Rossmann, Babydream fur Mama, Pflegeöl (Olejek do pielęgnacji ciała)

Powiększ Rossmann, Babydream fur Mama, Pflegeöl (Olejek do pielęgnacji ciała)

Zgłaszająca osoba: pearlania

Pomaga zapobiegać rozstępom, zawiera wysokiej jakości olejek migdałowy, makadamia, jojoba, olej sojowy i słonecznikowy, a także witaminę E, nie zawiera olejów mineralnych, barwników i konserwantów. Olejek perfumowany, nie zawiera alergenów. Produkt przebadamy dermatologicznie.

Skład: Glycine Soja (Soybean) Oil, Prunus Amygdalus (Sweet Almond) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil/unsaponifiables, Simmondsia Chinensis (Jojoba)Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Tocopherol, Parfum.

• Dobry produkt za niewygórowaną cenę
  • Kosmetyk ma wiele plusów, minusów nie zauważyłam , a mianowicie :

- dobrze nawilża skórę;
    - ma bogaty skład;
    - nadaję się i do skóry i do pielęgnacji włosów ;
    - cena;
    - jest wydajny;
    - dostępność;
    -miły zapach
    - szybko się wchłania i nie pozostawia tłustych plam na ubraniach;
    - wygładza skórę.

Jednym słowem : warto !

Używam tego produktu od: ok. 3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Chcesz pochwalić GiveMeLove za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt
  • Olejek kupiłam w celu walki z rozstępami, ktore pojawily sie w okresie dojrzewania na pośladkach :/ Oczywiście zaczęlam go stosować kiedy rozstępy byly juz dość sopre i biale, także nie oczekiwałam cudów, ale jestem bardzo zadowolona z efektów

PLUSY:
    -używam go przede wszystkim na pośladki ale często i na resztę ciala, skóra po zastosowaniu go jest super wygładzona, miękka jak u niemowlaka
    -bardzo fajny skład
    -rozstępy są o wiele mniej widoczne, są płytsze
    -zapach mi nie przeszkadza, chodź faktycznie utrzymuje sie na ubraniach, pościeli
    -szybko się wchłania, najlepiej stosowac po kąpieli na osuszoną skórę

MINUSY
    -opakowanie - malo praktyczne, muszę je wycierać po każdym zastosowaniu

Muszę wypróbować go jeszcze do olejowania wlosów

Chcesz pochwalić w_poszukiwaniu_szczescia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna do olejowania włosów!
  • Olejek kupiłam z myślą o olejowaniu włosów i w tejże roli spełnił się wyśmienicie. Ma bardzo fajny skład, cudny zapach (chociaż nie każdemu może przypaść do gustu), korzystna cena (zwłaszcza na promocji) i łatwy dostęp. Jako dodatek do domowych masek i peelingów do ciała również się sprawdził.

Jeśli chodzi o to jak sobie radzi z rozstępami itd. to niestety nie jestem w stanie się wypowiedzieć, bo w takowym celu nie stosowałam.

Chcesz pochwalić Arcymisiek za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajna oliwka
  • Olejek sprawdził się u mnie naprawdę rewelacyjnie. Ma przepiękny zapach, dobrze się rozprowadza, wchłania i pozostawia jedwabistą skórę. Preferuję go zwłaszcza zimą. Używam do ciała i twarzy, na włosach nie próbowałam. Trochę nieporęczne jest opakowanie, przy używaniu produktu zawsze wszystko wokół mam tłuste. Generalnie produkt godny polecenia. Dobry skład, dobra cena, dobre efekty. Czego chcieć więcej

Używam tego produktu od: 2-3lata
    Ilość zużytych opakowań: 4-5

Chcesz pochwalić aha8892 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 25 raz(y)
  • moj ideał
  • Odkąd używam go na mokre ciało wiem co to znaczy maksymalne nawilżenie.
    Olejek idealnie nawilża, pielęgnuje, dba o suche partie ciała. Mój ideał nie wyobrażam sobie mojej pielęgnacji bez niego
    Kosztuje grosze, jest bardzo wydajny skład ma świetny, czego chcieć więcej
    Używam go po każdym prysznicu i cieszę się mieciutkim ciałem fakt, zapach nie każdemu może się podobać radzę więc powąchać przed zakupem.
    Polecam go serdecznie myśle, że każda z nas powinna mieć go w swojej łazience
    Chętnie wypróbuje go na włosy gdzie podobno również działa idealnie

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: cztery

Chcesz pochwalić igiE za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przydatny
  • W ciąży nie jestem i nie mam rozstępów. Oliwkę stosowałam na włosy i skórę.

plusy:
    - dobry skład
    - niska cena
    - wielofunkcyjny
    - dostępny
    - wydajny
    - nawilża
    - dobry do olejowania włosów

minusy:
    - słabo się wchłania
    - opakowanie jest beznadziejne, oliwka się wylewa i tubka jest wiecznie tłusta

Chcesz pochwalić Triviana za czytelną i pomocną recenzję?
  • same ochy i achy
  • z przyjemnością dołączam do wielbicielek tego olejku.

przygodę z oliwkami (tymi prawdziwymi, nie parafiną w żelu:P) rozpoczęłam od niebieskiej Babydream, nie spodobała mi się za bardzo. szybko przeskoczyłam na Hipp, tu już o niebo lepiej ale dopiero Babydream fur Mama okazała się dla mnie idealna.

Kocham ją za to, że jest:
    - tania
    - wydajna
    - multifunkcjonalna
    - ma piękny zapach
    - wspaniale nawilża i pielęgnuje
    - błyskawicznie się wchłania

Do czego jej używam:
    - nawilżania ciała po prysznicu
    - zamiast kremu na noc do twarzy
    - olejowania włosów
    - zabezpieczania końcówek włosów
    - demakijażu oczu
    - pielęgnacji skórek i paznokci
    - "bazy" pod samoopalacz (= 0 smug)
    - jako dodatku do domowych pilingów, maseczek
    - jako odżywki do brwi i rzęs
    -... co mi tylko przyjdzie do głowy

dla mnie oliwka nie ma żadnego minusa. nawet opakowanie nie sprawia mi zadnych problemów.
    Zdecydowanie KWC

Używam tego produktu od: trudno powiedzieć, na pewno ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe, 3 w toku

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić malusienka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zapach nie do wytrzymania
  • Strasznie napaliłam się na ten olejek polecany przez Wizażanki do olejowania włosów i z takim też zamiarem go kupiłam. Moje włosy się z nim nie polubiły, jednak nie za to tak zaniżam ocenę produktu, bo przecież nie takie jest jego docelowe zastosowanie, a i wiadomo, że włosy bywają kapryśne i trudno dobrać olej idealny. Szkoda było mi wydanych na olejek prawie 13 zł, więc postanowiłam stosować go do pielęgnacji ciała. Niestety zawarte w produkcie substancje zapachowe szybko się ulatniają i jedyne, co utrzymuje się na ciele to zapach tłuszczu (mi osobiście kojarzy się z tanią, chińską knajpą, gdzie gotuje się na starym oleju). Skoro produkt nie sprawdził się nakładany bezpośrednio na ciało, postanowiłam wykorzystać go do rozrabiania peelingów kawowych i cukrowych, ale ten okropny zapach przebija się nawet przez silną woń kawy. Nie mam już pomysłu, jak tego śmierdziucha wykorzystać. Chyba jednak skończy w koszu.

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Pierwsze napoczęte

Chcesz pochwalić Moi_philosophie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uniwersalny geniusz
  • Produkt kupiłam dzięki pozytywnym opiniom na Wizażu.

Szukałam czegoś do olejowania włosów. Włosomaniaczką nie jestem, szkoda mi i czasu, i pieniędzy, i zachodu na szukanie jednego genialnego oleju na mój typ włosów. Koniec końców zdecydowałam się na olejek dla mam, bo niby wg Wizażanek ma super skład, jest mieszanką różnych olejów i inne many wow, much like.

Przede wszystkim - jest zupełnie uniwersalny. Używam go praktycznie do wszystkiego.

WŁOSY - do olejowania włosów się nadaje. Na początku nakładałam go z czystego przekonania. Aż w końcu (połowa drugiego opakowania) odstawiłam. Stwierdziłam, że efektów i tak nie widzę, końcówki nadal suche. Nie minęły dwa, trzy dni i moje włosy przypomniały mi, co to znaczy mieć naprawdę suche końcówki. Przez ten czas używania nie zauważyłam powolnej, następującej z dnia na dzień poprawy. Wystarczyło jednak przestać używać - i szybko do mnie dotarło, jak bardzo ten olejek pomaga. Wróciłam z pokorą.

TWARZ - używam go do zmywania makijażu. Sprawdza się lepiej niż większość płynów i emulsji do demakijażu. Przynajmniej nie muszę agresywnie trzeć oczu, żeby pozbyć się tuszu.
    Ogólnie zaczęłam stosować OCM i Babydream się dzielnie sprawdza.
    Jedyny brak zalety - jak nasmaruję tylko nim twarz na noc, to mam wrażenie, że jest przesuszona. Nie od niego, raczej jest to efekt niestosowania ciężkiego kremu na noc. Z nałożonym kremem - wszystko pięknie.

CIAŁO - świetnie zastępuje balsamy do ciała. Nakładany na mokrą skórę szybko się wchłania. Skóra później jest mięciutka i nawilżona.
    Rzadko robię peeling, ale jeśli już w to się bawię - mieszam cukier z oliwką. Taka mieszanka - cukier i BabyDream - świetnie się sprawdza, dobrze ściera naskórek, a oliwka powoduje efekt gładkości i miękkości.

A TERAZ NAJLEPSZE:
    Biust. Nie jestem posiadaczką super jędrnego biustu. dodatkowo - nie jest on najmniejszy. Ogólnie zmora. Pewnego dnia wymyśliłam, że skoro to olejek dla kobiet w ciąży, to może będzie miał działanie ujędrniające. MA! Na potrzeby testów - smarowałam nim jedną pierś przez tydzień. Już po tygodniu różnica między jedną a drugą wynosiła ok. 1 cm. Działa lepiej niż kremy ujędrniające do biustu, jakie zdarzyło mi się przetestować. Za to kocham go miłością dozgonną.

Widzę, że niektóre użytkowniczki zarzucają mu wadę w postaci opakowania. Owszem, przelany do innej buteleczki jest bardziej higieniczny, niemniej - miałam oliwki w bardziej nieszczęsnych opakowaniach. Zanim zaczęłam go przelewać, wystarczyła chwila na umycie opakowania mydłem razem z dłońmi i nic się nie brudziło.

Zdecydowanie polecam - służy do wszystkiego, można stosować dosłownie od stóp do głów. Geniusz za niewielkie pieniądze.

Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić baowiaczana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłość
  • Używam od roku, na wiele sposobów:
    jako balsam, jako olej na włosy, jako składnik masek do włosów, jako składnik mojego OCM, jako krem do rąk. Na pewno kiedy będę mamą będę używała go zgodnie z jego przeznaczeniem- czyli na rozstepy i pielegnację skóry.
    +++wielofunkcyjny
    ++ superwydajny
    +uwielbiam jego zapach
    +fajny skład bez zbędnych chemikaliów
    +niska cena
    +dobre wchłanianie
    +nie zostawia tłustych plam

+/- dostępny tylko w rossmanie i to nie każdym

-opakowanie, z którego źle się dozuje olejek, przez co butelka wiecznie jest brudna, ale to da się przeżyć.

Będę kupowała go dopóki będą go produkować! <3

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 butelka 250 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Yannay za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij