Powiększ Garnier, Ultra Doux, Odżywka do włosów suchych i zniszczonych `Awokado i masło karité`

Zgłaszająca osoba: BlueSunshine

Odżywka do włosów bardzo suchych i zniszczonych z nowej linii Garniera `Naturalna Pielęgnacja` wzbogacona ekstraktami z olejku z awokado i masłem karité. Producent obiecuje że włosy po użyciu odżywki będą łatwiejsze w rozczesywaniu, odzywione, niewiarygodnie miękkie i błyszczące. Odżywka ma gładką i kremową konsystencję, która nie obciąża włosów.

Skład: Aqua/Water, Cetearyl Alcohol, Elaeis Guineensis Oil/Palm Oil, Behentrimonium Chloride, Cl 15985/Yellow 6, Cl 19140/Yellow 5, Stearamidopropyl Dimethylamine, Chlorhexidine Dihydrochloride, Persea Gratissima Oil/ Avocado Oil, Citric Acid, Butyrospermum Parkii Butter/Shea Butter, Hexyl Cinnamal, Glycerin, Parfum/Fragrance (FIL C39789/1). (03.07.2010)

Cena: ok. 7zł / 200ml
/s/

• Bardzo fajna
  • Odżywka bardzo dobrze działa na włosy, dociąża je i ma przyjemny zapach. Bardzo odpowiada mi konsystencja, ponieważ jest gęsta i kremowa przez co idealnie pokrywa włosy, nie spływa. Po umyciu włosy są gładziutkie, pachnące i odżywione. To tyle albo aż tyle za niewielką cenę

Polecam!!!

Używam tego produktu od: 2-3 lata
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Basiolinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra odżywka do codziennej pielęgnacji włosów
  • Plusy:
    + zapach
    + wygładzone włosy
    + nawilżone w większym stopniu
    + konsystencja

Minusy :
    - opakowanie
    - bez efektu wow na włosach
    - odżywka nie starczyla nawet na miesiąc przy codziennym myciu włosów

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić Anastazja47 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubieniec
  • Jest to rzecz, której od początku włsomaniactwa nigdy nie może zabraknąć. Uwielbiam ją za wszystko, świetnie nawilźa, wygładza, włosy po użyciu są sypkie i mięciutkie oraz super się błyszczą. Można myć nią też włosy, posiada fajny skład. Często jak nie mam czasu siedzieć z maską na głowie po nią sięgam i jest to mój niezawodny hit. Połączone z różnymi innymi maskami, zazwyczaj 1:1 również daje super efekt (szczególnie z maską z granatem alterry, po tej mieszance włosy wyglądają cudownie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Amberlly za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Najlepsza drogeryjna odżywka!
  • Ultra Doux Awokado i masło karite jest moim zdaniem, najlepszą odżywką drogeryjną, czyli taką, którą bez trudu można dostać niemalże w każdym sklepie.
    Odżywkę stosowałam w OMO, zarówno jako pierwsze i drugie O. W każdym z tych wariantów spisywała się wyśmienicie. Ładnie odżywia włosy, nadaje im zdrowego połysku, ułatwia ich rozczesanie.
    Skład jest całkiem przyjemny, jak na taką cenę.
    Odżywka ma ładny zapach i jest dość wydajna, niepotrzeba jej zbyt wiele do jednego użycia.

Chcesz pochwalić marni za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super odżywka
  • Do zakupu tej odżywki skusiły mnie opinie na wizażu. I muszę przyznać, że u mnie spisała się idealnie.
    Na plus:
    + zapach
    + nawilżenie
    + ułatwia rozczesywanie
    + włosy są gładkie i lśniące
    + dostępność
    + cena.

Minusem jest konsystencja, przez którą muszę nakładać dość sporo odżywki. Ale za efekty mogę na to przymknąć oko

Zdecydowanie polecam

Chcesz pochwalić Marmitta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału brak
  • Odżywka była w porządku aczkolwiek spodziewałam się po niej więcej. Nasłuchałam się o niej wiele pozytywnych recenzji, jaka to jest ah i oh. U mnie sprawdziłą się jak każda inna. Delikatnie wygładzała włosy, nie plątała. Na plus mogę zaliczyć cenę. Jest tyle jeszcze do wypróbowania więc więcej jej już nie kupię.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić oleeencja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Bardzo dobra odżywka! Używam ją już od bardzo długiego czasu i zawsze gości na mojej półce w łazience - nie sądzę, żeby ten fakt miał się zmienić.

Plusy:
    -konsystencja
    -zapach
    -ułatwia rozczesanie
    -sprawia, że włosy stają się miękkie i śliskie

Oczywiście nie ma jakiegoś zbawiennego wpływu na włosy, jednak do codziennego użytkowania jest w sam raz.

Minusy:
    -wydajność (na moje długie włosy muszę jej użyć dość sporo)
    -ciężko ją wydobyć z opakowania, szczególnie pod koniec

Używam tego produktu od: Dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: Kilkanaście

Chcesz pochwalić Justixa za czytelną i pomocną recenzję?
  • super produkt
  • Bardzo lubię serię produktów Ultra Doux, odżywki jak i szampony. Od dawna używam całej gamy gdyż to jedyne co radzi sobie z przetłuszczającymi się włosami i na prawdę je domywa.
    Z ręką na sercu polecam odżywkę i szampon, po zastosowaniu obu tych produktów włosy pieknie pachną co dla mnie jest wielką zaletą.

Plusy
    -cena (w promocji nawet za 5zł)
    -dostępność (rossmann, natura zawsze, wszelkie markety)
    -zapach (wszystkie odżywki z Ultra Doux pieknie pachną, pozostawiając słodką nutę na włosach długi czas)
    -bardzo ułatwia rozczesywanie
    -dłuższe stosowanie nie szkodzi włosom, lecz pomaga w ich odbudowie

Minusy
    -hmm myślę, że taka mala butelka (przy moim codziennym myciu wolałabym kupić wiadro 10l odżywki )

Używam tego produktu od: 2 lata

Chcesz pochwalić kamila2330 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam jak najbardziej !
  • Super !
    Jest rewelacyjny na zniszczone i rozdwojone końcówki włosów ! Owszem , nie zlikwidował moich rozdwojonych końcówek do końca , ale bardzo pomógł
    +cena ( kupiłam w promocji za 5,99 zł. w naturze )
    + włoski po odżywce miękkie , gładkie
    + minimalnie prostuje włosy
    + dostępność
    + elastyczne włosy
    - zapach ( za słodki )
    - konsystencja ( trzeba nanieść na włosy dużo , żeby był efekt )
    Ale i tak polecam !

Używam tego produktu od: od miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić marta3123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjna
  • Idealna odżywka do moich włosów!

Nawilża, ułatwia rozczesywanie, włosy są miękkie i bardzo przyjemne w dotyku. Włosy są zregenerowane i mniej się niszczą.
    Ma bardzo przyjemną konsystencję i zapach oraz jest bardzo wydajna pomimo moich długich, sięgających za pas włosów.

Gorąco polecam

Używam tego produktu od: ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 całe, w trakcie czwartego

Chcesz pochwalić saphira04321 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij