Powiększ Garnier Naturalna Pielęgnacja [Ultra Doux], Odżywka do włosów suchych i zniszczonych `Awokado i masło karité`

Zgłaszająca osoba: BlueSunshine

Odżywka do włosów bardzo suchych i zniszczonych z nowej linii Garniera `Naturalna Pielęgnacja` wzbogacona ekstraktami z olejku z awokado i masłem karité. Producent obiecuje że włosy po użyciu odżywki będą łatwiejsze w rozczesywaniu, odzywione, niewiarygodnie miękkie i błyszczące. Odżywka ma gładką i kremową konsystencję, która nie obciąża włosów.

Skład: Aqua/Water, Cetearyl Alcohol, Elaeis Guineensis Oil/Palm Oil, Behentrimonium Chloride, Cl 15985/Yellow 6, Cl 19140/Yellow 5, Stearamidopropyl Dimethylamine, Chlorhexidine Dihydrochloride, Persea Gratissima Oil/ Avocado Oil, Citric Acid, Butyrospermum Parkii Butter/Shea Butter, Hexyl Cinnamal, Glycerin, Parfum/Fragrance (FIL C39789/1). (03.07.2010)

Cena: ok. 7zł / 200ml
/s/

• hit na lato!
  • odżywki używam już od 3 lat, jednak nie po każdym myciu - tylko wtedy gdy czuję potrzebę no i jestem maksymalnie zadowolona!!
    Dlaczeg hito na lato? Moje włosy generalnie to cienkie, wiecznie potrzebujące mocnego nawilżenia sianko gdy jest ciepło to kudła odstają, fruwają i często są przesuszone. Odżywka radzi sobie kapitalnie ze wszystkimi problemami!!

+tania
    +dostępna
    +ładne opakowanie
    +ma bardzo dobry skład - oleje są bardzo wysoko
    +nawilża
    +dociąża włosy - nie odstają i nie fruwają
    +natłuszcza
    +bardzo przyjemnie pachnie

ma także swoje "ale", lecz mnie nie odstrasza :
    -słabo z wydajnością, trzeba jej dość sporo rozprowadzać
    -dziewczyny, które mają problem z przetłuszczającą się skórą głowy (w tym i ja ;( )nie powinny nakładać jej na skalp - przyspiesza przetłuszczanie (a szkoda bo o włosy warto dbać od samej góry). nakładam ją więc tylk od ucha w dół
    -opakowanie denerwuje mnie we wszystkich garnierach - nienawidzę wydostawać resztek produktu
    -rozprowadzanie po włosach jest dość uciążliwe - ma się wrażenie, że nakłada się na włosy tani bubel - trochę plącze
    -producent źle radzi - broń Boże trzymanie przez "kilka chwil" efekty widoczne są po minimum 20 minutach

!!!!!!!Jeśli czyjeś włosy łatwo obciążyć to najlepiej nakładać odżywkę przed myciem!!!!!!!!!

Jak stosuję aby na moich włosach efekt był jak najlepszy? (dodam, że moje włosy są: cienkie, rozjaśniane, lubią się kruszyć, łamać, falowane, potrzebujące maksymalnego nawilżenia, za nic nie da się ich obciążyć , skóra głowy wymaga codziennego mycia lub czasem z jednym dniem przerwy)

Najpierw myję włosy szamponem, następnie nakładam odżywkę od ucha w dół, zawijam w czepek lub folię i jeszcze dodatkowo owijam głowę ręcznikiem. Czekam tak sobie 30 minut i spłukuję włosy letnią wodą, a na koniec płuczę końcówki w zimnej wodzie . I mamy cudowny efekt !

mimo minusów, godna polecenia!!

Ilość zużytych opakowań: 4, 200 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić eciaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • powinna być idealna, ale za raczej za cięzka
  • odżywka jest mega zachwalana i słusznie, bo faktycznie nawilża i ogólnie jest dobra. Ale... do moich włosów suchych i zniszonych powinna być idealna, a mimo to widzę że obciąża nieco moje włosy. Zwykle używam odżywek tonami na moje włosy, a tej nie mogę, więc starczy na dłużej
    PLUS - wydajna, nawilża, dość tania i dostępna
    MINUS - może obciążać

Używam tego produktu od: drugi raz, a obecne opakowanie od 3 tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie i niecała 1/3 drugiego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić zosiasamoska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Awokado jako danie główne
  • W pękatej, żółtej buteleczce możemy znaleźć to co kręconowłose tygryski lubią najbardziej czyli prawdziwe danie główne dla naszych włósów.

