dziewczynki z Irlandii!!!! - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-11, 11:35   #2611
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: dziewczynki z Irlandii!!!!

Cytat:
Napisane przez marthinisa Pokaż wiadomość
Hej kobietki,
Być może, a raczej napewno czeka nas przeprowadzka. Wspólnie ze znajomymi szukamy dużego domu. Czy znacie jakieś strony internetowe - oprócz daft.ie, bo tę to już przerobilismy wszerz i wzdłuż, gdzie można poszukać czegoś? Jakie agencje polecacie?
Martus, no tak jak Afro mowi-daft bedzie najwieksza baza mieszkan, i chyba najlepsze oferty tam beda. Gumtree bym nie ufala, na let. ie jest malo mieszkan i wogole jakos ta strona do mnie nie przemawia. Podobnie jak reszta. Tez niedawno szukalismy i znalezliscmy bardzo ladne i stosunkowo tanie-jak na dwa pokoje mieszkanko, brand new i niemal w centrum (chodze wreszcie pieszo do pracy, busom mowimy nie )
Jedyne co warto sie zainteresowac-to tak jak Ci pisalam, dostawcy internetu i tv. Bo my sie TOTALNIE z tym wkopalismy;/ Ale to chyba nie tak powszechne wiec bedzie dobrze..

I jak fantastycznie sie mieszka samemu, ojjj..

Poza tym, bardzo duzo nowych mieszkan sie teraz pojawia, duzo osob wyjezdza i zwalniaja sie, sa coraz tansze oferty napewno znajdziecie wymarzone lokum
Buzka
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 11:50   #2612
Judy_21
Wtajemniczenie
 
Avatar Judy_21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 256
Dot.: dziewczynki z Irlandii!!!!

Cytat:
Napisane przez marthinisa Pokaż wiadomość
Hej kobietki,
Być może, a raczej napewno czeka nas przeprowadzka. Wspólnie ze znajomymi szukamy dużego domu. Czy znacie jakieś strony internetowe - oprócz daft.ie, bo tę to już przerobilismy wszerz i wzdłuż, gdzie można poszukać czegoś? Jakie agencje polecacie?
Spróbuj jeszcze na myhome.ie i jest jeszcze rent.ie czy jakoś tak, tylko te same oferty powtarzają się na wszystkich serwisach, my zazwyczaj wchodzimy na daft.ie i są tam przy ofertach odnośniki do pośredników, wchodzimy na ich strony i szukamy tam propozycji, czasami mozna coś fajnego znaleźć...
__________________
Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka... Dante
Amelka 06/04/2009


WDF

93...83...73...70...65...63

-28 kg

Judy_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 13:10   #2613
marthinisa
Rozeznanie
 
Avatar marthinisa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zielono mi
Wiadomości: 883
Dot.: dziewczynki z Irlandii!!!!

Judy_21, ferguusson, AfroJAzz - dziękuję za odzew. Widzę, że daft.ie rulez
Więc codziennie wchodzimy i oglądamy. póki co obejrzeliśmy jedno mieszkanie, identyczne w zasadzie jak te, w którym obecnie mieszkamy, ale o duzo wyższym standardzie, a tego właśnie szukamy. W poniedziałek jedziemy oglądać następny domek.

Ferguusson - zazdroszczę ci okropnie mieszkanie we dwoje, ale na dzień dzisiejszy ekonomia i budgeting rządzi nami
Kiedy patrzymy na projekt naszego domku, którego budowa ruszy w tym roku zapominam o hałasach, brudnych naczyniac czy grzybie na ścianie
__________________
Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia.

Wystarczy nie umierać.



Woody Allen
marthinisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 17:40   #2614
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: dziewczynki z Irlandii!!!!

Cytat:
Napisane przez marthinisa Pokaż wiadomość
Judy_21, ferguusson, AfroJAzz - dziękuję za odzew. Widzę, że daft.ie rulez
Więc codziennie wchodzimy i oglądamy. póki co obejrzeliśmy jedno mieszkanie, identyczne w zasadzie jak te, w którym obecnie mieszkamy, ale o duzo wyższym standardzie, a tego właśnie szukamy. W poniedziałek jedziemy oglądać następny domek.

Ferguusson - zazdroszczę ci okropnie mieszkanie we dwoje, ale na dzień dzisiejszy ekonomia i budgeting rządzi nami
Kiedy patrzymy na projekt naszego domku, którego budowa ruszy w tym roku zapominam o hałasach, brudnych naczyniac czy grzybie na ścianie

rozumiem Cie doskonale.. I tez czujemy sie chyba winni wzgledem portfela bo razem z oplatami wyjdzie nam okolo 1400-jesli nie wiecej. I to na dwie osoby tylko.. Ale mielismy naprawde dosc mieszkania, ciagle pech do jakis oszolomow. Przeciez nie zrobilibysmy castingu na wspolokatora, z pytaniem no 1-czy jestes chory psychicznie.. tak przypadkiem?

zycze powodzenia, udanych ogledzin i znalezienia tego jedynego

A jak kwestia pracy u Ciebie kochana?
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 18:30   #2615
marthinisa
Rozeznanie
 
Avatar marthinisa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zielono mi
Wiadomości: 883
Dot.: dziewczynki z Irlandii!!!!

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
rozumiem Cie doskonale.. I tez czujemy sie chyba winni wzgledem portfela bo razem z oplatami wyjdzie nam okolo 1400-jesli nie wiecej. I to na dwie osoby tylko.. Ale mielismy naprawde dosc mieszkania, ciagle pech do jakis oszolomow. Przeciez nie zrobilibysmy castingu na wspolokatora, z pytaniem no 1-czy jestes chory psychicznie.. tak przypadkiem?

zycze powodzenia, udanych ogledzin i znalezienia tego jedynego

A jak kwestia pracy u Ciebie kochana?
1400 powiadasz? No to sporo, ale jak piszesz mieszkanie TYLKo we dwoje - bezcenne

A co do pracy to póki co nie szukam, bo zaczęłam kolejny semestr na Trinity, a zajęcia ma 3 razy w tygodniu. Na szczeście tylko do marca, a potem rozpocznę bardzo intensywne poszukiwania A jak u Was? TŻ pracuje?

Wczoraj pichciłam cos tam i słuchałam radia i mówili, że stopa bezrobocia na Wyspie powoli dobija do 8% co wprawiło mnie w osłupienie, a na dokładkę w polskich wiadomościach była informacja o likwidacji fabryki Della w Irlandii i przeniesienia produkcji do...Polski
__________________
Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia.

Wystarczy nie umierać.



Woody Allen
marthinisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 19:11   #2616
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: dziewczynki z Irlandii!!!!

tak.. do Lodzi. To jest dosc przerazajace, gdy upadaja wielkie koncerty, plajta malej firmy nie dotyka az tylu ludzi. Tz pracuje, ale jest na temp narazie. No i szuka stalej. Z jego doswiadczeniem i jezykiem powinien nie miec problemow-a jednak;/

A ja jade na oboz narciarski z pracy w marcu i strasznie sie boje!!! hihi. Umiesz jezdzic? Kurcze, nigdy nie probowalam.. mam nadzieje ze sie nie osmiesze...
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 20:05   #2617
brzydula_81
Zakorzenienie
 
Avatar brzydula_81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 19 312
Dot.: dziewczynki z Irlandii!!!!

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość

A ja jade na oboz narciarski z pracy w marcu i strasznie sie boje!!! hihi. Umiesz jezdzic? Kurcze, nigdy nie probowalam.. mam nadzieje ze sie nie osmiesze...

o super...tez tak chce a tak powaznie to chcialabym sie w koncu nauczyc jezdzic na nartach....poki co moj debiut x lat temu ( bedzie chyba 15) nie zaliczam do udanych....hehe
__________________
We don't attract what we want,but what we are. Only by changing your thoughts you will change your life.

J. Allen

brzydula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-11, 22:25   #2618
marthinisa
Rozeznanie
 
Avatar marthinisa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zielono mi
Wiadomości: 883
Dot.: dziewczynki z Irlandii!!!!

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość

A ja jade na oboz narciarski z pracy w marcu i strasznie sie boje!!! hihi. Umiesz jezdzic? Kurcze, nigdy nie probowalam.. mam nadzieje ze sie nie osmiesze...
Christmas Party w Londynie, obóz narciarski - ależ Was ta firma rozpieszcza Nart zazdroszczę okropnie, bo ja nigdy nie próbowałam a bardzo bym chciała. Nie ośmieszysz się, przecież wiadomo że początki nie są łatwe. Poza tym coś czuję, że na tym obozie nie narty będą jedną z Wielu rozrywek
__________________
Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia.

Wystarczy nie umierać.



Woody Allen
marthinisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 10:36   #2619
pani z herbata
Zadomowienie
 
Avatar pani z herbata
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: shannon irlandia
Wiadomości: 1 748
Dot.: dziewczynki z Irlandii!!!!

1400! tyle kosztuje mieszkanko w dublinie???!!!!!

nie zazdroszcze, my po przejsciach z najwiekszymi oszolomami w koncu zamieszkalismy sami w 2 bedroom w centrum wioski 600 (nowe mieszkanko 2sypialnie to koszt 750)

dziewczyny z tym Dellem naprawde masakra prawie 2 tys osob zwalniaja, juz bylo ciezko o prace a teraz sobie nie wyobrazam
__________________
trying so hard lots of things not to do

pani z herbata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 14:22   #2620
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: dziewczynki z Irlandii!!!!

Cytat:
Napisane przez pani z herbata Pokaż wiadomość
1400! tyle kosztuje mieszkanko w dublinie???!!!!!

nie zazdroszcze, my po przejsciach z najwiekszymi oszolomami w koncu zamieszkalismy sami w 2 bedroom w centrum wioski 600 (nowe mieszkanko 2sypialnie to koszt 750)

dziewczyny z tym Dellem naprawde masakra prawie 2 tys osob zwalniaja, juz bylo ciezko o prace a teraz sobie nie wyobrazam
wiem, te ceny sa porazajace, ale i tak juz spadaja powoli. 1400 placimy, ale juz z oplatami wiec uff no i dwa pokoje.
Moj maz przyszly mial oferty z innych miast, Limerick i jeszcze jakiegos, i bylismy bardzo zaskoczeni cena mieszkan tam-o wiele bardziej sie oplaca nic w stolycy. Taniej. niemal dwukrotnie, dobry standard.
Widze ze kazdy ma przejscia z oszlomami, brudasami, czy deep-fryierami o 2 nad ranem. Plus nasze ciuchy suszace sie tuz przy kuchni. Nikt nie jest idealny, ale ludzie! wspolpracujmy.



Martus no no.. jakies spa i inne bzdurki ale najbardziej sie na narty ciesze. nie mam stroju tylko i nie chce kupowac, kurcze.. bede kombinowac No i poprosze moich wspolpracownikow by ryczeli ze smiechu, dopiero jak zalicze 30sty z rzedu upadek

Ale to dopiero w marcu. dzis mamy poniedzialek prosze panstwa, i irlandii w biurach slychac tylko klikania w****ionych pracownikow.. Bo MONDAY..

a ja naprawde lubie poniedzialki
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 00:23   #2621
marthinisa
Rozeznanie
 
Avatar marthinisa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zielono mi
Wiadomości: 883
Dot.: dziewczynki z Irlandii!!!!

Cytat:
Napisane przez pani z herbata Pokaż wiadomość
1400! tyle kosztuje mieszkanko w dublinie???!!!!!

nie zazdroszcze, my po przejsciach z najwiekszymi oszolomami w koncu zamieszkalismy sami w 2 bedroom w centrum wioski 600 (nowe mieszkanko 2sypialnie to koszt 750)
Kiedyś miałam plany przeniesienia się do jakiegos małego miasteczka gdzie wszędzie można piechotą...

Ech zawsze cos za coś - małe miasta - male ceny, ale jednocześnie bardzo ograniczone mozliwości zawodowe, co w obliczu obecnej sytuacji na rynku pracy jest przeszkodą.

A co do współlokatorów to my, póki co, mieszkamy w 5, a bedzięmy w 6 - 3 pary. Róznie bywało, musieliśmy sie dotrzeć (jak małżeństwo), poznac swoje zachowania, pójść na kompromisy, przymknąć oko na pewne sprawy. Teraz całkiem nieźle nam się razem mieszka i razem szukamy domu do wynajęcia - lepszy znany wróg niż nieznany przyjaciel
Poza tym czasami nawet cieszę się że nie mieszkamy z Męzem sami, bo kiedy On pracuje (a to pracoholik jest) to ja nie miałabym do kogo gęby otworzyć, musiałbym wtedy chyba psa sobie sprawić czy co
__________________
Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia.

Wystarczy nie umierać.



Woody Allen
marthinisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-13, 15:41   #2622
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: dziewczynki z Irlandii!!!!

Cytat:
Napisane przez marthinisa Pokaż wiadomość
Kiedyś miałam plany przeniesienia się do jakiegos małego miasteczka gdzie wszędzie można piechotą...

Ech zawsze cos za coś - małe miasta - male ceny, ale jednocześnie bardzo ograniczone mozliwości zawodowe, co w obliczu obecnej sytuacji na rynku pracy jest przeszkodą.

A co do współlokatorów to my, póki co, mieszkamy w 5, a bedzięmy w 6 - 3 pary. Róznie bywało, musieliśmy sie dotrzeć (jak małżeństwo), poznac swoje zachowania, pójść na kompromisy, przymknąć oko na pewne sprawy. Teraz całkiem nieźle nam się razem mieszka i razem szukamy domu do wynajęcia - lepszy znany wróg niż nieznany przyjaciel
Poza tym czasami nawet cieszę się że nie mieszkamy z Męzem sami, bo kiedy On pracuje (a to pracoholik jest) to ja nie miałabym do kogo gęby otworzyć, musiałbym wtedy chyba psa sobie sprawić czy co
Oj jest on pracoholik, jest z tymi wspolokatorami dasz rade, znacie sie juz jak stare wydry i przetrwaliscie juz wieksze i mniejsze kryzysy wiec obaw nie ma Trzymam kciuki za poszukiwania....a tymczasem czekam na wizyte! lepiej daj mi znac czy przyjedziesz super glodna czy tylko glodna, to rozwazymy co bedziemy kuchcic jak juz sie nagadamy
a co do malych i duzych miast, gdybym miala wybor nie przenioslabym sie chyba....w Dublinie jednak jest wiecej opcji i jak sie czegos szuka to ma sie w zasadziewybor .... a w mniejszych miastach - te najwieksze w Irlandii to jednak i tak naleza do malych gdy sie je porowna do polskiego przecietnego duzego miasta - byloby to o wiele trudniejsze....no i nie spotkalabym Marthinisi!!!
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 15:49   #2623
marthinisa
Rozeznanie
 
Avatar marthinisa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zielono mi
Wiadomości: 883
Dot.: dziewczynki z Irlandii!!!!

Cytat:
Napisane przez AfroJAzz Pokaż wiadomość
....no i nie spotkalabym Marthinisi!!!
Kochana jesteś A co do poziomu głodu to dam ci znać jak wsiądę do autobusu, bo to ciężko przewidzieć
__________________
Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia.

Wystarczy nie umierać.



Woody Allen
marthinisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 17:24   #2624
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: dziewczynki z Irlandii!!!!

Cytat:
Napisane przez marthinisa Pokaż wiadomość
Kochana jesteś A co do poziomu głodu to dam ci znać jak wsiądę do autobusu, bo to ciężko przewidzieć
ja i tak juz wiem co ugotuje:P bede zmeczona wiec nastaw sie na cos szybkiego-pasta albo rice!!!
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 11:16   #2625
Judy_21
Wtajemniczenie
 
Avatar Judy_21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 256
Dot.: dziewczynki z Irlandii!!!!

Myślę, że chyba nikt nie będzie miał mi za złe, jak powiem, że Pani z herbatą trzy dni temu urodziła córcię

Gratulacje dla mamusi i Polinki
__________________
Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka... Dante
Amelka 06/04/2009


WDF

93...83...73...70...65...63

-28 kg

Judy_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 12:58   #2626
brzydula_81
Zakorzenienie
 
Avatar brzydula_81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 19 312
Dot.: dziewczynki z Irlandii!!!!

gratulacje dla PAni z Herbata i jej Malenstwa
__________________
We don't attract what we want,but what we are. Only by changing your thoughts you will change your life.

J. Allen

brzydula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 13:50   #2627
pakusia86
Zakorzenienie
 
Avatar pakusia86
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Irlandia/ Carrickmines
Wiadomości: 4 266
Dot.: dziewczynki z Irlandii!!!!

ojej moje gratulacje wszystkiego dobrego dla mamusi i coreczki
__________________
*****
Najważniejszy obowiązek wobec dzieci to dać im szczęście.
— Alen Baxton


pakusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 20:17   #2628
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: dziewczynki z Irlandii!!!!

Ooo gratuluje!!
Ja teraz jestem w ciąży i strasznie obawiam się porodu tutaj..
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 20:43   #2629
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: dziewczynki z Irlandii!!!!

Pani z Herbata gratulacje
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-21, 20:58   #2630
pakusia86
Zakorzenienie
 
Avatar pakusia86
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Irlandia/ Carrickmines
Wiadomości: 4 266
Dot.: dziewczynki z Irlandii!!!!

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
Ooo gratuluje!!
Ja teraz jestem w ciąży i strasznie obawiam się porodu tutaj..
a wybralas juz szputal?
__________________
*****
Najważniejszy obowiązek wobec dzieci to dać im szczęście.
— Alen Baxton


pakusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 21:04   #2631
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: dziewczynki z Irlandii!!!!

Prawdopodobnie Rotunda.Słyszałam pochlebne opinie o tym szpitalu, ale jednak stres jest
W końcu to mój pierwszy dzidziuś, a do tego poród w obcym kraju i w ogóle..
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 21:14   #2632
CarmelaSoprano
Zakorzenienie
 
Avatar CarmelaSoprano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 3 901
Dot.: dziewczynki z Irlandii!!!!

gratulacje dla herbacianej kolezanki
a ile dziewczynek czeka na narodziny maluszków, widac tyle radosci w waszych podpisach i avatarkach

pochwalcie sie terminami i jesli juz wiadomo plcia dzidziusia
__________________
W życiu tylko to się liczy, by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy

Moja szczęśliwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt poręczna w życiu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 21:16   #2633
Dzika Ropucha
Zadomowienie
 
Avatar Dzika Ropucha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 301
GG do Dzika Ropucha
Dot.: dziewczynki z Irlandii!!!!

A tak z ciekawości zapytam Może któraś wie już kiedy będzie leciała do Polski lub z powrotem będzie leciała do Irlandii? do Dublina? bo ja mam zamiar lecieć i to 1 raz samolotem i byłko by fajnie trafić na kogoś w tym samym czasie i raźniej dla mnie
to tak na marginesie pytanko.
__________________
13.08.2010- Razem
09.2011- Zaręczyny
29.06.2013- Ślub

12.03.2015 II Kreski
Dzika Ropucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 21:18   #2634
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: dziewczynki z Irlandii!!!!

Termin mam na 27 sierpnia, płci jeszcze nie znam, bo jest za wcześnie

Dzika Ropucha, a kiedy masz zamiar lecieć do Polski?Bo my myślimy z tztem o 3 kwietnia dopiero Aha no i lot do Wawy.
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/

Edytowane przez Sweet_21
Czas edycji: 2009-01-21 o 21:19
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 21:33   #2635
CarmelaSoprano
Zakorzenienie
 
Avatar CarmelaSoprano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 3 901
Dot.: dziewczynki z Irlandii!!!!

ja planuje lot na 5 maja z Corku do Berlina
__________________
W życiu tylko to się liczy, by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy

Moja szczęśliwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt poręczna w życiu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 22:09   #2636
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: dziewczynki z Irlandii!!!!

Cytat:
Napisane przez CarmelaSoprano Pokaż wiadomość
gratulacje dla herbacianej kolezanki
a ile dziewczynek czeka na narodziny maluszków, widac tyle radosci w waszych podpisach i avatarkach

pochwalcie sie terminami i jesli juz wiadomo plcia dzidziusia
Ja też jestem w ciązy... W sumie to już koncówka..hihi
Termin mam na 25 stycznia, czyli na niedziele...
Ale to moje dziecie jest strasznie leniwe i niewiadomo kiedy
zechce wyjsc... mam nadzieje ze jak najpredzej bo ja juz jestem
strasznie zmeczona ciaza...
Bede rodziła w Rotundzie takze jak juz bede po to tez
Wam opowiem jak było...
buziaki
__________________
ALAN
KIARA

______________
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 22:21   #2637
CarmelaSoprano
Zakorzenienie
 
Avatar CarmelaSoprano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 3 901
Dot.: dziewczynki z Irlandii!!!!

trzymam kciuki za niedziele i za wszystkie mamusie i ich pocieszki te mniejsze i wieksze
__________________
W życiu tylko to się liczy, by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy

Moja szczęśliwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt poręczna w życiu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 22:41   #2638
pakusia86
Zakorzenienie
 
Avatar pakusia86
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Irlandia/ Carrickmines
Wiadomości: 4 266
Dot.: dziewczynki z Irlandii!!!!

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
Prawdopodobnie Rotunda.Słyszałam pochlebne opinie o tym szpitalu, ale jednak stres jest
W końcu to mój pierwszy dzidziuś, a do tego poród w obcym kraju i w ogóle..
ja tez w Rotundzie strasznie sie obwiam jak to wszystko bedzie wygladac.... bylam juz co prawda na pierwszch badaniach i nie bylo tak zle zapisalismy sie tez do szkoly rodzenia i zobaczymy

Cytat:
Napisane przez kellysss Pokaż wiadomość
Ja też jestem w ciązy... W sumie to już koncówka..hihi
Termin mam na 25 stycznia, czyli na niedziele...
Ale to moje dziecie jest strasznie leniwe i niewiadomo kiedy
zechce wyjsc... mam nadzieje ze jak najpredzej bo ja juz jestem
strasznie zmeczona ciaza...
Bede rodziła w Rotundzie takze jak juz bede po to tez
Wam opowiem jak było...
buziaki
sledze watek styczniowo-lutowy z ukrycia i trzymam kciuki za was oby porod przyszedl gladko i szybko .... zebys juz tulila swoje dziecie w ramionkach
a jak sie nacieszysz skarbem to prosze o opis jak to wszystko wyglada w rotundzie bo ja to chyba zawalu dostane buziaki


CarmelaSoprano u mnie jak widac w podpisie SYN strasznie sie cieszymy z mezem z pierwszego naszego potomka termin mam na 20 maja wiec jeszcze troszke czasu mam ale wiadmo obawy sa... chciaz juz powoli przyzwyczailam sie do Irl do pogody i ludzi... nie umialabym teraz zyc w Polsce
__________________
*****
Najważniejszy obowiązek wobec dzieci to dać im szczęście.
— Alen Baxton


pakusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 22:50   #2639
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: dziewczynki z Irlandii!!!!

Pakusia a jak to pierwsze badanie wyglądało?
W ogóle muszę jak najszybciej list tam zanieść, dzisiaj go dopiero odebrałam z przychodni.

Troszkę się obawiam, że się nie dogadam w szpitalu
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 04:39   #2640
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: dziewczynki z Irlandii!!!!

Dziewczyny, ja po pomoc do was. Znacie jakiś dostępny tutaj środek na czarne plamki wilgoci w łazience (pleśń, grzyb?)? W sprayu, albo coś innego?
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:10.