Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie... - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-09, 13:15   #631
małolata
Raczkowanie
 
Avatar małolata
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 142
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

no coż, jak to mówią, do odważnych świat należy daj znać jak juz połozysz sobie tę mieszankę na głowę, co wyszło ja tam bez szaleństwa - zamówiłam to połączenie luo 6.07 + 6.12, teraz z niecierpliwością na farbki czekam no i farbuje jak przyjdą
małolata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 13:29   #632
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Czyli dokładnie taki zestaw, jak mój poprzedni, tylko poziom jaśniejszy Ale czy bez szaleństw...? poczekaj aż zafarbujesz. Nie wiem, jak jest z luo, ale z tak dobranych refleksów w maji byłam bardzo bardzo zadowolona, z tymże sam kolor zbyt jasny dla mnie
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 15:16   #633
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

ojj wy tu farbujecie a ja pod koniec stycznia 2 ture blond pasm :/
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 17:28   #634
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Madziunia: z zimnych brązow na poziomie 4 to polecam 4.71, natomiast wszystkie 4 z opalem to sa juz takie fioletowe sa, 4.20 to bardzo wyrazny gleboki ciemny fiolet. I faktycznie wychodzi tak jak w palecie
Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 19:47   #635
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

kochane za 2 tyg mam osiemnastke kolezanki i chciałabym przyciemnic moje blond pasemka szamponetka i tu moje pytanie jaka wybrac zeby zmyła sie w 100 % i nie zostałwiła zednych czerwonych refleksow i czy to musi byc koniecznie ciemny blond?? zeby jakos moim pasemka nie zaszkodzic prosze o odp
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 11:20   #636
małolata
Raczkowanie
 
Avatar małolata
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 142
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

ja na Twoim miejscu bym nie ryzykowała...wydaje mi sie, ze szamponetki pomimo zapewnień, że sie zmywaja całkowicie i tak to nie jest 100% zmywalności...zwlaszcza jeśli chodzi o ciemne kolory bo odcienie sklepowe zazwyczaj w sobie czerwony barwnik maja :/
małolata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 12:50   #637
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

blondy tez ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-12, 13:07   #638
małolata
Raczkowanie
 
Avatar małolata
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 142
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

nie wiem jak z blondami, ale ja kiedys robilam szamponetka cos jasny braz/ciemny blond i ja sie "spierala" to zostawala ciepla czerwonawa poswiata. poza tym pasemka, przez rozjasnianie, latwiej lapia barwniki z farb i mysle ze z szamponetek moga rowniez. ale moze ktoras z nas miala lepsze doswiadczenia z szamponetkami, ja ze swej strony nie polecam bo moim zdaniem do konca sie nie spieraja niestety :/
małolata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 13:09   #639
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Mini: ale po co Ty chcesz przyciemniac pasemka szamponetka skoro dalej piszesz, ze boisz sie ze sie to nie zmyje? Zadna szamponetka nie da ci gwarancji calkowitego zmycia.
Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 13:47   #640
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
bo mam 18 a w blondzie wygladam tragiczniem ;/

chciałam sie dowiedziec czy w szaponetce ciemny blond moga wystepowac jakies czerwone pigmenty
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-01-12 o 15:04 Powód: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i multicytowania.
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 13:49   #641
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

kochane odpowiedzcie mi bo za tydz 18
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-16, 14:19   #642
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Mini, ja bym nie ryzykowała szamponetki. Nie widziałam szamponetki o ciemnym kolorze, w której nie rozsiadłaby się czerwień lub miedź, a nawet złoto...szczerze mówiąc to jakoś nie potrafię w ogóle zwizualizować ani jednej szamponetki, która miała zimny odcień.

edit: a czy ta szamponetka ciemny blond, ma jakiś numer??
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 14:22   #643
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

tzn własnie chcialam zebyscie doradziły.. no nie wiem moze te z MAriona maja dobre recenzje na KWC..
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 14:35   #644
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
tzn własnie chcialam zebyscie doradziły.. no nie wiem moze te z MAriona maja dobre recenzje na KWC..
Prawda taka, że kto nie ryzykuje, ten nie jedzie. Ja tam nie używam szamponetek to i nie wiem, jaki mają wpływ na włosy. Dla mnie logiczne byłoby, gdyby się wypłukiwały do końca, ale niestety jak włos jest naruszony to szamponetka też potrafi swoje zdziałać i zmienić kolor albo zostać na dłużej.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 07:57   #645
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

własnie wiem ;/ pamietam jak miałam bal gimnazjalny.. zamarzyl mi sie blond 2 dni przed impreza a wygladałam fatalnie.. wiec kupiłam czekoladowy brąz czy sredni nie pamietam.. i poźniej zlazł calutki.. ale juz moje kolezanka farbowała castingiem i nie zlazło ;/ zalezy mi zeby miedz nie wylazła..
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 20:51   #646
atena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 87
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Witam, ja również jestem wielbicielką zimnych brązów, ale z racji tego, że mam czarne oczy i całą ich oprawę (rzęsy, brwi) a włosy koloru średni brąz to je przyciemniam (lepiej się tak czuję Oczywiście problemem są te ciepłe refleksy..ale ostatnio odkryłam piękny odcień Majirel 3,10 ciemny głęboki zimny brąz! Zimny ciemny brąz z prawdziwego zdarzenia No, ale pojawił się pewien problem - farbuję włosy sama, więc zaopatrzyłam się w utleniacz Lorea'l 6% (oryginalny do farby Majirel) i właśnie odcień 3,10 (podobno to z nowej palety odcieni-jak farbowałam u fryzjera to nie widziałam tam w palecie Lorea'l tego odcienia i robiłam 3,0 -jednak z czasem się zaczął ocieplać). Za pierwszym razem odcień wyszedł rewelacyjny (tak jak opisałam to powyżej), ale gdy pojawiły się odrosty (ok 1,5cm) i farbowałam kolejny raz tymi samymi produktami (tzn. utleniacz z tej samej butli i nowe opakowanie farby) to włosy nie chwyciły koloru.... Wymieszałam dokładnie tak samo jak wcześniej tzn. 50ml farby i 75ml utleniacza, ale odrosty pozostały nie zafarbowane...Ta mieszanka nie zciemniała z upływem czasu, jak to zwykle bywa, tylko miała odcień średniego fioletu (za pierwszym razem był to kolor taki czarnofioletowy - po prostu zimny brąz..) Po kilku tygodniach farbowałam po raz trzeci tak samo jak poprzednio i ...znów odrostów nie zafarbowało... Jestem całkowicie zdezorientowana i nie wiem, co robię nie tak... Bardzo proszę o jakieś sugestie, zwłaszcza Zafirah, która pracuje na Loreal'u i może mi pomóc.. (ja też jestem z Gliwic - w którym salonie pracujesz? ja chodziłam do Jaty na ul. Zwycięstwa i obsługa super, tylko odcienie mi nie odpowiadały
atena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 09:45   #647
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Hmm... szczerze mówiąc to nie wiem czemu farba nie zadziałała... Jeśli wszystko robiłaś wg planu to powinno byc ok. Jedyne co mi sie nasuwa to: czy trzymałaś farbę na włosach ściśle wedlug ustalonego czasu i gdzie kupiłaś farbę (moze to z nia jest coś nie tak). Odcień 3.10 faktycznie jest bardzo zimy ale tez prawie czarny co nie każdej wielbicielce brązów odpowiada Odpowiedz na ostatnie pytanie prześlę na priva
Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 10:07   #648
atena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 87
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Wszystko robiłam zgodnie z instrukcją z opakowania, a farbę kupuję w sklepie internetowym-za każdym razem w tym samym, a dwa ostatnie farbowania to dwa różne opakowania farby, więc nawet gdyby farba była np. przeterminowana (choć dokładnie oglądam produkty przed użyciem i nie zauważyłam nic pdejrzanego-zapach, kolor, konsystencja jak zwykle) to dziwne, gdyby zdarzyło się to dwa razy (farby zamawiane w innym czasie, ale od tego samego dostawcy jak za pierwszym farbowaniem)...no nie wiem, o co chodzi...ale jak moje eksperymenty mnie przerosną to pojawię się w salonie Zafirah (bo wiem, że macie ten odcień
atena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 19:38   #649
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cześć! Dawno mnie nie było.. Teraz mnie choroba dopadła i leżę, więc czas na odrobienie zaległości.
Dotarła do mnie przesyłka z allegro - ten szampon i odżywka Biosilk. Jestem dopiero po 1 myciu a włoski (pasemka) nabrały jasnego, zimnego odcienia! Szok. Całość też wychłodzona - tak jak obiecywał producent.
Poważnie zastanawiam się nad kupnem pełnowymiarowych produktów... Jeszcze potestuję, ale... póki co... jest całkiem ok!
Wooolniutko jednak kusi mnie już ukochany Majuś 7.1
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-19, 20:57   #650
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

ojj shade mnie tez w lutym jade na pasemka znowu;/ ale chyba to ostatnia "seria" a pózniej stopniowo przyciemniam.. do ciemnego blondu itp.. chyba blond ciemny nie zlecie tak szybko?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 13:24   #651
małolata
Raczkowanie
 
Avatar małolata
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 142
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Witam dawno mnie tu nie było a więc pofarbowałam moje wloski mieszanką luo 6.12+6.07...kolorek owszem, troche się ochłodził, ale pozostała ta czerwona poświata, która po farbowaniu zrobiła się trochę jakby bardziej fioletowa :/ teraz zastanawiam sie czy za parę tygodni, jak bedę farbowac, to znów ta miesznaką czy może samym luo 6.07 by maksymalnie ochłodzic te włosy... Pomożecie?
małolata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 13:34   #652
kellunia1984
Raczkowanie
 
Avatar kellunia1984
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 85
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Jutro idę do fryzjera się obciąć. Teraz mam zbyt długie włosy i ciężko mi je farbować w domu. Dziś byłam w sklepie fryzjerskim. Przejrzałam raz jeszcze kolorki Majirel i do tego paletę z Welli Koleston.
Spróbuję najpierw uzyskać średni brązik albo Majirel 6.1 albo Kolestonem 6.71. Oba są ślicznie brązowe a przy tym popielate.
Odpuszczam koloryzację metalicznymi brązami, bo wiem, że jak zwykle wyjdą mi prawie czarne. Ciepłych refleksów tak szybko się nie pozbędę. Pogodzę się więc z tym póki co i zacznę od rozjaśnienia mojej czuprynki.

Dołączam fotki moich włosów w oświetleniu (widać "piękny" czerwonawy odcień), inne zdjęcie ukazuje zamiast brązu uroczą czerń. I jeszcze zdjęcie aktorki z kolorem włosów jaki mi się marzy od lat. Z naprawdę BRAZOWYM połyskiem.
Mam ten sam problem!!! Denerwują mnie te czerwienia, też chce taki kolor
Z boku jest mój avatar zobaczcie jakan czerwień przebija!!
__________________
Zapuszczam...ale jeszcze nie mierzyłam
Piję pokrzywę, łykam tran i skrzyp

Ilonka jestem


Odchudzanie 22.01.2009
53 52 51 50 - 49 - 48 - 47 -46- 45
kellunia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 13:51   #653
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

małolata w takim razie to walka z wiatrakami ciekawa jestem czy komukolwiek uda sie ochłodzic kolor
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 11:12   #654
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez małolata Pokaż wiadomość
Witam dawno mnie tu nie było a więc pofarbowałam moje wloski mieszanką luo 6.12+6.07...kolorek owszem, troche się ochłodził, ale pozostała ta czerwona poświata, która po farbowaniu zrobiła się trochę jakby bardziej fioletowa :/ teraz zastanawiam sie czy za parę tygodni, jak bedę farbowac, to znów ta miesznaką czy może samym luo 6.07 by maksymalnie ochłodzic te włosy... Pomożecie?
Z tego, co pamiętam (ale nie jestem pewna) Zafirah mówiła, że luo rozświetla kolor, a co za tym idzie nie bardzo nadaje się do ochładzania odcienia. Może w tym tkwi problem?
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 11:59   #655
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Hejka! A ja mam pytanko z innej beczki... Chodzi mi o płukanki... Przez to, że mam teraz te jasne pasemka to nawiedziła mnie ochota zrobić coś "krejzi" i machnąć sobie włosy na kolor... mahoniowy!! (Tak... JA... założycielka wątku o ZIMNYCH brązach )
No ale właśnie... Mam ochotkę na totalnie chwilową odmianę - bo na jasnych włoskach efekt będzie widoczny i szokujący
Pytanie tylko czy taka płukanka w jakiś "cudowny" sposób nie zostawi mi trwałych śladów?? Wiem, że jak się przesadzi z fioletową czy niebieską to po 2-3 myciach odcień całkiem się wypłukuje.. ale z mahoniami to różnie bywa... Z drugiej strony płukanka działa tylko na powierzchni, więc powinno być ok, nie?
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 12:07   #656
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Oj Shade wydaje mi sie, ze mahoniowa płukanka na rozjasnionych wlosach da efekt czerwonawych pasemek

małolata: dokladnie tak jak powyzej pisze madziunia - sprobuj z majirelem zamiast luo.
Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 16:25   #657
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

ja w nastepnym tyg jade znowu na pasemka
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 16:41   #658
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Zafirah Pokaż wiadomość
Oj Shade wydaje mi sie, ze mahoniowa płukanka na rozjasnionych wlosach da efekt czerwonawych pasemek

małolata: dokladnie tak jak powyzej pisze madziunia - sprobuj z majirelem zamiast luo.
Znalazłam jeszcze resztkę brązowego Richesse to to sobie walnę. Potrzebuję lekkiego odświeżenia look'u Rozjaśniać jednak tych pasemek nie mogę bo włoski troszkę kuleją ostatnio
Wolę więc już lekko przyciemnić - to chyba bezpieczniejsze.
Zafirah... ale ten Richesse mi się wypłucze mam nadzieję?! Bo wiadomo, że czekam na 7.1 A ta chwilowa koloryzacja to tylko taki ratunek pomiędzy......
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 19:09   #659
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

no ten 7,1 jest kuszący sama chyba go zrobie
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 21:08   #660
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 975
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Znalazłam jeszcze resztkę brązowego Richesse to to sobie walnę. Potrzebuję lekkiego odświeżenia look'u Rozjaśniać jednak tych pasemek nie mogę bo włoski troszkę kuleją ostatnio
Wolę więc już lekko przyciemnić - to chyba bezpieczniejsze.
Zafirah... ale ten Richesse mi się wypłucze mam nadzieję?! Bo wiadomo, że czekam na 7.1 A ta chwilowa koloryzacja to tylko taki ratunek pomiędzy......
Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
no ten 7,1 jest kuszący sama chyba go zrobie
Dziewczyny ja właśnie się zdecydowałam na koloryzacje maji 7.1 teraz tylko musze wziąć kaske i zlicytować odpowiednią aukcję - zestaw maji +oksydant 6%+ szampon post kolor(właśnie macie jakieś sprawdzonych sprzedawców??)
Shade, ty nie kombinuj i czekaj na ten 7.1 bo sobie jeszcze kiche z włosami zrobisz... a tak na marginesie to jak Ci wychodzi 7.1? i na jakich włosach?
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:19.