Wszystko o Avonie - cz. 5 - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-27, 15:52   #3151
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
ja pamiętam misioczat, ale mnie pewnie nikt tu nie pamięta
Cytat:
Napisane przez Chiquita 150 Pokaż wiadomość
Wystawili mi fakturę, jestem dniem D i mam alternatywne kremy do rąk z Brylantowej - zamiast intensywnie nawilżających wysyłają odżywcze :/ Klientki nie będą zadowolone...
buuu, niedobrze. i pewnie w zwykłym opakowaniu, a nie tym świątecznym? daj znać jak dostaniesz.

ja pamiętam i misioczata i rzyrafkę
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 16:26   #3152
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez kajdulka Pokaż wiadomość
Jeżeli jest się liderem sprzedaży (czy kimś tam, w każdym razie osobą, która może zapisywać nowe konsultantki) to za każdą nową konsultantkę dostaje się jakieś pieniądze czy może kosmetyki ? Hmm dostaje się to za KAŻDĄ konsultantke czy tylko za AKTYWNĄ ?
Nie wiem jak to jest z liderami. Ja jestem zwykłą konsultantką i za polecenia nowej, aktywnej konsultantki mam dostać komplet biżuterii.Zapomnialam nazwy, a nie mam katalogu pod ręką..
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 16:41   #3153
9dc519fadc633b7a757b4798db7309973aba49fa_66c3ce7215651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Nie wiem jak to jest z liderami. Ja jestem zwykłą konsultantką i za polecenia nowej, aktywnej konsultantki mam dostać komplet biżuterii.Zapomnialam nazwy, a nie mam katalogu pod ręką..
To akurat jest kwestią umowy z Twoim Liderem chyba
9dc519fadc633b7a757b4798db7309973aba49fa_66c3ce7215651 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 16:58   #3154
kajdulka
Raczkowanie
 
Avatar kajdulka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 268
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Co myślicie o sieci komórkowej myAVON? Korzystacie z niej? Obecnie jestem w plusie i zastanawiam się nad przejściem do Avon..
kajdulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 17:01   #3155
tangerynka
Rozeznanie
 
Avatar tangerynka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 569
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez kajdulka Pokaż wiadomość
Co myślicie o sieci komórkowej myAVON? Korzystacie z niej? Obecnie jestem w plusie i zastanawiam się nad przejściem do Avon..
A jesteś konsultantką?
tangerynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 17:12   #3156
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez hypnotized28 Pokaż wiadomość
Dziewczynki orientujecie się czy w COKu można kupić samą literaturę (ofertę netto itp)?
kupić nie ale dostać owszem ale bieżącą na dany katalog.. w krakowskim COKu jest specjalny "regał" z literaturą ale teraz możesz tam znaleźć literaturę na K2..
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 17:16   #3157
MaT
Wtajemniczenie
 
Avatar MaT
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: WRO
Wiadomości: 2 114
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez hypnotized28 Pokaż wiadomość
Dziewczynki orientujecie się czy w COKu można kupić samą literaturę (ofertę netto itp)?
Nie rozumiem dobrze Twojego pytania, jeśli masz na myśli papiery (Hellow Tomorrow, netto), to dostaje się je gratis w paczce, ale czy w COK je będą mieli, to nie ma pewności, ale zapytać i poprosić o nie zawsze możesz.
Natomiast jeśli chcesz kupić coś z oferty netto w COK, to przynajmniej w moim, na początku obowiązywania katalogu, jest dość duży wybór, ale nie wszystko.

Ashiva była szybsza
MaT jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-27, 17:45   #3158
jola2243
Zakorzenienie
 
