Powiększ Garnier Naturalna Pielęgnacja [Ultra Doux], Odżywka do włosów suchych i zniszczonych `Awokado i masło karité`

Zgłaszająca osoba: BlueSunshine

Odżywka do włosów bardzo suchych i zniszczonych z nowej linii Garniera `Naturalna Pielęgnacja` wzbogacona ekstraktami z olejku z awokado i masłem karité. Producent obiecuje że włosy po użyciu odżywki będą łatwiejsze w rozczesywaniu, odzywione, niewiarygodnie miękkie i błyszczące. Odżywka ma gładką i kremową konsystencję, która nie obciąża włosów.

Skład: Aqua/Water, Cetearyl Alcohol, Elaeis Guineensis Oil/Palm Oil, Behentrimonium Chloride, Cl 15985/Yellow 6, Cl 19140/Yellow 5, Stearamidopropyl Dimethylamine, Chlorhexidine Dihydrochloride, Persea Gratissima Oil/ Avocado Oil, Citric Acid, Butyrospermum Parkii Butter/Shea Butter, Hexyl Cinnamal, Glycerin, Parfum/Fragrance (FIL C39789/1). (03.07.2010)

Cena: ok. 7zł / 200ml
/s/

• Bardzo dobra
  • Odżywka ma odpowiednia konsystencję, przyjemny zapach i co najwazniejsze - nawilża włosy.

Kupiłam zachęcona opiniami, kilka razy zawiodłam sie na Garnierze, ale ta odżywka ...im sie udała

Po jej uzyciu włosy są miękkie - przez to odzywka mi najbardziej odpowiada, gładnie, łatwo sie układają, wyglądają o wiele bardziej zdrowo, niż faktycznie są

pozostawia dość przyjemny zapach na włosach, choć nie jakis wyjątkowy.

Wydajność średnia, mała pojemność w opakowaniu, ale za to cena rekompensuje wszystko.

Szczerze polecam!

Chcesz pochwalić Hair_Spray_Queen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniała
  • O tej odżywce powiedziano i napisano już chyba wszystko. To podstawowy zestaw startowy każdej włosomaniczki, czy to prosto- czy kręconowłosej, myjącej szamponem czy odżywką.

Zalety:
    -niska cena,
    -powszechnie dostępna,
    -piękny zapach,
    -IDEALNA konsystencja - łatwo się ją nakłada, jest taka 'gładka' ale nie spływa z włosów,
    - i najważniejsze - NAPRAWDĘ DZIAŁA! - jest świetna zarówno zostawiona na chwilę, jak i na dłużej jako maseczka, czasem używam niewielką ilość na mokre włosy i pięknie podkreśla loki, włosy są cudownie miękkie i pożądnie odżywione

Minusy:
    -brak

Każdy powinien chociaż raz w swoim życiu się z tą odżywką zapoznać

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić @g@t@90 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 17 raz(y)
  • w porządku
  • Dość zwyczajna odżywka z gatunku tanich rozplątywaczy. Poprawnie spełnia swoje zadanie, tzn. w stopniu zupełnie wystarczającym ułatwia rozczesanie włosów splątanych po myciu szamponem. Nie sądzę, by miała jakieś właściwości oprócz tego, ale też nie oczekiwałam ich od niej – do zadań specjalnych służą inne specyfiki. Żadnych efektów dodatkowych nie zaobserwowałam, ale też muszę zaznaczyć, że nigdy nie trzymam tego typu odżywek przez dłuższą chwilę, więc – być może – nie miałam okazji przekonać się o tym.

Wybrałam ją dlatego, że mam obecnie trochę bardziej wysuszone końcówki i zakładałam, że – jako produkt przeznaczony do włosów suchych – będzie ciut treściwsza od innych rozplątywaczy (zawsze dotychczas wybierałam jak najlżejsze produkty, ponieważ moje włosy bardzo łatwo obciążyć). Mam wrażenie, że faktycznie jest nieco tłustsza, choć oczywiście nie na tyle, by np. pełnić rolę olejku czy maski do włosów.

Jeśli przytknąć nos do wylotu buteleczki, można poczuć zapach – kakaowy, trochę chemiczny. Podczas stosowania go nie wyczuwam. Początkowo był nieznacznie silniejszy, ale i tak nie w takim stopniu, by np. utrzymywać się na włosach.

W moim wypadku jest megawydajna, ale ja tak mam z absolutnie każdą odżywką – po prostu używam ich zawsze w niewielkiej ilości i dlatego każda odżywka służy mi wiele miesięcy.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Sunna za czytelną i pomocną recenzję?
  • zawsze pod ręką
  • Niewątpliwie odżywka zasługuje na wysoką ocenę. Stosuje ją do codziennej pielęgnacji jako:
    - odżywkę b/s (nie obciąża, dyscyplinuje moje wysokoporowate włosy)
    - jako pierwsze "O" przy myciu włosów metodą OMO (bezkonkurencyjna)

Nie stosuje jako odżywkę-odżywkę, bo w tej roli nie sprawdza sie aż tak super, jakby była "za mało odżywcza". Włosy po niej są raczej sztywne i odstające. Niemniej jednak nie wyobrażam sobie zastąpić jej czymkolwiek w wyżej wymienionych przypadkach. Kupuje regularnie. Świetny produkt. Mam też Garniera z olejem migdałowym, ale nie wypada nawet w 1/3 tak dobrze.

Ilość zużytych opakowań: 3-4

Chcesz pochwalić earthpace za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podstawa pielęgnacji moich włosów
  • Od tej odżywki zaczęło się całe moje włosomaniactwo, zdecydowanie polecam wszystkim, a zwłaszcza dziewczynom, które dopiero zaczynają naprawdę dbać o włosy.
    *pięknie pachnie
    *ma fajną, budyniową konsystencję
    *nawilża
    *włosy są po niej miękkie, wygładzone
    *niska cena
    *bardzo dobrze dostępna
    Jedyne, do czego mogłabym się przyczepić, to wydajność, ale zwalam to na kark wymagań moich wysokoporowatych włosów

Używam tego produktu od: półtora roku
    Ilość zużytych opakowań: 5 całych opakowań

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kate7101 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla moich włosów
  • Kupiłam odżywkę oczywiście pod wpływem opinii na KWC, ale kompletnie do mnie nie przemawia.
    Włosy po jej użyciu są sypkie, wygładzone, nieobciążone(a mam z tym problem, bo moje włosy są cienkie i mało puszyste), pozostają miękkie(są takie od szamponu, ale niektóre odżywki tą miękkość likwidowały), cena też jest na plus. No i tutaj zalety się kończą. Próbowałam trzymać produkt na włosach przez krótki jak i długi czas, ale w żaden sposób się nie sprawdziła. Nie nawilża włosów, źle się po niej układają, odstają, zbijają się w "strąki". Włosy po niej wyglądają na suche, nie nabłyszcza ich.
    Więcej jej nie kupię.

Używam tego produktu od: 3 tygodnii

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Burza_1994 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Supermało superodżywki
  • Pokochałam ją od pierwszego nałożenia. Pachnie cudnie, wygładza włosy, nadaje im puszystości i solidnie je dyscyplinuje. Tylko... nawet nie zauważyłam kiedy mi się kończy. Jest jej strasznie mało i jest niezbyt wydajna. Cena jednak to rekompensuje. Ogólnie jest to dobra odżywka do stosowania na codzień.

Plusy:
    + skład (!)
    + praktycznie sama rozczesuje włosy
    + nabłyszcza
    + wygładza
    + dyscyplinuje
    + jest tania
    + dostępna prawie w każdym sklepie

Minusy:
    - niewydajna
    - zapach w ogóle nie zostaje na włosach (a szkoda, bo śliczny!)
    - dziwne opakowanie i trudność w wydostaniu resztek

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić muhensky za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ach ten zapach !!!
  • Odzywke kupilam z powodu jej b dobrych recenzji na wizazu oraz na wielu blogach. Okazala sie bardzo dobra odzywka do uzytku codziennego. Polecam wszystkim.

Opakowanie - latwe w uzyciu, lubie odzywki ktore stoja "do gory nogami"

Zapach i konstystencja - ach ten wspanialy zapach !!! Kojarzy mi sie z wakacjami. Uwielbiam go! (Szkoda tylko ze nie utrzymuje sie na wlosach)

Dzialanie - wlosy staja sie bardziej gladkie, zdyscyplinowane, miekkie, latwe w rozczesaniu

Sklad - delikatny, olej palmowy na trzecim miejscu! Bardzo ladnie! Szkoda tylko ze shea butter tak daleko

Cena - przystepna, warta swojej ceny

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: Kilka

Chcesz pochwalić niiezapominajka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Obciąża delikatne włosy
  • Zacznę od składu: przede wszystkim jest to odżywka bezsilikonowa, na 3 miejscu, czyli bardzo wysoko znajduje się olej palmowy, natomiast masło karite jest na samym koniuszku.
    Skład jest dośc fajny, naturalny, natomiast w moim przypadku odżywka zupełnie nie sprawdziła się po myciu. Mam włosy cienkie i rzadkie, zniszczone, jednak nie jest tak łatwo je obciążyc. Temu kosmetykowi to się udało i moje włosy wyglądały jak nasmarowane sadłem, więc trzeba uważac.
    Z drugiej strony jest idealna do olejowania (najpierw nakładamy odżywkę, a na nią olej) przed myciem.
    Jest mi trochę przykro, że tak fajny i tani produkt nie pasuje mi kompletnie, ale jest to wina moich włosów.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić andmeg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonała odżywka emolientowa.
  • Zakupiłam ową odżywkę zachęcona pozytywnymi opiniami na wszelkich blogach, forach oraz stronach z włosowymi poradami. Nie zawiodłam się!

Odżywka sprawuje się idealnie przy moich zniszczonych, suchych włosach. Po użyciu żółtego Garniera stają się widocznie bardziej gładkie, błyszczące, zdyscyplinowane, a regularne używanie gwarantuje włosom odpowiednie nawilżenie. Odnosze wrażenie, że dzięki niej skręt moich włosów znacznie się polepszył i jest bardziej wyrazisty.
    Oprócz działania uwielbiam również jej zniewalający zapach, który utrzymuje się na kudełkach stosunkowo długo i wybija się nawet po zastosowaniu zakwaszającej płukanki z octem.

Podsumowując:
    Z całego serca polecam posiadaczkom opornych w pielęgnacji włosów.
    Z pewnością nie będziecie miały problemów z jej dostaniem, a i cena jest w miarę przyjemna dla portfela.

Ilość zużytych opakowań: Dwa pełne opakowania

Chcesz pochwalić Aedd Gynwael za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • świetne nawilżenie kręconych suszków
  • Ta odżywka jest dobra dla średnioporowatych włosów chociaż ma też tendencję do puszenia (ale tylko wtedy kiedy jest np. bardzo wilgotne powietrze).

Używam jej jako stylizatora do włosów kręconych - w proporcjach 1/1 zmieszanej z wodą i spisuje się idealnie!

Moje włosy po rozczesaniu TT są lekko falowane, po wystylizowaniu są mocno kręcone i Garnier sprawdza się w każdej kombinacji.
    Nie tłuści włosów (średnioporowatych), pięknie podkreśla skręt, nawilża i utrzymuje wodę we włosach - przez co cały dzień wyglądają świetnie.

Zawsze będzie stać na mojej półce w łazience

Ilość zużytych opakowań: 2 dostępne w sklepach (300ml)

Chcesz pochwalić upja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezła
  • Moje włosy są ostatnio strasznie suche i zniszczone i wiadomo, że ta odżywka szału nie robi, ale po kilkukrotnym użyciu zauważyłam, że włosy są nieco bardziej nawilżone. Plusem jest także cena oraz to, że odżywka pięknie pachnie

Ilość zużytych opakowań: Dwa

Chcesz pochwalić PenguinAlex za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie OK
  • Na kupno tej odżywki zdecydowałam się dzięki dziewczynom z forum, dawno nie używałam odżywki do włosów a z poprzednimi wiązały mnie niemiłe wspomnienia. Ale zdecydowałam się na zakup.
    Moje włosy już od pierwszego użycia były dużo bardziej miękkie, zaczęły się zdecydowanie lepiej rozczesywać i efekt ten utrzymuje się do kolejnego mycia. Do tego wszystkiego ma naprawdę ładny zapach i nie jest droga.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić NightwishLove za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudna.
  • Użyłam pierwszy raz popadając we włosomaniactwo. Jej skład jest jak najbardziej delikatny i odżywczy.
    Bardzo dobrze odżywia, nawilża, zmiękkcza, ma piękny zapach, nie jest ciężka, czasem więc używam jej jako odżywki bez spłukiwania (w małej ilości). Niestety ostatnio producent zmienił skład i nie jest już taka dobra

Używam tego produktu od: trzech lat
    Ilość zużytych opakowań: miliard.

Chcesz pochwalić annussiaa91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie najgorsza
  • Odżywka na pewno jest lepsza od szamponu z tej samej serii, którego zalety kończyły się na ładnym zapachu... :P Ma piękny zapach, dobrze nawilża włosy i nadaje im miękkość. Nieco ułatwia rozczesywanie i powoduje, że końcówki nie wyglądają jak siano, choć bez dodatkowych pielęgnacjnych kosmetyków się nie obejdzie ;-) Lekko obciąża włosy. Absolutnie nie jest wydajna, trzeba jej dużo użyć, aby pojawiła się różnica między PRZED a PO użyciu.

Używam tego produktu od: starczyła na niecały miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Nestle_CornFlakes za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przereklamowana
  • Cały szum na YouTube sprawił, że kupiłam tę odżywkę. Byłam pełna nadziei co do niej, ale niestety jest tak przereklamowana, że sama nie wierzę, że złapałam się w pułapke "YT made me buy it".

Oczywiście ta odżywka ma swoje zalety, włosy są nawilżone, nie są obciążone, zapach ma przepiękny, ale mam wrażenie, że to jest takie "sztuczne i chwilowe". Oczywiście tuż po umyciu włosy cudownie pachną oraz są sypkie (mam włosy proste z natury, niskoporowate), ale to szybko mija. Zapach w ogóle się nie utrzymuje na włosach, a byłoby fajnie, ponieważ jest najlepszą cechą tego produktu. Nawilżenie szybo zanika. Tak jak mówię... Wg mnie ta odżywka nie nawilża włosów do następnego umycia. Już po kilku godzinach efekt zanika.

Każdy ma inne włosy, dlatego cieszę się, że inni są zadowoleni

Podsumowując
    PLUSY:
    + zapach
    + wydajnośc

MINUSY:
    - chwilowe działanie
    - niewygodne opakowanie

Używam tego produktu od: Od grudnia 2013 (wciąż pierwsze opakowanie)
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić mademoiselle_marianna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Pięknie pachnie, włosy stały się lejące, zdrowsze, pomaga w odbudowie końcówek, lekko nawilza, włosy cudownie błyszczą, nie obciąża ich i jest całkiem wydajna, minusów nie zauważyłam, serdecznie polecam!

Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 3

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić olaz92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajna
  • Przyzwoita odżywka. Kupiłam ją ze względu nie wiele pozytywnych opinii na wizażu. Nie zawiodłam się

Zalety:
    -nawilża
    -nie obciąża
    -włosy są lekkie, błyszczące i gładkie
    -ładnie pachnie

wady:
    -nieporęczne opakowanie
    -niewydajna

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

Chcesz pochwalić Madaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre,ale bez szału
  • Odżywka dobrze sprawdza się na moich włosach (cienkie, suche). Nie ma szału,ale włosy są "poprawne" . Ma delikatny zapach, jasnożółtą konsystencje. Z wydajnością jest według mnie słabo, bo odżywka jak większość z resztą jest rzadka.Nie obciąża włosów.

Używam tego produktu od: używałam kilka m-cy temu
    Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Chcesz pochwalić born_to_be_blonde za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealna na moje włosy suche i zniszczone
  • jedna z lepszych odżywek jakie miałam

Plusy:
    +zapach
    + konsystencja
    +wygładza oraz świetnie odżywia
    +włosy są mięciutkie w dotyku
    + nie jest taka droga
    +wygodne opakowanie

jednym słowem dla mnie świetna Używam tego produktu od: 6 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 2

Chcesz pochwalić welcometomylife95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudo na końcówki!
  • super dodatek do domowych maseczek a także do zabezpieczania końcówek.
    co do całych włosów - nie obciąża, zapach jest zniewalający, ale niestety mało wydajna.

Ilość zużytych opakowań: 3 bądź 4

Chcesz pochwalić haishka za czytelną i pomocną recenzję?
  • C U D O W N A!
  • kupiłam ją z przekonaniem,że nawilży i wygładzi moje włosy - nie myliłam się!
    + fajnie nawilża
    + piękny zapach
    +włosy są miękkie i gładkie
    + fajna konsystencja
    + wygodne opakowanie
    + włosy są sypkie
    + nie jest za lekka
    + cena
    + ułatwia rozczesywanie
    istnieje jeden mały minus - jak za dużo nałożę to czasem obciąża mi włosy ,ale i tak dla mnie 5 gwiazdek! szczerze polecam

Chcesz pochwalić szeelma za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza jaką stosowałam do tej pory
  • Od kiedy "zostałam włosomaniaczką" przy wyborze kosmetyków bardzo sugeruje się opiniami blogerek, które zajmują się od dawna tematem pielęgnacji włosów. Ta konkretna odżywka była wymieniana przez wszystkie dziewczyny, których posty czytuję. Właśnie skończyłam pierwsze opakowanie - rozumiem i podzielam ogólny zachwyt nad tym produktem.

PRZEPIĘKNIE pachnący produkt o idealnej konstystencji (zwarta, ale łatwa do wydobycia z butelki, łatwo rozpowadza się ją po całej długości). Aplikacja niezwykle przyjemna. Jeśli chodzi o działanie to podpisuje sie obiema rękoma pod tym, że producent nie kłamał, włosy po zetknięciu z odżywką stają się miękkie, mega gładkie i proste w rozczesaniu. Każda dziewczyna która używa delikatnego szamponu wie, ze czasami placze on wlosy, garnier rozwiazuje ten problem w pare sekund.

ALE moim zdaniem nie odzywia (tak jak balsam seboradin), jest typowo efekciarskim produktem i osobiscie zaliczylabym go do uniwersalnych odzywek, a nie tych z przeznaczeniem do wlosow zniszczonych.

Mimo to, szczerze polecam. Na pewno to nie ostatnia butelka, chociaz uwielbiam eksperymentowac, ale warto miec pod reka sprawdzony produkt, ktory wiem, ze ladnie wygladzi wlos po szamponie i ze prysznic bedzie aromatyczna przyjemnoscia

Ilość zużytych opakowań: Jedno całe opakowanie

Chcesz pochwalić Natureal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super ,polecam!
  • Używam od dawna ,jestem bardzo zadowolona mam rozjaśnione włosy, dobrze je nawilża i łatwo się jerozczesuje.Wydajna, cena przystępna .Oczywiście kupuję też inne ale ta jest naprawdę dobra.

Używam tego produktu od: dawna

Chcesz pochwalić Ajana40 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem zadowolona
  • Po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii sięgnęłam również i ja po tą odżywkę.

Niestety mam nową wersję, która zawiera isopropyl alkohol w składzie...Mimo to jestem zadowolona

KONSYSTENCJA
    Nie jest lejąca, dobrze rozprowadza się na włosach. Bardzo dobrze i przyjemnie myje się nią włosy. Dobrze też się sprawdza przy tuningowaniu Mieszam ją czasem z innymi odżywkami, które się nie sprawdziły, a trzeba je zużyć, ze skrobią ziemniaczaną, kallosem czasem majonezem Czasem dodaję jeszcze kroplę oleju, dla wzmocnienia efektu. Wiem, że trochę eksperymentuje czasem, jednak efektów ubocznych nie zauważyłam

OPAKOWANIE
    Opakowanie ładne, wygodne. przez to, że otwarcie jest na dole z łatwością można"wyciągnąć" odżywkę. Niestety wg mnie jest mało wydajna :/ przy myciu odżywką niestety zużywa się jej więcej, jednak mogło by być jej więcej Na szczęście cena nie przeszkadza by kupić jej więcej.

DZIAŁANIE
    Używam jej wszechstronnie - jak wspomniałam już w myciu odżywką, jako odżywkę w pierwszym O (w metodzie OMO) do zemulgowania oleju, i w drugim O potrzymaną na włosach dłużej pod czepkiem i ręcznikiem (dobrze jest zostawić ją na dłużej, daje lepszy efekt). Na moich włosach najlepiej się sprawdza w myciu odżywką - nadaje włosom piękny blask, a skórę głowy, aż chce się dotykać ;P - oraz do zemulgowania oleju. Zauważyłam, że lekko podkreśla skręt (mam włosy bardzo poddatne i podwijają mi się końcówki). Włosy po użyciu odżywki są miękkie, wręcz mięsiste :P sypkie i lekko dociążone. Ułatwia rozczesywanie.

PLUSY
    - cena
    - dostępność
    - nadaje włosom miękkość i lekko je dociąża
    - włosy są sypkie
    - ułatwia rozczesywanie
    - ciekawy zapach
    - lekko podkreśla skręt
    - dobrze emulguje olej
    - świetnie nadaje się do mycia włosów - dodaje im blasku
    - sprawdza się również przy tuningowaniu :P

MINUSY
    - wydajność

Chcesz pochwalić Mary_0 za czytelną i pomocną recenzję?