Rossmann, Babydream fur Mama, Olejek do pielęgnacji ciała

Powiększ Rossmann, Babydream fur Mama, Olejek do pielęgnacji ciała

Zgłaszająca osoba: pearlania

Pomaga zapobiegać rozstępom, zawiera wysokiej jakości olejek migdałowy, makadamia, jojoba, olej sojowy i słonecznikowy, a także witaminę E, nie zawiera olejów mineralnych, barwników i konserwantów. Olejek perfumowany, nie zawiera alergenów. Produkt przebadamy dermatologicznie.

Skład: Glycine Soja (Soybean) Oil, Prunus Amygdalus (Sweet Almond) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil/unsaponifiables, Simmondsia Chinensis (Jojoba)Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Tocopherol, Parfum.

• bomba
  • Cudoooo, piekny zapach, rewelacyjne działanie i używanie. Pozostawia skóre delikatną i mięciutką. Używam do pielegnacji ciała ale i twarzy, używałam teraz w ciąży ale używałam takze przed ciążą. Dla mnie jest to wielofunkcyjne cudo.... bardzo wydajne.

Używam tego produktu od: od roku
    Ilość zużytych opakowań: dwa całe

Chcesz pochwalić Dziuba_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja
  • olejek ten kupiłam w rosmannie, jako jeden z nielicznych dla kobiet w ciąży i w przystępnej cenie.
    Wtedy jeszcze nie byłam w ciąży, ale ją planowaliśmy z mężem.Więc zaczęłam bardzoooo mocno przywiązywać uwagę do nawilżania skóry. Olejek dla mnie spisał się na medal. Skora bardzo dobrze nawilżona, zniosła wyśmienicie "uroki" bycia ciąży.

olejek ładnie pachnie. Najlepiej go stosować na delikatnie mokrą skórę-wówczas szybciej się wchłania.
    jeden minus-to opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań

Chcesz pochwalić DELL za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Kupiłam zachęcona wszystkimi pozytywnymi opiniami na wizażu, zużyłam już jedną całą buteleczkę , ale nwm dlaczego, nie wyrobiłam sb zdania na temat tej oliwki...
    Może zacznijmy od początku...
    Używałam tylko do olejowania włosów, czasami na skórę.
    Skład ma genialny, działa nawilżająco na moje włosy, ale większych efektów nie zauważyłam, co bardzo mnie zasmuciło... :/ Ale cały czas sobię tłumaczę,że moje włosy potrzebują więcej czasu do oswojenia się z babydream fur mamą . Nie poddaję się, ale narazie nie kupię tej oliwki, ponieważ dziś nabyłam olej z pestek winogron i pragnę zobaczyć jak będzie działał na moje włosy

Używam tego produktu od: miesiac-2 mies.

Chcesz pochwalić bella6815 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dołączam do zachwytów!
  • Niesamowicie wszestronny produkt. Używam do olejowania włosów, do ciała, twarzy, paznokci. Świetny skład i działanie, niska cena i dobra dostępność.
    Jedyny mały minus to opakowanie bo oliwka często się rozlewa po calej butelce.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 3-4 opakowania

Chcesz pochwalić abercrombie&fitch za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony !
  • Olejek stosowałam na brzuch, piersi i uda w czasie trwania ciąży. Bardzo dobrze nawilżał skórę . Teraz używam go również na włosy . Wiem, że będę często powracać do tego produktu

Używam tego produktu od: Przez 5 miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Chcesz pochwalić Kwiatuszek_27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super skład, super działanie
  • Co tu dużo mówić? Świetny olejek bez parafiny i innego zbędnego syfu, za to z bardzo fajną, przystępną ceną (kupiłam go za 9 zł w promocji).
    Używam go albo do robienia peelingów (chociaż ostatnio zaczęłam zabawę ze szczotkowaniem ciała na sucho więc tradycyjne peelingi powoli idą w odstawkę), albo mieszam go w proporcji 9:1 z maceratem z nasion marchwi (stosuję jako naturalny "samoopalacz" ), albo po prostu samego na ciało po kąpieli
    Wspaniale nawilża, odżywia, ujędrnia i wygładza moją skórę.
    Opakowanie jest beznadziejne, ale przelewam go do buteleczki z pompką po olejku z Alterry i po problemie.

Analiza składu:
    Glycine Soja (Soybean) Oil- olej sojowy
    Prunus Amygdalus (Sweet Almond) Oil- olej ze słodkich migdałów
    Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil/unsaponifiables- olej z nasion słonecznika
    Simmondsia Chinensis (Jojoba)Seed Oil- olej jojoba
    Macadamia Ternifolia Seed Oil- olej z orzechów makadamia
    Tocopherol- witamina E
    Parfum- kompozycja zapachowa

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić Lady_Mosquito za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super olejek
  • Olejek ma fajną konsystencję i dobrze się wchłania. Nie pozostawia po sobie tłustych plam na ubraniach. Po wchłonięci moja skóra była gładka i nawilżona.

Mam skórę podatną na rozstępy. Dlatego w czasie ciąży aplikowałam go znacznie częściej na brzuch. Pośladki smarowałam tym olejkiem od czasu do czasu... Efekt? Na brzuchu, gdzie skóra bardziej się naciągnęła z powodu ciążowego brzuszka, rozstępów nie mam w ogóle. Za to na pośladkach kilka poprzecznych blizn.

Olejek jest wydajny, wystarcza na bardzo długo.

Używam tego produktu od: 1 rokIlość zużytych opakowań: 1 butelka

Chcesz pochwalić christina1991 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wszechstronny
  • Kupiłam go z myslą o moich włosach. Jest on bardzo popularny wśród włosomaniaczek.
    Plusy:
    (na włosy)
    - ładnie nawilża
    - dociąża
    - podkreśla skręt
    - wygładza
    - dobrze się spłukuje
    (na skórę)
    - nadaje się do zmywania makijażu
    - ładnie nawilża
    - uelastycznia
    - zapach, który długo sie utrzymuje
    - nadaje się do masażu
    - można dodać do kąpieli
    - minusem może być jedynie to, że długo się wchłania

Podsumowując, nadaje się nie tylko na skóre, ale również jest świetny do olejowania włosów.

Używam tego produktu od: 1.5 miesiąca

Chcesz pochwalić klaudiaaag za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Cechy ogólne produktu :

+ cena
    + wydajność

W zastosowaniu na skórę :

Mam bardzo duże ( 80 G ) i ciężkie piersi ( są dużo bardziej podatne na rozstępy ) a te wymagają szczególnej uwagi i pielęgnacji ( kobiety o podobnych rozmiarach wiedzą o czym mówię i wiedzą także jak skończyłoby się nie dbanie o takie piersi ) stosuję olejek profilaktycznie przeciw rozstępom i wiotczeniu skóry w tym miejscu i sprawdza się całkiem dobrze. Przy regularnym stosowaniu (do czego sama próbuję się mobilizować,jednak nie zawsze mi to wychodzi ) jednak przy stosowaniu mniej więcej 3 razy w tygodniu można zauważyć poprawę w jędrności skóry i na pewno rozstępy nie są aż tak widoczne.

W zastosowaniu na włosy :

po olejowaniu tym olejem włosy są bardzo miękkie,gładkie,nawilżone,błyszczące - ogólnie w na prawdę dobrym stanie-nie mam temu olejowi nic do zarzucenia.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić RedDahlia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Czego chcieć więcej?
  • Olejek do pielęgnacji Babydream towarzyszył mi zarówno w czasie ciąży, kiedy stosowałam go w profilaktyce rozstępów, jak i obecnie podczas karmienia piersią (by zregenerować delikatną skórę biustu), a od niedawna służy mi także do olejowania włosów. I zarówno w pielęgnacji ciała, jak i włosów sprawdza się wyśmienicie.
    Skóra jest dzięki niemu miękka, odżywiona, olejek błyskawicznie radzi sobie z uczuciem ściągnięcia i przesuszeniem naskórka, nie pozostawiając przy tym ciężkiej warstwy. Ładnie się wchłania, nie uczula, ani nie powoduje wysypu krostek, a jego zapach podobał mi się zarówno w ciąży (kiedy węch miałam wyostrzony jak pies policyjny), jak i teraz.
    W kwestii pielęgnacji włosów, również mogę wypowiedzieć się o nim jedynie w superlatywach. Nakładam go na długości włosów (ze szczególnym uwzględnieniem końcówek) na około godzinę przed myciem i (po około 2 tygodniach stosowania go w taki sposób), rezultaty są wspaniałe. Olejek bez problemu usuwam jednym myciem szamponem, włosy nie są przetłuszczone, ale zgodnie z moimi oczekiwaniami odpowiednio dociążone, nie elektryzują się, są lejące i pieknie błyszczą
    Produkt ma świetny skład, przystępną cenę, praktyczne i wygodne opakowanie i co ważne, można go kupić w każdym Rossmannie, więc naprawdę nie ma do czego się przyczepić.
    Serdecznie polecam.

Używam tego produktu od: Od roku
    Ilość zużytych opakowań: Kilka zużytych

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Lola Bunny za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajna oliwka
  • Używam jej głownie do włosow jak i ciała
    Super nawilża i ten naturalny skład ,czego chciec wiecej
    zapach delikatny, nie przeszkadzajacy.

napewno kupie jeszcze nie raz

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić patty164 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny produkt !
  • Olejek nabyłam do olejowania włosów i jest to mój KWC! Wlosy miękkie, idealnie gładkie, nie puszą się, olej dobrze się zmywa munusów nie widzę
    Świetny skład bez zbędnej chemii, bardzo dobra cena, kosmetyk jest bardzo wydajny.
    Jeżeli chodzi o dziłanie na skórę sporadycznie zdarza mi się nim posmarować więc nie mogę za dużo o działaniu powiedzieć ale napewno mocno nawilża
    POLECAM!!

Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Chcesz pochwalić lilka15 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny
  • Tego olejku używała do włosów a także do ciała

Włosy:
    + wygładza,
    + regeneruje,
    + ułatwia rozczesywanie,
    +poprawia ich kondycję,
    +dobrze się zmywa

Ciało:
    + dla mnie to hit, bo działa jak NIC innego na maskowanie rozstępów czy blizn
    + ujędrnia skórę
    + cudownie nawilża
    + po stosowaniu przez miesiąc zauważyłam, że znacznie poprawił mi elastyczność skóry, po roku nie ma już śladu po rozstępach

Dla mnie to cud w dobrej cenie, działa niesamowicie, i nie może go zabraknąć w mojej łazience. Stosowałam Bio Oil, i muszę powiedzieć, że Babydream sprawdził się lepiej niż on, a jest o połowę tańszy.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić SweetChoco za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny
  • Jestem zachwycona tym olejkiem jak już dawno nie byłam żadnym kosmetykiem Mam cieńkie, zniszczone rozjaśnianiem włosy, które niedawno musiałam dośc zdecydowanie skrócic ponieważ praktycznie nie byłam w stanie ich rozczesac po myciu. Olejek zostawiam na włosach na kilka godzin lub nawet na całą noc. Zmywa się bez problemu. Czytałam recenzje na wizażu ale mimo wszystko nie spodziewałam się aż tak rewelacyjnych efektów. Włosy są po nim miękkie, sypkie, nawilżone, dobrze się rozczesują, wyglądają zdrowo nawet na drugi dzień po myciu co jest u mnie niespotykane Zapach mi odpowiada. Poza tym niska cena i duża dostępnośc.

Nie używałam na razie do ciała, więc nie wiem jak działa w tym przypadku

Chcesz pochwalić Pris2911 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • godny polecenia
  • Olejek ten ma według mnie same zalety:
    - dostępność ( sieć Rossmannow)
    - cena 9-12 zł w zależności czy na promocji czy nie
    - dobry skład
    - świetnie działa na włować osy
    - nie podrażnia, delikatnie pachnie, nawilża i natłuszcza, dobrze się wchłania
    - wydajny w wygodnym opakowaniu

stosunek ceny do działania jest bardzo korzystny, myślę, że to jeden z lepszych produktów na naszym rynku i warto go wypróbować

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 i trzecie w uzyciu, czwarte w zapasach

Chcesz pochwalić fi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna oliwka do ciała
  • + bardzo dobrze nawilżał ciało (co było dla mnie najważniejsze)
    + dobrze się wchłaniał, nie pozostawiał bardzo tłustej warstwy na skórze
    + sprawdzał się na mokre ciało
    + świetny do olejowania włosów
    + bardzo dobry skład
    + przyjemny zapach
    + estetyczne opakowanie
    + przystępna cena
    + dostępność

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Apolinaria za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny olejek !
  • Zdecydowałam się na kupno tego olejku dzięki dobrym opiniom w internecie. Wcześniej nie byłam przekonana do Rossmannowej serii Babydream, jednak dzięki temu olejkowi totalnie zmieniłam zdanie na jej temat

Plusy:

- lekka konsystencja
    - nie lepi się
    - ładnie sie wchłania
    - dobrze nawilża
    - przystępna cena
    - dobra dostępność
    - fajny skład

Serdecznie polecam na ciążowe brzuszki

Ilość zużytych opakowań: 1,5 małego

Chcesz pochwalić Knoblauch za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny wielozadaniowiec
  • Używałam tego olejku na kilka sposobów i w każdym przypadku sprawdził się świetnie. Włosy po olejowaniu babydream'em są gładkie, sypkie, nawilżone. W sytuacjach awaryjnych można nim bez obaw zmyć makijaż. Świetnie sprawdza się do pielęgnacji ciała, nawilża, wygładza i wchłania się dużo szybciej niż Hipp, nie jest też taki tłusty. Czasami dodawałam go do wanny i dzięki takiej kąpieli nie musiałam uzywać balsamu.

Plusy:
    *tani
    *wydajny
    *dostępny w każdym Rossmannie
    *ładnie pachnie (delikatnie, zapach nie męczy)
    *idealny do olejowania włosów, do kąpieli, do pielęgnacji ciała, można nim zmyć ciężki makijaż oka
    *nawilża
    *dobrze się wchłania (jak na olejek oczywiście)
    *ciało po nim jest jedwabiście gładkie
    *ma ładne i wygodne opakowanie

Minusy:
    *brak

Mam jeszcze trochę olejkowych resztek do zużycia, ale z pewnością kupie jeszcze wiele opakowań tego olejku ponieważ zbawiennie działa na moje włosy. Do ciała używam go sporadycznie bo wolę balsamy czy mleczka, ale kiedy potrzebuję solidnej dawki nawilżenia i natłuszczenia ten olejek jest idealny. Nie wiem jak sprawdza się w okresie ciąży więc nie mogę ocenić go pod tym względem.

Polecam z całego serca!

Ilość zużytych opakowań: 1 (250 ml)

Chcesz pochwalić Rudzielec_19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielozadaniowy
  • Jest lepszy od wersji dla dzieci, od Hippa, od ziajki i od J&J.
    Używam go
    - do włosów: na kilka godzin przed myciem, włosy są po nim mięciutkie, błyszczące, łatwo się zmywa,
    - po depilacji: mam zestaw podgrzewacz plus woskowe wkłady więc depilacja nie jest najdelikatniejsza, po użyciu tego olejku wieczorem rano mam gładkie, o równomiernym kolorycie, gotowe do pokazywania nogi
    - do peelingu dłoni: mieszam z korundem, efekt lepszy niż po sklepowych peelingach
    - do ciała po kąpieli: i tu jest mały zgrzyt między nami, mógłby szybciej się wchłaniać

Konsystencję ma właściwą dla olejków, zapach przyjemny, podoba się TŻ niedrogi, łatwo dostępny i wydajny. Nie szukam już zamiennika.

Chcesz pochwalić Evet za czytelną i pomocną recenzję?
  • fantastyczny produkt
  • stosuję praktycznie codziennie wieczorem od czwartego miesiąca ciąży. Rano używam balsamu z tej serii. Rozstępy pojawiły mi się dopiero kiedy na początku dziewiątego miesiąca się rozchorowałam i nie miałam siły się smarować. Kiedy zaczęłam ponownie się smarować i robić delikatny masaż rozstępom z użyciem tego olejku to znacznie się zmniejszyły i zbladły. Zamierzam go stosować jeszcze przez jakiś czas po ciąży, żeby sprawdzić czy rozjaśni resztę rozstępów.

Ilość zużytych opakowań: kilka całych

Chcesz pochwalić taira22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Zachęcona pozytywnymi opiniami i ceną podstanowiłam zakupić ten olejek i stosować zamiennie z kremem przeciw rozstępom (w ciąży).

Muszę z przykrością stwierdzić, że nie jest to produkt, który polecałabym w ciąży przeciw rozstępom.

Przede wszystkim jest b. tłusty, no ale to nie jest jakaś straszna wada jak na olejek. Jednak są już takie np. Mustela, które zdecydowanie lepiej się wchłaniają i lepiej pielęgnują. Ten jakoś u mnie nie chce się wchłonąć. Tzn. w skórę. Bo w szlafrok, ręcznik lub ubranie - dużo lepiej choć oczywiście wcieram i przynajmniej pół godziny nie zakładam ubrania.

No, ale cóż później moja skóra nie wygląda dobrze i bałabym się zostawić ją pod działaniem tego produktu i wierzyć, że ustrzeże mnie od rozstępów. Skóra robi się taka jakby pergaminowa, tam gdzie jest mocno naciągnięta (na brzuchu), po kremie Elancyl dla ciężarówek, to mija.

Więc niestety, w ciąży na rosnący brzuch mówię stanowcze nie. A samo użycie również nie należy do najprzyjemniejszych.

Nie podoba mi się też aplikacja. Powinien być dziubek, pompka albo atomizer, olejek leje się po butelce, a i często skapnie na podłogę czy szafkę.

Zostawię go do innych zastosowań. Na plus skład bez zbędnych "polepszaczy". Lecz niestety, to typowy natłuszczacz, a poza tym brak nawilzenia i zwiększenia elastyczności skóry, co dla ciężarnych jest niezbędne.

Ilość zużytych opakowań: 200 ml

Chcesz pochwalić a-n-k-a za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porządny produkt
  • Jak zapewne większość dziewczyn tutaj postanowiłam spróbować jak działa oto ten specyfik po zapoznaniu się z wielką ilością pozytywnych komentarzy. U mnie również ten produkt się sprawdza.

+ Używam go przede wszystkim na włosy. Jestem posiadaczką długich włosów aż do bioder więc należy się im szczególna pielęgnacja. Olejek nakładam na całą długość włosów na minimum 3 godziny, czasami 3 razy w tygodniu, czasami raz, w zależności od mojego wolnego czasu. Efekty po takiej terapii są zawsze zadowalające. Włosy bez problemu się rozczesują, piękne lśnią, są sypkie, zdrowe, bardzo przyjemne w dotyku, odżywione i nawilżone. Uwielbiam ich wygląd po zastosowaniu.
    + Oliwki używam również jaki poślizg w masażu bańkami chińskimi, w tej roli również świetnie się spisują, nie mam żadnych zarzutów.
    + Wydajność na plus, nie oszczędzam go ani na moich długich włosach ani podczas stosowania baniek chińskich a buteleczka jest i jest...
    + Często dostępny na promocji w Rossmannie za cenę 9,99 zł
    + Ogólnie nie lubię używać oliwek do natłuszczania skóry, zdarza mi się to dosyć rzadko aczkolwiek nałożony kilka razy na twarz czy dekolt nie spowodował postania nieprzyjemnych niespodzianek. Dodatkowo trzeba przyznać, że potrafi dobrze nawilżyć skórę, aczkolwiek nie lubię tłustej warstwy po wszystkich oliwkach.
    + Stosowałam go również w celu wzmocnienia paznokci oraz skórek i na tym polu również odniósł sukces w postaci ładniejszych paznokci

SKŁAD:
    Olejek składa się aż z 5 olejków o następujących właściwościach:

* Olej sojowy (Glycine Soja (Soybean) Oil) jest wytwarzany z nasion soi zwyczajnej. Stanowi cenne źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych, ponadto zawiera dużą ilość flawonoidów, lecytyny, fitosteroli i witaminy E. Odbudowuje naturalną barierę ochronną skóry, przywraca jej poziom właściwego nawilżenia, jest dobrze wchłaniany,
    wygładza i uelastycznia, zalecany jest do każdego rodzaju skóry, dzięki zawartości witaminy E posiada właściwości silnie antyutleniające, łagodzi stany zapalne skóry (AZS, łuszczyca, egzemy), przyspiesza gojenie podrażnień, reguluje nadmierne wydzielanie łoju oraz zmniejsza rozszerzone pory.

*Olej ze słodkich migdałów (Prunus amygdalus dulcis (Sweet Almond) Oil) wytłacza się z nasion owoców drzewa migdałowego (odmiany słodkiej, migdału zwyczajnego). Jest bogaty w kwasy tłuszczowe, proteiny, sole mineralne, witaminy z grupy B, a także A, D i E. jest środkiem wyjątkowo delikatnym, neutralnym, nie powoduje alergii, poleca się go w pielęgnacji niemowląt i dzieci przeciwdziała pojawieniu się rozstępów, dlatego jest szczególnie zalecany kobietom w ciąży, w trakcie i po kuracjach odchudzających, łatwo wnika w skórę, ma bardzo wysokie zdolności jej nawilżania i wygładzania, zmiękcza i odżywia skórę, rozprowadzony nie daje efektu ciężkości, znakomicie pielęgnuje skórę wrażliwą, suchą i bardzo suchą (u ludzi w podeszłym wieku), przeciwdziała starzeniu się skóry, wspomaga leczenie egzemy, łuszczycy, AZS, stanowi doskonałą odżywkę do suchych i zniszczonych włosów, nadaje im połysk i zapobiega rozdwajaniu się końcówek

* Olej jojoba (Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil) jest płynnym woskiem, o złoto-żółtym zabarwieniu, zastyga w temperaturze poniżej 7 stopni C. Otrzymuje się go z nasion krzewu jojoba. Składa się głównie z nasyconych i nienasyconych alkoholi i kwasów tłuszczowych. Olej jojoba zawiera również witaminy A, E i F, a także skwalen i fitosterole. łatwo przenika przez naskórek, wykazuje duże powinowactwo do cementu międzykomórkowego, dzięki czemu naprawia jego strukturę, działa zmiękczająco, uelastycznia i chroni zewnętrzną warstwę skóry przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych, opóźnia procesy rogowacenia, przeciwdziała powstawaniu zaskórników, a także zmniejsza wydzielanie łoju, dlatego jest szczególnie polecany do cery trądzikowej, przyspiesza regenerację skóry i spowalnia procesy starzenia, nawilża i odżywia suche, słabe i zniszczone włosy

* Olej makadamia Macadamia Ternifolia Seed Oil), O dużej przydatności w kosmetyce oleju Makadamia decydują zawarte w jego składzie nienasycone kwasy tłuszczowe. Wysoka koncentracja kwasu oleopalmitynowego sprawia, że olej ten jest efektywnym wymiataczem wolnych rodników. Jest odpowiedni dla wszystkich typów skóry ale w szczególności polecany przy suchej, łuszczącej się, wrażliwej i dojrzałej skórze, stosowany przy łamliwych, kruchych włosach. Kwas oleopalmitynowy ochrania skórę w ten sam sposób jak sebum wytwarzany przez skórę człowieka.
    Olej dobrze się wmasowuje, szybko wchłania, działa regenerująco, odżywczo, wygładzająco, poprawia wygląd skóry.

*Olej słonecznikowy, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, idealnie nadaje się do pielęgnacji cery mieszanej i tłustej. Wzmacnia naturalną barierę ochronną naskórka, doskonale zmiękcza i wygładza skórę, a przy tym nie zatyka porów, normalizuje wydzielanie sebum. Ma działanie przeciwrodnikowe i przeciwzapalne.

Minusy:
    - Zapach to zawsze kwestia sporna. O ile początkowo w małych dawkach ten zapach wydaje się przyjemny o tyle przy dłuższym stosowaniu niestety zaczyna nieco drażnić i mam wrażenie, że jest wszędzie i trudno jest się go pozbyć. Ubrania nawet po praniu nadal mają w sobie tę specyficzną woń.
    - Opakowanie jest średnio praktyczne

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 butelki

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić sparrow_lady za czytelną i pomocną recenzję?
  • godny polecenia
  • Swietny olejek do ciala. Uzywalam go w ciazy i moja skora byla pieknie nawilzona i elastyczna, mimo wielkiego brzuszka Nakladalam go na mokra skore po prysznicu, wmasowywalam i wycieralam recznikiem, dzieki temu skora nie byla bardzo tlusta.
    Plusy:
    +super nawilzenie
    +uniwersalny (do skory, paznokci, wlosow a nawet zmywania makijazu)
    +niedrogi
    +wydajny
    Minus chyba tylko jeden: opakowanie jakos nie przypadlo mi do gustu, po dluzszym uzytkowaniu stalo sie takie malo estetyczne, naklejka sie odlepila, ale mysle ze to taki malutki minusik

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 2 cale

Chcesz pochwalić mu_szka za czytelną i pomocną recenzję?
  • no po prostu geniusz!
  • Zaczęłam go stosować do olejowania włosów i jest po prostu genialny, prawdziwe cudo.

Moje włosy nie były jeszcze nigdy tak miękkie, sypkie i tak piękne drugi dzień po myciu.

NAPRAWDĘ POLECAM!!

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: trochę

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić xxxCoCoxxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie podoba mi się
  • Olejek na pewno nie nadaje się do włosów, ale to można jeszcze zrozumieć ponieważ nie jest on przeznaczony do stosowania na włosy tylko na ciało. Jednak bardzo słabo się wchłania przez co najprawdopodobniej uzyskujemy efekt nikłego nawilżenia. Jego słabe słabe wchłanianie oraz to, że jest przeokropnie tłusy powoduje to, że trzeba się z nim sporo namęczyć.

Używam tego produktu od: Paru miesięcy

Chcesz pochwalić darka21 za czytelną i pomocną recenzję?