TŻ kontra jego ex... czyli kto mówi prawdę? :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-03, 09:44   #1
kasia510
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Okolice Tarnowa
Wiadomości: 34

TŻ kontra jego ex... czyli kto mówi prawdę? :(


Witam was wszystkich serdecznie i bardzo proszę o radę ponieważ naprawdę nie mam pojęcia co zrobić w mojej sytuacji...
Otóż jakiś czas temu poznałam wspaniałego chłopaka (taki się wydawał aż do tej pory), w poniedziałek zostaliśmy parą i od razu zaczął się problem... Polega on na tym, że w czwartek rozmawiałam na gg ze swoim kolegą z klasy i okazało się, że jego obecna dziewczyna jest byłą mojego J. W trakcie tej rozmowy dowiedziałam się, że podobno J. bardzo skrzywdził tamtą dziewczynę. Bardzo chciałam wiedzieć o co konkretnie chodzi więc zaczęłam rozmowę z byłą mojego chłopaka. Po pewnym czasie rozmowy napisała że J. zdradził ją z jakąś dziewczyną z którą chwilę później zostali parą, że dla J. po pewnym czasie najważniejsi stali się koledzy i alkohol, napisała mi także o jego braku szacunku do własnych rodziców oraz że J. uwielbia trójkąciki... Dowiedziawszy się tego wszystkiego od razu skontaktowałam się z J. żeby wyjaśnił mi to wszystko ponieważ nie wyobrażam sobie bycia z takim człowiekiem jak on i chciałam poznać jego wersję... I właśnie tu zaczyna się problem ponieważ J. wypiera się pewnych rzeczy a do niektórych się przyznaje... Okazało się że rzeczywiście ma już za sobą pierwszy raz za sobą (stało się to w wieku 16 lat z jego pierwszą dziewczyną) i robił to już z kilkoma dziewczynami (twierdzi ze z 6 w czym 4 z nich to jego byle a 2 były tylko do tzw. seksu bez zobowiązań). Powiedział mi również, że faktycznie nie miał najlepszego kontaktu z rodzicami ale to było dawno temu a co do alkoholu i kolegów to faktycznie miał taki okres w swoim życiu ale to już przeszłość a reszcie całkowicie zaprzecza... Twierdzi także że to ona go zdradziła i dlatego się z nią rozstał a z tą, z którą podobno zdradził swoją ex był ale pół roku później... I w zaistniałej sytuacji po prostu nie wiem co mam robić i komu wierzyć ponieważ znam 2 wersje i nie wiem która jest prawdziwa a najgorsze w tym wszystkim jest to, że za 2 miesiące studniówka na której dojdzie do spotkania mojego J. z jego byłą i przeraża mnie to... Dziewczyny bardzo was proszę o pomoc bo nie mam z kim porozmawiać o tej sytuacji a ona mnie zwyczajnie przerosła... Może dodam jeszcze, że ja również mam już pierwszy raz za sobą ale współżyłam tylko z jednym partnerem a on z 6 partnerkami i chyba to mnie najbardziej przeraża... Jeszcze raz proszę o pomoc i dziękuję jeśli ktokolwiek to przeczytał
kasia510 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 10:20   #2
Bdebdusia
Raczkowanie
 
Avatar Bdebdusia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: sprzed kompa :))
Wiadomości: 465
Dot.: TŻ kontra jego ex... czyli kto mówi prawdę? :(

No cóż, ja jasnowidzem nie jestem i nie mam pojęcia kto mówi prawdę Ale chyba nie powinnaś go skreślać, bo ktoś (tym bardziej jego była-może być zła na niego i pewnie jest) ci coś nagadał. Może to być też prawda oczywiście, ale chyba warto spróbować A jeśli będą jakieś oznaki, typu alkohol czy inne laski to wtedy się wycofać...
Moim zdaniem musisz poczekać, i w sumie nie wiem co ci doradzić...
__________________

Jak jest Ci źle, to pomyśl że kiedyś byłaś najszybszym plemnikiem


Bdebdusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 10:32   #3
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: TŻ kontra jego ex... czyli kto mówi prawdę? :(

Cytat:
Napisane przez kasia510 Pokaż wiadomość
Witam was wszystkich serdecznie i bardzo proszę o radę ponieważ naprawdę nie mam pojęcia co zrobić w mojej sytuacji...
Otóż jakiś czas temu poznałam wspaniałego chłopaka (taki się wydawał aż do tej pory), w poniedziałek zostaliśmy parą i od razu zaczął się problem... Polega on na tym, że w czwartek rozmawiałam na gg ze swoim kolegą z klasy i okazało się, że jego obecna dziewczyna jest byłą mojego J. W trakcie tej rozmowy dowiedziałam się, że podobno J. bardzo skrzywdził tamtą dziewczynę. Bardzo chciałam wiedzieć o co konkretnie chodzi więc zaczęłam rozmowę z byłą mojego chłopaka. Po pewnym czasie rozmowy napisała że J. zdradził ją z jakąś dziewczyną z którą chwilę później zostali parą, że dla J. po pewnym czasie najważniejsi stali się koledzy i alkohol, napisała mi także o jego braku szacunku do własnych rodziców oraz że J. uwielbia trójkąciki... Dowiedziawszy się tego wszystkiego od razu skontaktowałam się z J. żeby wyjaśnił mi to wszystko ponieważ nie wyobrażam sobie bycia z takim człowiekiem jak on i chciałam poznać jego wersję... I właśnie tu zaczyna się problem ponieważ J. wypiera się pewnych rzeczy a do niektórych się przyznaje... Okazało się że rzeczywiście ma już za sobą pierwszy raz za sobą (stało się to w wieku 16 lat z jego pierwszą dziewczyną) i robił to już z kilkoma dziewczynami (twierdzi ze z 6 w czym 4 z nich to jego byle a 2 były tylko do tzw. seksu bez zobowiązań). Powiedział mi również, że faktycznie nie miał najlepszego kontaktu z rodzicami ale to było dawno temu a co do alkoholu i kolegów to faktycznie miał taki okres w swoim życiu ale to już przeszłość a reszcie całkowicie zaprzecza... Twierdzi także że to ona go zdradziła i dlatego się z nią rozstał a z tą, z którą podobno zdradził swoją ex był ale pół roku później... I w zaistniałej sytuacji po prostu nie wiem co mam robić i komu wierzyć ponieważ znam 2 wersje i nie wiem która jest prawdziwa a najgorsze w tym wszystkim jest to, że za 2 miesiące studniówka na której dojdzie do spotkania mojego J. z jego byłą i przeraża mnie to... Dziewczyny bardzo was proszę o pomoc bo nie mam z kim porozmawiać o tej sytuacji a ona mnie zwyczajnie przerosła... Może dodam jeszcze, że ja również mam już pierwszy raz za sobą ale współżyłam tylko z jednym partnerem a on z 6 partnerkami i chyba to mnie najbardziej przeraża... Jeszcze raz proszę o pomoc i dziękuję jeśli ktokolwiek to przeczytał
To może być prawda,ale nie musi,więc przesiałabym te informaje przez sito i nie brała ich na poważnie.Być może to ona kazala mu coś takego napisać,żebyś się zmartwiła aby ci zrobić na złość.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 10:42   #4
ehjano
Rozeznanie
 
Avatar ehjano
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Piekło? Niebo? Sama nie wiem.
Wiadomości: 969
Dot.: TŻ kontra jego ex... czyli kto mówi prawdę? :(

Moim zdaniem powinnaś poczekać bo prawda i tak w końcu wyjdzie na jaw...
__________________


'Zastanawiam się, dlaczego mężczyźni w ogóle bywają poważni. Mają to coś długiego, delikatnego i zabawnego, co im dynda między nogami, to się podnosząc, to opadając z własnej woli... Gdybym ja była mężczyzną, bez przerwy śmiałabym się sama z siebie.'

ehjano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 10:48   #5
Blondyna20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: **KaToWiCe**
Wiadomości: 5 313
GG do Blondyna20
Dot.: TŻ kontra jego ex... czyli kto mówi prawdę? :(

Cytat:
Napisane przez kasia510 Pokaż wiadomość
Witam was wszystkich serdecznie i bardzo proszę o radę ponieważ naprawdę nie mam pojęcia co zrobić w mojej sytuacji...
Otóż jakiś czas temu poznałam wspaniałego chłopaka (taki się wydawał aż do tej pory), w poniedziałek zostaliśmy parą i od razu zaczął się problem... Polega on na tym, że w czwartek rozmawiałam na gg ze swoim kolegą z klasy i okazało się, że jego obecna dziewczyna jest byłą mojego J. W trakcie tej rozmowy dowiedziałam się, że podobno J. bardzo skrzywdził tamtą dziewczynę. Bardzo chciałam wiedzieć o co konkretnie chodzi więc zaczęłam rozmowę z byłą mojego chłopaka. Po pewnym czasie rozmowy napisała że J. zdradził ją z jakąś dziewczyną z którą chwilę później zostali parą, że dla J. po pewnym czasie najważniejsi stali się koledzy i alkohol, napisała mi także o jego braku szacunku do własnych rodziców oraz że J. uwielbia trójkąciki... Dowiedziawszy się tego wszystkiego od razu skontaktowałam się z J. żeby wyjaśnił mi to wszystko ponieważ nie wyobrażam sobie bycia z takim człowiekiem jak on i chciałam poznać jego wersję... I właśnie tu zaczyna się problem ponieważ J. wypiera się pewnych rzeczy a do niektórych się przyznaje... Okazało się że rzeczywiście ma już za sobą pierwszy raz za sobą (stało się to w wieku 16 lat z jego pierwszą dziewczyną) i robił to już z kilkoma dziewczynami (twierdzi ze z 6 w czym 4 z nich to jego byle a 2 były tylko do tzw. seksu bez zobowiązań). Powiedział mi również, że faktycznie nie miał najlepszego kontaktu z rodzicami ale to było dawno temu a co do alkoholu i kolegów to faktycznie miał taki okres w swoim życiu ale to już przeszłość a reszcie całkowicie zaprzecza... Twierdzi także że to ona go zdradziła i dlatego się z nią rozstał a z tą, z którą podobno zdradził swoją ex był ale pół roku później... I w zaistniałej sytuacji po prostu nie wiem co mam robić i komu wierzyć ponieważ znam 2 wersje i nie wiem która jest prawdziwa a najgorsze w tym wszystkim jest to, że za 2 miesiące studniówka na której dojdzie do spotkania mojego J. z jego byłą i przeraża mnie to... Dziewczyny bardzo was proszę o pomoc bo nie mam z kim porozmawiać o tej sytuacji a ona mnie zwyczajnie przerosła... Może dodam jeszcze, że ja również mam już pierwszy raz za sobą ale współżyłam tylko z jednym partnerem a on z 6 partnerkami i chyba to mnie najbardziej przeraża... Jeszcze raz proszę o pomoc i dziękuję jeśli ktokolwiek to przeczytał

Szczerze powiedziawszy ciężka sytuacja...wiadomo że prawda zawsze jest po obu stronach...tej byłej zabardzo bym nie wierzyła bo faktycznie mogła chieć się zemścić...ale ja osobiście nie zaufałabym facetowi który w wieku 16 lat się przespał...czy też miał 2 panienki bez zobowiązań...to jest dla mnie jakieś chore...no ale każdy ma własne zdanie na ten temat...jeśli tobie to odpowada to spróbuj na początek starając się jak najmniej angażować a z czasem prawda sama wyjdzie na jaw
Blondyna20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 13:52   #6
Hija
Raczkowanie
 
Avatar Hija
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 344
Dot.: TŻ kontra jego ex... czyli kto mówi prawdę? :(

A co ma do tego to w jakim wieku chłopak rozpoczął inicjację seksualną? U facetów jest o tyle łatwiej, że mniej się muszą martwić o ewentualne konsekwencję seksu. Mnie bardziej by martwiła liczba partnerek i możliwy fakt, że lubi trójkąciki bo ja bym się na taką zabawę nie zgodziła. A co do partnerek to bym kazała mu zrobić badania czy się czymś nie zaraził.
Ja bym tą sprawę chciała też wyjaśnić jak najszybciej, bo jak będziesz czekać to nie dość, że Twoje zaufanie będzie pewnie nadszarpnięte to jeszcze jakby potem się okazało, że to prawda to może być bardzo ciężko skończyć dłuższy związek w którym może być miłość z Twojej strony.

A może spróbowałabyś się jakoś spotkać/skontaktować z tą dziewczyną, która miała być jego ex (lub z którą miał zdradzać swoją byłą).

Moim zdaniem sprawę trzeba wyjaśnić.
Hija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 14:01   #7
onemi
Rozeznanie
 
Avatar onemi
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 723
Dot.: TŻ kontra jego ex... czyli kto mówi prawdę? :(

Moim zdaniem to jaki on jest wyjdzie w "praniu"..dopiero za jakis czas, kiedy lepiej sie poznacie. Moze i faktycznie aniolem nie byl, ale ludzie chyba sie zmieniaja..? Ja ogolnie jestem dosyc sceptyczna ale nie mozna skreslac kogos przez opwiesci innej osoby (ktorej wlasciwie nie znasz). Moim zdaniem jesli poki co chlopak jest wporzadku, to nie powinnas robic afery...ale lekko sie zdystansuj i nie angazuj za mocno zeby w razie czego sie nie przejechac..
Ogolnie namieszali Ci teraz w glowie, ciezko wysunac jakies logiczne wnioski.
__________________
"Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek"


Od 5.01.2010 :
66,7kg wrrrr 65..64..63..62..61..60..59..58..57.. i -->
onemi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-03, 14:05   #8
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: TŻ kontra jego ex... czyli kto mówi prawdę? :(

Nie dowiesz sie prawdy jak nie doświadczysz jej na własnej skórze.
Weź go po prostu pod lupe, i każdą najmniejszą oznakę przemyśl i obgadaj z nim.
To że był taki załóżmy rok temu, nie znaczy że czegoś nie przemyślał i się nie zmienil

Także my ci w tej sprawie niewiele pomożemy, musisz to rozwiązać sama.

pozdrawiam
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 14:12   #9
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: TŻ kontra jego ex... czyli kto mówi prawdę? :(

A może zaproponuj spotkanie we trójke i wspólne wyjaśnienie sobie pewnych spraw? W każdym razie nie wpadaj w panikę i nie dawaj pochopnie wiary słowom byłej, bądx po prostu czujna, ale nie podejrzliwa.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 15:05   #10
poiglot91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 277
Dot.: TŻ kontra jego ex... czyli kto mówi prawdę? :(

moim zdaniem nie ma co wygrzebywac brudow z przeszlosci...
badz poprostu ostrozniejsza.. i miej ocy szeroko otwarte
__________________
[/SIZE][/RIGHT]
poiglot91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 16:35   #11
Lamparcica
Raczkowanie
 
Avatar Lamparcica
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 450
Dot.: TŻ kontra jego ex... czyli kto mówi prawdę? :(

Cytat:
Napisane przez ehjano Pokaż wiadomość
Moim zdaniem powinnaś poczekać bo prawda i tak w końcu wyjdzie na jaw...
No właśnie. Czas jest najlepszym drogowskazem. Zobaczysz jak się będzie zachowywał. Jeśli chcesz już teraz wiedzieć - popytaj jego znajomych (których sama dobrze znasz)
__________________
30.11.08 - 64 kg
cel: 58 kg lub mniej!

9.12.08 - 62,3 kg
9.01.09 - 61,9 kg

stanęło na wadze 58,6 kg

Żona od 2013

Lamparcica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-03, 16:42   #12
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: TŻ kontra jego ex... czyli kto mówi prawdę? :(

Powinnaś moim zdaniem poprostu być ostrożna. Nie pakowałabym się w żadne spotkania we trójkę i wspólne pranie brudów. Jesteście ze sobą niedługo i jeśli on będzie umial zapracować sobie na Twoje zaufanie to ok. Przecież każdy z nas ma jakieś grzechy i błędy młodości, lub rzeczy których się wstydzi. A spotkanie z byłą na studniówce? Nie jesteście już dziećmi, zachowujcie się jak dojrzali ludzie i oszczędźcie sobie wzajemnych nieprzyjemności, a tym bardziej jakichś scen, czy to zbyt wiele?
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 18:19   #13
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: TŻ kontra jego ex... czyli kto mówi prawdę? :(

Czas to zweryfikuje. Narazie ciesz się chwilą a nie zamartwiaj przeszłością.
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 18:51   #14
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: TŻ kontra jego ex... czyli kto mówi prawdę? :(

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
A może zaproponuj spotkanie we trójke i wspólne wyjaśnienie sobie pewnych spraw? W każdym razie nie wpadaj w panikę i nie dawaj pochopnie wiary słowom byłej, bądx po prostu czujna, ale nie podejrzliwa.
Aggie, ale po co oni maja sie spotykac? To jego eks, nie sa juz razem, a to co bylo to bylo. Widze to tak:
- na ile mu ufasz autorko?
- skad wniosek, ze ona co nieco nie podkolorowala?
- Twoj chlopak opowiedzial Ci szczerze, co i jak
- nawet jesli jego byla mowila prawde, to przeciez nie znaczy to, ze bedzie sie toczka w toczke tak samo zachowywal, czyz nie?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:26.