Jak wyczyścić torebkę? - skuteczne metody - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > torebeczki

Notka

Oceń ten wpis

Jak wyczyścić torebkę? - skuteczne metody

torebeczki napisał(a) 2014-06-25 12:19

Torebka, jak każdy inny dodatek wymaga konserwacji, żeby mogła zachować swoją urodę na długo. Jeżeli posiadamy piękny egzemplarz, który jest na tyle uniwersalny, że chcemy się nim cieszyć latami, konieczne jest zadbanie o jego właściwą konserwację.

Torebki damskie powinno się czyścić specjalnymi, przeznaczonymi do galanterii preparatami. One to nie powodują odbarwienia skóry, działają antystatycznie, a jednocześnie delikatnie konserwują materiał. Warto też zainwestować w specjalne odświeżające kulki, które pochłoną wilgoć i nieprzyjemne zapachy z wnętrza. Kulki takie są higroskopijne i pod wpływem wilgoci pęcznieją, pochłaniając to, co pochłonąć powinny, czyli nadmiar wody oraz zapach, którego nie koniecznie chcemy ze sobą wszędzie nosić. Do czyszczenia użyć możemy również delikatnego kremu, ale tylko w przypadku, kiedy czyścimy torebkę lakierowaną. Inna powierzchnia może zareagować w niekontrolowany sposób i ulec zniszczeniu lub odbarwieniu.

Torebki damskie to piękny element garderoby, ale tylko wtedy, gdy wyglądają nienagannie i czysto. Nowe torebki damskie można znaleźć w sklepie Felice.pl. Pamiętajcie tylko, by odpowiednio o nie zadbać!
Wyświetlenia 29769 Komentarze 0 Prześlij mailem ten wpis
Wszystkich trackbacków 0

Trackbacks


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:41.