Poprzedni artykuł: Alżbeta Leńska i Rafał Cieszyński wzięli ślub! Jaką suknię wybrała akt... Następny artykuł: To najdziwniejsza gwiazda Instagrama? Nie goli pach, promuje nudyzm, a...

"Planeta Singli 2" już 9 listopada trafia do kin!

Kobieta, , tagi: agnieszka więdłocha, film, planeta singli 2
Jesteście ciekawi, jak dalej potoczyły się losy filmowej Ani i Wilka, których poznaliście w pierwszej części filmu "Planeta Singli"? Już niebawem na ekrany kin trafi kontynuacja hitowego filmu "Planeta Singli 2" w iście bożonarodzeniowej odsłonie!

„Planeta Singli 2” to jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku – kontynuacja hitu, w którym zakochały się miliony widzów. W listopadzie 2018 na kinowe ekrany jako para, której losy połączyła randkowa aplikacja powrócą Maciej Stuhr i Agnieszka Więdłocha. 

planeta singli 2

Związek tych dwojga przeżywa poważny kryzys. On, showman-celebryta wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona z kolei chce poważnego związku. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander – zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż romantyczna nauczycielka muzyki.

Na ekranie nie zabraknie też wybuchowego małżeństwa granego przez Weronikę Książkiewicz i Tomasza Karolaka oraz wspaniałych Danuty Stenki, Piotra Głowackiego czy Joanny Jarmołowicz.
Ale w „Planecie Singli 2” zobaczymy także zupełnie nowe postaci: tajemniczego Aleksandra (Kamil Kula), wielobarwną stylistkę Kasię (Maffashion) i rockandrollowca (Witold Paszt). Sporo namiesza również Beata (Izabella Miko), której czarowi ciężko będzie się oprzeć głównemu bohaterowi.

To wszystko w „Planetcie Singli 2”, a o wiele więcej w kinach już od 9 listopada. Szykujcie się na eksplozję humoru, wzruszeń, pozytywnej energii i potężną dawkę przedświątecznej atmosfery.

zdjęcia: materiały PR

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 stycznia 2019, 00:19

Zobacz także

Nasze propozycje