Rossmann, Babydream fur Mama, Olejek do pielęgnacji ciała

Powiększ Rossmann, Babydream fur Mama, Olejek do pielęgnacji ciała

Zgłaszająca osoba: pearlania

Pomaga zapobiegać rozstępom, zawiera wysokiej jakości olejek migdałowy, makadamia, jojoba, olej sojowy i słonecznikowy, a także witaminę E, nie zawiera olejów mineralnych, barwników i konserwantów. Olejek perfumowany, nie zawiera alergenów. Produkt przebadamy dermatologicznie.

Skład: Glycine Soja (Soybean) Oil, Prunus Amygdalus (Sweet Almond) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil/unsaponifiables, Simmondsia Chinensis (Jojoba)Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Tocopherol, Parfum.

• fenomenalny
  • Od razu zaznaczam,że nie jestem i nie byłam nigdy w ciąży.
    O tym produkcie już od dawna czytam pochlebne opinie w KWC,ale dopiero 1,5 mies. tmeu zdecydowałam się go kupić.

Olejek ładnie się prezentuje. Ma urocze wytłaczane motylki na butelce-niby taki detal,ale miły dla oka.
    Dostępny jest w każdym Rossmanie za ok. 13 zł
    Ma super skład-jeszcze za tą cenę przy tej pojemności,to już wg rewelacja.
    Olejek trochę leje się po butelce w czasie użytkowania,ale to taka mała wada.
    Konsystencja jest treściwa, łatwo się rozprowadza na suchej skórze i całkiem szybko wchłania-stosuję na suchą skórę. Skóra już po pierwszym użyciu jest super nawilżona,gładka,błyszcząca. Olejek łagodzi podrażnienia po goleniu. Poradził sobie w kilka dni z moimi suchymi łokciami i kolanami.
    Nie pozostawia na skórze tłustej czy lepkiej warstwy. Nie przeszkadza mi więc przy stosowaniu,gdy są takie upały.
    Ma ładny dziusiowo-pudrowy zapach,ale nie mdlący. Ja go lubię. Jakoś po godz. już go nie czuję.
    Skóra po 1,5 mies. używania co drugi dzień jest super nawilżona i jędrna.
    Jak działa na rozstępy,to nie wiem. Ja mam stare,bo jak byłam młodsza,to nie wracałam na nie uwagi i teraz mam,więc nie liczyłam na to,że coś z nimi zrobi,bo on ma zapobiegać.

Stosowałam także na włosy:
    *nie spisuje się przy stosowaniu na sklap i od nasady,bo mimo dwukrotnego mycia,włosy były obciążone;
    *mnie już po pierwszym użyciu wygładził włosy,więc zaczęłam go bardzo często nakładać i chyba je prze oliwiłam,bo myłam codziennie przez kilka dni,a włosy nadal były posklejane w strąki i nijakie, ale 2 razy w tyg. jest idealnie;
    *włosy są gładkie i mięsiste,bardziej błyszczące
    *ciężko mi się zmywa, muszę myć włosy dwukrotnie

Dodam,że produkt super nawilża tez paznokcie i skórki.

Na pewno kupię ponownie;D

Używam tego produktu od: 1,5 mies.
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić NATALA5214 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gdyby nie zapach...
  • Produkt jest dla nas wielkim dobrodziejstwem
    Naturalny skład, olejki.. czyli to co skóra kocha najbardziej
    Zaczęłam olejować nim włosy, ale dopiero zrobiłam to drugi raz więc nie mogę się wypowiedzieć
    Jednak nie można gwiazdek odejmować za to, że np do włosów nam nie posłużył! Dziewczyny to jest produkt przeznaczony do pielęgnacji ciała i w tej roli spisuje się znakomicie.
    Nawilża,nie zapycha, skóra ma ładny, zdrowy blask, rozstępów nie mam (naszczęście) , więc nie mogę się wypowiedzieć.
    Jedynym wielkim minusem jest zapach. Nie lubię zapachu dzidziusia , produkt jest przeznaczony dla przyszłych mam, a nie dla dziecka, więc mógłby być bezzapachowy Skóra po nim wg śmierdzi , więc stosuje go tylko na noc co i tak mi uprzykrza tą noc, no ale za to działanie można się poświęcić :P

Używam tego produktu od: dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić karolinakiki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry i uniwersalny
  • Olejek kupiłam z myślą o olejowaniu włosów.
    Chcąc zaoszczędzić pieniądze, postanowiłam kupić gotową i wypróbowaną przez wiele osób mieszankę różnych olei, zamiast wydawać dziesiątki zł na testowanie każdego z osobna.
    Po kilku tygodniach stosowania uważam, że był to dobry pomysł. Oleje są tak skomponowane, że nie obciążają ani nie przetłuszczają włosów. Stosuję przede wszystkim na końce (czasem nawet codziennie) i po ponad miesiącu widzę już zdecydowane efekty.
    Wcześniej puszące się, łamiące i wysuszone końce stały się wreszcie jednolitą falą. Są gładkie i błyszczące, jak włosy u nasady.
    Wystarczy używać na prawdę minimalnych ilości, żeby zauważyć działanie.
    Olejek nadaje się oczywiście również do skóry, czego się obawiałam ze względu na skłonność do zapychania. Tutaj nic takiego się nie dzieje, a skóra wręcz promienieje. Świetnie się wchłania i nie zostawia tłustej warstwy.

Zalety:
    + dostępność
    + cena
    + wydajność
    + świetny skład bez chemicznych ulepszeń

Wady:
    - beznadziejne opakowanie, które rozlewa olej po brzegach, zamiast dozować na dłoń
    - zapach irytuje, długo się utrzymuje i dla mnie zwyczajnie śmierdzi

Podsumowując - olejek sprawdza się świetnie, ale powinni pomyśleć nad wersją bezzapachową. To kosmetyk dla matek a nie niemowląt, nie każdy chce czuć na włosach zapach pieluchy!

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Viraine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny !!
  • Nie spotkałam jeszcze kosmetyku z tak bogatym składem! Same olejki i taka cena... Nieprawdopodobne ! Polecam wszystkim do ciała, włosów, paznokci...
    Olejek wsmarowuję w ciało po kąpieli, na drugi dzień skóra jest miękka, odżywiona i gładka. Na włosy nakładam na całą noc, fajnie uelastycznia i wygładza wysuszone kosmyki. Osobiście z olejków polecam jedynie BD i Alterre, która też jest niezła. Bardziej znane firmy fundują nam parafinowy koszmar, a tu proszę... Tanio i naturalnie Im mniej znane tym lepsze. Osobiście z olejków polecam jedynie BD i Alterre, która też jest niezła.
    Zapach jak dla mnie cudowny, ale może się znudzić.

Używam tego produktu od: Bardzo dawna
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Jeen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zalety i wady
  • Skusiłam się na ten olejek, ponieważ lubię oliwki do ciała a ta miała świetne recenzje. I coż.. Jest niezła, ale niepozbawiona wad.

* skład - same naturalne olejki, brak substancji konserwujących i zapach, który moim zdaniem jest całkowicie zbędny

* działanie - oliwka ma dość ciężką treściwą konsystencję, przez co praktycznie wcale się nie wchłania, pozostawia tłustą warstwę; myślę, że to wina olejków, których w składzie jest kilka; oliwka Hipp ma mniej olejków, ale lżejszą konsystencję i szybciej się wchłanial BD dobrze nawilża, pozostawia skórę miękka i gładką, zdecydowanie lepiej odżywioną

* zapach - dla mnie uciążliwy, za ciężki, zupełnie nie w moim stylu, mogłoby go nie być

* opakowanie - fatalnie, oliwka ścieka po butelce przy każdej aplikacji brudząc wszystko dookoła

* cena/wydajność - ok. 12 zł za 250 ml, oliwka jest wydajna

Podsumowując: oliwka średnio przypadła mi do gustu. Wolę dołożyc parę groszy i kupić Hippa, ponieważ ma prostszy skład, dzięki czemu lżejszą konsystencję, ładniejszy zapach i wygodniejsze opakowanie.

Używam tego produktu od: ok. półtora tygodnia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić sensualitat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielofunkcyjny cudowny kosmetyk
  • Ten olejek jest niesamowity. Znalazłam dla niego wiele zastosowań
    - używam do ciała jako po kąpieli jeszcze na mokrą skórę, wspaniale nawilża ciało, skóra jest miękka w niewielkie podrażnienia ze względu na to, że moja skóra jest atopowa, są uspokojone i zregenerowane
    - czasami używam do twarzy jako olejki z kremem wodnym lub żelem hialuronowym, wspaniale się wchłania, rano cera jest nawilżona. Nie zapycha ani nie powoduje przykrych niespodzianek w postaci zapchanych porów lub trądziku
    - olejuje nim włosy, przed myciem zostawiam olejek na minimum pól godziny przed myciem. Po wyschnięciu naturalnym włosy są wspaniale błyszczące, miękkie. lekkie i pełne życia. Nie obciąża moich cienkich włosów
    - wykorzystuje do mieszanki ocm. Łączę z olejem rycynowym i olejkami eteryczymi (olejkiem z drzewa herbacianego i olejkiem lawendowym) taka mieszanka jest idealna dla mojej przetłuszczającej się mieszanej skóry

uwielbiam ten produkt i będę go kupowała do końca życia jeśli będą produkować

Chcesz pochwalić malva1986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniały!
  • Jako fanka naturalnych składów musiałam go mieć! Zwłaszcza , że zawiera w sobie olejek ze słodkich migdałów , który podobnież działa na rozstępy, z którymi walczę.

Ogólnie nie lubię oliwek i olejków za tłusty filtr pozostający na skórze. Nie lubię też uczucia jak piżama się przykleja do naolejowanego ciała, więc podchodziłam z początku do tego olejku z rezerwą, Już po pierwszym użyciu wiedziałam, że jest super Nie kleiła mi się po nim skóra i ten zapach! Duży plus za cudowny skład. Jak dla mnie ten olejek to ideał, napewno do niego będę wracać .

Chcesz pochwalić dancerka15 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • Olejek napewno wart wypróbowanie szczególnie ze względu na niską ceną jak i wszechstronność zastosowań.

Na ciele sprawdza się idealnie.Dobrze nawilża i po wchłonięciu nie ma efektu lepkiej skóry jak w przypadku niektórych maseł do ciała.

Używam po kąpieli na wilgotne ciało.

Z włosami radzi już sobie gorzej choć dla początkujących włosomaniaczek napewno wart uwagi.

Jak dla mnie działanie takie samo jak Alterry migdał i papaja a cena dużo niższa.

Na moje raczej cienkie długie średnio gęste plączące włosy lepiej sprawdza się olej lniany jak i oleje hinduskie takie jak Bringraj czy Amla.Po nich jest efekt WOW po nim tego nie ma ale i tak daje radę lepiej niż np.Vatika kokosowa.

Nie puszy włosów,dobrze dociąża,nawilża,łatwo się zmywa,trochę nabłyszcza.

Zmywam go szamponem dla dzieci tak jak pozostałe oleje bez problemowo.

Używam tylko na włosy na skórę głowy wolę Sesę,Bringraj lub inny olej specjalnie do tego przeznaczony.

Zapach taki sobie choć porównując do Amli czy Sesy to raj dla nosa

Wydajność bardzo dobra,

Rozprowadza się bez problemów,dobrze wchłania.

Fajny naturalny skład mogący pasować wielu osobą.

Napewno kupię ponownie,w szafce już czeka kolejna butelka.Używam go teraz tylko na ciało,bo na włosy już znalazłam oleje które sprawują się lepiej choć i tak dalej szukam ideau.

Super zastępuje balsam do ciała i w tej roli sprawuje się najlepiej.Ogólnie polecam bo jak nie podpasuje włosą to zawsze można zużyć do ciała

Chcesz pochwalić Bettycukiereczek za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój niezbędnik
  • Olejku używałam nie będąc w ciąży. Kupiłam go zachęcona dobrymi opiniami na włosowej blogosferze. Olejku używam do ciała i do olejowania włosów. Nie zawiódł mnie!

OPAKOWANIE
    to raczej nie jest plusem, bo olejek lubi się wylewać nie tam gdzie trzeba i brudzi całe opakowanie...a potem półkę

WYDAJNOŚĆ
    Konsystencja lejąca, ale nie za rzadka. Nałożona nie ścieka i daje się łatwo rozsmarować. Olejek kupiłam w styczniu (używam co 2 dzień na ciało i włosy) i mam go do teraz! więc wydajność jest ogromna

DZIAŁANIE
    a)ciało
    Smaruję się tym olejkiem co drugi dzień i moja skóra odżyła. Stała się nawilżona i jędrna. Nie ma śladu po suchej skórze! Olejek nie podrażnia skóry, ale raczej łagodzi takie podrażnienia. Na nodze miałam obtarcie, a olejek przyspieszył gojenie.

b)włosy
    Staram się olejować włosy przed każdym myciem. Dzięki mieszance kilku olejków w składzie moje włosy bardzo polubiły ten kosmetyk. Nakładałam ok. 2 łyżek oleju na włosy i trzymałam zawinięte ok. 1 h. Później nakładałam odżywkę/ maskę do zemulgowania oleju i następnie myłam odżywką lub delikatnym szamponem. Po wyschnięciu włosy maja niesamowity blask. Niestety to czy olej służy naszym włosom nie da się sprawdzić po 1 zastosowaniu, efekty widać po ok. miesiącu. Mimo to warto zacząć właśnie od tego olejku, który zawiera kilka cennych olejków lubianych przez większość włosów.
    Olejek sprawdza się również do tuningowania masek czy odżywek do włosów. Jeśli jakaś odżywka nie dociążała moich włosów, lub je puszyła dodawałam odrobinę tego olejku i problem znikał Polecam, bo ten produkt jest warty wypróbowania.
    Ja pokochałam go również za zapach, delikatny, kojący....rewelacyjny

PLUSY
    - cena
    - świetnie sprawdza się na ciele, ale również na włosach
    - stosując na skórę staje się ona nawilżona i gładka
    - olejek napina skórę, dzięki czemu staje się bardziej jędrna
    - stosując na włosach poprawia ich wygląd, kondycję i nadaje im blasku
    - można nią tuningować maski/odżywki
    - nie podrażnia skóry

MINUSY
    - dziubek opakowania mógłby być inny, bo lubi brudzić

Ilość zużytych opakowań: 3/4 jednego opakowania

Chcesz pochwalić Mary_0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry kosmetyk!
  • Moja opinia:
    Oliwki, ze względu na świetny skład używam nie tylko do ciała, ale i włosów...

Ciało:
    Nigdy nie lubiłam używać olejków/oliwek do ciała, ale ten produkt zmienił moje przekonanie w tej kwestii.
    Oliwka szybko się wchłania, nie klei się. Po użyciu skóra jest bardzo gładka, nawilżona i dobrze odżywiona... Lepiej niż w przypadku nie jednego balsamu...

Włosy:
    Tutaj również produkt bardzo dobrze się sprawdził ! Ładnie nawilża włosy, po użyciu są sypkie, miękkie, błyszczące, dobrze odżywione, nie obciąża ich, łatwo się zmywa (nawet łagodnymi szamponami bez sls).

Jednym słowem: PRODUKT IDEALNY !

Chcesz pochwalić paula452 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie nie mój typ...
  • Używam (a właściwie używałam) tej oliwki do olejowania włosów. Zachęcona byłam pochlebnymi opiniami, więc kupilam i zaczęłam używać. Niestety, byłam rozczarowana! Chyba jako jedynej tak ta oliwka nie podpasowała, kompletnie nic mi z tymi włosami nie zrobiła. Po dłuższym czasie nawet mi je wysuszyła!
    Robiłam do niej dwa podejścia, za pierwszym zadziałała, dlatego 2 gwiazdki, ale za drugim już własnie nie.
    Nie wiem dlaczego tak się dzieje, ale nie kupiłabym jej na pewno do olejowania. Mimo tego, innym zdecydowanie polecam sprawdzenia jej ze względu na skład
    Za to idealnie nawilża ciało podczas kąpieli, polecam użycie także do tego Używam tego produktu od: Kilku miesięcyIlość zużytych opakowań: jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić snouhou za czytelną i pomocną recenzję?
  • Strzał w 10!
  • Używam tego olejku do olejowania włosów - są suche i zniszczone od ucha.
    Już po pierwszym użyciu [nakładam przed myciem na min. 1h] byłam zachwycona! Włosy są miękkie, dociążone, błyszczące. W dodatku, bardzo ciężko jest przeciążyć włosy tym olejkiem [moje są bardzo na to podatne] i zmywa się bardzo łatwo, nawet nie trzeba go emulgować.
    Na pewno już przy nim pozostanę.

Plusy
    + cena
    + dostępność
    + konsystencja [dzięki rzadkiej, płynnej formie wygodniej nakładać na włosy]
    + nabłyszcza, nawilża włosy
    + pięknie pachnie
    + nie obciąża
    + wydajny [ze względu na konsystencję nie musimy wyciskać połowy opakowania]
    + naturalny i przyjemny skład
    + dobrze się zmywa

Dodatkowy plus, który zauważyłam przypadkiem - gdy wcieram go we włosy dłońmi, są po nim mega gładkie, jak satynowa wstążeczka, a paznokcie nabłyszczone.

Minusy? Dla mnie nie ma.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.

Chcesz pochwalić lawlietowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna oliwka
  • Moja ulubiona oliwka do ciała ! Delikatna, piękny zapach, do tego cena mnie zadawala.

Używałam ją do ciała pod prysznicem, świetnie się nakładała. Długo czułam ją na sobie i nie czułam suchej skóry, mimo, że mam bardzo suchą i wrażliwą skórę.

Napewno ją kupię jeszcze, ponieważ spełnia wszystkie moje zachcianki

Używam tego produktu od: przez miesiąc

Chcesz pochwalić agatqa9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Używam do olejowania włosów i do ciała.

Tani i łatwo dostępny, skład elegancki, zapach prześliczny.

Jeśli chodzi o włosy: łatwo go zmyć, nie obciąża kosmyków. Bardzo wydajny. Jeden z moich ulubionych do olejowania na sucho i jako dodatek do maski A dodam że moje włosy są mocno rozjaśniane i dość wybredne w kwestii olejów.

Do ciała: ujdzie, szkoda, że moją skórę słabo nawilża. Wchłania się błyskawicznie.

Podsumowując: Do włosów super, do ciała - może od biedy zastąpić balsam :P

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić kredqs za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Regularnie używam do olejowania włosów. Są one wtedy odżywione,podatne na skręt, nie puszą się, nie łamią. Ślicznie lśnią i pachną.
    Do ciała : bardzo dobry olejek, ładnie pachnie i nawilża skórę.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić ewelinag122 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezbędnik w łazience
  • Zawsze go kupuję, jak jest w promocji za 9,99.

Jest dla mnie produktem absolutnie niezbędnym. Używam go do wszystkiego - do ciała (na mokrą skórę po prysznicu - lepiej się wchłania), do twarzy (dwie krople na mokrą twarz), na włosy i w szczególności - do demakijażu i czasem - jak mi się chce - do OCM.

Ma fantastyczny skład, jest tańszy niż oliwka Hipp, a ja lubię się z produktami, które zawierają olejek ze słodkich migdałów.

Świetnie nawilża, doskonale zmywa makijaż, świetnie wpływa na moją suchą cerę (jak miałam mniejsze problemy z suchością skóry, to używałam też jako substytut kremu na dzień i się sprawdził - skóra była FANTASTYCZNIE gładka, teraz niestety muszę stosować bardziej "wyrafinowane" nawilżacze, żeby wyeliminować suche placki) - szczególnie przy OCM - wygładza, nie zapycha i dobrze wpływa na moje rozszerzone pory.

Hipp ma ładniejszy zapach, ale ten mi wcale nie przeszkadza.
    Chyba nawet polubiły się z nią moje włosy.

Fantastyczna! Absolutny KWC i niezbędnik w każdej kosmetyczce!

Używam tego produktu od: dłuugo
    Ilość zużytych opakowań: drugie w trakcie

Chcesz pochwalić ankeline za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto go mieć
  • Produkt jest genialny, używałam głównie na włosy, są po nim miękkie, wygładzone i ładnie pachną. Na skórze też bardzo dobrze się sprawdza, jest nawilżona ale nie tłusta i pachnie się dzidziusiem Polecam bo jak na tyle składników w jednej butelce cena jest dobra.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić Madeline181 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest świetny - nie tylko w okresie ciąży
  • Olejek a raczej oliwka jest świetna, super nawilża skórę i wręcz ją uelastycznia. Teraz jest to w nowym opakowaniu z bogatszym składem. Stosowałam ją w ostatniej ciąży i jestem zachwycona. Wcześniej używałam innych kosmetyków ale żaden nie był tak skuteczny. Po pierwszej ciąży wręcz miałam mnóstwo rozstępów. Stosowałam specjalistyczne kosmetyki ale żaden nie dał rady by takowe się nie pojawiły. Kolejne ciąże oszczędziły moje ciało no ale co zostało to jest.
    Oliwka super się wchłania, nie jest jak inne oliwki, nie pozostawia plam na ubraniach, ma piękny zapach. Wręcz został na mojej półce na zawsze. Ma super skład - lepszy nawet niż niejeden kosmetyk dla dzieci. Powoduje że skóra jest gładka i bez niedoskonałości (miałam mnóstwo krostek na ramionach). Fajne napina skórę i mam wrażenie że wyrównuje jej koloryt. Stosowałam ją regularnie i jako jedynego kosmetyku w ciąży na ciało. Miałam wrażenie że nawet zapobiegł powstaniu wielkiej brązowej krechy która zawsze tworzy się w ciąży. Tzn. była ale dużo bledsza i w zasadzie po niepełnych 2 miesiącach śladu po niej nie było.

Plusy:
    + skład
    + zapach
    + dość szybko sie wchłania ( w porównaniu do innych oliwek)
    + uelastycznia i napina skórę
    + świetnie nawilża
    + niska cena
    + wydajny

Minusy:
    - butelka

Polecam stosować nie tylko w okresie ciąży

Używam tego produktu od: 9 mcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić agnik1983 za czytelną i pomocną recenzję?
  • skład,cena
  • Olejek ma fajny skład, konsystencja rzadsza od iinych oliwek, przez co jak dla mnie lepiej się wchłania i nie pozostawia na długo tłustego filmu. Nadaje się do ciała i włosów.
    Plusy:
    -dobry skład
    - niska cena
    - fajna konsystencja
    -działanie( skóra mięciutka)
    Minusy:
    -zapach
    -opakowanie( buteleczka wizualnie ładna, ale zostawia ślady na półce- jest niepraktyczna)
    Ogólnie polecam, ale zapach z czasem zaczyna drażnić, taka chyba jednak uroda serii Fur MamaUżywam tego produktu od: paru miesięcyIlość zużytych opakowań: 3 małe

Chcesz pochwalić Debacz1984 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Plusy :
    - skład
    - zapach
    - konsystencja
    - wydajność
    - działanie- moje włosy bardzo go polubiły- po olejowaniu są miękkie i dobrze odżywione

Minusów brak

Używałam do olejowania włosów i sprawdził się w tej roli doskonale!

