Powiększ Garnier, Ultra Doux, Odżywka do włosów suchych i zniszczonych `Awokado i masło karité`

Zgłaszająca osoba: BlueSunshine

Odżywka do włosów bardzo suchych i zniszczonych z nowej linii Garniera `Naturalna Pielęgnacja` wzbogacona ekstraktami z olejku z awokado i masłem karité. Producent obiecuje że włosy po użyciu odżywki będą łatwiejsze w rozczesywaniu, odzywione, niewiarygodnie miękkie i błyszczące. Odżywka ma gładką i kremową konsystencję, która nie obciąża włosów.

Skład: Aqua/Water, Cetearyl Alcohol, Elaeis Guineensis Oil/Palm Oil, Behentrimonium Chloride, Cl 15985/Yellow 6, Cl 19140/Yellow 5, Stearamidopropyl Dimethylamine, Chlorhexidine Dihydrochloride, Persea Gratissima Oil/ Avocado Oil, Citric Acid, Butyrospermum Parkii Butter/Shea Butter, Hexyl Cinnamal, Glycerin, Parfum/Fragrance (FIL C39789/1). (03.07.2010)

Cena: ok. 7zł / 200ml
/s/

• Dobra odżywka
  • Włosy po tej odżywce są miękkie, gładkie, nawilżone i się błyszczą. Dobrze się je wyczesuje, nie trzeba targać włosów. Tak jak producent pisze na opakowaniu - tak jest. Widoczna zmiana wyglądu włosów bez odżywki i po jej nałożeniu. Ogólnie spodobała mi się,polecam.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie

Chcesz pochwalić Tyliss za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Niby okej
  • Kiedyś często używałam tej odżywki i nigdy mnie nie zawiodła. Odżywka trochę się zepsuła poprzez zmianę składu. Po dłuższej przerwie znowu się skusiłam na jej kupno. Odżywka bardzo ładnie pachnie, zapach utrzymuje się, wygładza włosy, nie puszą się nawet w wilgoci, ogólnie bardzo dobra emolientowa odżywka, jedynym minusem jest jej wydajność. Jednak zauważyłam podczas mycia mocne wypadanie włosów. Staram się omijać skórę głowy, ale włosy i tak wypadają. Tylko przy tym kosmetyku tak mi się zdarzyło. Za to odemuję gwiazdkę. I jeszcze pół gwiazdki za zmianę składu

Używam tego produktu od: około 2 lat z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: sporo

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić haircare_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Masło dla włosów
  • Odżywki tej używam kilka razy w tygodniu. Zawsze najpierw myję włosy szamponem, a później nakładam tę odżywkę i zawijam włosy w ręcznik na około 10-30 minut. Dopiero później spłukuję i suszę włosy suszarką lub naturalnie. Włosy są miękkie i błyszczące!
    Plusy:
    -włosy są miękkie, błyszczą
    -zauważyłam, że moje suche włosy, są nawilżone, ale trzeba uważać, by nie nałożyć za dużo odżywki, bo wtedy szybko się przetłuszczają
    -odżywka wydajna i ma ładny zapach

Sumując trzeba uważać, by nie przesadzić z ilością. Odżywka spełnia swoje zadania jest z pewnością warta uwagi!

Ilość zużytych opakowań: 1 standart

Chcesz pochwalić uumulberry za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny zapach i konsystencja !
  • Daje plusiki za :
    +konsystencja
    +zapach (świetny)
    + rozczesywanie włosów
    +nawilzenie ( podatnymna przetłuszczanie radze uwazac)
    jeden mały minusik za :
    - opakowanie,trudno wybrac produkt do konca :/

Chcesz pochwalić pinder982 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Odżywka godna uwagi. Jest dość wydajna, pięknie pachnie (uwielbiam ten zapach), nakładam ją tylko na końce moich włosów, po wyschnięciu moje włosy są gładkie, lecz przyklapnięte, łatwo je rozczesać. Jest tani i dostępny w każdej drogerii.

Chcesz pochwalić ankaam za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo!
  • Najlepsza odżywka której używałam do tej pory, zawsze do niej wracam. Pięknie pachnie, ma świetną konsystencję, na prawdę zmiękcza i nawilża włosy, robią się przyjemne w dotyku i jak gdyby "młodsze". Moje włosy są ekstremalnie suche i tylko ta odżywka doprowadza je do stanu używalności. Nie wiem jednak jak zachowuje się ona na włosach przetłuszczających się, ale myślę że nie wcierając jej w skórę głowy na pewno nie obciąży włosów.

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić soluszyn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna!
  • Odżywka bardzo dobrze odbudowuje włosy zniszczone. Są po niej miękkie, dociążone, nie obciąża
    Ma piękny zapach, konsystencja jest trochę lejąca i ucieka mi przez palce, ale to nic.
    Odżywiła moje włosy, cena jest niska, a produkt jest w miarę wydajny. Będę jej używać regularnie, bo dzięki niej nie mam już takich suchych końcówek, daje bardzo ładny połysk, włosy są sypkie jak z reklamy xd

Ilość zużytych opakowań: JEDNO W TRAKCIE

Chcesz pochwalić nataliamaj za czytelną i pomocną recenzję?
  • Z nią czuje się brudno...
  • Kupiłam zachęcona bardzo pozytywnymi opiniami na wizażu i zawiodłam się.

Plusy:
    + Włosy są miękkie,
    + Ładnie pachnie,
    + Opakowanie,
    + Włosy łatwo się rozczesują.

Minusy:
    - Lejąca konsystencja,
    - Czuję jakby włosy się po niej przetłuszczały, zbijają się w strąki i są nieświeże- co całkowicie ją dyskwalifikuje.

Dokończę to opakowanie tylko dlatego, że włosy się dobrze rozczesują i więcej nie kupię.

Ilość zużytych opakowań: mniej niż jedno

Chcesz pochwalić malionowa19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zła, może szkodzić
  • Co tu dużo mówić - odżywka przez zawartość alkoholu (Isopropyl Alcohol) może być szkodliwa dla włosów. ak się stało w moim przypadku, bo po 2 miesiącach stosowania zniszczyła mi włosy (od ucha w dół). Moje włosy szczerze nienawidzą tej odżywki, ani razu po jej użyciu nie wyglądały dobrze. Dodam, że mam włosy z natury bliskie wysokiej porowatości. Nie farbuję, nie prostuję, śpię w koczku, olejuję 2xtyg, regularnie podcinam. Kończę z tą odżywką raz na zawsze.

Daję aż dwie gwiazdki bo moim zdaniem jest wydajna, używałam jej często, czasem co 2 mycia. Innych kosmetyków muszę użyć zdecydowanie więcej. Zapach nawet przyjemny, włosy podczas spłukiwania tej odżywki były bardzo miękkie, ale efekt po wyschnięciu włosów.... szopa (mimo zabezpieczania końcówek itd. itd.)

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kundzi4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działanie średnie
  • Odżywka ma bardzo lejącą konsystencje, co moim zdaniem nie jest wygodne przy jej nakładaniu na włosy. Poza tym przez to jest mniej wydajna, szczególnie w przypadku jeśli ktoś posiada, jak ja, włosy długie. Jednak dzięki takiej konsystencji jest lekka i nie obciąża włosów. Zapach jest ładny, delikatny, tropikalny, jednak nie utrzymuje się na włosach po wysuszeniu. Jeżeli chodzi o działanie to jest ok. Odżywka nawilża włosy (choć liczyłam na lepszy efekt) włosy są lejące i miękkie w dotyku. Przyznam szczerze, że wolę używać odżywek bardziej treściwych, gęstszych. Dlatego nie wiem czy w przyszłości jeszcze ją kupię.

Używam tego produktu od: od miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Martyna1709 za czytelną i pomocną recenzję?