Wasze osiemnastki :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-06, 18:46   #1
Ewa1711
Raczkowanie
 
Avatar Ewa1711
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraśnik/Lublin
Wiadomości: 340
GG do Ewa1711

Wasze osiemnastki :)


Hej
Już za niespełna tydzień stanę się dorosła Napiszcie jak wy spędziłyście (bądź zamierzacie spędzić ) dzień swoich osiemnastych urodzin Chętnie poczytam wasze opowieści może jaikś pomysł podchwycę hehehe

piszcie

pozdrawiam
__________________
Ludzie są jak wiatr. Jedni lekko przelecą przez życie i nic po nich nie zostaje, drudzy dmą jak wichry, więc zostają po nich serca złamane, jak jakies drzewa po huraganie. A inni wieją jak trzeba. Tyle, żeby wszystko na czas mogło kwitnąć i owocować. I po tych zostaje piękno naszego świata...
Ewa1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 18:50   #2
soulsweeper
Zadomowienie
 
Avatar soulsweeper
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 305
Dot.: Wasze osiemnastki :)

Ja tego dnia zaprosiłam najbliższe koleżanki do baru. Imprezę robiłam jakiś tydzień później z koleżanką, w wynajętym lokalu. Fajna sprawa, tylko cholernie dużo kasy na to poszło
soulsweeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 18:50   #3
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: Wasze osiemnastki :)

Cytat:
Napisane przez Ewa1711
Hej
Już za niespełna tydzień stanę się dorosła Napiszcie jak wy spędziłyście (bądź zamierzacie spędzić ) dzień swoich osiemnastych urodzin Chętnie poczytam wasze opowieści może jaikś pomysł podchwycę hehehe

piszcie

pozdrawiam
Ja swoją mam jeszcze daleeeko przed sobą



Jestem rocznik 92 Ale chcę, żeby była niezapomniana...
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 18:55   #4
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Wink Dot.: Wasze osiemnastki :)

Cytat:
Napisane przez soulsweeper
Imprezę robiłam jakiś tydzień później z koleżanką, w wynajętym lokalu. Fajna sprawa, tylko cholernie dużo kasy na to poszło
Moje koleżanki też robiły osiemnastki w wynajętym lokalu, ale wyprawiały wspólnie po 2 lub 3. Zapraszały i tak głównie wspólnych znajomych, co znacznie obniżyło koszty.

A co do mojej osiemnastki... Spędziłam ją w domku, urządzając babski wieczór. Nie wiem jakie teraz panują trendy, bo moja była 5 lat temu .
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 19:00   #5
Hippie Girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 143
Post Dot.: Wasze osiemnastki :)

.
__________________


Edytowane przez Hippie Girl
Czas edycji: 2005-11-27 o 21:30 Powód: ;P
Hippie Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 19:01   #6
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Wasze osiemnastki :)

18 piekny wiek

ja swoja robilam w knajpo-dyskotece
wynajelam stoli ,bylo ok 20 osob ,towarzystwo mieszane,super muzyka, jedzonko,picie i mnostwo kasy na to poszlo ale co tam w koncu raz sie ma 18 lat
byly tance (na stole także)
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 19:02   #7
Mojra87
Zadomowienie
 
Avatar Mojra87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 398
Dot.: Wasze osiemnastki :)

Ja w moje 18-naste urodziny zaprosiłam najbliższe grono przyjaciół do naszej ukochanej kawiarenki "Kredens". Niejedną okazję tam właśnie świętowaliśmy
Swoją pełnoletność przypieczętowałam kubkiem gorącej czekolady
Nie robiłam imprezy - bo niebardzo mialam z kim, a poza tym taka impreza trochę kosztuje

Niestety zamkneli kawiarenke i teraz już nie mamy gdzie świętować

Ale pozostają nam wspomnienia A te z moich 18-nastych urodzin są wyjątkowe

Pozdrawiam
__________________
Asia 28.09.2014
Bąbelek TP 23.02.2017 - 33/40
Mojra87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-06, 19:47   #8
come fly with me
Raczkowanie
 
Avatar come fly with me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 461
Dot.: Wasze osiemnastki :)

oj pamiętam dokładnie swoją "osiemnastkę", to było w wakacje, szczerze mówiąc obchodziłam urodziny przez 3 dni Nie robiłam żadnych imprez w klubie, bo troche drogo to wychodzi, a poza tym to zazwyczaj i tak przychodzi tylko część naszych znajomych, a reszta to jacyś obcy ludzie z kompletnego przypadku. ja zaprosiłam najbliższych przyjaciół do domu (razem ok 20 osób) było naprawde fajnie, było też zwyczajowe podrzucanie, tylko moi znajomi zapomnieli, że w blokach sufity są stosunkowo niskie i w czasie owego podrzucania miałam okazję "zapoznać się" z lampą
__________________

come fly with me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 19:48   #9
Ewa1711
Raczkowanie
 
Avatar Ewa1711
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraśnik/Lublin
Wiadomości: 340
GG do Ewa1711
Dot.: Wasze osiemnastki :)

Cytat:
Napisane przez Mojra87
Ja w moje 18-naste urodziny zaprosiłam najbliższe grono przyjaciół do naszej ukochanej kawiarenki "Kredens". Niejedną okazję tam właśnie świętowaliśmy
Swoją pełnoletność przypieczętowałam kubkiem gorącej czekolady
Nie robiłam imprezy - bo niebardzo mialam z kim, a poza tym taka impreza trochę kosztuje

Niestety zamkneli kawiarenke i teraz już nie mamy gdzie świętować

Ale pozostają nam wspomnienia A te z moich 18-nastych urodzin są wyjątkowe

Pozdrawiam
Mojra87 moja osiemnastka chyba będzie podobna do Twojej - też w gronie najbliższych znajomych tylko mam nadzieję, że później nie zamkną mojej kafejki Żartuję hehehe

pozdrawiam

napiszę coś więcej po urodzinakach
__________________
Ludzie są jak wiatr. Jedni lekko przelecą przez życie i nic po nich nie zostaje, drudzy dmą jak wichry, więc zostają po nich serca złamane, jak jakies drzewa po huraganie. A inni wieją jak trzeba. Tyle, żeby wszystko na czas mogło kwitnąć i owocować. I po tych zostaje piękno naszego świata...
Ewa1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 20:05   #10
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Wasze osiemnastki :)

Ja osiemnaste urodziny odprawialam w domu kultury, bylo tam slicznie, we wszystkim pomagala mi moja najlepsza przyjaciolka, moja mama zrobila popis kulinarny, zarcia bylo pelnoooo , znajomi postarali sie o jakis %% bo moi rodzice tego nie przwidywali ;') ogolnie fajnie bylo, chociaz mam wrazenie ze wszyscy bawili sie lepiej odemnie, ja tylko biegalam i patrzylam jak inni sie bawia i czy nikomu nic nie brakuje. wszystko by bylo ok gdyby nie moi rodzice, ktoerzy wparowali gdzies okolo 2 czy 3 i po malu zakonczyli mi zabawe, bo niektorzy juz mieli faze. Ale i tak dluugo po tej imprezce znajomi mi dziekowali za tak dobrze zorganizowaną zabawe.
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 20:07   #11
xre
BAN stały
 
Avatar xre
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 780
Dot.: Wasze osiemnastki :)

Ja nie urzadzalam swojej osiemnastki W dzien moich urodzin (juz teraz na szczescie EX) chlopak po pijaku urzadzil mi awanture i wyszlo na to ze cale popoludnie i wieczor plakalam nie bylo zbyt przyjemnie 19 urodziny mialam jeszcze gorsze bo pisalam w ten dzien probna mature z angielskiego ja mam pefa do swoich urodzin
xre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-06, 20:10   #12
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Wasze osiemnastki :)

Ehh....moja 18, kiedy to było....:P, ponad rok temu . Ale dobrze wspominam moją 18, spędziłam ją u mnie w domciu wsród najlepszych przyjaciół . I było super
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje



Edytowane przez layla_lbn
Czas edycji: 2005-11-06 o 21:10
layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 20:13   #13
baska201
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 081
GG do baska201
Dot.: Wasze osiemnastki :)

ja moja osiemnastke wspominam koszmarnie to byly najgorsze urodziny w moim życiu ponieważ spedzialam ja sama moj chlopak lezal w domu choru (mial chyba z 39 temperaturki) a wiec nie mogl zwlec sie z łózka, moj tata zlamal palec u reki wiec z mama pojechali do szpitala (zdążyli zlożyc mi życzenia i zjesc kawalek tortu i pojechali) a moja siostra byla wtedy w szpitalu z moim szwagrem... wiec zostalam sama w moje (wyjatkowe) 18-ste urodzinki... nikomu nie życze takich urodzin... a do tego bylo brzydko i szaro na dworze, bo urodziny mam w lutym

mam nadzieje, ze Twoja 18-stka bedzie niezapomniana...
baska201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 20:16   #14
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: Wasze osiemnastki :)

Moja 18nastka odbyla sie w klubie zaprosilam najblizszych znajomych i stawialam im wszystko co chcieli :P
Druga impreza 18nastkowa byla w domu, wsrod rodziny
A trzecia w szkole gdzie calej klasie upieklam ciasto
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 20:43   #15
Szczypta Chili
Zadomowienie
 
Avatar Szczypta Chili
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 416
GG do Szczypta Chili
Dot.: Wasze osiemnastki :)

Ja urządziłam 18 w lokalu. Zniechęciły mnie spore przygotowania do tej imprezy, czaso-, energo-, a przede wszystkim finansochłonne...moja mama stale narzekała, że za dużo kasy w to włożyła i wypominała mi to bardzo długo po imprezce (chociaż długo przed ją uprzedzałam, że na pewno to pochłonnie troche domowego budżetu i jak chce to nie urządze najwyżej)...Ale sama bibka wypadła bardzo fajnie. Był alkohol, byli ludzie (oprócz wielce obrażonych panien z którymi wcześniej sie dość blisko kolegowałam ale zerwałyśmy znajomość...miomo to je zaprosiłam, choć zaproszenia oczywiście nie skorzystały...), było żarcie (całkiem sporo mi jeszcze zostało po nim ) była zabawa. Sama żałuje tylko, że za szybkie tempo przyjęliśmy i troche za bardzo sie podpiłam ( ). Za to sporo komplikacji wypadło przed imprezką. A to samochód padł, a to zasilacz od komputera sie spalił, wszystko wyszło z opuźnieniem ale i tak każdy dobrze sie bawił. A było ok 30 osób (razem z tymi, które bezczelnie wprosiły sie na chama i o mało co nie rozp.......li mi zabawy )
__________________
Jesteśmy średnimi dziećmi historii.
Nie mamy celu ani miejsca.
Nie mamy Wielkiej Wojny.
Wielkiej Depresji.
Naszą wielką wojną jest wojna duchowa.
Naszą wielką depresją jest życie.

Szczypta Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 21:00   #16
Mojra87
Zadomowienie
 
Avatar Mojra87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 398
Dot.: Wasze osiemnastki :)

Cytat:
Napisane przez Ewa1711
Mojra87 moja osiemnastka chyba będzie podobna do Twojej - też w gronie najbliższych znajomych tylko mam nadzieję, że później nie zamkną mojej kafejki Żartuję hehehe
No niech spróbują pozamykać wszystkie fajne kawiarenki to ja już rabanu narobie Do tej pory nie mogę przeboleć, że w miejscu mojej kawiarni otworzyli....market samoobsługowy A to było taaakie klimatyczne miejsce!! I ta gorąca czekolada...szarlotka na ciepło z lodami....

A tak wogóle - z okazji zbliżających się Twoich 18-nastych urodzin - STO LAT I WSZYSTKIEGO NAJ
(nie wiem kiedy dokładnie masz urodzinki, ale życzeń nigdy za wiele)

Pozdrawiam
__________________
Asia 28.09.2014
Bąbelek TP 23.02.2017 - 33/40
Mojra87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 21:06   #17
mamba
Zadomowienie
 
Avatar mamba
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 006
Dot.: Wasze osiemnastki :)

Ja w dniu moich 18-stych urodzin byłam w 4 klasie liceum. Akurat wypadał mi WF na 8 rano, na którym grałam w hokeja. Tak się złożyło, że dostałam rozpędzonym krążkiem w oko, więc życzenia od wszystkich przyjmowałam z lekkim przymrużeniem oka
Bardzo miło wspominam ten dzień, wszyscy mili, torcik z rodzicami i TŻ-tem, fajowe prezenty.
A imprezkę dla znajomych wyprawiałam 2 tygodnie wcześniej.
mamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 22:27   #18
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Dot.: Wasze osiemnastki :)

Ja swoje osiemnaste urodziny zorganizowalam w domku zaprosilam kilku moich znajomych w tym mojego ukochanego TŻ Bylo bardzo fajnie, ale nie byla to jakas huczna impreza rodzicow nie bylo wiec potem nocke spedzilam z moim TŻ i to chyba byla najmilsza chwila z calej mojej osiemnastki
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 22:31   #19
noana
Raczkowanie
 
Avatar noana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 300
Dot.: Wasze osiemnastki :)

ja spedzilam osiemnastke w domku z rodzinka, bo to byla wigilia
noana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-07, 00:23   #20
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Wasze osiemnastki :)

a ja ten dzien spedzilam tak samo jak kazdy inny, ale powiem, ze i tak byl niezapomniany To byla sobota, wiec z mama wybralysmy sie na zakupy, dostalam wtedy od niej bluzke. A po powrocie poszlam do sklepu po moje "pierwsze" piwo. Oczywiscie musialam okazac jakis dowod, ze 18 lat mam juz skonczone Oto moja cala 18-tka. Imprezy z zapraszanem znajomych nie robilam, ale nie zaluje
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 05:59   #21
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Wasze osiemnastki :)

ja swoją 18 będę miała 30 grudnia ale imprezę robie za 3 tygodnie z dwoma koleżankami przygotowania już idą pełną parą
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 06:47   #22
Dzoli
Rozeznanie
 
Avatar Dzoli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Miasto bandyckiej miłości Cz-wa
Wiadomości: 698
GG do Dzoli
Dot.: Wasze osiemnastki :)

Ja swoja 18 wspominam bardzo dobrze po za małym incydentem kiedy to przyszedł mój pijany sąsiad i chciał się bić z kolegami...17 na 1 nie miał szans...ale na szczęście skończyło się na groźbach z obu stron...a tak po za tym to 30 swietnie bawiacych sie osob do samego rana
__________________
...Co ma być to będzie Misia biorę wszędzie...
Dzoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 08:43   #23
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Wasze osiemnastki :)

heh moja 18-ka na zyczenie rodzicow (tez chceli miec jakis swoj udzial) zaczela sie w domu. przyszli znajomi, zdmuchnelam swieczki na torcie, po czym tort zniknal potem poszlismy na miasto do knajpy, a ze akurat 18-ke mialam w piatek, to byla potancowka w PRL-owskim stylu (w niejakim "Łubu-Dubu' ), tanczylismy, pilismy i bylo bardzo milo i smiesznie
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 09:37   #24
Martynka21
Raczkowanie
 
Avatar Martynka21
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 363
GG do Martynka21
Dot.: Wasze osiemnastki :)

Wspomnienie 18tych urodzin jest dosyć nieprzyjemne w moim przypadku... Miałam fatalne zapalenie płuc, leżałam w łóżku, nieprzytomna od wysokiej gorączki. Choroba ciągnęła sie przez miesiąc prawie i już nigdy nie użądziłam 'spóźnionego' przyjęcia urodzinowego
Ale tak szczerze mówiąc nie przepadam na swoimi urodzinami, bo zmusza mnie to do podsumowań i refleksji, a że jestem bardzo krytyczna wobec siebie to też nigdy te wnioski nie są pozytywne
Wolę się bawić na 'cudzych' urodzinach
__________________
KOSMETYKI: --> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=376631
Martynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 09:44   #25
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Wasze osiemnastki :)

Cytat:
Napisane przez Mojra87
No niech spróbują pozamykać wszystkie fajne kawiarenki to ja już rabanu narobie Do tej pory nie mogę przeboleć, że w miejscu mojej kawiarni otworzyli....market samoobsługowy A to było taaakie klimatyczne miejsce!! I ta gorąca czekolada...szarlotka na ciepło z lodami....

A tak wogóle - z okazji zbliżających się Twoich 18-nastych urodzin - STO LAT I WSZYSTKIEGO NAJ
(nie wiem kiedy dokładnie masz urodzinki, ale życzeń nigdy za wiele)

Pozdrawiam
O podejrzewam, że jesteś z Sosnowca A w miejscu Kredensu potworna Stokrotka. Miałam spróbować dań kuchni australijskiej-niestety...
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 12:24   #26
malena18
Rozeznanie
 
Avatar malena18
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 647
Dot.: Wasze osiemnastki :)

Ja moge opowiedziec o imprezie osiemnastkowej odbyla sie w tym roku pod koniec maja, w klubie, na ok 100 osob( robilam z dwiema kolezankami)[kolega z krk robil na 500 ]. Ile bylo przygotowan! i ile wrazen...bylo super do pewnego momentu. Otoz mielismy ochroniarza...ale on wpuscil jakichs dresow z pobliskiego osiedla, ktorzy raczej nie byli w stanie (tlumaczenie ochroniarza, gdy spytalam, dlaczego ich wpuscil:"oni powiedzieli ze nic nie zrobia" jassne, zaloze sie ze to byli jego kumple no i zaczela sie impreza pobili chlopaka kolezanki, rozwalili mu nos(potem 1000 zl odszkodowania ), jeden z nich zerwal satelite z dachu!!! rozbili szybe...przyjechala policja...zaczela sie afera...nie zapomne tej 18tki ja zgubilam buty, podarlam rajstopy, i zmeczona o 4 rano zasnelam w schowku z tylu klubu na pralce zdjecia z tej imprezy sa zabojcze a notabene klub zwal sie :"ODLOT"-i ODLOT byl
malena18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 12:27   #27
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Wasze osiemnastki :)

moja 18 była miła i bez ekscesów. A miała miejsce...6 lat temu:-(Robiłam z koleżanką na jej działce(altanka+sad)Było ładnie, nad oczkiem wodnym paliły się swiece, pod winogronową pergolą stała kanapai stolik. Koledzy robili grila. Były sałatki, przekąski, cosś na słodko. Było na ok 30 osób. W altance był "parkiet". Podobna jedna z fajniejszych imprez
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 12:51   #28
mitusia
Rozeznanie
 
Avatar mitusia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: woj.opolskie / woj.dolnoslaskie
Wiadomości: 640
Dot.: Wasze osiemnastki :)

a ja swoja osiemnastke robilam na dzialce grono przyjaciół , ognisko i te sprawy a na drugi dzien imprezka dla rodzinki (tez na dzialce :P:P gril itd..) nie ma co fajnie bylo
__________________

(\__/)
(O.o )
(> < )
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
mitusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 13:26   #29
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Wasze osiemnastki :)

Moja 18nastka była po prostu bosska odbyła się dokładnie w dniu moich urodzin.robiłam ją w klubie,który był wynajęty na tą noc tylko dla mnie i moich gości,było jedzonko,alkohol,tort i 12 iszampa,pasowanie,itd oczywiście przyszli wszyscy moi przyjaciele,znajomi,a nawet chłopak,który mi się podobał i z którym właściwie wtedy zaczełam chodzic(mrr...) zabawa była suuper,nawet moja mamusia,która przyszła przezd 22 wypiła sobie z moimi znajomymi poszło na to troche kasy,ale moja mama chyba wyczuła jak bardzo to dla mnie ważne,jak się na to ciesze,itd i niewypominała mi tego za specjalnie.ech...z checia bym ją jeszcze raz przezyła teraz zostały mi tylko zdjecia i wspomnienia..
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 22:03   #30
Mojra87
Zadomowienie
 
Avatar Mojra87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 398
Dot.: Wasze osiemnastki :)

Cytat:
Napisane przez muron
O podejrzewam, że jesteś z Sosnowca A w miejscu Kredensu potworna Stokrotka. Miałam spróbować dań kuchni australijskiej-niestety...
Jestem z Sosnowca A Ty też

A tego ,kto wymyslił ową Stokrotkę w miejscu mojego Kredensu, to bym najchętniej

Pozdrawiam
__________________
Asia 28.09.2014
Bąbelek TP 23.02.2017 - 33/40
Mojra87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:34.