Czy dziewczyn - graczy jest naprawdę tak niewiele? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Pokaż wyniki sondy: W jakie gry lubisz grać najbardziej?
Symulacje (np.Simsy, Spore itp) 111 60,00%
Strzelanki (np. Bioshock, Crysis itp) 47 25,41%
RPG (np. Arcanum, Final Fantasy itp) 81 43,78%
Wyścigi (np. Need for Speed, Grand Turismo itp) 57 30,81%
Zręcznościowe (np. Tomb Raider, Prince of Persia itp) 64 34,59%
Platwormowe (np. Crok, Ratchet & Clank itp) 37 20,00%
Strategie (np. StarCraft, Cywilizacja itp) 67 36,22%
Logiczne (np. Tetris itp) 55 29,73%
Muzyczne (np. Sing Star itp) 16 8,65%
Bijatyki (np. Tekken, Dead or Alive itp) 28 15,14%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 185. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-28, 12:43   #1
Pooh
Raczkowanie
 
Avatar Pooh
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 106

Czy dziewczyn - graczy jest naprawdę tak niewiele?


Witam wszystkie Wizażanki.
Przyznam na wstępie iż jestem fanką gier video. Jest to dla mnie świetna i niezwykle relaksująca forma rozrywki. Ostatnio pisałam parę felietonów na temat kobiet - graczy i zaczął nurtować mnie ten temat. Zorientowałam się, że prawie wszyscy moi znajomi to faceci. Nie mam wśród znajomych ani znajomych znajomych żadnych grających dziewczyn....
Pomyślałam, że może po prostu dziewczyny się nie ujawniają i grają pod męską przykrywką, sama tak robiłam swego czasu. Jeśli któraś z Was gała to zapewne wiecie jaka jest reakcja facetów na "widok" dziewczyny, która nagle pojawi się w grze sieciowej, albo na forum dla graczy....
Postanowiłam jednak poszperać trochę głębiej i przystąpić do poszukiwań.
Zatem drogie Panie, czy są wśród Was fanki gier, czy to na PC czy na konsole? Czy dzielicie pasję ze swoimi mężczyznami czy wolicie grać solo, i przede wszystkim czy uważacie czy to ciekawe hobby dla kobiety?

Edytowane przez Pooh
Czas edycji: 2008-12-28 o 12:47
Pooh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 14:06   #2
apollinka
Rozeznanie
 
Avatar apollinka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 985
GG do apollinka
Dot.: Czy dziewczyn - graczy jest naprawdę tak niewiele?

ja swego czasu byłam bardzo zagorzałą fanką gier- zwłaszcza strzelanek wszelkich koledzy zawsze się dziwili, że jak to dziewczyna i w takie gry gra teraz mniej gram z braku chęci i czasu ale w dobry tytuł zagram, nie powiem ;] choć w cs'a nie naginam ani queka razem z chłopakami na przerwach
apollinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 14:09   #3
krooolewna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z daleka:D
Wiadomości: 1 938
Dot.: Czy dziewczyn - graczy jest naprawdę tak niewiele?

Kiedyś lubiłam grać,teraz wolę ten czas poświęcić na np.wizaż
Po prostu z braku czasu nie gram,choć czasem z chłopakiem pogram i on się nie dziwi,że gram.
Jeśli chodzi o kiedyś to nie mówiłam kumplom,że gram
__________________

krooolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 14:31   #4
joanah
Raczkowanie
 
Avatar joanah
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 405
GG do joanah
Dot.: Czy dziewczyn - graczy jest naprawdę tak niewiele?

ja bardzo lubie grac! najbardziej lubie gry strategiczne(ale nie wojenne) i ekonomiczne. jednak ciezko mi cos znalezc na rynku z nowych pozycji dla siebie, zwykle gram w "archaiczne" gry typu zeus, theme hospital,sim city, airline tycoon, the sims, faraon i inne. choc sa stare nadal mnie wciagaja moze mozecie mi polecic cos nowszego ale w podobnej tematyce?
joanah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 14:58   #5
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 399
Dot.: Czy dziewczyn - graczy jest naprawdę tak niewiele?

Kiedyś byłam wielką anty - fanką gier wszelakich, nie cierpiałam gier od karcianych po komputerowe.
Natomiast mój TŻ zachęcił mnie do grania Fallout - em, oczywiście I która wciągnęła mnie do reszty Grałam też w II

Później grałam jeszcze w Arcanum - najbardziej mi się podobała oraz Baldurs Gate I i II - też fajne.

Lubię dobre RPG tzn lubię przygody ale nie lubię walczyć
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.



Edytowane przez titina
Czas edycji: 2008-12-28 o 15:02
titina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 15:06   #6
revontulet_
Zadomowienie
 
Avatar revontulet_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 117
GG do revontulet_
Dot.: Czy dziewczyn - graczy jest naprawdę tak niewiele?

Ja uwielbiam gry! Nowe tytuły niestety nie chodzą na moim starym gracie , ale jeśli jestem u kogoś to chętnie gram. Na swoim komputerze mam stare klasyki, zwłaszcza strzelanki (Wolfenstein, Doom), strategie (Cywilizacja) czy platformówki (Rayman). Nie pogardzę również przygodówkami, rpg. Uważam gry za fajny sposób na rozładowanie negatywnych emocji (strzelanki ) czy po prostu relaks. Często z kumplami gadam o grach, co już kompletnie przestało ich dziwić (pomagam im z komputerami, pogadam o nożnej itp - za to oni często pytają mnie np. jak mi idzie w oriflame albo o różne damskie sprawki ). Gram najczęściej sama, czasem z TŻ.
__________________





revontulet_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 15:22   #7
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Czy dziewczyn - graczy jest naprawdę tak niewiele?

Ja też jestem wielkim maniakiem komputerowo-growym

Uwielbiam przygodówki (najlepsze to były te stare ), strategie, RPG, wyścigi... właściwie to nie lubię strzelanek i gier o w klimacie horrorów Aaa, no i Simsy :P nie ukrywam że bardzo lubię tą gierkę, szczególnie za tryb budowania

Zdecydowanie dziewczyn grających w gry jest mało
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-28, 15:27   #8
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Czy dziewczyn - graczy jest naprawdę tak niewiele?

Cytat:
Napisane przez Pooh Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Wizażanki.
Przyznam na wstępie iż jestem fanką gier video. Jest to dla mnie świetna i niezwykle relaksująca forma rozrywki. Ostatnio pisałam parę felietonów na temat kobiet - graczy i zaczął nurtować mnie ten temat. Zorientowałam się, że prawie wszyscy moi znajomi to faceci. Nie mam wśród znajomych ani znajomych znajomych żadnych grających dziewczyn....
Pomyślałam, że może po prostu dziewczyny się nie ujawniają i grają pod męską przykrywką, sama tak robiłam swego czasu. Jeśli któraś z Was gała to zapewne wiecie jaka jest reakcja facetów na "widok" dziewczyny, która nagle pojawi się w grze sieciowej, albo na forum dla graczy....
Postanowiłam jednak poszperać trochę głębiej i przystąpić do poszukiwań.
Zatem drogie Panie, czy są wśród Was fanki gier, czy to na PC czy na konsole? Czy dzielicie pasję ze swoimi mężczyznami czy wolicie grać solo, i przede wszystkim czy uważacie czy to ciekawe hobby dla kobiety?
Mysle ze grajacych dziewczyn nieco jest. Na wizazu jest nawet temat o grach, o wplywie gier na kulture masowo, o WoWie... Moze raczej roznica jest w tym, ze malo z tych grajacych dziewczyn gra po sieci i udziela sie na tematycznych forach? Tak czy siak procentowo plci meskiej jest wiecej, lecz roznice nie sa tak duze, jakby sie wydawalo poczatkowo.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 15:41   #9
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Czy dziewczyn - graczy jest naprawdę tak niewiele?

Jako nastolatka gralam w Diablo I i II, Heroes of Might and Magic (do 3 czesci) oraz Baldurs Gate I i II.
Bardzo lubilam te gry.

Teraz nawet gdybym miala ochote to uwazalabym to za zmarnowany czas.
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 15:56   #10
Paraboliczna
Raczkowanie
 
Avatar Paraboliczna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 373
Dot.: Czy dziewczyn - graczy jest naprawdę tak niewiele?

Ja lubie grać, głównie na pc.
swego czasu bardzo duzo grałam w Rollercoaster tycoon (wszystkie 3 czesci), niesmiertnelne Simsy,
a bratem w Red Alerta i sciganki wszelakie.
Mam konsolę, na której głównie gra mój tata, ale sama chętnie czasem pogram. Jednak przeraża mnie, ile czasu to zajmuje.

Obecnie gram sobie głownie w demka sciagniete np z reflexive arcade czy big fish games.
uwielbiam gry logiczne i traktuję to jako odprężacz.
Niemniej jednak nie gram az tak duzo, wolny czas dziele jeszcze na ksiazki, filmy/seriale i moje zwierzaki. Jakbym miala wiecej czasu to na pewno bym wiecej grałą.
__________________
Round here we talk just like lions
But we sacrifice like lambs
Paraboliczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 15:58   #11
takaosobie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: dżejlogard
Wiadomości: 76
Dot.: Czy dziewczyn - graczy jest naprawdę tak niewiele?

kiedyś kiedyś grałam w GTA albo na play station 2 w crasha .. teraz zaraziłam się od mojego TŻ-ta strzelankami. Gram w 'Left 4 Dead' i SWAT 4 . wiem , mało kobiece gry ; ) ale robię to dla przyjemności . przynajmniej moge się wyrzyć na wirtualnych osobach czy zombiakach ; )

POZDRAWIAM ; )
__________________
M A T U R A 2 0 1 0 ! !




takaosobie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-28, 16:34   #12
Pooh
Raczkowanie
 
Avatar Pooh
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 106
Dot.: Czy dziewczyn - graczy jest naprawdę tak niewiele?

Dziękuję Wam bardzo, za taki odzew
Cieszę się, że jednak świat graczy nie jest zdominowany przez facetów.

Moja przygoda z grami zaczęła się bardzo dawno. Od poczciwego commodore 64 i konsol (prawdopodobnie rosyjskich) o niewiadomej nazwie i pochodzeniu. Potem grałam głównie na PC, przy wyborze gier kierowałam się głównie recenzjami i ocenami w prasie branżowej.
Potem odkryłam moją ulubioną serię, Final Fantasy. Właśnie dla 10tej części tej gry zdecydowałam się kupić konsolę. Zbierałam na nią około roku. Teraz nie jestem wprawdzie hardcorowym graczem, ale też nie casual... coś pośrodku w zależności od wolnego czasu i natłoku obowiązków. Od jakiegoś czasu jestem posiadaczką PlayStation3, na PC nie gram praktycznie wcale (służy on w sumie tylko do pracy).

Też zastanawiałam się czy czasem granie nie jest stratą czasu, doszłam jednak do wniosku, że nie. Czasem gra wciągnie mnie tak bardzo, że spędzam przy niej cały wolny dzień, ale tak samo czasem wciągnie mnie dobra książka, całodniowe zakupy, pisanie, zabawa z psem. Sądzę, że każda forma aktywności, która sprawia nam przyjemność nie jest stratą czasu.

Mam do was jeszcze jedno pytanie. Czy zdarzyło Wam się odmówić sobie typowej babskiej przyjemności np. kupna torebki, butów, żeby zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć chociażby na kupno gry?
Pooh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 16:43   #13
Leara
Rozeznanie
 
Avatar Leara
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 868
Dot.: Czy dziewczyn - graczy jest naprawdę tak niewiele?

ja akurat nigdy nie kupowałam gier ale kiedy miałam okazję to grałam m.in w GTA, Tekkena i jakieś jeszcze ale żebym to ja nazwy pamiętała teraz
Mimo wszystko znam dość dużo dziewczyn które grywają sobie od czasu do czasu
__________________



Leara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 16:47   #14
Paraboliczna
Raczkowanie
 
Avatar Paraboliczna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 373
Dot.: Czy dziewczyn - graczy jest naprawdę tak niewiele?

wiesz, w dobie internetu chyba mało kto kupuje oryginały, przynajmniej na PC.
Na konsole kupujemy uzywki, mimo wszystko szkoda mi kasy, bo ceny zwlaszcza nowych gier to szalenstwo.
__________________
Round here we talk just like lions
But we sacrifice like lambs
Paraboliczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 16:57   #15
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Czy dziewczyn - graczy jest naprawdę tak niewiele?

ja lubię grac nawet bardzo, jak siedzę chora w domu to potrafię cały dzien spędzic przy kompie i tratatatatata we wrogów
w sumie najbardziej lubie gry strategiczne, symulacje mialam taki okres że grałam w simsy jak wariatka :P ale lubie tez strzelanki np Stalker czy Hitman. ale moją ulubioną grą chyba był ES III - Morrowind przeszlam całą dwa razy, potem w ES IV - Oblivion grałam ale jakos mi się mniej podobał

ogólnie znam sporo lasek ktore lubią gry komputerowe, ale głownie simsy i inne tego typu.

ps. Simsy 3 wychodzą w lutym cholera pewnie zamiast sie uczyc do matury będę grać
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 16:58   #16
Pooh
Raczkowanie
 
Avatar Pooh
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 106
Dot.: Czy dziewczyn - graczy jest naprawdę tak niewiele?

Cytat:
Napisane przez Paraboliczna Pokaż wiadomość
wiesz, w dobie internetu chyba mało kto kupuje oryginały, przynajmniej na PC.
Na konsole kupujemy uzywki, mimo wszystko szkoda mi kasy, bo ceny zwlaszcza nowych gier to szalenstwo.

Jeśli chodzi o PC to przyznaje rację, choć nie gram na nim od dawna.

Jeśli zaś chodzi o posiadaczy konsoli PS3, jak w moim przypadku, to chcąc nie chcąc jesteśmy zmuszeni do kupowania oryginałów. Jako, że korzystanie z piratów nie jest legalne może nie będę rozwodzić się nad tym głębiej bo to już materiał na inny temat.

Zgadzam się, że ceny gier na konsole są przytłaczające. Jeśli chodzi o mój "sposób" radzenia sobie z tym, po prostu czekam troszeczkę czasu od premiery gry i zamiast kupować w marketach (tam przeceny to rzadkość), kupuję np. na Allegro. Po miesiącu gra zamiast kosztować 250zł kosztuje mniej 150zł. Zwykle zakładam, że miesięcznie mogę sobie na jedną grę pozwolić...
No, ale jakby na to nie patrzeć czasami na kosmetyki czy ciuchy wydajemy o wiele więcej
Pooh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 17:14   #17
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Czy dziewczyn - graczy jest naprawdę tak niewiele?

Pooh a grałas w guitar hero ?
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 17:23   #18
Pooh
Raczkowanie
 
Avatar Pooh
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 106
Dot.: Czy dziewczyn - graczy jest naprawdę tak niewiele?

Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad Pokaż wiadomość
Pooh a grałas w guitar hero ?
Tak grałam Ale muszę przyznać, że jakoś mnie nie wciągnęło. Mam wrażenie, że poziom Expert został stworzony dla ludzi cyborgów, którzy są w stanie nauczyć się na pamięć naciskać klawisze z prędkością światła
Ja z doświadczenia polecałabym jednak Sing Stara (są różne wydania np. Pop, Rock). W Guitar Hero mogą grać tylko 2 osoby na raz, a w Sing Starze aż 8 więc nadaje się świetnie na imprezę. Zawsze genialnie rozkręca towarzystwo.
Pooh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 17:42   #19
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Czy dziewczyn - graczy jest naprawdę tak niewiele?

Cytat:
Napisane przez Pooh Pokaż wiadomość
Tak grałam Ale muszę przyznać, że jakoś mnie nie wciągnęło. Mam wrażenie, że poziom Expert został stworzony dla ludzi cyborgów, którzy są w stanie nauczyć się na pamięć naciskać klawisze z prędkością światła
Ja z doświadczenia polecałabym jednak Sing Stara (są różne wydania np. Pop, Rock). W Guitar Hero mogą grać tylko 2 osoby na raz, a w Sing Starze aż 8 więc nadaje się świetnie na imprezę. Zawsze genialnie rozkręca towarzystwo.
oglądałam na youtube filmiki i na jednym koles, nie wiem jakim cudem, grał na poziomie expert DRAGONFORCE - THROUGH FIRE AND FLAMES. kopara mi opadła. dlatego chcialabym w to sobie zagrac zobaczyc czy to faktycznie takie trudne
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-28, 17:46   #20
Leara
Rozeznanie
 
Avatar Leara
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 868
Dot.: Czy dziewczyn - graczy jest naprawdę tak niewiele?

Sing Star !
ja się bawiłam przy tym na sylwka i było zarąbiście ^^
Guild Wars też ciekawe... ale po pewnym czasie nudzi się.
__________________



Leara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 17:48   #21
Pooh
Raczkowanie
 
Avatar Pooh
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 106
Dot.: Czy dziewczyn - graczy jest naprawdę tak niewiele?

Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad Pokaż wiadomość
oglądałam na youtube filmiki i na jednym koles, nie wiem jakim cudem, grał na poziomie expert DRAGONFORCE - THROUGH FIRE AND FLAMES. kopara mi opadła. dlatego chcialabym w to sobie zagrac zobaczyc czy to faktycznie takie trudne
Kiedy już "przyzwyczaisz" się do gry, do poziomu Normal możesz grać bez większego wysiłku, ale na wyższych poziomach trzeba się po prostu uczyć tych piosenek na pamięć. Dla mnie to już nie zabawa tylko praca
Pooh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 17:49   #22
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Czy dziewczyn - graczy jest naprawdę tak niewiele?

Cytat:
Napisane przez Pooh Pokaż wiadomość
Kiedy już "przyzwyczaisz" się do gry, do poziomu Normal możesz grać bez większego wysiłku, ale na wyższych poziomach trzeba się po prostu uczyć tych piosenek na pamięć. Dla mnie to już nie zabawa tylko praca
cóż, nikt nie powiedział że bycie gwiazdą rocka jest proste
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 18:07   #23
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Czy dziewczyn - graczy jest naprawdę tak niewiele?

Cytat:
Napisane przez Pooh Pokaż wiadomość
Tak grałam Ale muszę przyznać, że jakoś mnie nie wciągnęło. Mam wrażenie, że poziom Expert został stworzony dla ludzi cyborgów, którzy są w stanie nauczyć się na pamięć naciskać klawisze z prędkością światła
Ja z doświadczenia polecałabym jednak Sing Stara (są różne wydania np. Pop, Rock). W Guitar Hero mogą grać tylko 2 osoby na raz, a w Sing Starze aż 8 więc nadaje się świetnie na imprezę. Zawsze genialnie rozkręca towarzystwo.
Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad Pokaż wiadomość
oglądałam na youtube filmiki i na jednym koles, nie wiem jakim cudem, grał na poziomie expert DRAGONFORCE - THROUGH FIRE AND FLAMES. kopara mi opadła. dlatego chcialabym w to sobie zagrac zobaczyc czy to faktycznie takie trudne
Cytat:
Napisane przez Pooh Pokaż wiadomość
Kiedy już "przyzwyczaisz" się do gry, do poziomu Normal możesz grać bez większego wysiłku, ale na wyższych poziomach trzeba się po prostu uczyć tych piosenek na pamięć. Dla mnie to już nie zabawa tylko praca
Pooh, zupelnie sie z Toba nie zgadzam. Mam kumpla, ktory na luzaku gra na expercie, Dragonforca Through Fire and Flames tez juz gral. Po prostu gra na prawdziwej gitarze od lat i przychodzi mu to z lekkoscia.

Teraz jest Guitar Hero Rock Band, naraz moga grac wiecej niz 2 osoby
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 18:15   #24
Nikaa1990
Wtajemniczenie
 
Avatar Nikaa1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 563
Dot.: Czy dziewczyn - graczy jest naprawdę tak niewiele?

Gdy miałam około 7-8 lat nałogowo grałam w gry Video (super mario i te sprawy).
Jako mniej więcej czternastolatka grałam w gry komputerowe, tj Sim City, The sims, Croc, Kankurek Kao.
A teraz?
Czasami Roller Coaster, lub krótkie gierki on-line.
Ale to nie dlatego, że przestałam lubić, tylko z braku czasu
__________________
"Człowiek nie jest stworzony do klęski.
Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać"
[Ernest Hemingway]

30.37.45
75.74.50
Nikaa1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 19:54   #25
gajqa
Wtajemniczenie
 
Avatar gajqa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: win. xp ;p
Wiadomości: 2 444
GG do gajqa
Dot.: Czy dziewczyn - graczy jest naprawdę tak niewiele?

Ja też coraz sobie gram...
jak byłam młodsza to ciągle The Sims (ile czasu ta gra pochłaniała ), Roller Coaster Tyccon, Airline Tyccon itp
Pozniej TŻ dał mi konsole Game Cuba i na nim grałam w Zelde <super gra >, Pikmina,Resident Evil, Burnouta, Super Mario (różne cześci) ale przyznam że Zelda wciągneła mnie najbardziej (pozniej TŻ nazywał mnie księżniczką Zeldą )
Teraz gram tylko w necie bo konsole już mu oddałam...nie mialam już w sumie w co grać a w necie to w gry logiczne,przygodówki i takie tam różne
A...jeszcze u TŻ-ta (jest xbox-owym maniakiem) graliśmy w Vive Pinate i ostatnio uczyłam sie grać w Pure (którą dostał ode mnie na gwiazdke) no i we wspomniane Guitar Hero próbowalam ale nie podobało mi sie zbytnio...
Zapomniałam że jak byłam mała to grałam ciągle na Pegasusie w pamiętne gry : super mario,contre,chip&dale,ta nk itd itd to były czasy hehe

Edytowane przez gajqa
Czas edycji: 2008-12-28 o 19:55
gajqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 19:59   #26
vowel
Przyczajenie
 
Avatar vowel
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 6
GG do vowel
Dot.: Czy dziewczyn - graczy jest naprawdę tak niewiele?

Uwielbiam RPGi. Nic nie pobije takich klasyków jak Final Fantasy A w strzelanki i logiczne nałogowo gram na komórce ;p
__________________
Jeśli chcesz zmieniać świat, zacznij ode mnie.
vowel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 20:07   #27
Nelkaa
Zadomowienie
 
Avatar Nelkaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 199
Dot.: Czy dziewczyn - graczy jest naprawdę tak niewiele?

uwielbiam gry, chociaż kiedyś więcej czasu im poświęcałam, najbardziej lubię strzelanki i przygodowe, moimi pierwszymi fascynacjami były Duck Nukem , Tomb Raider i Shogo
__________________
..połamane skrzydła, zgubiona aureola - taki ze mnie Anioł....



MOJE TWORY BIŻUTERYJNE
Nelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 21:18   #28
kasikaaaa81
Raczkowanie
 
Avatar kasikaaaa81
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 126
Dot.: Czy dziewczyn - graczy jest naprawdę tak niewiele?

Ja gram maniakalnie w Wiedzmina dlatego ze jestem maniaczką fantasty i gierka jest suuper. Wczesniej bylo Diablo oczywiscie
kasikaaaa81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 21:45   #29
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: Czy dziewczyn - graczy jest naprawdę tak niewiele?

nie lubie gier, ale kiedys byl czas, ze 'bawilam sie w simsy'
__________________
crippled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 22:06   #30
Sunny Tiger
Wtajemniczenie
 
Avatar Sunny Tiger
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 813
Dot.: Czy dziewczyn - graczy jest naprawdę tak niewiele?

A gdzie gry przygodowe w zestawieniu??
To mój ulubiony gatunek Syberia, The Longest Journey i Tunguska rządzą
Poza tym od czasu do czasu zręcznościowe i logiczne, ostatnio sporo typu hidden objects
__________________
Sunny Tiger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:03.