Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-08, 09:51   #1171
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Wczoraj szukałam odżywki Mr. Potter's. Byłam w 2 Rossmanach i jednej Naturze - w żadnym z tych sklepów nie mieli nic Mr. Potter's. Ani szamponów, ani odżywek. Czy ta seria zniknęła ze sklepów? Wiecie może coś na ten temat?
mr. potter`s widziałam wielokrotnie w rosmanie czy naturze. Dośc duzy tych kosmetyków mają też w Real`u
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 09:56   #1172
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez doruś Pokaż wiadomość
A ja zauważyłam, że ani żółtka, ani nafty ani żadnego oleju nie moge wciera.ć w skóre głowy bo robią mi się krostki i lecą włosy ale jak nakładam taką mieszanke tylko na łosy to jest ok.
Widać twojs skóra głowy się "zapycha" od olejów, itp. wiec poprostu nie stosuj tego na skórę głowy tylko na długość, a na skalp jakieś wcierki np. seboradin, naphera, woda brzozowa/pokrzywowa czy jakieś samorobne
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 10:15   #1173
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
U mnie są w rossmanach. Ale największy wybór jest w kauflandzie

A za ile stoi w super-pharmie?
Ojej... Nie pamiętam dokładnie... Ale było to chyba około 25 złotych.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 10:57   #1174
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
A ja musze sie pozalic na jajka Zrobilam dzisiaj maske full wypas (mleczka waniliowe i bawelniane, nmf, oliwa, miod, smiatana, olejek eteryczny itp) i wbilam cale jajko.. Jakie bylo moje zdziwienie kiedy przy myciu i splukiwaniu ciepla woda znalazlam we wlosach.. glutki z bialka
Ja mimo wszystko obstawiałabym tą ciepłą wodę. Białku wystarcza temperatura powyżej 42 stopcni C. do [lekkiego] ścięcia.

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Wczoraj szukałam odżywki Mr. Potter's. Byłam w 2 Rossmanach i jednej Naturze - w żadnym z tych sklepów nie mieli nic Mr. Potter's. Ani szamponów, ani odżywek. Czy ta seria zniknęła ze sklepów? Wiecie może coś na ten temat?
Czasami widuję ją jeszcze np. w hipermarketach, ale muszę przyznać, że coraz mniejsze ilości się pojawiają i asortyment ograniczony. Co dziwi mnie trochę zważywszy na fakt, że niedawno wypiścili na rynek kosmetyki w nowej szacie
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 11:02   #1175
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Czasami widuję ją jeszcze np. w hipermarketach, ale muszę przyznać, że coraz mniejsze ilości się pojawiają i asortyment ograniczony. Co dziwi mnie trochę zważywszy na fakt, że niedawno wypiścili na rynek kosmetyki w nowej szacie
No więc właśnie. Też nie wiem o co chodzi, bo nie widziałam ani jednego kosmetyku w 3 sklepach, w których byłam. A z tego co pamiętam, to zawsze w którymś z nich znajdowałam odżywki Mr. Potter's. No nie wiem... Szkoda by było, gdyby ta seria w ogóle zniknęła.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 11:03   #1176
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
mr. potter`s widziałam wielokrotnie w rosmanie czy naturze. Dośc duzy tych kosmetyków mają też w Real`u
W Rossie są na najniższej półce, prawie na podłodze
Ale ja się spotkałam tam tylko z 3 rodzajami odżywek, więcej już jest w małych lokalnych sklepikach.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 11:35   #1177
Nefretete21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Egipt :o)))
Wiadomości: 30
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Powiem wam że podczytuje tutaj te posty już dłuższy czas...no i oczywiście stosuje sie do wielu waszych porad....i naprawde poprawa w stanie włosów jest zadziwiająca widzą to moi bliscy jak i obce osoby...na sylwestrze powiedziały mi 2 poznane nowo koleżanki że nie mogą sie napatrzeć na moje włosy że wyglądają jak z reklamy...pytały też co stosuje że tak wygladają a ja chciałam powiedzieć że porady WIZAŻOWE ale nie chciało mi sie tłumaczyć co to takiego....
Ale od sylwestra jestem bardzo podbudowana bo siedziała obok mnie taka dziewczyna miała włoski dłuższe ode mnie ale takie matowe i bez życia....wiec chyba wole mieć te 58 cm zdrowych i podziwanych niż dlugie i zaniedbane...
Dzieki wizażanki.

Szukałam sobie na allegro szamponu i naknęłam sie na tą odzywke:ciekawa jestem czy to nie "pic na wode"
http://www.allegro.pl/item522809387_...er_nowosc.html

Edytowane przez Nefretete21
Czas edycji: 2009-01-08 o 12:17
Nefretete21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-08, 14:20   #1178
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

U mnie Mrs. Potters jest tez w realu i w drogeriach, no ale racja dużo to oni nie mają ich.
Dobra idę bo jade do fryzjera pa;*
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 14:30   #1179
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
ja dziś pierwszy raz użylam olejku rycynowego i strasznie zaskoczyło mnie ze to taki glut wogle nie ma porównania np.do oliwy z oliwek....
Olejek rycynowy tez można trochę podgrzać (np. włożyć buteleczke do gorącej wody) - zrobi się bardziej płynny

Cytat:
Napisane przez martii90 Pokaż wiadomość
co do tego Wax'a nie wiem gdzie mogłabym go dostać, dlatego dopóki się nie rozejrzę, chciałabym zamowić na allegro. może mi któraś powiedzieć, czy to ten http://www.allegro.pl/item521589332_...a.html#gallery
do wszystkiego rodzaju włosow, nawilżający i odżywający? zastanawiam się też jak to, i olejek kokosowy (jak już też gdzieś dorwę) zastosować, bo z tego co widzę większość nakłada na włosy wieczorem, bezpośrednio przed myciem. ja myję włosy codziennie rano, więc jak? Wax normalnie ponosić na głowie i spłukać, olejek zostawić na noc? i jak często, żeby włosy nie były przyklapnięte i nie wyglądaly na tłuste. bo tak jak pisałam, moje mimo, że sa bardzo wysuszone, po myciu nie wyglądają prawie jak po myciu.
Nie raczej nie ten. O wiele lepszy składowo jest wax firmy l'biotica (polecany jest głównie ten do włosów suchych i zniszczonych) czy też rainforest. Na stronie głównej forum fryzjerskiego pielęgnacja włosów jest podwieszona u góry ściąga dotycząca waxów.
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 14:34   #1180
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...y-mleczne.html
przepraszam, że po fakcie, ale czy o taką maskę chodziło?
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 15:24   #1181
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
U mnie Mrs. Potters jest tez w realu i w drogeriach, no ale racja dużo to oni nie mają ich.
Dobra idę bo jade do fryzjera pa;*
A co tam kombinujesz z tym fryzjerem?

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Olejek rycynowy tez można trochę podgrzać (np. włożyć buteleczke do gorącej wody) - zrobi się bardziej płynny
Nie, no nie to zeby mi ta konsystencja jakoś przeszkadzała nawet fajnie bo dorze sę wlosów trzymało... poprostu byłam zaskoczona bo dotychczas miałam styczność z oliwą z oliwek, olejem słonecznikowym i z pestek winogron a one są płynne, a tak na marginesie to po tym olejku mam teraz co prawda średnio nawilżone ale błyszczące włoski efekt błyszczenia jak po ampułce Kerastase
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.

Edytowane przez viki1988
Czas edycji: 2009-01-08 o 15:26
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-08, 15:53   #1182
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Juz jestem, powiem wam wrązenia, bo jestm bardzo zła.
Nie chodzi o mnie tylko o mojego 4 letniego braciszka. Ja jestem dobrze obcięt tak jak chciałam grzywka skrócona i podciete końcówki, ale mój brat :/ Miał włoski tak prawie do ramion, ale zapuszczałysmy mu bo przód miał za krótki, i ide do babki i mówie ze tylko konce 2 cm zeby mu sie układały a ta go na krótko. Rok zapuszczania zmarnowany, każdy włos będzie w inna stronę, a mówiłam wyraźnie z e nie chce krótkich bo mu brzydko. Niestety obcinała go nie 'moja ulubiona' fryzjerka tylko jakaś inna, jestem strasznie zła na nia.
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 15:57   #1183
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
Juz jestem, powiem wam wrązenia, bo jestm bardzo zła.
Nie chodzi o mnie tylko o mojego 4 letniego braciszka. Ja jestem dobrze obcięt tak jak chciałam grzywka skrócona i podciete końcówki, ale mój brat :/ Miał włoski tak prawie do ramion, ale zapuszczałysmy mu bo przód miał za krótki, i ide do babki i mówie ze tylko konce 2 cm zeby mu sie układały a ta go na krótko. Rok zapuszczania zmarnowany, każdy włos będzie w inna stronę, a mówiłam wyraźnie z e nie chce krótkich bo mu brzydko. Niestety obcinała go nie 'moja ulubiona' fryzjerka tylko jakaś inna, jestem strasznie zła na nia.

ale wredna moze nie potraktowała Twoich słow powaznie...no szkoda roku, ale moze potem mu beda rosly gesciejsze, bo niby jak dzieciom sie czesto obcina na krotko to potem zdrowsze i gesciejsze wlosy
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 15:59   #1184
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Nie wiem, on ma gęste, a takie śliczne miał złaaaaa
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 17:18   #1185
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Nefretete21
w wątku o zapuszczalskich prosiłam Cię o fotki Twoich włosów przed i po a tutaj chciałabym zapytac w jaki sposób je pielęgnujesz, może masz jakies sprawdzone sposoby na zdrowe i piekne włosy
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 18:29   #1186
Dori1981
Raczkowanie
 
Avatar Dori1981
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 484
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
Juz jestem, powiem wam wrązenia, bo jestm bardzo zła.
Nie chodzi o mnie tylko o mojego 4 letniego braciszka. Ja jestem dobrze obcięt tak jak chciałam grzywka skrócona i podciete końcówki, ale mój brat :/ Miał włoski tak prawie do ramion, ale zapuszczałysmy mu bo przód miał za krótki, i ide do babki i mówie ze tylko konce 2 cm zeby mu sie układały a ta go na krótko. Rok zapuszczania zmarnowany, każdy włos będzie w inna stronę, a mówiłam wyraźnie z e nie chce krótkich bo mu brzydko. Niestety obcinała go nie 'moja ulubiona' fryzjerka tylko jakaś inna, jestem strasznie zła na nia.

Jak to przeczytałam ,to od razu pomyślałam o synku ma 3 latka .On ma włosy za ramiona i już wszyscy się dopytują kiedy mu je zetniemy ( jak by to była ich sprawa).Najdłuższe miał do połowy pleców ,ale sama mu ściełam do ramion i teraz też sama mu ścinam. Może po prostu następnym razem spróbuj sama zrobić mu fajną fryzurkę


Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
ale wredna moze nie potraktowała Twoich słow powaznie...no szkoda roku, ale moze potem mu beda rosly gesciejsze, bo niby jak dzieciom sie czesto obcina na krotko to potem zdrowsze i gesciejsze wlosy

Wiesz ,a ja sie z tym nie zgadzam ,że jak sie włosy ścina to rosną gęściejsze .
Moja mama od urodzenia nie miała ścinanych włosów do 5 klasy podstawówki i do tej pory ma piękne grube i mocne włosy.
To jej zdjęcie z siostrą http://www.wizaz.pl/forum/attachment...8&d=1204025715
Dori1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 18:35   #1187
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Następnym razem to powiem w zapisach do której pani chce isc.
O mój boze jakie długieeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeee włosyyyyyyyyyyyy.
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 18:42   #1188
Nefretete21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Egipt :o)))
Wiadomości: 30
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Nefretete21
w wątku o zapuszczalskich prosiłam Cię o fotki Twoich włosów przed i po a tutaj chciałabym zapytac w jaki sposób je pielęgnujesz, może masz jakies sprawdzone sposoby na zdrowe i piekne włosy
Hmmmm z tym to różnie szamponik dziecięcy badz jakis apteczny,oleje-najbardziej lubie rycynowy,maska brazil nut z the body shopu i wciranie w skore glowy seboradinku pomarańczowego no i znany kallosik takze bez rewelacji...teraz chce wyprobowac szamponik joico daily care bo ma dobre recenzje i skladzik i maske midollo z alfaparf...zobaczymy jakie beda efekty..
Nefretete21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 18:47   #1189
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez Dori1981 Pokaż wiadomość
Jak to przeczytałam ,to od razu pomyślałam o synku ma 3 latka .On ma włosy za ramiona i już wszyscy się dopytują kiedy mu je zetniemy ( jak by to była ich sprawa).Najdłuższe miał do połowy pleców ,ale sama mu ściełam do ramion i teraz też sama mu ścinam. Może po prostu następnym razem spróbuj sama zrobić mu fajną fryzurkę





Wiesz ,a ja sie z tym nie zgadzam ,że jak sie włosy ścina to rosną gęściejsze .
Moja mama od urodzenia nie miała ścinanych włosów do 5 klasy podstawówki i do tej pory ma piękne grube i mocne włosy.
To jej zdjęcie z siostrą http://www.wizaz.pl/forum/attachment...8&d=1204025715
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-08, 18:48   #1190
Dori1981
Raczkowanie
 
Avatar Dori1981
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 484
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Pisałam o nich ( włosach ) w poprzedniej części Walko o zdrowe... Włosy miały do kolan piękne ,mocne grube i gęste .Mycie w zwykłym szamponie,do płukania woda z octem a na włosy nafta ,ale babcia zawsze tylko nakładała im na włosy nigdy na skórę głowy.Mama opowiadała ,że to też była nafta kosmetyczna ,ale inna niż teraz sprzedają jej zdaniem o niebo lepsza.
Dori1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 18:53   #1191
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Tak wiem, czytałam o tym jak pisałas. Ale to jest imponująca długośc.!!!!
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 19:23   #1192
Jasminka238
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 97
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Ostatnio moja mama zauważyła że zaczynają jej sie kręcić włoski Kiedyś miała zupełnie proste jak druty a teraz zaczęły jej się kręcić w wieku 46 lat!!

Ciekawi mnie czym to może być spowodowane? Narazie nie są bardzo kręcone tylko raczej falowane ale te fale są bardzo wyraźne i staja się takie jakby coraz mniejsze..nie wiem jak to wytłumaczyć ..Nie są to duże fale ale takie małe wyrażne falki..heh ale nagmatwałam
Jasminka238 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 19:26   #1193
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez Nefretete21 Pokaż wiadomość
Hmmmm z tym to różnie szamponik dziecięcy badz jakis apteczny,oleje-najbardziej lubie rycynowy,maska brazil nut z the body shopu i wciranie w skore glowy seboradinku pomarańczowego no i znany kallosik takze bez rewelacji...teraz chce wyprobowac szamponik joico daily care bo ma dobre recenzje i skladzik i maske midollo z alfaparf...zobaczymy jakie beda efekty..
Dzięki
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 19:27   #1194
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Nie no ja zrozumiałam. Tylko nie wiem czemu sie tak dzieje u mnei etz tak jest. Brat straszy jak byl mały to był blondynkiem z kreconymi włosami a teraz proste włosy ciemnobrązowe. Tata był młody to kręcone a teraz proste.
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 19:55   #1195
Jasminka238
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 97
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

U mnie np się rozprostowały ale to zrozumiałe bo są zniszczone..Teraz jak zaczynają się regenerować to zaczynają się pomału ładnie układaćAle mama też ciągle rozjaśnia,praktycznie nie używa odżywek,myje szamponem z czarną rzepą który może mieć działanie wysuszające..Więc jak na moje oko nie powinny się kręcić.. Spróbuję ją namówić na jakieś kuracje nawilżające,bo podobno włos z tendencja do kręcenia kręci się bardziej gdy jest odpowiednio nawilżony..
Jasminka238 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 19:57   #1196
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Wiecie co, ze mną też tak jest. Jak byłam malutka to miałam złote loki (takie ładne duże), potem cały czas brązowe proste druty, a teraz wychodzą mi czarne loczki
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 19:58   #1197
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Taa ja moja tez namawiam, i nawet dobrze mi juz to wychodzi. Nałozyła juz wax, jajo z naftą, i w sobote kolejna porcja sie szykuje.
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 20:07   #1198
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez Dori1981 Pokaż wiadomość
Wiesz ,a ja sie z tym nie zgadzam ,że jak sie włosy ścina to rosną gęściejsze .
Moja mama od urodzenia nie miała ścinanych włosów do 5 klasy podstawówki i do tej pory ma piękne grube i mocne włosy.
To jej zdjęcie z siostrą http://www.wizaz.pl/forum/attachment...8&d=1204025715


Cytat:
Napisane przez Jasminka238 Pokaż wiadomość
Ostatnio moja mama zauważyła że zaczynają jej sie kręcić włoski Kiedyś miała zupełnie proste jak druty a teraz zaczęły jej się kręcić w wieku 46 lat!!

Ciekawi mnie czym to może być spowodowane? Narazie nie są bardzo kręcone tylko raczej falowane ale te fale są bardzo wyraźne i staja się takie jakby coraz mniejsze..nie wiem jak to wytłumaczyć ..Nie są to duże fale ale takie małe wyrażne falki..heh ale nagmatwałam
Wiesz co mam wrażenie że takie rzeczy są spowodowane zmianami hormonalnymi (ale to tylko moja teoria) może Twoja mama bedzie miała menopauzę? ja mam koleżankę która tak do 15-16 roku życia miała proste włoski a teraz ma boooskie loczki i to takie mocno poskręcane... eh... czemu mnie to nie spotkało
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 20:26   #1199
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Wiecie co, ze mną też tak jest. Jak byłam malutka to miałam złote loki (takie ładne duże), potem cały czas brązowe proste druty, a teraz wychodzą mi czarne loczki

Ja też, będąc dzieckiem, miałam loczki, takie o dużym promieniu skrętu, aż mnie ściska, kiedy na nie patrzę, bo teraz o takich marzę, ale niestety... skazana jestem chyba na proste
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 20:28   #1200
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

A ja bedac dzieckiem miaam 5 włosów na krzyz, miałam tak cienkie ze w wieku 5 lat mój kucyk wyglądał jak antenka
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:02.