KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 60% osób
    fifineta
    14 stycznia 2015 o 20:04
    Bardzo dobry zestaw
    Mam najjaśniejszy zestaw. Brązer: +matowy +/-mocno napigmentowany,także trzeba uważać,bo łatwo zrobić nim sobie plamy -nie z każdym pędzlem chce współpracować(ostatecznie blenduję go pędzlem do pudru) Rozświetlacz ma same plusy: +łatwa aplikacja +nienachalny bardzo ładny efekt rozświetlenia Początkowo używałam tylko rozswietlacza,bo brązer sprawiał mi same problemy(wychodziły mi placki na policzkach).Dałam mu drugą szansę i nauczyłam się z nim pracować.Teraz bardzo się lubimy :) Używam tego produktu od: od 5 miesięcy Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

makeup_noob
    15 stycznia 2015 o 0:53
    dobry
    Posiadam wersję light. Bronzer: dobrze napigmentowany, matowy, dosyć pudrowy, nie sprawia większych problemów z użytkowaniem, nie za ciemny dla bladej cery, jednak dla mnie to zbyt ciepły odcień do konturowania, wolałabym gdyby było w nim chociaż odrobinę szarości. trwałość średnia: takie 3/5. ogólnie fajny, ale myślę że są lepsze. Rozświetlacz: nienachalny, bardzo małe drobinki, nie ma mowy o żadnym brokacie, lekko różowo-brzoskwiniowy odcień, trochę tak jakby szampański, ale zdecydowanie bardziej różowy, mniej złoty niż mary lou manizer, co bardzo mi się podoba. Jest moim zdaniem ładniejszy niż kultowy produkt The Balm. (porównanie kolorów i wykończeń: zdjęcia) Używam na kości policzkowe, grzbiet nosa i rynienkę podnosową (eh.. ta dziwna nazwa) i bardzo dobrze się sprawdza. to ta lepsza część zestawu :) Reszta: porządne, ładne, poręczne opakowanie z lusterkiem. Lusterko jest fajne, jednak przez opakowanie z lusterkiem cena rośnie, a nie jest tak naprawdę konieczne wg mnie, żeby przy każdym osobnym produkcie do makijażu mieć osobne lusterko... nie będę na cenę narzekać, bo mam dwa w jednym za mniej niż 40 zł i jakość nie jest zła, więc jestem zadowolona. Ale raczej więcej nie kupię ze względu na tylko dobry bronzer, mimo bardzo dobrego rozświetlacza. Za drogo jak na używanie tylko połowy zestawu. Używam tego produktu od: ok. 4 miesiące Ilość zużytych opakowań: 0,0001???

monik.a
    25 grudnia 2015 o 19:29
    4 / 5
    Zdecydowanie dla ciepłych typów urody
    Posiadam odcień light. Bronzer Zdecydowanie ciepły, wpada w rude tony. Dobrze się rozprowadza i jest trwały, mimo mojej tłustej cery. Z pewnością jest wydajny, używam go stale od kilku miesięcy i zużycie jest niewielkie. Kiepsko komponuje sie z różami do policzków, właśnie o różowej barwie. Te kolory sie gryzą. Za to ze morelowymi wyglada super. Nie kupię go ponownie, ponieważ nie odpowiada mi ten kolor. Rozswietlacz Kiepsko zmielony, nie daje ładnej poświaty na skórze. Kolor jest całkiem w porządku, trudno go jednoznacznie określić. Mnie sie nie podoba, używam jedynie do rozświetlania kącików oczu i tutaj dobrze sie sprawdza. Ogromny plus za użyteczne opakowanie z lusterkiem, w kształcie kasetki. Dla mnie produkt przeciętny ze względu na kolor. Gdyby bronzer był odrobinę chłodniejszy, a rozświetlacz mocniej zmielony, zapewne kupiłabym ponownie. Używam tego produktu od: 7 mcy Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1 op.

waldimothi
    22 września 2023 o 10:58
    Najlepsza paleta
    Najlepsza paleta ever. Kolory brazerow starzal w 10. Nawet janieszy brazer nie jest ponaranczowy a tego sie balam. Chlodny zas nie jest siny a neutralny. Moj totalny mus have
    Kupił/a w:Inna drogeria

maja2a2a
    19 sierpnia 2021 o 14:07
    Konturuje bez problemu
    produkt naprawdę długo utrzymuje się na twarzy i migrowania. Za pomocą tej paletki można wykonać mnóstwo wspaniałych, głównie wieczorowych makijaży, które będą z nami całą noc. Naprawdę świetny produkt. Polecam!
    Używa produktu od:tydzień

Agusiamp
    27 października 2019 o 20:14
    Dobra jakość
    Kosmetyki Sleek swego czasu były bardzo popularne, dobra jakość za w miarę niską cenę. Paletka do konturowania sprawdza się bardzo dobrze. Brązer jest mega napigmentowany, trzeba z nim uważać aby nie narobić sobie plam, da się budować kontur i można ładnie rozblendowac gdy zbyt mocno posuniemy pędzlem. Odcień ciepły. Rozświetlacz troszkę za ciemny jak dla mnie, jednak ja jestem przypadkiem bladolicej, dla ciut ciemniejsze karnacji będzie ok. Można nim stworzyć ładny błysk ale nie jest to tafla. Odcień złotawy. Produkt wygląda na twarzy bardzo ładnie , nie znika w ciągu dnia. Ogólnie, kosmetyk bardzo wydajny, zamknięty w eleganckiej kasetce z lusterkiem. Cena przystępna. Warty wypróbowania.
    Zalety:
    • Łatwo się nakłada i blenduje, wydajny, nie znika z twarzy w ciagu dnia, dobrze napigmentowany, eleganckie opakowanie, przystępna cena.
    Wady:
    • Można zrobić sobie plamę nakładając za dużo.

NATALA5214
    28 lipca 2019 o 14:45
    2 / 5
    Paskudny rozświetlacz
    Pamiętam jak kilka lat temu kosmetyki ze Sleek były bardzo popularne. Chyba każda Youtuberka miała właśnie tą paletkę. I dlatego chyba zapragnęłam mieć coś tak można powiedzieć już kultowego i ją kupić. Kupiłam ją stacjonarnie już dobre 8 miesięcy temu. I naprawdę jej nie lubię. Dawałam jej już tyle szans... Samo opakowanie jest czarne i matowe. Bardzo minimalistyczne, szczególnie jak na te czasy. Jednak jest solidne, chociaż bardzo szybko się brudzi innymi kosmetykami i ciężko je doczyścić. W środku ma duże lusterko, co jest przydatne. Mam wersję jasną tego produktu. I tak nie jest on za jasny ani za ciemny. Jest dobrze napigmentowany, więc nie trzeba go nakładać zbyt wiele. Bronzer jest bardzo aksamitny i ma chłodny brązowy kolor. Niby do konturowania super, ale na mojej jasnej skórze z żółtym podtonem wygląda trochę brudno. Chyba jest zbyt chłodny dla mnie. Ale widzę, że u większości osób się sprawdza. Bardzo łatwo się rozciera i nie da się nim zrobić sobie plam. Produkt bardzo słabo się trzyma. Może z 4 godziny co jest jego sporym minusem. Rozświetlacz rujnuje tą paletkę. Kocham rozświetlacze i to w różnych kolorach ale ten jest taki jakby łososiowy co nadaje skórze zmęczonego wyglądu. Jest miękki i dobrze się nakłada ale jest mocno perłowy. Na skórze jest jasny. Jednak nie daje efektu takiego glow, tylko wygląda tandetnie. Moim zdaniem jest po prostu zacofany i nie umywa się do obecnych rozświetlaczy. Trzyma się lepiej niż brązer, ale nie przez cały dzień. Zdecydowanie ten produkt na minus w tej palecie. Pewnie jeszcze trochę u mnie poleży i się jej w końcu pozbędę. Nie jest dla mnie żaden must have, tylko kosmetyk jakby z dawnych czasów.

finnn_
    30 czerwca 2019 o 18:09
    4 / 5
    Sleek Make Up, Face Contour Kit (Paletka do modelowania twarzy)
    Tak ! Jestem zachwycona . Piękne napigmentowane kolory a dodatkowo fajnie się rozprowadzają. Brąz idealnie się sprawdza przy każdym typie urody a rozświetlacz to po prostu zamęczam. Ładne poręczne opakowanie i fajna cena - to mój jeden z lepszych typów które miałam szansę wypróbować.
    Zalety:
    • Pigmentacja
    • trwałość
    Wady:
    • -
    Używa produktu od:2 tygodnie

Asiiaem
    19 września 2018 o 21:47
    Godny polecenia
    Posiadam kolor Light. Bronzer : w ciepłym, aczkolwiek nie pomarańczowym odcieniu. Najlepiej nakłada się dużym puszystym pędzlem. Przy używaniu małych pędzli do konkurowania może robić plamy. Dla bardzo jawnych karnacji - nieco ciemny. Dosyć suchy w konsystencji - przez to wydajny. Nie pyli się. Rozświetlacz : piękny brzoskwiniowy błysk. Na ręce widoczne drobinki, aczkolwiek na policzkach ich nie widać. Robi przepiękna tafle. Można go dozować - od subtelnego efektu do bardzo mocnego. Dla bladziochow ideał. Mocniejszy punkt paletki. Bardziej mokry w konsystencji aniżeli bronzer. Troszkę się pyli przez co brudzi bronzer. Szybciej się zużywa, ale wciąż jest bardzo wydajny. Ja swoją zuzylam. Pierwszy skończył się rozświetlacz. Trwałość jest dobra przy niepocieraniu twarzy. Nieodporny na ścieranie. Wydajność bardzo dobra.
    Zalety:
    • Przejdę wszystkim kolory.
    • Subtelny i elegancki rozświetlacz - można dozować.
    • Wydajny.
    • Ładna kasetka.
    • Lusterko.
    • Cena.
    • Trwałość.
    Wady:
    • Nieco ciemny bronzer
    • Nieodporny na pocieranie produkt
    • Rozświetlacz drobinkuje bronzer (minus paletek)
    • Paletka się brudzi non stop
    • Ciężko dostępny

kamcia_20
    10 lipca 2018 o 0:09
    Cudowny rozświwtlacz!
    Paletkę do konturowania posiadam w kolorze „Light”. Jednak to nie cała paletka, a sam rozświetlacz według mnie zasługuje na uwagę. Produkt ten naprawdę bardzo mi odpowiada, szczególnie w okresie letnim, gdy używam więcej rozświetlacza. Kolor rozświetlacza nadaje skórze niezwykle promienny wygląd. Bronzer jest moim zdaniem zbyt pomarańczowy/ciepły do konturowania. Nadaje się raczej do ocieplania twarzy.
    Zalety:
    • Piękny rozświetlacz
    • Aksamitna konsystencja
    • Wydajność
    Wady:
    • Zbyt pomarańczowy/ciepły bronzer

niemasensuu
    14 lipca 2017 o 14:57
    najlepszy bronzer
    Piszę akurat po wykończeniu bronzera,rozświetlacza też używam ale jest go jeszcze sporo.Bronzer ma przyjemny kolor,ładnie opala buzie,nie jest pomarańczowy,to mój hit i na pewno do niego wrócę.
    Zalety:
    • piękny kolor
    • wydajny
    • opakowanie na +
    • bardzo naturalny efekt
    • rozświetlacz daję ładny dzienny błysk
    Wady:
    • rozswietlacz zaczął się w rogu osypywać

MartynaPoplawska
    15 maja 2017 o 11:40
    Świetna!
    Szukałam produktu, który by zajmował mało miejsca i był funkcjonalny. Ten taki jest. Wybrałam wersję najjaśniejszą, bronzer jest w ciepłym odcieniu, nie robi plam, rozświetlacz ma drobinki, pasuje odcieniem do bronzera. Przyznam że czasem zdarza mi się także tym zestawem wykonywać makijaż oczu :P Plusy: - ciepły odcień - wydajność - trudno z nim przesadzić - ładnie wygląda na skórze - małe, praktyczne opakowanie, idealne do podróży - ładnie się rozprowadza i blenduje - dobra pigmentacja Minusy: - trwałość mogłaby być odrobinę lepsza

ev6
    11 kwietnia 2017 o 10:46
    okrycie roku!
    (oceniam odcień Light) Doskonały zestaw, w estetycznym, matowym opakowaniu z lusterkiem i dobrze działającym zamknięciem (co dla mnie ważne, bo z racji kompaktowych wymiarów i lekkości tego opakowania często noszę je w torebce). W kasetce mamy zestawione dwa świetnie dobrane do siebie bronzer i rozświetlacz. W przypadku odcienia light: BRONZER- stuprocentowo matowy, bardzo uniwersalny, bo stosować go można spokojnie zarówno do tworzenia konturu, jak i opalania twarzy. Odcień nie jest w żadnym razie ceglasty, przypomina mi mleczną czekoladę. Nabrany na palec wydaje się dość jasny, jednak na twarzy ma wyraźną pigmentację (ale bez obaw, nie tworzy plam - jest bardzo łatwy w blendowaniu, doskonale rozciera się i wtapia w pozostałe kosmetyki. Nie tworzy smug i tępych granic. Na twarzy wygląda zdrowo, nie nadaje ziemistego, zimnego odcienia, ale naturalnie wyglądające przyciemnienie. Dla mnie jest idealny - myślę że sprawdzi się przy większości jasnych cer. ROZŚWIETLACZ - perfekcyjnie zmielony, bez drobinek, daje na twarzy efekt mokrej, gładziutkiej poświaty. Wolę go nawet od Mary Lou, która ma bardzo mocny, jakby wieczorowy połysk, ten jest bardziej elegancki, wyrafinowany - choć nie zrozumcie mnie źle, to nie jest delikatny, mało widoczny rozświetlacz (lubię mocny, mokry połysk i ten taki efekt daje, po prostu wygląda przy tym bardzo z klasą). Odcień określiłabym jako szampański, nie jest zdecydowanie zimny ani ciepły, ale w kierunku neutralnego. Konsystencja - i bronzer, i rozświetlacz są bardzo gładkie, mało suche, bardziej satynowe w dotyku. Ciężko to opisać, trzeba pogmerać palcem :) ale jest to bardzo aksamitna konsystencja, co przekłada się na przyjemną, bezproblemową aplikację. Oba nie pylą przy nabieraniu na pędzel. Trwałość - aktualnie to moja ulubiona codzienna paletka. Spokojnie wytrzymuje długi dzień pracy, nie ściera się, nie znika, w zasadzie wieczorem wszystko jest w tym samym miejscu. (zaznaczę, że zawsze wykańczam makijaż fixerem) Wielkość - to dość nieduża kasetka, ale rozmiar jest idealny, żeby wygodnie zmieścić pędzel. Wydajność - no właśnie, nieduża, ale bardzo wydajna! Stosuję już długo, a zużycie jest znikome. Nie powoduje powstawania niespodzianek na twarzy (choć zaznaczam, że nie mam do tego tendencji - ale nie wydaje mi się, żeby był to produkt o działaniu zapychającym). Mini minus - tworzywo, z jakiego zrobiona jest paletka, bardzo łatwo się brudzi. Ale to normalne przy matowych pokrywkach, nie będę się czepiać. Paletka uniwersalna, z świetną pigmentacją i jakością pudrów, idealna także do torebki czy na podróż - naprawdę warto kupić, cena nie jest zaporowa. (moja cera - normalna w kierunku suchej, karnacja jasna)

Lady_Kala
    30 stycznia 2017 o 13:05
    Dobry!
    Posiadam odcień medium! Paletka jest pięknie skomponowana i bardzo uniwersalna. Produkt jest wysokiej jakości: bardzo mocno napigmentowany o czym musimy bezwzględnie pamiętać nabierając produkt na pędzel, mimo dobrej pigmentacji rozprowadza się dobrze i gładko, ładnie się rozciera i blenduje, nie pyli w opakowaniu i jest bardzo wydajny. Oba kosmetyki są prasowane ale nie mają suchej formuły, tylko taką jakby jedwabistą. Nie zapychają, nie uczulają. Bronzer: +dobry do konturowania twarzy +piękny odcień bez nadto ciepłych i ceglastych tonów +ładnie się stapia ze skórą +trwały i wyrazisty +matowy! rozświetlacz: +piękny ale nienachalny efekt +nadaje się i do makijażu dziennego +rozświetla, tworząc efekt pryzmy, mgiełki koloru bez dyskotekowego błysku +wykorzystuje grę światła i załamanie światła Oba są doskonałe!

justka19870
    20 lipca 2016 o 17:35
    Piekna
    Z tej paletki głównie używam rozświetlacza. Jest przepiekny, daje idealną tafle, najlepszy jaki mam w swoim zestawie kosmetyków. Jest na twarzy cały dzień. Nie jest nachalny, delikatny, w pięknym kolorze. Porządne opakowanie z lusterkiem.

stokrotenka18
    6 kwietnia 2016 o 21:31
    Godny polecenia
    Najpierw ocenię brązer: Ton koloru ciepły, wpada w ciepłe tony, jak się przedobrzy powstanie plama którą ciężko rozetrzeć, po prostu trzeba zmyć. Napigmentowany. Dobrze się rozprowadza i jest trwały. Wydajny. Rozswietlacz Rozświetlam nim kąciki oczu, rzadziej kości policzkowe. Jest o wiele trwalszy niż brązer. Daję + za lusterko, ale pokrycie kasetki to - , ciągle jest ubrudzone...

SusanSneaky
    8 marca 2016 o 16:40
    bronzer godny polecenia
    Mam odcień medium 885. Według mnie produkt jest zdecydowanie godny polecenia. Solidne opakowanie, żadnych pęknięć, a do tego lusterko. Bronzer sprawdza się świetnie, kolor pasuje do mojego koloru skóry, a odcień oczywiście można stopniować. Używam go już ok. 6 miesięcy, a zużycie jest naprawdę znikome. Rozświetlacz już nie sprawdza się tak świetnie, jak bronzer. Nie wiem dlaczego, ale w porównaniu z pudrem, zużył się w tempie ekspresowym (wiem, że jest go mniej). Uważam, że nie pozostawia takiej poświaty, z której byłabym zadowolona. Podsumowując... + odcień bronzera, + można stopniować kolor, + cena, + dostępność (na allegro), + solidne opakowanie, + wydajność bronzera - szybkie zużycie rozświetlacza Używam tego produktu od: ok. 6 miesięcy Ilość zużytych opakowań: wciąż w trakcie pierwszego opakowania

dddoris
    7 listopada 2015 o 16:00
    2 / 5
    Mocno przereklamowany produkt
    Kupiłam go zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami w internecie, jednak nie jestem w stanie się z nimi zgodzić. Mam odcień light. + ładne, solidne plastikowe opakowanie z lusterkiem, + wydajność, + trwałość - utrzymuje się na twarzy cały dzień, a ponieważ mam skórę mieszanką w kierunku tłustej to spory plus, + cena ok 30zł jak za dwa produkty jest bardzo przystępna, + dostępność (mieszkam w Krakowie gdzie nie ma problemu z dostępnością produktów sleek - drogeria Pigment. Dostępny jest również w wielu sklepach internetowych), + bronzer jest całkowicie matowy, Jednak pomimo tych plusów nie kupię go więcej ze względu na to jak wygląda: - bronzer jest ciepły, wpadający w pomarańcz i absolutnie nie nadaje się do konturowania. Mój duży i szeroki nos po próbach konturowania tą paletką wyglądał jak marchewka, +/- bronzer jest dość mocno napigmentowany przez co łatwo sobie zrobić nim palmy, które później trudno rozetrzeć i wygląda to bardzo nienaturalnie, - rozświetlacz jest w kolorze brzoskwiniowo-rózowym, moim zdaniem jest zbyt nachalny i wygląda tandetnie, Używam tego produktu od: roku Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Produkty podobne