Styl American Girl część VI - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-20, 15:59   #3691
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Styl American Girl część VI

ja farbuje LOREAL CASTING kolor jasny braz probuje znalezc odcienia w internecie ale cos mi nie idzie
http://img.nokaut.pl/p/55/ca/55ca538...e08500x500.jpg
ooo ten ciekawe jaki wyjdzie kolor nie farbowałam juz 4 miesiące mam dwu kolorowe włosy niezłe odrosty wogole jest masakra jakaś
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 16:05   #3692
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez justyss Pokaż wiadomość
Dziewczyny posiadacie takie wysokie szpilki 12 cm na platformie bo ja jeszcze niegy nie mialam i chcialam sie spytac jak sie chodzi czy sa wygodne??
Dużo zależy od wyprofilowania podeszwy, nie od wysokości obcasa. Mam jedne 12 w których mogę biegać i 7-8cm, w których nie dam rady zrobić 3 kroków

No a tak wogóle to dzień dobry wszystkim
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 16:08   #3693
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Chitty - większość Twoich fotek jest naprawdę fajna i super, ze wklejasz
Ale wkliełaś kilka takich, że aż mnie cofnęło... (te na dole)
Lepiej mniej, a same ładne
Te zdjecia to przyklady 'powiedzmy' AG w wydaniu PLUS SIZE. Chyba nie kazda z nas ma idealna figure? Moze i takie zdjecie komus sie przyda?
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 16:09   #3694
LilyHoney
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 988
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez Little miau miau Pokaż wiadomość
PRzepraszam mozecie mi powiedziec co jest zachwycającego w stylu AG? Bo przejrzalam kilka ostatnich stron i procz kilku fajnych, dośc zwyczajnych dziewczyn wklejacie tu okropne "lachony" z toną tapety, źle wytuszowanymi rzęsami i niedobrze dobraną szminką. To pokraczne i odrażające. Gdzie znajdujecie w tym inspirację? Które elementy zwracają waszą uwagę?

Pytam całkiem serio a nie ze złośliwości. Po prostu patrzę i nie widzę. Podzielicie się ze mną tą tajemną wiedzą?
Widać, że skupiłaś się tylko i wyłącznie na zdjęciach. Dziewczyna która wkleiła te oto zdjęcia została upomniana za prezentowanie niewłaściwych wzorców AG. Proponuję Ci wrócenie się do pierwszej części stylu AG tam będziesz miała chyba dokładnie wyjaśnione co jego założycielka miała na myśli
LilyHoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 16:10   #3695
XS-ka
Zadomowienie
 
Avatar XS-ka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zgorzelec
Wiadomości: 1 744
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Ja mam ja mam w panterke z przodu maja 2cm platformy a z tyłu obcas 11 cm Sa wygodne bardzo szkoda tylko ze za duze,ale jesli pytasz o to czy czuc ze obcas wysoki to nie ja czuje jakbym chodziła na 8cm a nie 12
a jaki rozmiar ?
__________________
w drodze do doskonałości...
XS-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 16:12   #3696
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
Te zdjecia to przyklady 'powiedzmy' AG w wydaniu PLUS SIZE. Chyba nie kazda z nas ma idealna figure? Moze i takie zdjecie komus sie przyda?
Foxy no nie wiem o których zdjecia mowiłas ale jesli o tych które wstawiła miska i to ma byc plus size to nie osłabiaj mnie Czy rozmiar M/L stał sie teraz plus size...

25,3 długosc wkladki rozmiar 39 ale jednak za duze myslałam ze beda dobre.Jednak musze kupowac na rozmiar 38 .noga mi zamalała...

Edytowane przez milusiaam
Czas edycji: 2008-12-20 o 16:15
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 16:12   #3697
Little miau miau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: miejska dżungla
Wiadomości: 566
Dot.: Styl American Girl część VI

Dzięki za odpowiedz. No niektóre naprawde są fajne. Mi najbardziej podobają się te, które wyglądają troszkę w nieładzie. Te dopracowane są zbyt plastikowe moim zdaniem a niektóre to amerykanskie wydanie polskiego białego kozaczka w szpic

Nie czytałam wątku, nie dlatego, że szkoda mi "mojego cennego czasu" po prostu naszło mnie takie pytanie ale nie czytam nawet interesujących mnie wątków jeśli mają masę stroni staram się ustosunkowac do kilku ostanich i pierwszych Oglądałam za to dużo zdjec w tym wątku stąd moje pytanie
Little miau miau jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-20, 16:14   #3698
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Foxy no nie wiem o których zdjecia mowiłas ale jesli o tych które wstawiła miska i to ma byc plus size to nie osłabiaj mnie Czy rozmiar M/L stał sie teraz plus size...

yyy....Mka na pewno nie,ale L to juz tak No chyba,ze osoba ma 1.80 wzrostu i adekwatna do tego wage. Ta laska na zdjeciach widac,ze jest niska no i taka 'przy' cialku- to tylko moja opinia
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 16:17   #3699
icebaby21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Opole:)
Wiadomości: 269
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
ja farbuje LOREAL CASTING kolor jasny braz probuje znalezc odcienia w internecie ale cos mi nie idzie
http://img.nokaut.pl/p/55/ca/55ca538...e08500x500.jpg
ooo ten ciekawe jaki wyjdzie kolor nie farbowałam juz 4 miesiące mam dwu kolorowe włosy niezłe odrosty wogole jest masakra jakaś
O,ja ten chcę własnie kupic sobie na poprawki bo nie niszczy włosów tak bardzo jak natural&easy I tez nie mogłam znalezc tego na necie dzisiaj, dziekiTo trzymam kciuki za udana koloryzacje, z tymi farbami to zawsze jest wielka niespodzianka
__________________
Closer - Kings of Leon - Only By the Night
icebaby21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 16:21   #3700
kiiiciiia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 3 336
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
a propos świąt, kto już ubrał choinkę? ja jeszcze nie mam i kupowanie wszystkich ozdób też przede mną...

wlasnie dzisiaj ubralam i wiecie co zrobilam? Zalozylam swiatelka ponziej ble ble cala reszte.A na koncu patrze a swiatelka nie swieca

Cytat:
Napisane przez olusiamalusia Pokaż wiadomość
a na mnie wax jakos super nie dziala.. no i ten zapach mnie odpycha!!
jesli o zagranicznym mowisz to zielony ma taki zapach. Ten czarny fajnie pachnie

Cytat:
Napisane przez kaziaa23 Pokaż wiadomość
ja jako dziecko byłam blondyneczka ale teraz mam ciemny blond, jasny brąz sama nie wiem, ale od farbowania wybił mi się ponoć pigment tak koleżanka mówi bo wyrastają mi teraz jaśniutkie włosy i dziwnie takie jasne odrosty wyglądają, chyba że naturalnie kolor zmieniły, ponoć 4 razy w życiu kolor włosów się zmienia
ja kiedys mialam niemlaze czarne.Pozniej ciemny chlodny braz a teraz od farbowania mam chyba jak Ty bo takie brazowe w cieplejszym odcieniu mi rosna ,ja nawet lekko rudawe widze ale pod slonce... Z daleka w miare wygladaja.Mam nadzieje ze wroca do dawnego koloru

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Eh.... wkurzaja mnie te paznokcie, dzis wszystkie zdjęłam, czy raczej same odpadły i znowu muszę wydać więcej kasy Tak mi sie marzy ten zestaw do żeli
mi tez i juz myslalm ze sobie kupie a tu bach... brak pieniedzy

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
własnie pokazuje zdjecia ani przybylskiej tż
powiedział zebysmy juz nie wracali do niej bo on nigdy nie mowil ze ona jest jego idealem dzieki dziewczynki
mądry chlopak


Cytat:
Napisane przez TyTeCzKa Pokaż wiadomość
Dziewczynki przyszedl mi moj ukochany stroj z allegro az siemusze pochwalic chociaz i tak go nie widac :P oo ale jest Tż na fotce :P tylko nie spogladajcie na moje wałeczki milosci

coś miałam jeszcze napisac ale znow nie pamietam hehehehe standard

aaa Milusi kolega miał w opisie ze ten pod nim na liscie stawia wodke jutro no i co ?? jutro pijemy ))))) Kocham Cie !! pewnie bedzienowa porcja fotek
mrrrr alez Ty seksiasta

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
umyłam rybki

to dlatego ze wyobrazilam sobie milusie siedzaca przy akwarium z gabka i mydelkiem,wyjmujaca po kolei kazda rybke i szorująca ją

Cytat:
Napisane przez Little miau miau Pokaż wiadomość
PRzepraszam mozecie mi powiedziec co jest zachwycającego w stylu AG? Bo przejrzalam kilka ostatnich stron i procz kilku fajnych, dośc zwyczajnych dziewczyn wklejacie tu okropne "lachony" z toną tapety, źle wytuszowanymi rzęsami i niedobrze dobraną szminką. To pokraczne i odrażające. Gdzie znajdujecie w tym inspirację? Które elementy zwracają waszą uwagę?

Pytam całkiem serio a nie ze złośliwości. Po prostu patrzę i nie widzę. Podzielicie się ze mną tą tajemną wiedzą?
mialam odpowiedziec ale mnie wyprzedzily dziewczyny
No czasem sie i gorsze foty trafia,trudno:P

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
; )
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1229785520 skad Ty wzielas jej zdjecie? Ona misie strasznie znajoma wydaje :P albo widzialam ja gdzies w necie kilka razy
__________________

kiiiciiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 16:28   #3701
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez XS-ka Pokaż wiadomość
a jaki rozmiar ?
O kurcze no dobrze twoje zdanie JESTEM PLUS SIZE ((((((((((((((((((((((( (((((((((((((((((((((((((

ide cwiczyc
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-20, 16:29   #3702
kaziaa23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 776
Dot.: Styl American Girl część VI

http://images.google.pl/imgres?imgur...3Doff%26sa%3DG
kaziaa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 16:30   #3703
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez kiiiciiia Pokaż wiadomość








https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1229785520 skad Ty wzielas jej zdjecie? Ona misie strasznie znajoma wydaje :P albo widzialam ja gdzies w necie kilka razy
ona jest z Australii
a widzieć ją w necie mogłaś - wiele fejków sobie ją upodobało
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg i254702347_84991.jpg (22,8 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg i254702456_48030.jpg (23,9 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg i254702460_8426.jpg (25,9 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg i254703502_44835.jpg (23,1 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg i254704705_38355.jpg (22,0 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg i255229001_76147.jpg (22,9 KB, 49 załadowań)
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 16:32   #3704
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Styl American Girl część VI

; )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg i255229001_76147.jpg (22,9 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg i255229089_62261.jpg (29,8 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg i255679234_38362.jpg (34,7 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg i263246877_19431.jpg (31,3 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg i263246917_96725.jpg (36,2 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg i263246918_51621.jpg (35,7 KB, 43 załadowań)
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 16:36   #3705
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
O kurcze no dobrze twoje zdanie JESTEM PLUS SIZE ((((((((((((((((((((((( (((((((((((((((((((((((((

ide cwiczyc
Eh...jestescie jakies mega-przewrazliwione na tym watku albo nie potraficie czytac ze zrozumieniem
Napisalam,ze waga musi pasowac ze wzrostem- jesli ktos mojego wzrostu (1.61) wazy ok. 70kg to chyba nie jest szczuply? Nie oznacza to jednak,ze wyglada zle i nigdzie nie napisalam nic takiego co by kogos mialo obrazic Mowiac o rozmiarze L i nazwaniu go PLUS SIZE mialam na mysli nizutkie osoby-tamte laski ze zdjec widac,ze sa malutkie ale przy kosci...ehh...co ja sie bede tlumaczyc..
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 16:40   #3706
UnbelievableGirl
Rozeznanie
 
Avatar UnbelievableGirl
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 904
GG do UnbelievableGirl
Dot.: Styl American Girl część VI

Verzara - nie martw się, mój Tż też został zaproszony przez swojego "najlepszego przyjaciela" na sylwestra beze mnie.. pomimo tego, że mnie zna.. on nawet otwarcie powiedział, że chciałby, żeby mój Tż sobie ze mną odpuścił.. jua nie wiem jak tak można.. uprzedził się do mnie tylko dlatego, że nie jestem łatwa, nie chodzę co tydzień do klubu i nie jestem głupiutką laleczką

Chitty - nie zniechęcaj się i dodawaj zdjęcia, niektóre były naprawdę ładne

Little miau miau - a mi najbardziej podoba mi się to, że są zadbane. z własnego doświadczenia wiem, że czasami nie chce się idealnie wyprostować włosów, męczyć z tuszem pół godziny, a nawet mimo tego nie wygląda się super. one są dla mnie inspiracją i motywacją np. do ćwiczeń.. a podpatrując ich ciuchy mogę wybrać sobie coś ładnego na zakupach

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
skoro dziewczyna nie udziela sie to nie wie moze do konca co to za watek wstawiła zdjecia zeby zrobic nam przyjemnosc napewno nie zrobila nam tego na złosc i moze nie trzeba było mowic odrazu tak nie przyjemnnym tonem zeby NIE WSTAWIAŁA FOTEK mozna to było zrobic w bardziej taktowny sposób.
Cytat:
Napisane przez XS-ka Pokaż wiadomość
A co w tym złego ?
Właśnie w tym problem naszego społeczeństwa że woli tylko patrzeć jak ktoś kogoś nieodpowiednio traktuje. Bo po co się odezwać ? Prościej i bezpieczniej siedzieć cicho.
Ja nie widzę nic złego we wspieraniu innych i wstawianiu się za nimi.
Choć faktycznie osobie atakującej morze się to nie podobać. Bo łatwiej zdominować jednostkę.
racja

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Oj chyba mam ochote na jakies małe spa w domku...i te moje nieszczesne nogi wrescie mogłabym ogolic... Matko ja sie dziwie ze moj tz mnie jeszcze kocha kiedy swoim oblesnym oddechem daje mu buzi a on co tak ładnie pachnie a to moja makrela z paszczy
faceci to dziwni są, ale w sumie to dobrze, bo czasami tak trudno iść mi do wanny, wyjąć maszynkę i doprowadzić się do porządku.. a oddech rano/po pizzy - nie da się opisać

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Foxy no nie wiem o których zdjecia mowiłas ale jesli o tych które wstawiła miska i to ma byc plus size to nie osłabiaj mnie Czy rozmiar M/L stał sie teraz plus size...
sama niedawno nosiłam L i myślę, że nie ma w tym nic złego.. przecież to nie XXXL! dajcie spokój dziewczyny, niektórzy jedzą bardzo dużo i są jak patyki, inni muszą tyrać tylko po to żeby zgubić głupie 3 kg. chyba lepiej cieszyć się życiem, zjeść czasami romantyczną kolację z Tż-em, niż głodzić się..
UnbelievableGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 16:41   #3707
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Styl American Girl część VI

dobre
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 16:42   #3708
kiiiciiia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 3 336
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
ona jest z Australii
a widzieć ją w necie mogłaś - wiele fejków sobie ją upodobało
o wlasnie No i mi tak jej zdjecie jakos utkwilo w pamieci ale gdzie ja widzialam juz nie pamietalam

swoja droga ladna
__________________

kiiiciiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 16:42   #3709
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
Eh...jestescie jakies mega-przewrazliwione na tym watku albo nie potraficie czytac ze zrozumieniem
Napisalam,ze waga musi pasowac ze wzrostem- jesli ktos mojego wzrostu (1.61) wazy ok. 70kg to chyba nie jest szczuply? Nie oznacza to jednak,ze wyglada zle i nigdzie nie napisalam nic takiego co by kogos mialo obrazic Mowiac o rozmiarze L i nazwaniu go PLUS SIZE mialam na mysli nizutkie osoby-tamte laski ze zdjec widac,ze sa malutkie ale przy kosci...ehh...co ja sie bede tlumaczyc..
foxy no nie przesadzaj Przeciez ja sie nie obrazam.Tylko zawsze myslałam ze zeby byc plus size to chociaz te 90 kilo wazyc
chciałam powiedziec ze w pierszym poscie nie napisałas ze waga musi pasowac ble ble tylko poprostu odniosła sie do tych lasek to ze maja pucołowate buzki nie znaczy ze reszte ciała maja gruba To ze ja jestemyyy no nie jestem szczupla o tez doskonale wiem .Dla mnie L to normalny rozmiar mimo wszystko i nie jest to plus size moze ty po ostatniej kłotni jestes troszke przewrazliwiona co? ja sie napewno o taka duperelke nie obrazam
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-20, 16:46   #3710
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez kiiiciiia Pokaż wiadomość
o wlasnie No i mi tak jej zdjecie jakos utkwilo w pamieci ale gdzie ja widzialam juz nie pamietalam

swoja droga ladna
ładna, ładna ... dlatego ją tu wstawiłam
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 16:47   #3711
kaziaa23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 776
Dot.: Styl American Girl część VI

mam koleżankę wysoka chuda jak patyk a buzię ma jak księżyc w pełni, dziewczyny czy wy wszystkie przed @ jesteście że takie nabuzowane jakieś
kaziaa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 16:48   #3712
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez kaziaa23 Pokaż wiadomość
mam koleżankę wysoka chuda jak patyk a buzię ma jak księżyc w pełni, dziewczyny czy wy wszystkie przed @ jesteście że takie nabuzowane jakieś
Taki zbiorowy PMS - "Przed Miesiączką Szaleje"
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 16:50   #3713
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
foxy no nie przesadzaj Przeciez ja sie nie obrazam.Tylko zawsze myslałam ze zeby byc plus size to chociaz te 90 kilo wazyc
chciałam powiedziec ze w pierszym poscie nie napisałas ze waga musi pasowac ble ble tylko poprostu odniosła sie do tych lasek to ze maja pucołowate buzki nie znaczy ze reszte ciała maja gruba To ze ja jestemyyy no nie jestem szczupla o tez doskonale wiem .Dla mnie L to normalny rozmiar mimo wszystko i nie jest to plus size moze ty po ostatniej kłotni jestes troszke przewrazliwiona co? ja sie napewno o taka duperelke nie obrazam
Kochanie moje drogie- w pierwszym poscie napisalam 'wzrost musi byc adekwatny do wagi',chyba ze przeoczylas
Kolejna rzecz- dla mnie ostatnia 'klotnia' poszla w niepamiec, ogolem nietraktuje tego powaznie,nadal mysle co mysle,jednak o takie bzdety przewrazliwiac sie na pewno nie bede
Dla mnie L to rowniez normalny rozmiar- jednak ja siebie przy moim WZROSCIE nie wyobrazam w rozmiarze L Rowniez jak na moje zdanie PLUS SIZE o nie od 90kg wzwyz- moze i nawet byc od 70kg- wszysko zalezy jakiej jest sie budowy-ile razy mam to samo pisac
No i jeszcze jedno- laska ze zdjecia nie ma tylko pucolowatej buzki,ale i duzy biust (widac ,ze nie jest on jedrny,tylko z nadmiarem tluszczyku)..nie wiem-no po prostu odrazu sie rzuca w oczy,ze nie jest chuderlaczkiem- co nie znaczy-ZAZNACZAM,ze wyglada zle!

Jejkuuuuuuuuuuuu....
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 16:50   #3714
cytrynowa88
Zadomowienie
 
Avatar cytrynowa88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 1 529
Send a message via Skype™ to cytrynowa88
Dot.: Styl American Girl część VI

Chitty zdjecia byly fajne, nie zniechecaj sie, to prawda ze nie wszystkie sie nadawaly, ale tak jak sama napisalas, ze na kazdym znajdzie sie cos innego. No jednym wlosy, na drugim oczy a na trzecim np. krotkie spodenki

Musze wam powiedziec ze moje platformy 12 cm sa najwygodniejszymi obcasami

Aaa i dodam dzis zdjecia moich zakupow..tyle ze pozniej bo poki co nie mam jeszcze aparatu.

I powiem cos od siebie.. mimo ze przeczytalam dokladnie kazda strone watku od pierwszej czesci, zaczelam udzielac sie od drugiej, robie to niestety dosc rzadko, bo jak juz kiedys napisalam, ze jak wchodze i czytma i chce odpisac to temat przedawniony i pewnie juz nikt nie pamieta ALE zauwazylam ze nowe dziewczyny dodam ze z mala iloscia postow raczej sa malo zauwazalne. Nie wiem dlaczego. Ja wtargnelam pamietam ze swoja fota sie pochwalic okularami i pamietam tutaj kazda klotnie, dyskusje, kazde zdjecie, normalnie cala historie hehe w sumie nie wiem po co to napisalam... hehe

No to sie dzis czyms pochwale dostalam 4+ z kolokwium z matematyki

edit: Tez nosze L tyle ze na dole do gory mam XS, a wzrostu mam niewiele i niewiele tez na to poradze, bo jak chudne to z gory :/ ostatnio godze sie ze mam taka budowe.. ale to tak przy okazji cos o sobie :p
Czekam na lepsza pogode i znow chce zaczac biegac bo moje nozki mimo iz spore to nie byly sflaczale no
__________________
nie musisz być perfekcyjny na starcie, ale musisz wystartować,
by perfekcję osiągnąć kiedykolwiek


Edytowane przez cytrynowa88
Czas edycji: 2008-12-20 o 16:56
cytrynowa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 16:51   #3715
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez kaziaa23 Pokaż wiadomość
mam koleżankę wysoka chuda jak patyk a buzię ma jak księżyc w pełni, dziewczyny czy wy wszystkie przed @ jesteście że takie nabuzowane jakieś
no wlasnie...
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 16:54   #3716
XS-ka
Zadomowienie
 
Avatar XS-ka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zgorzelec
Wiadomości: 1 744
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez UnbelievableGirl Pokaż wiadomość
on nawet otwarcie powiedział, że chciałby, żeby mój Tż sobie ze mną odpuścił.. jua nie wiem jak tak można.. uprzedził się do mnie tylko dlatego, że nie jestem łatwa, nie chodzę co tydzień do klubu i nie jestem głupiutką laleczką

Ojciec mojego byłego zupełnie mnie nie znał. Jedyne co to tylko mnie widział. I ze względu na to że według niego jestem za chuda...namawiał swojego syna do zdrady gdy byli razem na wakacjach.[jak można namawiać syna do zdrady podczas gdy on jest w poważnym związku ? zero klasy] Bo była tam dziewczynka bardziej rubensowskich kształtów. I generalnie wciąż był za tym że nie powinien ze mną być. A gdy się rozstaliśmy ucieszył się i powiedział że nareszcie. A to tylko dlatego że jemu podobały się pulchniejsze dziewczęta. To tyle jeżeli chodzi o facetów.
__________________
w drodze do doskonałości...
XS-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 16:56   #3717
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
Kochanie moje drogie- w pierwszym poscie napisalam 'wzrost musi byc adekwatny do wagi',chyba ze przeoczylas
Kolejna rzecz- dla mnie ostatnia 'klotnia' poszla w niepamiec, ogolem nietraktuje tego powaznie,nadal mysle co mysle,jednak o takie bzdety przewrazliwiac sie na pewno nie bede
Dla mnie L to rowniez normalny rozmiar- jednak ja siebie przy moim WZROSCIE nie wyobrazam w rozmiarze L Rowniez jak na moje zdanie PLUS SIZE o nie od 90kg wzwyz- moze i nawet byc od 70kg- wszysko zalezy jakiej jest sie budowy-ile razy mam to samo pisac
No i jeszcze jedno- laska ze zdjecia nie ma tylko pucolowatej buzki,ale i duzy biust (widac ,ze nie jest on jedrny,tylko z nadmiarem tluszczyku)..nie wiem-no po prostu odrazu sie rzuca w oczy,ze nie jest chuderlaczkiem- co nie znaczy-ZAZNACZAM,ze wyglada zle!

Jejkuuuuuuuuuuuu....
Nio juz juz nie nie zrozumiałysmy sie ale myslimy o tym samym całe szczescie

Cytat:
Napisane przez cytrynowa88 Pokaż wiadomość

No to sie dzis czyms pochwale dostalam 4+ z kolokwium z matematyki
o ty kujonku mały ** gratuluje Jestes przykladem na to ze piekne kobiety oprocz tego ze sa piekne i ładnie wygladaja sa jeszcze madre

Ja nie mam okresu ze 4 miesiace juz ale nie podejrzewam ze jetem w ciazy mam dzisaj głupawke :/ na 22 ide do tesco na zakupy swiateczne ...mam nadzieje ze ludzie nie wpadna na ten sam pomysł co ja i nie pojda noca do sklepu bo mniej osob..
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 16:57   #3718
kaziaa23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 776
Dot.: Styl American Girl część VI

parę dni temu chciałam sobie kupić opiętą błyszczącą bluzeczkę koszulową i babka mi daje 36 rozm. to ja się jej pytam czy 34 jest, ona spojrzała na mnie jak na kosmitkę i mówi kochanie 36 to najmniejszy rozmiar jaki jest, ja na to że nieprawda bo mam większość rzeczy w rozm.34 a ona że chyba z dziecięcych bo na dorosłych NIE MA TAKIEGO ROZMIARU i mi tak wpierała
kaziaa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 17:00   #3719
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość

Ja nie mam okresu ze 4 miesiace juz ale nie podejrzewam ze jetem w ciazy
Marsz do lekarza w tej chwili .
Takie zatrzymanie okresu to może nie być nic wesołeho (i nie mówię wcale o ciąży ale o jakiś choróbskach)
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 17:05   #3720
cytrynowa88
Zadomowienie
 
Avatar cytrynowa88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 1 529
Send a message via Skype™ to cytrynowa88
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
o ty kujonku mały ** gratuluje Jestes przykladem na to ze piekne kobiety oprocz tego ze sa piekne i ładnie wygladaja sa jeszcze madre

Ja nie mam okresu ze 4 miesiace juz ale nie podejrzewam ze jetem w ciazy mam dzisaj głupawke :/ na 22 ide do tesco na zakupy swiateczne ...mam nadzieje ze ludzie nie wpadna na ten sam pomysł co ja i nie pojda noca do sklepu bo mniej osob..
Dziekuje tyle ze ja kujonem nie jestem poprostu lubie matematyke i techniczne przedmioty tez

Ostatnio mialam podobnie, okres mi zanikl :/ Zaczelam brac tabletki anty no i okazalo sie ze one nie dla mnie. Koszmar przezylam heh.
Proponuje jednak wizyte u gina.. bo to roznie bywa. To dosc dlugo - 4 miesiace.
Hehe pewnie dzis kolo 21 wyladuje tez w tesco jak zwykle po chipsy
__________________
nie musisz być perfekcyjny na starcie, ale musisz wystartować,
by perfekcję osiągnąć kiedykolwiek

cytrynowa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-28 23:38:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:58.