Poprzedni artykuł: W czerwcu stracisz więcej włosów! Dlaczego tak się dzieje? Następny artykuł: Brytyjki uwielbiają ten suchy szampon! Teraz kupisz go w promocyjnej c...

Nowa szczotka elektryczna Remington już przetestowana! Sprawdź, jak oceniły ją Wizażanki

Każda próba rozczesania włosów twojemu dziecku kończy się płaczem? Dzięki szczotce elektrycznej Remington Tangled 2 się to zmieni! Nasze użytkowniczki już ją wypróbowały – poznaj wyniki testu, w którym wzięły udział razem ze swoimi pociechami!

Remington Tangled 2 Smooth to urządzenie, które radzi sobie nawet z najtrudniejszymi splotami, zapobiega ciągnięciu i uszkadzaniu włosów oraz chroni skórę głowy przy gwałtowniejszych ruchach.

Nowa szczotka elektryczna od marki Remington jest przeznaczona do stosowania na mokrych, wilgotnych, jak i suchych włosach. Działa na zasilaniu bateryjnym, a dzięki temu, że jest bezprzewodowa, możemy zawsze mieć ją przy sobie.

Nasze użytkowniczki już przekonały się, że za sprawą Remington Tangled 2 Smooth rozczesywanie włosów jest szybkie, łatwe i, co najważniejsze, bezbolesne.

Remington Tangled 2 Smooth – wyniki testu Wizażanek

Szczotka Remington Tangled 2 Smooth spełniła oczekiwania aż 96% testerek!

10 na 10 użytkowniczek, które testowały urządzenie na swoich dzieciach, przyznało, że ułatwia ono rozczesywanie włosów.

Niemal wszystkie dziewczyny, bo aż 96% z nich, oceniły, że dzięki testowanemu produktowi rozczesywanie włosów ich pociech jest dużo szybsze.

9 na 10 Wizażanek zgadza się ze stwierdzeniem, że Remington Tangled 2 Smooth nie ciągnie włosów podczas rozczesywania.

Zdecydowana większość testerek - aż 96% - jest zdania, że urządzenie jest łatwe w obsłudze.

Remington Tangled 2 Smooth - bez kołtunów, bez łez!

Wszystkie Wizażanki testowały szczotkę Remington Tangled 2 Smooth także na swoich włosach i zgodnie wyraziły zadowolenie z jej działania.

Aż 96% użytkowniczek zadeklarowało, po zakończeniu testu nadal używać będzie nowej szczotki elektrycznej marki Remington. Tyle samo testerek poleci ją swoim bliskim.

Zobacz, jak Remington Tangled 2 Smooth wypadła w teście Testerka_testuje:

materiał powstał z udziałem marki Remington

zdjęcia: materiały PR

Nasze propozycje