Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie" - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-08, 20:26   #2191
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dziś po południu odebrał wyniki a do lekarza nie mam szans dostać się w tym roku
Nie wiem co się dzieje, skoro przed łykaniem Salfazinu było lepiej a teraz...
Hmmm...
Pocieszające jest to, że jednak niedawno jakiś o~ tę komórkę spotkał, więc się da.

A co do nasienia... Stosujecie się do wszystkich pomocnych metod "domowych"? Tzn. zero alkoholu (zwłaszcza piwa!), papierosów, warzyw strączkowych, luźne gatki, żadnych kąpieli w gorącej wodzie itd?

Na lekach się nie znam, ale z tego co pamiętam ze szkoły, preparaty z cynkiem poprawiają żywotność plemników, nie ich ilość, a od produkcji to jest głównie selen. Ale mogę się mylić. Może spróbuj jakieś inne cuda jeszcze np. rzeń-szeń, podobno wpływa nie tylko na jakość ale i ilość O~.

Edit - przypomniało mi się...
Podobno dobry jest Promen - ma bogatszy skład, zawiera selen, cynk, witaminę E, B12, kwasy omega i żeń-szeń.
__________________

"Masz świra to go hoduj."




Edytowane przez kropka75
Czas edycji: 2008-12-08 o 20:32 Powód: dopisek
kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 20:29   #2192
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
No poszę...a swoją drogą to zazdroszczę wojaży...
Do dzisiaj smieje sie, ze byl moim prezentem urodzinowym tylko wielkiej kokardy mu brakowalo...
A wojaze wojazami, ale ciesze sie, ze w koncu osiedlismy juz w miare na stale w jednym miejscu (co prawda statnio cos wspominal mimochodem, ze dostal propozycje kontraktu w Brazylii, ale nie ma mowy... ) i w koncu wiem, gdzie jest dokladnie moj dom, a nie tylko gdzie stoi moja walizka...
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 20:32   #2193
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Hmmm...
Pocieszające jest to, że jednak niedawno jakiś o~ tę komórkę spotkał, więc się da.

A co do nasienia... Stosujecie się do wszystkich pomocnych metod "domowych"? Tzn. zero alkoholu (zwłaszcza piwa!), papierosów, warzyw strączkowych, luźne gatki, żadnych kąpieli w gorącej wodzie itd?

Na lekach się nie znam, ale z tego co pamiętam ze szkoły, preparaty z cynkiem poprawiają żywotność plemników, nie ich ilość. Ale mogę się mylić. Może spróbuj jakieś inne cuda jeszcze np. rzeń-szeń, podobno wpływa nie tylko na jakość ale i ilość O~.
on wcale nie pije, nie pali-to typ sportowca, jest lekkoatletą, mamy prysznic, on woli chłodny, nosi bokserki...
Zamówiłam mu w sklepie internetowym Macę, Salfazin, ProMen, może pomogą...

__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 20:36   #2194
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
on wcale nie pije, nie pali-to typ sportowca, jest lekkoatletą, mamy prysznic, on woli chłodny, nosi bokserki...
Zamówiłam mu w sklepie internetowym Macę, Salfazin, ProMen, może pomogą...

No właśnie ten Promen, edytowałam posta wyżej, bo mi się przypomniał.
Chyba warto spróbować bogatszych w składzie zestawów niż Salfazin, może mu przecież czegoś innego brakować.

Dobrze będzie, uszy do góry.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 20:40   #2195
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
jestem załamana wynikami Przemka zobaczcie, rok temu były lepsze

ilosc 0,8 ml
czas upłynnienia- 40 min.
nabłonki- dośc liczne w polu widzenia
leukocyty- 6-8 w polu widzenia
erytrocyty- nie wykryto
inne- pojedyńcze pasma śluzu
ilość plemników w polu widzenia- 25-30
ruchomych-10 % nieruchomych 90%
wśród plemników 30% wykazuje szybki ruch postępowy
ilość plemników w ml: 15 200 000
w preparacie barwionym: plemniki o zróżnicowanej wielkości główki
Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dziś po południu odebrał wyniki a do lekarza nie mam szans dostać się w tym roku
Nie wiem co się dzieje, skoro przed łykaniem Salfazinu było lepiej a teraz...
Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
on wcale nie pije, nie pali-to typ sportowca, jest lekkoatletą, mamy prysznic, on woli chłodny, nosi bokserki...
Zamówiłam mu w sklepie internetowym Macę, Salfazin, ProMen, może pomogą...
Aguś, bardzo mi przykro . Wiem, że to, co teraz napiszę, nic nie wniesie, ale już nie mogę się powstrzymać. Nie umiem zrozumieć, dlaczego los Was tak ciężko doświadcza, tyle problemów, jeden za drugim, no wyć się chce.

Przytulam Cię mocno i mam nadzieję, że to co zamówiłaś, pomoże.
Ale pocieszające w tym wszystkim jest jednak to, o czym kropka napisała. W tym cyklu doszło do zapłodnienia, mimo kiepskich wyników.
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 20:41   #2196
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość
Do dzisiaj smieje sie, ze byl moim prezentem urodzinowym tylko wielkiej kokardy mu brakowalo...
A wojaze wojazami, ale ciesze sie, ze w koncu osiedlismy juz w miare na stale w jednym miejscu (co prawda statnio cos wspominal mimochodem, ze dostal propozycje kontraktu w Brazylii, ale nie ma mowy... ) i w koncu wiem, gdzie jest dokladnie moj dom, a nie tylko gdzie stoi moja walizka...
No to faktycznie niezły prezent...

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
on wcale nie pije, nie pali-to typ sportowca, jest lekkoatletą, mamy prysznic, on woli chłodny, nosi bokserki...
Zamówiłam mu w sklepie internetowym Macę, Salfazin, ProMen, może pomogą...

to nie mam pojęcia...dobrze a jak się odżywia, jada dużo białka? Bo może mu te białko w mięśnie idzie zamiast w chłopaków?
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 20:49   #2197
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

bardzo zdrowo się odżywia, jak już pisałam to sportowiec.
Sama nie wiem czemu te wyniki się pogorszyły
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-08, 20:53   #2198
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
bardzo zdrowo się odżywia, jak już pisałam to sportowiec.
Sama nie wiem czemu te wyniki się pogorszyły
Bez sensu...szczerze mówiąc...może jego organizm tak reaguje na wasze problemy z poczęciem...sama już nie wiem...może on się stresuje tylko nie okazuje tego tak mocno, a wyniki lecą w dół.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 21:29   #2199
Mikant
Raczkowanie
 
Avatar Mikant
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 288
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Przesyłam świeżutką porcję fluidków. Nie krepujcie się, łapcie

:mag ia:
Ja oczywiście łapie i chowam! Dziękuję

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość
No wlasnie troche dlugo to juz trwa...ostatni zastrzyk hormonalny na wstrzymanie dostalam 6 pazdziernika i teoretycznie taki zastrzyk dziala ok.4-6 tygodni...a u mnie juz chyba z 10. tydzien i nic...Bylam u mojego gina (nie tego z kliniki ale "zwyklego") zbadal mnie i powiedzial, ze z usg wynika, ze @ pojawi sie za okolo 3-4 tygodnie...i tak siedze i czekam i czekam i czekam.... Najdziwniejsze jest, ze mam taki obfity bialy sluz i nie wiem od czego...

A Portugali jest sliczna, bardzo lubie tam jezdzic tylko zawsze wracam o 3 kilo ciezsza, bo mama mojego tz'ta tak wspaniale gotuje... Wolalabym tez troche tam brac slub niz w zimnejn Danii...ale nic, jutro juz jedziemy...
No kurcze to strasznie długo!! A potem rozumiem, że już macie zielone światło w starankach?
Baw sie dobrze w Portugalii

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość
...A poznalam go jak byl na kontrakcie w Chinach (przez niego kurcze miedzkalam tam ponad dwa lata...) i przez jeden dzien bylismy w tym samym miescie - we Wrowaliu - na moim przyjeciu urodzinowym w tej samej restauracji w moje 21. urodziny...
No mega romantyczna historia międzynarodowa i z happy endem. Fajnie sie czyta takie rzeczy, będziecie mieli co dzieciom opowiadać

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
jestem załamana wynikami Przemka zobaczcie, rok temu były lepsze
Oj kurcze, nie wesoło... ale może to przejściowy spadek, skutek stresu, może jakiejś przebytej infekcji, wyczytałam gdzieś, ze cały cykl spermatogenezy trwa 2 i pół miesiąca (mam nadzieję, że nic nie pokręciłam), wiec może te 2 i pół miesiąca temu coś szwankowało ze zdrowiem? Koniecznie napisz co na to lekarz. Będzie dobrze skoro miał lepsze wyniki, to na pewno po leczeniu będzie dobrze
__________________
Decyzja oswojenia niesie ze sobą niebezpieczeństwo łez...

Moje deko decu
Serwetki na wymiankę

Edytowane przez Mikant
Czas edycji: 2008-12-08 o 21:31 Powód: zjadło mi pół posta :(
Mikant jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 21:57   #2200
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez DDosiek Pokaż wiadomość
dobre. Historia jak z innej planety. Myslałam, ze takie opowieści to tylko w filmch. To widze, że podróznicy z Was nieźli. a rodziny będą na ślubie w Danii? no i pochwal sie przyszłym mężem. A co do języka, to mnie tez sie podoba, choć ja znam tylko z różnych telenowel. i filmów.
Cytat:
Napisane przez Mikant Pokaż wiadomość
Ja oczywiście łapie i chowam! Dziękuję



No kurcze to strasznie długo!! A potem rozumiem, że już macie zielone światło w starankach?
Baw sie dobrze w Portugalii



No mega romantyczna historia międzynarodowa i z happy endem. Fajnie sie czyta takie rzeczy, będziecie mieli co dzieciom opowiadać
Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
No to faktycznie niezły prezent...
Oj bedzie co opowiadac bedzie...tylko poki co to tych dzieci cos tegen brak...

Lece sie pakowac dziewczynki, bo jutro z samego rana jedziemy...Postaram sie cos napisac z Danii jeszcze a jak sie nie uda to odezwe sie na pewno w piatek... Caluje!!
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"


Edytowane przez karenina19
Czas edycji: 2008-12-08 o 21:58
karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 06:31   #2201
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cześć.
Byłam u gina dostałam Gonal. Planowałam brać od rana ale będę brać wieczorem. W sumie to mam brać po prostu o stałej porze. W pon mam być na USG- gdybym brała rano byłabym po 7 dawce, a tak będę po 6 ale to nic. Zrobił mi USG i nic nie znalazł, w sensie że nie jestem w ciąży.
Ale powiem wam tak nie mam dalej normalnego @ w sensie że 1,2,3 dzień mnie ZAWSZE zalewa. A teraz lekkie plamki na podpasce. Cyce zamiast twarde i bolące, są gęste. Głowa mnie nie boli i brzuch który zawsze mnie masakrycznie boli przy @.
I co? Na usg macica jak w trakcie @ i nic nie widać.
Postanowiłam wziąść zastrzyk wieczór a zaraz po pracy kupię test.
Nie wybaczyłabym sobie gdybym była w ciąży a wzięłabym Gonal to wolę nie myśleć...
Ufam ginowi ale muszę to sprawdzić. Zrobię sikacza bo jak coś to i tak już wyjdzie.
Jak wyjdzie negatywny to spokojnie wieczorkiem zrobię zastrzyk. A poza tym zobaczę jak się @ będzie zachowywać przez cały dzień.
Normalnie u mnie ciągle coś musi być nie tak...
Nie wspomnę że wywaliłam za Gonal 530zł :/
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-09, 06:44   #2202
Mikant
Raczkowanie
 
Avatar Mikant
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 288
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
Cześć.
Byłam u gina dostałam Gonal. Planowałam brać od rana ale będę brać wieczorem. W sumie to mam brać po prostu o stałej porze. W pon mam być na USG- gdybym brała rano byłabym po 7 dawce, a tak będę po 6 ale to nic. Zrobił mi USG i nic nie znalazł, w sensie że nie jestem w ciąży.
Ale powiem wam tak nie mam dalej normalnego @ w sensie że 1,2,3 dzień mnie ZAWSZE zalewa. A teraz lekkie plamki na podpasce. Cyce zamiast twarde i bolące, są gęste. Głowa mnie nie boli i brzuch który zawsze mnie masakrycznie boli przy @.
I co? Na usg macica jak w trakcie @ i nic nie widać.
Postanowiłam wziąść zastrzyk wieczór a zaraz po pracy kupię test.
Nie wybaczyłabym sobie gdybym była w ciąży a wzięłabym Gonal to wolę nie myśleć...
Ufam ginowi ale muszę to sprawdzić. Zrobię sikacza bo jak coś to i tak już wyjdzie.
Jak wyjdzie negatywny to spokojnie wieczorkiem zrobię zastrzyk. A poza tym zobaczę jak się @ będzie zachowywać przez cały dzień.
Normalnie u mnie ciągle coś musi być nie tak...
Nie wspomnę że wywaliłam za Gonal 530zł :/
Kurcze dziwnie to rzeczywiście u Ciebie wygląda Ja z doświadczenia wiem, że po cyklu bezowulacyjnym zawsze miałam dziwną @, skąpą i taką właśnie bez "objawów towarzyszących", ale mnie brzuch bolał raczej normalnie. Na pewno sprawdzić trzeba dla spokoju ducha. Mam nadzieję, że sie wszystko wyjaśni!
530 o matko... cena zwala z nóg!

Kareninko szerokiej drogi i baw sie dobrze
__________________
Decyzja oswojenia niesie ze sobą niebezpieczeństwo łez...

Moje deko decu
Serwetki na wymiankę
Mikant jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 06:46   #2203
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
Nie wybaczyłabym sobie gdybym była w ciąży a wzięłabym Gonal to wolę nie myśleć...
Ufam ginowi ale muszę to sprawdzić.
Słusznie. Zaufanie, zaufaniem, ale trzeba brać poprawkę, że początku ciąży to on na USG nie zobaczy. Zwłaszcza, gdy gdzieś jest złuszczanie i krew.

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
Zrobię sikacza bo jak coś to i tak już wyjdzie.
Jak wyjdzie negatywny to spokojnie wieczorkiem zrobię zastrzyk. A poza tym zobaczę jak się @ będzie zachowywać przez cały dzień.
Normalnie u mnie ciągle coś musi być nie tak...
Nie wspomnę że wywaliłam za Gonal 530zł :/
O matko. Cena obłęd!


_______________

A ja mam 20 d.c. a biust mnie boli, że szok. Po schodach idę i go czuję. Jakąś burzę progesteronową mam chyba. Wykres nadal ładny, pierwszy raz od dawna niemal książkowy. Zaczynam się zastanawiać czy ja nie mam tak dużo pustych cykli skoro większość moich wykresów wygląda bez sensu, a i biust mnie rzadko tak boli.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg XI 08.jpg (123,5 KB, 29 załadowań)
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 06:50   #2204
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

A to dopiero początek W tamtym mies z przekłuwaniem i IUI Wyszło nas w sumie 2500 bez dojazdów parę razy w tyg do Krakowa. No maskara, ale nie ma innego wyjścia.

Mikant ja nigdy nie miałam cyklu bezowulacyjnego. Może to normalne ale wolę sprawdzić, żeby potem nie żałować. W sumie betę robiłam w czwartek,ale sprawdzić nie zaszkodzi, a zastrzyki mogę brać o dowolnej porze byleby codziennie o tej samej.
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 07:37   #2205
Nika1980
Zakorzenienie
 
Avatar Nika1980
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: domek z czerwonym dachem
Wiadomości: 5 176
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez evuncia Pokaż wiadomość
A ja znowu mam zaleglosci. Nika super ze dostalas@, to idziemy prawie leb w leb Ja 16 grudnia robie cytologie, mam nadzieje ze wszystko bedzie ok, troche sie martwie na zapas. Tak bardzo chcialabym juz zaczac staranka, ale jesli okaze sie cos nie tak to bede musiala sie wstrzymac.
ja idę do mojego doktora kretyna w przyszłym tyg na wymaz.. nawet jeśli moja drożdżyca się nie uspokoi to idę, jak zapyta to mu powiem , że się uspokoiło, bo inaczej jak nie nakłamię to mi nigdy nie zrobi tej cytologii, a tak nawet jak wyjdzie grzybek to będę miała pewność, że to grzybek.
mam nadzieję, że u ciebie wszystko pójdzie pięknie i zaczniecie się starać. ja myślę o tym intensywnie ale im bardziej myślę tym bardziej wiem, że staranka poczekją jeszcze może do lutego kiedy będziemy w nowym domku. nie wiem...tak to czujęna dzień dzisiejszy..

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość
...A poznalam go jak byl na kontrakcie w Chinach (przez niego kurcze miedzkalam tam ponad dwa lata...) i przez jeden dzien bylismy w tym samym miescie - we Wrowaliu - na moim przyjeciu urodzinowym w tej samej restauracji w moje 21. urodziny...
woooow, historia jak z komedii romantycznej! ale masz ciekawe życie... z drugiej strony nie raz, gdy mi ludzie tak mówią, odpowiadam, że czasem wolałabym mniej ciekawe - nie wiem jak Ty masz, ale bycie żoną obcokrajowca to nie tylko same plusy. Nie mam na myśli , że to są źli mężowie, wręcz przeciwnie, ale mam na myśli te wszystkie niuanse życia razem. czasem tak mi sięchce pogadać po polsku. jak jestem smutna i mój mąż chce mnie pocieszyć zawsze robi to polsku- jak to koi duszę.... mówi: nie matw sie, nie płać, będzie dobzie- hihihi

Cytat:
Napisane przez anusia_82 Pokaż wiadomość
Aguś rzeczywiście wyniki słabe ale spokojnie
Mój Tz dostał zestawik salfazin l karnitynę i kwas foliowy, ale dotąd brał całe 2 lata androvit. Między czasie robiliśmy badania i wyniki spadały i to bardzo....było koło 14 mln a potem było 7 mln
Przed 4 IUI badaliśmy kolejny raz i nagle po pół roku skoczyły do 23 mln i się udało
Na początku wyniki były na tyle złe że nawet IUI nie miało szans...mojemu Tz chyba pomogła budowa domu. oderwał się od życia codziennego i zrelaksował. Lekarze czasem podejmują decyzje o leczeniu ale nie zawsze ma to dobre rezultaty, musicie przemyśleć sprawę i znaleźć dobrego androloga, może on coś poradzi. Ważne Aguś żebyś teraz była przy mężu bo na pewno nie jest mu łatwo. Trzymaj się
bardzo ładnie to ujęłaś,..

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Hmmm...
Pocieszające jest to, że jednak niedawno jakiś o~ tę komórkę spotkał, więc się da.

A co do nasienia... Stosujecie się do wszystkich pomocnych metod "domowych"? Tzn. zero alkoholu (zwłaszcza piwa!), papierosów, warzyw strączkowych, luźne gatki, żadnych kąpieli w gorącej wodzie itd?

Na lekach się nie znam, ale z tego co pamiętam ze szkoły, preparaty z cynkiem poprawiają żywotność plemników, nie ich ilość, a od produkcji to jest głównie selen. Ale mogę się mylić. Może spróbuj jakieś inne cuda jeszcze np. rzeń-szeń, podobno wpływa nie tylko na jakość ale i ilość O~.

Edit - przypomniało mi się...
Podobno dobry jest Promen - ma bogatszy skład, zawiera selen, cynk, witaminę E, B12, kwasy omega i żeń-szeń.
właśnie... a mój małż bierze jakiś zestaw multiwitamin, gdzie są te wszystkie rzeczy...w sumie to nie wiem czy mu trzeba czy nie ale na wszelki wypadek

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
on wcale nie pije, nie pali-to typ sportowca, jest lekkoatletą, mamy prysznic, on woli chłodny, nosi bokserki...
Zamówiłam mu w sklepie internetowym Macę, Salfazin, ProMen, może pomogą...

będzie dobrze kochanie, może to chwilowy wpływ stresu...?

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
Cześć.
Byłam u gina dostałam Gonal. Planowałam brać od rana ale będę brać wieczorem. W sumie to mam brać po prostu o stałej porze. W pon mam być na USG- gdybym brała rano byłabym po 7 dawce, a tak będę po 6 ale to nic. Zrobił mi USG i nic nie znalazł, w sensie że nie jestem w ciąży.
Ale powiem wam tak nie mam dalej normalnego @ w sensie że 1,2,3 dzień mnie ZAWSZE zalewa. A teraz lekkie plamki na podpasce. Cyce zamiast twarde i bolące, są gęste. Głowa mnie nie boli i brzuch który zawsze mnie masakrycznie boli przy @.
I co? Na usg macica jak w trakcie @ i nic nie widać.
Postanowiłam wziąść zastrzyk wieczór a zaraz po pracy kupię test.
Nie wybaczyłabym sobie gdybym była w ciąży a wzięłabym Gonal to wolę nie myśleć...
Ufam ginowi ale muszę to sprawdzić. Zrobię sikacza bo jak coś to i tak już wyjdzie.
Jak wyjdzie negatywny to spokojnie wieczorkiem zrobię zastrzyk. A poza tym zobaczę jak się @ będzie zachowywać przez cały dzień.
Normalnie u mnie ciągle coś musi być nie tak...
Nie wspomnę że wywaliłam za Gonal 530zł :/
też bym na Twoim miejscu najpierw zrobiłą test.... trzymam kciuki...a może..?

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Słusznie. Zaufanie, zaufaniem, ale trzeba brać poprawkę, że początku ciąży to on na USG nie zobaczy. Zwłaszcza, gdy gdzieś jest złuszczanie i krew.

O matko. Cena obłęd!


