Powiększ Garnier, Ultra Doux, Odżywka do włosów suchych i zniszczonych `Awokado i masło karité`

Zgłaszająca osoba: BlueSunshine

Odżywka do włosów bardzo suchych i zniszczonych z nowej linii Garniera `Naturalna Pielęgnacja` wzbogacona ekstraktami z olejku z awokado i masłem karité. Producent obiecuje że włosy po użyciu odżywki będą łatwiejsze w rozczesywaniu, odzywione, niewiarygodnie miękkie i błyszczące. Odżywka ma gładką i kremową konsystencję, która nie obciąża włosów.

Skład: Aqua/Water, Cetearyl Alcohol, Elaeis Guineensis Oil/Palm Oil, Behentrimonium Chloride, Cl 15985/Yellow 6, Cl 19140/Yellow 5, Stearamidopropyl Dimethylamine, Chlorhexidine Dihydrochloride, Persea Gratissima Oil/ Avocado Oil, Citric Acid, Butyrospermum Parkii Butter/Shea Butter, Hexyl Cinnamal, Glycerin, Parfum/Fragrance (FIL C39789/1). (03.07.2010)

Cena: ok. 7zł / 200ml
/s/

• zachwyty mnie już nie dziwią - efekt naprawdę zachwyca
  • Po zużyciu trzech opakowań odżywki z 'awokado i masłem karite' stwierdzam, iż dla zniszczonych rozjaśnianiem włosów ta odżywka to wspaniałe 'serum uzdrawiające' - dobrze nawilża włosy, nie obciąża ich, nadaje ładny połysk, a przede wszystkim efekt regeneracji jest widoczny. Pamiętam, gdy kupiłam pierwszą buteleczkę tej odżywki, 'odpychał' mnie nieco jej zapach, ale w życiu człowiekowi zmieniają się nie tylko smaki ale i zapachy - teraz uwielbiam ten zapach! Kilka razy nawet mój mąż chwalił "ale ci włosy ładnie pachną" - jak to miło słyszeć Kosmetyk za mniej niż dziesięć złotych, a wystarcza na długo, bo już niewielka 'dawka' wystarczy na pokrycie długich włosów (nakładam od połowy ich długości). Warto wypróbować, ja na pewno nieraz do tej odżywki wrócę - polubiłam i moje rozjaśnione włosy ją pokochały!

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 3 całe buteleczki

Chcesz pochwalić KITKA_23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna!
  • Idealna dla mnie. Mam blond włosy - gęste i średnio porowate przez co prawie żadna odżywka na mnie nie robi wrażenia. Ale ta jest CUDOWNA. Nawilża i ogarnia moje włosy. Dzięki niej nie plączą się i ładnie się rozczesują. Przepiękny zapach

Mój ulubieniec wśród odżywek.

Używam tego produktu od: Pół roku.
    Ilość zużytych opakowań: Cztery

Chcesz pochwalić lilly0girl za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic ciekawego
  • Niemalże na wszystkich blogach o tematyce włosowo-urodowej pełno zachwytów nad tą odżywką, więc i ja musiałam ją przetestować.

Opakowanie: Poręczne i praktyczne z bardzo ładną szatą graficzną i uroczym listkiem na zamknięciu. Na początku użytkowania nie było żadnego problemu z wyciśnięciem odżywki z buteleczki, jednak pod koniec opakowania miałam problem z wydobyciem resztki produktu i musiałam je po prostu rozciąć na pół.

Zapach: Obłędny. Pachnie tak... słodko-maślanie. Mmmm...to chyba jeden z moich ulubionych zapachów w kosmetykach. Niestety nie utrzymuje się na włosach po wysuszeniu (nawet tym naturalnym).

Konsystencja: Moim zdaniem dokładnie taką konsystencję powinna mieć każda odżywka. Nie za gęsta, nie za rzadka, nie spływa z dłoni i włosów.

Skład: Niestety skład podany na Wizażu jest nieaktualny, gdyż producent "wzbogacił" odżywkę w alkohol izopropylowy. Może to właśnie ten składnik sprawił, że nie byłam zachwycona tą-bądź co bądź- legendarną odżywką. Poza tym skład jest typowo emolientowy. Zawiera dużo olejków: palmowy, z avokado i masło shea. Te wszystkie atrakcje występują przed zapachem, więc możemy założyć, że nie użyto ich w ilościach śladowych. Odżywka nie zawiera silikonów.

Działanie: Właściwie żadne. Moje włosy ciągle są suche i puszące się, a ta odżywka nie zapewnia im przyzwoitego dociążenia. Bez stuningowania półproduktami czy choćby kroplą oleju, jest po prostu do niczego. Ułatwiała rozczesywanie, ale to za mało. Włosy były nieokiełznane i spuszone, tak jakbym nic na nie nie nałożyła. Sprawdzi się jako pierwsze O w OMO, ale właściwie to wszystko się sprawdzi

Dostępność i cena: Garnier AiK kupimy dosłownie wszędzie. W Rossmannie, Naturze, SuperPharmie oraz prawie wszystkich supermarketach. Cena bardzo przystępna, często można upolować w promocji.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lunagatto za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie wiem chyba za lekka
  • mam włosy miękkie ale zniszczone końce i blond ta odżywka jakaś taka za lekka mam spuszone włosy po niej objętość fajna miękkie ale lekko sztywne i takie za puszyste a ja lubie dociążone ...

Używam tego produktu od: długo
    Ilość zużytych opakowań: trzy chyba

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić XXLolaaaXX za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie, nie i jeszcze raz NIE!
  • Nie rozumiem dobrych opinii o tej odżywce. Ona nie robi NIC!

Same minusy:
    - lejąca, beznadziejna konsystencja
    -koszmarny zapach
    -opakowanie małe i nieporęczne
    -NIE DZIAŁA!

Moje włosy już wiele przetestowały, nie jest to może najgorsza z testowanych przeze mnie odżywek, ale plasuje się w pierwszej trójce. Szkoda kasy, chociaż jest dostępna wszędzie i czasem za bardzo małe pieniądze.
    lepiej je wydać na coś innego.
    Szczerze.

Chcesz pochwalić cekinowy motylek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna odżywka emolienowa, którą mogę spokojnie polecić każdemu do wypróbowania na sobie.
  • Kiedyś, gdy jeszcze nie dbałam zbytnio o moje włosy, bardzo mi pomogła. Przez wakacyjne wyjazdy do ciepłych krajów, słońce i morską wodę były przesuszone i zniszczone.
    Obecnie używam jej po każdym myciu. Jest moją ulubioną odżywką, nigdy się na niej nie zawodzę. Włosy są po niej nawilżone, miękkie i wygładzone, w ogóle się nie plączą. W dodatku ma przyjemną, kremową konsystęcję i ładny, łagodny zapach utrzymujący się na włosach.
    Ilość zużytych opakowań: Koło 3

Chcesz pochwalić Spearheart za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowna !
  • Odżywke kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami wizażanek !

PLUSY :
    + konsystencja
    + łatwo dostępna (każdy rossman)
    + cena na promocji można kupić ją nawet za 8 zł
    + skład
    + piękny zapach
    + i co NAJWAŻNIEJSZE moje włosy po niej są mięciutkie, piękne oraz wyglądają na zdrowe i odżywione.

MINUSY :
    - może jeden, trzeba jej nałożyć dość dużo żeby pokryć włosy

Używam jej po szamponie Babydream (bez SLS) który bardzo polecam )

Używam tego produktu od: Miesiąć
    Ilość zużytych opakowań: Pół pierwszego

Chcesz pochwalić mkucka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miód dla moich włosów!
  • Na kupno odżywki skusiłam się po przeczytaniu opinii innych. Nie zawiodłam się Ta odżywkastanowit nr jeden dla pielęgnacji moich włosów. Zanim zaczęłam ją stosować moje włosy były sianowate, sztywne i bardzo zniszczone.

PLUSY:
    + świetnie zabezpiecza włosy
    + podkreśla skręt
    + włosy są błyszczące i miękkie (na bardziej uparte pasma stosuję serum)
    + ładnie pachnie
    + gęsta konsystencja
    + łatwo się spłukuje
    + nie skleja włosów
    + łatwo je rozczesać
    + dostępna

Używam tego produktu od: ok 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Chcesz pochwalić mgielka_94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • naprawdę polecam
  • używam jej drugie opakowanie. jest bardzo wydajna. to muszę powiedzieć. w dodatku cudownie pachnie. jak dla mnie kokosem. uwielbiam ten zapach.
    dużo się o niej naczytałam. cóż, mam manię włosową i musiałam ją wypróbować u siebie. powiem, że jest naprawdę dobra. włosy nie są suche, ale odżywione i miękkie.
    ja jestem fanką olei. długi czas olejowałam włosy olejem arganowym, więc wiem, że oleje służą moim włosom.
    wielkim plusem jest również skład kosmetyku. bardzo przyjemny. to chyba jedna z najlepszych naturalnych odżywek.

Używam tego produktu od: siedem miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe i jakieś 2.5 drugiego

Chcesz pochwalić smartmissreckless za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawet nawet.
  • Skusiłam się na tą odżywkę, przez to, że przyjaciółka mi ją poleciła oraz naczytałam się trochę pozytywnych opinii o niej na forum, zatem stwierdziłam, że wypróbuję ją. Przez kilka pierszych tygodni użytkowania, wszystko było ok, widoczna poprawa kondycji włosów, miękkość, wygładzenie, włosy były elastyczne, nie plączące się i odżywione. Ale po 2 miesącach używania, odżywka stała się trochę obojętna dla moich włosów i wpływa nieco negatywnie na nie. Włosy zaczęły mi się wówczas mocno przetłuszczać musiałam je myć codziennie (myje zazwyczaj co 3 dni), plątały się. Stwierdziłam, że rezygnuję. Na pewno kupię ją jeszcze, ale nie w najbliższym czasie. Sprawdzi się na włosach średnio i nisko porowatych (testowane). Pozdrawiam ; )

Ilość zużytych opakowań: 3 i pół

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Mala_Ruda za czytelną i pomocną recenzję?