Powiększ Garnier, Ultra Doux, Odżywka do włosów suchych i zniszczonych `Awokado i masło karité`

Zgłaszająca osoba: BlueSunshine

Odżywka do włosów bardzo suchych i zniszczonych z nowej linii Garniera `Naturalna Pielęgnacja` wzbogacona ekstraktami z olejku z awokado i masłem karité. Producent obiecuje że włosy po użyciu odżywki będą łatwiejsze w rozczesywaniu, odzywione, niewiarygodnie miękkie i błyszczące. Odżywka ma gładką i kremową konsystencję, która nie obciąża włosów.

Skład: Aqua/Water, Cetearyl Alcohol, Elaeis Guineensis Oil/Palm Oil, Behentrimonium Chloride, Cl 15985/Yellow 6, Cl 19140/Yellow 5, Stearamidopropyl Dimethylamine, Chlorhexidine Dihydrochloride, Persea Gratissima Oil/ Avocado Oil, Citric Acid, Butyrospermum Parkii Butter/Shea Butter, Hexyl Cinnamal, Glycerin, Parfum/Fragrance (FIL C39789/1). (03.07.2010)

Cena: ok. 7zł / 200ml
/s/

• Dobry
  • Odżywka godna uwagi. Jest dość wydajna, pięknie pachnie (uwielbiam ten zapach), nakładam ją tylko na końce moich włosów, po wyschnięciu moje włosy są gładkie, lecz przyklapnięte, łatwo je rozczesać. Jest tani i dostępny w każdej drogerii.

Chcesz pochwalić ankaam za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Cudo!
  • Najlepsza odżywka której używałam do tej pory, zawsze do niej wracam. Pięknie pachnie, ma świetną konsystencję, na prawdę zmiękcza i nawilża włosy, robią się przyjemne w dotyku i jak gdyby "młodsze". Moje włosy są ekstremalnie suche i tylko ta odżywka doprowadza je do stanu używalności. Nie wiem jednak jak zachowuje się ona na włosach przetłuszczających się, ale myślę że nie wcierając jej w skórę głowy na pewno nie obciąży włosów.

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić soluszyn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna!
  • Odżywka bardzo dobrze odbudowuje włosy zniszczone. Są po niej miękkie, dociążone, nie obciąża
    Ma piękny zapach, konsystencja jest trochę lejąca i ucieka mi przez palce, ale to nic.
    Odżywiła moje włosy, cena jest niska, a produkt jest w miarę wydajny. Będę jej używać regularnie, bo dzięki niej nie mam już takich suchych końcówek, daje bardzo ładny połysk, włosy są sypkie jak z reklamy xd

Ilość zużytych opakowań: JEDNO W TRAKCIE

Chcesz pochwalić nataliamaj za czytelną i pomocną recenzję?
  • Z nią czuje się brudno...
  • Kupiłam zachęcona bardzo pozytywnymi opiniami na wizażu i zawiodłam się.

Plusy:
    + Włosy są miękkie,
    + Ładnie pachnie,
    + Opakowanie,
    + Włosy łatwo się rozczesują.

Minusy:
    - Lejąca konsystencja,
    - Czuję jakby włosy się po niej przetłuszczały, zbijają się w strąki i są nieświeże- co całkowicie ją dyskwalifikuje.

Dokończę to opakowanie tylko dlatego, że włosy się dobrze rozczesują i więcej nie kupię.

Ilość zużytych opakowań: mniej niż jedno

Chcesz pochwalić malionowa19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zła, może szkodzić
  • Co tu dużo mówić - odżywka przez zawartość alkoholu (Isopropyl Alcohol) może być szkodliwa dla włosów. ak się stało w moim przypadku, bo po 2 miesiącach stosowania zniszczyła mi włosy (od ucha w dół). Moje włosy szczerze nienawidzą tej odżywki, ani razu po jej użyciu nie wyglądały dobrze. Dodam, że mam włosy z natury bliskie wysokiej porowatości. Nie farbuję, nie prostuję, śpię w koczku, olejuję 2xtyg, regularnie podcinam. Kończę z tą odżywką raz na zawsze.

Daję aż dwie gwiazdki bo moim zdaniem jest wydajna, używałam jej często, czasem co 2 mycia. Innych kosmetyków muszę użyć zdecydowanie więcej. Zapach nawet przyjemny, włosy podczas spłukiwania tej odżywki były bardzo miękkie, ale efekt po wyschnięciu włosów.... szopa (mimo zabezpieczania końcówek itd. itd.)

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kundzi4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działanie średnie
  • Odżywka ma bardzo lejącą konsystencje, co moim zdaniem nie jest wygodne przy jej nakładaniu na włosy. Poza tym przez to jest mniej wydajna, szczególnie w przypadku jeśli ktoś posiada, jak ja, włosy długie. Jednak dzięki takiej konsystencji jest lekka i nie obciąża włosów. Zapach jest ładny, delikatny, tropikalny, jednak nie utrzymuje się na włosach po wysuszeniu. Jeżeli chodzi o działanie to jest ok. Odżywka nawilża włosy (choć liczyłam na lepszy efekt) włosy są lejące i miękkie w dotyku. Przyznam szczerze, że wolę używać odżywek bardziej treściwych, gęstszych. Dlatego nie wiem czy w przyszłości jeszcze ją kupię.

Używam tego produktu od: od miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Martyna1709 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra
  • jedna z nielicznych drogeryjnych odżywek do których dość często wracam. Generalnie wolę mniej znane marki, oparte o bardziej naturalny i skromny skład ale ta czymś mnie przekonała i nie zawiodłam się.

+fantastycznie nawilża zniszczone włosy
    +ładnie pachnie
    +wszędzie dostępna
    +bardzo poręczne opakowanie
    +odżywia i zmiękcza włosy
    +nie powoduje problemów z rozczesywaniem
    +włosy nie są oklapnięte po jej zastosowaniu
    +bardzo wydajna

-nie należy jej używać bliżej skalpu- włosy będą się wtedy przetłuszczać

Chcesz pochwalić oOsukkubOo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna !
  • Odżywkę kupiłam zachęcona opiniami na KWC, ale też przede wszystkim dlatego, że nie mogłam poradzić sobie z poplątanymi włosami. Nie dość, że ta odżywka jest tania to do tego świetna ! Może nie do końca wyeliminowała plątanie się moich włosów, ale na pewno bardzo je ograniczyła. I ten zapach na pewno to nie jest moje pierwsze i ostatnie opakowanie, już teraz wiem, że będę często do niej wracać

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić cukierkowa_panna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Rewelacja !
    Odżywka jest świetna. Spełnia wszyskie moje wymogi które stawiam odżywkom:
    *ładny zapach, poręczna
    *niedroga,
    *łatwo dostępna,
    *gęsta konsystencja, nie spływa i nie przecieka przez palce, łatwo można ją nałożyć równomiernie na włosy
    * no i największy PLUS za działanie: świetnie dociąża włosy, emolientowy skład sprawia że są śliskie, łatwo się rozczesują oraz po wysuszeniu nie są spuszone.
    Będę często do niej wracać ! Polecam również do włosów kręconych

Używam tego produktu od: paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić p2807 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny skład
  • Odżywkę kupuje regularnie, ma świetny emolientowy skład i jest jedną z moich ulubionych.

PLUSY:
    - cena
    - skład
    -zapach
    -konsystencja
    - działanie ( sypkie i gładkie włosy)

MINUSY:
    - brak

Ilość zużytych opakowań: około pięć

Chcesz pochwalić lizka903 za czytelną i pomocną recenzję?