_______________

A ja mam 20 d.c. a biust mnie boli, że szok. Po schodach idę i go czuję. Jakąś burzę progesteronową mam chyba. Wykres nadal ładny, pierwszy raz od dawna niemal książkowy. Zaczynam się zastanawiać czy ja nie mam tak dużo pustych cykli skoro większość moich wykresów wygląda bez sensu, a i biust mnie rzadko tak boli.
Kropeczko, ale Ty masz ładny ten wykres... a iludniowe masz normlanie cykle?
__________________
Lena Johanna, 6.10.2009, 16.25 , 3635gr, 50cm

Okruszek rosnie tp: 28 marzec 2012

http://lbdf.lilypie.com/fVxPp2.png
Nika1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 07:49   #2206
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez Nika1980 Pokaż wiadomość
Kropeczko, ale Ty masz ładny ten wykres... a iludniowe masz normlanie cykle?
A różne, tak mniej więcej po 32 dni, ale rozrzut mam spory, od 26 dni (tak mi się zrobiło po urlopie), aż do 37 od kiedy myślimy o bejbiku. Ostatni miał 33 dni.

A wykres faktycznie... Nie mogę się na niego napatrzeć.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 07:54   #2207
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Wiecie co poszłam do WC. od rana nic- podpaska czysta. Jadę po pracy na betę - sprawdzić. Albo może powinnam do gina zadzwonić że już @ nie ma i nie wiem czy mam brać gonal czy nie bo nie wiem czy to była @ czy w zasadzie nie?
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 08:10   #2208
Nika1980
Zakorzenienie
 
Avatar Nika1980
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: domek z czerwonym dachem
Wiadomości: 5 176
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
Wiecie co poszłam do WC. od rana nic- podpaska czysta. Jadę po pracy na betę - sprawdzić. Albo może powinnam do gina zadzwonić że już @ nie ma i nie wiem czy mam brać gonal czy nie bo nie wiem czy to była @ czy w zasadzie nie?

hmmmmmm no to jedz na bete kochana, lepiej sprawdzic...
__________________
Lena Johanna, 6.10.2009, 16.25 , 3635gr, 50cm

Okruszek rosnie tp: 28 marzec 2012

http://lbdf.lilypie.com/fVxPp2.png
Nika1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 08:16   #2209
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
Wiecie co poszłam do WC. od rana nic- podpaska czysta. Jadę po pracy na betę - sprawdzić. Albo może powinnam do gina zadzwonić że już @ nie ma i nie wiem czy mam brać gonal czy nie bo nie wiem czy to była @ czy w zasadzie nie?
Z tego co wiem taki okres, ginekolodzy też uznają za okres.

Ale sprawdź betę, sprawdź. Będziesz spokojniejsza.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-09, 08:22   #2210
symbio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 115
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Dla wszytkich milosniczek kotów (mój jest dokładnie taki jak ten z historii, cokolwiek przy nim namalowac, uszyc, zapakowac czy cokolwiek innego zrobic to na pewno bedzie bardzo chętny do pomocy )

  1. Posprzątaj stół, żeby przygotować miejsce na pakowanie prezentu.
  2. Idź do szafki i weź torbę, w której masz prezent. Zamknij szafkę.
  3. Otwórz szafkę i wyjmij kota.
  4. Idź do kredensu i wyciągnij rolki papieru pakowego.
  5. Wróć i wyjmij kota z kredensu.
  6. Idź do szuflady i zabierz przezroczystą taśmę klejącą, wstążeczki, nożyczki, naklejki, etc.
  7. Połóż prezenty i wszystkie materiały na stole, żeby przygotować strategię opakowywania.
  8. Wróć do szuflady, żeby zabrać sznurek. Wyjmij kota, który tam siedział od ostatniego otwarcia i zabierz sznurek..
  9. Otwórz ponownie szufladę i ponownie wyjmij kota.
  10. Wyjmij prezent z torby.
  11. Wyjmij kota z torby.
  12. Otwórz pudełko i sprawdź prezent. Wyjmij kota z pudełka i wsadź prezent z powrotem.
  13. Połóż papier, żeby można go było pociąć.
  14. Spróbuj ładnie wyprostować papier. Zdaj sobie sprawę, że kot jest pod spodem. Wyjmij go.
  15. Przytnij papier na wymiar, starając się ciąć po prostej.
  16. Wyrzuć pierwszy papier, bo kot starał się złapać nożyczki i wszystko podarł.
  17. Przytnij drugi papier na wymiar, umieszczając kota w torbie po prezencie.
  18. Umieść prezent na wyciętym papierze.
  19. Podnieś krawędzie papieru, żeby szczelnie owinąć prezent. Zastanów się dlaczego krawędzie nie sięgają i wyjmij kota, który jest między papierem i prezentem.
  20. Umieść prezent na papierze, przycinając taśmę klejącą.
  21. Kolejne 20 minut poświęć na staranne usunięcie taśmy z kota za pomocą pęsety.
  22. Dociśnij papier za pomocą taśmy klejącej, ładnie wygładzając rogi.
  23. Poszukaj rolki ze wstążką. Postaraj się złapać kota w holu, żeby odebrać wstążkę.
  24. Spróbuj owinąć prezent wstążką w obydwu kierunkach.
  25. Zwiń ponownie wstążeczkę i usuń papier podarty z powodu entuzjastycznej zabawy kota z końcówką wstążeczki.
  26. Kroki 13-20 powtórz aż do ostatniego arkusza papieru.
  27. Zadecyduj o pominięciu kroków 13-17, aby zaoszczędzić czas i zmniejszyć ryzyko utraty ostatniego arkusza papieru. Przynieś stare pudło kartonowe, o którym wiesz, że pasuje rozmiarem do arkusza papieru.
  28. Umieść prezent w pudełku i przywiąż sznurkiem.
  29. Usuń sznurek, otwórz pudełko i wyjmij kota.
  30. Wsadź wszystkie materiały do pakowania w torbę i idź do pokoju zamykanego na klucz.
  31. Będąc już w pokoju, zamknij drzwi i wyjmij ponownie wszystkie rzeczy..
  32. Wyjmij kota z pudełko, otwórz dni, wystaw kota, zamknij drzwi na klucz.
  33. Powtórz poprzedni krok tyle razy, ile razy okaże się to konieczne. Dopóki nie usłyszysz miauczenia za drzwiami.
  34. Połóż ostatni arkusz papieru . (Wiem, że to trudne w małej łazience, ale spróbuj.)
  35. Zdaj sobie sprawę, że kot już jest na papierze. Otwórz drzwi i przejrzyj różne kredensy w poszukiwaniu papieru z zeszłego roku. Przypomnij sobie, że nie ma już tego papieru, bo w zeszłym roku kot też ci pomógł.
  36. Wróć do zamykanego pomieszczenia, usiądź na muszli i zastanów się, jak poskładać papier tak, żeby chociaż trochę nadawał się na opakowanie.
  37. Owiń pudełko papierem i zacznij drobne naprawy za pomocą taśmy klejącej. Zwiąż wszystko tasiemką i udekoruj kokardami, żeby zasłonić najgorsze miejsca.
  38. Podpisz ładnie prezent i usiądź wygodnie, podziwiając swoje dzieło i gratulując sobie zapału.
  39. Otwórz drzwi, idź do kuchni, żeby zrobić sobie coś do picia i nakarmić kota.
  40. Kolejne 15 minut poświęć poszukiwaniu kota, zanim zdasz sobie wreszcie sprawę.
  41. Rozpakuj prezent, otwórz pudełko i wyjmij kota.
  42. Zbierz wszystkie kawałki papieru pakowe, nakarm kota i powróć po raz ostatni do łazienki, upewniając się, że jesteś sam, a drzwi są zamknięte.
  43. Znajdź ostatnie podarte i pogniecione skrawki papieru, starając się dopasować najbardziej pasujące do siebie.
  44. Podejmij bezskuteczne próby owinięcia prezentu. Przewiąż wszystko wystrzępioną tasiemką i dodaj ozdoby w postaci pogniecionych kokardek. Podpisz i umieść prezent w torbie w obawie, że ktoś mógłby go zobaczyć.
  45. W momencie wręczania słodko się uśmiechaj obdarowywanemu, kiedy będzie starał się ukryć zawód, spowodowany źle opakowanym prezentem.
  46. Poprzysięgnij sobie, że w następnym roku opakowywanie zlecisz pani w sklepie.
symbio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 08:24   #2211
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Sprawdzę i po prostu spokojnie zacznę brać GOnal.
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 08:33   #2212
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
Cześć.
Byłam u gina dostałam Gonal. Planowałam brać od rana ale będę brać wieczorem. W sumie to mam brać po prostu o stałej porze. W pon mam być na USG- gdybym brała rano byłabym po 7 dawce, a tak będę po 6 ale to nic. Zrobił mi USG i nic nie znalazł, w sensie że nie jestem w ciąży.
Ale powiem wam tak nie mam dalej normalnego @ w sensie że 1,2,3 dzień mnie ZAWSZE zalewa. A teraz lekkie plamki na podpasce. Cyce zamiast twarde i bolące, są gęste. Głowa mnie nie boli i brzuch który zawsze mnie masakrycznie boli przy @.
I co? Na usg macica jak w trakcie @ i nic nie widać.
Postanowiłam wziąść zastrzyk wieczór a zaraz po pracy kupię test.
Nie wybaczyłabym sobie gdybym była w ciąży a wzięłabym Gonal to wolę nie myśleć...
Ufam ginowi ale muszę to sprawdzić. Zrobię sikacza bo jak coś to i tak już wyjdzie.
Jak wyjdzie negatywny to spokojnie wieczorkiem zrobię zastrzyk. A poza tym zobaczę jak się @ będzie zachowywać przez cały dzień.
Normalnie u mnie ciągle coś musi być nie tak...
Nie wspomnę że wywaliłam za Gonal 530zł :/
Masz rację sprawdź czy to na pewno nie fasolka...
kurcze ale faktycznie ta @ to dziwna No nic do wieczora może się rozkręci.
530ZŁ Matko toż to kupa kasy, prawie moja miesięczna wypłata za staż.
A co mają zrobić ludzie którzy nie mają pieniędzy...życie jest niesprawiedliwe
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 08:36   #2213
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Właśnie Zuziu. Co mają zrobić tacy ludzie. Wiesz, dobrze że mój M miał teraz kupę rboty i w ub mies też. W tym mies moi rodzice nam dali 500zł na leki, bo wiedzą że to spory wydatek. tak że spoko.

Co do @ to odkąd zaczęłam miesiączkować czegoś takiego nie miałam. Ufam ginowi- choć wiem że na to teraz nie wygląda, ale najbardziej ufam swojej intuicji- choć czasem mnie zawodzi, ale wolę sprawdzić.
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE

Edytowane przez olivka_7
Czas edycji: 2008-12-09 o 08:37
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 08:41   #2214
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
Właśnie Zuziu. Co mają zrobić tacy ludzie. Wiesz, dobrze że mój M miał teraz kupę rboty i w ub mies też. W tym mies moi rodzice nam dali 500zł na leki, bo wiedzą że to spory wydatek. tak że spoko.

Co do @ to odkąd zaczęłam miesiączkować czegoś takiego nie miałam. Ufam ginowi- choć wiem że na to teraz nie wygląda, ale najbardziej ufam swojej intuicji- choć czasem mnie zawodzi, ale wolę sprawdzić.
Pewnie sprawdź ja bym też sprawdziła.

Idę na poranna herbatkę. Olivko trzymaj się słonko i wynocha już z wątku czas najwyższy...daję Ci jeszcze ten m-c i siooo!!!!!
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 09:14   #2215
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
poprzednie wyniki wziął lekarz ale było na pewno lepiej, był w dolnej granicy normy.
Od roku łyka Salfazin
A mój zażywałAndrovit /z polecenia mojej gin./ Moja gin. twierdzi, że inne leki są nic nie warte

Do tego Bio-cynk (bez selenu, którego podobno wystarczająco jest w Androvicie). W tym Bio-cynku jest najwięcej cynku w cynku

I co jakieś parę tygodni filtorwanie Uroseptem.

Do tego zakaz picia Coca-coli i Pepsi.

Po pół roku robiliśmy badania i wyniki były takie że /cytuję lekarkę/ "Lepiej je odłożę bo mnie jeszcze zapłodnią"


Mam nadzieję że i u Ciebie pomoże A może i inni skorzystają. Trzymam kciuki
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 09:22   #2216
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Pewnie sprawdź ja bym też sprawdziła.

Idę na poranna herbatkę. Olivko trzymaj się słonko i wynocha już z wątku czas najwyższy...daję Ci jeszcze ten m-c i siooo!!!!!
o ty niedobra wyganiasz mnie
chętnie bym się już oficjalnie z wątku wyniosła
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 09:28   #2217
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
o ty niedobra wyganiasz mnie
chętnie bym się już oficjalnie z wątku wyniosła
wiem ,że jestem podła ale to dla Twojego dobra
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 09:31   #2218
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Skoro tak twierdzisz, to z wielkim żalem i bólem w sercu wyniosę się jak to tylko będzie możliwe
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 09:33   #2219
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
Skoro tak twierdzisz, to z wielkim żalem i bólem w sercu wyniosę się jak to tylko będzie możliwe
i zabierz mnie ze sobą
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 09:34   #2220
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
Do tego zakaz picia Coca-coli i Pepsi.
A moja cholera pije colę litrami i nie umie / nie chce przestać.
Już ustaliliśmy, że tylko w weekend, ale wiem że pije w pracy.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:15.