Powiększ Garnier Naturalna Pielęgnacja [Ultra Doux], Odżywka do włosów suchych i zniszczonych `Awokado i masło karité`

Zgłaszająca osoba: BlueSunshine

Odżywka do włosów bardzo suchych i zniszczonych z nowej linii Garniera `Naturalna Pielęgnacja` wzbogacona ekstraktami z olejku z awokado i masłem karité. Producent obiecuje że włosy po użyciu odżywki będą łatwiejsze w rozczesywaniu, odzywione, niewiarygodnie miękkie i błyszczące. Odżywka ma gładką i kremową konsystencję, która nie obciąża włosów.

Skład: Aqua/Water, Cetearyl Alcohol, Elaeis Guineensis Oil/Palm Oil, Behentrimonium Chloride, Cl 15985/Yellow 6, Cl 19140/Yellow 5, Stearamidopropyl Dimethylamine, Chlorhexidine Dihydrochloride, Persea Gratissima Oil/ Avocado Oil, Citric Acid, Butyrospermum Parkii Butter/Shea Butter, Hexyl Cinnamal, Glycerin, Parfum/Fragrance (FIL C39789/1). (03.07.2010)

Cena: ok. 7zł / 200ml
/s/

• Będę kupować częściej
  • Po raz pierwszy kupiłam ją jak była na promocje w rossmanie, jest na prawdę taniutka, a działanie jest świetne!
    Plusy:
    - miękkie, nawilżone włosy
    - ułatwia rozczesywanie
    - nie obciąża włosów

Minusy:
    - konsystencja trochę zbyt wodnista, jak dla mnie

Używam jej też czasami jako maskę. Moje falowane włoski naprawdę ją lubią

Używam tego produktu od: 8miesiecy (z przerwami)

Chcesz pochwalić Majczok7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mega
  • Nie miałam lepszej odżywki! Sama w sobie jest dobra, ale w połączeniu z olejowaniem jest jeszcze lepsza
    Ma dobrą konsystencję, nie obciąża, nawilża, wygładza. No i jest w miarę tania

Ilość zużytych opakowań: niezliczona

Chcesz pochwalić Marvel Girl za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudów nie zauważyłam
  • I znowu kultowy produkt który przetestowałam.
    Właśnie skończyłam opakowanie więc najwyższy czas na recenzję.

Gdy otworzyłam opakowanie pierwszy raz urzekł mnie zapach, szkoda że nie utrzymuje się na moich włosach. Konsystencja trochę jak dla mnie za płynna. Fakt, to nie maska, ale często spływała mi z dłoni.

Nawilżenie było przyzwoite ale bez efektu wow o jakim piszą inne dziewczyny. Być może to wina moich włosów. Nadzieję miałam wielkie, efekty jak zwykle

Używałam jako odżywkę po myciu, czasem też kładłam ją pod czepek na 30-40 min.

Wydajność na plus.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić grzanka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Must have w mojej łazience!
  • Kupiłam ten produkt po raz pierwszy w grudniu zeszłego roku, skuszona opiniami na Wizażu i promocyjną ceną. I zakochałam się w nim od pierwszego użycia. Mam długie, suche włosy z rozdwajającymi się końcówkami. W trakcie mycia strasznie się plączą, kołtunią i robią się sianowate. Włożenie pomiędzy nie palców graniczy z cudem. Wiadomo, raz jest lepiej, raz gorzej, w zależności od innych użytych produktów (szamponu, oleju, maski, serum), ale ta odżywka to u mnie podstawa. Kiedyś używałam jej po każdym myciu na włosy na długości "od ucha". Teraz używam jej co drugie mycie (na zmianę z maską Kallosa). Już w trakcie aplikacji włosy stają się śliskie, gładkie i takie mięsiste. Nie ma śladu po suchej miotle Spokojnie mogę przeczesywać je palcami, zarówno kiedy są z odżywką, ale też po spłukaniu, a nawet wysuszeniu suszarką.
    Kiedy skończę to opakowanie, planuję wypróbować coś innego, ale jest to produkt, którego działania jestem pewna w 100% na pewno jeszcze do niego wrócę.

Używam tego produktu od: 04.12.2013
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić insomne za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna! Najlepsza!
  • Ta odżywka świetnie odbudowuje końcówki! Zostawiłam ją na noc i spłukałam rano, zrobiła z moich włosów cudo!! Przez nią moje włosy się mniej kręcą ( jak to z nimi bywa) i nie muszę prostować! Stosuję ją jako maskę, bo lepiej dzała.
    Plusy:
    -zapach niestety nie trzyma się długo ;/
    -działanie!
    -cena
    -skład

Wydajność jest średnia.

Minusy:
    -opakowanie- spadło mi i trochę się odżywki wylało i trudno otworzyć.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedno normalne

Chcesz pochwalić toowo1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Używam jej już bardzo długo, po wycofaniu ze sprzedaży mojej ukochanej odżywki szukałam godnego następcy. Zrobiłam rekonesans w internecie i znalazłam!
    Jak na odżywkę działa naprawdę bardzo fajnie, nie spodziewałam się zbyt dużo po niej, ale bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła już po pierwszym zastosowaniu

- wygładza,
    - włosy wydają się być nawilżone,
    - ułatwia rozczesywanie,
    - zapobiega elektryzowaniu się włosów
    - jest dostępna w każdej drogerii i markecie, cena rewelacyjna,
    - cudownie pachnie!

* nie wiem czy może ona obciążać włosy, ponieważ moje trudno jest obciążyć.

Nakładam odżywkę po myciu na ok. 10-15 min i po takim czasie trzymania działa u mnie najlepiej!

Używam tego produktu od: bardzo dawna
    Ilość zużytych opakowań: ok. 5 całych, w tracie 6

Chcesz pochwalić foxlady za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem całkiem
  • Pomaga w rozczesywaniu, włosy całkiem fajnie się układają. Może nie jest to idealny produkt, ale z pewnością godny polecenia Cena też przystępna. Z pewnością zachęca do wypróbowania innych produktów z tej lini.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić Fawn_93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zwyklaczek
  • Na blogosferze był szał na tę odżywkę, więc i ja znalazłam ją w Rossie i postanowiłam wypróbować.

Plusy:
    +zapach
    +konsystencja,
    +kolor,
    +opakowanie,
    +cena,
    +efekt,

Minusy:
    -mało wydajna.

Odżywka jest zamknięta w przyjemnym dla oka pudełeczku. Jest ono delikatnie prześwitujące, więc widać, ile produktu nam zostało. Niestety, plastik jest twardy, więc aby wydobyć końcówkę, trzeba buteleczkę przeciąć. Po tym zostaje nam odżywki na jeszcze jakieś 2-3 razy.

Ma przepiękny zapach i kolor, z przyjemnością nakłada się ją na włosy. Jest gęsta, dlatego też nie spływa z nich. Cena też jest w miarę ok, chociaż odżywka wystarcza na jakieś 3 tygodnie, gdy inne o tej samej pojemności potrafią wyciągnąć trochę więcej.

Włosy są miękkie, lejące i delikatnie pachną odżywką, jednak ten efekt nie utrzymuje się długo a szkoda-zapach jest cudowny.

Kupuję go na przemian z innymi odżywkami.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Agata124611 za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACJA
  • moja ulubiona odżywka nie obciąża, bez silikonów, można nią myć włosy, krótki ale porządny skład, wygładza, dociąża moje włosy tak jak lubię, w dodatku jest wydajna, dostępna w drogeriach, marketach; cena również jest wielkim atutem na pewno kupię ponownie! minusów brak

Używam tego produktu od: kilka tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić rebelfleur za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra.
  • Używam odżywkę od roku jednak po pewnym czasie musiałam zrobić sobie od niej przerwę nie dawała takich samych zadawalających efektów jak na początku.
    Plusy:
    *Zapach;
    *Cena 7 zł;
    *Wygodne opakowanie
    *Dobre nawilżenie włosów

Minusy:
    *brak

Ilość zużytych opakowań: trzy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić matyjaaa za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij