Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-30, 10:20   #511
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

nie bij !!!!
Ja taka pesymistka już z natury - a poza tym baaaaaaaaaardzo Wam zazdroszczę tego pigm.... ALe i na mnie przyjdzie kiedyś pora
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 10:35   #512
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
honorują?
e no to luzik, to teraz musze lekarza zbajerowac żeby mi dwa opakowania przepisał
oj Magda dobrze że tu jesteś
No najlepiej na dwóch receptach i dla nich to naprawdę nie problem....
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 11:31   #513
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
nie bij !!!!
Ja taka pesymistka już z natury - a poza tym baaaaaaaaaardzo Wam zazdroszczę tego pigm.... ALe i na mnie przyjdzie kiedyś pora
przyjdzie pora, ale najpierw malutki człowieczek, będziemy internetowymi ciociami


halo, halo, Miszelka co się dzisiaj nie pojawiasz?
Synek chory czy co?
Odezwij się
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=192112
dziewczyny fajne rzeczy o filtrach tu piszą

Edytowane przez jedynusia
Czas edycji: 2009-01-30 o 14:31 Powód: pusto tu
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 14:33   #514
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez annasnafal Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny!

1szego listopada nakladalam cosmelan i poswiecilam 2 tygodnie uropu na to. Nie mialam wielkich plam: na policzkach i na czole (pod pudrem nie bylo ich widac ale bez pudru czulam sie zdemaskowana). Od kilku dni zauwazylam ze plamy wracaja(((((! Nie mam pojecia dlaczego bo wszystko robilam z zaleceniami i kontaktowalam sie z naszym Forum. Czy ktoras z was przezywa podobny problem? POMOZCIE Kochane!!
Cosmelan 2 uzywam wciaz co drugi dzien ale mysle o zwiekszeniu czestotliwosci. Makijaz odnawiam co 4 godziny w pracy, filtry 50+. I co jest nie tak????

Czasem niestety tak zie zdarzaU mnie podobna sytucja byla 3miesiace od maski.Cienie robily sie coraz ciemniejsze,nie byly to jeszcze plamy,ale czulam sie z tym juz nie najlepiej.Zdecydowalam sie wtedy za rada jednej z cosmelanek,na dwa tygodnie z samym cosm.2.Tak polecala robic jej dermatolog,u ktorej miala przeprowadzany caly zabieg.
Robilam tak:rano po nakladalam cosm.cienka warstwa,w miejscach cieni troche wiecej,ale nie za duzo,zeby nie dorobic sie ranek i podraznien.Wieczorem mylam twarz i znowu sam cosmelan,tak jak rano.Nie uzywalam nic wiecej,ani nawilzaczy ani filtra.Skora byla przesuszona i luszczyla sie troche delikatniej,jak po samej masce,ale ciekawie to niestety nie wygladalo.Do tej pory smaruje sie cosm.co dzien.Nie robie sobie zadnych przerw,ze wzgledu na ewentualne ciemnienie cieni.
Pamietaj tez o fotostabilnych filtrach i kolorowce,ktora ich nie destabilizuje.
Trzymam kciuki
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 18:13   #515
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
przyjdzie pora, ale najpierw malutki człowieczek, będziemy internetowymi ciociami


halo, halo, Miszelka co się dzisiaj nie pojawiasz?
Synek chory czy co?
Odezwij się
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=192112
dziewczyny fajne rzeczy o filtrach tu piszą
Hej Mam dziś imieninki i byłam we Wrocku,a teraz jeszcze goście niedobitki Ale tęskniło mi sie za Wami,że musiałam buziole wysłać
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 18:42   #516
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Nusia kupiłas bio? Malla covermarka foudation próbek nie ma miałam magic nr 6,ale zamawiam w ciemno(no bo jak sprawdzić?)nr 8 to Ci powiem jaki jest jakby co.Madzia obleciałam pół Wrocka za shiseido i nie kupiłam.Spf 40 jak byl to albo nr 30-za jasny,albo 70-za ciemny..60 była Spf 30..50 nr nie spotkałam w ogóle Wziełam próbke Estee Laudera zachwalanego przez dermat Chlebuś Double Wear Light Stay-In -Place..dla typowo polskich cer(delikatnej i zaczerwienionej).Przetest ujęLecę..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 20:04   #517
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Hej Mam dziś imieninki i byłam we Wrocku,a teraz jeszcze goście niedobitki Ale tęskniło mi sie za Wami,że musiałam buziole wysłać
a no to wszystkiego najnajnaj
: roza:
bio zamówiłam bo nie mieli, odbiorę w poniedziałek po pracy
ale kupiłam iwostin filtr krem 50
to lece bo u mnie też jakieś niedobitki siedzą - mecz oglądamy
TŻ chciał mi wmówić że nie wiem o co chodzi w piłce ręcznej ( ciekawe skąd wie)
ale jak poogladam to załapie

buziaki
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-30, 22:45   #518
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Hej Mam dziś imieninki i byłam we Wrocku,a teraz jeszcze goście niedobitki Ale tęskniło mi sie za Wami,że musiałam buziole wysłać
Miszellka To Ty Martynka?
Wszystkiego najlepszego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kwiatuszek.jpg (4,4 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blumen.jpg (5,1 KB, 83 załadowań)
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 22:57   #519
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Miszellka To Ty Martynka?
Wszystkiego najlepszego
DziękujęŚlicznie Wam dziekuje..to takie mileZAPRASZAM:jup i:
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 08:26   #520
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Miszelka !Ja trochę spóźniona, bo wczoraj wieczorem akcja mecz miała miejsce i o laptopie nie było mowy. ALe oczywiście dołączam się do życzeń - wszystkiego naj naj najlepszego STO LAT!
Co do covermarkam to próbki są tylko z face magic a z foundation nie ma, z tym, że te z face magic nie są dokładnie takie same w odcieniach jak foundation. Jest natomiast podkład coverderm classic,(o który Was kiedyś pytałam, ale nikt mi znowu nie odpowiedział) który podobno ma identyczny skład jak founation. I jest jego lżejsza wersja, mniej kryjąca Perfect face, do której są próbki i która ma odcienie jak ten coverderm classic. W związku z tym zamówiłam próbki perfect face - 3 odcienie i zobaczę czy któryś mi odpowiada. Jesli tak to zamówię classic. Mam nadzieję, że zrozumiale to opisałam, jesli nie to pytaj
A w ogóle to PUK PUK !WSTAWAĆ ŚPIOCHY!!!!!

Edytowane przez maallaa
Czas edycji: 2009-01-31 o 08:28 Powód: literówka
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 09:40   #521
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Miszelka !Ja trochę spóźniona, bo wczoraj wieczorem akcja mecz miała miejsce i o laptopie nie było mowy. ALe oczywiście dołączam się do życzeń - wszystkiego naj naj najlepszego STO LAT!
Co do covermarkam to próbki są tylko z face magic a z foundation nie ma, z tym, że te z face magic nie są dokładnie takie same w odcieniach jak foundation. Jest natomiast podkład coverderm classic,(o który Was kiedyś pytałam, ale nikt mi znowu nie odpowiedział) który podobno ma identyczny skład jak founation. I jest jego lżejsza wersja, mniej kryjąca Perfect face, do której są próbki i która ma odcienie jak ten coverderm classic. W związku z tym zamówiłam próbki perfect face - 3 odcienie i zobaczę czy któryś mi odpowiada. Jesli tak to zamówię classic. Mam nadzieję, że zrozumiale to opisałam, jesli nie to pytaj
A w ogóle to PUK PUK !WSTAWAĆ ŚPIOCHY!!!!!
Dziekuję Maluś.To zamów classika a ja zamówie foudationa i wymienimy sie spostrzeżeniamia jaka Ty masz cerę?Te podklady trzeba nauczyc sie nakladać..Molly mi pisała,ze na rece odrobine,rozetrzec i podgrzac mozna nad gazem hi hi..a potem wklepac w buzie..ale warto sie pomeczyć bo fajnie kryje to raz,a dwa buzka pod nim oddychaMysle ze odcienie 7 i 8 sa najfajniejsze.Daruj sobie nr 6 bo trupio blady
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-31, 09:42   #522
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
a no to wszystkiego najnajnaj
: roza:
bio zamówiłam bo nie mieli, odbiorę w poniedziałek po pracy
ale kupiłam iwostin filtr krem 50
to lece bo u mnie też jakieś niedobitki siedzą - mecz oglądamy
TŻ chciał mi wmówić że nie wiem o co chodzi w piłce ręcznej ( ciekawe skąd wie)
ale jak poogladam to załapie
buziaki
Nusia wstawaj
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 10:10   #523
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Z tym że ten classic ma całkiem inne nr - ja zamówiłam nr 1, 3 i 4 i zakładam, że nr 4 będzie najlepszy - beż. Ale zobaczymy, czekam na przesyłkę. Będziemy w kontakcie. Miłego dniaLecę z siostrzyczką na zakupy - poszukam jeszcze innych podkładów, może wysępię jakieś próbki.
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 10:34   #524
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Nusia wstawaj
wstałam i już byłam na szybkich zakupkach
teraz szykuje obiadek a później lece z córką do kina na jakieś pieski
mała w końcu zdrowa( mam nadzieje )
nakładałam rano ten iwostin w ilości 2 łyżeczki , ojojoj to chyba niemożliwe żeby się tyle na twarz zmieściło
Miszka masz dzisiaj w domku z okazji imieninek?
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 11:19   #525
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
wstałam i już byłam na szybkich zakupkach
teraz szykuje obiadek a później lece z córką do kina na jakieś pieski
mała w końcu zdrowa( mam nadzieje )
nakładałam rano ten iwostin w ilości 2 łyżeczki , ojojoj to chyba niemożliwe żeby się tyle na twarz zmieściło
Miszka masz dzisiaj w domku z okazji imieninek?
Jutro mam Dziś bojowe zadanie przed TZ wbic do głowy córce matme i geografie Przygotowania do pracy klasowej.Jezu 2 łyżeczki? i sie wchlonie???może zima łyżeczka wystarczy hi hi.Pieski powiadaszmoje mniejsze dziecię w pociągach zakochane typu Tomek i przyjaciele Nusia a mieszkasz Ty gdzie kobieto???
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 11:47   #526
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Miałam akcję w domu patrz i czyt.Rozdzielenie dzieci Mały obciął Nefri(shi-tzu)kitkę co zaowocowało złością starszej córki i oburzeniem psaKażdy w tym Nefri siedzi teraz obrażony Mały ma kare za ruszenie nożyczek a wie ze ma zakaz na nie,starsze dziecie za malo cenzuralne wyrażanie swojej złości a pies za żywota o Dostane do głowy
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 08:43   #527
jozefinka888
Raczkowanie
 
Avatar jozefinka888
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 105
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witajcie dziewczyny!!!

Buczuś- zwracam się do Ciebie z racji starszeństwa i bogatego doświadczenia cosmelańskiego.W środę wieczorem /o godz 19/wreszczie położyłam sobie sama maskę cos1 na 10 godz.
Potem przez cała dobę tylko hydravital i nic więcej.Od piątku rano smaruję cos2 3 razy dziennie i nic więcej.Skóra schodzi,ale te najgorsze plamiska -pociążowe wciąż jeszcze są,ale nie to mnie niepokoi,gdyż mam jeszcze dużo smarowania przed sobą.No i teraz Buczuś pytanko do Ciebie.Dzisiaj rano ,zmywająć cos2 zauważyłam w kącikach ust brązowawe plmiska po obu stronach ust.Czy to normalne?Czy może,ja sama nabawiłam się ich ,jedząc wczoraj wieczorem 2 duże jabłka.No i siłą rzeczy pociekło z nich trochę soku,a raczej kwasu jabłkowego.

No i masz babo placek!Martwię się ,że narobiłam sobie dodatkowych plam, jak by tych było mi mało.
jozefinka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 08:56   #528
jozefinka888
Raczkowanie
 
Avatar jozefinka888
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 105
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Ojej,ale tu cicho i pusto się zrobiło.Bardzo to smutne!!!!!
Gdzie się wszyscy podziali???
Przedwczoraj skończyłam czytać 4 ostatnie części pamiętnika,które mi umknęły.Ależ tam się działo, ile śmiechu i gwarno było.Faktycznie przyznaję,nie można pisać tylko o cosmelanie.Koniecznie trzeba,też o d.....e maryni.Inaczej się nie da i już.
Dobrze,że chociaż jedna znana mi osoba wiernie stoi na straży spuścizny cosmelańskiej-Ty Buczuś!!
Jak myślisz,czy jest szansa,żeby ome,kamilia.Masima i wiele,wiele innych dziewczyn znowu tu powróciło??
jozefinka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 10:27   #529
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jozefinka888 Pokaż wiadomość
Ojej,ale tu cicho i pusto się zrobiło.Bardzo to smutne!!!!!
Gdzie się wszyscy podziali???
Przedwczoraj skończyłam czytać 4 ostatnie części pamiętnika,które mi umknęły.Ależ tam się działo, ile śmiechu i gwarno było.Faktycznie przyznaję,nie można pisać tylko o cosmelanie.Koniecznie trzeba,też o d.....e maryni.Inaczej się nie da i już.
Dobrze,że chociaż jedna znana mi osoba wiernie stoi na straży spuścizny cosmelańskiej-Ty Buczuś!!
Jak myślisz,czy jest szansa,żeby ome,kamilia.Masima i wiele,wiele innych dziewczyn znowu tu powróciło??
witaj Józefinko Nie jestem Buczusiem,ale chciałam sie przywitać
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-01, 10:29   #530
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

..No faktycznie GDZIE SĄ WSZYSCY?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 10:58   #531
jozefinka888
Raczkowanie
 
Avatar jozefinka888
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 105
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witaj Michelko!!

Z tego co czytałam ,Ty chyba nie robiłaś zabiegu.Szkoda...,bo w tej części dużo się tutaj udzielasz i napewno coś byś mi doradziła.
Dzięki za odzew
jozefinka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 11:04   #532
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jozefinka888 Pokaż wiadomość
Witaj Michelko!!

Z tego co czytałam ,Ty chyba nie robiłaś zabiegu.Szkoda...,bo w tej części dużo się tutaj udzielasz i napewno coś byś mi doradziła.
Dzięki za odzew
Nie robiłam..a przeciez tez planuję jak maści nie pomogą..Zalogowałam sie z myślą ,że doświadczenie cosmelanek i ich entuzjazm mi pomogą a tu widzisz forum sie sypie Próbuje humorem..powaga i nic..Szkoda.Wiesz z tego co pamietam Molly za blisko oczu podjechała cosm 2 i nabawila sie pandy..Nie wiem czy jablka maja na to wplyw?wydaje mi sie że sam krem jest tak silny że reakcje po nim są nieprzewidywalne..Dziewcz yna przy ustach rany sie robily,ale jesli Tobie nie,to sprobuj smarowac je tą 2..mam nadzieje i trzymam kciuki by zeszły paskudztwaJesteś ogólnie zadowolona z zabiegu?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 11:07   #533
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jozefinka888 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny!!!

Buczuś- zwracam się do Ciebie z racji starszeństwa i bogatego doświadczenia cosmelańskiego.W środę wieczorem /o godz 19/wreszczie położyłam sobie sama maskę cos1 na 10 godz.
Potem przez cała dobę tylko hydravital i nic więcej.Od piątku rano smaruję cos2 3 razy dziennie i nic więcej.Skóra schodzi,ale te najgorsze plamiska -pociążowe wciąż jeszcze są,ale nie to mnie niepokoi,gdyż mam jeszcze dużo smarowania przed sobą.No i teraz Buczuś pytanko do Ciebie.Dzisiaj rano ,zmywająć cos2 zauważyłam w kącikach ust brązowawe plmiska po obu stronach ust.Czy to normalne?Czy może,ja sama nabawiłam się ich ,jedząc wczoraj wieczorem 2 duże jabłka.No i siłą rzeczy pociekło z nich trochę soku,a raczej kwasu jabłkowego.

No i masz babo placek!Martwię się ,że narobiłam sobie dodatkowych plam, jak by tych było mi mało.
Jozefinko ,Twoje rzekome plamy to prawdopodobnie zajady.Plamy od soku sie nie zrobia.A co do plam pociazowych ,to musisz troche zaczekac.One tez zejda.I jakby co to grubiej potraktuj te plamy cosmelanem2. A jak wogole teraz wygladasz?
Uwazaj,zeby Ci sie rany nie porobily!


Dzien Dobry plamki
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 11:12   #534
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Jozefinko ,Twoje rzekome plamy to prawdopodobnie zajady.Plamy od soku sie nie zrobia.A co do plam pociazowych ,to musisz troche zaczekac.One tez zejda.I jakby co to grubiej potraktuj te plamy cosmelanem2. A jak wogole teraz wygladasz?
Uwazaj,zeby Ci sie rany nie porobily!


Dzien Dobry plamki
cześć plameczki, cześć Józefinko
sypie się forum to smutny fakt, wygrala ta osoba której na tym zależało
Została Buczka i Magda, czasami wpadnie Saga.
Niedawno Tajga robiła cosmelan z Nią mogłabyś porozmawiać może zajrzysmutno mi jest
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 11:16   #535
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
cześć plameczki, cześć Józefinko
sypie się forum to smutny fakt, wygrala ta osoba której na tym zależało
Została Buczka i Magda, czasami wpadnie Saga.
Niedawno Tajga robiła cosmelan z Nią mogłabyś porozmawiać może zajrzysmutno mi jest
Nusia ..i my sie ostały..nie odplamione niedobitki:drzw i-strach:ja tak wyglądam o!!! jak Was nie ma..Prosze mnie nie straszyc ciszą i pustka dookola,bo ja słabego zdrowia jestem
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 11:18   #536
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

o tak wyglądam
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 11:20   #537
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Nusia ..i my sie ostały..nie odplamione niedobitki:drzw i-strach:ja tak wyglądam o!!! jak Was nie ma..Prosze mnie nie straszyc ciszą i pustka dookola,bo ja słabego zdrowia jestem
i Maallaa z nami
to już jest Nas trochę
i Buczka jest z nami z Magda
we wtorek idę do mojej lekarki wydębić recepte na pigmanorm i wtedy pojade do sąsiadów i jeszcze będziemy Gejsze
Józefinko dziewczyny zawsze radziły brać heviran co by opryszczka nie wyszła

lece obiadek kończyć bo mi się rodzinka na wyżerke zwala

Edytowane przez jedynusia
Czas edycji: 2009-02-01 o 11:22 Powód: obiad
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 11:21   #538
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cześć dziewczynki
No fakt, jak wcześniej zaglądało się na forum to ciążko było nadrobić zaległości, tyle tu było wrażeń. No cóż - ja jednak wierzę, że dziewczynki wrócą. Ps wczoraj w sephorze pani poradziła mi na przebarwienia Strivectin czy coś takiego, dała nawet próbkę. Wiem, że macie raczej sceptyczne podjeście o kremów (te, które miały cos. w szczególności), ale ja, Miszelka, Jedynusia szukamy jeszcze czegoś mniej drastycznego. Jak wiecie coś o tym specyfiku (za jedyne 320 zł to napiszcie.
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 11:24   #539
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki
No fakt, jak wcześniej zaglądało się na forum to ciążko było nadrobić zaległości, tyle tu było wrażeń. No cóż - ja jednak wierzę, że dziewczynki wrócą. Ps wczoraj w sephorze pani poradziła mi na przebarwienia Strivectin czy coś takiego, dała nawet próbkę. Wiem, że macie raczej sceptyczne podjeście o kremów (te, które miały cos. w szczególności), ale ja, Miszelka, Jedynusia szukamy jeszcze czegoś mniej drastycznego. Jak wiecie coś o tym specyfiku (za jedyne 320 zł to napiszcie.
Maalla
Wrzuć tu skład tego kremu, dziewczyny często po składzie potrafiły ocenić, najlepsza w tym była Masima no ale...
później wpadne
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 11:29   #540
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Leć ja też do kuchni musze zawitać ale jeszcze pytanko do wszystkich! Miała któraś z was Estee Prime FX luksusowa bazę korygującą Laudera??? opis rewelacja !!!! Kryje plamy,piegi a buzia wyglada jak w blasku fleszy Że tez ja sephore mam za 7 górami Laski ktora ma blisko..przetestujcie..zo baczcie,bo z tego co czyt i tu nie rozumiem..czy ona jest bezbarwna czy sa kolory????a musze cudo miec..jak cudem sie okażejuz wczoraj chodziłam i mamrotałam pod nosem życzenie do złotej rybkitylko nie moglam sie zdecydowac?hm sephore bym wolała blisko czy baze na toaletceBuziole
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:32.