Powiększ Garnier, Ultra Doux, Odżywka do włosów suchych i zniszczonych `Awokado i masło karité`

Zgłaszająca osoba: BlueSunshine

Odżywka do włosów bardzo suchych i zniszczonych z nowej linii Garniera `Naturalna Pielęgnacja` wzbogacona ekstraktami z olejku z awokado i masłem karité. Producent obiecuje że włosy po użyciu odżywki będą łatwiejsze w rozczesywaniu, odzywione, niewiarygodnie miękkie i błyszczące. Odżywka ma gładką i kremową konsystencję, która nie obciąża włosów.

Skład: Aqua/Water, Cetearyl Alcohol, Elaeis Guineensis Oil/Palm Oil, Behentrimonium Chloride, Cl 15985/Yellow 6, Cl 19140/Yellow 5, Stearamidopropyl Dimethylamine, Chlorhexidine Dihydrochloride, Persea Gratissima Oil/ Avocado Oil, Citric Acid, Butyrospermum Parkii Butter/Shea Butter, Hexyl Cinnamal, Glycerin, Parfum/Fragrance (FIL C39789/1). (03.07.2010)

Cena: ok. 7zł / 200ml
/s/

• Bardzo dobra odżywka w rozsądnej cenie!
  • Odżywkę można zakupić bez problemu w pierwszej lepszej drogerii, a nawet w supermarkecie. Kosztuje ok. 8 zł. Idealna jako produkt do codziennej pielęgnacji włosów po ich uprzednim umyciu. Nie obciąża i nie wysusza włosów. Bardzo ładnie, delikatnie pachnie. Ma ciekawy skład, dzięki czemu włosy są wygładzone, nawilżone, lekko błyszczące, lejące. Jak za taką cenę - działanie i skład rewelacyjny!

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić kosmetycznaidylla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna odżywka dla suchych włosów
  • Plusy:
    - ładny zapach
    - na prawdę nawilża i odżywia

Minusy:
    - cena bez promocji
    - mało wydajna ( na długie włosy starcza mi na niecałe 3 tygodnie)

Ilość zużytych opakowań: 2 małe opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Kredka03 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra odżywka
  • Poszukiwałam odżywki, która ujarzmi moje włosy oraz je nawilży. Wybrałam tę i jestem z niej zadowolona

Zalety:
    + nawilża włosy,
    + nie obciąża,
    + tania,
    + wydajna,
    + fajna konsystencja,
    + przyjemny zapach,
    + włosy po jej użyciu dobrze się rozczesują, są błyszczące i lejące.

Minusy:
    - przy dłuższym stosowaniu może jednak nieco obciążać, dlatego warto stosować ją na przemian z inną odżywką.

Chcesz pochwalić Dziunia610 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez rewelacji
  • Kupiłam tą odżywkę pod wpływem recenzji.Powinna pasować do mojego typu włosów.Niezbyt zniszczonych ale wysokoporowatych,kręconych ze sklonnością do przesuszania.Nie powaliła mnie.Jest łatwo dostępna i ładnie pachnie.To jej jedyne zalety.Nie robi z moimi włosami absolutnie niczego ekstra, a ułatwianie rozczesywania zapewnia mi odżywka za 3 złote a nie 8.Nie wyobrażam sobie aby miała jakiekolwiek właściwości regenerujące jak zapewnia producent.Opakowanie, butelka z twardego plastiku utrudnia wydobycie produktu do końca to mnie irytuje.Po raz kolejny przekonałam się że to co tak mocno chwalone na forach nie musi mi pasować...

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe pełnowymiarowe

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Kojtek2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Bardzo lubię tę odżywkę za to że wystarczy nałożyć ja na minute-dwie, aby zobaczyć efekt. Bardzo nie lubie sterczeć pod prysznicem z mokrą głową i czekać aż odżywka'' zacznie działać''. Tu nie ma takiego problemu. Raz na jakiś czas nakładam ją na dłużej i wtedy jest naprawde super EFEKT. A do tego jest dość tania. Używam zawsze zima.

Minusów nie ma.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić monwie88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mocno emolientowa, do używania jako maska
  • Jedna z moich ulubionych odżywek - użyta na 3 minuty - po prostu wygładza, bez fajerwerków. Użyta na 30min pod folię - robi CUDO. Włosy genialnie odżywione i to na długo Zawsze mam na półce żeby ratować włosy po lokówkach, prostownicach i innych okołoimprezowych ekscesach

Ilość zużytych opakowań: 10 całych

Chcesz pochwalić buka71 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic specjalnego
  • Bardzo średnia odżywka. Po tylu zachwytach nad nią spodziewałam się czegoś naprawdę super. Tymczasem jest to przeciętna odżywka, która z moimi włosami nie zrobiła kompletne NIC. Końcówki jak były suche tak są. Plus za zapach i za wygładzenie podczas mycia.

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 3

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić Walinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialna dla suchych włosów
  • To odżywka pewniak. Wiem, że zawsze wygładzi, zawsze nawilży. Staram się jej nie używać jak testuję np jakiś olej, bo wiem, że ta odżywka "zrobi swoje" i nie będę pewna czy olej dobrze działa.

Odkryłam, że moje włosy bardzo lubią shea, również w czystej postaci. Oczywiście kochają emolienty - są po rozjaśnianiu.

Zawsze jak nie mam pomysłu co by tu nałożyć, albo nie chce mi się kombinować z testami po prostu nakładam tą odżywkę i wiem, że będzie ok. Przed typowym włosomaniactwem miałam okres, że używałam tylko tej odżywki i mimo rozjaśnianych włosów były one ok.

Używam tego produktu od: półtora roku
    Ilość zużytych opakowań: niezliczone

Chcesz pochwalić Kuchii za czytelną i pomocną recenzję?
  • TO JEST TO!
  • Uwielbiam tę odżywkę! Jest wprost stworzona dla moich włosów. Używałam wielu odżywek, ale ta jest zdecydowanie najlepsza. Włosy są wygładzone, mięciutkie w dotyku, cudowne! Dodatkowym plusem jest śliczny zapach

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić Wisniowa Panienka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza
  • Najlepsza odzywka jaka mialam !
    Nie obciaza wlosow
    ulatwia rozczesywanie
    jest wydajna
    wlosy sie po niej nie pusza.. po prostu ideał

Szczerze polecam ! Mialam tez inne rodzaje z tej firmy, ale byly beznadziejne...

Chcesz pochwalić kaska11_1992 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij