Powiększ Garnier, Ultra Doux, Odżywka do włosów suchych i zniszczonych `Awokado i masło karité`

Zgłaszająca osoba: BlueSunshine

Odżywka do włosów bardzo suchych i zniszczonych z nowej linii Garniera `Naturalna Pielęgnacja` wzbogacona ekstraktami z olejku z awokado i masłem karité. Producent obiecuje że włosy po użyciu odżywki będą łatwiejsze w rozczesywaniu, odzywione, niewiarygodnie miękkie i błyszczące. Odżywka ma gładką i kremową konsystencję, która nie obciąża włosów.

Skład: Aqua/Water, Cetearyl Alcohol, Elaeis Guineensis Oil/Palm Oil, Behentrimonium Chloride, Cl 15985/Yellow 6, Cl 19140/Yellow 5, Stearamidopropyl Dimethylamine, Chlorhexidine Dihydrochloride, Persea Gratissima Oil/ Avocado Oil, Citric Acid, Butyrospermum Parkii Butter/Shea Butter, Hexyl Cinnamal, Glycerin, Parfum/Fragrance (FIL C39789/1). (03.07.2010)

Cena: ok. 7zł / 200ml
/s/

• Najlepsza
  • Najlepsza odzywka jaka mialam !
    Nie obciaza wlosow
    ulatwia rozczesywanie
    jest wydajna
    wlosy sie po niej nie pusza.. po prostu ideał

Szczerze polecam ! Mialam tez inne rodzaje z tej firmy, ale byly beznadziejne...

Chcesz pochwalić kaska11_1992 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spełnia wszystkie wymagania
  • Plusy:
    Nie obciąża włosów
    Sprawia, że są gładkie, błyszczące
    Włosy nie plączą się i są miłe w dotyku
    W miarę wydajna

Minusy:
    Nie zauważyłam żadnych

Chcesz pochwalić gabi173 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie mogę bez niej żyć !!!
  • Uwielbiam pielęgnację opartą na olejach. Mam włosy farbowane, długie, niskoporowate.

Odżywkę kocham, uwielbiam i używałam we wszystkich kombinacjach - na sucho, na mokro, przed mcie, po, jako maskę na 45 minut.

Dzięki niej moje włosy zaczęły wyglądąc jak tafla.
    Odżywka cud.
    Często na promocjach, a w biedrze po 5 zł.

Doskonale nawilża. Poleciłam ją wielu kobitkom i teraz połowa mojej pracy jej używa

Ilość zużytych opakowań: 7-10

Chcesz pochwalić Must za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra, choć do moich ulubionych nie należy
  • +przyjemny zapach
    +konsystencja ani zbyt gęsta ani zbyt wodnista
    +cena ok 7 zł
    +ogromna dostępność
    +dobry skład
    +dobrze nawilża i odżywia włosy, są po niej przyjemnie miękkie i dobrze się układają,
    +/- prostuje włosy

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić dddoris za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 6 raz(y)
  • nie dla moich włosów
  • Niestety, nie dla moich włosów. Odżywka bardzo je obciąża. Mam wrażenie, że zamiast je nawilżyć, wysusza je. Ale może to zależy od włosów, bo odżywka ma wiele pozytywnych opinii, dletego też sięgnęłam po nią.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Chcesz pochwalić Sorra za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ok, ale nie mój ulubieniec
  • Moje włosy chyba są zupełnie inne od innych, bo to co jest KCW dla większości, dla mnie to przeciętniak
    Odżywka ma dobry, prosty skład. Na początku dobrze mi służyła, przez kilka pierwszych użyć było na prawdę bardzo dobrze. Wygładzała je, odżywiała. Jednak po jakimś czasie, albo włosy się przyzwyczaiły, albo po prostu już nie potrzebowały aż takiej dawki odzywienia. Faktycznie, teraz moje końcówki, pomimo podcięcia ich w kwietniu nadal są w dobrym stanie, dlatego daję mu aż 4, za utrzymanie włosów w dobrej kondycji. Trochę mi brakowało takiego efektu od razu po, gdzie włosy byłby mega błyszczące, gładkie, sypkie. Ale takie rzeczy to chyba tylko po silikonach
    Bardzo wydajna, czasem nakładałam ją nawet jako maskę na skórę głowy, jeśli wiedziałam, ż umyję włosy za kilka godzin, też dobrze się sprawdzała.

Chcesz pochwalić mietowa_czekoladka za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie najlepsza
  • Miałam okropnie zniszczone włosy. Kompletnie matowe, porozdwajane. Kupiłam w komplecie szampon + odżywkę z tej serii oraz podcięłam końcówki.
    To połączenie naprawdę świetnie zadziałało na moje włosy.
    Plusy:
    +cena
    +zapach - kocham, jest prześliczny )
    +konsystencja - nie za gęsta, ale nie za rzadka, nie spływa, dobrze się nakłada
    +/-wydajność - nie stosowałam codziennie, więc nie jestem pewna na jak długo by starczyła
    +opakowanie - bardzo poręczne, można wykorzystać do końca
    Działanie:
    +wygładza
    +nadaje blasku
    +nawilża
    +naprawia zniszczone włosy
    Minusy:
    ja nie widzę

Chcesz pochwalić raczejpesymistka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealne wygładzenie, ratunek dla zniszczonych włosów
  • Odżywka jest bardzo lekka, co prawda uważam, że jest mało wydajna, ale moim zdaniem robi prawdziwe cuda. Odżywia, rozczesywanie jest łatwe, włosy są miękkie i nie puszą się. Wygładzają włosy podczas mycia, łatwo się układają. Mój faworyt wśród odżywek tego typu.

Wad nie zauważam i bylebym ich nie zauważyła! Zapach jest przecudowny, opakowanie i konsystencja również bardzo okej. Nie wymagam niczego innego od odżywki za taką cenę.

Używam tego produktu od: wrzesień 2014

Chcesz pochwalić annamecita za czytelną i pomocną recenzję?
  • zadowalająca
  • Odżywkę kupiłam pod wpływem wszechobecnych dobrych opinii na jej temat i nie żałuję podjętej próby.

Przede wszystkim lubię jej konsystencję i zapach, w następnej kolejności działanie, chociaż na moich włosach nie było jakiegoś efektu 'wow', jednak spełniała swoje zadanie.

Jedyny minus jak dla mnie to jej wydajność. Mam długie włosy i muszę trochę na nie nałożyć produktu, a ta odżywka w porównaniu do innych dość szybko zaczęła się kończyć, choć nieużywana codziennie..

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego opakowania

Chcesz pochwalić eska22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna
  • Odżywka dobrze spisywała się u mnie do czasu, aż niefortunnie pofrabowałam włosy sama w domu i dorobiłam się tym strasznie suchych i szorstkich włosów (nawet po zmoczeniu wodą). Z takim ciężkim stanem sobie niestety nie radzi, dlatego odejmuję jedną gwiazdkę. Natomiast jestem przekonana, że jeśli tylko trochę zregeneruję włosy to znowu będzie czyniła z nimi cuda.

Włosy suche, nie zniszczone są po tej masce:
    - miękkie
    -sypkie
    -dobrze się rozczesują
    -są nawilżone

Polecam do włosów suchych, dla zniszczonych to jednak za mało.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 5 przynajmniej

Chcesz pochwalić Pusiatella za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij