kto zaczyna ze mna biegac? - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-01, 17:03   #3241
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

nie ma sie czym przejmować moje początki były takie same
minuta biegu i płuca wysiadały, nogi to samo, co chwile patrzyłam na zegarek i się modliłam żeby to były już ostatnie sekundy..
trening czyni mistrza nie ma sie co załamywać
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 18:27   #3242
garden_d
Zakorzenienie
 
Avatar garden_d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: parę chwil wcześniej.
Wiadomości: 6 532
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez aniczka111 Pokaż wiadomość
I ja dzis o 7 pobudka.. kawka poranna a potem ok 40 min. biegania..snieg sobie pruszyl hmmmm cudny widok )
Ejj poranne bieganie daje tyle pozytywnej energii na caly dzien.. niesamowite
Tak, to cudowne zawsze jak biegnę i prószy śnieg to się uśmiecham jak głupia do siebie (i zazwyczaj 'śpiewam'-ruszając jedynie ustami- słowa piosenki, która mi akurat leci^^)

Cytat:
Napisane przez alaya 33 Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj drugi raz ... ale dziewczyny tragedia jakaś.... dzisiaj dało radę tylko 2 minuty biegu...3 minuty marszu... 2 minuty biegu...3 minuty marszu ...3 minuty biegu...2 minuty marszu...2 minuty biegu...2 minuty marszu...2 minuty biegu...2 minuty biegu...2minuty marszu, rozciąganie i do domu ... załamać się idzie... nogi mnie nie bolą za wyjątkiem pachwin ale przechodzi jak biegnę... nie wiem dlaczego tak jest że nic dzisiaj nie jest
To początek nie martw się i nie poddawaj, będzie tylko coraz lepiej (choć oczywiście są i gorsze i lepsze dni zawsze). nie ma co się załamywać

Ja dzisiaj czuję się beznadziejnie Byłam strasznie zła i smutna przez to, że po wczorajszym biegu moje lewe kolano jeszcze nie odpoczęło. Rano miałam straszną
ochotę pobiegać, więc posmarowałam kolano, ubrałam się, rozciągnęłam, rozgrzałam i wyszłam...po 5 minutach byłam z powrotem w domu (dodam, że 'droga powrotna' trwała dłużej, bo nie mogłam wejść normalnie po schodach...). Martwi mnie to, jednak cieszę się, że w ferie będę miała możliwość do biegania co 2-gi, trzeci dzień więc będzie to czas na odpoczynek dla kolana...

Edytowane przez garden_d
Czas edycji: 2009-02-01 o 18:28
garden_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 22:33   #3243
alaya 33
Raczkowanie
 
Avatar alaya 33
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 284
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez fifiorek Pokaż wiadomość
nie ma sie czym przejmować moje początki były takie same
minuta biegu i płuca wysiadały, nogi to samo, co chwile patrzyłam na zegarek i się modliłam żeby to były już ostatnie sekundy..
trening czyni mistrza nie ma sie co załamywać
Cytat:
Napisane przez garden_d Pokaż wiadomość
To początek nie martw się i nie poddawaj, będzie tylko coraz lepiej (choć oczywiście są i gorsze i lepsze dni zawsze). nie ma co się załamywać
Dziękuje Wam moje drogie, wiecie jak jest na początku każde życzliwe słowo to dużo tak nogi to małe piwo ale ścisk w płucach to jest to chyba
garden_d mam nadzieję że z kolanem będzie wszystko dobrze, po rozgrzaniu, posmarowaniu i regeneracji co drugi dzień zdaje sobie sprawę że mnie kiedyś też kolana dopadną ...
__________________

alaya 33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 14:54   #3244
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Hej dziewczynki,

Alez zimno tu sie zrobilo. Wczoraj wialo niesamowicie a mi sie zachcialo biegania nad rzeka. Dobrze ze sie naubieralam (4 koszulki, kamizelka, 2 pary rekawiczek, opaska, czapka, szalik). Jakos udalo mi sie przebiec 11km pod wiatr.

A dzis dowalilo sniegu po kolana. Caly Londyn sparalizowany. Z calego biura ja jedna dotarlam do pracy bo na rowerku.

alaya 33 ja pamietam moja walke z bieganiem w lipcu. Bieganie od zawsze bylo moja zmora. Palace pluca po pierwszej minucie i ochota rzucenia wszystkiego. Mi pomogl 60s plan ktory znalazlam w jakiejs gazetce. Wrzucilam go tutaj
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=269901

Teraz bieganie to moja pasja i biegam 4-5x w tygodniu wiec plan dziala. Powodzenia
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 18:56   #3245
alaya 33
Raczkowanie
 
Avatar alaya 33
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 284
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki,

Alez zimno tu sie zrobilo. Wczoraj wialo niesamowicie a mi sie zachcialo biegania nad rzeka. Dobrze ze sie naubieralam (4 koszulki, kamizelka, 2 pary rekawiczek, opaska, czapka, szalik). Jakos udalo mi sie przebiec 11km pod wiatr.

A dzis dowalilo sniegu po kolana. Caly Londyn sparalizowany. Z calego biura ja jedna dotarlam do pracy bo na rowerku.

alaya 33 ja pamietam moja walke z bieganiem w lipcu. Bieganie od zawsze bylo moja zmora. Palace pluca po pierwszej minucie i ochota rzucenia wszystkiego. Mi pomogl 60s plan ktory znalazlam w jakiejs gazetce. Wrzucilam go tutaj
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=269901

Teraz bieganie to moja pasja i biegam 4-5x w tygodniu wiec plan dziala. Powodzenia
Dzięki wiolgn ja dzisiaj poszłam trzeci raz biegać nio i jak zwykle popisałam się na początek 4minuty marszu na boisko a potem pobiegałam... nie było palących płuc, oddech jakoś sam się regulował, nogi całkiem całkiem i tak jakoś mi sie dobrze biegało i szkoda było robic przerwę że 10 minut z tego wyszło bez zatrzymywania potem 4minuty marszu niooo i brzuch mnie zaczął tak boleć jak przed okresem, chyba efekt kurczaka sprzed 2 godzin i niestety musiałam wrócić ale jutro idę dokończyć bo źle mi z tym że tak mało efektywnie a czekałam 2 dni
__________________

alaya 33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 21:02   #3246
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

uuu dziewczynki wy biegacie jeszcze?

Ja dałam se spokój z pierwszym śniegiem.
Ale chyba wrócę, coś czuję, jutro chyba.
trza kondychę podłapać i coś z nogami zrobić, takie ładne kiedyś były.
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 21:22   #3247
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

a biegamy biegamy
ja dziś wyszłam sprawdzić nowe buty - kupiłam Kalenji Kiprun 2000 - przeznaczone specjalnie dla osób z mocną pronacją
po niecałych 15 minutach biegu ledwo szłam tak mnie cholera obtarł prawy but -
dokładnie w tym miejscu, w którym podtrzymuje stopę, żeby nie było platfusa
w lewym wszystko bez zastrzeżeń, pięta jest dobrze trzymana, palce mają jeszcze zapas z przodu
w planach miałam jakieś 8 km a tymczasem po niespełna dwóch wróciłam marszem do domu
zobaczymy jak to będzie jutro - mam zamiar znowu wyjść i spróbować
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-03, 21:34   #3248
garden_d
Zakorzenienie
 
Avatar garden_d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: parę chwil wcześniej.
Wiadomości: 6 532
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Każdy czasami ma gorszy dzień

mnie wciąż doskwiera kolanko. oby do soboty nastąpiła cudowna rekonwalescencja bo inaczej się załamię, poważnie

Jasne, że biegamy! ;D
garden_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 13:29   #3249
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

ja ostatnio daję ciała, ale się staram. nie mam internetu, więc nie mogę na bierząco pisać i nie wiem też co się u Was dzieje, ale trzymam kciuki i motywuję:P zakładać buty i do biegania!
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 09:22   #3250
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Czasowo nie mam kiedy biegac. Tyle sie dzieje wieczorem ze juz nie starcza czasu. Dlatego dzis rano zostawilam rowerek w domq i przybieglam do pracy. 6km w jedna strone. Przyjemne z pozytecznym

Dzis po pracy ide sie od(c)hamiac i qltury zazyc. Wybieramy sie do teatru na We will Rock you...
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska

Edytowane przez wiolqn
Czas edycji: 2009-02-06 o 10:58 Powód: dopisek
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 19:49   #3251
alaya 33
Raczkowanie
 
Avatar alaya 33
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 284
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Ja mam jutro egzamin i mózg mi padł więc wyszłam pobiegać ...czwarty raz dziś było 11 minut potem 3 minuty marszu 2,5 biegu(bo kolka mnie złapała i trzymała 5 minut jak tańczę to też tak mam grrr) 3 minuty marszu i 6minut biegu i 2 minuty marszu do domu bo jednak czasu mało a uczyć się trzeba ...jeszcze 12 godzin do idę znowu w sobotę chyba ze jutro źle pójdzie to pójdę się wyładować
__________________

alaya 33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-06, 19:06   #3252
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Dziewczyny, a nie wybieracie się przypadkiej jutro na GP w Lesie Kabackim? Montujemy ekipę biegających pań na półmaraton warszawski, jutro robimy nieoficjalne spotkanie Kobiecego Teamu Biegowego, może któraś z Was dołączy? Szczegóły tu.
__________________
WERSJA MIDI
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 19:20   #3253
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

ja szykowałam się do tego, żeby pobiec
jestem na bieżąco bo codziennie odwiedzam "bieganie", czytam co w trawie piszczy, jak mam chwilke to rzuce okiem jak sobie dziewczyny z teamu radzą - m. in. dzięki wątkowi dla biegających babek podjęłam decyzje żeby pobiec w połówce
niestety nie pobiegnę w tym roku - ide w koszary
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 19:21   #3254
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez Midi Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a nie wybieracie się przypadkiej jutro na GP w Lesie Kabackim? Montujemy ekipę biegających pań na półmaraton warszawski, jutro robimy nieoficjalne spotkanie Kobiecego Teamu Biegowego, może któraś z Was dołączy? Szczegóły tu.
heh :P ja się zgłosiłam już do teamu ale jutro raczej nie wystartuję, bo dopadła mnie angina

Pozdrawiam
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 20:03   #3255
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
heh :P ja się zgłosiłam już do teamu ale jutro raczej nie wystartuję, bo dopadła mnie angina

Pozdrawiam
już zazdroszcze tych wszystkich wrażeń towarzyszących połówce
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 20:08   #3256
alaya 33
Raczkowanie
 
Avatar alaya 33
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 284
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Jak Wam zazdroszczę przede mną jeszcze wiele biegania żeby myśleć o zawodach jak na razie dzisiaj poszłam po wynikach egzamu - piąty raz w życiu pobiegać - wynik- 7:40 min biegu potem 3 minuty marszu a potem 17 minut ciągiem, trochę marszu i do domciu bo czas mam ograniczony jestem z siebie dumna naprawdę choć wiadomo że to malutko tak ogólnie, teraz zaczynam widzieć że faktycznie regularność ćwiczeń jest cudowna i to faktycznie się zmienia w czasie w końcu pierwszy raz w życiu biegałam tydzień temu
__________________

alaya 33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 20:03   #3257
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Za pozwoleniem dołączam do biegaczek dzisiaj rozpoczęłam sezon - nie było lekko, ale dałam rade przebiec 3 km bez przystanków. Jutro planuję cd. Tylko butki muszę jakieś dobre z amortyzacją do asfaltu i chodnika kupić. Może coś poradzicie?
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 09:47   #3258
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Witam serdecznie! Tak fajnie biegało mi się ostatnio i nie mogłam się pochwalic bo komputer mi padl... No ale już jestem cale szczescie
Dzis nie bedzie biegania tylko cwiczenia - dokładam je zeby wzmocnic calą sylwetkę, a nie tylko nogi. No i trzeba trochę siły zdobyc!
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 11:17   #3259
alaya 33
Raczkowanie
 
Avatar alaya 33
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 284
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Ja wczoraj umierałam od rana ... jak co miesiąc więc nie miałam siły ale jak poszłam po tabletki p/bólowe to jakoś dziwnie założyłam adidasy, deszcz padał ale przebiegłam się z powrotem do domu po osiedlu tylko 8 minut bo potem już tabletki przestały działać ale dzisiaj idę, śnieg spadł i nie mogę się doczekać popołudnia

Już jestem po - dzisiaj biegałam po parku i udało mi się w pierwszym podejściu 23 minuty ciągiem aaaa aż nie mogę się doczekać następnego razu
__________________


Edytowane przez alaya 33
Czas edycji: 2009-02-09 o 16:51 Powód: dopisek
alaya 33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-09, 21:57   #3260
fhancuzeczka
Raczkowanie
 
Avatar fhancuzeczka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: szczecin/poznan
Wiadomości: 452
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

dziewczyny, a mnie czasem prawe kolano boli, doczytalam gdzies w encyklopedii ze to moze byc tzw. "kolano biegacza". Jak myslicie moze to byc spowodowane zlym obuwiem? [dodam ze mam 4-letnie adidasy do biegania nike'a ]
__________________
"Love the life you live. Live the life you love"
Bob Marley
fhancuzeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 22:57   #3261
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez fhancuzeczka Pokaż wiadomość
dziewczyny, a mnie czasem prawe kolano boli, doczytalam gdzies w encyklopedii ze to moze byc tzw. "kolano biegacza". Jak myslicie moze to byc spowodowane zlym obuwiem? [dodam ze mam 4-letnie adidasy do biegania nike'a ]

No kochana jak one 4 lata maja to raczej pora wymienic. Buty traca amortyzacje po ok 1000km przebiegu ale sama guma z ktorej sa zrobione rowniez traci swoje wlasciwosci nawet od samego lezenia. Wiec jak butki przelazaly troche w sklepie to to juz skrocilo ich zywotnosc. Dobre obuwie to podstawa zdrowego biegania wiec ja na twoim miejscu zainwestowalaby w cos.
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 06:26   #3262
garden_d
Zakorzenienie
 
Avatar garden_d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: parę chwil wcześniej.
Wiadomości: 6 532
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez fhancuzeczka Pokaż wiadomość
dziewczyny, a mnie czasem prawe kolano boli, doczytalam gdzies w encyklopedii ze to moze byc tzw. "kolano biegacza". Jak myslicie moze to byc spowodowane zlym obuwiem? [dodam ze mam 4-letnie adidasy do biegania nike'a ]
Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
No kochana jak one 4 lata maja to raczej pora wymienic. Buty traca amortyzacje po ok 1000km przebiegu ale sama guma z ktorej sa zrobione rowniez traci swoje wlasciwosci nawet od samego lezenia. Wiec jak butki przelazaly troche w sklepie to to juz skrocilo ich zywotnosc. Dobre obuwie to podstawa zdrowego biegania wiec ja na twoim miejscu zainwestowalaby w cos.
Więc mnie pewnie też kolano boli od starych butów i niewłaściwego podłoża. Martwię się o kolano,ale nie mam czasu teraz nawet iść do lekarza
garden_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 11:52   #3263
fhancuzeczka
Raczkowanie
 
Avatar fhancuzeczka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: szczecin/poznan
Wiadomości: 452
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
No kochana jak one 4 lata maja to raczej pora wymienic. Buty traca amortyzacje po ok 1000km przebiegu ale sama guma z ktorej sa zrobione rowniez traci swoje wlasciwosci nawet od samego lezenia. Wiec jak butki przelazaly troche w sklepie to to juz skrocilo ich zywotnosc. Dobre obuwie to podstawa zdrowego biegania wiec ja na twoim miejscu zainwestowalaby w cos.
kurcze, wlasnie wiem ze musze je wymienic, ale niestety bedzie z tym problem, bo mam mocno zadziurawiony budzet.. a dobre buty do biegania to wydatek ponad 200 zl oczywiscie bede sie starala znalesc jak najtanszy model, z reszta tak sobie myslalam moze by cos zamowic przez internet? Zawsze taniej.

Cytat:
Napisane przez garden_d Pokaż wiadomość
Więc mnie pewnie też kolano boli od starych butów i niewłaściwego podłoża. Martwię się o kolano,ale nie mam czasu teraz nawet iść do lekarza
no podloze tez robi swoje.. Jak biegam w szczecinie to musze przebiec po starych poniemieckich nierowno ulozonych plytach aby dobiec do parku. A jak biegam w poznaniu to begne po betonowej drodze. Naprawde czuje roznice- plytach czasem czuje ból, a po betonie- nic.
__________________
"Love the life you live. Live the life you love"
Bob Marley
fhancuzeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 18:18   #3264
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

