Powiększ Garnier Naturalna Pielęgnacja [Ultra Doux], Odżywka do włosów suchych i zniszczonych `Awokado i masło karité`

Zgłaszająca osoba: BlueSunshine

Odżywka do włosów bardzo suchych i zniszczonych z nowej linii Garniera `Naturalna Pielęgnacja` wzbogacona ekstraktami z olejku z awokado i masłem karité. Producent obiecuje że włosy po użyciu odżywki będą łatwiejsze w rozczesywaniu, odzywione, niewiarygodnie miękkie i błyszczące. Odżywka ma gładką i kremową konsystencję, która nie obciąża włosów.

Skład: Aqua/Water, Cetearyl Alcohol, Elaeis Guineensis Oil/Palm Oil, Behentrimonium Chloride, Cl 15985/Yellow 6, Cl 19140/Yellow 5, Stearamidopropyl Dimethylamine, Chlorhexidine Dihydrochloride, Persea Gratissima Oil/ Avocado Oil, Citric Acid, Butyrospermum Parkii Butter/Shea Butter, Hexyl Cinnamal, Glycerin, Parfum/Fragrance (FIL C39789/1). (03.07.2010)

Cena: ok. 7zł / 200ml
/s/

• średnio
  • Oceniam produkt tylko dlatego, że zrobiłam do niego dwa podejścia i niestety żadne niezbyt udane, choć zbiera tak dobre noty.. Odżywka ładnie pachnie, jest wydajna, ma przyjemny skład, nie spływa z włosów, nie obciąża i właściwie nic poza tym. Stosowałam na różne sposoby, przed myciem, po myciu na mokro, na sucho, z różnymi szamponami i kurczę, no nie robi nic z moimi włosami. Jest, a jakby jej nie było. A szkoda...

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 małe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aha8892 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo
  • Nie wiem jak mogłam tak długo ją omijać. Może przestałam wierzyć, że w drogerii znajdę tanią i dobrą odżywkę do włosów o dobrym składzie, po której naprawdę poczuję różnicę? Nic bardziej mylnego, oto ona, moje nowe odkrycie.

Pewnie większość z Was już miała, jeśli jednak jest wśród Was ktoś, kto nie miał z nią do czynienia, to musi to jak najszybciej nadrobić. Odżywka jest po prostu fantastyczna. Efektem dorównuje niektórym silikonowym produktom, a wręcz je bije na głowę - nie potęguje przetłuszczania się włosów, ani ich nie obciąża, ale to za chwilę. Kosztuje 8zł i jest dostępna praktycznie wszędzie. Skład jest naprawdę mocno odżywczy dla naszych włosów - olej palmowy, olej z awokado, masło shea, gliceryna, sporo dobroci jak na odżywkę do włosów. Konsystencja taka nie za rzadka, nie za gęsta, ale raczej dość kremowa i treściwa, dobrze jednak łączy się z wodą i ładnie rozprowadza po moich długich włosach - nie muszę wylewać jednorazowo pół opakowania, żeby nawilżyć włosy od nasady po końce, Warto też wspomnieć, że w zależności od rodzaju włosów jakie mamy i efektu jaki chcemy uzyskać, efekt możemy stopniować poprzez ilość nakładanej odżywki i raczej nie zrobimy sobie nią krzywdy.

Kosmetyk ten cudownie wygładza włosy i nadaje im niesamowitą miękkość. Już po piewszym razie gdy ją użyłam (wtedy w dość sporej ilości), odczułam różnicę. Odżywka ładnie dociąża włosy, sprawia, że nie latają na wszystkie strony niczym piórka, nie elektryzują się i o wiele łatwiej dążyć do efektu tafli. Widocznie redukuje puszenie się włosów, ułatwia też ich rozczesywanie i dodaje blasku. Efekt jak już wspomniałam można 'stopniować', myślę, że w większej ilości sprawdzi się nawet na większe wyjścia - spokojnie będę mogła zrezygnować z silikonów. Odnośnie stopnia nawilżania i odżywienia włosów mogę powiedzieć krótką historię. Ostatnio rozjaśniałam końcówki - wiadomo jak to nasze włosy niszczy i przesusza. Ta odżywka reanimowała moje końcówki. Podcięłam jedynie 0,5cm tych rozdwojonych i znów cieszę się nienaganną kondycją całych włosów. Myślę, że może być to doskonały kosmetyk dla osób z tendencją do puszenia się włosów, które potrzebują dociążenia. W przypadku włosów podatnych na obciążanie - wahałabym się, bądź nakładała w naprawdę małej ilości. Sama muszę uważać z nią przy skórze głowy, bo można z nią przesadzić i mieć minimalny przyklap. Staram się to jednak kontrolować, bo na dlugości i końcówkach odżywka robi świetną robotę.

Rzadko ostatnio ekscytuję się tak bardzo jakimś kosmetykiem, ale to naprawdę jest coś. Taki chwalony, a ja odkryłam go dopiero teraz, no proszę. Na pewno będę wracać.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Chcesz pochwalić Marta___S za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 3 raz(y)
  • Szału nie ma
  • Odżywka nie działa na moje włosy, a szkoda bo pokładałam w niej duże nadzieje.
    Zalety:
    -konsystencja-w sam raz, produkt nie jest za gęsty, ale też nie przelewa się przez palce podczas aplikacji.
    - dostępność- każda drogeria ma ją w swojej ofercie.
    -cena- około 8 zł, często można ją dostać w promocji za około 6 zł.
    -zapach- bardzo przyjemny, długo utrzymuje się na włosach.
    - kolor - miły dla oka

Wady:
    - produkt nie ułatwia rozczesywania, a tego oczekuję od odżywek.
    - nie nawilża włosów- równie dobrze mogłabym jej w ogóle nie aplikować.
    - przesusza moje i tak już zniszczone i suche końcówki.
    - zbija włosy w mało estetyczne strąki.
    - przetłuszcza włosy- na drugi dzień zwyczajnie "nie wyglądają".

Podsumowanie:
    Co z tego, że produkt jest łatwo dostępny i tani, jak nie robi z moimi włosami nic dobrego. Pozostało mi do zużycia około pól opakowania i prawdę powiedziawszy nie wiem, co z tym zrobić. Dziś spróbuję nałożyć ją przed myciem, jako mieszankę z olejem ze słodkich migdałów- może w tej wersji się sprawdzi.
    Póki co odżywki nie polecam.

Używam tego produktu od: sierpień 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić czrw za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nienajlepsza
  • Kupiłam tą odżywkę zachęcona bardzo dobrymi recenzjami na KWC, jednak u mnie się nie sprawdziła. Włosy są po niej dziwne, ciężko je rozczesać, a tego głównie oczekuję od odżywki. Zostało mi jeszcze prawie całe opakowanie, więc jeszcze dam jej szansę, ale na dzień dzisiejszy daję tylko 3 gwiazdki, bo nie spełnia moich oczekiwań.

Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić echme za czytelną i pomocną recenzję?
  • Olbrzymie rozczarowanie
  • Tyyyle dobrego nasłyszałam i naczytałam się o tej odżywce, że podczas jednej z wypraw do Rossmana wrzuciłam ją do koszyka pełna nadziei.
    Co tu dużo mówić - srogo się zawiodłam. Mam włosy kręcone, raczej wysokoporowate, z tendencją do puszenia się.
    Zacznijmy od plusów: świetny zapach, przyjemna, 'maślana' konsystencja, po użyciu włosy są miękkie(i to tylko jeśli trzymałam ją na głowie 15-20min, po spłukaniu chwilę po nałożeniu nie robiła NIC). I niestety to tyle :/ miałam nadzieję, że to cudo mi wygładzi włosy, nada im sprężystości, odżywi, dociąży - nic z tego. Próbowałam różnie, nakładać mało, więcej, trzymać minutę, pięć, trzydzieści - włosy i tak były spuszone, niezdyscyplinowane.
    Z mojej strony nie polecam, choć wiem, że większość pań jest bardzo na tak

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić Ingran za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lek na moje włosy
  • W związku z moją obecną sytuacją włosową, gdzie po utleniaczu błagają one o zabiegi pielęgnacyjne w ostatnim czasie wypróbowałam ich wiele. Ta jest jednak już dawną miłością do której ponownie wróciłam z radością na twarzy.

Zalety:

+ zapach, śliczny i bardzo intensywny przyjemnie odpręża podczas jej nakładania;

+ skład, olejek z awokado, który można także stosować samodzielnie na włosy, uelastycznia je i nadaje miękkości ( UWAGA – w dużych ilościach i przy częstym stosowaniu może powodować puch zamiast włosów) oraz masło karite, które odżywia nasze włosy;

+ konsystencja kremowa, nie rozlewa się, ładnie i równomiernie daje się nakładać na włosach;

+ cena poniżej 10 zł, to świetna cena jak za tak dobrą, moim zdaniem odżywkę do włosów;

Wady:

- wydajność – przy moich włosach do ramion i częstotliwości mycia odżywka starcza mi na 2-3 tygodnie. To nie jest bardzo mało, ale niestety nie jest też dużo. Wolałabym nie kupować jej dwa razy w miesiącu

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić remione za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny produkt
  • Krótko i na temat

+ brak silikonów w składzie
    + nawilża
    + nie obciąża
    + nadaje miękkość
    + włosy łatwo się rozczesują
    + przepiękny zapach
    + konsystencja
    + cena
    + dostępność (odżywkę mogę kupić nawet w osiedlowym sklepie )

- wydajność

Podsumowując jest to najlepsza drogeryjna odżywka jaką kiedykolwiek miałam Jest znacznie lepsza od Alterry.

Używam tego produktu od: styczeń 2014
    Ilość zużytych opakowań: sporo

Chcesz pochwalić Lady in Blue za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajna odżywka!
  • Zużyłam już niezliczoną ilość opakowań tej odżywki i muszę powiedzieć, że to naprawdę dobry produkt. Zaznaczę tylko, że mam włosy raczej niezniszczone. Odżywka jest lekka, nawilża włosy i je zmiękcza, a przy tym nie powoduje szybszego przetłuszczania (przy stosowaniu ze spłukiwaniem). Ma fajną konsystencję, przyjemny zapach i jest bardzo tania. Wystarcza na jakieś 10 zastosowań na całe długie włosy i to obficie Stosowałam ją też bez spłukiwania na zwilżone wodą końcówki włosów, żeby je wygładzić i wydobyć skręt na 2-3 dzień po umyciu i dobrze sprawdzała się w tej roli. Jedynym małym minusem, który zauważyłam ostatnio, jest to, że moje włosy są po niej "niedociążone" (tak jakby brakowało im jeszcze olejków - choć ta odżywka je zawiera, to albo za mało jak dla moich włosów, albo ten rodzaj oleju nie do końca im podchodzi). Mimo tego uważam, że to bardzo dobra odżywka i warto ją wypróbować, bo naprawdę może poprawić stan włosów, a nie tylko zamaskować usterki - nie zawiera silikonów, tylko składniki, które naprawdę "pomagają" włosom

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 20 albo i więcej

Chcesz pochwalić czarna_dalia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę nie rozumiem tych zachwytów
  • Naoglądałam się pochlebnych recenzji na youtube, przeczytałam na wizażu i poszłam kupić tę odżywkę i naprawdę się zawiodłam, po tych zachwytach spodziewałam się czegoś WOW a tak naprawdę jest ona kiepska. Moja włosy są niskoporowate, zdrowe i w dobrej kondycji także nawet produkt nie miał trudnego zdania. Może mam za wysokie wymagania?
    Może to dlatego że jestem przyzwyczajona do odżywek i masek profesjonalnych? Nie wiem, ale już jej nie kupie.

+ jest tania
    + dostępna w każdej drogerii
    + konsystencja

-/+ zapach jest specyficzny, nie śmierdzi ale nie jest dla mnie przyjemny
    -/+ opakowanie jest ładne ale jak się produkt kończy to ciężko go wydobyć

- nie robi z włosami absolutnie nic dobrego
    - włosy były lepiej nawilżone po samym szamponie niżeli po tej odżywce
    - włosy nie rozczesują się dobrze
    - po paru użyciach włosy po wysuszeniu puszyły się co mi się nigdy nie zdarza
    - spływa z włosów przy aplikacji
    - nie odżywia ani nie nawilża

Używam tego produktu od: z 1,5 miesiąca aż się skończyła
    Ilość zużytych opakowań: Całe opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Juuustyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Absolutny must have!
  • Ta odżywka jest hitem wśród włosomaniaczek a ja sama dziwię się, dlaczego tak długo miałam opory przed jej kupnem. Kiedy zobaczyłam promocję [kosztowała chyba 6 zł], natychmiast wrzuciłam do kosza dwa opakowania.

Plusy
    + cudowny zapach, który utrzymuje się na włosach do następnego mycia <3
    + konsystencja - typowo odżywkowa
    + działanie - o ile nałożona na parę minut działa niewiele, tak na pół godziny już miodowo. Włosy są śliskie, dociążone, gładkie...
    + cena w promocji - 6 zł
    + idealna do olejowego serum
    + nakładana na skalp bardzo dobrze nawilża - bez swędzenia!
    + skład - dość prosty i bez silikonów

Minusy
    - zwykle się o to nie czepiam, ale opakowanie jest tragiczne; tubka zasysa się do środka. Nie ma to wpływu na wydobycie produktu, ale po prostu nie znoszę tego efektu.
    - nałożona po olejowaniu znacznie przyśpiesza przetłuszczanie i obciąża.
    - wydajność - niestety, żeby pokryć dokładnie włosy muszę zużyć jej sporo, ale za taką cenę...

Jednym słowem - idealna <3!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie drugiego.

Chcesz pochwalić lawlietowa za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij