Powiększ Garnier, Ultra Doux, Odżywka do włosów suchych i zniszczonych `Awokado i masło karité`

Zgłaszająca osoba: BlueSunshine

Odżywka do włosów bardzo suchych i zniszczonych z nowej linii Garniera `Naturalna Pielęgnacja` wzbogacona ekstraktami z olejku z awokado i masłem karité. Producent obiecuje że włosy po użyciu odżywki będą łatwiejsze w rozczesywaniu, odzywione, niewiarygodnie miękkie i błyszczące. Odżywka ma gładką i kremową konsystencję, która nie obciąża włosów.

Skład: Aqua/Water, Cetearyl Alcohol, Elaeis Guineensis Oil/Palm Oil, Behentrimonium Chloride, Cl 15985/Yellow 6, Cl 19140/Yellow 5, Stearamidopropyl Dimethylamine, Chlorhexidine Dihydrochloride, Persea Gratissima Oil/ Avocado Oil, Citric Acid, Butyrospermum Parkii Butter/Shea Butter, Hexyl Cinnamal, Glycerin, Parfum/Fragrance (FIL C39789/1). (03.07.2010)

Cena: ok. 7zł / 200ml
/s/

• Idealne wygładzenie, ratunek dla zniszczonych włosów
  • Odżywka jest bardzo lekka, co prawda uważam, że jest mało wydajna, ale moim zdaniem robi prawdziwe cuda. Odżywia, rozczesywanie jest łatwe, włosy są miękkie i nie puszą się. Wygładzają włosy podczas mycia, łatwo się układają. Mój faworyt wśród odżywek tego typu.

Wad nie zauważam i bylebym ich nie zauważyła! Zapach jest przecudowny, opakowanie i konsystencja również bardzo okej. Nie wymagam niczego innego od odżywki za taką cenę.

Używam tego produktu od: wrzesień 2014

Chcesz pochwalić annamecita za czytelną i pomocną recenzję?
  • zadowalająca
  • Odżywkę kupiłam pod wpływem wszechobecnych dobrych opinii na jej temat i nie żałuję podjętej próby.

Przede wszystkim lubię jej konsystencję i zapach, w następnej kolejności działanie, chociaż na moich włosach nie było jakiegoś efektu 'wow', jednak spełniała swoje zadanie.

Jedyny minus jak dla mnie to jej wydajność. Mam długie włosy i muszę trochę na nie nałożyć produktu, a ta odżywka w porównaniu do innych dość szybko zaczęła się kończyć, choć nieużywana codziennie..

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego opakowania

Chcesz pochwalić eska22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna
  • Odżywka dobrze spisywała się u mnie do czasu, aż niefortunnie pofrabowałam włosy sama w domu i dorobiłam się tym strasznie suchych i szorstkich włosów (nawet po zmoczeniu wodą). Z takim ciężkim stanem sobie niestety nie radzi, dlatego odejmuję jedną gwiazdkę. Natomiast jestem przekonana, że jeśli tylko trochę zregeneruję włosy to znowu będzie czyniła z nimi cuda.

Włosy suche, nie zniszczone są po tej masce:
    - miękkie
    -sypkie
    -dobrze się rozczesują
    -są nawilżone

Polecam do włosów suchych, dla zniszczonych to jednak za mało.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 5 przynajmniej

Chcesz pochwalić Pusiatella za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza odżywka!
  • Jest to najlepsza odżywka jaką miałam
    Dobrze nawilża włosy, są dociążone, sypkie, błyszczące, nie puszą się, dobrze się rozczesują. Ma bardzo ładny zapach. Konsystencja jest raczej rzadka. Nie jest za bardzo wydajna, jednak jest tania (w promocji można ją kupić za 5zł). Przy końcu niestety trudno ją wydobyć z opakowania.

Używam tego produktu od: miesiąc temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić ciemnowlosaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • pół na pół
  • Kupiłam produkt zachęcona opiniami i niską ceną, super się sprawdza jako odżywka nawilżająca, jednak bardzo obciąża i przetłuszcza włosy. Dobra wydajność, dobra konsystencja, ładnie wygładza włosy, ale mimo wszystko moje długie włosy były "oklapnięte" i zbyt ciężkie po użyciu odżywki.

plusy:
    +cena
    +wydajność
    +ładny zapach
    +dobra konsystencja
    +wygładza włosy
    +ułatwia rozczesywanie

minusy:
    -obiąża
    -przetłuszcza włosy

Chcesz pochwalić vitorino za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra odżywka
  • Kupiłam przez pozytywne opinie w internecie i nie żałuje jest rewelacyjna. Włosy są miękkie i łatwo się je rozczesuje
    Plusy:
    +niska cena
    +łatwo dostępna
    +idealnie sprawdza się do mieszania razem z olejem podczas olejowania
    Minusy:
    Według mnie brak

Chcesz pochwalić AnetteKZ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza z najlepszych!
  • Nie wiem co bym zrobiła bez tej odżywki. W mojej łazience gości od bardzo dawna i zawsze się sprawdza. Kiedyś zmienili skład ale dalej została moim numerem 1 co do odżywek drogeryjnych. Jeśli któraś z moich odżywek "niedomaga" zawsze mieszam ją z Grarnierem. Dodaje go także do maseczek domowych, mikstur do pryskania na włosy i nawet po zwykłej odżywce nakładam go na końcówki.

plusy:
    + dostępność (prawie wszędzie, moja byla w rossmannie)
    + cena jest wręcz śmieszna za takie działanie
    + skład (dodałam skład na zdjęciu poniżej)
    + włosy są miękkie i lejące
    + wygładzenie pasm włosów
    + blask
    + zapach zapach!

minusy:
    - nie wiem czy nawet można przedobrzyć z tą odżywką. wydaje się być perfekcyjna

Używam tego produktu od: paru lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić Ohmycarolin za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza!
  • Myślą, że jest to jedna z najlepszych, o ile nie najlepsza odżywka, którą miałam okazję wypróbować! Często zmieniam odżywki, bo nie lubię używać tych samych kosmetyków do włosów zbyt często, więc to że do niej wróciłam to już coś... Mam włosy kręcone, puszące się, zniszczone i wymagające.
    +Eliminuje puch z włosów
    +ułatwia rozczesywanie
    +przecudownie pachnie
    +idealna konsystencja
    +dobra cena
    Czego chcieć więcej! Polecam gorąco

Używam tego produktu od: zeszłego roku

Chcesz pochwalić vanillacream14 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezbędna
  • Oczywiście jako włosomaniaczka musiałam mieć ją w swojej kolekcji i od tamtego czasu zawsze ją mam. Kończy mi się, kupuję nową. Jest idealną dla mnie odżywką bezsilikonową, moje z natury suche, falowane włosy, uwielbiają ją.
    + pięknie pachnie
    +mało kosztuje
    +nawilża
    +wygładza
    +nabłyszcza
    -może lekko obciążać, ale rzadko się to zdarza

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić Marysia19211 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Równia pochyła
  • To moje drugie podejście do tej odżywki, za pierwszym razem działała średnio na moje mocno zniszczone farbowaniem włosy, ale byłam przeświadczona, że i tak nic im nie pomoże.
    Dlatego kupiłam ją drugi raz, kiedy włosy mi już odrosły i miały lepszą kondycję.

Daję półtorej gwiazdki, bo używałam gorszych kosmetyków.

Plusy:
    niska cena,
    dostępność,
    kolor,
    zapach,
    konsystencja,

Minusy:
    przesusza,
    obciąża włosy,
    ciężko je rozczesać,
    końcówki puszą się,
    "oblepia" włosy tak, że wyglądają na tłuste i są "brudne" w dotyku - pomaga tylko ponowne umycie szamponem.

Ostatni punkt przesądził sprawę. Stosowałam różne kombinacje jej nakładania, bo wydawało mi się, że używam jej za dużo i nieodpowiednio, skoro zostawała na włosach. Stosowałam ją częściej, rzadziej, na suche włosy, na mokre, na wilgotne włosy, dłużej, krócej. Niestety za każdym użyciem efekt był coraz gorszy, aż miałam wrażenie, że w ogóle nie umyłam włosów.

Poprzednim razem też mi się to przytrafiło, ale myślałam, że to wina szamponu Head&Shoulders. Odstawiłam go wtedy i problem minął, przypadkiem zbiegło się to w czasie ze skończeniem odżywki. Stosowałam ją naprzemiennie z odżywką John Frieda, która swoją drogą okazała się niewypałem.

No nic, najgorsze, że mimo, że odstawiłam tą nieszczęsną odżywkę to włosy wciąż wydają się lekko obciążone, pomimo mycia różnymi szamponami kilka razy pod rząd.
    To uczucie, kiedy masz "niedomyte" włosy... Na szczęście powoli czupryna wraca do normy.
    Ponadto zauważyłam, że im dłużej trzymam ją na włosach, tym bardziej przesuszone i sianowate są na drugi dzień.

Szkoda, bo na początku dobrze się zapowiadała.

Używam tego produktu od: jakieś 6 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: około 1,5

Chcesz pochwalić Veli_anna za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij