Jaki prezent na chrzciny? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-28, 11:31   #1
hanna91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 2
Question

Jaki prezent na chrzciny?


Witam wszystkie Panie
Moja kuzynka niedawno urodziła synka. Zbliża się jego Chrzest Święty,a ja mam być chrzestną.
Zastanawiam się, co wyjątkowego mogłabym dać dziecku i rodzicom.Poradźcie jakie prezenty na chrzciny mogę podarować... Szukać czegoś w Internecie, czy raczej w sklepach z zabawkami? Zależy mi na oryginalności!
Jakieś sprawdzone pomysły na fajne upominki?
liczę na Was

Edytowane przez hanna91
Czas edycji: 2016-09-30 o 21:44
hanna91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 12:20   #2
jbak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 205
Dot.: Jaki prezent na chrzciny?

Nie bede orginalna, ale kasa + np zloty lancuszek. Nie ma co szukac orginalnych prezentow, uwierz mi ze najlepszym sa pieniadze. Rodzice bardzo czesto odkladaja na lokate dla dziecka.
jbak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 12:29   #3
ensi89
Zakorzenienie
 
Avatar ensi89
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 3 419
Dot.: Jaki prezent na chrzciny?

tak jak wyżej myślę, że najlepiej sprawdzą się pieniądze, ewentualnie postaraj się wybadać rodziców czego teraz najbardziej dla młodego potrzebują
__________________
A jednak potrzeba mi Twoich słów i trzeba Twojej pamięci. Pamiętaj o mnie, dobrze? Może będę się mniej bała, może będę usypiała spokojniej...
ensi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 13:29   #4
jag_na
Rozeznanie
 
Avatar jag_na
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 934
Dot.: Jaki prezent na chrzciny?





Srebrny obrazek ze Św. Rodziną, albo jakimiś aniołkami. Możesz zamówić z wygrawerowanymi osobistymi życzeniami na odwrocie, datą, imieniem dziecka.
jag_na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 14:20   #5
lusia032
Zakorzenienie
 
Avatar lusia032
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 7 972
Dot.: Jaki prezent na chrzciny?

Jest masa możliwości. Najlepiej było by się zorientować, czy rodzice wolą kasę czy prezent i czy chcą różnego rodzaju srebrne figurki, łyżeczki, czy biżuterię - z opowieści znajomych słyszałam, że takie prezenty leżą potem gdzieś zapomniane.
Ja kupiłam zabawkę dla chrześniaka i siostra stwierdziła, że to najlepszy prezent bo dziecko może się tym cieszyć. No i szatkę z wyszytymi imionami i datą chrztu dostał jako pamiątkę. Od dziadków dostał Biblię dla dzieci.
__________________
P.

____________________
Popycham drzwi, chociaż jest wyraźnie napisane ciągnąć
...tak jestem kobietą



Edytowane przez lusia032
Czas edycji: 2016-09-28 o 14:23
lusia032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 14:33   #6
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Jaki prezent na chrzciny?

Cytat:
Napisane przez hanna91 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Panie
Moja kuzynka niedawno urodziła synka. Zbliża się jego Chrzest Święty,a ja mam być chrzestną.
Zastanawiam się, co wyjątkowego mogłabym dać dziecku i rodzicom.Poradźcie jakie prezenty na chrzciny mogę podarować... Szukać czegoś w Internecie, czy raczej w sklepach z zabawkami? Zależy mi na oryginalności!
Jakieś sprawdzone pomysły na fajne upominki?
liczę na Was
Pieniądze.
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 15:03   #7
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Jaki prezent na chrzciny?

ja dałam misia dla dziecka (króliczek z Mamas&Papas - mały był zachwycony i wszędzie z nim chodzi) i pieniądze
przyznam szczerze, że ja osobiście nie lubię dostawać "wymyślnych" prezentów bo z reguły są do niczego nie przydatne - wolę albo coś naprawdę prostego i przydatnego (szklanki, garnek, patelnia etc.) lub "skonsultowanego" albo właśnie pieniądze
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-30, 20:06   #8
adka_19
Wtajemniczenie
 
Avatar adka_19
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Aberdeen, UK
Wiadomości: 2 698
Dot.: Jaki prezent na chrzciny?



A metryczka chrztu ?
__________________
Krzysio 13.12.2015 <3 <3
Nie pale od 26.05.2015!

Jestem Ruda, projektuje cuda ! SKLEP
adka_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 09:26   #9
eporzeczkowa
Przyczajenie
 
Avatar eporzeczkowa
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 18
Dot.: Jaki prezent na chrzciny?

Moja siostrzenica dostała od swojego chrzestnego taki medalik - <ciach link> Powiem Wam, że wygląda naprawdę ślicznie w realu i nie jest taki "dorosły" jak niektóre, które kupuje się maluszkom. No i wiadomo do tego koperta z pieniążkami, ale ile dostała to już niestety nie wiem.

O jeszcze dodam, że warto pomyśleć o jakimś kocyku - ja sama taki małej sprezentowałam Oczywiście, nie wersja IKEA a coś lepszego jakościowo.

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2016-10-15 o 12:08 Powód: link, wstaw zdjęcie
eporzeczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 12:34   #10
gosia12678
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 31
Dot.: Jaki prezent na chrzciny?

Zazwyczaj wystarczy koperta z pieniędzmi i mała pamiątka np.; zapakowane w torbę papierową aniołek lub ramka na zdjęcie.
gosia12678 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 21:01   #11
jolaak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 177
Dot.: Jaki prezent na chrzciny?

u nas też raczej taki prezent na chrzciny się daje

Edytowane przez jolaak
Czas edycji: 2016-10-10 o 21:02
jolaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 12:09   #12
caman
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 21
Dot.: Jaki prezent na chrzciny?

Pieniądze są chyba najlepszych wyborem, bo przy małym dziecku zawsze się rodzicom przydadzą. Poza tym to może jakąś książeczke pamiatkową? Jak ja byłam dzieckiem to miałam taką książkę, że się odciskało stópę dziecka co roku itd. ładne wierszyki tam były. Pewnie robią jeszcze coś takiego
caman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-13, 12:11   #13
felia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Jaki prezent na chrzciny?

Pieniądze bo na pewno się przydarzą, do tego łańcuszek. Ewentualnie fajnym prezentem na pamiątkę jest odcisk gipsowy rączek albo stóp dziecka, super efekt możesz sobie zobaczyć w internecie jak to wygląda.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
felia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-13 13:11:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:33.






© 2000 - 2025 Wizaz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.

Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych

Więcej informacji znajdziesz tutaj.