Prezent wysyłkowy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-06, 20:08   #1
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492

Prezent wysyłkowy


Czy istnieje coś takiego w podobie poczty kwiatowej?
Chcę zrobić niespodziankę TŻowi, ale nie wyslę mu kwiatów
Szukam w necie, ale na nic nie mogę trafić?
Znacie coś takiego?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 08:21   #2
fooosy
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 209
Dot.: Prezent wysyłkowy

Myślę, że normalnie możesz kuriera zamówić na podany adres - do chłopaka i tyle.
Gdy składasz zamówienie możesz napisać w adresie lub w uwagach że prosisz o dostarczenie pod podany adres.
Jak ja kupuję to często można w wielu sklepach zamówić dodatkowe pakowanie prezentu, więc na pewno się da .
fooosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 08:48   #3
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Prezent wysyłkowy

A czekoladowy telegram? Kiedyś słyszałam o takim wynalazku ale trzeba by pogooglać
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 19:42   #4
nekta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 226
Dot.: Prezent wysyłkowy

Zależy ile chcesz na to wydać - jak to ma być coś wystrzałowego to polecam www.surpriseme.pl Można tam kupić np jazdę amfibią (nie wiem co to takiego, ale wygląda kosmicznie ) albo lot szybowcem i dostarczają voucher w takim ładnym pudełku na podany adres. Zawsze to lepsze niż kwiatki
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
nekta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:20.






© 2000 - 2025 Wizaz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.

Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych

Więcej informacji znajdziesz tutaj.