Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. VI - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-06, 09:44   #3211
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. VI

no i zaczęłam 17 tydzień
jak Pani Jasiowa i Ma_majka
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 09:46   #3212
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. VI

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
no i zaczęłam 17 tydzień
jak Pani Jasiowa i Ma_majka
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 09:46   #3213
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. VI

ja na szczęście mam w czym chodzić większość kiecek sprzed ciąży mam z dzianiny, więc spokojnie w nie wchodzę, do tego kilka/kilanaście takich luźniejszych, marszonych, więc do końca lata wejdę na jesień tez mam sporo tunik, 3 pary spodni ciążowych i płaszcz który nie szyłam jako ciążowy, ale brzuch 9-cio miesięczny wejdzie a i tak uszyłam sobie 3 kolejne kiecki

ps. bielizna nadal dobra no może stanik trochę bardziej wypełniony
__________________
poznaliśmy się 6.08.2005 ślub 2.06.2007 Klaudia 16.10.2009 Adam 18.11.2012
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 09:47   #3214
aniamotylek
Rozeznanie
 
Avatar aniamotylek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 538
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. VI

Dzien dobry
My dzisiaj zaczynamy 20 tydzien
Ponizej wklajam brzuszek, ruchow nadal brak, ale kregoslup nawala, kazalam szefowi kupic jakies dodatkowe oparcie bo wczoraj juz nie moglam siedziec tak mnie bolal.
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.


Cytat:
Napisane przez Pani_Jasiowa Pokaż wiadomość
Oto i spódnica, tylko proszę nie patrzcie na moją dużą dupę i olbrzymie biodra! Drugie trochę mało ostre, ale musiałm tel odebrać.
Bardzo ladnie

Cytat:
Napisane przez marti86 Pokaż wiadomość
Witajcie kochane

Musialam usiasc i napisac chociaz kilka slow

A wiec...
Przedewszystkim chcialabym bardzo podziekowac za wsparcie ktorego naprawde bylomi trzeba.bardzo sie przestraszylam wizja wczesniejszego porodu-a taki mi grozi dlatego mam wskazane lezenie.musielismy odwolac wakacje bo mam zakaz wyjazdow i ogolnie najlepiej jakbym nie wstwala w lozka.niby szyjka nie jest duzo krotsza niz wskazuje norma ale to wszytsko zalezy od dlugosci wyjsciowej i ile sie skrocila w jakim okresie czasu i jej podatnosc na ucisk.z Laura zaczela mi sie skracac w 34 tygodniu a ty dopiero 21...

Pobyt-nawet fajnie trafilam na tak super dziewczyny ze czas tak nam lecial ze nawet tv nie wlaczylysmy-gadalysmy jakbysmy sie znaly cale zycie
Pozatym nabralam ogromnego zaufania do szpitala po akcji jaka sie wczoraj wydarzyla gdzie dziewczyna zaczela rodzic w 30tc. skurcze miala minutowe z czestotliwoscia okolo 2 min. latali tam wszyscy przy niej i wiecie co?? wstrzykneli cos w szyjke zeby ja zamknac(miala rozwarcie) i zatrzymali skurcze takze udalo sie wim ze co by sie nie dzialo jestem w dobrych rekach

Troche mi przykro ze lato, cieplo zamiast poswiecic malej czas na spacery lody itd bede lezec jak ten kolek-nigdy w zyciu tyle nie lezalam-to dla mnie dsyc ciezka sytuacja biorac pod uwage moj temperament...prawda jednak jest taka ze nie oszczedzalam sie duzo latalam wiecznie sie spieszac, w domu zaginalam bo przeciez musi byc porzadek i mi wyszlo-naprawde nie warto.teraz sie boje wszytskiego, chodzenia po schodach, siedzenia-jak czuje skurcz od razu uciekam do lozka.no aoe coz... tak musi byc.chcialam sie cieszyc ciaza-ta wyczekana a do konca strach o nia przycmi szczescie wynikajace z noszenia maluszka pod serduszkiem.

no nic narazie chyba tyle.musze jeszcze troszke poczytac w doktorze googlu jak to jeden lekarz powiedzial(z reszta bardzo fajny) i pewnie jakos wroce jeszcze dzis

Jeszcze raz dziekuje Wam wszytskim Mam nadzieje ze u Was wszytsko ok bo nawet nie mog sobie pozwolic zeby nadrobic jak wroce do domu to poloze sie z laptopem w lozku i bede czytac-tu nie mam takiej mozliwosci niestety
Super ze juz w domku, moze nie bedziesz musiala lezec caly czas za 2 tygodnie wszystko sie unormuje i lekarz pozwoli wstawac

Cytat:
Napisane przez Today_Tommorow Pokaż wiadomość
Ja juz po wizycie
Z mala wszytsko ok, wciaz pozostaje Maya nawet sama zajrzalam pomiedzy nogi
Lekarka strasznie dokaldna, co mi sie podobalo. Najwazniejsze serduszko cudowne i zdrowe, przeplywowosc idealna ale na wszelki wypadek dostalam skierowanie do kardiologa na zrobienie maluszkowi EKG serca jeszcze jak siedzi w brzuszku.
Wszystko dokaldnie widzialm, raczki, nozki, paluszki, glowke, mozg, kregoslup, nerki, brzuszek i nawet pecherz Jeszcze dodatkowo sprawdzalismy czy mala nie ma rozszczepu warg ale ustka sliczne I wciaz sie ruszala jak chcialaysmy cos zobaczyc to na zlosc zasaniala, przez co siedzialam tam 50 min
A co do lozyska to pieknie przesuwa sie do gory wiec ni mam sie co martwic.
Nawet nie wiecie jaka jestem szczesliwa
Wiedzialam ze bedzie dobrze, i tak jak u mnie lozysko zacznie isc w gore.

Cytat:
Napisane przez landi0909 Pokaż wiadomość
Hej kochane, ja nie mam siły Was dziś nadrobić jestem totalnie wypompowana, pół dnia spędziłam na komisariacie.

Kiedyś Wam wspominałam o moim byłym - psychopacie... Od jakiegoś roku wydzwaniał do mnie numer zastrzeżony i były to głuche telefony. Od jakiegoś czasu był spokój, teraz znowu się zaczęło. Dziś co 5-10 minut... M powiedział, że jedziemy na policję. Było ciężko zdobyć takie informacje, bo sieci komórkowe niezbyt chcą dawać dane swoich klientów nawet policji... Ale się udało. I co się okazało? TO ON!!! Teraz czekają mnie dłuuugie rozprawy sądowe, ale raz na zawsze trzeba z tym skończyć. Niesamowicie cieszę się, że policja tak szybko zadziałała. W sumie to chyba dzięki mojemu bratu (też jest w policji) ktoś wogóle się mną zainteresował.

Z tego wszystkiego niesamowicie boli mnie brzuch, strasznie dużo stresu się najadłam... Najprościej byłoby zmienić nr telefonu, ale niestety - umowę mam jeszcze na 2 lata mam tylko nadzieję, że teraz wszystko skończy się po mojej myśli, nawet jeśli on dostanie zawiasy to ja będę przeszczęśliwa, do tego spróbuję go zrujnować finansowo - odszkodowanie na cele charytatywne, wspomogę dom dziecka nie wiem co teraz z tym wszystkim będzie, ale jestem dobrej myśli zgłoszenie poszło dalej, to jest najważniejsze
Kurcze takich idiotow to powinni na ciezke prace fizyczne skazywac

Cytat:
Napisane przez anett234 Pokaż wiadomość
Dzień dobry kochane

Znowu jest niemiłosierny upał a w nocy była mega wielka burza,miałam nadzieję,że chociaż troszkę się ochłodzi a tu zapowiada się gorzej jak wczoraj.

My wczoraj byliśmy u lekarza na "połówce" .
Wszystko jest jak najbardziej ok (tfu).Bobaski sobie rosną - jak i mama również.Chociaż od ostatniej wizyty przybrałam "tylko" 70 deko,więc myślę,że to dobrze .Następna wizyta 26.07.No i niestety na nią muszę mieć badanie z glukozy 75g - czyli będę tam siedziała ponad 2 godziny .A jeszcze tak mnie nastraszyłyście,że to jest obrzydliwe i ja już nie chcę .Na następnej wizycie powiedział,że umówi nas do specjalnego kardiologa,który przez usg sprawdzi serduszka dzieci.Też tak miałyście?
A i jeszcze jak byłam u położnej to sprawdzała tętno serduszek i powiem Wam,że to było dla mnie wielkie przeżycie.Od razu kazałam zawołać męża a sama powstrzymywałam się od ryczenia - nie chciałam robić wstydu .
Poza tym obejrzał dupki bobasom i powiedział: jeden człowiek "sisior" na 100%,drugi człowiek na 90% dziewczynka.

Już chyba tak zostanie,co?
Gratuluje, ciesze sie ze z dzieciaczkami wszystko dobrze.

Cytat:
Napisane przez Pani_Jasiowa Pokaż wiadomość
Dzień Dobry Mamusie

My już wstaliśmy i jesteśmy po śniadanku. Znowu upał będzie. Wogóle to obudził mnie telefon z pracy i przyjadą po mni epoźniej bo moja zmienniczka znowu coś nawywijała i muszę poprawić.

Ach i dzisiaj zaczynamy 17 tydzień!!
Super
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tydzien 20.jpg (60,4 KB, 17 załadowań)
__________________
Slub 4.9.10 Nasze malenstwo 1.12.12
aniamotylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 09:47   #3215
landi0909
Zakorzenienie
 
Avatar landi0909
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 883
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. VI

a ja przygotowałam się do mycia okien, wszystko fajnie zaczęłam, a tu nagle szerszeń siadł mi na rękę... A ja mam uczulenie na wszelkie możliwe latające stworzenia. No i pomyte, dobrze że mnie nie ugryzł bo pewnie częściowo by się sen M sprawdził
landi0909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 09:47   #3216
peperonik
Zadomowienie
 
Avatar peperonik
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 347
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. VI

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
no i zaczęłam 17 tydzień
jak Pani Jasiowa i Ma_majka
wspaniale

Super,ze wszystkie jestesmy w podobnej ciazy, dzieki temu mamy najlepsze wsparcie, jakie mozna sobie wymarzyc ciesze sie ogromnie,ze Was tu mam!!!! wszystkie!!!!
peperonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 09:48   #3217
aniamotylek
Rozeznanie
 
Avatar aniamotylek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 538
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. VI

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
no i zaczęłam 17 tydzień
jak Pani Jasiowa i Ma_majka
__________________
Slub 4.9.10 Nasze malenstwo 1.12.12
aniamotylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 09:48   #3218
Pani_Jasiowa
Zakorzenienie
 
Avatar Pani_Jasiowa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 858
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. VI

Cytat:
Napisane przez peperonik Pokaż wiadomość
Pani Jasiowa ja w Warszawie bede rodzic, ale moja siostra cioteczna na Kosciuszki. Ona ma termin na poczatek listopada, to dam ci znac jak bylo. Tylko jej mama tam pracuje na innym oddziale, konkretnie na psychiatrycznym i pewnie jakies ma znajomosci. Ale slyszlam,ze zdecydowanie lepiej tam niz na Winiarach.
Ja też słyszałam, ze tam lepiej, 2 znajome niedawno tam rodziły, muszę je odwiedziź i też sie wypytam, szpital jak dla mnie jest fajny, czysty, pielęgniarki są przemiłe, zobaczymy jak to sie ma w praktyce

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
no i zaczęłam 17 tydzień
jak Pani Jasiowa i Ma_majka
__________________
Kocham: 11.09.2009
Powiedziałam TAK: 11.09.2010
Nasz Dzień: 22.10.2011


P


Szymonek
Pani_Jasiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 09:49   #3219
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. VI

Cytat:
Napisane przez aniamotylek Pokaż wiadomość
Dzien dobry
My dzisiaj zaczynamy 20 tydzien
Ponizej wklajam brzuszek, ruchow nadal brak, ale kregoslup nawala,



ja wam powiem że staniki już dawno za małe, mam 2 nowe
wchodzę tylko w te 2 pary chińskich spodni i leginsy
a przytyłam od początku ciąży póki co 900g dokładnie
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 09:49   #3220
Pani_Jasiowa
Zakorzenienie
 
Avatar Pani_Jasiowa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 858
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. VI

Cytat:
Napisane przez landi0909 Pokaż wiadomość
a ja przygotowałam się do mycia okien, wszystko fajnie zaczęłam, a tu nagle szerszeń siadł mi na rękę... A ja mam uczulenie na wszelkie możliwe latające stworzenia. No i pomyte, dobrze że mnie nie ugryzł bo pewnie częściowo by się sen M sprawdził
Nienawidzę szerszenie, a u nie lata ich pełno niestety, bydlaki takie wielkie
__________________
Kocham: 11.09.2009
Powiedziałam TAK: 11.09.2010
Nasz Dzień: 22.10.2011


P


Szymonek
Pani_Jasiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 09:50   #3221
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. VI

Cytat:
Napisane przez aniamotylek Pokaż wiadomość
Dzien dobry
My dzisiaj zaczynamy 20 tydzien
brzusio śliczny

Cytat:
Napisane przez landi0909 Pokaż wiadomość
a ja przygotowałam się do mycia okien, wszystko fajnie zaczęłam, a tu nagle szerszeń siadł mi na rękę... A ja mam uczulenie na wszelkie możliwe latające stworzenia. No i pomyte, dobrze że mnie nie ugryzł bo pewnie częściowo by się sen M sprawdził
całe szczęście, że nie ugryzł
Ja nienawidzę wszelkich robaków, pełzających, latających czy co tam jeszcze, brzydzę się ich i boję
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 09:51   #3222
Pani_Jasiowa
Zakorzenienie
 
Avatar Pani_Jasiowa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 858
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. VI

Cytat:
Napisane przez aniamotylek Pokaż wiadomość
Dzien dobry
My dzisiaj zaczynamy 20 tydzien
Ponizej wklajam brzuszek, ruchow nadal brak, ale kregoslup nawala, kazalam szefowi kupic jakies dodatkowe oparcie bo wczoraj juz nie moglam siedziec tak mnie bolal.
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.




Bardzo ladnie



Super ze juz w domku, moze nie bedziesz musiala lezec caly czas za 2 tygodnie wszystko sie unormuje i lekarz pozwoli wstawac



Wiedzialam ze bedzie dobrze, i tak jak u mnie lozysko zacznie isc w gore.



Kurcze takich idiotow to powinni na ciezke prace fizyczne skazywac



Gratuluje, ciesze sie ze z dzieciaczkami wszystko dobrze.



Super
GRATULUJĘ PÓŁMETKU
__________________
Kocham: 11.09.2009
Powiedziałam TAK: 11.09.2010
Nasz Dzień: 22.10.2011


P


Szymonek
Pani_Jasiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 09:52   #3223
landi0909
Zakorzenienie
 
Avatar landi0909
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 883
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. VI

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość



ja wam powiem że staniki już dawno za małe, mam 2 nowe
wchodzę tylko w te 2 pary chińskich spodni i leginsy
a przytyłam od początku ciąży póki co 900g dokładnie
no ja schudłam 10kg a i tak się w nic nie mieszczę brzuch tak wystaje że wszystko ciasne... a staniki w czwartek tydzien temu kupilam, na slub jeden byl idealny, drugi wzielam tycke wiekszy, no i oba za małe
landi0909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 09:53   #3224
anett234
Zadomowienie
 
Avatar anett234
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: DTR
Wiadomości: 1 767
GG do anett234
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. VI

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość


znalazłam jeszcze chwilę czasu
niestety nie miałam dziś usg , widać jednak na nfz robią rzadziej
położna tylko sprawdziła że jest tętno dzidziusia
a gin zbadał mnie na fotelu - szyjka długa, zamknięta, zero infekcji, śluz super
następne będzie połówkowe 6 sierpnia

mam już pozwolenie na ćwiczenia i
tak więc teraz czekam na kopniaki


karola i Immortal za was trzymam nadal
A przy sprawdzaniu tętna nie mówiła Ci położna "dziwne,że pani nie czuje ruchów jak tam takie kopniaki,że masakra...."?
Do mnie tak wczoraj powiedziała a ja

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
no i zaczęłam 17 tydzień
jak Pani Jasiowa i Ma_majka
Cytat:
Napisane przez aniamotylek Pokaż wiadomość
Dzien dobry
My dzisiaj zaczynamy 20 tydzien
Ponizej wklajam brzuszek, ruchow nadal brak, ale kregoslup nawala, kazalam szefowi kupic jakies dodatkowe oparcie bo wczoraj juz nie moglam siedziec tak mnie bolal.
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.




Bardzo ladnie



Super ze juz w domku, moze nie bedziesz musiala lezec caly czas za 2 tygodnie wszystko sie unormuje i lekarz pozwoli wstawac



Wiedzialam ze bedzie dobrze, i tak jak u mnie lozysko zacznie isc w gore.



Kurcze takich idiotow to powinni na ciezke prace fizyczne skazywac



Gratuluje, ciesze sie ze z dzieciaczkami wszystko dobrze.



Super
Gratuluję rozpoczętych tygodni.
Brzuszek śliczniusi
anett234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 09:54   #3225
hania207
Zakorzenienie
 
Avatar hania207
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 6 465
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. VI

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
no i zaczęłam 17 tydzień
jak Pani Jasiowa i Ma_majka


Cytat:
Napisane przez aniamotylek Pokaż wiadomość
Dzien dobry
My dzisiaj zaczynamy 20 tydzien
Ponizej wklajam brzuszek, ruchow nadal brak, ale kregoslup nawala, kazalam szefowi kupic jakies dodatkowe oparcie bo wczoraj juz nie moglam siedziec tak mnie bolal.
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.




Bardzo ladnie



Super ze juz w domku, moze nie bedziesz musiala lezec caly czas za 2 tygodnie wszystko sie unormuje i lekarz pozwoli wstawac



Wiedzialam ze bedzie dobrze, i tak jak u mnie lozysko zacznie isc w gore.



Kurcze takich idiotow to powinni na ciezke prace fizyczne skazywac



Gratuluje, ciesze sie ze z dzieciaczkami wszystko dobrze.



Super

fajny brzuszek
__________________





hania207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 09:55   #3226
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. VI

Cytat:
Napisane przez anett234 Pokaż wiadomość
A przy sprawdzaniu tętna nie mówiła Ci położna "dziwne,że pani nie czuje ruchów jak tam takie kopniaki,że masakra...."?
Do mnie tak wczoraj powiedziała a ja
nie, zapytała tylko po prostu czy ruchy już czuję
i że ona słyszy tętno i dziecko i czy ja słyszę
a ja nic
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 09:56   #3227
peperonik
Zadomowienie
 
Avatar peperonik
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 347
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. VI

aniamotylek brzusio
za 20 tydzień gratulacje
peperonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 09:57   #3228
landi0909
Zakorzenienie
 
Avatar landi0909
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 883
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. VI

mi jak lekarz sprawdza tętno dzidzi to od razu słyszę czasami prześmieszne dźwięki jeszcze słyszałam, ale to podobno te szmery łożyskowe i to normalne
landi0909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 09:58   #3229
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. VI

Cytat:
Napisane przez landi0909 Pokaż wiadomość
mi jak lekarz sprawdza tętno dzidzi to od razu słyszę czasami prześmieszne dźwięki jeszcze słyszałam, ale to podobno te szmery łożyskowe i to normalne
Ja też słyszałam serduszko i te przepływy pępowinowe czy co tam - takie właśnie szmery
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 10:00   #3230
happy_eve
Wtajemniczenie
 
Avatar happy_eve
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 950
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. VI

Cześć!

Kolejny dzień upałów. A dzisiaj jedziemy do rodziców, nie wiem, jak wytrzymam w samochodzie w taką pogodę

Cytat:
Napisane przez marti86 Pokaż wiadomość
Witajcie kochane
Dobrze, że już jesteś w domu. Leż, niczym się nie przejmuj, na kolejnej wizycie na pewno okaże się, że jest lepiej

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
kopie

Mnie dzisiaj od rana kopie jak szalony

Cytat:
Napisane przez Today_Tommorow Pokaż wiadomość
Ja juz po wizycie
Z mala wszytsko ok, wciaz pozostaje Maya nawet sama zajrzalam pomiedzy nogi
Lekarka strasznie dokaldna, co mi sie podobalo. Najwazniejsze serduszko cudowne i zdrowe, przeplywowosc idealna ale na wszelki wypadek dostalam skierowanie do kardiologa na zrobienie maluszkowi EKG serca jeszcze jak siedzi w brzuszku.
Wszystko dokaldnie widzialm, raczki, nozki, paluszki, glowke, mozg, kregoslup, nerki, brzuszek i nawet pecherz Jeszcze dodatkowo sprawdzalismy czy mala nie ma rozszczepu warg ale ustka sliczne I wciaz sie ruszala jak chcialaysmy cos zobaczyc to na zlosc zasaniala, przez co siedzialam tam 50 min
A co do lozyska to pieknie przesuwa sie do gory wiec ni mam sie co martwic.
Nawet nie wiecie jaka jestem szczesliwa
Świetne wiadomości

Cytat:
Napisane przez landi0909 Pokaż wiadomość
Hej kochane, ja nie mam siły Was dziś nadrobić jestem totalnie wypompowana, pół dnia spędziłam na komisariacie.

Kiedyś Wam wspominałam o moim byłym - psychopacie... Od jakiegoś roku wydzwaniał do mnie numer zastrzeżony i były to głuche telefony. Od jakiegoś czasu był spokój, teraz znowu się zaczęło. Dziś co 5-10 minut... M powiedział, że jedziemy na policję. Było ciężko zdobyć takie informacje, bo sieci komórkowe niezbyt chcą dawać dane swoich klientów nawet policji... Ale się udało. I co się okazało? TO ON!!! Teraz czekają mnie dłuuugie rozprawy sądowe, ale raz na zawsze trzeba z tym skończyć. Niesamowicie cieszę się, że policja tak szybko zadziałała. W sumie to chyba dzięki mojemu bratu (też jest w policji) ktoś wogóle się mną zainteresował.
O kurczę, dobrze zrobiłaś, że zgłosiłaś sprawę na policję

Cytat:
Napisane przez karolla12 Pokaż wiadomość
Mąż wrócił od lekarza.Udało mu się załatwić operację kolana już na przyszłą środę Jeszcze tylko ma zrobić badania,mam nadzieję,że wyjdą dobrze i za tydzień będzie już po zabiegu.

Dziewczyny myślę,że wejdę jeszcze jutro,ale gdyby jednak nie to trzymajcie kciuki za usg połówkowe,mam dopiero o 21:20.Dlatego tak późno,bo mój lekarz miał full pacjentek,a chce zrobić usg jeszcze przed urlopem.
Super, że tak szybko udało się załatwić operację.
Kciuki za wizytę
I dla pozostałych dziewczyn

Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość
podobno chcieć to móc
wiec ja poproszę o poród 25 listopada
TŻ ma wtedy urodziny więc jak mu dziecko urodzę, to już nie będę musiała mu kupować prezentu

Oby mój tż tak nie pomyślał, bo ja mam urodziny 28.11, a termin na 24.11. Ja chcę prezent!

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
jeszcze udało mi się nadrobić
mama, teściowa i siostra męża pomagały sprzątać
ledwo 3 szafki ogarnęłam a już mnie wyrzuciły z kuchni
przyjechała pralka i lodówka
a jutro dalszy ciąg sprzątania i jutro już tam śpimy
Super, już niedługo będziecie na swoim

Cytat:
Napisane przez anett234 Pokaż wiadomość
My wczoraj byliśmy u lekarza na "połówce"
Wszystko jest jak najbardziej ok (tfu).Bobaski sobie rosną - jak i mama również.Chociaż od ostatniej wizyty przybrałam "tylko" 70 deko,więc myślę,że to dobrze .Następna wizyta 26.07.No i niestety na nią muszę mieć badanie z glukozy 75g - czyli będę tam siedziała ponad 2 godziny .A jeszcze tak mnie nastraszyłyście,że to jest obrzydliwe i ja już nie chcę .Na następnej wizycie powiedział,że umówi nas do specjalnego kardiologa,który przez usg sprawdzi serduszka dzieci.Też tak miałyście?
A i jeszcze jak byłam u położnej to sprawdzała tętno serduszek i powiem Wam,że to było dla mnie wielkie przeżycie.Od razu kazałam zawołać męża a sama powstrzymywałam się od ryczenia - nie chciałam robić wstydu
Poza tym obejrzał dupki bobasom i powiedział: jeden człowiek "sisior" na 100%,drugi człowiek na 90% dziewczynka.

Już chyba tak zostanie,co?
Cieszę się, że wszystko ok Kciuki aby parka została parką
Nas nie badał kardiolog. Może przy bliźniaczej ciąży zawsze jest konsultacja u kardiologa?

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
znalazłam jeszcze chwilę czasu
niestety nie miałam dziś usg , widać jednak na nfz robią rzadziej
położna tylko sprawdziła że jest tętno dzidziusia
a gin zbadał mnie na fotelu - szyjka długa, zamknięta, zero infekcji, śluz super
następne będzie połówkowe 6 sierpnia

mam już pozwolenie na ćwiczenia i
tak więc teraz czekam na kopniaki
Super, że wszystko ok

Cytat:
Napisane przez aniamotylek Pokaż wiadomość
Super
Piękny brzuszek


Gratuluję wszystkich rozpoczętych tygodni
__________________
Tymcio 01.12.2012
happy_eve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 10:02   #3231
Pani_Jasiowa
Zakorzenienie
 
Avatar Pani_Jasiowa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 858
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. VI

Boże dopiero 10 a ze mnie już sie leje
__________________
Kocham: 11.09.2009
Powiedziałam TAK: 11.09.2010
Nasz Dzień: 22.10.2011


P


Szymonek
Pani_Jasiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 10:04   #3232
landi0909
Zakorzenienie
 
Avatar landi0909
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 883
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. VI

a właśnie, co do częstotliwości USG na nfz to roznie bywa niby 3 razy sie robi w ciagu ciazy, ale ja na poczatku do doktorka wczesniejszego tez chodzilam na nfz i co wizyte mialam USG, czyli co tydzien dlatego na dzien dzisiejszy mam chyba 9 razy USG robione ale u nowego lekarza to niestety tylko 3 razy sie robi USG no chyba ze sa komplikacje, ale tez da sie przezyc serduszka słuchamy co wizyte i to nam starczy


Pani_Jasiowa ja właśnie poczułam, że mi spod pachy leci pot masakra umyje szybko te okna i spadam pod zimny prysznic
landi0909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 10:04   #3233
magdaef
Zadomowienie
 
Avatar magdaef
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 1 444
GG do magdaef
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. VI

Cytat:
Napisane przez aerien83 Pokaż wiadomość
A MiciaKicia nadal w szpitalu, bidulka?
Dostałam sms: "Wychodzę dziś byłam teraz na USG, dzidzi nadal nic nie dynda waży już 230g"

Także Micia już dzisiaj będzie z nami
A wiecie, że śniło mi się, że opisywała tutaj swoją wizytę połówkową i jej lekarz był francuzem? Powtarzał tylko, że wszystko: "Jest sjuperr" i kazał jej kupić szybszy internet...chyba, żeby mogła więcej z nami plotkować, bo innego związku nie widzę


Cytat:
Napisane przez anett234 Pokaż wiadomość
Poza tym obejrzał dupki bobasom i powiedział: jeden człowiek "sisior" na 100%,drugi człowiek na 90% dziewczynka.
Kochana, gratuluję (i po cichu zazdroszczę) parki!

Cytat:
Napisane przez madzius90 Pokaż wiadomość
Ja bym się ostro wkur..ła jakby mi tak ktoś stał nad głową i mówił "to nie tak, to źle robisz"
Właśnie dlatego nie zdecydowaliśmy się na to mieszkanie nad moimi rodzicami. Bałam się, że mama by przychodziła sprawdzić, czemu dziecko AŻ TYLE płacze, bo babciom się zawsze wydaje, że płacze za dużo

aniamotylek
, super brzucholek Tobie, jak i reszcie dziewczyn gratuluję kolejnych tygodni...

A wiecie co? Strasznie mnie wczoraj teściowa wkurzyła. Od wtorku siedzę pod telefonem, żeby odebrać jej tatę ze szpitala. Wczoraj już się wkurzyłam i piszę sms, czy wychodzi, czy mogę cokolwiek innego oprócz czekania na info zrobić Opisała, że nie, dziadek nie wychodzi...Na co ja jej, że "W takim razie biorę się dalej do sprzątania, pewnie się nieźle zmacham z tym brzuchem...Od zeszłego tygodnia 4cm na plus". Nie odpisała mi nic, a potem jak dzwoniła do męża i się pyta, czemu nie odpisała to wypaliła: "A czym się ekscytować, po niej i tak nic nie widać"... No nie, będę tyła 30kg jak ona
__________________

Edytowane przez magdaef
Czas edycji: 2012-07-06 o 10:10
magdaef jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 10:07   #3234
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. VI

Cytat:
Napisane przez Pani_Jasiowa Pokaż wiadomość
Boże dopiero 10 a ze mnie już sie leje
U nas w biurze jeszcze jest przyjemnie, choć musi już wiatrak działać bo bez jest duchota. Ale niedługo zacznie nam słońce świecić prosto w okno i tak przez cały dzień, więc pewnie będzie niewyróbka
A na zewnątrz to już od samego rana upał

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

Cytat:
Napisane przez magdaef Pokaż wiadomość
Dostałam sms: "Wychodzę dziś byłam teraz na USG, dzidzi nadal nic nie dynda waży już 230g"



To czyli dziś impreza??

Cytat:
Napisane przez magdaef Pokaż wiadomość
A wiecie, że śniło mi się, że opisywała tutaj swoją wizytę połówkową i jej lekarz był francuzem? Powtarzał tylko, że wszystko: "Jest sjuperr" i kazał jej kupić szybszy internet...chyba, żeby mogła więcej z nami plotkować, bo innego związku nie widzę


Cytat:
Napisane przez magdaef Pokaż wiadomość
A wiecie co? Strasznie mnie wczoraj teściowa wkurzyła. Od wtorku siedzę pod telefonem, żeby odebrać jej tatę ze szpitala. Wczoraj już się wkurzyłam i piszę sms, czy wychodzi, czy mogę cokolwiek innego oprócz czekania na info zrobić Opisała, że nie, dziadek nie wychodzi...Na co ja jej, że "W takim razie biorę się dalej do sprzątania, pewnie się nieźle zmacham z tym brzuchem...Od zeszłego tygodnia 4cm na plus". Nie odpisała mi nic, a potem jak dzwoniła do męża i się pyta, czemu nie odpisała to wypaliła: "A czym się ekscytować, po niej i tak nic nie widać"... No nie, będę tyła 30kg ja ona
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 10:10   #3235
Pani_Jasiowa
Zakorzenienie
 
Avatar Pani_Jasiowa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 858
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. VI

Cytat:
Napisane przez magdaef Pokaż wiadomość
Dostałam sms: "Wychodzę dziś byłam teraz na USG, dzidzi nadal nic nie dynda waży już 230g"

Także Micia już dzisiaj będzie z nami
A wiecie, że śniło mi się, że opisywała tutaj swoją wizytę połówkową i jej lekarz był francuzem? Powtarzał tylko, że wszystko: "Jest sjuperr" i kazał jej kupić szybszy internet...chyba, żeby mogła więcej z nami plotkować, bo innego związku nie widzę
__________________
Kocham: 11.09.2009
Powiedziałam TAK: 11.09.2010
Nasz Dzień: 22.10.2011


P


Szymonek
Pani_Jasiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 10:10   #3236
DeKajka
Zakorzenienie
 
Avatar DeKajka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 910
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. VI

Cytat:
Napisane przez landi0909 Pokaż wiadomość
a tak chciałaś mieć wielki brzuchol!
Juz nie chce a wcale taki wielki nie jest .. ma juz dosc , nie chce byc juz w ciazy .. chce zeby juz byl listopad ..

Aniamotylek
- za półmetek .

Micia - super wiadomości

Dzisiaj jestem nie do zycia .. umykam z forum .. bede was tylko podczytywac .. buziaki
__________________
Adaś__ ur. 03.11.2012 . godz. 01.25, 3kg, 54 cm , 10 pkt__

Na pamiątkę ...
''Pod moim sercem, inne serce bije...
Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane..''

12 _ 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 _ Adasiowe szczęście !
DeKajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 10:12   #3237
anett234
Zadomowienie
 
Avatar anett234
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: DTR
Wiadomości: 1 767
GG do anett234
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. VI

Cytat:
Napisane przez landi0909 Pokaż wiadomość
mi jak lekarz sprawdza tętno dzidzi to od razu słyszę czasami prześmieszne dźwięki jeszcze słyszałam, ale to podobno te szmery łożyskowe i to normalne
Cytat:
Napisane przez madzius90 Pokaż wiadomość
Ja też słyszałam serduszko i te przepływy pępowinowe czy co tam - takie właśnie szmery
No ja też słyszałam obydwa tętna - coś niezwykłego
A te szmery to powiedziała nam położna,że to ruchy dziecka.Jeśli jest tak jak ona mówi no to nieźle tam fikały...

Cytat:
Napisane przez happy_eve Pokaż wiadomość
Cześć!

Kolejny dzień upałów. A dzisiaj jedziemy do rodziców, nie wiem, jak wytrzymam w samochodzie w taką pogodę


Cieszę się, że wszystko ok Kciuki aby parka została parką
Nas nie badał kardiolog. Może przy bliźniaczej ciąży zawsze jest konsultacja u kardiologa?


Gratuluję wszystkich rozpoczętych tygodni
Nie mam pojęcia.Ciekawe ile taka przyjemność kosztuje

Cytat:
Napisane przez magdaef Pokaż wiadomość
Dostałam sms: "Wychodzę dziś byłam teraz na USG, dzidzi nadal nic nie dynda waży już 230g"

Kochana, gratuluję (i po cichu zazdroszczę) parki!

A wiecie co? Strasznie mnie wczoraj teściowa wkurzyła. Od wtorku siedzę pod telefonem, żeby odebrać jej tatę ze szpitala. Wczoraj już się wkurzyłam i piszę sms, czy wychodzi, czy mogę cokolwiek innego oprócz czekania na info zrobić Opisała, że nie, dziadek nie wychodzi...Na co ja jej, że "W takim razie biorę się dalej do sprzątania, pewnie się nieźle zmacham z tym brzuchem...Od zeszłego tygodnia 4cm na plus". Nie odpisała mi nic, a potem jak dzwoniła do męża i się pyta, czemu nie odpisała to wypaliła: "A czym się ekscytować, po niej i tak nic nie widać"... No nie, będę tyła 30kg ja ona
Co do wagi dzieci to moje ważą po 370 gram - takie troszkę tłuścioszki

Nie przejmuj się teściową.Teraz są inne czasy,teraz je się DLA dwojga a nie ZA dwoje.
anett234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 10:13   #3238
Pani_Jasiowa
Zakorzenienie
 
Avatar Pani_Jasiowa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 858
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. VI

Od dzisiaj zero słodyczy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
__________________
Kocham: 11.09.2009
Powiedziałam TAK: 11.09.2010
Nasz Dzień: 22.10.2011


P


Szymonek
Pani_Jasiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 10:13   #3239
landi0909
Zakorzenienie
 
Avatar landi0909
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 883
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. VI

teściowe lubią czasem umilać nam życie trzeba brać na nie poprawkę
landi0909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 10:14   #3240
peperonik
Zadomowienie
 
Avatar peperonik
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 347
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. VI

o fajosko,ze MiciaKicia dzis wychodzi
ciekawe jak u biedroneczkiolgi czy jest w szpitalu czy tylko badania jej zrobili?
MagdaEf masz swietne sny a ten lekarz nie nazywal sie Pierr Dzący ? a tesciowa sie nie przejmuj moze ma kobieta syndrom niedopieszczenia jak moja szefowa.
peperonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:09.






© 2000 - 2025 Wizaz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.

Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych

Więcej informacji znajdziesz tutaj.