A ja biegłam dzis "az" 15 min a potem bieżnia zaczęła odmawiac współpracy niestety ostatnio bardzo często sie psuje w ramach rekompensaty pobrykałam sobie 50 min na bardzo fajnym orbitreku, a teraz jeszcze będę cwiczyc. Ale biegania mi brakuje...
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 00:08   #3265
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Witam dziewczyny! Postanowilam ze biore sie za siebie i zaczynam biegac - kondycji zero i pare kilo do zrzucenia (170cm/71kg) Jutro kupie sobie jakies spodnie do biegania, bo puki co mam tylko dzinsy i od czwartku rano biegam. Mam oo tyle dobrze ze tutaj jestw tej chwili okolo 20 stopni, a do plazy mam 5 minut wiec warunki nie beda moja wymowka. Nie mam kondycji i dotychczas oprucz podbiegniecia do autobusu nie mialam nic wspolnego z bieganiem. OD czwartlu pobiegam przez 2 tygodnie co drugi dzien i zobacze czy to sport dla mnie i czy zlapie bakcyla, jesli tak to kupuje buty do biegania i porzadny stanik sportowy. Strone nike run i biganie.pl mam juz obczytane od deski do deski. Mam nadzieje ze to forum nie zmotywuje i odnajde tou cenne rady wsrod tylu zapalonych biegaczek z kilkuletnim stazem. Pozdrawiam
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 06:44   #3266
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Uuuuu wróciłam, wróciłaaaam!
Nareszcie miałam okazję sprawdzić pulsometr który dostałam na gwiazdkę.
I... Przeraziłam się. Rano za du.zo kawy mi się sypnęło i wypiłam "siekierę", i tak jak ostatnio miałam HR 60-70% to wczoraj, choćbym nie wiem w jakim tempie biegła, moje HR wynosiło 80-90%
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 09:34   #3267
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

agacior - a jaki masz? bo zastanawiam sie wlasnie czy jakiegos sobie nie kupic ale nie wiem za bardzo na co zwrocic uwage przy wyborze. Jak dziala? Musisz miec pas na klacie czy wystarczy puls na nadgarstku?

sss7 - bieganie jest super, zobaczysz. Skoro to twoja pierwszaprzygoda zacznij powoli, wiecej marszu niz biegania, przyzwyczaj cialo a przede wszystkim umysl na wysilek. Nie ma sensu rzucac sie od razu na 10minutowy bieg bo tylko sie zniechecisz. Malymi kroczkami. Tu wstawilam plan ktory pomogl mi: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=269901 Powidzenia

Przy okazji sie pochwale. dorwalam wage dzis na silowni i okazalo sie ze w ciagu ostatnich tygodnie gdzies mi 4kg ucieklo. Czuje ze mi portki spadaja i jak sie obmierzylam to sie okazalo ze spadl mi 1cm w nogach i az 4 w pasie. Hihi.
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 12:30   #3268
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

wiolqn dziek za slowa otuchy, przejrzalam Twpoj plan i postanowilam go zastosowac, nie mam tylko zegarka ktory mi odmierzy te mnutki ale jakos sobie poradze.

Dzis na bazarze pobliskim kupilam bawelniane spodnie, ale srednio jestem z nich zadowolona bocholera za krotkie, teraz ide na dlugi spacer i troche pocwicze w parku, a od jutra juz z bieganiem
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 14:30   #3269
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Dziewczyny, jakie buty polecacie dla osoby ważacej 55 kg i biegajaćej po twardych nawierzchniach,stopa neutralna. Pogubiłam się w gąszczu produktów.
może asics, nb, mizuno...? oby, nie zbankrutowała tylko
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 14:52   #3270
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

okolo 15 wrocilam z...biegania. Mialam sie tylko przespacerowac po parku i plazy i probic troche ćwiczen, ale w koncu poprostu zaczelam biec realizujac program ktory polecila wiolgn, najpierw rozgrzewka a potem rozciaganie ( raz jeszcze dziekuje ). Pomyslalam ze dlaczgo mam to rpzekladac do jutra, zaczne od dzisiaj. Bylo fajnie, nie bylo jakos super ale fajnie, zmeczylam se mega. Co jest najfajniejsze to to, ze po powrocie do domu i chwilowym odpoczyku rozpiera mnie energia. Widze przyszlosc z tym bieganiem calkiem pozytywnie. Nastepny bieg - piatek.
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:55.