Is there a soulmate for everyone? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > Break down the wall...

Notka

Oceń ten wpis

Is there a soulmate for everyone?

_Magda napisał(a) 2007-12-11 22:28
Updated 2007-12-17 at 16:39 by _Magda

Dziś jakiś dziwny dzień:cool:.Od rana byam rozdrażniona i wściekła i modliłam się żebym w pracy nie walnęła komuś chamskiego tekstu przez to:rolleyes:
Na szczęście nic takiego się nie zdarzyło,za to byłam mega zmęczona i przysypiałam.
Po powrocie do domu próbowałam utrzymać się w pionie i zrobić coś z tego "co należy zrobić",ale nie dałam rady i położyłam się spać i sobie tak spałam do 22:cool:
Zresztą zaraz się znów położe.
Humor mam jakiś skopany.
Ja się na serio nie nadaje na dłuższą mete do życia wg norm przyjętych w społeczeństwie...Pracuje już tam gdzie pracuje kilka miesięcy i od jakiegoś czasu mam serdecznie dosyć,nie chce mi się po prostu i mam zlewe-wsyd przyznać,ale troche chwilami odwalam robote byle mieć z głowy.
O studiach nie wspomne:cojest:.
Ich mam już dosyć od 4 roku gdzieś,a teraz gdy za tydzień pierwszy egzamin,praca mgr wciąż wisi nade mną nie ruszona,a jeszcze pełno jakiś durnych prac zaliczeniowych jest do zrobienia to mam doła...:mad:

No nie chce mi się i co ja poradze?Mam ochote to rzucić w cholere i wyjechac.I co z tego,że będę gdzieś na zmywaku zalegać skoro chociaż coś zwiedze,zobaczę kawałek innego świata,spróbuje innego życia?

Co mnei tu czeka?Praca od 8 do 16,powrót do pustego mieszkania(niekonieczne dosłonie,bo sama nie mieszkam) i siedzenie do 1 w nocy na necie,potem pobudka o 6,przysypianie w pracy/na uczelni i tak w kółko.W weekend jakaś impreza,od czasu do czasu alkocholowa,odsypianie przez pół niedzieli.
Tak spędziłam wakacje i tak sie toczy moje życie od nowego semestru.I dojrzewam do decyzji aby któregoś dnia-ot tak z dnia na dzień-rzucić wszystko,zwinąć manatki i wyjechac.
Może już niedługo.

[SIZE=1][COLOR=silver]Inspiracja do tytułu; ) Natasha Bedgnifield"Soulmate"[/COLOR][/SIZE]
Wyświetlenia 36792 Komentarze 2 Prześlij mailem ten wpis
Wszystkich komentarzy 2

Komentarze

1. Old Comment
    oj ze mnie to jest niezły tchórz ja bym tak nie zrobiła, nie ze względu na to "co ludzie pomyślą" czy "rodzinka mnie zabije" ale poprostu bym sie bała. i moze troche by mi było szkoda bo odwalanie odwalaniem ale na tych studiach zawsze sie trzymasz. A z tytułem mgr to sie jakos tak lepiej po swiecie podróżuje :P
    Grabciaaa napisał(a) 2007-12-12 12:03 Grabciaaa jest offline
  2. Old Comment
    No i dlatego chce poczekać aż skończę studia-gdyż w moim przypadku to już niebawem(mam nadzieje:]).Ale jeśli się obronie(jeśli w ogóle napisze mgr:cojest: ) to chyba pierdzielne całe to ustrojstwo i śmigne gdzieś...
    _Magda napisał(a) 2007-12-12 13:52 _Magda jest offline

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:12.