Tuż po otwarciou otula nas ciężka, słodkawo-kremowa woń odżywki. Po wyciśnięciu odrobinę na dłoń możemy zaoobserwować, że konsystencja jest na tyle gęsta by nie ściekać i na tyle rzadka by łatwo się rozprowadzać. Jest nieźle.

Producent chełpi się naturalnymi ekstraktami i faktycznie to nie tylko zwykły chwyt marketingowy. Najwięcem jest tutaj oleju palmowego. Pojawia się też olej awokado i masło shea, niestety oba są raczej ogonem składu. Jest też izopropyl więc osobom skłonnym do alergii radziłabym uważać.

A co z efektem? Przez jakiś czas moje włosy bardzo ją lubiły. Były miękkie, sprężyste i zdecydowanie odżywione. Na chwile obecną trochę się z tą odżywką pogniewały ale na pewno do niej wrócę. Jest jedną z najtreściwszych odżywek Garniera i nie jest skalana silikonami czy polyquaternium. Tak czy siak polecam wypróbować. Szczególnie za taką cenę i fakt, że można ją dostać praktycznie wszędzie.

Używam tego produktu od: Pół rokuIlość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić ShrinkingViolet za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna dla suchych włosów
  • Mam szorstkie, grube, kręcone włosy, podatne na puszenie. Ta odżywka to dla mnie hit. Przewyższa wszystkie odżywki, nawet te dużo droższe i maski. Jest treściwa, ma dobry skład - bez silikonów, dużo emolientów, ładnie pachnie, baaardzi nawilża włosy i mocno je dociąża co w moim przypadku jest błogosławieństwem. Używam jej jak maski - zostawiam na godzinę po umyciu. Za taką cenę taki skarb!

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Chcesz pochwalić hranOla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moja ulubiona odżywka, ma wszystko co potrzebuję.
  • Przygodę z tą odżywką zaczęłam gdy moje włosy były w okropnym stanie, bardzo suche, tak odżywka właśnie pomogła mi je uratować.

PLUSY :
    + Nabłyszcza
    + Dobry skład
    + Nawilża
    + Odżywia
    +Wygładza
    + Nadaje lekkość
    + Cena: około 8 zł

MINUSY :
    U mnie brak!

Używam tego produktu od: Ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: Około 6 opakowań

Chcesz pochwalić Oliwii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Czy ja wiem..?
  • Kupiłam pod wpływem blogów i KWC, oczywiście
    Po zużyciu całego opakowania ciągle nie wiem, co o tej odżywce myśleć. Jest dobra, ale jednak mnie złości
    Fakt, odżywce nie można odmówić tego, że ułatwia rozczesywanie, dobrze nawilża włosy, a ponadto jeszcze ładnie pachnie i ma wygodne opakowanie (ale to już takie szczególiki). Ale z drugiej strony włosy są jakieś bez życia - lekko postrączkowane, a po pewnym czasie zaczynają się jakby puszyć na końcach.I ta konsystencja - niby gęsta, ale jakaś taka niezwarta przez co szybko jej ubywa.
    Nie wiem czy jeszcze do niej kiedyś wrócę, bo choć nawilża rzeczywiście dobrze, to jednak moje włosy są po niej jakieś przeciętne. Być może sytuacja ta odwróciłaby się, gdybym jej używała przed myciem, ale gdy ją jeszcze miałam, nie pomyślałam o tym

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić LouiseVigee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię
  • Lubię tą odżywkę. To taki kosmetyk, do którego co jakiś czas wracam i wiem,że spisze się dobrze.

PLUSY :
    + Piękny zapach
    + Naturalny skład, bez oblepiaczy
    + Nawilża włosy
    + Odżywia
    + Jest bezpieczna : nie można z nią przesadzić bo jest bardzo emolientowa,
    + Cena : około 5 zł w promocji.

MINUSY :
    Nie znajduję.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić ewelinag122 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic nie robi ...
  • Po zachwytach na yt i będąc akurat w potrzebie codziennej odżywki, podreptałam do rossmanna i zakupiłam. Próbowałam ją nakładać na różne sposoby - na kilka i kilkadziesiąt minut, po i przed myciem, z trzema różnymi szamponami i z dodatkową odżywką nawilżającą, codziennie i czasami, efekt był zawsze taki sam.
    \n
    \nTa odżywka nie robi kompletnie nic z włosami, wręcz moje cienkie i wcale nie takie zniszczone włosy przesusza i gumowi, zachowują się jak tuż po dekoloryzacji. Generalnie - tragedia.
    \n
    \nJedynym plusem tego produktu jest piękny zapach, ale umówmy się :<
    \n
    \nPodsumowując, nie polecam. Po dzisiejszym kolejnym jej występie, nie jestem nawet w stanie jej zdenkować.

Chcesz pochwalić evelinek_r za czytelną i pomocną recenzję?
  • bubel
  • Tak jak moje włosy uwielbiały rok temu starą wersję też popularnej odżywki w blogosferze, tak moje włosy nie nienawidzą tej. Gdy używałam częściej tej odżywki moje włosy stawały się bardziej suche, ze względu na alkohol izopropylowy. Do tego puszyła moje włosy oraz osłabiała ich skręt. Teraz powoli denkuję tą odżywkę - nakładam ją na jakieś 5 minut przed zmyciem olei i w tej roli sprawdza się bardzo dobrze. Czasami włosy po tej odżywce reanimowałam żelem z siemienia lnianego i dyfuzorem, to nie było aż tak wielkiej tragedii.

Ilość zużytych opakowań: cztery

Chcesz pochwalić raspberryandhair za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropna
  • Kupiłam odżywkę skuszona pozytywnymi opiniami na wizażu i blogach. Muszę stwierdzić, że ta odżywka, wyrządziła moim włosom więcej krzywdy niż pożytku. Mam włosy rozajśniane blond i dzięki tej odżywce chciałam je nawilżyć i ułatwić rozczesywanie przesuszonych końców. Dawałam tej odżywce wiele szans, stosował ją na 5 minut przy spłukiwaniu i na 20 jako maskę, ale ciągle jest to samo. Mnóstwo włosów mi po niej wypada. Ostatnio rozczesując wysuszone pasma cała szczotka była we włosach. Nie zmieniłam nic w pielęgnacji poza tą odżywką.

Ilość zużytych opakowań: Jestem w trakcie kończenia pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić ewelina27x za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Pomaga rozczesać włosy
  • Bardzo dobra odżywka, w dość niskiej cenie.
    Plusy:
    - dość dobry skład (dużo substancji oleistych)
    - pomaga rozczesać kręcące się, niesforne włosy
    - włosy stają się gładkie i przyjemne w dotyku
    - przystępna cena
    - wydajność dość dobra

Używam tego produktu od: 1 m-c

Chcesz pochwalić elbaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra,chociaż trochę się zawiodłam.
  • Zachwalaną na blogach,polecaną falowanym i kręconym włosom odżywkę kupiłam oczekując nawilżenia,lepszego skrętu i łatwości w rozczesaniu.Po pierwszych trzech,czterech użycia byłam zachwycona-mnóstwo sprężynek,miękkie w dotyku,nawilżone włosy,grzebień przesuwał się po nich jak po maśle.Niestety,potem coś zaczęło się dziać,włosy stawały się matowe i tak samo suche jak przed użyciem,miałam również problemy z wypłukaniem.Przestałam używać jej solo,od tego czasu wykorzystuję ją do mycia odżywką,do olejowania na odżywkę lup jako pierwszego O w OMO.Muszę przyznać,że chociaż to najlepsza,jak dotąd,przetestowana przeze mnie odżywka Garniera,nieco się zawiodłam.
    PLUSY:
    *łatwo dostępny produkt,
    *dobra cena,
    *wydajny,
    *niezły skład,
    *ułatwia rozczesywanie,
    *podkreśla skręt,
    *sprawdza się jako odżywka do mycia
    MINUSY:
    *nie nawilża moich włosów,a tego oczekiwałam

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 200 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić LadyCecily za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajna odżywka
  • Jest to jedna z lepszych odżywek jakie miałam. Włosy są po niej wygładzone, miękkie i przyjemne w dotyku.
    Mimo, że moje włosy po ścięciu nie są już tak zniszczone, to chętnie co jakiś czas jej używam. Efekty na początku stosowania były spektakularne, gdyż moje [wtedy] zniszczone włosy dały się rozczesywać, z czym miałam ogromny problem, były wygładzone i miękkie oraz nie były obciążone. Do kolejnych zalet dodaje cenę tej odżywki, jej wydajność - starcza na długo przy moich średniej długości włosach (nakładam od połowy włosów) i jej skład, który nie zawiera silikonów. Odejmuje pół gwiazdki, gdyż włosy po jakimś czasie 'przyzwyczajają się' do odżywki, która słabiej na nie oddziałuje.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić buffy131 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem fajna
  • Plusy
    -przyjazny, krótki skład~bez silikonów
    -cudny zapach
    -trochę pomaga w rozczesywaniu
    -cena
    -dostępność
    Minusy:
    -rzadka i mało wydajna. Starczyła na 1 miesiąc.

całkiem dobra ale nie najlepsza.

Używam tego produktu od: prawie rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić BringMeHome za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pół na pół
  • Sama nie mam pojęcia co myśleć o tej odżywce. Wiem, że wielu z Was bardzo przypadła do gustu i ja sama chciałam by mnie też się spodobała ale tak było tylko na początku. Po pierwszym użyciu włosy były gładkie, miękkie, lśniące i dobrze dociążone. Ten sam efekt utrzymywał się do zużycia połowy butelki.

W drugiej połowie coś się popsuło. Odżywka zaczęła obciążać moje włosy, miałam wrażenie, że płukam i płukam a ona nadal nie chce się wypłukać. Po wysuszeniu włosy były czymś oblepione. Nie wiem co się z nią stało, ponieważ z początku nie miałam takich przygód. A szkoda...bo wydawała mi się całkiem przyjemna.

Co do nawilżenia i zregenerowania... Hm... nawilżenie może minimalne... Zregenerowanie? To oczywiste, że zniszczone koncówki może zregenerować jedynie fryzjer robiąć porządne ciach ciach. Dla mnie każda odżywka to po prostu odżywka, która ma pomóc w rozczesaniu włosów, dociążeniu i nabłyszczeniu. Nic więcej. Nie wierzę, że w cudowny sposób będę mieć nagle piękne włosy bo na to składa się wiele różnych czynników, a nie tylko sama zewnętrzna pielęgnacja.

Ogólnie polecam wypróbować!

Plusy:

+ zapach
    +konsystencja
    +skład
    +ulatwia rozczesywanie
    +dobrze dociąża włosy
    +wygładza rozdwojone końcówki
    +delikatnie nawilża
    +nie jest droga

Minus:

-uważam, że nie jest to odżywka do codziennego stosowania, ponieważ po czasie dziwnie się zachowuje.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić MARRYKIRI za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ja tam jestem zadowolona
  • Skusiło mnie tyle pozytywnych opinii oraz próbka od siostry. Produkt już mi się kończy ale z pewnością jeszcze po niego sięgnę. Włosy są mięciutkie, wygładzone, łatwe w rozczesywaniu, odżywka ładnie pachnie, jest wydajna, nie obciąża mi włosów, cena też jest ok. Żadnych negatywów nie dostrzegłam

Ilość zużytych opakowań: w trakcie kończenia pierwszego

Chcesz pochwalić Rebelka M za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie wiem nad czym się zachwycać
  • Kupiłam odżywkę skuszona super pozytywnymi opiniami na wizazu i muszę stwierdzić, że ta odżywka to nic specjalnego, fakt jest tania i łatwo dostępna, ładnie pachnie i wygładza włosy.
    Ale nie jest to nic nadzwyczajnego, większość odżywek do włosów robi to samo.
    Po prostu zwykła odżywka.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Rumcykiewicz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza !
  • Kupiłam tą odżywkę za sprawą wielu pozytywnych opinii na wizażu . Zapłaciłam za nią 7.99 zł w rossmannie . Muszę przyznać , że jeszcze NIGDY W ŻYCIU nie miałam tak genialnej odżywki do włosów Jest po prostu CUDOWNA.

PLUSY :
    * tania
    * łatwo dostępna
    * bardzo wydajna
    * ułatwia rozczesywanie włosów
    * wygładza włosy
    * przepięknie pachnie ( zapach utrzymuje się na włosach )
    * nie obciąża włosów
    * fajnie nawilża
    * przyzwoity skład

MINUSY :

brak !!!

Obecnie posiadam wiele różnych odżywek do włosów , więc jeśli tylko je wykończę , to powrócę do tej już na zawsze

Chcesz pochwalić kodaju99 za czytelną i pomocną recenzję?
  • polubiłam
  • bardzo fajna, przyjemna odżywka, zakupiona w sumie przez przypadek

+ wbrew pozorom jest WYDAJNA!
    + dobry, naturalny skład
    + mięciutkie, gładkie, lekkie i sypkie włosy
    + ułatwia rozczesywanie
    + fajna konsystencja
    + cena - ok. 6 zł
    + dostępność

+/- ładny zapach, ale w ogóle nie utrzymuje się na włosach, za co odejmuję pół gwiazdki

minusów brak, ogólnie polecam, warto wypróbować.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: mniej więcej połowa jednego

Chcesz pochwalić nowedobrotozlo za czytelną i pomocną recenzję?
  • zawiodłam się
  • Sugerowałam się opiniami i strasznie się na niej zawiodłam. Odżywka robi nic. Fajnie, że jest tania i można pozwolić sobie na wypróbowanie, pachnie ładnie i dobrze się ją rozprowadza ale po wysuszeniu włosy są jakie są. Bez odżywki, co mi się nigdy nie zdarza, byłoby zapewne dużo gorzej ale tą, w przypadku moich włosów, możnaby zastąpić jakąkolwiek nawet tańszą odżywką. Nie jest specjalnie wydajna.

Używam tego produktu od: około dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić PoisonLipstick za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsza
  • Odżywkę zakupiłam oczywiście zachęcona opiniami tutaj i na wszelkich blogach - musiałam jej spróbować. Od razu zaznaczam, że nie wymagam od odżywki odżywienia - to jest zadanie maski i innych zabiegów. Odżywka ma zmiękczyć i wygładzić włosy i ułatwić ich rozczesywanie. Ta spełnia swoje zadanie znakomicie.
    A więc w skrócie przejdźmy do plusów i minusów:

+ ułatwia rozczesywanie
    + włosy po niej są miękkie i śliskie
    + wygładza włosy
    + zapewnia im zdrowy blask
    + pięknie pachnie
    + konsystencja taka w sam raz
    + cena

Hmm a minusów brak

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kultynka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zanim się polubiliśmy minęło trochę czasu.
  • Pierwsze opakowanie kupiłam w listopadzie. Był to początek mojej świadomej pielęgnacji, a ta odżywka to hit w blogosferze więc pobiegłam ją kupić. Zużyłam całe opakowanie i nic, zastanawiałam się tylko czemu dziewczyny tak ją zachwalają. Drugie podejście do niej miałam jakieś 3tyg temu. Przeczytałam gdzieś, że odżywka lepiej sprawuje się latem. Dałam drugą szanse I znowu klapa, ale znalazłam na nią sposób Gdy ją nakładam wmasowuje dość dużą ilość w każde pasmo oddzielnie. Trzymam około 2-3minuty i spłukuję. Wtedy dopiero widzę efekty o jakich zapewniał producent-włosy łatwo się rozczesują, są miękkie.

+ dostępność
    + cena
    + zapach
    + szata graficzna opakowania ( bardzo mi się spodobało )
    + wydajność

- trochę ciężko się ją wydobywa
    - trzeba znaleźć na nią sposób

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić kalpik01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Drogeryjna perełka.
  • Mam dwie maski do których wracam i będę wracała chyba po wsze czasy Garnier Awokado i masło karite i Equilibra intensywnie odżywiająca i regenerująca maska do włosów z aloesem, olejem arganowym i keratyną.

Ale do rzeczy. Zawsze miałam gęste, grube i spuszone włosy. Żadna maska czy odżywka nie dawała tak szybkiego i dobrego efektu ich ujarzmienia jak właśnie Garnier.
    Po każdym użyciu włosy są miękkie, przyjemne w dotyku, dociążone (ale nie przylizane), pełne blasku, po prostu wyglądają ładnie i zdrowo.

Wszystko chyba zostało już o niej napisane, jest gęsta, fajnie pachnie, raczej mało wydajna, bo zawsze muszę sporo użyć aby pokryć całe włosy. To jednak wybaczam, jedyną rzeczą jaką chciałabym zmienić to opakowanie. Stanowczo powinno być dostępne większe np. 500 ml . Podejrzewam, że nie tylko ja byłabym zadowolona z tego rozwiązania.

Jest to jedyna odżywka drogeryjna do której ciągle wracam i na pewno szybko się to nie zmieni.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 5-6 opakowań albo więcej

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić scrabble1 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 8 raz(y)
  • Silikonowy majonez
  • Wysoce emolientowa masko-odżywka do włosów, której działanie określiłabym jako bardzo sprawna atrapa dla odżywienia włósów po przejściach. Rozkładając specyfik na czynniki pierwsze , na pierwszy plan wbija konsystencja- jest to kapitalnie śliski,syntetyczny, żółty ulep pachnący masłem kokosowym (ale czujemy podświadomie , że to jest właśnie avocado).Chlupnięcie sporej ilości na rękę i próba rozmarowania tego na włosach daje poczucie zmagania się z przeterminowanym majonezem gdzie tłuszcz wyeksplodował na wierzch i marzemy się jakimś ściętym koncentratem z dwóch substancji.Żeby pokryć moje włosy, muszę tego wydobyć dużo za dużo, a i tak nie mam poczucia że moje włosy cokolwiek z tego mazidła wchłoną. Za pierwszym razem byłam tak przerażona konsystencją tego czegoś, że chciałam od razu wyrzucić.Ale dotarłam do końca, i plusów też póxniej nie zauważylam.

Działanie na włosy jest chyba lepsze od samego nakładania - bo nie robi przesuszu. Ale nie robi też nic poza tym ! Mam wrażenie że jest to rodzaj emulsji ochronnej przed wysuszającym działaniem SLS w szamponie - i w tej funkcji sprawdza się dobrze.Samodzielnie - to ja nie widzę w tym dziecku Garniera żadnego sensu.

Używam tego produktu od: miesiącIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić Sain za czytelną i pomocną recenzję?
  • Faworyt
  • Uwielbiam tą odżywkę, jest idealna dla moich wysokoporowatych, puszących się włosów. Ten produkt sprawdza się również świetnie w roli maski, dodatkowo można go wzbogacić.

Kosmetyk jest tani, dostępny w najpopularniejszych drogeriach, co do opakowania nie jestem zadowolona, natomiast zapach, konsystencja i działanie to normalnie cudo.
    Zapach jest bardzo przyjemny, na moich włosach utrzymuje się od mycia do mycia. Konsystencja: zbita, gęsta - wbrew pozorom produkt jest wydajny. Natomiast działanie to nawilżenie i w miarę zdyscyplinowanie włosów, nie puszą się, włosy są gładkie w dotyku, miękkie i zauważyłam również, że nie łapią wilgoci z powietrza czyt. nie kręcą się

plusy:
    - dostępność,
    - cena,
    - zapach,
    - konsystencja,
    - działanie,
    - wydajność.

minusy:
    - opakowanie (pod koniec nie mogę wydobyć wszystkiego i muszę rozcinać opakowanie a tam znajduje się dość dużo produktu).

Używam tego produktu od: dwa lata
    Ilość zużytych opakowań: nie mam pojęcia

Chcesz pochwalić Szarex za czytelną i pomocną recenzję?