej skórze! Olejek nie podrażnia skóry, ale raczej łagodzi takie podrażnienia. Na nodze miałam obtarcie, a olejek przyspieszył gojenie.

b)włosy
    Staram się olejować włosy przed każdym myciem. Dzięki mieszance kilku olejków w składzie moje włosy bardzo polubiły ten kosmetyk. Nakładałam ok. 2 łyżek oleju na włosy i trzymałam zawinięte ok. 1 h. Później nakładałam odżywkę/ maskę do zemulgowania oleju i następnie myłam odżywką lub delikatnym szamponem. Po wyschnięciu włosy maja niesamowity blask. Niestety to czy olej służy naszym włosom nie da się sprawdzić po 1 zastosowaniu, efekty widać po ok. miesiącu. Mimo to warto zacząć właśnie od tego olejku, który zawiera kilka cennych olejków lubianych przez większość włosów.
    Olejek sprawdza się również do tuningowania masek czy odżywek do włosów. Jeśli jakaś odżywka nie dociążała moich włosów, lub je puszyła dodawałam odrobinę tego olejku i problem znikał Polecam, bo ten produkt jest warty wypróbowania.
    Ja pokochałam go również za zapach, delikatny, kojący....rewelacyjny

PLUSY
    - cena
    - świetnie sprawdza się na ciele, ale również na włosach
    - stosując na skórę staje się ona nawilżona i gładka
    - olejek napina skórę, dzięki czemu staje się bardziej jędrna
    - stosując na włosach poprawia ich wygląd, kondycję i nadaje im blasku
    - można nią tuningować maski/odżywki
    - nie podrażnia skóry

MINUSY
    - dziubek opakowania mógłby być inny, bo lubi brudzić

Ilość zużytych opakowań: 3/4 jednego opakowania

Chcesz pochwalić Mary_0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry kosmetyk!
  • Moja opinia:
    Oliwki, ze względu na świetny skład używam nie tylko do ciała, ale i włosów...

Ciało:
    Nigdy nie lubiłam używać olejków/oliwek do ciała, ale ten produkt zmienił moje przekonanie w tej kwestii.
    Oliwka szybko się wchłania, nie klei się. Po użyciu skóra jest bardzo gładka, nawilżona i dobrze odżywiona... Lepiej niż w przypadku nie jednego balsamu...

Włosy:
    Tutaj również produkt bardzo dobrze się sprawdził ! Ładnie nawilża włosy, po użyciu są sypkie, miękkie, błyszczące, dobrze odżywione, nie obciąża ich, łatwo się zmywa (nawet łagodnymi szamponami bez sls).

Jednym słowem: PRODUKT IDEALNY !

Chcesz pochwalić paula452 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij