Powiększ Garnier, Ultra Doux, Odżywka do włosów suchych i zniszczonych `Awokado i masło karité`
Produkt dostępny w 16 sklepach. Cena już od 5,99 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: BlueSunshine

Odżywka do włosów bardzo suchych i zniszczonych z nowej linii Garniera `Naturalna Pielęgnacja` wzbogacona ekstraktami z olejku z awokado i masłem karité. Producent obiecuje że włosy po użyciu odżywki będą łatwiejsze w rozczesywaniu, odzywione, niewiarygodnie miękkie i błyszczące. Odżywka ma gładką i kremową konsystencję, która nie obciąża włosów.

Skład: Aqua/Water, Cetearyl Alcohol, Elaeis Guineensis Oil/Palm Oil, Behentrimonium Chloride, Cl 15985/Yellow 6, Cl 19140/Yellow 5, Stearamidopropyl Dimethylamine, Chlorhexidine Dihydrochloride, Persea Gratissima Oil/ Avocado Oil, Citric Acid, Butyrospermum Parkii Butter/Shea Butter, Hexyl Cinnamal, Glycerin, Parfum/Fragrance (FIL C39789/1). (03.07.2010)

Cena: ok. 7zł / 200ml
/s/

• nigdy więcej....
  • Skuszona obietnicą pięknych włosów i efektu "wow" dałam tej odżywce 2 szanse. Szamponowi z tej serii bardzo dawno temu też dałam szanse, ale spisywał się równie słabo. Przy korzystaniu z pierwszego opakowania poczułam się zawiedziona, stosowałam ją jako dodatek do masek domowej roboty. Po długim czasie postanowiłam znów ją kupić i nareszcie dziś skończyłam tą odżywkę. Trzymałam ją na włosach raz krócej, a raz dłużej, nieraz mieszając z inną odżywką (efekt w takiej konfiguracji nie był jeszcze aż taki zły), próbując znaleźć optymalny sposób jej wykorzystania Dziś czara goryczy się przelała, a efekt jaki dała na włosach jest beznadziejny. Włosy są suche, szorstkie i oklapnięte, zbijają się w strąki, nie nadała blasku, a najgorsze jest to, że gdy dotykam mam wrażenie, że są czymś oblepione :/ Najgorsza odżywka jakiej do tej pory używałam, nigdy więcej jej nie kupię.

Używam tego produktu od: 1 rok

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić olinka2 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja opóźnianie porostu włosów

• Użytkownik
    Chwalona: 19 raz(y)
  • Dobra odżywka o cudownym zapachu.
  • Mam swoich ulubieńców wśród odżywek, ale lubię testować nowe. Jakiś czas temu padło na tą.

OPAKOWANIE I CENA:

Opakowanie typowe dla odżywek marki. Sztywne ale produkt da się wyłuskać do końca. Często bywa w promocji, za swoją zapłaciłam ok. 6 zł.

ZAPACH:

Cudowny. Podczas stosowania wyczuwałam zarówno awokado jak i masło karite. Zapach przez krótki czas utrzymuje się na włosach.

KONSYSTENCJA:

Odżywka jest rzadka, co mi bardzo odpowiadało (i zwiększało wydajność). Mam wrażenie, że dzięki temu bardziej wchłaniała się we włosy.

DZIAŁANIE:

Mam włosy za łopatki, przetłuszczające się u nasady i z suchymi końcówkami. Nakładałam odżywkę na ostatnie 20 cm włosów i zmywałam po trzech minutach. Dawała bardzo fajny efekt, włosy były lśniące i nawilżone. Nie mam problemu z ich plątaniem, ale myślę, że ułatwia rozczesywanie. Nie powoduje elektryzowania się włosów, nie obciąża. W połączeniu z olejkiem Marion, którego obecnie używam, sprawiała, że końcówki wyglądały zdrowiej i lepiej.

PODSUMOWANIE:

Polecam wypróbowanie, na pewno do niej jeszcze wrócę.

Używam tego produktu od: używałam ok. 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: jedna butelka 200 ml

Chcesz pochwalić ruthy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie nie nie
  • Nie kupię jej napewno nigdy więcej. Po pierwszym zastosowaniu był dramat - włosy naelektryzowane były niemiłosiernie! Przy kolejnych szansach zupełnie z moimi włosami nie robiła nic! Mam włosy cienkie, ale mam ich dużo. A po odżywce były nadal suche a ich rozczesywanie mogę śmiało porównać do mycia włosów bez użycia odżywki. Jest poprostu słaba. Tyle w tym temacie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić AnnaLicious1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Chyba nie dla mnie
  • Kupiłam , wiadomo z polecenia włosomaniaczek.
    Odżywka ma dość rzadką konsystencje i kuraczakowy kolor. Zapach delikatny.
    Jeżeli chodzi o działanie to ta odżywka dawała na moich włosach całą game różnych efektów od pięknie błyszczących i lekkich kłaczków (efekt to którego zmierzam), poprzez spuszone siano do obciąrząnych i zbitych w kolonie strąków.
    Odżywka w składzie zawiera praktycznie sam olej palmowy, karite i awokado tyle co nic
    Pozyskiwanje oleju palmkwego jest dość konrowersyjne, taże ze względu na to, oraz na jej nieprzewidywalność na moich włosach raczej nie wrócę do niej.

Używam tego produktu od: 4 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Ventrees za czytelną i pomocną recenzję?
  • moja ulubiona
  • zacznę od tego, że mieszkam w gdańsku, gdzie woda jest potwornie twarda co mocno wpływa na przesuszanie skóry i włosów. długo szukałam odżywki, która ujarzmiłaby moje sianowate włosy i trafiłam w końcu na ultra doux...

nie obciąża mi włosów ale je głęboko nawilża, ułatwia rozczesywanie, sprawia, że włosy są lśniące (po każdej innej odżywce są matowe) a do tego bardzo ładnie pachnie i jest w miarę wydajna (w miarę bo lubię sobie z niej robić maseczkę i nakładam wtedy więcej :P zazwyczaj wystarcza mi na miesiąc używania przy codziennym myciu włosów)

Ilość zużytych opakowań: około 12

Chcesz pochwalić ingula za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie na moje wlosy
  • Posiada tak dobre opinie w internecie, że musiałam wypróbować. Dodatkowo jestem włosomaniaczką, więc każdy produkt do włosów jaki wpadnie mi w ręce z chęcią testuję.
    Niestety ale nie podzielam zachwytu. Na moich włosach nie zrobiła praktycznie nic. Nie zauważyłam żeby wyglądały po niej lepiej, czy były bardziej gładkie, błyszczące, sypkie.
    Kolejnym minusem jest słaba wydajność. Odżywka jest bardzo lejąca i przez to chyba tak szybko się kończy.
    Teraz testuję jej siostry, może one coś "zmienią" w moich włosach.

Chcesz pochwalić muszkaaa69 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Poprawna
  • Robi to, czego od niej wymagałam. Tylko, że za słabo

Słabo:
    +nawilża włosy
    +wygładza
    +trochę jakby nabłyszcza

Trochę to wygląda, jakby podtrzymywała efekty uzyskane już przez inne kosmetyki.

-mało wydajna

Są inne produkty w tym zakresie cenowym, które robią dokładnie to samo, tylko, że lepiej.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić Slodka_Panda za czytelną i pomocną recenzję?
  • średnia
  • Kupiłam tą odżywkę zachęcona bardzo pozytywnymi opiniami innych dziewczyn. Niestety średnio się sprawdziła.

+Daję radę rozczesać po niej włosy
    +Delikatny zapach
    +Łatwo się spłukuje

-Konsystencja jest bardzo rzadka wręcz lejąca. Wolę bardziej gęste odżywki, które lepiej utrzymują się na włosach.
    -Niestety nawilżenie jest za słabe. Na początku włosy są delikatne i miłe po upływie 2 godzin stają się przesuszone zwłaszcza na końcach.
    -Jest zbyt delikatna. Zdecydowanie wolę treściwe i dociążające produkty.

Może jest to odżywka do włosów mniej wymagających niż moje. Powinna być odpowiednia dla kogoś kto nie wymaga wiele i chce tylko delikatnie je nawilżyć i odpowiednio rozczesać

Ilość zużytych opakowań: 1 normlane

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Lasiex za czytelną i pomocną recenzję?
  • Właściwie to niewiele robi, poza tym że ładnie pachnie
  • Odżywkę kupiłam pod wpływem niezliczonych pozytywnych opinii na Wizażu. Niestety po raz kolejny okazało się, że skucha.

Plusy:

+ ładnie pachnie
    + nie obciąża
    + ułatwia rozczesywanie włosów

Minusy:

- Odżywka jak na mój gust niewiele robi,
    - Na pewno nie nawilża włosów,
    - Nie ma też po niej co liczyć na efekt "jak od fryzjera".
    - Przeciętna wydajność

Takie sobie mazidło, raczej nie będę za nią tęsknić.

Używam tego produktu od: używałam przez jeden miesiąc w 2015 roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno pełne

Chcesz pochwalić tysia_z za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zachwytu nie stwierdzam
  • Plusy:
    Dostepna na wszystkich planetach w tym ukadzie slonecznym
    Niedroga
    Sklad wyglada fajnie

Minus - bardzo subiektywny, ale przewazajacy:
    Ani ziebi, ani grzeje. Odrobine wygladza, jak kazdy sylikon, ale to wsio. Oleje w skladzie najwyrazniej mi nie leza. Takze mozna, ale po co. Jak byly suche i zniszczone, tak dalej sa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić euleth za czytelną i pomocną recenzję?