Powiększ Garnier, Ultra Doux, Odżywka do włosów suchych i zniszczonych `Awokado i masło karité`

Zgłaszająca osoba: BlueSunshine

Odżywka do włosów bardzo suchych i zniszczonych z nowej linii Garniera `Naturalna Pielęgnacja` wzbogacona ekstraktami z olejku z awokado i masłem karité. Producent obiecuje że włosy po użyciu odżywki będą łatwiejsze w rozczesywaniu, odzywione, niewiarygodnie miękkie i błyszczące. Odżywka ma gładką i kremową konsystencję, która nie obciąża włosów.

Skład: Aqua/Water, Cetearyl Alcohol, Elaeis Guineensis Oil/Palm Oil, Behentrimonium Chloride, Cl 15985/Yellow 6, Cl 19140/Yellow 5, Stearamidopropyl Dimethylamine, Chlorhexidine Dihydrochloride, Persea Gratissima Oil/ Avocado Oil, Citric Acid, Butyrospermum Parkii Butter/Shea Butter, Hexyl Cinnamal, Glycerin, Parfum/Fragrance (FIL C39789/1). (03.07.2010)

Cena: ok. 7zł / 200ml
/s/

• mój must have
  • - nawilża
    - natłuszcza
    - odżywia
    -wygładza
    - nabłyszcza

Ze względu na nielubianą markę, bardzo długo wzbraniałam się przed wypróbowaniem AiK. A szkoda, bo włosy wyglądają po niej naprawdę fantastycznie, są gładkie i przyjemne w dotyku i błyszczą jak po uderzeniowej dawce silikonów (za to nie ma efektów ubocznych w postaci strączkowania).

Odżywka przyjemnie,"ciepło" pachnie, jest gęsta i wydajna.

Opakowanie może nie jest najpiękniejsze, a plastik, z którego wykonano butelkę jest trochę za twardy, ale przy takim działaniu, to są detale bez znaczenia.

Używam tego produktu od: pół roku, wymiennie z innymi odżywkami
    Ilość zużytych opakowań: 2 lub 3

Chcesz pochwalić balbina661 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra odżywka
  • Odżywkę kupiłam ze względu na jej skład i nie zawiodłam się.
    - moje włosy są po niej gładkie i błyszczące
    - ma bardzo fajny skład
    - ma przyjemny zapach, chociaż to kwestia indywidualna
    - niska cena i bardzo łatwo go dostać
    - po użyciu odżywki włosy dobrze się rozczesują
    Minusem dla mnie jest opakowanie, wolałabym, aby miało większą pojemność i pod koniec ciężko wydobyć odżywkę, jednak jest to mało istotne

Chcesz pochwalić Nameless_2309 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubieniec
  • Używam jej od ponad roku i nie wyobrażam sobie bez niej życia.
    Do sedna, plusy:
    - cena,
    - pomaga rozczesać włosy,
    - super zapach,
    - poręczna butelka
    Minusy:
    - łatwo przesadzić i obciążyć włosy

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 6.

Chcesz pochwalić antonina_bielska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam!
  • Stosowałam juz naprawde wiele odżywek - i tych tańszych i tych droższych. Od niedawna moje wlosy byly naprawde niesforne, tak, jak nie mialam z nimi zadnych problemow, tak jakis czas temu zauwazylam, ze zrobily sie strasznie matowe, suche, wygladem przypominały siano, puszyly sie, nie dały sie ujarzmic ani rozczesac. Wystarczyło jedno stosowanie tej odzywki, a widze różnice.
    Plusy:
    +wlosy sa lekkie, blyszczace i niesamowicie miekkie
    +gładkie, nie mam problemu z rozczesywaniem
    +bardzo przyjemnie pachną
    +odżywka jest tania i ogólnodostępna
    Minusów na razie nie zauwazylam! Naprawde polecam, jest świetna!

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić tomlicious za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ujarzmia suche, puszące się włosy!
  • Jak dla mnie odżywka jest świetna Jest bardzo tania, wydajna, włosy się po niej nie puszą, ślicznie pachnie, zapach dość długo utrzymuje się na włosach, świetnie nawilża, nie plącze, włoski są po niej błyszczące, gładkie i naprawdę ładne i dobrze się układają. Jedynym chyba minusem, jest to, że czasem mam wrażenie, że obciąża :/ I jak chodzi o wady to tyle 5 gwiazdek ode mnie nie dostanie, bo bywa, że obciąża czasem włosy, ale daje tej odżywce mocne 4,5 gwiazdki!

PLUSY
    *konsystencja
    *dostępność
    *wygodne opakowanie
    *skład
    *cena
    *wydajność
    *włosy się nie puszą
    *nie sklejają
    *zapach
    *nie plącze
    *włosy gładkie i miękkie po użyciu

MINUSY:
    *czasem obciąża

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić natqok za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Od ponad 10 lat nie zanoszę osmetyków Garniera i konsekwentnie ich unikam.
    Wyjątek zrobiłam dla tej odżywki z owodu licznych pozytywnych komentarzy na jej temat.

Mam bardzo długie włosy, prawie do pasa, których już mprawie nie mogę rozczesać, a muszę powiedzieć, że Garnier mnie miło zaskoczył.

+ dobrze odżywia włosy
    + nawilża
    + wygładza - prawie jak po prostownicy
    + ułatwia rozczesywanie
    + odpowiednio długo trzymana na włosach (ok. 10 min + sauna parowa - to jest mój sposób na tę odżywkę) powoduje, że włosy są sypkie i lśniące
    + włosy są po niej miękkie, ale i zdyscyplinowane
    + całkiem przyjemny zapach
    + odpowiednia konsytencja, nie za rzadka, ni za gęsta, dobrze trzyma się na włosach
    + wygodne oraz estatyczne opakowanie, które stoi "do góry nogami" dzięki czemu zużyjemy kosmetyk do samego końca
    + wydajność - ok. kilkunastu myć
    + dostępność - widziałąm ją chyba w każdym Rossmannie i hipermarkecie
    + cena

- mała pajemność - tylko 200 ml, przez co zużywam odżywkę szybiej niż szampon tej samej albo zbliżonej pojemności

Po wielu latach uniakania Garniera jak ognia, przyznam, że chyba ponownie kupię tę odżywkę na jakiś wyjazd - niewielkie i płaskie opakowanie będzie łatwe w transporcie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Chcesz pochwalić karo83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Kupiłam ją parę miesięcy temu i dosłownie ją wymęczam. czasami jej używam, ale nie kupiłabym jej wiecej.
    opakowanie jest w wesołym żółtym kolorze.
    pachnie całkiem przyjemnie.
    wcale nie ułatwia rozczesywania włosów, ani nie poprawia ich kondycji, wręcz przeciwnie po użyciu jej wydają mi się całkiem toporne, a jest to dla mnie nowość.

Używam tego produktu od: września
    Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Chcesz pochwalić dmuchawcelatawce za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra, ale...
  • Odżywkę kupiłam, ponieważ szukałam czegoś olejowego i w miarę taniego. A ponieważ Garnier AiK jest wszędzie wychwalany pod niebiosa, zdecydowałam się na nią.

Dostępność: większość drogerii
    Cena: ok. 8zł/200ml

Konsystencja: odżywka ma żółty kolor, konsystencja jest lejąca, ale o dziwo nie potrzeba jej wiele, aby pokryć włosy

Opakowanie: zamknięcie typu klik, niestety łatwo może się urwać, produkt da się wydobyć do końca, ogólnie estetyka opakowania jest na plus

Wydajność: na moich długich włosach wystarczyła na kilkanaście użyć, czyli w miarę dobrze

Zapach: przyjemny; tytułowe awokado i shea

Nie polubiłam jej od razu. Dopiero po kilku użyciach zaobserwowałam zalety tej odżywki.

Plusy:
    + nawilżenie (taka namiastka olejowania)
    + miękkość
    + włosy są wygładzone, mniej się puszą
    + przyzwoity skład, bez silikonów i parabenów, z tego co wiem zgodny z CG, ostatnio nastąpiła mała zmiana w składzie i dodano alkohol izopropylowy:
    Woda, Alkohol cetylostearylowy (emolient tłusty, tworzy film), Olej palmowy, Behentrimonium Chloride (substancja myjąca), Cl 15985/Yellow 6, Cl 19140/Yellow 5 (barwniki), Stearamidopropyl Dimethylamine (składnik pochodzenia roślinnego, zastępuje silikon, zmywalny wodą), Chlorhexidine Dihydrochloride (konserwant), Alkohol izopropylowy (konserwant, rozpuszczalnik), Olej awokado, Kwas cytrynowy (reguluje pH), Masło shea, Hexyl Cinnamal (imituje zapach, potencjalny alergen), Gliceryna, Zapach
    +cena

Jednakże jest mały minus. Olej palmowy i karite zwykle bardziej pasują niskoporowatym, a moje włosy takie nie są, w związku z czym czasami mają "odpały" i po AiK następuje u mnie efekt jak po mini przeproteinowaniu.

Ogólnie produkt polecam!

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Dziewczyna_z_Lukiem za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla wysokoporowatych również!
  • Myślę że nie będzie dla żadnej z Was zaskoczeniem jak napiszę, że do zakupu zachęciły mnie pozytywne opinie produktu na wizażu. Pomyślałam że jeżeli ta odżywka sprawdziła się u tylu dziewczyn to u mnie też musi się sprawdzić. Niestety...
    Jako posiadaczka włosów wysokoporowatych mam nie lada problem z dobraniem odpowiednich produktów do pielęgnacji, bo to co sprawdza się u większości osób u mnie najczęściej nie przynosi żadnego efektu, albo ledwo zauważalny. Mimo że zachorowałam na włosomaniactwo jakiś rok temu, mam świadomość że jeszcze wiele pracy przede mną, abym mogła się cieszyć pięknymi, gładkimi, błyszczącymi puklami.
    Zaaferowana nową odżywką, użyłam jej od razu, zgodnie z zaleceniami producenta zawartymi na opakowaniu. Grzecznie poczekałam aż włosy wyschną. W duchu liczyłam że efekt będzie zniewalający. No cóż... był. Wprost zwaliło mnie z nóg, gdy zobaczyłam na swojej głowie jeden wielki stóg siana, puch nad puchy. Opadły mi ręce i wszystko inne. Jakoś udało mi się doprowadzić włosy do względnego porządku, abym mogła się pokazać między ludźmi.
    Próbowałam wszystkiego: stosowania jako pierwsze i drugie O w OMO, trzymałam od kilku minut do prawie godziny na głowie, na suchych i wilgotnych włosach, mieszałam z różnymi kosmetykami. W końcu, gdy miałam się już poddać a odżywki było tyle ile na dnie opakowania, stwierdziłam że już niczym nie ryzykuję, a zużyć jakoś ją muszę - więc zaszalałam i pomieszałam ją z olejem (babydream fur mama) i nałożyłam na suche włosy. Trzymałam jakieś 1,5 godziny, pod czepkiem i ręcznikiem. Nie spodziewając się niczego (a jak już to wszystkiego najgorszego) umyłam włosy, nałożyłam odżywkę bez spłukiwania i olejek na końcówki - czyli jak zawsze.
    Efekt był tak zdumiewający że wprost nie wierzyłam własnym oczom. Moje włosy - zdyscyplinowane, piękne, błyszczące, dociążone! Nie pamiętam kiedy ostatni raz tak błyszczały! Wcale się nie elektryzowały! Aż chciało się ich dotykać, nie mogłam się napatrzeć w lustrze.
    Żałuję że tak późno odkryłam sposób na tą odżywkę. Ale teraz już wiem że nie zawsze to co się źle zapowiada rzeczywiście jest złe.
    Zalety:
    -włosy dociążone
    -nie elektryzujące się
    -gładkie
    -błyszczące
    -cena
    -wydajność
    Minusy:
    -naprawdę strasznie długo trwało zanim znalazłam"swój sposób na tą odżywkę, zanim to zrobiłam musiałam się nieźle namęczyć
    -zapach - wiem że dla wielu dziewczyn jest piękny, niestety mnie nie urzekł
    -konsystencja mogłaby być ciut gęstsza

Rada dla dziewczyn z wysokoporowatymi włosami: nie zrażajcie się! Próbujcie na najróżniejsze sposoby, może i Wam się uda znaleźć złoty środek

Używam tego produktu od: Pół roku

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Abhishrek123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świętna odżywka w niskiej cenie!
  • Uwielbiam ją <3

Jej zapach, konsystencję, efekt, który daję...
    i cenę (zwłaszcza tą po promocjach w Rossmannie )

Mam falowano-kręcone włosy, które są z natury bardziej suche. Odżywkę używam z szamponami, które mają za zadanie usunąć sylikony, gdyby nie ta odżywka to moje włosy były by nie do rozczesania, szorstkie i takie twarde. Słowem straszne. A z chwilą którą nakładam odżywkę, one robią się takie miękkie, gładkie, miłe w dotyku. Dzięki niej nie wróciłam do szamponów z silikonami!
    Odżywka ta nie przetłuszcza!

Daję efekt zdrowych włosów.
    Włosy po niej są pachnące, miękkie, błyszczące.
    Zawsze do niej wracam.

Mogę wypowiadać się o niej w samych superlatywach
    Gorąco POLECAM!

Ps. odżywkę stosuję zamienię z innymi, dlatego ciężko mi powiedzieć ile dokładnie zużyłam opakowań i ile czasu jej już używam.

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: sporo tego było, min. 5

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić SimpleAspect za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij