jak mogę zapisać sam dźwięk z filmiku na youtube?pomóżcie prosze wizażanki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-20, 20:27   #1
ewa007
Rozeznanie
 
Avatar ewa007
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 556

jak mogę zapisać sam dźwięk z filmiku na youtube?pomóżcie prosze wizażanki?


No właśnie, drogie wizażanki chodzi mi o to, że nie wiem jak mogę zapisać na dysk sam dźwięk z filmiku na youtube, najlepiej w formie mp3...Czy może trzeba mieć jakiś program do tego?Czekam na wasze cenne podpowiedzi.
ewa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 20:36   #2
joplin
Zadomowienie
 
Avatar joplin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 668
Dot.: jak mogę zapisać sam dźwięk z filmiku na youtube?pomóżcie prosze wizażanki?

Ja zawsze robię tak:
Ściągam interesujący mnie film z youtuba przy pomocy http://keepvid.com, a po ściągnięciu przekonwertowuję na interesujący mnie format (w tym przypadku mp3)
__________________
a traveller
joplin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 20:41   #3
ewa007
Rozeznanie
 
Avatar ewa007
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 556
Dot.: jak mogę zapisać sam dźwięk z filmiku na youtube?pomóżcie prosze wizażanki?

Mam pytanko. Czy by z tego programu ściągnąć filmik z youtube, to wystarczy podac tam linka i zacznie się ściąganie?czy może trzeba sie zalogować lub ściągnąć jakiś specjalny program?

aha a jak potem przemieniasz format na np. mp3?

Edytowane przez ewa007
Czas edycji: 2008-12-20 o 20:52
ewa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 20:54   #4
NAtasha44
Raczkowanie
 
Avatar NAtasha44
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 202
Dot.: jak mogę zapisać sam dźwięk z filmiku na youtube?pomóżcie prosze wizażanki?

Ja mam program VirtualDub. Robisz: Open video file---> wybierasz filmik ktory chcesz---> save Wav as... Chyba tak
NAtasha44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 20:55   #5
joplin
Zadomowienie
 
Avatar joplin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 668
Dot.: jak mogę zapisać sam dźwięk z filmiku na youtube?pomóżcie prosze wizażanki?

Na stronie, którą podałam trzeba podać link, kliknąć "Download" i jeśli link będzie prawidłowy to pojawi nam się okienko "Download links". Mamy tam dwie opcje do wyboru: pierwsza to format .flv, druga - .mp4. Przy późniejszym konwertowaniu na plik nie-video nie ma znaczenia, który wybierzemy (.flv będzie się szybciej ściągał ).

Na zielony link ">>Download<<" nie klikamy bezpośrednio - należy kliknąć na niego prawym przyciskiem i wybrać "Zapisz element docelowy jako...".
W okienku, które się pojawi wpisujemy nazwę pliku i dodajemy format - jeśli wybrałyśmy .flv to odpowiednio "filmik.flv", jeśli .mp4 to "filmik.mp4" .

Do konwertowania na inny format (np. mp3) trzeba mieć secjalny program.
Do odtwarzania formatu .flv potrzebne są kodeki i/lub specjalny program.

Mam nadzieję, że zrozumiale opisałam .

Są oczywiście jeszcze inne sposoby ściągania filmików z youtube'a, ale z powyższego korzystam najczęściej .
__________________
a traveller

Edytowane przez joplin
Czas edycji: 2008-12-20 o 20:57
joplin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 21:33   #6
technomanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2
Dot.: jak mogę zapisać sam dźwięk z filmiku na youtube?pomóżcie prosze wizażanki?

Hejka!
Pierwszy sposób,jki przyszedł mi do głowy to: Windows Movie Maker.Jest tam opcja "narracja"-czyli poprostu nagrywanie dzzwięku. Ustaw żródło inne niż "zewnetrzne" /jest tylko dwa do wyboru i włącz nagrywanie- potem włącz szybko filmik z you tube- jak sie skończy wylącz nagrywanie narracji- i pokaże sie komunikat "zapisz"- no i zapisz. Format wma. Obsluguje go większość programów do odtwarzania muzyki.
Inny sposób nieco trudniejszy -wyeksportować zciagniety z YT teledysk z programu premiere pro /nie wiem, czy takiego cudaka używasz/ .zaznacza się w opcjach eksportowania "tylko audio" i "zapisz". Uzyskany format: mwv, chyba.

Edytowane przez technomanka
Czas edycji: 2008-12-20 o 21:35
technomanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 21:50   #7
Ginchy
Raczkowanie
 
Avatar Ginchy
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 388
Dot.: jak mogę zapisać sam dźwięk z filmiku na youtube?pomóżcie prosze wizażanki?

Jest jeszcze prostszy sposób
http://vixy.net/
Wklejasz link z filmiku, wybierasz z listy opcję mp3 (audio only), czekasz na konwersję, ściągasz na dysk i wsio.
Ginchy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:22.