Używam tego produktu od: 09.2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić just dream za czytelną i pomocną recenzję?
  • za tą cenę musi być 5 gwiazdek
  • +świetny skład
    +niska cena i często bywa w promocji za 10zł
    +świetny do olejowania włosów- włosy są po tym olejku miękkie i błyszczace
    + dobrze zmywa też tusz z oczu
    + można nim smarowac ciało- fajnie nawilża
    + ma delikatny i przyjemny zapach
    + można uzywać jako dodatku do kapieli

Minusy
    -wolno się wchłania
    -niepraktyczne opakowanie, które wiecznie jest upackane olejkiem.

Używam tego produktu od: 3 mcy

Chcesz pochwalić edyta_13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemniaczek
  • Kupilam go z zamiarem olejowania włosów, a skończył zgodnie z przeznaczeniem Niestety, do włosów mi nie podpasował - nakładając go mimo wszystko "czułam", że nakładam na włosy coś, co jest przeznaczone do ciała, a tego nie lubię. Przede wszystkim, ma bardzo kojący zapach, do złudzenia przypominający serię Bedtime z Johnsonn\'s Baby - pachnie deliktanie, uspokajająco, nieco pudrowo. Zapach długo utrzymuje się na skórze i ręczniku. Jeśli chodzi o działanie, to najlepiej sprawdził się stosowany na mokrą skórę po kąpieli. Ciało jest wtedy dłużej nawilżone, a sam olejek szybciej wsiąka i nie oblepia ubrań. Nakładany na suchą skórę zbyt długo się wchłaniał i nie nawilżał zbyt rewelacyjnie. Opakowanie, rewelacyjny skład i cena - jak najbardziej na plus. Będę kupować, bo jednak olejek na mokro po kąpieli to duża oszczędność czasu Używam tego produktu od: 3 miesiąceIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić glamorous90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny do włosów i ciała
  • Szczerze mówiąc bardziej skupiam się używaniu tego olejku do włosów. Są miękkie, błyszczące, nadaje się do włosów porowatych, ja takie właśnie mam.

Do ciała przy okazji też używam, ale tylko po miesiącu nie można rządać spektakularnych efektów.

Kupiłam go ponad miesiąc temu.

p.s.
    Dziewczyny!! wiecie cos na temat nowego składu?? chciałam kupić drugie opakowanie jednak znowu zmienili obrazek i nazwa to nie olej, tylko oliwka do ciała!

Chcesz pochwalić justyskaa00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bomba
  • Cudoooo, piekny zapach, rewelacyjne działanie i używanie. Pozostawia skóre delikatną i mięciutką. Używam do pielegnacji ciała ale i twarzy, używałam teraz w ciąży ale używałam takze przed ciążą. Dla mnie jest to wielofunkcyjne cudo.... bardzo wydajne.

Używam tego produktu od: od roku
    Ilość zużytych opakowań: dwa całe

Chcesz pochwalić Dziuba_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja
  • olejek ten kupiłam w rosmannie, jako jeden z nielicznych dla kobiet w ciąży i w przystępnej cenie.
    Wtedy jeszcze nie byłam w ciąży, ale ją planowaliśmy z mężem.Więc zaczęłam bardzoooo mocno przywiązywać uwagę do nawilżania skóry. Olejek dla mnie spisał się na medal. Skora bardzo dobrze nawilżona, zniosła wyśmienicie "uroki" bycia ciąży.

olejek ładnie pachnie. Najlepiej go stosować na delikatnie mokrą skórę-wówczas szybciej się wchłania.
    jeden minus-to opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań

Chcesz pochwalić DELL za czytelną i pomocną recenzję?