Powiększ Garnier, Ultra Doux, Odżywka do włosów suchych i zniszczonych `Awokado i masło karité`

Zgłaszająca osoba: BlueSunshine

Odżywka do włosów bardzo suchych i zniszczonych z nowej linii Garniera `Naturalna Pielęgnacja` wzbogacona ekstraktami z olejku z awokado i masłem karité. Producent obiecuje że włosy po użyciu odżywki będą łatwiejsze w rozczesywaniu, odzywione, niewiarygodnie miękkie i błyszczące. Odżywka ma gładką i kremową konsystencję, która nie obciąża włosów.

Skład: Aqua/Water, Cetearyl Alcohol, Elaeis Guineensis Oil/Palm Oil, Behentrimonium Chloride, Cl 15985/Yellow 6, Cl 19140/Yellow 5, Stearamidopropyl Dimethylamine, Chlorhexidine Dihydrochloride, Persea Gratissima Oil/ Avocado Oil, Citric Acid, Butyrospermum Parkii Butter/Shea Butter, Hexyl Cinnamal, Glycerin, Parfum/Fragrance (FIL C39789/1). (03.07.2010)

Cena: ok. 7zł / 200ml
/s/

• Użytkownik
    Chwalona: 5 raz(y)
  • Nie rozumiem zachwytów
  • Ta odżywka to kompletnie nie moja bajka. Za pierwszym razem kupiłam ją gdy zaczynałam świadomie dbać o włosy, w internecie przeczytałam wiele pochlebnych opinii na jej temat, więc założyłam że i u mnie się sprawdzi. Kompletnie się nie sprawdziła, nie zauważyłam odżywienia włosów. Moje włosy były ekstremalnie suche i zniszczone przez rozjaśnianie, potrzebowały solidnej dawki substancji nawilżających i wygładzających. Niestety ta odżywka im tego nie zapewniała.

Niedawno, skuszona promocją w drogerii ponownie postanowiłam dać jej szansę. Moje włosy już nie są tak zniszczone i suche, więc myślałam że tym razem odżywka okaże się trafnym zakupem.
    Niestety, ponownie się rozczarowałam. Według mnie słabo nawilża włosy a na dodatek je puszy (mam kręcone włosy) dobra, nawilżająca odżywka powinna nawilżać włosy i je dociążać, a nie dodatkowo napuszać...

Minusy:
    -słabo nawilża
    -nie dociąża włosów
    -puszy włosy
    -zbyt wodnista konsystencja

Plusy:
    -niska cena
    -ładny zapach

Używam tego produktu od: użyłam kilka razy
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie używania pierwszego

Chcesz pochwalić M_R_ za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Całkiem OK
  • Od tej odżywki zaczynałam przygodę z pielęgnacją włosów przez duże P i sprawdzała się na prawdę dobrze i byłam z niej zadowolona, niestety nie miałam okazji przetestować jej starego składu. Używałam jej najczęsciej jako pierwsze O w metodzie OMO, jako drugie nie dawała najlepszych rezultatów.

Dociążone, mocno wygładzone włosy, takie efekt dawała, miałam jednak wrażenie, że wypada mi przy jej użyciu trochę więcej włosów niż zwykle, ale moze po prostu nakładałam jej zbyt doużo, jak już wspominałam, to były początki pielęgnacji...

Zarówno cena jak i dostępność były w porządku, natomiast teraz mam problemy z jej znalezieniem

Używam tego produktu od: Używałam dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić karo1994 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiona odżywka.
  • Uwielbiam te odżywkę po prostu za wszystko Ładnie pachnie, cena jest ok i wydajność również, można ją kupić w każdej drogerii. Skład też ma całakiem dobry, włosy po niej są miękkie, błyszczą, ładnie pachną. Może jest nieco za rzadka jak na odżywkę, ale w niczym mi to nie przeszkadza

Używam tego produktu od: nie pamiętam dokładnie, ale z pół roku będzie

Chcesz pochwalić ilovereggae22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra odżywka
  • Włosy po tej odżywce są miękkie, gładkie, nawilżone i się błyszczą. Dobrze się je wyczesuje, nie trzeba targać włosów. Tak jak producent pisze na opakowaniu - tak jest. Widoczna zmiana wyglądu włosów bez odżywki i po jej nałożeniu. Ogólnie spodobała mi się,polecam.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie

Chcesz pochwalić Tyliss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niby okej
  • Kiedyś często używałam tej odżywki i nigdy mnie nie zawiodła. Odżywka trochę się zepsuła poprzez zmianę składu. Po dłuższej przerwie znowu się skusiłam na jej kupno. Odżywka bardzo ładnie pachnie, zapach utrzymuje się, wygładza włosy, nie puszą się nawet w wilgoci, ogólnie bardzo dobra emolientowa odżywka, jedynym minusem jest jej wydajność. Jednak zauważyłam podczas mycia mocne wypadanie włosów. Staram się omijać skórę głowy, ale włosy i tak wypadają. Tylko przy tym kosmetyku tak mi się zdarzyło. Za to odemuję gwiazdkę. I jeszcze pół gwiazdki za zmianę składu

Używam tego produktu od: około 2 lat z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: sporo

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić haircare_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Masło dla włosów
  • Odżywki tej używam kilka razy w tygodniu. Zawsze najpierw myję włosy szamponem, a później nakładam tę odżywkę i zawijam włosy w ręcznik na około 10-30 minut. Dopiero później spłukuję i suszę włosy suszarką lub naturalnie. Włosy są miękkie i błyszczące!
    Plusy:
    -włosy są miękkie, błyszczą
    -zauważyłam, że moje suche włosy, są nawilżone, ale trzeba uważać, by nie nałożyć za dużo odżywki, bo wtedy szybko się przetłuszczają
    -odżywka wydajna i ma ładny zapach

Sumując trzeba uważać, by nie przesadzić z ilością. Odżywka spełnia swoje zadania jest z pewnością warta uwagi!

Ilość zużytych opakowań: 1 standart

Chcesz pochwalić uumulberry za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny zapach i konsystencja !
  • Daje plusiki za :
    +konsystencja
    +zapach (świetny)
    + rozczesywanie włosów
    +nawilzenie ( podatnymna przetłuszczanie radze uwazac)
    jeden mały minusik za :
    - opakowanie,trudno wybrac produkt do konca :/

Chcesz pochwalić pinder982 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Odżywka godna uwagi. Jest dość wydajna, pięknie pachnie (uwielbiam ten zapach), nakładam ją tylko na końce moich włosów, po wyschnięciu moje włosy są gładkie, lecz przyklapnięte, łatwo je rozczesać. Jest tani i dostępny w każdej drogerii.

Chcesz pochwalić ankaam za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo!
  • Najlepsza odżywka której używałam do tej pory, zawsze do niej wracam. Pięknie pachnie, ma świetną konsystencję, na prawdę zmiękcza i nawilża włosy, robią się przyjemne w dotyku i jak gdyby "młodsze". Moje włosy są ekstremalnie suche i tylko ta odżywka doprowadza je do stanu używalności. Nie wiem jednak jak zachowuje się ona na włosach przetłuszczających się, ale myślę że nie wcierając jej w skórę głowy na pewno nie obciąży włosów.

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić soluszyn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna!
  • Odżywka bardzo dobrze odbudowuje włosy zniszczone. Są po niej miękkie, dociążone, nie obciąża
    Ma piękny zapach, konsystencja jest trochę lejąca i ucieka mi przez palce, ale to nic.
    Odżywiła moje włosy, cena jest niska, a produkt jest w miarę wydajny. Będę jej używać regularnie, bo dzięki niej nie mam już takich suchych końcówek, daje bardzo ładny połysk, włosy są sypkie jak z reklamy xd

Ilość zużytych opakowań: JEDNO W TRAKCIE

Chcesz pochwalić nataliamaj za czytelną i pomocną recenzję?