Sally Hansen, Miracle Gel, Top Coat (Lakier nawierzchniowy z efektem żelowym)

Sally Hansen, Miracle Gel, Top Coat (Lakier nawierzchniowy z efektem żelowym)

Pojemność 14,7 ml

Innowacyjny top coat w połączeniu z kolorowym lakierem Miracle Gel daje finalny efekt żelowego manicure. Nowa, rewolucyjna formuła bez potrzeby użycia lampy LED. Dwa proste kroki dla niesamowitego efektu: koloru i połysku. Manicure trwały do 14 dni.

lakiery nawierzchniowe
nabłyszczające
żelowa

ulubiony lakier nawierzchniowy

Dostalam zestaw z lakierem. O ile lakier nie zachwyca to ten top jest bardzo dobry. Przede wszystkim spelnia swoje zadanie:
- daje efekt nablyszczenia a la zelowy
- przedluza trwalosc lakieru- za co najwieksze plusy !!!
- odswieza lakier

Polecam!

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 op

Przepłaciłam, nie jest wart swojej ceny, a pokładałam w nim duże nadzieje.

Żałuję zakupu tego produktu, poleciła mi go koleżanka, jednak nie wzięłam pod uwagę, że prowadzimy zupełnie inny tryb życia i mamy innego rodzaju obowiązki.
Na moje potrzeby- mamy, gospodyni i pani domu- ten produkt niestety się nie sprawdza.
Owszem, przez pierwsze 2 dni paznokcie pięknie błyszczą, ale potem bardzo szybko pojawiają się odpryski- mimo dobrego stanu paznokci.

Wypada dużo słabiej od Seche Vite, a ten przynajmniej dodatkowo przyspiesza wysuszanie.

No cóż, nie każdy zakup jest zawsze trafiony.

Najlepszy

Ponieważ jakiś czas temu zainteresowałam się lakierami Sally Hansen, postanowiłam do kompletu dokupić ten top. W przeciwieństwie do innych, które używałam, faktycznie tworzy taką gładką, jakby żelową powłokę. Trwałość raczej standardowa, ale przy moich paznokciach nie oczekuję cudów. Na pewno kupię ponownie.

Niezły top coat

Pozostawia efekt 3D, szybko schnie, z czasem gęstnieje i kilka kropelek zmywacza ratuje sytuacje, ale to oznacza że jest konkretny/skoncentrowany i pięknie zabezpiecza lakier przed odpryskami. Znam lepsze produkty ale są też dużo gorsze

No nie wiem...

Często używam lakierów nawierzchniowych, z marki Sally Hansen jestem ogólnie zadowolona i miałam nadzieję, że i ten top będzie strzałem w dziesiątkę. No nie do końca. Owszem - nadaje pięknego połysku, utrwala, utwardza ALE już przy trzecim pociągnięciu pędzelkiem rozmywa/rozpuszcza kolorowy lakier pod spodem. Tworzą się wtedy prześwity i nieestetyczne smugi, czego przecież żadna z nas sobie nie życzy. O zdobieniach na paznokciach można zapomnieć - każda kropka się rozmaże. Dodatkowo robiąc sobie różne kolory na paznokciach - kolory przenoszą się na pędzelku na pozostałe! Np na czarnym paznokciu będą różowe czy białe smugi z "poprzedniego" pociągnięcia innego koloru. No dla mnie to jest niedopuszczalne, unikam takich bubli i nie polecam.

Słaby top coat Sally Hansen

Po zabezpieczeniu lakieru, topem z tej samej serii. Paznokcie pięknie się prezentowały. Zrobiła się powłoka odbijająca światło.
Niestety top nie przedłużał trwałości lakierów, odpryskiwały się tak jak po innych drogeryjnych lakierach.
Top nie posiada duszącego i ciężkiego zapachu.
Pędzelek duży i szeroki w wygodnej i zgrabnej butelce.
Cena zbyt wysoka jak do produktu, który nie spełnił oczekiwań moich ani obietnic producenta.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

wyraźnie przedłuża trwałość lakieru!

Zawsze używam topów - nieważne, jak długo pozwalam lakierowi schnąć, zawsze udaje mi się go jakoś uszkodzić Ten sprawdza się naprawdę dobrze - zapewnia mocny blask i utwardza lakier. Drobnym problemem było dla mnie tylko wyczucie, ile go nakładać - grubsza warstwa długo twardniała, za cienka nie dawała idealnie gładkiej powierzchni. Ale wiadomo, kwestia wprawy.
Top skutecznie utrwalał lakier - manicure wytrzymywał tydzień, po tym czasie i tak zwykle zmywam paznokcie, bo przeszkadza mi że wraz z odrastaniem pojawia się luka między skórkami a lakierem.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Najlepszy top coat na rynku

Efekt żelowy gwarantowany, świetna trwałość. Super się prezentuje i jestem bardzo zadowolona. Zgrywa się dobrze z kolorem pod spodem i nie odpryskuje ani się nie zdrapuje podczas codziennych obowiązków. Cena przystępna polecam

Średniaczek

Top utrwalający lakier jest średni. Mając na lewej dłoni lakier bez bazy, a na drugiej z bazą, odpryskiwanie następowało w tym samym czasie, czyli przy małym wysiłku w pracy było to 4-5 dni, a przy dniach pracujących 3.

Błysk i trwałość

Przedłuża trwałość lakieru, nadaje mu ładny błysk, całość wygląda bardzo estetycznie. Spokojnie wytrzymuje nawet 9 dni bez żadnych poprawek. Dobrze zastępuje hybrydę i może być alternatywą w czasie przerwy od hybrydy.

nie sprawdził się

Nie miałam problemu z aplikacją. Szeroki pędzelek pozwala to zrobić sprawnie i szybko. Lakier daje ładne nabłyszczenie. Nie jest to efekt "żelowy", ale nie traktuję tego jako minus.
Niestety nie przedłuża trwałości lakieru, co ma dla mnie podstawowowe znaczenie w tego typu produktach.

Najlepszy Top Coat

Używam topu błyszczącego i wykorzystuję go nie tylko do lakierów żelowych. Hansen ma taką linię lakierów Insta Dri, mają zupełnie inne kolory. To linia ton w ton pastelowych nasyconych odcieni. Zupełnie inne kolory jak kolekcja lakierów żelowych, po za tym są tańsze i w większych butelkach. Z topem wyglądają tak samo jak żelowe i obydwa wytrzymują tyle samo czasu. Ja nie widzę żadnej różnicy między nimi po za pędzelkiem i kolorystyką.
Bez topu lakier wytrzymywał mi max 5-6 dni, nie ważne czy żelowy czy Insta Dri, Mam cienką płytkę paznokcia i każdy klasyczny lakier odpryskuje, top ma dość gęstą konsystencję więc ją usztywnia i zabezpiecza. Wydłużył mi zmywanie lakieru o jeden tydzień, więc sukces a po dwóch tygodniach wcale najgorzej nie wygląda.
Po za tym kolory: pudrowe i jasne odcienie nawet w żelowych wcale tak kosmicznie nie wygądają, z topem na pewno o wiele lepiej.
Efekt szkła nasyca kolor nawet najbardziej blady, te paznokcie wyglądają o wiele lepiej. Z dostepnych topów drogeryjnych uważam, że ten jest najlepszy pod trzema zasadniczymi względami;
- cena
- jakość
- efekt
Warto zainwestować swój czas, wiem że trwa to trochę dłużej, bo lakier jednak powinien doschnąć, ja używam także odżywki tej marki jako zestaw gwarantuję bardzo dobrą żywotność. To także przekłada się na mój czas bo nie muszę tak często malować paznokci i zawsze wyglądają dobrze.

top błyszczący sally hansen

super top, lakier pieknie sie blyszczy i utwardza baze kolorową. jest minus - podczas nakladania topu zmywa sie lakier bazowy, jednak delikatnie. robiac plynne i sprawne ruchy podczas aplikacji da sie uniknac tego efektu. sprawdzilam to na lakierze sally hansen, jak i na lakierze innych firm