psuj - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > zizou

Notka

a dlaczego nie?
Oceń ten wpis

psuj

zizou napisał(a) 2007-09-14 17:05
Updated 2007-09-14 at 19:55 by zizou

jestem psujem. potrafie zepsuc wszystko: od kranu nad wanna zaczynajac na atmosferze konczac. jak wczoraj na przyklad. ukochany zadzwonil, gadka szmatka jak minal dzien itepe i nagle wyskoczylam z totalna blachostka - i sie poklocilismy, na linii az iskrzylo a ja mialam pioruny w oczach - on pewnie tez, gdyby mogl, to leb by mi ukrecil. nie pierwsze to takie moje wystapienie. dzis w nocy mialam jechac po niego do warszawy ale nie pojade, duma urazona i zero checi na zgode.

pewnie sie pogodzimy - i tak bede zmuszona wyjechac po niego na dworzec. pierwsze starcie dobedzie sie na gruncie neutralnym i przy ludziach, scen nie bedzie

a dzisiejszy wieczor spedze z pewnym kawalerem. z szymonem dokladniej. szymon ma trzy miesiace i jest niesamowicie rozkoszny. przy nim czuje, ze moglabym zostac matka polka.
napisany w moje male niebo
Wyświetlenia 126358 Komentarze 3 Prześlij mailem ten wpis
Wszystkich komentarzy 3

Komentarze

1. Old Comment
    I jak spędziliście łikend ,pojechałaś do Warszawy,czy witałaś go na dworcu :P ?
    Fresa napisał(a) 2007-09-17 17:35 Fresa jest offline
  2. Old Comment
    Ha, wiedziałam, że Cię tu znajdę Gawędziaro Bardzo się cieszę, bo uwielbiam taką Twoją pamiętnikową [hmmm... ] formę ekspresji. Buźka!
    evangeline napisał(a) 2007-09-21 19:34 evangeline jest offline
  3. Old Comment
    Heeee....Mam podobnie
    Natalq napisał(a) 2007-11-25 16:05 Natalq jest offline

Wszystkich trackbacków 0

Trackbacks

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:25.