Kosmetyki - opinie i recenzje

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 135

5 / 5

Bardzo fajna maska

Mam włosy suche i łamliwe. Po kąpieli i wysuszeniu mega puszace się ta maska zreszta jak każda inna tej firmy (każda z nich jest wg super) spowodowała ze moje włosy stały się gładkie, lśniące i wygładzone jak z salonu. Bardzo polubiłam ten produkt i na pewno będę po niego sięgać ;)

Przejdź do recenzji
leniszcze

Dodanych produktów: 0

Napisanych recenzji: 183

4 / 5

Młodsza ja

Bandi, Fito Care, Odmładzający krem nawilżający to bardzo lekki i przyjemny produkt do twarzy . Szybko się wchłania,dobrze rozprowadza po twarzy. Znajduje się w bardzo estetycznej tubce z aplikatorem. Dzięki temu można wycisnąć odpowiednią ilość kosmetyku. Z opakowania krem wychodzi co do ostatniej kropli przez co nic się nie marnuje. Ładnie delikatnie pachnie. A teraz to co najważniejsze. Nawilżenie. Jest ono odczuwalne już po chwili od nałożenia. Skóra staje się miękka i jędrna. Można go stosować również pod oczy na szyję i dekolt. Po regularnym stosowaniu przynajmniej miesiąca a najlepiej dwóch widać wyraźne zmiany. Cera staje się bardziej jędrna promienna świetlista owal twarzy wyraźny podkreślony Znikają drobne zmarszczki zapobiega powstawaniu następnych Jest to krem ze średniej półki cenowej kosztują około 60 zł. Ja go kupuję przez internet. Marka Bandi ma bardzo szeroką gamę produktów w tym również do twarzy i różnego rodzaju cery i wieku. Gładka kremowa i pachnąca konsystencja kremu zachęca do używania i sprawia przyjemność przy codziennej pielęgnacji. Ja używam go jako kremu na dzień . Polecam serdecznie.

Przejdź do recenzji