Powiększ Garnier, Ultra Doux, Odżywka do włosów suchych i zniszczonych `Awokado i masło karité`

Zgłaszająca osoba: BlueSunshine

Odżywka do włosów bardzo suchych i zniszczonych z nowej linii Garniera `Naturalna Pielęgnacja` wzbogacona ekstraktami z olejku z awokado i masłem karité. Producent obiecuje że włosy po użyciu odżywki będą łatwiejsze w rozczesywaniu, odzywione, niewiarygodnie miękkie i błyszczące. Odżywka ma gładką i kremową konsystencję, która nie obciąża włosów.

Skład: Aqua/Water, Cetearyl Alcohol, Elaeis Guineensis Oil/Palm Oil, Behentrimonium Chloride, Cl 15985/Yellow 6, Cl 19140/Yellow 5, Stearamidopropyl Dimethylamine, Chlorhexidine Dihydrochloride, Persea Gratissima Oil/ Avocado Oil, Citric Acid, Butyrospermum Parkii Butter/Shea Butter, Hexyl Cinnamal, Glycerin, Parfum/Fragrance (FIL C39789/1). (03.07.2010)

Cena: ok. 7zł / 200ml
/s/

• Może być, ale szukam dalej
  • Odżywkę trzymam na włosach co najmniej 10/15 minut. Pomijam skalp, dzięki czemu nie występuje problem szybszego przetłuszczania się włosów.

Plusy
    Zapach
    Gęsta konsystencja, która nie spływa z palców
    Dość dobra wydajność
    Nie jestem ekspertką, ale moim zdaniem skład produku jest dobry
    Poręczne opakowanie
    Włosy miękkie, ujarzmione, wygładzone i nawilżone, ALE kilka godzin po umyciu trochę się puszą i to spory minus jeżeli użyjemy jej tuż przed wyjściem ! Ja myje włosy wieczorem, nastepnego dnia nie ma już efektu puszenia więc dla mnie ten problem nie dyskwalifikuje produktu

Minusy
    Trudności z wydobyciem resztki produktu z opakowania
    W przypadku włosów bardzo suchych odżywka może okazać się za słaba
    Tak jak wspomniałam, niektóre typy włosów mogą się trochę puszyć

Ceny nie uznaję ani za plus, ani za minus, jest średnia

Chcesz pochwalić sumatra2000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • barzdzo dobra odżywka
  • Jestem zadowolona z efektów, włosy są gładkie, miękkie, dobrze się rozczesują, ładnie pachną. Jak dla mnie to jedna z lepszych odżywek jeśli chodzi o potrzeby moich włosów.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić ZANETA69 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie mój niezbędnik, już się nie rozstaniemy
  • Zdecydowanie moja ulubiona odżywka!
    Plusy:
    +nabłyszcza
    +ułatwia rozczesywanie co jest bardzo ważne dla moich wysokoporowatych włosów
    +całkiem wydajna
    +zapach
    +przystępna cena
    + nadaje się do mycia włosów odżywką, co moje włosy uwielbiają

Minusy:
    - nie lubię opakowania, ciężko czasami wydobyć produkt mimo, że się nie kończy

Używam tego produktu od: Ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: Klika

Chcesz pochwalić sombrerro za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem, całkiem
  • Oczywiście, jako że ten produkt był chwalony wszędzie i przez wszystkich, nie mogłam się na niego nie skusić. Niekwestionowanym plusem jest niska cena, do tego odżywka często jest w promocji (ale w takich wypadkach bardzo szybko znika, więc trzeba się spieszyć z jej nabyciem). Zapach bardzo ładny, delikatny i nie narzucający się, tak samo jak kolor i konsystencja, bardzo przyjemny w użytkowaniu. Po pozostawieniu na parę minut i spłukaniu włosy wyraźnie lepiej się rozczesują i są wygładzone.
    ...
    - opakowanie. Do pewnego momentu, gdy produktu jest jeszcze dosyć dużo łatwo go wydobyć, ale potem staje się to coraz trudniejsze i w efekcie przez ok. miesiąc musiałam go używać po rozcięciu opakowania.

- dla osób, które mają bardzo duży problem z przesuszeniem i rozdwajaniem się końcówek ta odżywka może nie być zbyt dobrym pomysłem. Jak napisałam wcześniej, wygładza i nawilża, jednak ten efekt jest zbyt słaby i trzeba używać innych olejków, aby końcówki nie były zbyt przesuszone- dla mnie na przyklad produkt nie robił nic innego poza ułatwieniem rozczesywania po umyciu włosów.. Dla osób z 'normalnymi' włosami ok

Używam tego produktu od: pól roku

Chcesz pochwalić tami2455 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Odżywka niemal idealna
  • Odżywka wielofunkcyjna. Nadaje się do mycia włosów, do stosowania przed myciem, po myciu i w trakcie mycia podczas wieloetapowej pielęgnacji, którą stosuję raz w tygodniu.
    Działanie bardzo zadowalające. Włosy są nawilżone, wygładzone, odżywione, a to wszystko za niską cenę i dzięki naturalnym składnikom. Zapach nie jest czymś, co mnie w tej odżywce szczególnie ujmuje, ale też nie jest zbyt męczący.

+ doskonała dostępność i śmiesznie niska cena
    + nawilżenie, wygładzenie włosów
    + ułatwione rozczesywanie
    + wspomniana już wcześniej wielofunkcyjność
    + wydajność
    + służy zarówno włosom naturalnym, jak i farbowanym
    + nadaje się do codziennego stosowania

Używam tego produktu od: kwiecień 2014
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Tuchen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza!
  • Zdecydowanie jedna z najlepszych odżywek, z jaką miałam do czynienia ale od początku

PLUSY:
    + zapach
    + wygładza
    + pięknie nawilża
    + likwiduje puszenie
    + dostępność
    + cena
    + ułatwia rozczesywanie
    + nie ścieka z włosów
    + nie obciąża
    + nie wzmaga przetłuszczania się włosów

odejmuję pół gwiazdki za "zasysające się" opakowanie, dość trudno jest wydobyć z niego resztki produktu.
    W każdym razie jest to jedna z najlepszych drogeryjnych odżywek z jaką miałam do czynienia i zdecydowanie polecam!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Dahela za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra odżywka do suchych włosów
  • Odżywka jest raczej gęsta, ma przyjemny słodki zapach, na moich włosach nie jest zbyt wydajna, ale cena to rekompensuje.

Natomiast jeśli chodzi o działanie, to naprawdę fajnie nawilża i odżywia, moje suche włosy naprawdę ją lubią, po jej zastosowaniu wyglądają na zdrowsze i są bardziej błyszczące.

Na pewno będę kupować regularnie.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić Kulfon za czytelną i pomocną recenzję?
  • i ten zapach...
  • + moje włosy wspaniale się błyszczą
    + zapach
    + miękkie włosy
    + zapobiega niszczeniu włosów
    + cena (ok. 7 zł)

Po użyciu i dokładnym spłukaniu moje włosy wyglądają ślicznie, błyszczą się, są miękkie (nie suszę wlosów suszarką)

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić blackie13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie, nie, nie
  • Moje włosy są długie i niezbyt wymagające, ale chciałam o nie trochę bardziej zadbać, więc zakupiłam w/w odżywkę na promocji w Rossmannie wraz z szamponem z tej samej serii ( całość około 14zł.). Na początku używałam jedynie odżywki. Włosy zarówno po tym jak pozwoliłam im wyschnąć jak i po wysuszeniu wyglądały na przetłuszczone i oblepione.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić ewelinaisaba za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubiona odżywka
  • Jest to strzał w dziesiątkę dla moich włosów i ukojenia dla nich. Włosy są po jej użyciu gładkie, pachnące, lśniące, nawilżone, nie plączą się, są wygładzone. Czego więcej chcieć? Minusów nie widzę! Póki co nie znalazłam odżywki, który mogłaby się równać z tą.

Chcesz pochwalić tinki94 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij