Wymienię Listopad Szybka wymiana - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-10, 15:55   #1
sweetkasi
Zadomowienie
 
Avatar sweetkasi
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Tolkmicko
Wiadomości: 1 060
Przekupka: 10 pkt / 100% pozyt.

Listopad Szybka wymiana


Hej
W Listopadzie 2 kosmetyki które mi nie podpasowały Chetnie wymienie za drobiazg; tusz do rzęs, rozjaśniacz do włosów, lub hybrydę semilac. Oczywiscie przejrzę wszystkie oferty

Zapraszam również do przeglądania mojego wątku z ciuszkami

1. Farba Wellaton- zloty piaskowiec NOWA
2. Serum redukujące celluit użyte raz
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  WP_20151110_001.jpg
Wyświetleń: 4
Rozmiar:  53,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  WP_20151110_003.jpg
Wyświetleń: 1
Rozmiar:  47,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  WP_20151110_004.jpg
Wyświetleń: 4
Rozmiar:  52,6 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
sweetkasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-10 15:55:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:11.






© 2000 - 2025 Wizaz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.

Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych

Więcej informacji znajdziesz tutaj.