Avatar jola2243
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Spod maszyny do szycia
Wiadomości: 20 694
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Dostałam dziś paczkę, chociaż miała być dopiero w czwartek!
mam katalog 5, wrzucę jutro
jola2243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 17:55   #3159
malka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 999
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez kajdulka Pokaż wiadomość
Co myślicie o sieci komórkowej myAVON? Korzystacie z niej? Obecnie jestem w plusie i zastanawiam się nad przejściem do Avon..
Też się zastanawiałam przez chwilę nad myAvon jak mi się kończyła umowa abonamentowa w Orange - nawet kupiłam starter, ale go nigdy nie doładowałam i nie zrobię tego na pewno Pogrzebałam trochę w necie i porównałam oferty różnych pre-paidów i myAvon blado wypada na tle konkurencji ;(. Niby dostaje się te kosmetyki po złotówce za doładowania, ale ceny połączeń są kosmicznie drogie jak dla mnie... Cóż z tego, że po pół roku doładowywań miałabym rozmowy po 0,19zł, skoro te rozmowy sa tylko w sieci myAvon, a ja nikogo korzystajacego z tej sieci nie znam. A rozmowy do innych sieci za 69gr/min przez pierwsze 3 miesiące, po trzech miesiącach po 59gr/min, a po 6 miesiacach po 49gr za minutę to zdecydowanie za drogo wg mnie, więc oferta odpadła, wybrałam Playa, bo mam tam rozmowy za niecałe 30gr za minutę do wszystkich sieci, a to jednak sporo taniej . Przejrzyj sobie stronkę www.myavon.pl - moze dla Ciebie ta oferta będzie korzystniejsza jak masz np. znajomych w myAvon


Cytat:
Napisane przez Chiquita 150 Pokaż wiadomość
Wystawili mi fakturę, jestem dniem D i mam alternatywne kremy do rąk z Brylantowej - zamiast intensywnie nawilżających wysyłają odżywcze :/ Klientki nie będą zadowolone...
Uuu, kiepsko... Ja zamawiam te kremy w poniedziałek - jak mi również przyslą odzywcze, to napiszę do nich maila, ze to nie jest produkt alternatywny, tylko całkiem inny mimo ze tez krem do rąk, bo o innym działaniu... I napiszę, że odżywczych to ja nie zamawiałam. A alternatywne to mogą przysłac w innym opakowaniu, zresztą glicerynowe są obecnie dostępne w katalogu 02/2009 na stronie 112. Też napisz - a nóż przysla Ci w ramac przeprosin glicerynowe za darmo ;-)

Cytat:
Napisane przez asia-23 Pokaż wiadomość
a może powiecie coś na temat CZERWONEJ KOSMETYCZKI z kat. 3/2009??
Nie widziałam jej na żywo, ale wydaje mi się na podstawie zdjęcia w katalogu, ze jest identyczna jak taka czarna z turkusowym środkiem jaką dawali jakis czas temu juz nawet nie pamiętam za co Ta czarna jest duza, sztywna, ma w srodku foliową przegródkę zamykana na zamek i taką małą materiałową kieszonkę w dnie też zamykaną na zamek oraz dwie z boków maleńkie ściągnięte na górze gumeczkami. Nie przypadła mi ta czarna do gustu, ze względu na kolor - wyglada jak tandetna męska bazarowa saszetka, w dodatku ten pseudo-skórzany połysk Ale ta czerwona może byc o wiele ciekawsza

Edytowane przez malka
Czas edycji: 2009-01-27 o 18:34
malka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 18:49   #3160
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez malka Pokaż wiadomość
Nie widziałam jej na żywo, ale wydaje mi się na podstawie zdjęcia w katalogu, ze jest identyczna jak taka czarna z turkusowym środkiem jaką dawali jakis czas temu juz nawet nie pamiętam za co Ta czarna jest duza, sztywna, ma w srodku foliową przegródkę zamykana na zamek i taką małą materiałową kieszonkę w dnie też zamykaną na zamek oraz dwie z boków maleńkie ściągnięte na górze gumeczkami. Nie przypadła mi ta czarna do gustu, ze względu na kolor - wyglada jak tandetna męska bazarowa saszetka, w dodatku ten pseudo-skórzany połysk Ale ta czerwona może byc o wiele ciekawsza
z tego co zaobserwowałam to ta czerwona jest mniejsza i jest z takiego satyno-podobnego materiału, nie wiem jak wygląda w środku niestety nie miałam czasu do niej zaglądnąć..
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 18:59   #3161
kajdulka
Raczkowanie
 
Avatar kajdulka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 268
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Hmm tak jestem konsultantką. Dzięki za odpowiedź .. Swoją drogą w myAVON kuszą mnie kosmetyki ale chyba faktycznie się nie opłaca ;/
kajdulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-27, 19:50   #3162
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez kajdulka Pokaż wiadomość
Jeżeli jest się liderem sprzedaży (czy kimś tam, w każdym razie osobą, która może zapisywać nowe konsultantki) to za każdą nową konsultantkę dostaje się jakieś pieniądze czy może kosmetyki ? Hmm dostaje się to za KAŻDĄ konsultantke czy tylko za AKTYWNĄ ?
za każdą nową konsultantkę, pod warunkiem że w danym katalogu masz już 5 aktywnych, jeżeli wprowadzisz nową konsultantkę, ale w danym katalogu to ona będzie jedną z 5 aktywnych i już więcej aktywnych mieć nie będziesz to nie dostaniesz za nią pieniążków

jeżeli wprowadzisz 3 konsultantki w danym katalogu (oczywiście ponad 5 aktywnych) to dostajesz za nie więcej niż jak byś wprowadzała 3 osobno

mam nadzieję że rozumiesz moje bazgroły :P najlepiej umów się z liderem lub OMS jak chcesz być liderem to wszystko wytłumaczą bo to trochę zagmatwane

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Nie wiem jak to jest z liderami. Ja jestem zwykłą konsultantką i za polecenia nowej, aktywnej konsultantki mam dostać komplet biżuterii.Zapomnialam nazwy, a nie mam katalogu pod ręką..
bo w 17 i 01 jest program motywacyjny, jeżeli dana grupa OMS wprowadzi w tym czasie 40 konsultantek to osoby które te konsultantki poleciły dostana komplety Julia

Co do MyAVON - ja jestem zadowolona, raz na 3 miesiące doładowuję na 30 zł, a teraz od 16 do 01 niezłe miałam doładowania za składanie zamówień, także nie narzekam :P

Edytowane przez kolciag
Czas edycji: 2009-01-27 o 19:52
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 19:56   #3163
Ktosia79
Raczkowanie
 
Avatar Ktosia79
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 450
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez kajdulka Pokaż wiadomość
Hmm tak jestem konsultantką. Dzięki za odpowiedź .. Swoją drogą w myAVON kuszą mnie kosmetyki ale chyba faktycznie się nie opłaca ;/
Mam w myAVON numer. I faktycznie, do rozmów zwykłych się nie nadaje, bo strasznie zżerają kasę, tj. poza sieć. Sama korzystam z tej sieci tylko po to, by wysyłać rozwiązania krzyżówek smsem, albo brać udział w różnych konkursach, gdzie ceny za takie smsy są z góry narzucone ;-) Jak mam dopłacać do zwykłego abonamentu w orange,gdzie mam też numer, to niech kasują mi z tego z Avonu, a mam jeszcze kosmetyki za to ;-) Tylko po to mam ten numer w myAVON, inaczej się nie opłaca..
Ktosia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 20:06   #3164
sectumsempra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 68
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Dziewczyny czy Wy tez tak macie, że w zamówieniu, które przychodzi połowa kosmetyków jest przeterminowana? Może ja nie potrafie odczytywać daty wazności na opakowaniu, w kazdym bądź razie połowa z tego co przyszła ma date 08 na końcu. Jeszcze zapytam czy to jest data produkcji czy ważności?
sectumsempra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 20:09   #3165
asia-23
Raczkowanie
 
Avatar asia-23
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 450
GG do asia-23
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

jest to data PRODUKCJI...tyle razy była już o tym mowa... dziękuję za odp. w sprawie CZERWONEJ kosmetyczki...
asia-23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 20:10   #3166
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez sectumsempra Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Wy tez tak macie, że w zamówieniu, które przychodzi połowa kosmetyków jest przeterminowana? Może ja nie potrafie odczytywać daty wazności na opakowaniu, w kazdym bądź razie połowa z tego co przyszła ma date 08 na końcu. Jeszcze zapytam czy to jest data produkcji czy ważności?
data na opakowaniach to data produkcji, ważność kosmetyków to trzy lata od daty produkcji, a po otwarciu tyle miesięcy ile widnieje na słoiczku narysowanym na opakowaniu
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 20:10   #3167
tangerynka
Rozeznanie
 
Avatar tangerynka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 569
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez kajdulka Pokaż wiadomość
Hmm tak jestem konsultantką. Dzięki za odpowiedź .. Swoją drogą w myAVON kuszą mnie kosmetyki ale chyba faktycznie się nie opłaca ;/
Jak jesteś konsultantką to już jakoś tam się może opłacać. W Nowej Ty są zestawy jakie się dostaje za doładowania w każdym katalogu. Niektóre są nawet atrakcyjne. Poza tym dostaje się te Avonki -1 Avonek za każde 5 zł doładowania. Potem można wymienić je na produkty. Wychodzi tak że ten Avonek to mniej więcej złotówka. Czyli dla konsultantki doładowania wychodzą jakieś 20% taniej. Poza tym teraz jest promocja - kolejne doładowanie w ciągu 30 dni 10% większe.
Ale w sumie w innych sieciach też są przecież różne promocje
Podsumowując. Będąc konsultantką to można się zastanawiać nad atrakcyjnością tej oferty - głównie z tego powodu że te zestawy kosmetyczne często były całkiem atrakcyjne, ale jak się nie jest konsultantką to nie jest to za bardzo ciekawa oferta.
tangerynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 20:11   #3168
agnes188
Zakorzenienie
 
Avatar agnes188
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15 678
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

to jest data produkcji

dziewczyny mnie wyprzedzily
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=744399
Wymianka torebki sukienka

agnes188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 20:14   #3169
marta_md
Rozeznanie
 
Avatar marta_md
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 537
GG do marta_md
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez kajdulka Pokaż wiadomość
Hmm tak jestem konsultantką. Dzięki za odpowiedź .. Swoją drogą w myAVON kuszą mnie kosmetyki ale chyba faktycznie się nie opłaca ;/
Cytat:
Napisane przez Ktosia79 Pokaż wiadomość
Mam w myAVON numer. I faktycznie, do rozmów zwykłych się nie nadaje, bo strasznie zżerają kasę, tj. poza sieć. Sama korzystam z tej sieci tylko po to, by wysyłać rozwiązania krzyżówek smsem, albo brać udział w różnych konkursach, gdzie ceny za takie smsy są z góry narzucone ;-) Jak mam dopłacać do zwykłego abonamentu w orange,gdzie mam też numer, to niech kasują mi z tego z Avonu, a mam jeszcze kosmetyki za to ;-) Tylko po to mam ten numer w myAVON, inaczej się nie opłaca..
mam telefon w myAvon i "robi" on trochę za telefon stacjonarny - głównie leży w domu i numer zna kilka osób
kiedy moja komórka jest wyłączona to wiadomo jak najbliżsi mogą się ze mną skontaktować

doładowuję raz na jakiś czas i też z tego numeru wysyłam wiadomości do konkursów

ta czerwona kosmetyczka z katalogu 3 przypomina mi taką jasną kosmetyczkę sprzed kilku lat z wizerunkiem dziewczyny (pamiętam, ze wtedy była również torba z takim nadrukiem)

__________________
Od 18 marca 2011 r. Adaś układa nam świat na nowo
marta_md jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-27, 20:48   #3170
kajdulka
Raczkowanie
 
Avatar kajdulka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 268
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Losowanie nagrod w konkursach jest zawsze pod koniec obowiazywania katalogu ?
kajdulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 20:49   #3171
malka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 999
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość

Co do MyAVON - ja jestem zadowolona, raz na 3 miesiące doładowuję na 30 zł, a teraz od 16 do 01 niezłe miałam doładowania za składanie zamówień, także nie narzekam :P
Fakt - promocja na te doładowania za złożone zamówienia w k16-01 była bardzo kusząca. Ale jak doczytałam, ze te dodoatkowe minuty można wykorzystac tylko w ramach sieci myAvon, to już stała się dla mnie mniej kuszaca. Gdyby chociaż dawali te promocyjne minuty do myAvon i na stacjonarne, ale niestety nie...

Cytat:
Napisane przez Ktosia79 Pokaż wiadomość
Mam w myAVON numer. I faktycznie, do rozmów zwykłych się nie nadaje, bo strasznie zżerają kasę, tj. poza sieć. Sama korzystam z tej sieci tylko po to, by wysyłać rozwiązania krzyżówek smsem, albo brać udział w różnych konkursach, gdzie ceny za takie smsy są z góry narzucone ;-) Jak mam dopłacać do zwykłego abonamentu w orange,gdzie mam też numer, to niech kasują mi z tego z Avonu, a mam jeszcze kosmetyki za to ;-) Tylko po to mam ten numer w myAVON, inaczej się nie opłaca..
Właśnie - to jest dobra siec do wysyłania takich esemesów na numery specjalne Też jak kupiłam ten starter i nie miałam go do kogo wykorzystac, to wysłałam esa do RMF FM Szkoda, ze nic nie wygrałam
malka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 21:03   #3172
sectumsempra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 68
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Dzięki za odpowiedź
sectumsempra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 21:45   #3173
niuisa
Raczkowanie
 
Avatar niuisa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 104
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez jola2243 Pokaż wiadomość
Dostałam dziś paczkę, chociaż miała być dopiero w czwartek!
mam katalog 5, wrzucę jutro
powiedz ze jest mgiełka z owsem powiedz plisssss
__________________
niuisa always turtledove
niuisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 22:44   #3174
Maricken
Zadomowienie
 
Avatar Maricken
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 789
Wyślij wiadomość przez ICQ do Maricken
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez niuisa Pokaż wiadomość
powiedz ze jest mgiełka z owsem powiedz plisssss
To owies tak ładnie pachnie?
__________________
"If slaughterhouses had glass walls, everyone would be a vegetarian." L. McCartney
Maricken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 22:45   #3175
9dc519fadc633b7a757b4798db7309973aba49fa_66c3ce7215651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Pewnie chodzi o jabłko i owies ;> A to faktycznie ładnie pachnie/pachniało
9dc519fadc633b7a757b4798db7309973aba49fa_66c3ce7215651 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 23:16   #3176
carrola
Zadomowienie
 
Avatar carrola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 718
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
ja tez pamiętam twój avatarek mnie rozbraja


Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość

ja pamiętam i misioczata i rzyrafkę



Czekam na moją pierwszą paczkę. Zgodnie z planem powinna przyjść w najbliższy poniedziałek, ale łudzę się, że może będzie już w sobotę. Dla siebie wzięłam tylko odżywcze serum Solutions, myślę że będzie fajne, czytałam o nim dobre opinie.
carrola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 05:06   #3177
jola2243
Zakorzenienie
 
Avatar jola2243
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Spod maszyny do szycia
Wiadomości: 20 694
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez niuisa Pokaż wiadomość
powiedz ze jest mgiełka z owsem powiedz plisssss
Jeśli chodzi Ci o mgiełkę z Planet Spa to nie ma
jola2243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 05:59   #3178
porzeczka2602
Zakorzenienie
 
Avatar porzeczka2602
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 055
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez jola2243 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi Ci o mgiełkę z Planet Spa to nie ma
dziewczynom chodzi o mgiełke jabłko i owies z naturalsa, do włosółw
__________________


Poproszę o codzienny głos
porzeczka2602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 08:04   #3179
tangerynka
Rozeznanie
 
Avatar tangerynka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 569
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez malka Pokaż wiadomość
Fakt - promocja na te doładowania za złożone zamówienia w k16-01 była bardzo kusząca. Ale jak doczytałam, ze te dodoatkowe minuty można wykorzystac tylko w ramach sieci myAvon, to już stała się dla mnie mniej kuszaca. Gdyby chociaż dawali te promocyjne minuty do myAvon i na stacjonarne, ale niestety nie...
Nieprawda. Te dodatkowe doładowania zasilają po prostu Twoje konto. Możesz je wykorzystać na co chcesz. Przecież nie ma podziału że masz tyle minut do myAvon a tyle do pozostałych. Może reklamując przeliczyli ile dostajesz minut do sieci myAvon bo jest taniej i tych minut więcej wychodzi, ale doładowali Ci po prostu konto i wydzwonisz to gdzie chcesz.
tangerynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 08:47   #3180
jola2243
Zakorzenienie
 
Avatar jola2243
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Spod maszyny do szycia
Wiadomości: 20 694
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez porzeczka2602 Pokaż wiadomość
dziewczynom chodzi o mgiełke jabłko i owies z naturalsa, do włosółw
też nie ma
jola2243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:06.